МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Алтай дамнасан тогтвортой байдлын яриа хэлэлцээ” /шууд/
  • 17:00
    “Tune in” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    12/15 “Шинэ анги”
  • 18:00
    Хүнсний хувьсгал
  • 18:20
    Оюундалай
  • 18:35
    “Түмэн газрын цайны зам” IX чуулга уулзалт
  • 19:00
    Эгшиг бүхэн учиртай: “Төгөлдөр хуурын чуулга”
  • 19:40
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:30
    Зөрөг амьдрал кино контент: Цагираг
  • 22:50
    “Дуудлагын такси” олон ангит кино 31-р анги
  • 23:40
    Судар бичгийн алтан сан
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 08:10
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /41/
  • 10:45
    Бизнес мэдээ
  • 10:50
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /5/
  • 11:40
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 12:20
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /4/
  • 13:20
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 14:20
    Хаврын Хит - 2024
  • 14:40
    "Ардын элч" Монголын уран сайхны кино
  • 16:05
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /42/
  • 16:30
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:05
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:10
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /6/
  • 18:00
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 18:15
    Өсвөр насны хүүхдүүдийн ОУ-ын захидал бичилтийн уралдаан
  • 18:45
    Бизнес мэдээ
  • 18:50
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /5/
  • 21:55
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Хар тас" Нэвтрүүлэг
  • 23:35
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:50
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
  • 11:30
    "Soft Laser"
  • 11:35
    "Шеф" оак 5 бүлэг 3-р анги
  • 12:40
    "Мартагдсан бэлгэдэлүүд"
  • 13:10
    "Баримтат кино"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Ухаарал ирэхүй"
  • 16:10
    “911” оак 4 бүлэг 13-р анги
  • 17:10
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:05
    "Сонин хачин"
  • 18:30
    "Сэдэв"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    "Шеф" оак 5 бүлэг 4-р анги
  • 21:05
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:05
    “911” оак 4 бүлэг 14-р анги
  • 23:00
    "Урт цагааны гудамж"
  • 00:50
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Монгол зурхай"
  • 07:10
    Танд тустай агшин
  • 07:15
    "Бидний нандин үе" 21,22-р анги ХОАК
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:05
    "Миний аав ийм л хүн" 28-р анги СОАК
  • 12:40
    Япон орныг тольдохуй - Бонсай мод
  • 12:50
    Япон орныг тольдохуй - Чихэр
  • 12:55
    Танд тустай агшин
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:10
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 15:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:20
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 24,25,26 , S1 - 1-р анги
  • 16:50
    Надо тулаан хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 17:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:10
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 7,8,9-р анги
  • 17:30
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:15
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S1 - 2,3,4 -р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    "Миний аав ийм л хүн" 29-р анги СОАК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бидний нандин үе" 23,24-р анги ХОАК
  • 23:45
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:05
    Шийдсэн охид кино контент
  • 07:00
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг
  • 07:40
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 08:40
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Шинэ өдөр хөтөлбөр
  • 09:50
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Тоо юу сүлд үү нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Монгол коммент нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:55
    "Надо тулаан-6" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 12:15
    К поп цаг
  • 12:35
    Багачууд аа англиар дуулцгаая
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:30
    Шар сарнай УСК давталт
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Сан бэйсийн хурд-2023 2-р хэсэг
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Хайрын солилцоо 1" шоу нэвтрүүлэг 39-р хэсэг
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Ярилцья л даа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Роман Ж Израил, Эсквайр УСК
  • 23:20
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:20
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 09:55
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 15-р анги /давталт/
  • 11:00
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Морь минь давхи" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 14:55
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Үнэгний ав" ХОАК 13-р анги
  • 16:20
    C1 зураглал
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 56-р анги
  • 16:55
    LemonCake-Үзүүлж байна
  • 17:00
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 17:25
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гэсгээл" СОАК 46-р анги
  • 19:25
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Карибын чимээгүй баялаг" Баримтат кино
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 16-р анги
  • 23:00
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 23:05
    "Гэсгээл" СОАК 46-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
  • 09:30
    Эрүүл амьдрал
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Сайн байна уу
  • 10:45
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-7/давталт/
  • 11:30
    Аз жаргал СОАК 10 /дав/
  • 12:40
    Business time
  • 13:00
    Design box /давталт/
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Топ лотто-Азын 10 хоног
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-8
  • 19:30
    Шийдэл /давталт/
  • 20:10
    Баримтат дэлгэц: Ирээдүйн техник-1
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Сонгино хайрхан дүүрэг-Хөрсний бохирдлыг бууруулах төсөл
  • 21:30
    Аз жаргал СОАК 11
  • 22:50
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-8/давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарлана

NTV

  • 01:00
    "Психометрикч" ОАК 12
  • 02:05
    Мэдээ
  • 03:10
    "Үнсэлт" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 41
  • 07:20
    "Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 4
  • 08:30
    "Алтай дамнасан тогтвортой байдлын яриа хэлэлцээ" чуулган
  • 13:00
    "Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 4
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 16:05
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 5.1
  • 16:25
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.9
  • 16:50
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 41
  • 17:10
    Гадаад мэдээ
  • 17:30
    "Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 5
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:20
    "Лхагвын тойм"
  • 21:50
    "Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 5
  • 23:20
    Цаг агаар
  • 23:25
    "Итгэл" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 06:55
    Хамтдаа уншицгаая
  • 07:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.25,26-р анги
  • 07:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.11,12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 08:40
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 09:05
    "Би зэрлэг байгалийн хаант улс:Ирвэсийн хад" баримтат кино
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 3-р анги
  • 11:15
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Чиний мэдэхгүй би" оак 23-р анги
  • 13:00
    "Монголын саятан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №10
  • 14:25
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №10
  • 14:45
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №10
  • 15:05
    Япон хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №21
  • 15:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №35,36
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.27,28-р анги
  • 17:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.13,14-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 18:30
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 19:00
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 4-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн цаг
  • 20:30
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Би зэрлэг байгалийн хаант улс:Сүргээр амьдрах ёс" баримтат кино
  • 22:35
    "Чиний мэдэхгүй би" оак 24-р анги
  • 23:40
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Миний танилцсан би" оак 32-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монгол өв соёл
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-49,50,51-р анги /3+/
  • 10:00
    "Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 9 /12+/ Давталт
  • 11:30
    "Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-4
  • 16:00
    "Хөдөлгүүр" авто шоу 2-12 /давталт/
  • 17:30
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Еврогийн шилдгүүд" цуврал нэвтрүүлэг - 1
  • 18:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-49,50,51-р анги /3+/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 14
  • 21:30
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-15 /18+/ Давталт
  • 00:00
    "Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-11 /12+/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-222
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 22-р анги
  • 13:35
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 16-р анги
  • 14:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-222-2
  • 16:00
    "Цахлайнууд" ООАК 13-р анги
  • 16:55
    "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 17-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цахлайнууд" ООАК 14-р анги
  • 20:35
    "Галилео" баримтат кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Австралийн онгон байгаль" баримтат кино 4-р анги
  • 22:00
    "Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 23-р анги
  • 23:15
    Үдшийн мэдээ
  • 23:45
    "Австралийн онгон байгаль" баримтат кино 4-р анги
  • 00:45
    "Удмын бичиг мину" нэвтрүүлэг дугаар-23,24
  • 01:45
    "Миний Монголын соёл"
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    "Төрийн дуулал"
  • 07:05
    "Дасгалын цаг"
  • 07:20
    "Цаг Агаар"
  • 07:25
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 07:45
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 4-р анги
  • 11:10
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 11:40
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Бизнес толь"
  • 12:15
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сайн дурын мөрдөгч" УСК
  • 15:05
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Удахгүй гарах кинонууд"
  • 15:40
    "Удахгүй гарах тоглоомууд"
  • 16:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 5-р анги
  • 19:10
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлагын систем" хэлэлцүүлэг
  • 21:20
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хааныг бүтээгч" УСК
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 21-р анги давталт
  • 07:40
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний явц, үр дүн
  • 07:55
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Баян-Өлгий аймгаар/
  • 08:50
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 10:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:40
    "Масс академи" үзүүлж байна
  • 10:45
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Хүнсний хувьсгал-2023 оны онцлох үйл явдал"
  • 11:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
  • 12:25
    "Кидс күйз" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 22-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Дуудлага-1" ОАК 8-р анги давталт
  • 15:10
    “Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
  • 15:30
    "Хурдан морины уралдаан"
  • 16:45
    "Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлагын систем хэлэлцүүлэг 
  • 19:00
    "Дуудлага-1" ОАК 9-р анги
  • 20:10
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний явц, үр дүн
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 21:50
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 22:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:20
