МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “MNB” нээлттэй өдөрлөг /шууд/
  • 12:00
    “Том ахын аялал” байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “ABU-Робокон-2024” №4
  • 12:40
    Эрүүл мэнд теле сэтгүүл
  • 13:00
    “Белуха” баримтат кино
  • 13:30
    Ногоон шошго:Гамшгийн өөрчлөлтөд бэлэн үү?
  • 14:00
    “Ирээдүйгээс өнөөдрийг дахин нээхүй” Венецийн олон улсын дүрслэх урлагийн 60 дахь биенналь
  • 14:20
    “Ил хаадын нутгаар” баримтат кино нээлтийн үйл ажиллагаа /давталт/
  • 14:50
    “Ил хаадын нутгаар” баримтат кино 1-р анги
  • 15:35
    “Нэг Монгол” хөтөлбөр
  • 16:35
    Стандарттай шийдэл
  • 16:55
    “Хүрэл тулга” Өсвөрийн яруу найрагчдын улсын уралдаан /Ахлах нас/
  • 17:25
    Хань татаад байна...
  • 17:55
    Монгол Улсад генерал цол олгож эхэлсний 80 жилийн ойд: Бригадын генерал Д.Батжаргалын “Мөнхийн тангараг”
  • 18:55
    Хайрлаарай: Хосын харилцаа, дэмжлэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ил хаадын нутгаар” баримтат кино 2-р анги
  • 21:50
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 23:20
    “Тархины нууц” баримтат кино 10-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 08:10
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:35
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Mongolian songs" Үндэсний шоу
  • 13:10
    Бизнес мэдээ
  • 13:15
    Боловсрол 21 тэтгэлэгт хөтөлбөрийн шалгаруулалт
  • 13:50
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 13:55
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /7/
  • 14:55
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 15:50
    "Төгөлдөр хүүхэд" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /38/
  • 16:45
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 16:55
    Хаврын Хит - 2024
  • 17:10
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:50
    Мегаболл лотерей
  • 18:00
    Бизнес мэдээ
  • 18:05
    "Хүнсний хувьсал"
  • 18:20
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /8/
  • 21:40
    Сонгинохайрхан дүүрэг-Хөрсний бохирдлыг бууруулах төсөл
  • 22:00
    Засгийн газар энэ 7 хоног
  • 22:10
    "WHATS UP" Чөлөөт хөтөлбөр
  • 23:45
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:20
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Шеф" оак 5 бүлэг 4,5,6-р анги
  • 15:00
    "Хүнсний хувьсгал"
  • 15:20
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:40
    "Танин мэдэхүй"
  • 15:55
    "Гуанз"
  • 16:40
    "Аав ээж хоёр минь"
  • 17:10
    “911” оак 4 бүлэг 16-р анги
  • 18:10
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" оак 5 бүлэг 7-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    “911” оак 4 бүлэг 17-р анги
  • 23:10
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Монгол зурхай"
  • 07:10
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S1- 8,9,10-р анги
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 10:15
    Өнөөдрийн аялал
  • 11:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:10
    ЖАТ-Хамгийн аюултай цөмийн туршилтууд
  • 11:25
    Гэгээн эрүүл мэнд - УНТЭ-ийн Гастроэнтерологийн эмч - Г.Анар
  • 12:00
    "Хүүхэд бүр авьяастай" тоглолт
  • 13:00
    Амжилтын түүх
  • 13:20
    Япон орныг тольдохуй - Хоол
  • 13:25
    Япон орныг тольдохуй - Жомоны соёл
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Эсгий туургатан
  • 15:35
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S1- 8,9,10-р анги
  • 16:20
    Хүнсний хувьсгал - Цагаан алт 2
  • 16:40
    Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 17:10
    Танд тустай агшин
  • 17:15
    Шинэ шийдэл
  • 17:45
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S1- 11,12,13-р анги
  • 18:30
    "Монголхүү" МУСК
  • 20:05
    Нэг Монгол
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр" тойм
  • 22:00
    "Миний аав ийм л хүн" 29,30-р анги СОАК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:10
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 07:10
    Хошин шог
  • 07:35
    Хайрын солилцоо нэвтрүүлэг давталт
  • 09:00
    Гарц нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Багачууд аа англиар дуулцгаая
  • 10:00
    21 УСК давталт
  • 12:00
    Анализ тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Дорноговь аймгийн Сайхандулаан сумын харьяат, "Гандангийн бүрхэг" хэмээх улсын арслан Гунгаагийн Намжилваанчигийн нэрэмжит улс, аймгийн алдар цолтой 128 бөхийн барилдаан
  • 18:20
    Мөрөөдөл биелдэг юм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Анализ тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Бадрах Энержи" сум орон нутагт нийгэм эдийн засгийн хөгжлийг дэмжиж байна
  • 21:05
    Булш ухагч УСК
  • 23:20
    Анализ тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:15
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    "Моторын дуу" МУСК
  • 09:50
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 13:00
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 13:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 13:30
    "Гэсгээл" СОАК 46-р анги
  • 14:50
    "Гэсгээл" СОАК 47-р анги
  • 16:10
    C1 зураглал
  • 16:20
    "B nice" үзүүлж байнаа
  • 16:30
    "TEENAGE BOSS" Шоу нэвтрүүлэг №3 /давталт/
  • 17:30
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:10
    "Хятад хороолол" УСК /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Барьцаалагдсан хүн: Сураггүй болсон алдартан" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Эрүүл амьдрал
  • 10:00
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
  • 10:30
    Сайн байна уу
  • 11:00
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 11:30
    Амралтын хөтөлбөр/давталт/
  • 13:30
    Аз жаргал СОАК 11/давталт/
  • 14:40
    Аяллын жим: Энэтхэг орноор
  • 15:00
    Топ лотто-Азын 10 хоног
  • 16:30
    Аз жаргал СОАК 12/давталт/
  • 17:40
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Д.Лувсаншарав
  • 18:40
    Гайхамшигт бүсгүй бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    Нууцын эзэн
  • 21:30
    Их хааны буурч ОАК-10
  • 22:50
    Шивэгчин УСК
  • 01:50
    Эфир завсарлана

