МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээлллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Гишгэсэн мөрөө эргэж хар” ОАУСК 2-р анги
  • 09:55
    Өсвөрийн циркчдийн улсын V их наадам 2-р хэсэг
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Сургамжит өгүүллэг
  • 11:30
    “Үндэсний спортын VII их наадам”- ын нээлт /шууд/
  • 13:00
    Эрүүл мал- Монголын баялаг
  • 13:10
    Оюундалай
  • 13:30
    Тэгш боломж: Дохионы хэл
  • 13:50
    “Үүл нарны ээлжинд үргэлж хамт байлаа” баримтат нэвтрүүлэг 2014 он
  • 14:30
    “12.15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 16-р анги
  • 15:40
    “Монголын баялаг 330” Говь- Алтай аймаг Тонхил сум
  • 16:20
    Алтан сан хөмрөг: “Арслан зүрхтэй туулай” хүүхдийн теле жүжиг
  • 17:25
    16мм үзүүлж байна: “Монгол хээ угалз”
  • 17:50
    Хөгжмийн агшин
  • 18:00
    Том ахын аялал
  • 18:30
    Хаан найргийн хатан Дулмаа 1-р хэсэг
  • 19:30
    Интермэд аз жаргалтай өдрүүд
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Алтан дэвтэр: Ардын уран зохиолч, Соёлын гавьяат зүтгэлтэн Р. Галсан
  • 21:55
    “Гишгэсэн мөрөө эргэж хар” ОАУСК 3-р анги
  • 22:55
    “Өв тээсэн их театр” баримтат кино
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Харийн шоронд: Маргарита" Баримтат кино
  • 07:55
    "Сая долларын олз" Монголын уран сайхны кино
  • 09:30
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:40
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /8/
  • 11:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 23,24/
  • 12:00
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /24/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:55
    Аяллын тойрог: Сэлэнгэ аймаг, Хүдэр Ерөө нутгаар
  • 13:50
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 14:25
    Зогсох эрхгүй
  • 14:50
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Хавдрын сувилахуйн тусламж үйлчилгээ
  • 15:35
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:45
    Д.Чулуундорж Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд
  • 17:00
    Нано бальзам
  • 17:05
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:15
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 23,24/
  • 17:40
    "Онцгой даалгавар" Монголын уран сайхны кино
  • 19:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    Perfect dance show
  • 20:45
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /9/
  • 21:55
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /25/
  • 22:45
    Perfect dance show
  • 23:45
    Зогсох эрхгүй
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:50
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 10:35
    "Гайхамшигт баг" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    "Мессингийн шавь" ОАК 4-р анги
  • 12:00
    "Саятан 7 хоног"
  • 13:00
    "50000 төгрөг"
  • 13:35
    "Баримтат кино"
  • 14:50
    "Баялаг бүтээгч"
  • 15:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 17:00
    “Дагина өвөө” ОАК 5-р анги
  • 17:50
    "Гайхамшигт баг" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Мессингийн шавь" ОАК 5-р анги
  • 21:00
    "Дуу төрсөн түүх"
  • 21:30
    “Дагина өвөө” ОАК 6-р анги
  • 22:20
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:30
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 10:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 11:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    "Дурсамж1988" 39-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 12:30
    Орон орны хоол
  • 13:00
    Говьсүмбэр аймгийн 28 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 14:40
    Бизнес мэдээ
  • 14:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 18-р анги
  • 15:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 15:45
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 18-р анги
  • 16:45
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 17:45
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 17:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 18:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:10
    Танд тустай агшин
  • 18:15
    Бизнес мэдээ
  • 18:20
    Жайка үзүүлж байна № 3
  • 18:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 18:40
    "Монголын баялаг -330" цуврал №43
  • 19:15
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "Дурсамж1988" 40-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    Тоймчдын сэдэв
