МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Өдөр өдрийн нар” олон ангит кино 18-р анги
  • 10:40
    Стандарттай шийдэл
  • 11:00
    Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Дуудлагын такси” олон ангит кино 28-р анги
  • 14:10
    “ABU-Робокон-2024” №1
  • 14:30
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 15:30
    Оюундалай
  • 15:50
    “Монголын баялаг-330” Говь-Алтай аймаг. Хөхморьт сум
  • 16:25
    Бүгд Найрамдах Киргиз Улсын Жогорку Кенеш (Парламент)-ийн дарга Нурланбек Шакиевын Монгол Улсад хийх албан ёсны айлчлал /шууд/
  • 16:40
    “Сэтгэлд шингэсэн хоол” баримтат кино /Малайз/
  • 17:30
    12/15 “Атаархал”
  • 18:00
    Монголын радио үзүүлж байна: “Гэрэл нэмье” подкаст
  • 18:30
    “Том ахын аялал” байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Амьдралын загвар
  • 19:20
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    Зөрөг амьдрал кино контент: Алс тосгоны өвгөн
  • 22:10
    “Дуудлагын такси” олон ангит кино 29-р анги
  • 23:00
    “Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 08:10
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /39/
  • 10:45
    Бизнес мэдээ
  • 10:50
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /3/
  • 11:35
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 12:20
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /2/
  • 13:20
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 14:20
    "Хүргэн хүү" Монголын уран сайхны кино
  • 16:00
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 16:15
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /40/
  • 16:40
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 16:45
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /4/
  • 17:35
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 17:50
    Боловсрол 21 тэтгэлэгт хөтөлбөрийн шалгаруулалт
  • 18:25
    Бизнес мэдээ
  • 18:30
    "Хүнсний хувьсал"
  • 18:50
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /3/
  • 21:40
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:20
    "E Music"
  • 23:00
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    "Хар тас" Нэвтрүүлэг
  • 00:20
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:50
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
  • 11:30
    "Soft Laser"
  • 11:35
    "Шеф" оак 5 бүлэг 1-р анги
  • 12:35
    "60 секунд"
  • 12:50
    "Дуусдаггүй яриа"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    “Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
  • 16:40
    “911” оак 4 бүлэг 11-р анги
  • 17:40
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Сонин хачин"
  • 18:50
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    "Шеф" оак 5 бүлэг 2-р анги
  • 21:05
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:05
    “911” оак 4 бүлэг 12-р анги
  • 23:05
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    "Бидний нандин үе" 17,18-р анги ХОАК
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:45
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:10
    Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:45
    "Миний аав ийм л хүн" 26-р анги СОАК
  • 12:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    Өвөг дээдсийн өв соёл - Уртын дууны 20 жил - Баян - Өлгий
  • 12:40
    Япон орныг тольдохуй -   Робот
  • 12:50
    Япон орныг тольдохуй - Бон одори бүжиг
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 15:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    Надо тулаан хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 15:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 18,19,20,21 -р анги
  • 17:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:15
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 4,5,6-р анги
  • 17:35
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:15
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 22,23,24 -р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    "Миний аав ийм л хүн" 27-р анги СОАК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бидний нандин үе" 19,20-р анги ХОАК
  • 23:45
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:05
    Морьтой ч болоосой МУСК
  • 07:00
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг давталт
  • 07:40
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 08:40
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Шинэ өдөр хөтөлбөр
  • 09:50
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Тоо юу сүлд үү нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Монгол коммент нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:55
    "Надо тулаан-6" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 12:15
    К поп цаг
  • 12:45
    Хүнсний хувьсгал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:30
    Хамт биш УСК давталт
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Сэцэн ханы хурд-2023
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Хайрын солилцоо 1" шоу нэвтрүүлэг 37-р хэсэг
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    Эрин Брокович УСК
  • 23:30
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:30
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 09:55
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 13-р анги /давталт/
  • 11:00
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Болсон явдал" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 14:55
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Үнэгний ав" ХОАК 11-р анги
  • 16:20
    C1 зураглал
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 54-р анги
  • 16:55
    LemonCake-Үзүүлж байна
  • 17:00
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 17:25
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гэсгээл" СОАК 44-р анги
  • 19:25
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Хөрсний бохирдлыг бууруулах төсөл СХД-т
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 14-р анги
  • 23:00
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 23:05
    "Гэсгээл" СОАК 44-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
  • 09:30
    Эрүүл амьдрал
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Сайн байна уу
  • 10:45
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-5/давталт/
  • 11:30
    Амралтын хөтөлбөр/давталт/
  • 12:00
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл ОАК-77
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Аз жаргал СОАК 8/давталт/
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Топ лотто-Азын 10 хоног
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн,Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-6
  • 19:30
    Хүнсний хувьсал
  • 20:00
    Баримтат дэлгэц: Залуу жанжин Лхагвасүрэн
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Аз жаргал СОАК 9
  • 22:50
    Их хааны буурч ОАК-9/давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