NTV

  • 01:00
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 02:00
    "Cigam" МУСК
  • 02:50
    "Лхагвын тойм"
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятад дахь аялал" 4, 5
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 2.3
  • 07:30
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 16
  • 07:45
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.11, 1.12
  • 08:00
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 12
  • 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 46
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 09:35
    Цаг агаар
  • 09:40
    "Cash сab Mongolia" Шоу 2.2
  • 10:30
    Монгол бахархал "Хорол тоглоом"
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 2.3
  • 11:30
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 8
  • 12:40
    Цаг агаар
  • 12:45
    "Hong Kong Champion's Day - Морин тойруулгын уралдаан /ШУУД/
  • 13:50
    Засгийн газрын товч тойм
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 2.3
  • 14:40
    "Төв аймгийн 100 жилийн ой-2023" морины уралдаан 2-р хэсэг
  • 16:40
    Цаг агаар
  • 16:45
    "Сайн эрс" нэвтрүүлэг 8
  • 17:50
    "Megaball" лотерейн тохирол
  • 18:00
    "Болзоо" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    DW "Эрүүл бие" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Цогоо гуай Хүрэлээ хоёр" МУСК
  • 21:15
    "Дэлхийн хамгийн гайхалтай фестивалууд, Швед"
  • 21:55
    Цаг агаар
  • 22:00
    "Амрагууд" УСК
  • 00:00
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 01:20
    "Алтан ус"МУСК
  • 02:45
    "Хүсэл мөрөөдлийн зүгт" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 06:50
    Хамтдаа уншицгаая
  • 07:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Булцгар" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Мөсөн гүнж" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 6-р анги
  • 11:15
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гэнэтийн зочид" оак 10-р анги
  • 13:05
    "Монголын саятан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Цахим эмч-Цус ойртолт" подкаст
  • 15:15
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Эзэгтэйн туслах-Сүхбаатар аймагт" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Булцгар" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 7-р анги
  • 20:30
    "Бидний үед" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Найзуудын аялал-Чех улсаар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хакер" МУСК
  • 00:05
    "Миний танилцсан би" оак 35-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-49,50,51-р анги /3+/
  • 09:30
    Монгол өв соёл
  • 10:00
    "Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 9 /12+/ Давталт
  • 11:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-1,2,3-р анги /3+/
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-7
  • 16:00
    "Хөдөөгийн Сэргэлт" цуврал баримтат кино - 8 /Давталт/
  • 17:00
    "Евро хүрэх зам" цуврал нэвтрүүлэг - 5 /давталт/
  • 17:30
    "Мөнх өв" баримтат кино - 4 /Давталт/
  • 18:00
    "Улаан нүдэн гараг" цуврал нэвтрүүлэг - 1 /давталт/
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 19:30
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний алт шиг хүүхэд" гэр бүлийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг 1-30 /12+/ Давталт
  • 21:30
    "Roaring Dragon" теле тоглолт
  • 22:00
    "Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-18 /18+/
  • 23:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 00:00
    "Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-14 /12+/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 07:25
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 46-52-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "6/42 Лотто" хонжворын 77 дахь тохирол /шууд/
  • 11:15
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Кандидат" улс төрийн реалити нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 14:00
    "Миний Монголын соёл"
  • 14:15
    Хар хайрцаг
  • 15:15
