МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг.Тайшир сум
  • 10:40
    “MNB” Монголын мэдээ үзүүлж байна
  • 11:00
    “Ярилцъя...” үйл явдал, тойм тайлбар
  • 12:00
    “Том ахын аялал” байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “ABU-Робокон-2024” №3
  • 12:40
    Эрүүл мэнд теле сэтгүүл
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:20
    “Tune in” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “Эврика” шинжлэх ухааны мэдээ
  • 14:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 15:10
    “Сэтгэлд шингэсэн хоол” баримтат кино /Монгол/
  • 16:10
    Хуулийн цаг /давталт/
  • 16:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 16:50
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 17:25
    “Хүрэл тулга” Өсвөрийн яруу найрагчдын улсын уралдаан /Дунд нас/
  • 17:55
    Хань татаад байна...
  • 18:25
    Амьдралын загвар
  • 18:55
    “Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ил хаадын нутгаар” баримтат кино нээлтийн үйл ажиллагаа
  • 21:40
    “Ил хаадын нутгаар” баримтат кино 1-р анги
  • 22:20
    “Буруу өрөг” Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 08:10
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    "E Music"
  • 11:00
    Бизнес мэдээ
  • 11:05
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /7/
  • 11:55
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 12:35
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /6/
  • 13:35
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 14:35
    Өсвөр насны хүүхдүүдийн ОУ-ын захидал бичилтийн уралдаан
  • 15:35
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /43/
  • 16:05
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 16:10
    "Төгөлдөр хүүхэд" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /8/
  • 17:25
    Хаврын Хит - 2024
  • 17:45
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 18:00
    Боловсрол 21 тэтгэлэгт хөтөлбөрийн шалгаруулалт
  • 18:35
    Бизнес мэдээ
  • 18:40
    Eurol үзүүлж байна
  • 18:50
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Mongolian songs" Үндэсний шоу
  • 22:50
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /7/
  • 00:05
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:20
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Шеф" оак 5 бүлэг 1,2,3-р анги
  • 15:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:20
    "Танайд хоноё"
  • 16:30
    “911” оак 4 бүлэг 15-р анги
  • 17:30
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Гуанз"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" оак 5 бүлэг 6-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:10
    "Урт цагааны гудамж"
  • 23:50
    “911” оак 4 бүлэг 16-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Монгол зурхай
  • 07:10
    "Бидний нандин үе" 15,16-р анги ХОАК
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Өнөөдрийн аялал
  • 11:00
    Танд тустай агшин
  • 11:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:10
    "Шинэ хөдөө" зорилтот ярилцлага
  • 11:50
    Сео сэтгэлгээ
  • 11:55
    Гэгээн уул уурхай - Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ-ын Үйлдвэрлэл технологийн паркийн төслийн нэгжийн захирал Б.Алтангэрэл