    "Витька Чеснокт тохиолдсон явдал (Как Витька Чеснок Вёз Лёху Штыря в Дом Инвалидов)" УСК
  • 03:50
    "Цагтай байшингийн нууц (The House With a Clock in Its Walls))" УСК
  • 05:35
    "Ахан дүүс" кино бүтсэн түүх
  • 06:00
    "Бид нэг гэр бүл" кино бүтсэн түүх
  • 06:15
    "Хуулиас гадуур" МУСК
  • 09:30
    "Аргачлал" ОАК (I.14-р анги)
  • 10:30
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 11:25
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 13:00
    "Шарталт 2 (The Hangover Part II)" УСК
  • 14:50
    "Такси 4 (Taxi 4)" УСК
  • 16:35
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 18:15
    "Аргачлал" ОАК (I.15-р анги)
  • 19:30
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 20:35
    "Луугийн үнсэлт (Kiss of the Dragon)" УСК
  • 22:30
    "Трансформерс: Мөхлийн эрин (Transformers: Age of Extinction)" УСК
  • 01:30
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.14-16-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга 2022
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 218,219,220-р анги
  • 09:25
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 09:40
    Бяцхан муужгай нохойнууд 13,14-р анги
  • 09:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:25
    Эгэл ертөнц ХОАК 42-р анги
  • 11:20
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:05
    Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд
  • 12:20
    Аз жаргал МУСК
  • 13:45
    Үг үйлдэл тойм нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Z.OE 41: Анхны шөнийг хэрхэн өнгөрүүлэх вэ? /How to spend your first night/
  • 15:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 16:00
    Бизнес амжилт
  • 16:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 16:40
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 17:10
    Бяцхан муужгай нохойнууд 15,16-р анги
  • 17:25
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 221,222,223-р анги
  • 18:00
    Эгэл ертөнц ХОАК 43-р анги
  • 19:00
    Хүнсний хувьсгал | Цагаан алт
  • 19:20
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 14-р анги
  • 21:00
    Амьдралын хэв маяг /Life Style/ нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Z.OE 41: Засаж болох дурсамж /Back to the memories/
  • 22:25
    247 Градус МУСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 09:30
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 11:30
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 13:10
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Ариун номын эрэлд" баримтат кино
  • 15:40
    "Баланс" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
  • 17:10
    "Учралын баяр" үзүүлж байна.
  • 18:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Саятан лото 1900-0000" шууд нэвтрүүлэг/ДАВТАЛТ/
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 23:00
    "T-talk" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UB өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 15:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко зөвлөгөө
  • 15:40
    Дэлхийн хотууд
  • 16:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:35
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 17:50
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 19:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 20:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Тунгалаг тамир " МУСК 2-р анги
  • 00:10
    Уран зохиолын цаг
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 13-14
  • 07:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.3
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Булцгар II.4-6
  • 09:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.18
  • 09:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.18
  • 10:00
    Авьяастнуудын сургууль III.13-14 / Victorious III.13-14 /
  • 11:00
    Чамайг даа 30-32 / I'II get you 30-32 /
  • 11:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 29-31 / Squared Zebra 29-31 /
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.10
  • 12:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.14
  • 12:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 13
  • 12:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.13
  • 13:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.1-2
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.4
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 15-16
  • 15:00
    Ай Карли II.1-2 / I Carly II.1-2 /
  • 16:00
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 14
  • 16:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.14
  • 17:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.11
  • 17:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.15
  • 17:30
    Булцгар II.6-8
  • 18:00
    Чамайг даа 33-35 / I'II get you 33-35 /
  • 18:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 32-34 / Squared Zebra 32-34 /
  • 19:00
    Контентын тойм 12 / Content review 12 /
  • 19:30
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.3-4
  • 20:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.19
  • 20:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.19
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
  • 21:10
    Хамтдаа уншицгаая / Бүлтгэрхэн зөгий /
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Бүгд хэрэгтэй /
  • 21:30
    Авьяастнуудын сургууль III.15-16 / Victorious III.15-16 /
  • 22:30
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    Алтай дамнасан тогтвортой байдлын яриа хэлэлцээ чуулга /шууд/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Алтай дамнасан тогтвортой байдлын яриа хэлэлцээ чуулга /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Алтай дамнасан тогтвортой байдлын яриа хэлэлцээ чуулга /шууд/
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 17:50
    Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:20
    “MNB World news”
  • 18:40
    Прокурорын мэдээлэл: /УЕПГ-ын ХМХ-ээс бэлтгэв/
  • 19:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Гадаад мэдээ
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-Монголын мэдээ үзүүлж байна
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:30
    Цаг агаар
  • 22:40
    “Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Premier Sports 1