    "Надтай хамт ажиллах уу?" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 16:15
    "Антропоцен: Хүний эрин үе" баримтат кино
  • 17:45
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг 5-р бүлэг дугаар-3
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 21:00
    "Кандидат" улс төрийн реалити нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 23:00
    "Зэрлэгүүдийг хүлээхүй" УСК
  • 01:00
    "Карантины хүүхдүүд" кино контент
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:30
    "Төрийн дуулал"
  • 07:35
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 08:00
    "Удахгүй гарах кинонууд"
  • 08:20
    "Удахгүй гарах тоглоомууд"
  • 08:40
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 5,6-р анги
  • 11:20
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шимэгч" УСК
  • 15:15
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Гурван явган аялагч" баримтат кино
  • 18:30
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хар тас" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нууц" УСК
  • 23:50
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 24-р анги давталт
  • 07:45
    "Масс академи" үзүүлж байна
  • 07:50
    "Миний ядаргаатай ах" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 10:20
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Өсвөрийн аварга шалгаруулах Таг рагби тэмцээн" Шууд дамжуулалт /1-р хэсэг/
  • 13:00
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 25-р анги
  • 13:55
    "Өсвөрийн аварга шалгаруулах Таг рагби тэмцээн" Шууд дамжуулалт /2-р хэсэг/
  • 19:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Ж.Баттөгс
  • 20:00
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
  • 21:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 21:50
    "Засгийн газрын тойм"
  • 22:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний явц, үр дүн
  • 22:15
    "Гэp бүлсэг эр" УСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 03:55
    "Сахиусан тэнгэр (Angel-A)" УСК
  • 05:30
    "Шөнө дундын яриа 2" МУСК
  • 07:15
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 08:45
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 10:25
    "Чи миний дуршил" МУСК
  • 12:05
    "Трансформерс: Сарны нууц (Transformers: Dark to the Moon)" УСК
  • 14:50
    "Аргачлал" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 16:55
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.14-18-р анги)
  • 19:15
    "Луугийн үнсэлт (Kiss of the Dragon)" УСК
  • 21:10
    "Трансформерс: Мөхлийн эрин (Transformers: Age of Extinction)" УСК
  • 00:25
    "Мамма Миа (Mamma Mia)" УСК
  • 02:05
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    Эгэл ертөнц ХОАК 43,44-р анги
  • 10:10
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 217-221-р анги
  • 10:40
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 11:00
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 13:20
    Vibe нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Бадрах Энержи” сум, орон нутагт нийгэм, эдийн засгийн хөгжлийг дэмжиж байна
  • 14:45
    Гималай /The Himalayas/ УСК
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 221-226-р анги
  • 18:00
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 18:30
    Монголын гээгдсэн түүх | С.Бодровын "Монгол" кино үнэн түүх өгүүлсэн үү?
  • 19:45
    Амьдралын хэв маяг /Life Style/ нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Бадрах Энержи” сум, орон нутагт нийгэм, эдийн засгийн хөгжлийг дэмжиж байна
  • 21:00
    Хөөстэй яриа подкаст
  • 22:00
    Чимээгүй /Silenced/ УСК
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 10:00
    "Хүний цаана" МУСК
  • 12:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 14:00
    "Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
  • 15:00
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 18:30
    "Саятан лото 1900-0000" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 23:00
    "T-talk" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    TV7 төгсгөл
  • 08:50
    TV7 эхлэл