NTV

  • 00:45
    "Психометрикч" ОАК 10
  • 01:50
    Мэдээ
  • 02:55
    "Байрны ах" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.7
  • 07:30
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 12
  • 07:45
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.3, 1.4
  • 08:00
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 8
  • 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 37
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 2
  • 09:40
    Цаг агаар
  • 09:45
    "Психометрикч" ОАК 11
  • 11:00
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.8
  • 11:15
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.7
  • 11:45
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 12
  • 12:00
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.3, 1.4
  • 12:15
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 8
  • 12:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 37, 38
  • 13:00
    "Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 2
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    "Cash сab Mongolia" Шоу 2.1
  • 15:45
    Монгол бахархал "Хургачин охид"
  • 16:10
    Цаг агаар
  • 16:15
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.8
  • 16:35
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.7
  • 17:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 37, 38
  • 17:30
    Гадаад мэдээ
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 17:55
    "Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 3
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:30
    Global talk with Nyamdavaa
  • 21:50
    "Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 3
  • 23:20
    Цаг агаар
  • 23:25
    "Приусны босс" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 06:55
    Хамтдаа уншицгаая
  • 07:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.21,22-р анги
  • 07:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.7,8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 08:40
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 09:05
    "Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 1-р анги
  • 11:15
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Чиний мэдэхгүй би" оак 21-р анги
  • 13:00
    "Гэнэтийн зочид" оак 9-р анги
  • 14:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №8
  • 14:40
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №8
  • 15:00
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №8
  • 15:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №33,34
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.23,24-р анги
  • 17:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.9,10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 18:30
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 19:00
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 2-р анги
  • 20:25
    "Гэнэтийн зочид" оак 10-р анги
  • 21:30
    Улаанбаатар импекс танилцуулга
  • 21:40
    "Акул Тунагийн эсрэг" баримтат кино
  • 22:40
    "Чиний мэдэхгүй би" оак 22-р анги
  • 23:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Миний танилцсан би" оак 30-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монгол өв соёл
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-43,44,45-р анги /3+/
  • 10:00
    "Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 7 /12+/ Давталт
  • 11:30
    "Roaring Dragon" теле тоглолт
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-2
  • 16:00
    "Хөдөлгүүр" авто шоу 2-10 /давталт/
  • 17:00
    "Мөнх өв" баримтат кино - 2 /Давталт/
  • 17:30
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 18:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-43,44,45-р анги /3+/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөдөөгийн Сэргэлт" цуврал баримтат кино - 8
  • 21:00
    "Улаан нүдэн гараг" цуврал нэвтрүүлэг - 1
  • 22:00
    "Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 8 /12+/
  • 23:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 00:00
    "Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-9 /12+/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-220
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 20-р анги
  • 13:35
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 14-р анги
  • 14:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-220-2
  • 16:00
    "Цахлайнууд" ООАК 11-р анги
  • 16:55
    "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 15-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цахлайнууд" ООАК 12-р анги
  • 20:35
    "Галилео" баримтат кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Надтай хамт ажиллах уу?" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 22:00
    "Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 21-р анги
  • 23:15
    Үдшийн мэдээ
  • 23:45
    "Надтай хамт ажиллах уу?" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 00:45
    "Удмын бичиг мину" нэвтрүүлэг дугаар-19,20
  • 01:45
    "Миний Монголын соёл"
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    "Төрийн дуулал"
  • 07:05
    "Дасгалын цаг"
  • 07:20
    "Цаг Агаар"
  • 07:25
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 07:45
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 2-р анги
  • 11:10
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Бизнес толь"
  • 12:10
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хаан урт наслаг" УСК
  • 14:55
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "RT"-Баримтат кино
  • 15:40
    "Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 3-р анги
  • 19:10
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 19-р анги давталт
  • 07:40
    "Аялалын тойрог" нэвтрүүлэг /Сэлэнгэ аймаг/
  • 08:50
    “Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
  • 09:10
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 09:50
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 10:20
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 11:20
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 11:25
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Монголын орон зай" Баримтат кино
  • 12:45
    "Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
  • 13:00
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 20-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Дуудлага-1" ОАК 6-р анги давталт