  • 02:00
    NBA Gametime №117
  • 02:30
    PSN Production time
  • 02:50
    PL (Шууд): Ман Ютд - Шеффилд (29-р тойрог)
  • 05:00
    NBA Special: LeBron James Chasing Greatness
  • 05:30
    High Tops: Episode 7
  • 06:00
    Playoff Central
  • 07:00
    Playoff Central Pregame
  • 07:30
    High Tops: Patrick Ewing’s Best Plays
  • 08:00
    Basketball Stories: The Mailman
  • 09:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 11:00
    High Tops: Charles Barkley's Best Plays
  • 11:30
    High Tops: Dennis Rodman's Best Plays
  • 12:00
    NBA Action 3326
  • 12:30
    Playoff Central
  • 14:00
    Playoff Central
  • 15:30
    Playoff Central
  • 17:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    NBA Action №26
  • 20:30
    NBA on Fire №19
  • 21:00
    NBA Talk №29
  • 22:30
    NBA: Орландо - Кливлэнд (Плэй-Офф Тоглолт №2)
  • 00:30
    Film Room: Episode 2

Premier Sports 2

  • 01:00
    PL: Ливерпүүл - Ман Сити (28-р тойрог)
  • 02:50
    PL (Шууд): Эвертон - Ливерпүүл (29-р тойрог)
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Ман Сити - Реал М. (1/4 Хариу тоглолт)
  • 11:30
    FA Cup Тойм №7
  • 12:00
    UEL: Ливерпүүл - Аталанта (1/4 Эхний тоглолт)
  • 14:00
    UEL: Милан - Рома (1/4 Эхний тоглолт)
  • 16:00
    PL The Big Interview №37
  • 16:30
    UEL: Леверкузен - Вест Хэм (1/4 Эхний тоглолт)
  • 18:30
    UEL: Бенфика - Марсель (1/4 Эхний тоглолт)
  • 20:30
    PL Stories №38
  • 21:00
    Премьер лигийн тойм №35
  • 22:00
    PL: Эвертон - Ливерпүүл (29-р тойрог)
  • 00:00
    PL: Брайтон - Ноттингэм (28-р тойрог)

Premier sports 5

  • 02:30
    Production time
  • 02:50
    PL (Шууд): Кристал П. - Ньюкасл (29-р тойрог)
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Full Impact №34
  • 09:30
    ACL: Йокохама Маринос - Ульсан (1/2 Хариу тоглолт)
  • 12:00
    Coppa Italia: Аталанта - Фиорентина (1/2 Хариу тоглолт)
  • 14:30
    ЕВРО-2024 хүрэх зам №3
  • 15:00
    Serie A: Женоа - Лацио (33-р тойрог)
  • 17:00
    Serie A: Кальяри - Ювентус (33-р тойрог)
  • 19:00
    Бундеслигийн тойм №30
  • 20:00
    Track&Field Weekly №2
  • 20:30
    Coppa Italia: Аталанта - Фиорентина (1/2 Хариу тоглолт)
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №26
  • 23:30
    Full Impact №34
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Made нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Голомт Банк SME program захиалгат нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
  • 20:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    Бөх: Улс тунхагласны баярт зориулсан барилдаан 2023
  • 12:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг финал: Бизон - Монголиас
  • 14:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг (Шууд): 2024 Драфтын сорил
  • 16:00
    Үндэсний бөхийн тойм №44
  • 16:30
    Үндэсний бөхийн тойм №42
  • 17:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Apes - Хүлэгүүд
  • 19:00
    Бөх: Улсын арслан С.Шагдарын нэрэмжит барилдаан 2023
  • 22:00
    Үндэсний бөхийн тойм №35
  • 22:30
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №14
  • 23:00
    Hoop Notes №24
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 08:20
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК 27-р анги /давталт/
  • 09:10
    Сүлд үү, тоо юу? Кабо-Верде /давталт/
  • 10:00
    ART GER Окинавагийн далайн хоол амттай юу? Лиюмачи загасны зах.
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    “Сод урлан” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Мэдлэгтэй дэлгэц” хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 3, 4-р анги /давталт/
  • 12:00
    Аялгуут соёл /шууд нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    “Сод урлан” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
  • 13:30
    “Цуурын увдис” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 18-р анги /давталт/
  • 15:00
    “Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой” Бага 3 нас
  • 16:30
    “Сонирхогчдын клуб” Дижитал арт
  • 16:50
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 5, 6-р анги
  • 17:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:25
    Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
  • 18:30
    “Цаг уур-Гашуун үнэн” баримтат кино
  • 19:50
    Хурдан морины түүх-Монгол хээр
  • 20:10
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /28-р анги/
  • 21:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
  • 21:30
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 19-р анги
  • 22:20
    Морин хуурын чуулга “The Sound of winter” тоглолт
  • 23:50
    Ая дуу
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 06:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 06:05
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 06:35
    "Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 32
  • 07:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 08:00
    "Мөрдөгч" МОАК 38-р анги
  • 09:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 26
  • 09:45
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 24-р анги
  • 11:00
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 35-р анги
  • 12:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.9-р анги
  • 12:55
    "Ярианы хятад хэлний хичээл" № 41, 42
  • 13:10
    "Амраг" ОАК 17-р анги
  • 14:35
    "Мөрийг минь дэрлээч" ОАК төгсгөлийн 23, 24-р анги
  • 16:10
    "Мөрдөгч" МОАК 39-р анги
  • 17:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 25-р анги
  • 18:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 36-р анги
  • 19:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.10-р анги
  • 20:40
    "Амраг" ОАК 18-р анги
  • 22:10
    "Сайн мөрдөгч" ОАК 6-р анги
  • 23:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 36-р анги
  • 00:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.10-р анги
  • 01:00
    "Амраг" ОАК 18-р анги