  • 12:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 7,8,9,10,11,12-р анги
  • 13:30
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S1 - 1-7-р анги
  • 15:30
    Хүнсний хувьсгал - Цагаан алт
  • 15:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:50
    Өвөг дээдсийн өв соёл - Уртын дууны 20 жил - Баян-Өлгий аймаг
  • 16:05
    Эсгий туургатан
  • 16:40
    Танд тустай агшин
  • 16:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 13,14,15-р анги
  • 17:15
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S1- 8,9,10-р анги
  • 18:00
    Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Том амжилт" МУСК
  • 20:25
    Ажлын дараа
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ хоршоо" хөдөлгөөн ба ярилцлага
  • 22:40
    "Миний аав ийм л хүн" 26,27,28-р анги СОАК
  • 02:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:10
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 07:10
    Том тоглоом:Эрдэнэсийн эрэлд МУСК
  • 08:40
    Ном хурах цаг
  • 08:55
    Хайрын солилцоо нэвтрүүлэг давталт
  • 10:20
    Ахлах тогооч УСК давталт
  • 13:00
    Дотоод хэргийн их сургуулийн 90 жилийн ойд зориулсан улс, аймгийн алдар цолтой хүчит 128 бөхийн барилдаан
  • 18:20
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бадрах Энержи" сум орон нутагт нийгэм эдийн засгийн хөгжлийг дэмжиж байна
  • 20:40
    Ярилцлага: МУУГЗ, хөгжмийн зохиолч Ц.Пүрэвхүү
  • 21:10
    21 УСК
  • 23:35
    Танхай тээгч МУСК
  • 01:20
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 02:20
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    "Сүүн замын сахиул" МУСК
  • 09:50
    "Анхилуун арал Гранада" Баримтат кино
  • 10:20
    "Мөсөн хатан" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 13:00
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 13:20
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 13:30
    "Гэсгээл" СОАК 43-р анги
  • 14:50
    "Гэсгээл" СОАК 44-р анги
  • 16:10
    "Гэсгээл" СОАК 45-р анги
  • 17:30
    "Хөөе ахаа" нэвтрүүлэг №4 /давталт/
  • 18:30
    ЦАУЗБУК-БНСУ-д хийсэн айлчлалын тэмдэглэл
  • 19:10
    Засгийн газар энэ 7 хоногт
  • 19:20
    "B nice" үзүүлж байна
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Үлгэр сонсох цаг
  • 20:30
    "TEENAGE BOSS" Шоу нэвтрүүлэг №3
  • 21:30
    "Шоргоолжнуудын шуугиан" Баримтат кино
  • 22:00
    "Нууцаар дагагч" УСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Эрүүл амьдрал
  • 10:00
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
  • 10:30
    Сайн байна уу
  • 11:00
    Амралтын хөтөлбөр
  • 13:00
    Миний очих дуртай газар /Бариа/ давталт/
  • 13:30
    Аз жаргал СОАК 8/давталт/
  • 14:40
    Инээдмийн толь
  • 15:00
    Топ лотто-Азын 10 хоног
  • 16:30
    Аз жаргал СОАК 9/давталт
  • 17:40
    Аз жаргал СОАК 10/давталт
  • 18:50
    Баримтат дэлгэц: Богд хаант улсын үе
  • 19:30
    Хайрын хүч
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:20
    ЗАСГИЙН ГАЗРЫН ТОВЧ ТОЙМ
  • 21:30
    Их хааны буурч ОАК-9/давталт/
  • 22:50
    Хууль бусУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана

NTV

  • 01:00
    "Психометрикч" ОАК 13
  • 02:10
    Мэдээ
  • 03:15
    "Сумын атаман" МУСК 2
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 2.2
  • 07:30
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 15
  • 07:45
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.9, 1.10
  • 08:00
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 11
  • 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 44
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    Global talk with Nyamdavaa
  • 09:35
    Цаг агаар
  • 09:40
    "Лхагвын тойм"
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    DW "Германд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 2.2
  • 12:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 44, 45
  • 12:30
    DW "Глобал 3000" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 7
  • 14:10
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 2.2
  • 14:40
    "Төв аймгийн 100 жилийн ой-2023" морины уралдаан 1-р хэсэг
  • 16:40
    Цаг агаар
  • 16:45
    "Сайн эрс" нэвтрүүлэг 7
  • 18:00
    "Cash сab Mongolia" Шоу 2.2
  • 18:50
    Засгийн газрын товч тойм
  • 19:05
    "Миний аав" МУСК
  • 20:10
    "Аман хуур" МУСК
  • 21:40
    "Орлон тоглогч" ОАК 8
  • 23:05
    "Академи ажиллагаа" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Ходоодны өвчлөлөөс сэргийлэх нь"подкаст
  • 07:45
    Хамтдаа уншицгаая
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Мөсөн гүнж" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 5-р анги
  • 11:10
    "Бидний үед" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гэнэтийн зочид" оак 9-р анги
  • 13:25
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Аяыг таа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Soulmate" МУСК
  • 17:45
    Хөгжмийн цаг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Булцгар" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 6-р анги
  • 20:30
    "Эзэгтэйн туслах-Сүхбаатар аймагт" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • 00:15
    "Миний танилцсан би" оак 34-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-40,41,42-р анги /3+/
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-43,44,45-р анги /3+/
  • 10:00
    "Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 7 /12+/ Давталт
  • 11:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-46,47,48-р анги /3+/
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-6
  • 16:00
    "Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 8 /12+/ Давталт
  • 17:30
    "Мөнх өв" баримтат кино - 3 /Давталт/
  • 18:00
    "Еврогийн шилдгүүд" цуврал нэвтрүүлэг - 1 /давталт/
  • 18:30
    "Евро хүрэх зам" цуврал нэвтрүүлэг - 4 /давталт/
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 19:30
    ДВ-"Урлаг.21" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 14 /Давталт/
  • 21:30
    "Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
  • 22:00
    "Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-17 /18+/
  • 23:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 00:00
    "Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-13 /12+/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хүний сайхан сэтгэл" МУСК
  • 07:25
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 39-45-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Цагдаа" ООАК 7,8-р анги
  • 13:55
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 14:15
    "Нүүдэл шийдэл"- Бие ба сэтгэл
  • 15:15
    "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг 5-р бүлэг дугаар-2
  • 16:15
    "The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 18:15
    "The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар-9
  • 18:55
    "Миний Монголын соёл"
  • 19:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Дархлаа" МУСК
  • 21:00
    "Кандидат" улс төрийн реалити нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 23:00
    "Зэргэлдээх огторгуй" УСК
  • 01:10
    "Дэлхий гараг" баримтат кино
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:30
    "Төрийн дуулал"
  • 07:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Бизнес толь"
  • 08:40
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 2-4-р анги
  • 12:10
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 12:40
    "Бизнес толь"
  • 13:00
    "Ахмад цагдаа" УСК
  • 15:05
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "Хар тас" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Тоглоомын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Давсны түүх" баримтат кино
  • 19:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр 7 хоногийн тойм
  • 20:15
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Шимэгч" УСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр 7 хоногийн тойм
  • 01:15
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 23-р анги давталт
  • 07:40
    "Хэнтий аймгийн Галшар сумын 100 жил-Хурдан морины уралдаан"
  • 08:50
    "Аяллын тойрог" Мьянмар улсаар
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний явц, үр дүн
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 24-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Дуудлага-1" ОАК 6.7-р анги давталт
  • 15:30
    "Хурдан морины уралдаан"
  • 16:30
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хүнсний хувьсгал-2023 оны онцлох үйл явдал"
  • 17:50
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 17:55
    "Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
  • 18:10
    "Танайд мод тарья" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Хүнсний хувьсгал”-МУ-ын Ерөнхийлөгч үндэсний үйлдвэрүүдэд ажиллалаа
  • 19:00
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
  • 20:25
    "Масс академи" үзүүлж байна
  • 20:30
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 21:50
    "Засгийн газрын тойм"
  • 22:00
    "Миний ядаргаатай ах" УСК
  • 00:10
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:15
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 02:05
    "Гал тогоо: Сүүлчийн тулаан (Кухня. Последняя Битва)" УСК
