МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:50
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Өдөр өдрийн нар” олон ангит кино 20-р анги
  • 10:40
    Оюундалай
  • 11:00
    Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Дуудлагын такси” олон ангит кино 27-р анги
  • 14:10
    “Асралт хайрын өргөө-50 жил”
  • 14:50
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 15:20
    “Нээлттэй хором” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 16:40
    “Сэтгэлд шингэсэн хоол” баримтат кино /Солонгос/
  • 17:30
    12/15 “Хэл сурах”
  • 18:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Ирээдүйгээс өнөөдрийг дахин нээхүй” Венецийн олон улсын дүрслэх урлагийн 60 дахь биенналь
  • 18:40
    Хүнсний хувьсгал
  • 19:00
    “Эврика” шинжлэх ухааны мэдээ
  • 19:20
    Олон нийтийн цаг
  • 19:40
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нэг Монгол” хөтөлбөр
  • 22:00
    “Tune in” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Зөрөг амьдрал кино контент: Цонх
  • 22:50
    “Дуудлагын такси” олон ангит кино 32-р анги
  • 23:40
    Судар бичгийн алтан сан
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 08:10
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /42/
  • 10:45
    Бизнес мэдээ
  • 10:50
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /6/
  • 11:35
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 12:20
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /5/
  • 13:20
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 14:20
    Хаврын Хит - 2024 Ток шоу
  • 15:10
    "Өглөө" Монголын уран сайхны кино
  • 16:40
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /43/
  • 17:05
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:10
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /7/
  • 18:00
    Хаврын Хит - 2024
  • 18:15
    Бизнес мэдээ
  • 18:50
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /6/
  • 21:40
    "E Music"
  • 22:25
    "WHATS UP" Чөлөөт хөтөлбөр
  • 00:00
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:50
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
  • 11:30
    "Soft Laser"
  • 11:35
    "Шеф" оак 5 бүлэг 4-р анги
  • 12:40
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 13:40
    "Баримтат кино"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Хүнсний хувьсгал"
  • 16:20
    “Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
  • 17:10
    “911” оак 4 бүлэг 14-р анги
  • 18:05
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:55
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    "Шеф" оак 5 бүлэг 5-р анги
  • 21:05
    "New wave"
  • 21:30
    "Танайд хоноё"
  • 22:40
    “911” оак 4 бүлэг 15-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Монгол зурхай"
  • 07:10
    "Бидний нандин үе" 23,24-р анги ХОАК
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Миний аав ийм л хүн" 29-р анги СОАК
  • 12:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    Д. Цэрэндорж ХСҮТ-ийн Элэг, Цөс, Нойр булчирхайн хавдрын мэс заслын тасгийн их эмч
  • 12:30
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 12:55
    Танд тустай агшин
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S1 - 1,2,3,4 -р анги
  • 16:50
    Надо тулаан хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 17:05
    Танд тустай агшин
  • 17:10
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 10,11,12-р анги
  • 17:30
    Хүүхэд бидний өв соёл
  • 17:50
    "Шидэт харандаа"
  • 18:15
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S1- 5,6,7 -р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    "Миний аав ийм л хүн" 30-р анги СОАК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бидний нандин үе" 25,26-р анги ХОАК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:10
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 07:10
    Зөв алдаа МУСК
  • 08:40
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Шинэ өдөр хөтөлбөр
  • 09:50
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Багачууд аа англиар дуулцгаая
  • 10:40
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Роман Ж Израил, Эсквайр УСК давталт
  • 13:00
    Сэлэнгэ аймгийн Баруунбүрэн сумын түүхт 100 жилийн ойд зориулсан улсын харцага Нарангэрэлийн Саранцогтын нэрэмжит улс, аймгийн алдар цолтой 128 бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    Ахлах тогооч УСК
  • 23:05
    Улаанбаатарт байгаа миний аавд МУСК
  • 00:40
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:40
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 09:55
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 16-р анги /давталт/
  • 11:00
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 14:55
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Үнэгний ав" ХОАК 14-р анги
  • 16:20
    C1 зураглал
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 57-р анги
  • 16:55
    LemonCake-Үзүүлж байна
  • 17:00
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 17:25
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гэсгээл" СОАК 47-р анги
  • 19:25
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:10
    Trip kitchen-Үзүүлж байна
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 17-р анги
  • 23:00
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 23:05
    "Гэсгээл" СОАК 47-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
  • 09:30
    Эрүүл амьдрал
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Сайн байна уу
  • 10:45
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-8/давталт/
  • 11:30
    Үүргэвчтэй аялал
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Аз жаргал СОАК 11/давталт/
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Топ лотто-Азын 10 хоног
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-9
  • 19:30
    Нэг монгол-ЕТГ
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Аз жаргал СОАК 12
  • 22:50
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-9/давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарлана