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:30
    "Гайхамшигт амьдрал" уран сайхны кино 19-р анги
  • 22:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 22:30
    "Нар гарнаа аз жаргал минь" уран сайхны кино 19-р анги
  • 23:20
    Говьсүмбэр аймгийн 28 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:10
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Бурхан багш" ОАУСК 33,34-р анги /давталт /
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Тоо юу, сүлд үү?-Мексик "Майчуудын худаг" /шинэ /
  • 12:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 55, 56-р анги /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 55,56-р анги /үргэлжлэл /
  • 14:00
    "Оддын хаан" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 15:00
    "Beat The Champions" цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт /
  • 16:00
    """Гүндүүгүй яриа"" нэвтрүүлэг /давталт /"
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Фиксикүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Бурхан багш" ОАУСК 35,36-р анги
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Тоо юу, сүлд үү?-Мексик "Майчуудын худаг" /давталт /
  • 21:00
    "Буцаад хүйсээ солиулмаар байна" баримтат кино
  • 21:30
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАУСК 57,58-р анги
  • 23:30
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 09:35
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 10:00
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/ №3
  • 11:10
    "Микроны босс" МУСК
  • 12:30
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 13:30
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 13:55
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Сургууль 2017" СОАК 10-р анги
  • 15:30
    "Үүр цайхын өмнө" ХОАК 23-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 35-р анги /давталт/
  • 17:20
    "Жулиан хаан мандтугай" Хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 17:40
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 18:00
    "Кайрос" СОАК 6-р анги
  • 19:20
    "Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /Columbia/
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 8-р анги
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 36-р анги
  • 22:30
    "Кайрос" СОАК 6-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Баримтат дэлгэц
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаал-42
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Агаараар гүйцгээе
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Манай аялгуу-1
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Догшин Алекс-10 ОАК
  • 15:00
    Богино хэмжээний кино
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Нууц: Пол Пот
  • 17:00
    Түүхэн хэлхээ
  • 18:00
    Нахиа
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-27 ОАК
  • 19:30
    Дуртай өдөр
  • 20:30
    You plus me: Б.Чинбат Ц.Сарнай
  • 21:30
    Догшин Алекс-11 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-27 ОАУСК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:35
    Мэдээ
  • 01:05
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 1.8
  • 02:05
    " Single ladies" МУСК 2
  • 03:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 49
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 41-45
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 4-6
  • 08:30
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 24
  • 09:45
    "Тэмээн аялал" нэвтрүүлэг 4
  • 10:40
    Цаг агаар
  • 10:45
    "Хөөн хэлэлцэх хугацаа" ОАК 7
  • 11:40
    Цаг агаар
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 41-45
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 4-6
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-14,15
  • 14:00
    " Архангай аймгийн Төвшрүүлэх сумын 90 жил" нэвтрүүлэг 1
  • 15:35
    Цаг агаар
  • 15:45
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 49
  • 16:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 41-45
  • 16:45
    Олон улсын мэдээ
  • 17:00
    "Гэр дүүрэн охид" ОАК 17
  • 17:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-16,17
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 25
  • 21:15
    "Шинэ сэргэлт - Боомт сэргэлт"
  • 22:00
    " Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 5,6
  • 23:20
    Олон улсын мэдээ
  • 23:40
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 4-16,17