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    Эко ТВ цоморлог
  • 08:55
    Теле концерт
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 15:50
    Эко зөвлөгөө
  • 16:00
    Хүмүн стори
  • 17:00
    Dr. Crandmed баримтат кино
  • 18:30
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 19:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 20:45
    Эко зөвлөгөө
  • 21:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 22:00
    "Би чамд хайртай " МУСК
  • 00:05
    Уран зохиолын цаг
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 11-12
  • 07:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.1
  • 08:00
    Контентын тойм 12 / Content review 12 /
  • 08:30
    Булцгар I.1-2
  • 09:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.16
  • 09:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.16
  • 10:00
    Чадваргүй Нана 7-8 / Talentless Nana 7-8 /
  • 11:00
    Ай Карли I.21-22 / I Carly I.21-22 /
  • 12:00
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 11
  • 12:20
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.11
  • 12:30
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Авьяастнуудын сургууль II.9-10 / Victorious II.9-10 /
  • 14:00
    Чамайг даа 24-26 / I'II get you 24-26 /
  • 14:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 23-25 / Squared Zebra 23-25 /
  • 15:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.8
  • 15:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.12
  • 15:30
    Дидибу II.23-24 / Titipo II.23-24 /
  • 16:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.17
  • 16:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.17
  • 17:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.1-2
  • 17:30
    Диснейн Дагинас / Tinker Bell /
  • 19:00
    Чамайг даа 27-29 / I'II get you 27-29 /
  • 19:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 26-28 / Squared Zebra 26-28 /
  • 20:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.18
  • 20:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.18
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
  • 21:10
    Хамтдаа уншицгаая / Мөрөөдөлд хөтлөх цэнхэр дугуй /
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Хаврыг хэн сайн мэдэх вэ? /
  • 21:30
    Авьяастнуудын сургууль II.11-12 / Victorious II.11-12 /
  • 22:20
    Чадваргүй Нана 9-10 / Talentless Nana 9-10 /
  • 23:10
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    MNB нээлттэй өдөрлөг /шууд/
  • 12:00
    Цаг агаар
  • 12:10
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 12:40
    Монголын түүх: Гүег хаан
  • 13:20
    Буддизм ба шинжлэх ухаан
  • 14:00
    “3+...” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Ил хаадын нутгаар” нээлт
  • 15:30
    “Ил хаадын нутгаар” Баримтат кино 1-р анги
  • 16:10
    “Хуулийн цаг” УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 16:30
    Прокурорын мэдээлэл: /УЕПГ-ын ХМХ-ээс бэлтгэв/
  • 17:10
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    “Ярилцъя...” үйл явдал, тойм тайлбар
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    MNB-Монголын мэдээ үзүүлж байна
  • 19:20
    Стандарттай шийдэл
  • 19:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ таван минут
  • 21:10
    “Ил хаадын нутгаар” Баримтат кино 2-р анги
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    Амьдралын загвар
  • 22:30
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Premier Sports 1

  • 01:00
    BAL: Bangui SC (CAR) vs Al Ahly (Egypt) Live
  • 03:00
    High Tops: Scottie Pippen’s Best Plays
  • 03:30
    Playoff Central
  • 06:00
    Playoff Central
  • 08:30
    NBA (Шууд): Денвер - Л.А Лэйкерс (Плэй-Офф Тоглолт №4)
  • 11:00
    Playoff Central
  • 11:30
    PSN Production time
  • 11:50
    FIBA (Шууд): 3X3 WT Utsunomiya - Өдөр 2
  • 16:50
    PSN Production time
  • 17:00
    NBA: Л.А Клипперс - Даллас (Плэй-Офф Тоглолт №3)
  • 19:00
    NBA Action №26
  • 19:30
    NBA Action №27
  • 20:00
    NBA Gametime №119
  • 20:30
    PSN Production time
  • 20:50
    PL (Шууд): Борнмут - Брайтон (35-р тойрог)
  • 23:00
    NBA: Денвер - Л.А Лэйкерс (Плэй-Офф Тоглолт №4)
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Premier Sports 2

  • 00:20
    PL (Шууд): Эвертон - Брентфорд (35-р тойрог)
  • 02:30
    Production Time
  • 02:50
    PL (Шууд): Астон Вилла - Челси (35-р тойрог)
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL The Big Interview №37
  • 09:30
    UECL: Лилль - Астон Вилла (1/4 Хариу тоглолт)
  • 11:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №26
  • 12:00
    PL: Вест Хэм - Ливерпүүл (35-р тойрог)
  • 14:00
    PL: Ман Ютд - Бөрнли (35-р тойрог)
  • 16:00
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №30
  • 16:40
    PL: Эвертон - Брентфорд (35-р тойрог)
  • 18:30
    PL: Астон Вилла - Челси (35-р тойрог)
  • 20:30
    PL (Шууд): Pre-Game Show 144
  • 20:50
    PL (Шууд): Тоттенхэм - Арсенал (35-р тойрог)
  • 23:00
    PL (Шууд): Pre-Game Show 145
  • 23:20
    PL (Шууд): Ноттингэм - Ман Сити (35-р тойрог)
  • 01:30
    Эфир завсарлав