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC 281: Адесанья - Перейра
  • 11:30
    UFC: Каттар - Эммет
  • 14:00
    UFC Main Event 1104
  • 15:00
    ONE Weekly №16
  • 15:30
    UFC: Сантос - Хилл
  • 18:00
    UFC: Вера - Круз
  • 21:00
    UFC: Каттар - Чиказе
  • 00:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 17-р анги
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:40
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 3-р анги
  • 15:10
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ"
  • 18:30
    DW:Евромакс
  • 18:50
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 4-р анги
  • 19:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Дуусаагүй түүх цуврал-4
  • 21:30
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 18-р анги
  • 22:20
    "Код" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Волейболын клубуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 13:05
    MNB SPORT мэдээ
  • 13:20
    Миний мөрөөдөл
  • 13:55
    Волейболын клубуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 20:05
    Миний мөрөөдөл
  • 20:35
    Бахархал
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Зочны ярилцлага
  • 21:40
    Монголын спортын түүх
  • 22:40
    Миний мөрөөдөл
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
  • 13:00
    Төв цэг-зочны цаг
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Капитал
  • 14:00
    "УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
  • 17:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Капитал
  • 18:30
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    KANDIDAT CV
  • 20:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    20 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Ярих өнцөг
  • 22:10
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Капитал
  • 23:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Татарын дээрхий
  • 09:00
    ТВ-Клиник
  • 09:35
    Багачуудын цаг
  • 10:05
    Хайраа хайрла ОАК 15-р анги
  • 11:00
    МАБНХ үзүүлж байна
  • 11:40
    Нийгмийн хөгжилд эрэгтэйчүүдийн оролцоо, манлайлал
  • 12:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Татарын дээрхий
  • 13:00
    Эрүүл мэнд Нано наалт
  • 13:25
    Би ээж болмоор байна МУСК
  • 15:00
    ТВ-Архиваас:
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Багачуудын цаг
  • 17:30
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    Хайраа хайрла ОАК 16-р анги
  • 19:00
    Би гэртэй Монгол
  • 19:35
    ТВ-Галерей
  • 20:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Татарын дээрхий
  • 21:00
    Лекцийн цаг
  • 22:00
    Хувилай хааны зарлиг МУСК
  • 23:45
    Хайраа хайрла ОАК 16-р анги
  • 00:30
    Монгол аялгуу
  • 05:00
    Эфир завсарлана

Малчин HD

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 07:15
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:10
    "Гэгээн илгээмж" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Малчдын сонорт
  • 09:00
    "ИХ ЗАСАГ"-ийн сонин сайхан
  • 09:40
    Бизнес ба боломж
  • 10:00
    "Турк кофе" ОАК 9-р анги /давталт/
  • 10:50
    Ая дууны мэнд /шууд/
  • 12:30
    "Малчин айлд" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
  • 13:45
    Малчдын сонорт
  • 13:50
    Зохиогчийн хөтөлбөр
  • 14:35
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Хот айлын зоог" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Ая дууны мэнд /шууд/
  • 17:35
    Бизнес ба боломж
  • 17:55
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Малчдын сонорт
  • 18:30
    Малын эрүүл мэнд /шууд/
  • 19:30
    "Гэмшлийн гэрэлт зам" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Бодлого зангидъя-7
  • 22:05
    "Турк кофе" ОАК 10-р анги
  • 23:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 23:15
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:05
    Үдшийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

V/2321:00

AsianBox

"Гаус электроникс" ОАК 1-р анги

V/2309:00

МҮОНТ

Бурхан багшийн их дүйчэн өдөрт: Чингис хааны сан даллага /шууд/

V/2309:05

MovieBox

"Бригад" ОАК (2-р анги)