  • 15:10
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 15:30
    "Хурдан морины уралдаан"
  • 16:45
    “Хүнсний хувьсгал”-МУ-ын Ерөнхийлөгч үндэсний үйлдвэрүүдэд ажиллалаа
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний явц, үр дүн
  • 18:15
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
  • 19:00
    "Дуудлага-1" ОАК 7-р анги
  • 20:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 21:50
    "Нэг монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:35
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:55
    "Троллууд (Trolls)" УСК
  • 03:25
    "Зөрүүд асрагч (Reluctant Nanny)" УСК
  • 04:55
    "Зүрхний хилэн" МУСК
  • 07:20
    "Шөнө дундын яриа 2" МУСК
  • 09:05
    "Аргачлал" ОАК (I.12-р анги)
  • 10:00
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 10:55
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 12:45
    "Нягтлан бодогч (The Accountant)" УСК
  • 15:00
    "Такси 2 (Taxi 2)" УСК
  • 16:40
    "Чи миний дуршил" МУСК
  • 18:20
    "Аргачлал" ОАК (I.13-р анги)
  • 19:30
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 20:35
    "Хосын харилцаа (Свингеры)" УСК
  • 22:30
    "Трансформерс: Фоллины өшөө авалт (Transformers: Revenge of the Fallen)" УСК
  • 01:15
    "Аргачлал" ОАК (I.13-р анги)
  • 02:05
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 02:55
    "Троллуудын аялан тоглолт (Trolls World Tour)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга 2022
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 212,213,214-р анги
  • 09:25
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 09:40
    Бяцхан муужгай нохойнууд 11,12-р анги
  • 09:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:25
    Эгэл ертөнц ХОАК 40-р анги
  • 11:25
    Учрал МУСК
  • 13:00
    Миний дарсан 10 зураг нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Z.OE 41: Чи энд байсан ч болоосой /Wish you were here/
  • 14:25
    Учиртай урилга нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 16:15
    Бизнес амжилт
  • 16:45
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 17:15
    Бяцхан муужгай нохойнууд 13,14-р анги
  • 17:30
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 215,216,217-р анги
  • 18:00
    Эгэл ертөнц ХОАК 41-р анги
  • 19:00
    Нэг Монгол нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 21:00
    Агаараар гүйцгээе нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Z.OE 41: Гуйя эргээд ирээч /Please come back/
  • 22:25
    Хайр МУСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 09:30
    "Admin Z" МУСК
  • 11:30
    "Төрөлхтөн" үзүүлж байна
  • 12:30
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 15:10
    "Учралын баяр" үзүүлж байна.
  • 16:10
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 18:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Болсон явдал" МУСК
  • 23:00
    "T-talk" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:30
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 15:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хүмүн стори
  • 16:35
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:50
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Мартагдашгүй намар " МУСК
  • 00:10
    Эко зөвлөгөө
  • 00:25
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 11-12
  • 07:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.1
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Булцгар II.1-3
  • 09:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.16
  • 09:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.16
  • 10:00
    Авьяастнуудын сургууль II.9-10 / Victorious II.9-10 /
  • 11:00
    Чамайг даа 24-26 / I'II get you 24-26 /
  • 11:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 23-25 / Squared Zebra 23-25 /
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.8
  • 12:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.12
  • 12:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 11
  • 12:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.11
  • 13:00
    Дидибу II.23-24 / Titipo II.23-24 /
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.2
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 11-12
  • 15:00
    Ай Карли I.23-24 / I Carly I.23-24 /
  • 16:00
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 12
  • 16:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.12
  • 17:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.9
  • 17:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.13
  • 17:30
    Булцгар II.3-4
  • 18:00
    Чамайг даа 27-29 / I'II get you 27-29 /
  • 18:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 26-28 / Squared Zebra 26-28 /
  • 19:00
    Англиар ярьж сурцгаая англи хэлний хичээл
  • 19:30
    Дидибу II.25-26 / Titipo II.25-26 /
  • 20:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.17
  • 20:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.17
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
  • 21:10
    Хамтдаа уншицгаая / Мөрөөдөлд хөтлөх цэнхэр дугуй /
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Хаврыг хэн сайн мэдэх вэ? /
  • 21:30
    Авьяастнуудын сургууль II.11-12 / Victorious II.11-12 /
  • 22:30
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Онцлох зочин /давталт/
  • 10:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 10:40
    “Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Явлаа, Ирлээ
  • 13:20
    Эргэх дөрвөн цаг /Сэлэнгэ, Булган аймгаас бэлтгэв/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:20
    Амьдралын загвар / Археологич Б.Батболд /
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:25
    Бүгд Найрамдах Киргиз Улсын Жогорку Кенеш (Парламент)-ийн дарга Нурланбек Шакиевын Монгол улсад хийх албан ёсны айлчлал /шууд/
  • 16:40
    Олон нийтийн цаг
  • 17:00
    “MNB World news”
  • 17:20
    Цаг агаар
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 17:50
    Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:20
    “MNB World news” /давталт/
  • 18:40
    Онцгой байдлын цаг
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Стандарттай шийдэл /давталт/
  • 19:20
    Гадаад мэдээ
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Хуулийн цаг” УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