  • 03:55
    "Нэгэн сүнсний өгүүлэл (A Ghost Story)
  • 05:30
    "Нөхөрт гарсны маргааш" МУСК
  • 06:30
    "Халуун зүрх" МУСК
  • 08:10
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 09:40
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 11:35
    "Чиний дараа (После тебя)" УСК
  • 13:40
    "Аргачлал" ОАК (I.12-14-р анги)
  • 16:35
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.9-13-р анги)
  • 18:55
    "Аделийн гайхамшигт адал явдал (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)" УСК
  • 21:00
    "Трансформерс (Transformers)" УСК
  • 23:50
    "Трансформерс: Фоллины өшөө авалт (Transformers: Revenge of the Fallen)" УСК
  • 02:20
    "Хосын харилцаа (Свингеры)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    Эгэл ертөнц ХОАК 40,41,42-р анги
  • 11:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 212-216-р анги
  • 11:35
    Бяцхан муужгай нохойнууд 8-11-р анги
  • 12:05
    Монголын гээгдсэн түүх | С.Бодровын "Монгол" кино үнэн түүх өгүүлсэн үү?
  • 13:20
    Z.OE 41: Гэрчийн нөлөө /Bystander effect/
  • 14:10
    “Бадрах Энержи” сум, орон нутагт нийгэм, эдийн засгийн хөгжлийг дэмжиж байна
  • 14:35
    Үйлийн үрийн дэн буудал МУСК
  • 15:50
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 11,12,13-р анги
  • 18:20
    Бизнес амжилт
  • 18:50
    Бяцхан муужгай нохойнууд 12,13,14-р анги
  • 19:15
    Үг үйлдэл тойм нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Үүргэвчтэй аялал 2: Хайнань
  • 20:35
    “Бадрах Энержи” сум, орон нутагт нийгэм, эдийн засгийн хөгжлийг дэмжиж байна
  • 21:00
    Vibe шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Гималай /The Himalayas/ УСК
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 10:00
    "Худалч залуу" МУСК
  • 12:00
    "Болсон явдал" МУСК
  • 14:00
    "Ариун номын эрэлд" баримтат кино
  • 15:20
    "Амархан" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Admin Z" МУСК
  • 17:20
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 19:30
    “MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хүний цаана" МУСК
  • 23:10
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    "Хэлгүй жим " MУСК
  • 09:50
    Дэлхийн хотууд
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    Хүмүн стори
  • 11:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 13:30
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 14:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:50
    Эко зөвлөгөө
  • 15:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Теле концерт
  • 17:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Эко цоморлог
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    Теле концерт
  • 19:35
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 20:00
    "Дэлхийн монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Эко зөвлөгөө
  • 21:00
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Тань руу нүүж явна. " МУСК
  • 23:50
    Эко зөвлөгөө
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 15-16
  • 07:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 13
  • 07:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.13
  • 08:00
    Контентын тойм 12 / Content review 12 /
  • 08:30
    Булцгар II.1-3
  • 09:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.19
  • 09:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.19
  • 10:00
    Диснейн Дагинас / Tinker Bell /
  • 11:30
    Булцгар II.4-6
  • 12:00
    Авьяастнуудын сургууль III.15-16 / Victorious III.15-16 /
  • 13:00
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.4
  • 13:30
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 17-18
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ай Карли II.3-4 / I Carly II.3-4 /
  • 16:00
    Чамайг даа 33-35 / I'II get you 33-35 /
  • 16:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 32-34 / Squared Zebra 32-34 /
  • 17:00
    Булцгар II.6-8
  • 17:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.5
  • 18:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.12
  • 18:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.16
  • 18:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 14
  • 18:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.14
  • 19:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.20
  • 19:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.20
  • 20:00
    Чамайг даа 36-38 / I'II get you 36-38 /
  • 20:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 35-37 / Squared Zebra 35-37 /
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
  • 21:10
    Хамтдаа уншицгаая / Өдөр ба шөнө /
  • 21:15
    Хамтдаа уншицгаая / Саруул ном чангаар уншсан нь/
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Өвгөн Эмгэн хоёр /
  • 21:30
    Авьяастнуудын сургууль III.17-18 / Victorious III.17-18 /
  • 22:20
    Чадваргүй Нана 7-8 / Talentless Nana 7-8 /
  • 23:10
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 10:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 10:40
    Онцлох зочин /давталт/
  • 11:00
    “Ярилцъя...” үйл явдал, тойм тайлбар
  • 12:00
    Цаг агаар
  • 12:10
    Стандарттай шийдэл
  • 12:30
    Түмэн газрын цайны зам” IX чуулга уулзалт
  • 12:50
    ММ таван минут
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:20
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 13:40
    “Эврика” Шинжлэх ухааны мэдээ
  • 14:00
    “3+...” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 15:40
    “Дархан Даши Намдаков” Баримтат кино
  • 16:40
    Олон нийтийн цаг
  • 17:00
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 17:30
    Монголын түүх: Гүег хаан
  • 18:10
    Цаг агаар
  • 18:20
    “Нээлттэй хором” хэлэлцүүлэг
  • 19:40
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ таван минут
  • 21:10
    “Ил хаадын нутгаар” баримтат кино нээлтийн үйл ажиллагаа
  • 21:40
    “Ил хаадын нутгаар” баримтат кино 1-р анги
  • 22:20
    Цаг агаар
  • 22:30
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Premier Sports 1