NTV

  • 00:55
    Мэдээ
  • 02:00
    "Сумын атаман" МУСК 1
  • 03:00
    Global talk with Nyamdavaa
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.10
  • 07:30
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 14
  • 07:45
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.7, 1.8
  • 08:00
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 10
  • 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 42
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 5
  • 09:35
    Цаг агаар
  • 09:40
    "Психометрикч" ОАК 13
  • 10:55
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 5.2
  • 11:15
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.10
  • 11:45
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.7, 1.8
  • 12:00
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 10
  • 12:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 42
  • 12:35
    "Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 5
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    "Лхагвын тойм"
  • 16:15
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 5.2
  • 16:40
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.10
  • 17:05
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 42, 43
  • 17:35
    Гадаад мэдээ
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 6
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:30
    "Түмний нэг" нэвтрүүлэг 4
  • 21:50
    "Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 6
  • 23:20
    Цаг агаар
  • 23:25
    "Онцгой даалгавар" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 06:55
    Хамтдаа уншицгаая
  • 07:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.27,28-р анги
  • 07:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.13,14-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 08:40
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 09:05
    "Би зэрлэг байгалийн хаант улс:Сүргээр амьдрах ёс" баримтат кино
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 4-р анги
  • 11:15
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Чиний мэдэхгүй би" оак 24-р анги
  • 13:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №11
  • 14:25
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №11
  • 14:45
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №11
  • 15:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №33-36
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.29,30-р анги
  • 17:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.15,16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 18:30
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 19:00
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 5-р анги
  • 20:30
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Би зэрлэг байгалийн хаант улс:Умардын хатан" баримтат кино
  • 22:40
    "Чиний мэдэхгүй би" оак 25-р анги
  • 23:45
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Миний танилцсан би" оак 33-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-1,2,3-р анги /3+/
  • 10:00
    "Миний алт шиг хүүхэд" гэр бүлийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг 1-30 /12+/ Давталт
  • 11:30
    Монгол өв соёл
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-5
  • 16:00
    "Хөдөлгүүр" авто шоу 2-13 /давталт/
  • 17:30
    "Улаан нүдэн гараг" цуврал нэвтрүүлэг - 1 /давталт/
  • 18:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-1,2,3-р анги /3+/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөдөөгийн Сэргэлт" цуврал баримтат кино - 8 /Давталт/
  • 21:00
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Roaring Dragon" теле тоглолт
  • 22:00
    "Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-16 /18+/ Давталт
  • 00:00
    "Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-12 /12+/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-223
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 23-р анги
  • 13:35
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 17-р анги
  • 14:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-223-2
  • 16:00
    "Цахлайнууд" ООАК 14-р анги
  • 16:55
    "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 18-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цахлайнууд" ООАК 15-р анги
  • 20:35
    "Галилео" баримтат кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Хар хайрцаг"
  • 22:00
    "Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 24-р анги
  • 23:15
    Үдшийн мэдээ
  • 23:45
    Хар хайрцаг
  • 00:45
    "Удмын бичиг мину" нэвтрүүлэг дугаар-25,26
  • 01:45
    "Миний Монголын соёл"
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    "Төрийн дуулал"
  • 07:05
    "Дасгалын цаг"
  • 07:20
    "Цаг Агаар"
  • 07:25
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 07:45
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 5-р анги
  • 11:10
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Бизнес толь"
  • 12:15
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хааныг бүтээгч" УСК
  • 15:05
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    "RT"-Баримтат кино
  • 17:10
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 18:00
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 6-р анги
  • 19:10
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Хар тас" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ахмад цагдаа" УСК
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 22-р анги давталт
  • 07:40
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Эрдэнэ Тавантолгой" ХК Хувьцаа эзэмшигчдийн хурал Шууд дамжуулалт
  • 11:00
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 11:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
  • 12:25
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 23-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Дуудлага-1" ОАК 9-р анги давталт
  • 15:10
    "Цаг хугацаагаар аялагч" Баримтат кино
  • 16:00
    "Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
  • 16:15
    "Бид юу хийв"
  • 16:40
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
  • 19:00
    "Дуудлага-1" ОАК 10-р анги
