МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Өдөр өдрийн нар” олон ангит кино 19-р анги
  • 10:40
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Дуудлагын такси” олон ангит кино 29-р анги
  • 14:10
    “ABU-Робокон-2024” №4
  • 14:30
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 15:10
    “MNB” өнөөдөр ба маргааш
  • 16:10
    “Монголын баялаг-330” Говь-Алтай аймаг. Жаргалан сум
  • 16:40
    “Сэтгэлд шингэсэн хоол” баримтат кино /Тайланд/
  • 17:30
    12/15 “Төлөвлөгөө”
  • 18:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:20
    “Хөшиг нээгдлээ” Хүүхэд залуучуудын театр
  • 19:00
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:30
    MNB” Монголын мэдээ үзүүлж байна
  • 19:40
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Шинэ хоршоо хөдөлгөөн” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:10
    Ногоон шошго: Гамшгийн өөрчлөлтөд бэлэн үү?
  • 22:35
    Зөрөг амьдрал кино контент: Ээжийн боорцог
  • 22:55
    “Дуудлагын такси” олон ангит кино 30-р анги
  • 23:45
    Өв эрдэнэ
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 08:10
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /40/
  • 10:45
    Бизнес мэдээ
  • 10:50
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /4/
  • 11:35
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 12:15
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /3/
  • 13:15
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 14:15
    "Хар тас" Нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 15:25
    "Улаан дарцаг" Монголын уран сайхны кино
  • 16:55
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /41/
  • 17:20
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:25
    Eurol үзүүлж байна
  • 17:35
    Хаврын Хит - 2024
  • 17:50
    Мегаболл лотерей
  • 18:00
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /5/
  • 18:45
    Бизнес мэдээ
  • 18:50
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /4/
  • 21:40
    "Mongolian songs" Үндэсний шоу
  • 23:50
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:50
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
  • 11:30
    "Soft Laser"
  • 11:35
    "Шеф" оак 5 бүлэг 2-р анги
  • 12:40
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 13:40
    "Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлагын систем хэлэлцүүлэг"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Хүнсний хувьсгал"
  • 16:20
    “Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
  • 17:10
    “911” оак 4 бүлэг 12-р анги
  • 18:10
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    "Шеф" оак 5 бүлэг 3-р анги
  • 21:05
    "Мартагдсан бэлгэдэлүүд"
  • 21:35
    "Би чамаас Чи надаас"
  • 22:20
    “911” оак 4 бүлэг 13-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    "Бидний нандин үе" 19,20-р анги ХОАК
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:15
    "Миний аав ийм л хүн" 27-р анги СОАК
  • 11:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:55
    Эдийн засгийн подкаст
  • 12:40
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Танд тустай агшин
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Эсгий туургатан"
  • 14:25
    Өвөг дээдсийн өв соёл - уртын дууны 20 жил - Дундговь аймаг
  • 14:40
    Шидэт харандаа
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 21,22,23,24 -р анги
  • 16:50
    Надо тулаан хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 17:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:10
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 4,5,6-р анги
  • 17:30
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:15
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 25,26 , S1 - 1-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    "Миний аав ийм л хүн" 28-р анги СОАК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бидний нандин үе" 21,22-р анги ХОАК
  • 23:45
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:10
    Тэнгэр газрын заагт МУСК
  • 06:50
    Мөрөөдөл биелдэг юм нэвтрүүлэг давталт
  • 07:30
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 08:30
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Шинэ өдөр хөтөлбөр
  • 09:50
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Тоо юу сүлд үү нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Монгол коммент нэвтрүүлэг давталт
  • 11:55
    "Надо тулаан-6" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 12:15
    К поп цаг
  • 12:25
    Эрин Брокович УСК
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:30
    Эрин Брокович УСК үргэлжлэл
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Сан бэйсийн хурд-2023 1-р хэсэг
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Хайрын солилцоо 1" шоу нэвтрүүлэг 38-р хэсэг
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    Шар сарнай УСК
  • 22:55
    Нэг монгол нэвтрүүлэг
  • 00:45
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:45
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 09:55
    C1 зураглал
  • 10:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 14-р анги /давталт/
  • 11:00
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 14:55
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Үнэгний ав" ХОАК 12-р анги
  • 16:20
    C1 зураглал
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 55-р анги
  • 16:55
    LemonCake-Үзүүлж байна
  • 17:00
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 17:25
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гэсгээл" СОАК 45-р анги
  • 19:25
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хөөе ахаа" нэвтрүүлэг №4
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 21:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 15-р анги
  • 23:00
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 23:05
    "Гэсгээл" СОАК 45-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
  • 09:30
    Эрүүл амьдрал
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Сайн байна уу
  • 10:45
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-6/давталт/
  • 11:30
    Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлагын систем хэлэлцүүлэг
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Аз жаргал СОАК 9/дав/
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Топ лотто-Азын 10 хоног
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Амралтын хөтөлбөр/давталт/
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-7
  • 19:30
    Хайрын хүч /давталт/
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Аз жаргал СОАК 10
  • 22:50
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-7/давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарлана

NTV

  • 00:55
    "Психометрикч" ОАК 11
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:05
    "Дархлаа" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.8
  • 07:30
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 13
  • 07:45
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.5, 1.6
  • 08:00
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 9
  • 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 39
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 3
  • 09:40
    Цаг агаар
  • 09:45
    "Психометрикч" ОАК 12
  • 11:00
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.9
  • 11:15
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.8
  • 11:45
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 13
  • 12:00
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.5, 1.6
  • 12:15
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 9
  • 12:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 39, 40
  • 13:00
    "Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 3
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    Global talk with Nyamdavaa
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.9
  • 16:30
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.8
  • 16:55
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 39, 40
  • 17:25
    Гадаад мэдээ
  • 17:45
    Цаг агаар
  • 17:50
    "Megaball" лотерейн тохирол
  • 18:00
    "Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:30
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 21:50
    "Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 4
  • 23:25
    Цаг агаар
  • 23:30
    "Боссын босс" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 06:55
    Хамтдаа уншицгаая
  • 07:10
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.23,24-р анги
  • 07:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.9,10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 08:40
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 09:05
    "Акул Тунагийн эсрэг" баримтат кино
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 2-р анги
  • 11:15
    "Найзуудын аялал-Польш улсаар" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Чиний мэдэхгүй би" оак 22-р анги
  • 13:00
    "Гэнэтийн зочид" оак 10-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №9
  • 14:25
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №9
  • 14:45
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №9
  • 15:05
    Япон хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №20
  • 15:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №35,36
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.25,26-р анги
  • 17:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.11,12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:30
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 19:00
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 3-р анги
  • 20:30
    "Монголын саятан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Би зэрлэг байгалийн хаант улс:Ирвэсийн хад" баримтат кино
  • 22:35
    "Чиний мэдэхгүй би" оак 23-р анги
  • 23:40
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Миний танилцсан би" оак 31-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-46,47,48-р анги /3+/
  • 10:00
    "Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 8 /12+/ Давталт
  • 11:30
    Монгол өв соёл
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-3
  • 16:00
    "Хөдөлгүүр" авто шоу 2-11 /давталт/
  • 17:30
    ДВ-"Урлаг.21" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    Ройтерс: Загвар
  • 18:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-46,47,48-р анги /3+/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Миний алт шиг хүүхэд" гэр бүлийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг 1-30 /12+/ Давталт
  • 21:30
    "Евро хүрэх зам" цуврал нэвтрүүлэг - 5
  • 22:00
    "Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 9 /12+/
  • 23:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 00:00
    "Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-10 /12+/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-221
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 21-р анги
  • 13:35
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 15-р анги
  • 14:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-221-2
  • 16:00
    "Цахлайнууд" ООАК 12-р анги
  • 16:55
    "Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 16-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цахлайнууд" ООАК 13-р анги
  • 20:35
    "Галилео" баримтат кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Girls" МОАК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 21:50
    "Галилео" баримтат кино
  • 22:00
    "Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 22-р анги
  • 23:15
    Үдшийн мэдээ
  • 23:45
    "Girls" МОАК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 00:35
    "Миний Монголын соёл"
  • 00:45
    "Удмын бичиг мину" нэвтрүүлэг дугаар-21,22
  • 01:45
    "Миний Монголын соёл"
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    "Төрийн дуулал"
  • 07:05
    "Дасгалын цаг"
  • 07:20
    "Цаг Агаар"
  • 07:25
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 07:45
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 3-р анги
  • 11:10
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Бизнес толь"
  • 12:15
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 15:00
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "RT"-Баримтат кино
  • 16:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 4-р анги
  • 19:10
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сайн дурын мөрдөгч" УСК
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 20-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 08:00
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 08:35
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Малайз/
  • 09:25
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 09:45
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Ж.Баттөгс
  • 10:35
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 11:10
    “Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
  • 11:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" реалити нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