  • 03:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 05:00
    High Tops: Charles Barkley's Best Plays
  • 05:30
    High Tops: Episode 7
  • 06:00
    Playoff Central
  • 10:00
    NBA Gametime №118
  • 10:30
    NBA (Шууд): Миннесота - Финикс (Плэй-Офф Тоглолт №3)
  • 13:00
    The Buzzer №26
  • 14:00
    NBA: Нью Йорк - Филадельфиа (Плэй-Офф Тоглолт №3)
  • 16:00
    NBA: Индиана - Милуоки (Плэй-Офф Тоглолт №1)
  • 18:00
    The Buzzer №27
  • 19:00
    NBA: Миннесота - Финикс (Плэй-Офф Тоглолт №3)
  • 21:00
    PSN Production time
  • 21:20
    Bundesliga (Шууд): Байерн - Франкфурт (31-р тойрог)
  • 23:30
    NBA Action №26
  • 00:00
    Playoff Central

Premier Sports 2

  • 08:00
    NBA (Шууд): Л.А Клипперс - Даллас (Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 10:30
    Премьер лигийн тойм №35
  • 11:30
    PL: Арсенал - Челси (29-р тойрог)
  • 13:30
    ЕВРО-2024 хүрэх зам №3
  • 14:00
    PL: Эвертон - Ливерпүүл (29-р тойрог)
  • 16:00
    PL Netbusters №35
  • 16:30
    PL: Брайтон - Ман Сити (29-р тойрог)
  • 18:30
    PL Stories №38
  • 19:00
    PL (Шууд): Pre-Game Show 141
  • 19:20
    PL (Шууд): Вест Хэм - Ливерпүүл (35-р тойрог)
  • 21:30
    PL (Шууд): Pre-Game Show 142
  • 21:50
    PL (Шууд): Ман Ютд - Бөрнли (35-р тойрог)
  • 00:00
    PL (Шууд): Pre-Game Show 143

Premier sports 5

  • 09:00
    Inside Serie A №35
  • 09:30
    Bundesliga: Дортмунд - Леверкузен (30-р тойрог)
  • 11:30
    UCL: Ман Сити - Реал М. (1/4 Хариу тоглолт)
  • 14:30
    Bundesliga Weekly №35
  • 15:00
    Serie A: Милан - Интер (33-р тойрог)
  • 17:00
    Football Talk №37
  • 18:30
    Track&Field Weekly №2
  • 19:00
    Diamond League (Шууд): Suzhou
  • 21:00
    Football Weekend (Шууд): Pre-Game Show 67
  • 21:20
    Bundesliga (Шууд): Лайпциг - Дортмунд (31-р тойрог)
  • 23:30
    ЕВРО-2024 хүрэх зам №3
  • 00:00
    Production time

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 08:30
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 09:30
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 11:30
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 12:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 14:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 18:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 18:30
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Оч нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 20:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 21:30
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 22:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Apes - Бизон
  • 11:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Майнерс - Метал
  • 13:00
    Бөх (Шууд): ДХИС-н 90 жилийн ойд зориулсан барилдаан
  • 19:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Гарьд - Бродерс
  • 21:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Майнерс - Apes
  • 23:00
    Hoop Notes №23
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 08:20
    Сүлд үү тоо юу? /давталт/
  • 09:10
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Бизнес хөтөч
  • 09:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
  • 10:00
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /25-р анги/ давталт
  • 10:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
  • 10:55
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /26-р анги/ давталт
  • 11:45
    Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
  • 11:50
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /27-р анги/ давталт
  • 12:40
    Бизнес хөтөч
  • 12:45
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /28-р анги/ давталт
  • 13:35
    Дэлхийн дээд амжилт
  • 13:40
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /29-р анги/ давталт
  • 14:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
  • 14:35
    Тобот хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 7, 8-р анги /давталт/
  • 15:00
    “Хүний заяа” А.Энхтайван МУ-ын Ардын жүжигчин
  • 16:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
  • 16:40
    “Аав ээж хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:10
    “Тайтгарал” баримтат кино
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Тобот хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 9, 10-р анги
  • 18:15
    “ИТГЭЛ. Сэтгэлийн гал итгэлийг асаана” дугаар-4 /давталт/
  • 18:35
    “Семигийн гайхамшигт аялал” хүүхэлдэйн кино
  • 19:55
    Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
  • 20:00
    ART GER Японы робот зөөгч. Окинавагийн рамен нүүдэлчин маягаар.
  • 20:35
    Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
  • 20:40
    “Бөмбөг” МУСК +6
  • 22:00
    “Уран зурагт дурлагсад” Г.Дунбүрээ /Ардын зураач, УГЗ/
  • 22:30
    “Академи ажиллагаа” УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 06:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 06:02
    "Мөрдөгч" МОАК 36, 37-р анги
  • 07:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 26-р анги
  • 08:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 35, 36-р анги
  • 09:55
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.7-10-р анги
  • 13:20
    "Амраг" ОАК 15, 16-р анги
  • 15:55
    "7 оргодол" ОАК 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 17:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 27-р анги
  • 18:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 38-р анги
  • 19:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.12-р анги
  • 20:40
    "7 оргодол" ОАК 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 22:20
    "Сайн мөрдөгч 2" ОАК 8-р анги
  • 23:45
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 38-р анги
  • 00:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.12-р анги