  • 20:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Ж.Баттөгс
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 21:55
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Баруун зүүн хараагаар/
  • 23:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:50
    "Пост (The Post)" УСК
  • 04:45
    "Зура" МУСК
  • 06:50
    "Melody of Love" МУСК
  • 08:30
    "Аргачлал" ОАК (I.15-р анги)
  • 09:30
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 10:25
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 12:05
    "Шарталт 3 (The Hangover Part III)" УСК
  • 13:50
    "Мумми (The Mummy)
  • 15:50
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 17:25
    "SoЦial Media Reaction-8" нэвтрүүлэг /БНМАУ баримтат кино/
  • 18:15
    "Аргачлал" ОАК (I.16-р анги)
  • 19:30
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 20:35
    "Ямакаси (Yamakasi)" УСК
  • 22:20
    "Мамма Миа (Mamma Mia)" УСК
  • 00:20
    "Аргачлал" ОАК (I.16-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга 2022
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 221,222,223-р анги
  • 09:20
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 09:35
    Бяцхан муужгай нохойнууд 15,16-р анги
  • 09:50
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:20
    Эгэл ертөнц ХОАК 43-р анги
  • 11:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:30
    247 Градус МУСК
  • 13:05
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Z.OE 41: Засаж болох дурсамж /Back to the memories/
  • 14:25
    Амьдралын хэв маяг /Life Style/ нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 14-р анги
  • 16:10
    Бизнес амжилт
  • 16:40
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 17:10
    Бяцхан муужгай нохойнууд 17,18-р анги
  • 17:25
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 224,225,226-р анги
  • 18:00
    Эгэл ертөнц ХОАК 44-р анги
  • 19:00
    Эрүүл хүнс - Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 19:30
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 15-р анги
  • 21:00
    Монголын гээгдсэн түүх | С.Бодровын "Монгол" кино үнэн түүх өгүүлсэн үү?
  • 22:15
    Z.OE 41: Гэрчийн нөлөө /Bystander effect/
  • 23:05
    Үйлийн үрийн дэн буудал МУСК
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 09:30
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 11:30
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 12:50
    “MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
  • 14:40
    "Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 16:20
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 18:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Ариун номын эрэлд" баримтат кино
  • 20:00
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Худалч залуу" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UВ өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:45
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 15:00
    "Mонгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 19:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Dr Crandmed баримтат кино
  • 21:50
    Эко зөвлөгөө
  • 22:00
    "Тунгалаг тамир " МУСК 3-р анги
  • 23:40
    Уран зохиолын цаг
  • 00:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 15-16
  • 07:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.4
  • 08:00
    Контентын тойм 12 / Content review 12 /
  • 08:30
    Булцгар II.6-8
  • 09:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.19
  • 09:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.19
  • 10:00
    Авьяастнуудын сургууль III.15-16 / Victorious III.15-16 /
  • 11:00
    Чамайг даа 33-35 / I'II get you 33-35 /
  • 11:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 32-34 / Squared Zebra 32-34 /
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.11
  • 12:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.15
  • 12:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 14
  • 12:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.14
  • 13:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.3-4
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.5
  • 14:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 17-18
  • 14:30
    Контентын тойм 12 / Content review 12 /
  • 15:00
    Ай Карли II.3-4 / I Carly II.3-4 /
  • 16:00
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 14
  • 16:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.14
  • 17:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.12
  • 17:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.16
  • 17:30
    Вампи 1-3
  • 18:00
    Чамайг даа 36-38 / I'II get you 36-38 /
  • 18:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 35-37 / Squared Zebra 35-37 /
  • 19:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.5-6
  • 20:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.20
  • 20:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.20
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
  • 21:10
    Хамтдаа уншицгаая / Өдөр ба шөнө /
  • 21:15
    Хамтдаа уншицгаая / Саруул ном чангаар уншсан нь/
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Өвгөн Эмгэн хоёр /
  • 21:30
    Авьяастнуудын сургууль III.17-18 / Victorious III.17-18 /
  • 22:30
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Онцлох зочин /давталт/
  • 10:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 10:40
    “Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    MNB-Монголын мэдээ үзүүлж байна
  • 13:30
    Прокурорын мэдээлэл: /УЕПГ-ын ХМХ-ээс бэлтгэв/
  • 13:50
    ММ таван минут
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:20
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “MNB World news”
  • 17:20
    Цаг агаар
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 17:50
    Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:20
    “MNB World news” /давталт/
  • 18:40
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    Чин сэтгэл
  • 19:20
    Гадаад мэдээ
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Стандарттай шийдэл
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