Premier Sports 1

  • 01:00
    Basketball Stories: The Mailman
  • 02:00
    BAL: Al Ahly (Egypt) vs Bangui SC (CAR)
  • 04:00
    High Tops: Patrick Ewing’s Best Plays
  • 04:30
    High Tops: Scottie Pippen’s Best Plays
  • 05:00
    NBA Action 3325
  • 05:30
    NBA Action 3326
  • 06:00
    Playoff Central
  • 07:00
    NBA (Шууд): Орландо - Кливлэнд (Плэй-Офф Тоглолт №2)
  • 09:30
    High Tops: Dennis Rodman's Best Plays
  • 10:00
    High Tops: Scottie Pippen’s Best Plays
  • 10:30
    Playoff Central
  • 13:00
    Playoff Central
  • 14:30
    NBA Talk №28
  • 16:00
    Playoff Central
  • 17:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    NBA Gametime №116
  • 20:30
    NBA: Орландо - Кливлэнд (Плэй-Офф Тоглолт №2)
  • 22:30
    NBA Talk №28
  • 00:00
    Film Room: Episode 1

Premier Sports 2

  • 09:00
    PL The Big Interview №37
  • 09:30
    PL: Астон Вилла - Борнмут (34-р тойрог)
  • 11:30
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №29
  • 12:10
    UCL: Арсенал - Байерн (1/4 Эхний тоглолт)
  • 14:00
    PL Stories №37
  • 14:30
    UCL: Реал М. - Ман Сити (1/4 Эхний тоглолт)
  • 16:30
    FA Cup Тойм №7
  • 17:00
    UCL: Атлетико - Дортмунд (1/4 Эхний тоглолт)
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №35
  • 20:00
    Inside Serie A №33
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №26
  • 21:00
    Football Talk №37
  • 22:30
    Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №13
  • 23:30
    ЕВРО-2024 хүрэх зам №1
  • 00:00
    PL: Челси - Ньюкасл (28-р тойрог)