  • 13:00
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 21-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Дуудлага-1" ОАК 7-р анги давталт
  • 15:10
    "Хурдан морины уралдаан"
  • 16:10
    "Цаг хугацаагаар аялагч" Баримтат кино
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 18:20
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний явц, үр дүн
  • 19:00
    "Дуудлага-1" ОАК 8-р анги
  • 20:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сэдэв шийдэл" ярилцлагын цаг
  • 22:00
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 22:20
    "Хүний заяа" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 04:25
    "Сахиусан тэнгэр (Angel-A)" УСК
  • 06:00
    "Хүний цаана" МУСК
  • 07:30
    "Шөнө дундын яриа" МУСК
  • 08:55
    "Аргачлал" ОАК (I.13-р анги)
  • 09:50
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.9-12-р анги)
  • 11:35
    "Чи миний дуршил" МУСК
  • 13:15
    "Шарталт (The Hangover)" УСК
  • 15:05
    "Такси 3 (Taxi 3)" УСК
  • 16:40
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 18:15
    "Аргачлал" ОАК (I.14-р анги)
  • 19:30
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 20:35
    "Аделийн гайхамшигт адал явдал (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)" УСК
  • 22:40
    "Трансформерс: Сарны нууц (Transformers: Dark to the Moon)" УСК
  • 01:25
    "Аргачлал" ОАК (I.14-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга 2022
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 215,216,217-р анги
  • 09:25
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 09:40
    Бяцхан муужгай нохойнууд 13,14-р анги
  • 09:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:25
    Эгэл ертөнц ХОАК 41-р анги
  • 11:20
    Нэг Монгол нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 12:30
    Хайр МУСК
  • 14:05
    Агаараар гүйцгээе нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Z.OE 41: Гуйя эргээд ирээч /Please come back/
  • 15:25
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 16:25
    Бизнес амжилт
  • 16:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 17:25
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 218,219,220-р анги
  • 18:00
    Эгэл ертөнц ХОАК 42-р анги
  • 19:00
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд
  • 20:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 21:00
    Үг үйлдэл тойм нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Миний дарсан 10 зураг нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Z.OE 41: Анхны шөнийг хэрхэн өнгөрүүлэх вэ? /How to spend your first night/
  • 23:00
    Аз жаргал МУСК
  • 00:25
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 09:30
    "Болсон явдал" МУСК
  • 11:30
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 13:10
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 15:00
    "Дүрслэл" тойм нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Учралын баяр" үзүүлж байна.
  • 18:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Саятан лото 1900-0000" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
  • 21:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:35
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 15:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    Теле концерт
  • 19:30
    Эко хэрэглээ
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эко зөвлөгөө
  • 22:20
    "Тунгалаг тамир " МУСК 1-р анги
  • 00:10
    Уран зохиолын цаг
  • 00:30
    Эко зөвлөгөө
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 11-12
  • 07:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.2
  • 08:00
    Англиар ярьж сурцгаая англи хэлний хичээл
  • 08:30
    Булцгар II.3-4
  • 09:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.17
  • 09:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.17
  • 10:00
    Авьяастнуудын сургууль II.11-12 / Victorious II.11-12 /
  • 11:00
    Чамайг даа 27-29 / I'II get you 27-29 /
  • 11:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 26-28 / Squared Zebra 26-28 /
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.9
  • 12:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.13
  • 12:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 12
  • 12:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.12
  • 13:00
    Дидибу II.25-26 / Titipo II.25-26 /
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.3
  • 14:00
    Англиар ярьж сурцгаая англи хэлний хичээл
  • 14:30
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 13-14
  • 15:00
    Ай Карли I.24-25 / I Carly I.24-25 /
  • 16:00
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 13
  • 16:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.13
  • 17:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.10
  • 17:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.14
  • 17:30
    Булцгар II.4-6
  • 18:00
    Чамайг даа 30-32 / I'II get you 30-32 /
  • 18:50
    Дөрвөлжин толбот тахь 29-31 / Squared Zebra 29-31 /
  • 19:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.1-2
  • 20:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.18
  • 20:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.18
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
  • 21:10
    Хамтдаа уншицгаая / Бүлтгэрхэн зөгий /
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Бүгд хэрэгтэй /
  • 21:30
    Авьяастнуудын сургууль III.13-14 / Victorious III.13-14 /
  • 22:30
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Онцлох зочин /давталт/
  • 10:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 10:40
    “Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Онцгой байдлын цаг
  • 13:20
    Засгийн газрын мэдээлэл /шууд/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:20
    “Хуулийн цаг” УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 14:40
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “MNB World news”
  • 17:20
    Цаг агаар
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 17:50
    Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:20
    “MNB World news” /давталт/
  • 18:40
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Гадаад мэдээ
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав

Premier Sports 1

  • 00:30
    Film Room: Episode 2
  • 01:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 03:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 05:00
    NBA Special: LeBron James Chasing Greatness
  • 05:30
    High Tops: Episode 7
  • 06:00
    Playoff Central
  • 07:00
    High Tops: Dennis Rodman's Best Plays
  • 07:30
    High Tops: Unsung Heroes of the Finals
  • 08:30
    NBA (Шууд): Индиана - Милуоки (Плэй-Офф Тоглолт №2)
  • 11:00
    High Tops: Patrick Ewing’s Best Plays
  • 11:30
    NBA Playoff Postgame
  • 12:30
    NBA Action 3326
  • 13:00
    Playoff Central
  • 14:30
    High Tops: Best of LeBron James
  • 15:30
    Playoff Central
  • 17:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 19:00
    The Buzzer №26
  • 20:00
    NBA Gametime №117
  • 20:30
    NBA: Индиана - Милуоки (Плэй-Офф Тоглолт №2)
  • 22:30
    NBA Action №26
  • 23:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 01:00
    Basketball Stories: The Mailman

Premier Sports 2

  • 02:00
    European Qualifiers Тойм №11
  • 02:50
    PL (Шууд): Арсенал - Челси (29-р тойрог)
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №26
  • 09:30
    UCL: ПСЖ - Барселона (1/4 Эхний тоглолт)
  • 11:30
    ЕВРО-2024 хүрэх зам №2
  • 12:00
    UCL: Дортмунд - Атлетико (1/4 Хариу тоглолт)
  • 14:00
    Аваргуудын лигийн тойм №23
  • 14:30
    UCL: Барселона - ПСЖ (1/4 Хариу тоглолт)
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн тойм №24
  • 17:00
    UCL: Байерн - Арсенал (1/4 Хариу тоглолт)
  • 19:00
    ЕВРО-2024 хүрэх зам №3
  • 19:30
    PL Stories №37
  • 20:00
    PL Netbusters №35
  • 20:30
    Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №30
  • 21:10
    Европа/Конференц лигийн тойм №12
  • 22:00
    PL: Арсенал - Челси (29-р тойрог)
  • 00:00
    European Qualifiers Тойм №12