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.1,2-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.12-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.22,23-р анги
  • 09:30
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.3-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 61,62 -р анги
  • 11:30
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Уулзах газраа өөрчилж болохгүй" 3-р анги
  • 13:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Авиа зүй:№5)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Орчуулга:№5)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№5)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Анхан шат №35,36)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.8-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.3,4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.13-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.24,25-р анги
  • 19:05
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.4-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 63,64 -р анги
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Уулзах газраа өөрчилж болохгүй" 4-р анги
  • 23:30
    "Гэрлэн дохио" 2.9-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-26,27,28-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 28,29-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-6-р анги
  • 10:30
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Хайрын романс" ХОАК 18-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Маяг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Парадисо"- Кино нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-26,27,28-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 28,29-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-6-р анги
  • 17:30
    "5 Алтан цагариг" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 6-7-р анги
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 21:00
    "Хайрын романс" ХОАК 19-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Шийттийн горхи" Инээдмийн цуврал 6-7-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Эртний эдлэл
  • 06:40
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 08:20
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 43-48-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 31-р анги
  • 10:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 11:00
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-4,5
  • 12:00
    "Хар нохой" СОАК 5,6-р анги
  • 14:30
    "Ардын элч" МУСК
  • 15:55
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 10,11-р анги
  • 16:45
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 8-р хэсэг
  • 17:10
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-19
  • 19:35
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 32-р анги
  • 21:00
    "Жатга" СОАК 6-р анги
  • 22:15
    Миний Монголын соёл
  • 22:30
    "Викингчүүд" АОАК 17,18-р ангн
  • 00:10
    "Love and Sex" ОАМУСК 4-р анги
  • 00:50
    "Захиас" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:00
    "Дуудлага" ОАК 24-р анги
  • 11:00
    Бизнес толь
  • 11:15
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Чөтгөрийн нууц" УСК
  • 14:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 25-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бермудын гурвалжин" баримтат кино
  • 22:15
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Аллага" УСК
  • 01:45
    "Дуудлага" ОАК 25-р анги
  • 02:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:50
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    МУСК
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сайжруулсан шахмал түлшний үйлдвэр" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Чингис хаан" ОУ-ын шинэ нисэх онгоцны буудал - Нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 15:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК "17,18-р анги
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК "19,20-р анги
  • 20:45
    "Монгол Улс хөгжсөн үү -2" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Д.Хулан | “Lhamour “ брэндийн үүсгэн байгуулагч |
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 00:20
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.7-р анги)
  • 01:05
    "Гал тогоо. Зочид буудлын төлөөх тэмцэл" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 01:50
    "Америкт зочилон нь (Coming to America)" УСК
  • 03:40
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China III)" УСК
  • 05:25
    "Six Feet" МУСК
  • 06:55
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 08:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.7-р анги)
  • 09:15
    "Гал тогоо. Зочид буудлын төлөөх тэмцэл" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 10:10
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Өндгөн толгойт" МУСК
  • 12:55
    "G.I. Joe: Кобрагийн мандалт (G.I.Joe: Rise of Cobra)" УСК
  • 14:55
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК
  • 16:50
    "In Da House" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.8-р анги)
  • 19:30
    "Гал тогоо. Зочид буудлын төлөөх тэмцэл" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 20:40
    "Жак Ричер (Jack Reacher)" УСК
  • 23:10
    "Эх газрын тулаанч (The Big Boss)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 31,32-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 64-66-р анги
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 3-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Сүнстэй байшин кино контент
  • 12:00
    Сэтгэл засагч ОАК 13-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Алдагдсан Панда /Mr.Zoo: The Missing VIP/ УСК
  • 15:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 78-р анги
  • 16:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 17:20
    Cat & Keet 67-69-р анги
  • 17:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Сэтгэл засагч ОАК 14-р анги
  • 22:10
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 79-р анги
  • 23:10
    Шүтээн /Idol/ УСК
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Сүүдэр" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 13:20
    "Монгол Улс хөгжсөн үү-2" үзүүлж байна
  • 14:10
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Хурмын сюрприз" МУСК
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:40
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 21:20
    "Үер" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Залуу Лидер
  • 08:35
    Тоглолтын цаг
  • 10:20
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 11:40
    "Чойномын гэрээслэл" баримтат кино
  • 12:20
    Тоглолтын цаг
  • 12:45
    Дэлхийн хотууд
  • 12:50
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 12:55
    Тоглолтын цаг
  • 14:35
    Дэлхийн хотууд
  • 14:40
    Нано бальзам захиалгат
  • 14:50
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Тоглолтын цаг
  • 16:20
    Кино миний амьдралд
  • 16:40
    Тоглолтын цаг
  • 18:05
    Дэлхийн хотууд
  • 18:10
    Нано бальзам захиалгат
  • 18:20
    Тоглолтын цаг
  • 19:30
    Дэлхийн хотууд
  • 19:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 19:40
    Нано бальзам захиалгат
  • 19:50
    Дэлхийн хотууд
  • 19:55
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 20:55
    Нано бальзам захиалгат
  • 21:05
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 22:50
    Эфир завсарласан