Premier sports 5

  • 09:00
    UEL: Аталанта - Ливерпүүл (1/4 Хариу тоглолт)
  • 11:00
    Serie A: Рома - Болонья (33-р тойрог)
  • 13:00
    Бундеслигийн тойм №30
  • 14:00
    Serie A: Милан - Интер (33-р тойрог)
  • 16:00
    UCL: Дортмунд - Атлетико (1/4 Хариу тоглолт)
  • 18:00
    ЕВРО-2024 хүрэх зам №2
  • 18:30
    UEL: Рома - Милан (1/4 Хариу тоглолт)
  • 20:30
    UCL: Барселона - ПСЖ (1/4 Хариу тоглолт)
  • 22:30
    Track&Field Weekly №1
  • 23:00
    Serie A: Милан - Интер (33-р тойрог)
  • 01:00
    ЕВРО-2024 хүрэх зам №2
  • 01:30
    Production time

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Голомт Банк SME program захиалгат нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
  • 20:30
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Made нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Хүлэгүүд - M Winx (эм)
  • 11:00
    Бөх: Улсын начин Д.Батбаярын нэрэмжит барилдаан 2023
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн тойм №41
  • 14:30
    Бөх: "Нээлттэй Сэлэнгэ түмэн" өдөрлөгт зориулсан барилдаан 2023
  • 17:30
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №4
  • 18:00
    Алтан цомын тойм №36
  • 18:30
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №8
  • 19:00
    Үндэсний бөхийн тойм №42
  • 19:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Бодонс - Apes
  • 21:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Гарьд - Майнерс
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм №42
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 08:20
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /26-р анги/
  • 09:10
    Сүлд үү, тоо юу? Мадейр /давталт/
  • 10:00
    “Аав ээж хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    “Сод урлан” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 47, 48-р анги
  • 12:00
    “Аялгуут соёл” /шууд нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
  • 13:30
    ART GER world tour “Окинавад амтлах ёстой 6 япон хоол”
  • 14:10
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 16-р анги
  • 15:00
    “Хангарьд-2023” Сонгомол бага дунд нас
  • 16:35
    “Үүргэвчтэй аялал” Дарамсала /давталт/
  • 17:15
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 1, 2-р анги
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:25
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Мартаж болохгүй , давтах учиргүй түүх” нэвтрүүлэг цуврал-2
  • 19:30
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /26-р анги/
  • 20:20
    “ИТГЭЛ. Сэтгэлийн гал итгэлийг асаана” дугаар-4
  • 20:40
    “Хүнсний хувьсгал”
  • 21:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг/
  • 21:30
    “Хүний заяа” Д.Жаргалсайхан МУ-ын Ардын жүжигчин
  • 23:00
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 17-р анги
  • 23:50
    Ая дуу
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 06:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 06:05
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 06:35
    "Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 30
  • 07:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 08:00
    "Мөрдөгч" МОАК 36-р анги
  • 09:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 24
  • 09:45
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 22-р анги
  • 11:00
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 33-р анги
  • 12:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.7-р анги
  • 12:55
    "Ярианы хятад хэлний хичээл" № 37, 38
  • 13:10
    "Амраг" ОАК 15-р анги
  • 14:30
    "Мөрийг минь дэрлээч" ОАК 19, 20-р анги
  • 16:10
    "Мөрдөгч" МОАК 37-р анги
  • 17:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 23-р анги
  • 18:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 34-р анги
  • 19:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.8-р анги
  • 20:40
    "Амраг" ОАК 16-р анги
  • 22:10
    "Сайн мөрдөгч" ОАК 4-р анги
  • 23:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 34-р анги
  • 00:15
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.8-р анги
  • 01:00
    "Амраг" ОАК 16-р анги