Premier sports 5

  • 00:20
    Bundesliga (Шууд): Леверкузен - Штуттгарт (31-р тойрог)
  • 02:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Bundesliga: Байерн - Франкфурт (31-р тойрог)
  • 11:00
    Diamond League: Suzhou
  • 13:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №26
  • 13:30
    Bundesliga: Лайпциг - Дортмунд (31-р тойрог)
  • 15:30
    Bundesliga: Леверкузен - Штуттгарт (31-р тойрог)
  • 17:30
    UEL: Марсель - Бенфика (1/4 Хариу тоглолт)
  • 20:30
    Bundesliga Special №19
  • 21:00
    Bundesliga: Байерн - Франкфурт (31-р тойрог)
  • 23:00
    Production time
  • 23:20
    Bundesliga (Шууд): Майнц - Кёльн (31-р тойрог)
  • 01:30
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 10:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 12:00
    Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 13:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 14:30
    Оч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 16:30
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 17:00
    Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 19:30
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 21:00
    Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Made нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 22:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 23:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг

Premier Sports 3

  • 09:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №13
  • 09:30
    Үндэсний бөхийн тойм №42
  • 10:00
    MCBA Final Four (Шууд): Этүгэн - Сити (див-2, эр)
  • 12:00
    MCBA Final Four (Шууд): Чингис Соосэ - ОТИС (див-2, эр)
  • 14:00
    MCBA Final Four (Шууд): Этүгэн - МУБИС (эм)
  • 16:00
    MCBA Final Four (Шууд): МУИС - ОТИС (эм)
  • 18:00
    MCBA Final Four (Шууд): МУИС - Рояаль (див-1, эр)
  • 20:00
    MCBA Final Four (Шууд): Сити - ОТИС (див-1, эр)
  • 22:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Хүлэгүүд - Метал
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:15
    “Академи ажиллагаа” УСК
  • 09:55
    Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
  • 10:00
    “Бөмбөг” МУСК
  • 11:20
    Бизнес хөтөч
  • 11:30
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 16-р анги /давталт/
  • 12:15
    Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
  • 12:20
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 17-р анги /давталт/
  • 13:05
    Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
  • 13:10
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 18-р анги /давталт/
  • 13:55
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 19-р анги /давталт/
  • 14:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
  • 14:55
    “Үрс” цомгоос
  • 15:00
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 20-р анги /давталт/
  • 15:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
  • 16:55
    Бизнес хөтөч
  • 17:10
    “Тайтгарал” баримтат кино
  • 17:50
    “Мегаболл” лотерейн тохирол
  • 18:00
    “Уран зурагт дурлагсад” Б. Ариунболор /Интерьер дизайнер/
  • 18:30
    “Мартаж болохгүй , давтах учиргүй түүх” нэвтрүүлэг цуврал-2
  • 19:00
    ART GER “Монголын говь дахь Дэлхийн энергийн төв”
  • 19:35
    Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
  • 19:40
    “Цаг уур-Гашуун үнэн” баримтат кино
  • 21:00
    “Үүргэвчтэй аялал”
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
  • 22:05
    “Ацаг шүдний зөрөө” УСК
  • 23:45
    Нийтийн дууны цаг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 06:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 06:02
    "Мөрдөгч" МОАК 38, 39-р анги
  • 07:30
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 27-р анги
  • 08:40
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 37, 38-р анги
  • 10:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.11, 12-р анги
  • 12:00
    "Амраг" ОАК 17, 18, 19-р анги
  • 15:40
    "7 оргодол" ОАК 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 17:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 28-р анги
  • 18:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 39-р анги
  • 19:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 2.1-р анги
  • 21:00
    "7 оргодол" ОАК 2-р бүлгийн 10-р анги
  • 22:25
    "Сайн мөрдөгч 2" ОАК 9-р анги
  • 23:50
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 39-р анги
  • 00:35
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 2.1-р анги