Premier sports 5

  • 01:50
    ACL (Шууд): Аль-Хилял - Аль Айн (1/2 Хариу тоглолт)
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Сери А лигийн тойм №33
  • 09:30
    UCL: Дортмунд - Атлетико (1/4 Хариу тоглолт)
  • 11:30
    ACL: Аль-Хилял - Аль Айн (1/2 Хариу тоглолт)
  • 14:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №26
  • 14:30
    UCL: Ман Сити - Реал М. (1/4 Хариу тоглолт)
  • 17:30
    Production time
  • 17:50
    ACL (Шууд): Йокохама Маринос - Ульсан (1/2 Хариу тоглолт)
  • 20:00
    ACL: Аль-Хилял - Аль Айн (1/2 Хариу тоглолт)
  • 22:30
    Football Talk №37
  • 00:00
    Coppa Italia: Лацио - Ювентус (1/2 Хариу тоглолт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Made нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
  • 12:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Голомт Банк SME program захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Cars and Coffee нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Apes - Метал
  • 11:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №7
  • 11:30
    Алтан цомын тойм №33
  • 12:00
    Алтан цомын тойм №34
  • 12:30
    Бөх: Улсын заан Д.Мягмарын нэрэмжит барилдаан 2023
  • 15:30
    Алтан цомын тойм №35
  • 16:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Хүлэгүүд - Майнерс
  • 18:00
    Үндэсний бөхийн тойм №41
  • 18:30
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №9
  • 19:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Хүлэгүүд - Гарьд
  • 21:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №8
  • 21:30
    Үндэсний бөхийн тойм №39
  • 22:00
    Алтан цомын тойм №36
  • 22:30
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №2
  • 23:00
    Hoop Notes №24
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 08:25
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /26-р анги/ давталт
  • 09:15
    “Мартаж болохгүй , давтах учиргүй түүх” нэвтрүүлэг цуврал-2
  • 10:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 1, 2-р анги /давталт/
  • 12:00
    Аялгуут соёл /шууд нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    “Хүнсний хувьсгал”
  • 13:30
    “ИТГЭЛ. Сэтгэлийн гал итгэлийг асаана” дугаар-4 ” /давталт/
  • 13:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
  • 13:55
    “Сэхээтний төөрөгдөл”
  • 14:00
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 17-р анги /давталт/
  • 14:55
    Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
  • 15:00
    “НЭРТИЙН ХУРД-2023” Говьсүмбэр аймаг
  • 16:10
    “Уран зурагт дурлагсад” Ш.Тамир МУЭ-ийн гишүүн, зураач
  • 16:30
    Дэлхийн алдартнууд
  • 17:00
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 3, 4-р анги
  • 17:30
    “Өв соёл”
  • 17:45
    “Мегаболл” лотерейн тохирол /шууд/
  • 18:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:25
    Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Кабо-Верде
  • 19:15
    Бизнес хөтөч
  • 19:30
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /27-р анги/
  • 20:20
    ART GER Окинавагийн далайн хоол амттай юу? Лиюмачи загасны зах.
  • 20:50
    “Үрс” цомгоос
  • 21:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
  • 21:30
    “Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлагын систем” хэлэлцүүлэг
  • 22:20
    Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
  • 22:25
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 18-р анги
  • 23:15
    “Мориор амилсан Монгол заяа” Л.Жамьянсүрэн /Сумын алдарт уяач/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 06:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 06:05
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 06:35
    "Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 31
  • 07:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 22
  • 08:00
    "Мөрдөгч" МОАК 37-р анги
  • 09:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 25
  • 09:45
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 23-р анги
  • 11:00
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 34-р анги
  • 12:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.8-р анги
  • 12:55
    "Ярианы хятад хэлний хичээл" № 39, 40
  • 13:10
    "Амраг" ОАК 16-р анги
  • 14:30
    "Мөрийг минь дэрлээч" ОАК 21, 22-р анги
  • 16:00
    "Мөрдөгч" МОАК 38-р анги
  • 17:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 24-р анги
  • 18:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 35-р анги
  • 19:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.9-р анги
  • 20:40
    "Амраг" ОАК 17-р анги
  • 22:10
    "Сайн мөрдөгч" ОАК 5-р анги
  • 23:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 35-р анги
  • 00:15
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.9-р анги
  • 01:00
    "Амраг" ОАК 17-р анги