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 20
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" II.15
  • 07:35
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.38-39
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.17-18
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 6
  • 09:10
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 09:20
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 09:30
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 5-6
  • 09:35
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 87-88
  • 09:45
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 1-2
  • 10:00
    "Хувирагч роботууд" IV.8
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" II.9-10
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.13
  • 12:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа V.7
  • 12:30
    Маамуу - Зүрхний чимээ
  • 12:45
    Маамуу - Шүдний төрсөн өдөр
  • 13:00
    "Булцгар найзууд" 1
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.19-20
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.33-36
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" VII.9-10
  • 16:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 29
  • 16:15
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 1-2
  • 16:25
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 7-8
  • 16:30
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 6
  • 16:40
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 89-90
  • 16:50
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 17:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" II.1-2
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 21
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" II.16
  • 18:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.1
  • 18:30
    Маамуу - Дураараа зан
  • 18:50
    Маамуу - Аавын хайр
  • 19:00
    "Хувирагч роботууд" IV.9
  • 19:30
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.14
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" II.11-12
  • 22:00
    "Амьдралын хөг" 15-16
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Оюун ухааны гайхамшиг” Баримтат кино 7-р хэсэг
  • 09:00
    Хайрлаарай: “Алсын хараа-Би, Бид хаашаа явна вэ?”
  • 10:00
    Цаг агаар
  • 10:05
    ММ таван минут
  • 10:10
    NHK үзүүлж байна: “Шинжлэх ухааны арван хором” /Хуруу шил/
  • 10:20
    ММ архив: “Халамжаас хөдөлмөрт, хөдөөд хөгжил” VIII/15
  • 10:40
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Ерөнхий сайдууд” цуврал нэвтрүүлэг” /Шинэ тулгар засгийн анхны тэргүүн Д.Чагдаржав/ 2002 он
  • 11:00
    “Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Эдлэнгийн эзэд: “Хөвсгөл аймгийн Мөрөн хотын иргэн Ц.Оюунцэцэг”
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 12:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Оюун ухааны гайхамшиг” Баримтат кино 7-р хэсэг
  • 13:00
    Хайрлаарай: “Алсын хараа-Би, Бид хаашаа явна вэ?”
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” /Соёлын тэргүүний ажилтан, жүжигчин Ж.Дорлигжав/ 2005 он
  • 14:30
    Ногоон шошго: “Завханыг хатаах ажиллагаа-2”
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:10
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Оюун ухааны гайхамшиг” Баримтат кино 7-р хэсэг
  • 17:10
    Хайрлаарай: “Алсын хараа-Би, Бид хаашаа явна вэ?”
  • 18:10
    ММ таван минут
  • 18:15
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Ерөнхий сайдууд” цуврал нэвтрүүлэг” /Монгол Ардын Засгийн газрын анхны Ерөнхий сайд Д.Бодоо/ 2002 он
  • 18:35
    Онцгой дуудлага
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 18:55
    Шинэ сэргэлт: “Боомтын сэргэлт”
  • 19:40
    ММ архив: “Аяллын тэмдэглэл” БНСУ-аас бэлтгэв /2016 он/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Урлагтай яриа: “Хөгжмийн шүүмж судлал”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” /Орчуулгын киноны дуу оруулагч, Соёлын тэргүүний ажилтан Д.Элбэгсайхан/ 2005 он
  • 21:50
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:50
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес цаг
  • 09:40
    Монголын сайхан орноор
  • 09:50
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:20
    Шинэ сэргэлт
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Топ сугалаа
  • 13:00
    Чин ачлал
  • 13:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 37,38-р анги
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 17:50
    Амарбатын нэг өдөр баримтат кино
  • 18:10
    Биг гифт Кино контент
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг Хэнтий Цэнхэрмандал
  • 20:10
    Монгол хөгжсөн үү-2
  • 20:50
    Монголын сайхан орноор
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 39,40-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:30
    NBA Action №15
  • 01:00
    NBA: Брүүклин - Л.А Клипперс 2021-22
  • 03:00
    Marquee Matchup Lakers/Dallas 12/15/2021
  • 05:00
    Marquee Matchup Sixers/Nets 12/16/2021
  • 07:00
    Marquee Matchup Warriors/Celtics 12/17/2021
  • 09:00
    Marquee Matchup Lakers/Bulls 12/19/2021
  • 11:00
    Marquee Matchup Sixers/Celtics 12/20/2021
  • 13:00
    Marquee Matchup Lakers/Dallas 12/15/2021
  • 15:00
    Marquee Matchup Sixers/Nets 12/16/2021
  • 17:00
    Marquee Matchup Warriors/Celtics 12/17/2021
  • 19:00
    Marquee Matchup Lakers/Bulls 12/19/2021
  • 21:00
    Marquee Matchup Sixers/Celtics 12/20/2021
  • 23:00
    Marquee Matchup Suns/Lakers 12/21/2021