Premier sports 4

  • 04:00
    UFC (Шууд): Николау - Перез (Прелим)
  • 07:00
    UFC (Шууд): Николау - Перез
  • 10:00
    UFC: Фонт - Вера
  • 13:00
    Бөх (Шууд): Г.Намжилваанчигийн нэрэмжит барилдаан
  • 19:00
    UFC: Холм - Виэйра
  • 21:30
    UFC: Ортега - Родригез
  • 00:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 20-р анги
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    Дуусаагүй түүх
  • 11:30
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 6-р анги
  • 12:00
    "Брэнд Трэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    100 асуулт Talkshow
  • 13:40
    Монголын бурханы шашны өв үзэсгэлэн тайлбар
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 15:00
    "Том тоглоом" хүүхдийн УСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Сайн мэдээ" Пастор ТАРАС СЕНЬТАЙ хамт
  • 19:00
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 7-р анги
  • 19:20
    Засгийн газрын 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Үр дүн суурилсан нэгдсэн удирдлагын систем" хэлэлцүүлэг
  • 20:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Дуусаагүй түүх цуврал-7
  • 21:30
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 21-р анги
  • 22:20
    "Тоглоомын донтон" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:25
    “Таеквондо” Оюутны спортын VI наадам 2024
  • 09:00
    Волейболын клубуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 13:00
    Бахархал
  • 13:35
    Миний мөрөөдөл
  • 13:55
    Волейболын клубуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 20:05
    Бахархал
  • 20:30
    Спорт хобби
  • 21:00
    Миний мөрөөдөл
  • 21:30
    Залуучууд мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 08:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 08:40
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "УИХ-ын намрын чуулган /давталт/"
  • 15:00
    Ярих өнцөг
  • 16:00
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 17:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 17:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    УИХ-ЫН ЦАГ
  • 18:30
    KANDIDAT CV
  • 18:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 19:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 19:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 20:50
    Капитал
  • 21:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 21:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 21:40
    KANDIDAT CV
  • 22:00
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Капитал
  • 23:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 23:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Татарын дээрхий
  • 09:00
    ТВ-Клиник
  • 09:35
    Багачуудын цаг
  • 10:05
    Хайраа хайрла ОАК 18-р анги
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:35
    ТВ-галерей
  • 12:00
    Лекцийн цаг
  • 13:00
    Хүнсний хувьсгал
  • 13:25
    Эрүүл мэнд: нано наалт
  • 13:50
    Хуучин сүмийн нууц МУСК
  • 15:25
    Хуулийн цоорхой
  • 16:00
    ТВ-Архиваас:
  • 17:00
    Багачуудын цаг
  • 17:30
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    Хайраа хайрла ОАК 19-р анги
  • 19:00
    Ярилцах цаг
  • 19:35
    ТВ-Галерей
  • 20:00
    Тархи сэрэхүй
  • 20:35
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Хайраа хайрла ОАК 19-р анги
  • 22:30
    Монгол аялгуу
  • 23:00
    Эфир завсарлана

Малчин HD

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 07:15
    Малчдын сонорт
  • 07:20
    "ХОТ АЙЛ - ТОЙМ" хөтөлбөр /давталт/
  • 08:15
    Малын эрүүл мэнд /давталт/
  • 09:15
    "Эерэг зочин" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Би нисэх дуртай" МУСК /давталт/
  • 11:15
    "Дундын тариалалтын хоршоо" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Супер студент-2024" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Малчин хит" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    "Төлчин хүүхэд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Сэтгүүлчийн томилолт-Бээжин хотоос
  • 14:50
    Малчдын сонорт
  • 14:55
    "Малчин айлд" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
  • 16:15
    "Дундын тариалалтын хоршоо" үзүүлж байна
  • 16:40
    Тамгат төрийн тоонот нутаг
  • 17:20
    Бизнес ба боломж
  • 17:40
    Малчдын сонорт
  • 17:45
    Сэтгүүлчийн томилолт - Үзэмчин цайны ёс
  • 18:30
    Зохиогчийн хөтөлбөр
  • 19:15
    ШУУД:Хөлбөмбөгийн дээд лиг "ЭРЧ vs УБ"
  • 21:15
    Герефорд үүлдрийн үхэр Монголд нутагшсан нь
  • 21:45
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 23:00
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 23:10
    "Малчин хит" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

V/2321:00

AsianBox

"Гаус электроникс" ОАК 1-р анги

V/2309:00

МҮОНТ

Бурхан багшийн их дүйчэн өдөрт: Чингис хааны сан даллага /шууд/

V/2315:50

C1

Жүдо бөхийн "Abu Dhabi" ДАШТ-2024