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC: Сон - Саймон
  • 11:30
    UFC: Холловэй - Солонгос Зомби
  • 14:30
    UFC: Ган - Спивак
  • 17:00
    UFC: Павлович - Блэйдес
  • 19:00
    UFC: Нзечукву - Кутелаба
  • 21:00
    Full Impact №34
  • 21:30
    UFC Main Event 1104
  • 22:30
    UFC 280: Оливейра - Махачев
  • 00:30
    UFC: Каннониер - Стрикленд
  • 02:50
    Coppa Italia (Шууд): Аталанта - Фиорентина (1/2 Хариу тоглолт)
  • 05:00
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 16-р анги
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    DW:Евромакс
  • 11:30
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 2-р анги
  • 11:50
    Улаачдын сорил -5 нэвтрүүлэг Г.Мөнхзул
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "Моралаш" хүүхдийн УСК
  • 14:15
    Бизнесийн амжилт
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    "Том дөрвөн толгой" хүүхдийн УСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ"
  • 18:30
    DW:Global US
  • 19:10
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 3-р анги
  • 19:30
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хариуцлагатай нийгэм" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Дуусаагүй түүх цуврал-3
  • 21:30
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 17-р анги
  • 22:20
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:15
    Миний мөрөөдөл: Олон улсын Таеквондогийн тамирчин О. Анар-Эрдэнэ
  • 09:45
    Хөлбөмбөг “Улаанбаатар-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 11:40
    Монголын спортын түүх
  • 12:40
    “Баха-250” олон төрөлт уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 13:55
    Монголын оюутны спортын VI наадам: Сагсан бөмбөгийн 2024 -шууд
  • 22:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 22:15
    Зочны ярилцлага
  • 22:35
    Адуучин
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Капитал
  • 11:00
    Бодлого зангидья
  • 12:00
    KANDIDAT CV
  • 12:20
    Өнцөг...
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    KANDIDAT CV
  • 15:20
    Капитал
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 16:20
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүнсний хувьсгал
  • 18:20
    Капитал
  • 18:30
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Төв цэг-зочны цаг
  • 20:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    20 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Ярих өнцөг
  • 22:10
    Exclusive
  • 22:15
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Exclusive
  • 22:30
    KANDIDAT CV
  • 22:50
    Капитал
  • 23:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Татарын дээрхий
  • 09:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 09:35
    Багачуудын цаг
  • 10:05
    Хайраа хайрла ОАК 14-р анги
  • 11:00
    Ярилцах цаг
  • 11:25
    ТВ-Галерей
  • 12:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Татарын дээрхий
  • 13:00
    Эрүүл мэнд Нано наалт
  • 13:25
    АШУҮИС: Профессорын цаг
  • 14:35
    Ижий дагинас уран бүтээлийн тоглолт
  • 16:40
    Эрүүл Монгол
  • 17:00
    Багачуудын цаг
  • 17:25
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    Хайраа хайрла ОАК 15-р анги
  • 19:00
    ТВ-Клиник
  • 19:35
    Хүнсний хувьсгал
  • 20:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Татарын дээрхий
  • 21:00
    МАБНХ үзүүлж байна
  • 21:40
    Би ээж болмоор байна МУСК
  • 23:15
    Хайраа хайрла ОАК 15-р анги
  • 00:00
    Монгол аялгуу
  • 05:00
    Эфир завсарлана

Малчин HD

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 07:15
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:10
    Малчны нэг өдөр
  • 08:25
    Малчдын сонорт
  • 08:30
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Энэ цагийн илгээлтийн эзэд-1
  • 09:55
    Бизнес ба боломж
  • 10:15
    "Турк кофе" ОАК 8-р анги /давталт/
  • 11:15
    Ая дууны мэнд /шууд/
  • 13:05
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    Малчдын сонорт
  • 14:10
    "Гэгээн илгээмж" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Малчин хит" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
  • 16:00
    Эх байгаль-бид хамгаалагчид
  • 17:05
    "Хот айлын зоог" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    Бизнес ба боломж
  • 18:25
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Малчдын сонорт
  • 19:00
    "ИХ ЗАСАГ"-ийн сонин сайхан
  • 19:35
    "Төлчин хүүхэд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Малчин айлд" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Турк кофе" ОАК 9-р анги
  • 22:50
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 23:00
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр / давталт /
  • 23:50
    Үдшийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

V/2321:00

AsianBox

"Гаус электроникс" ОАК 1-р анги

V/2309:00

МҮОНТ

Бурхан багшийн их дүйчэн өдөрт: Чингис хааны сан даллага /шууд/

V/2315:50

C1

Жүдо бөхийн "Abu Dhabi" ДАШТ-2024