Premier Sports 1

  • 01:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 03:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 05:00
    NBA Special: LeBron James Chasing Greatness
  • 05:30
    High Tops: Episode 7
  • 06:00
    Playoff Central
  • 07:00
    NBA Action №26
  • 07:30
    NBA (Шууд): Нью Йорк - Филадельфиа (Плэй-Офф Тоглолт №3)
  • 10:00
    Playoff Central
  • 12:30
    Playoff Central
  • 14:00
    Playoff Central
  • 15:30
    NBA Talk №29
  • 17:00
    NBA: Индиана - Милуоки (Плэй-Офф Тоглолт №2)
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    NBA Gametime №118
  • 20:30
    NBA: Нью Йорк - Филадельфиа (Плэй-Офф Тоглолт №3)
  • 22:30
    NBA Action №26
  • 23:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 01:00
    BAL: Al Ahly (Egypt) vs Al Ahly Ly (Libya) Live

Premier Sports 2

  • 02:00
    Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №13
  • 02:50
    PL (Шууд): Брайтон - Ман Сити (29-р тойрог)
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 07:00
    NBA (Шууд): Кливлэнд - Орландо (Плэй-Офф Тоглолт №3)
  • 09:30
    UEL: Аталанта - Ливерпүүл (1/4 Хариу тоглолт)
  • 11:30
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №30
  • 12:10
    UEL: Рома - Милан (1/4 Хариу тоглолт)
  • 14:00
    PL Stories №38
  • 14:30
    UEL: Вест Хэм - Леверкузен (1/4 Хариу тоглолт)
  • 16:30
    PL Netbusters №35
  • 17:00
    UEL: Марсель - Бенфика (1/4 Хариу тоглолт)
  • 19:00
    PL: Брайтон - Ман Сити (29-р тойрог)
  • 21:00
    Премьер лигийн тойм №35
  • 22:00
    Football Talk №37
  • 23:30
    ЕВРО-2024 хүрэх зам №3
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Premier sports 5

  • 09:00
    Track&Field Weekly №2
  • 09:30
    Bundesliga: Хайденхайм - Лайпциг (30-р тойрог)
  • 11:30
    Serie A: Эмполи - Наполи (33-р тойрог)
  • 13:30
    Bundesliga Special №19
  • 14:00
    FA Cup: Ман Сити - Челси (Хагас шигшээ)
  • 16:00
    Bundesliga: Унион Б. - Байерн (30-р тойрог)
  • 18:00
    Bundesliga: Вердер - Штуттгарт (30-р тойрог)
  • 20:00
    Bundesliga Weekly №35
  • 20:30
    FA Cup: Ковентри - Ман Ютд (Хагас шигшээ)
  • 22:30
    Football Talk №37
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 07:50
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Оч нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 16:00
    Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 18:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Голомт Банк SME program захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Apes - Майнерс
  • 11:00
    3X3 (Шууд): Lite quest - Stop 5
  • 18:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №15
  • 18:30
    Үндэсний бөхийн тойм №40
  • 19:00
    Бөх: Үндсэн хуулийн өдөрт зориулсан барилдаан 2024
  • 21:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: M Winx - Амазонс (эм)
  • 23:00
    Hoop Notes №24
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 08:20
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /28-р анги/ давталт
  • 09:10
    “Цаг уур-Гашуун үнэн” баримтат кино /давталт/
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 5, 6-р анги /давталт/
  • 12:00
    Аялгуут соёл /шууд нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    “Уяаны эзэд-Франц” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 19-р анги /давталт/
  • 15:00
    “Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой” Дээд 3 нас
  • 16:45
    Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
  • 16:50
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 7, 8-р анги
  • 17:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:25
    Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Аризона
  • 19:15
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /29-р анги/
  • 20:20
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
  • 20:55
    “Үрс” цомгоос
  • 21:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    “Сэхээтний төөрөгдөл”
  • 21:30
    “Бодлого зангидъя” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Мартаж болохгүй , давтах учиргүй түүх” нэвтрүүлэг цуврал-2
  • 23:00
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 20-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 06:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 06:05
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 06:35
    "Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 33
  • 07:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 24
  • 08:00
    "Мөрдөгч" МОАК 39-р анги
  • 09:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 27
  • 09:45
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 25-р анги
  • 11:00
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 36-р анги
  • 12:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.10-р анги
  • 12:55
    "Ярианы хятад хэлний хичээл" № 43, 44
  • 13:10
    "Амраг" ОАК 18-р анги
  • 14:40
    "Уярам хайр" ОАК 1-р анги
  • 16:00
    "Мөрдөгч" МОАК төгсгөлийн 40-р анги
  • 17:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 26-р анги
  • 18:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 37-р анги
  • 19:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.11-р анги
  • 20:40
    "Амраг" ОАК 19-р анги
  • 22:10
    "Сайн мөрдөгч" ОАК 7-р анги
  • 23:40
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 37-р анги
  • 00:25
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.11-р анги
  • 01:10
    "Амраг" ОАК 19-р анги