SPS Global

  • 00:00
    Ла Лиг 2021/22: Осасуна - Атлетико 25-р тойрог
  • 02:00
    WA Diamond League Monaco (Шууд)
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Ман Сити - Спортинг 1/8 Хариу тоглолт
  • 11:00
    NBA 2K: Nets GC - Heat Check Gaming
  • 12:00
    Ла Лиг 2021/22: Реал М. - Алавес 25-р тойрог
  • 14:00
    Ла Лиг 2022-2023 Улирлын өмнө
  • 15:00
    UЕL: Барселона - Галатасарай 1/8 Эхний тоглолт
  • 17:00
    LaLiga Chronicles №24
  • 17:30
    Ла Лиг 2021/22: Эспаньол - Севийя 25-р тойрог
  • 19:30
    LaLiga Talking Football №9
  • 20:00
    LaLiga World №1
  • 20:30
    Даймонд Лигийн тойм №10
  • 21:30
    Ла Лиг 2021-2022 Аваргууд
  • 22:30
    LaLiga Chronicles №25
  • 23:00
    NBA 2K: Magic Gaming - Knicks Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga Chronicles №16
  • 09:30
    NBA: Филадельфиа - Бостон 2021-22
  • 11:30
    PL Netbusters №23
  • 12:00
    Бөх: "Үндэсний спортын VII наадам" Өдөр 1
  • 18:00
    PL: Лэстер - Тоттенхэм 17-р тойрог
  • 20:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №1
  • 21:00
    Ла Лиг 2021/22: Реал М. - Эльче 22-р тойрог
  • 23:00
    Даймонд Лигийн тойм №4

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1523
  • 11:00
    UFC 273: Волкановски-Солонгос Зомби
  • 13:30
    UFC: Лемос-Андраж
  • 15:00
    UFC: Махачев-Грийн
  • 17:00
    UFC: Блахович-Ракич
  • 19:00
    WWE Monday raw 1524
  • 21:00
    ONE 159: Дэ Риддер-Бигдаш Тойм
  • 21:30
    ONE Weekly #32
  • 22:00
    ONE: Warrior's Code