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC: Лемос - Андраж
  • 10:30
    FIBA (Шууд): 3X3 WT Utsunomiya - Өдөр 1
  • 19:00
    UFC: Сантос - Анкалаев
  • 21:50
    PL (Шууд): Фүлхэм - Кристал П. (35-р тойрог)
  • 00:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 19-р анги
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    Номын нандин сахиус
  • 10:50
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 5-р анги
  • 11:10
    Цаг агаар
  • 11:20
    Эзэн сангийн тайлбар
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    DW:Евромакс
  • 13:20
    "Хариуцлагатай нийгэм" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 15:00
    "Хониний найр" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 6-р анги
  • 18:30
    "Монгол бөхийн аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Брэнд Трэнд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    Дуусаагүй түүх цуврал-6
  • 21:20
    100 асуулт Talkshow
  • 22:00
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 20-р анги
  • 22:50
    "Самрагчин" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    “Идэр хүчтэн” Аймгийн арслан Т. Төгсдөлгөөн
  • 07:55
    Монголын спортын түүх
  • 09:00
    Волейболын клубуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 13:00
    Миний мөрөөдөл
  • 13:25
    Бахархал
  • 13:55
    Волейболын клубуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 20:05
    Бахархал
  • 20:35
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Таеквондо” Оюутны спортын VI наадам 2024 /Спорт таны амралтанд/
  • 22:45
    Миний мөрөөдөл: Олон улсын Таеквондогийн тамирчин Г. Жамъянбилэг
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "УИХ-ын намрын чуулган /давталт/"
  • 15:00
    Бодлого зангидья
  • 16:00
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Төв цэг-зочны цаг
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 17:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 17:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    УИХ-ЫН ЦАГ
  • 18:30
    KANDIDAT CV
  • 18:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 19:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 19:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 20:50
    Капитал
  • 21:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 21:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 21:40
    KANDIDAT CV
  • 22:00
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Капитал
  • 23:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 23:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Татарын дээрхий
  • 09:00
    Ярилцах цаг
  • 09:35
    Багачуудын цаг
  • 10:05
    Хайраа хайрла ОАК 17-р анги
  • 11:00
    Дээрхийн заяа
  • 11:35
    ТВ-Галерей
  • 12:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:04
    Татарын дээрхий
  • 13:00
    Эрүүл мэнд –Нано наалт
  • 13:25
    Автохим үзүүлж байна
  • 14:40
    МАБНХ: Нас бол Тоо
  • 16:00
    Мэдмээр юм байна
  • 16:35
    Суралцахуйн увидас
  • 17:00
    Багачуудын цаг
  • 17:35
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    Хайраа хайрла ОАК 18-р анги
  • 19:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 19:35
    ТВ-галерей
  • 20:00
    Хуулийн цоорхой
  • 20:35
    Харах өнцөг
  • 21:10
    Хуучин сүмийн нууц МУСК
  • 22:45
    Хайраа хайрла ОАК 18-р анги
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 05:00
    Эфир завсарлана

Малчин HD

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 07:15
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:05
    Малчдын сонорт
  • 08:10
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Төлчин хүүхэд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Эерэг зочин" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес ба боломж
  • 09:40
    "Турк кофе" ОАК 11-р анги /давталт/
  • 10:35
    Малчны нэг өдөр
  • 10:50
    "Малчдын эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Өв" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Малчдын сонорт
  • 14:15
    "Дундын тариалалтын хоршоо" үзүүлж байна
  • 14:40
    Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
  • 15:00
    "Хот айлын зоог" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бизнес ба боломж
  • 16:20
    Малчдын сонорт
  • 16:25
    Сэтгүүлчийн томилолт-Бээжин хотоос
  • 17:20
    "Супер студент-2024" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    Засгийн газрын тойм
  • 18:15
    "ХОТ АЙЛ - ТОЙМ" хөтөлбөр
  • 19:15
    ШУУД:Хөлбөмбөгийн дээд лиг "ХОР vs Төв АЗР"
  • 21:15
    "Малчин хит" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 00:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 00:15
    "ХОТ АЙЛ - ТОЙМ" хөтөлбөр /давталт/
  • 01:05
    Үдшийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

V/2321:00

AsianBox

"Гаус электроникс" ОАК 1-р анги

V/2309:05

MovieBox

"Бригад" ОАК (2-р анги)

V/2309:00

МҮОНТ

Бурхан багшийн их дүйчэн өдөрт: Чингис хааны сан даллага /шууд/