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC: Махачев - Грийн
  • 11:00
    UFC: Блахович - Ракич
  • 13:00
    Бөх (Шууд): Сэлэнгэ аймгийн Баруунбүрэн сумын 100 жилийн ойд зориулсан барилдаан
  • 19:00
    Full Impact №34
  • 19:30
    Inside Serie A №35
  • 20:00
    ONE Weekly №17
  • 20:30
    ONE (Шууд): ONE Friday Fight 60
  • 23:00
    UFC Main Event 1104
  • 00:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 18-р анги
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 12:40
    "Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
  • 13:40
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 4-р анги
  • 15:10
    УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ"
  • 18:30
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 5-р анги
  • 19:00
    Номын нандин сахиус
  • 19:30
    "Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Дуусаагүй түүх цуврал-5
  • 21:30
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 19-р анги
  • 22:20
    "Загийн алим" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Волейболын клубуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 13:05
    Спортын Гэр бүл
  • 13:35
    MNB SPORT мэдээ
  • 13:55
    Волейболын клубуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 20:05
    Миний мөрөөдөл
  • 20:35
    Бахархал
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Монголын спортын түүх
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
  • 13:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
  • 17:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Капитал
  • 18:30
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Төв цэг-зочны цаг
  • 20:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    20 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Бодлого зангидья
  • 22:10
    Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлага хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Татарын дээрхий
  • 09:00
    Би гэртэй Монгол
  • 09:35
    Багачуудын цаг
  • 10:05
    Хайраа хайрла ОАК 16-р анги
  • 11:00
    Лекцийн цаг
  • 12:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Татарын дээрхий
  • 13:00
    Эрүүл мэнд Нано наалт
  • 13:25
    Хувилай хааны зарлиг МУСК
  • 15:10
    ТВ-Архиваас:
  • 16:30
    Теле-концерт
  • 17:00
    Багачуудын цаг
  • 17:35
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    Хайраа хайрла ОАК 17-р анги
  • 19:00
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Татарын дээрхий
  • 21:00
    Дээрхийн заяа
  • 21:35
    Автохим үзүүлж байна
  • 22:50
    Хайраа хайрла ОАК 17-р анги
  • 23:35
    Монгол аялгуу
  • 05:00
    Эфир завсарлана

Малчин HD

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 07:15
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:10
    Малчдын сонорт
  • 08:15
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Бизнес ба боломж
  • 09:05
    "Турк кофе" ОАК 10-р анги /давталт/
  • 10:05
    Ая дууны мэнд /шууд/
  • 11:40
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Гэмшлийн гэрэлт зам" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Малчдын сонорт
  • 12:35
    Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
  • 13:00
    "Ус цаг уурын алба 100 жил" баярын хурал
  • 15:10
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    Ая дууны мэнд /шууд/
  • 18:05
    Бизнес ба боломж
  • 18:25
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Малчдын сонорт
  • 19:00
    "Малчдын эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Төлчин хүүхэд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Турк кофе" ОАК 11-р анги
  • 22:55
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 23:05
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Үдшийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

V/2321:00

AsianBox

"Гаус электроникс" ОАК 1-р анги

V/2309:00

МҮОНТ

Бурхан багшийн их дүйчэн өдөрт: Чингис хааны сан даллага /шууд/

V/2315:50

C1

Жүдо бөхийн "Abu Dhabi" ДАШТ-2024