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.8-р анги
  • 09:15
    Өвөрхангай аймгийн 90,91 жилийн ойн баяр наадмын тойм /1-р хэсэг/
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 11:00
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Токио/
  • 11:45
    Мэрилин Монро баримтат кино
  • 12:25
    Өв соёл
  • 12:30
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /шууд/
  • 13:30
    АХ-ын баяр наадмын бөхийн барилдаан /дөрөв, тавын даваа/
  • 15:00
    Эрдэнэмандал сумын 97 жилийн баяр наадмын уралдаан/Соёолон,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 16:30
    Бизнес хөтөч
  • 16:45
    Сонирхогчдын клуб
  • 17:05
    Титаник баримтат кино
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    Спортын дууны түүх цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Өвөрхангай аймгийн 90,91 жилийн ойн баяр наадмын тойм /2-р хэсэг/
  • 22:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 9-р хэсэг
  • 23:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 2.9-р анги
  • 23:45
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гурван найз" ОАК 28, 29-р анги
  • 08:15
    "Ахмад дадлагажигч" ОАК 8-р анги
  • 09:20
    "Хэцүү хайр" ОАК 43, 44-р анги
  • 10:30
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 15
  • 11:30
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 35-р анги
  • 12:45
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 61, 62
  • 13:00
    "Мидас" ОАК 9-р анги
  • 14:15
    "Гурван найз" ОАК 30-р анги
  • 15:00
    "Ахмад дадлагажигч" ОАК 9-р анги
  • 16:10
    "Гэсгээл" ОАК 51-р анги
  • 17:30
    "Хэцүү хайр" ОАК 45, 46-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 36-р анги
  • 20:30
    "Мидас" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 52-р анги
  • 23:20
    "Гурван найз" ОАК 30-р анги
  • 00:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 36-р анги
  • 01:10
    "Мидас" ОАК 10-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PL: Ливерпүүл - Норвич 26-р тойрог
  • 02:00
    PL World №25
  • 02:30
    USC (Шууд): Pre-Game Show
  • 02:50
    USC (Шууд): Реал - Франкфурт шигшээ
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №13
  • 09:30
    PL: Арсенал - Брентфорд 26-р тойрог
  • 11:30
    NBA Action №19
  • 12:00
    PL: Ман Сити - Тоттенхэм 26-р тойрог
  • 14:00
    PL World №26
  • 14:30
    PL: Лийдс - Ман Ютд 26-р тойрог
  • 16:30
    PL Netbusters №26
  • 17:00
    PL: Волверхэмптон - Лэстер 26-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №26
  • 20:00
    USC: Реал - Франкфурт шигшээ
  • 22:00
    PL: Саутхэмптон - Норвич 27-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Бяцхан зөгий" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Том зургаан толгой"МУСК
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    "Уран хэмээх хор" баримтат кино
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Яст мэлхий ба туулай" хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Бушхүүгийн үлгэр" МУСК
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Дэлхийн түүх
  • 18:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:00
    Хамаг Монгол туургатны улаачдын сорил нэвтрүүлгийн дэд байрын шагналт Ж.Сайнхүү хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Жаран эзэлсэн хоймор" МУГЖ Ц.Цэнд-Аюуш
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бүх юм сайхан" ОАК 44-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Нарны унага" МУСК
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1911-1921 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 07:55
    Монголын үндэсний спортын 7 дугаар наадмын шигшээ тэмцээн-шууд
  • 19:05
    Бахархал: Хүндийн өргөлтийн ахмад тамирчин дасгалжуулагч С. Хөхөө
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спортын гэр бүл
  • 20:30
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач А. Алтангадас
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Манлайн баясгалан: Бөхийн нэрт засуулч Ч. Мягмарын дурсамж хөрөг
  • 22:30
    “Жи энержи” мастер кросс 2019: Дорноговь аймаг Замын үүд сумаас бэлтгэв
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Тууврын замд" МУСК
  • 09:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Тууврын замд" МУСК
  • 18:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Хатанбаатар" МУСК 1-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    “Мөнхөд жаргаарай” теле-концерт
  • 08:33
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Говь-Нэг сая мод
  • 09:20
    Хошин өнцөг
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 17-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Бид Монголчууд
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 17-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хошин өнцөг
  • 16:40
    “Дэлтэй шувуу” теле-концерт
  • 17:00
    ТВ-Галерей
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний гэр бүлийн баяр” ОАК 18-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Цэрэг хаана.., бид тэнд
  • 19:56
    Түмэнд түгээе
  • 20:10
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК 18-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:10
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 10:35
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 23-р анги /давталт/
  • 11:35
    “Ижий аав хоёр минь” Эрүүлийг хамгаалахын тэргүүний ажилтан, дэд хурандаа Ж.Найдан /давталт/
  • 12:30
    Жизель” балет /давталт/
  • 14:25
    Гэр бүлийн хичээл: Амьдралын зорилго ба алсын хараа
  • 14:35
    Баримтат кино: Эдийн засгийн хөгжлийн нууц
  • 15:00
    “Дуун өв” хүүхдийн концерт
  • 15:40
    “Билгүүдэй” зохиомж
  • 16:00
    “Бүлтээхэй, дэлдээхэй хоёр” Дасгал хөдөлгөөн
  • 16:15
    “Амьдралын өнгө” Үйлчилгээний чанар
  • 16:45
    “Хайрлахын учир” 21-р зууны эцэг эхчүүд ба хүүхдүүд 1-р хэсэг
  • 17:35
    “Тэг цэг” нэвтрүүлэг “Хос Аз” ХХК захирал Н.Зоригт
  • 18:20
    Өрхийн санхүүгийн боловсролд
  • 18:40
    “Долоон дэлбээт цэцэг” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 19:20
    “Оюун багш” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Хайрлаарай” Эрүүл ээж аз жаргалтай гэр бүл
  • 20:50
    “Оюундалай” цуврал “Сарны үлгэр”
  • 21:05
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 24-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/1116:50

MovieBox

"In Da House" МУСК

VIII/1111:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү?-Мексик "Майчуудын худаг" /шинэ /

VIII/1119:45

NTV

" Зоригт эрийн дууль"ОАК 25