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC 271: Адесанья - Виттэйкер 2
  • 12:00
    UFC 270: Нганну - Ган
  • 15:00
    UFC 274: Оливейра - Гэйжи
  • 17:30
    UFC: Волков - Розенструйк
  • 20:30
    Сери А лигийн тойм №33
  • 21:00
    UFC: Луке - Мухаммад 2
  • 00:00
    UFC: Стрикленд - Магомедов
  • 02:50
    Coppa Italia (Шууд): Лацио - Ювентус (1/2 Хариу тоглолт)
  • 05:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 15-р анги
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    DW:Германд үйлдвэрлэв
  • 11:30
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 1-р анги
  • 11:50
    Улаачдын сорил нэвтрүүлэг Ж.Сайнхүү
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "Моралаш" хүүхдийн УСК
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    "Анхны алхам" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ"
  • 18:30
    DW:Шинжлэх ухаан
  • 19:10
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 2-р анги
  • 19:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Улаачдын сорил -5 нэвтрүүлэг Г.Мөнхзул
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Дуусаагүй түүх цуврал-2
  • 21:30
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 16-р анги
  • 22:20
    "Нарны унага" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:15
    Миний мөрөөдөл
  • 09:45
    Хөлбөмбөг “Улаанбаатар-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 11:35
    Бахархал
  • 12:05
    Буудлага спортын өсвөр үеийн УАШТ /Спорт таны амралтанд/
  • 13:35
    Монголын спортын түүх
  • 14:35
    Хөлбөмбөг “Улаанбаатар-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 16:20
    Миний мөрөөдөл
  • 16:50
    Чингис мастер кросс-2023 /Спорт таны амралтанд/
  • 18:30
    Спортын Гэр бүл
  • 19:00
    “Идэр хүчтэн” цэргийн арслан Б. Өлзийсайхан
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    “Бильярдын гайхамшиг” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Миний мөрөөдөл: Б. Мишээл Төв аймгийн Жүдо бөхийн өсвөрийн шигшээ багийн тамирчин
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Багийн буухиа уралдаан” Усанд сэлэлтийн өсвөр үе, залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 22:45
    Спорт хобби
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Түмний нэг: Ковидын цаана...
  • 12:00
    KANDIDAT CV
  • 12:20
    Өнцөг...
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Төв цэг-зочны цаг
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Капитал
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    KANDIDAT CV
  • 15:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 16:20
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Зөвхөн манай дэлгэцнээ-BYD ХЭРХЭН TESLA-Г АРДАА ОРХИСОН БЭ?
  • 17:40
    Exclusive
  • 17:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Өнцөг...
  • 18:30
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    KANDIDAT CV
  • 20:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    20 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Ярих өнцөг
  • 22:10
    Бодлого зангидья
  • 23:10
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Татарын дээрхий
  • 09:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 09:40
    Багачуудын цаг
  • 10:05
    Хайраа хайрла ОАК 13-р анги
  • 10:55
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 12:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Татарын дээрхий
  • 13:00
    Эрүүл мэнд Нано наалт
  • 13:25
    Хунгийн сүүлчийн дуу МУСК
  • 15:00
    ТВ-Архиваас:
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Багачуудын цаг
  • 17:30
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    Хайраа хайрла ОАК 14-р анги
  • 19:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 19:35
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Татарын дээрхий
  • 21:00
    АШУҮИС: Профессорын цаг
  • 22:10
    Сэрэлт МУСК
  • 23:40
    Хайраа хайрла ОАК 14-р анги
  • 00:25
    Монгол аялгуу
  • 05:00
    Эфир завсарлана

Малчин HD

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 07:15
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:10
    Малчдын сонорт
  • 08:15
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Малчид дуулж байна" шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 10:00
    Бизнес ба боломж
  • 10:20
    "Турк кофе" ОАК 7-р анги /Давталт/
  • 11:20
    Ая дууны мэнд /шууд/
  • 13:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Малчдын сонорт
  • 15:00
    Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
  • 15:25
    Ая дууны мэнд /шууд/
  • 17:05
    Бизнес ба боломж
  • 17:25
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Малчдын сонорт
  • 18:00
    Түмний нэг: Ковидын цаана...
  • 19:05
    Энэ цагийн илгээлтийн эзэд-1
  • 20:00
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Турк кофе" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 23:10
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Үдшийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

IV/2310:45

SBN

Дугуйн дээрх там ОАК 5-5/давталт/

IV/2321:05

MN25

"Ам нээвэл" ярилцлага

IV/2320:05

MN25

"Шеф" оак 5 бүлэг 2-р анги