МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Өдөр өдрийн нар” олон ангит кино 17-р анги
  • 10:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:00
    Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Мус-Хая” баримтат кино
  • 13:50
    Буддизм ба шинжлэх ухаан
  • 14:30
    Хань татаад байна...
  • 15:00
    “Дөрвөн бэрх” уралдаант нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Сэтгэлд шингэсэн хоол” баримтат кино /Энэтхэг/
  • 17:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:30
    12/15 “Хэнхэг сурагч”
  • 18:00
    Монголын радио үзүүлж байна: “14/15 подкаст”
  • 18:30
    “Том ахын аялал” байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Эргэх дөрвөн цаг /Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв/
  • 19:20
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Хуулийн цаг: УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    Зөрөг амьдрал кино контент: Бор чемодан
  • 22:30
    “Дуудлагын такси” олон ангит кино 28-р анги
  • 23:20
    Эх өв
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:12
    "Mongolian songs" дуунууд
  • 06:30
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 08:10
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /38/
  • 10:50
    Бизнес мэдээ
  • 10:55
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 11:35
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /1/
  • 12:35
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 13:35
    "Нэрийн хуудас"
  • 14:40
    "Ард аюуш" Монголын уран сайхны кино
  • 16:30
    "Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /39/
  • 16:55
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:00
    Eurol үзүүлж байна
  • 17:10
    "Үнэгний ав" олон ангит кино /3/
  • 18:00
    "Хөгжилтэй аялал"
  • 18:15
    Бизнес мэдээ
  • 18:20
    "Цэгцрэх хөдөлгөөн"
  • 18:50
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /2/
  • 21:40
    "Нэг Монгол"
  • 22:35
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 23:35
    21 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
  • 11:20
    "Soft Laser"
  • 11:25
    "Нэгдүгээр хэлтэс" оак 3 бүлэг 24-р анги
  • 12:30
    "Танайд хоноё"
  • 13:50
    "Найруулга 2015" тоглолт
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    “911” оак 4 бүлэг 10-р анги
  • 16:50
    "Нэвтрүүлэг"
  • 18:00
    "Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Сонгинохайрхан дүүрэг-Хөрсний бохирдлыг бууруулах төсөл"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    "Шеф" оак 5 бүлэг 1-р анги
  • 21:05
    "60 секунд"
  • 21:20
    "Дуусдаггүй яриа"
  • 23:20
    “911” оак 4 бүлэг 11-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    "Цаг хөтөлбөр" тойм
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    "Бидний нандин үе" 15,16-р анги ХОАК
  • 08:55
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:20
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Миний аав ийм л хүн" 25-р анги СОАК
  • 12:20
    "Шинэ хөдөө" зорилтот ярилцлага
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:15
    Танд тустай агшин
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    Чак Хак - Ахлагчийн жилд зориулсан дугаар
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Эсгий туургатан
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 15:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    Надо тулаан хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 15:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 15,16,17,18 -р анги
  • 17:10
    Танд тустай агшин
  • 17:15
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 1,2,3-р анги
  • 17:35
    Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Шидэт харандаа" хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:15
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 19,20,21 -р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    "Миний аав ийм л хүн" 26-р анги СОАК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бидний нандин үе" 17,18-р анги ХОАК
  • 23:45
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:10
    Академи ажиллагаа МУСК
  • 07:50
    Анализ тойм хөтөлбөр давталт
  • 08:30
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Шинэ өдөр хөтөлбөр
  • 09:50
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Тоо юу сүлд үү нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Монгол коммент нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:55
    "Надо тулаан-6" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 12:10
    К поп цаг
  • 12:30
    Ярьж буй хууль нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:30
    Давлагаа УСК давталт
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Мандалын хурд-2023
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Хайрын солилцоо 1" шоу нэвтрүүлэг 36-р хэсэг
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    Хамт биш УСК
  • 22:55
    Уулын намар МУСК
  • 00:35
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:35
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Дийлдэшгүй хог хаягдалт" Баримтат кино
  • 10:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 12-р анги /давталт/
  • 11:00
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 11:10
    "B nice" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Анирлагч" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
  • 14:20
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 14:40
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 14:55
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Үнэгний ав" ХОАК 10-р анги
  • 16:20
    C1 зураглал
  • 16:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 53-р анги
  • 16:55
    LemonCake-Үзүүлж байна
  • 17:00
    Үлгэр сонсох цаг /давталт/
  • 17:25
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гэсгээл" СОАК 43-р анги
  • 19:25
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 20:50
    "B nice" үзүүлж байна
  • 21:00
    "VIP" ярилцлага
  • 22:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 13-р анги
  • 23:00
    "UBEats" Хоол хүргэлт
  • 23:05
    "Гэсгээл" СОАК 43-р анги /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
  • 09:30
    Эрүүл амьдрал
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Сайн байна уу
  • 10:45
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-4/давталт/
  • 11:30
    Инээдмийн толь
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар /Бариа/
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Аз жаргал СОАК 7/давталт/
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Топ лотто-Азын 10 хоног
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Амралтын хөтөлбөр/давталт/
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-5
  • 19:30
    Баримтат дэлгэц: Оператор техникийн цех
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Аз жаргал СОАК 8
  • 22:50
    Дугуйн дээрх там ОАК 5-5/давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарлана

NTV

  • 06:00
    "Хятад дахь аялал" 2, 3
  • 07:00
    Цаг агаар
  • 07:05
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.6
  • 07:30
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 07:45
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.1, 1.2
  • 08:00
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 7
  • 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 35
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 1
  • 09:40
    Цаг агаар
  • 09:45
    "Психометрикч" ОАК 10
  • 11:00
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.7
  • 11:15
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.6
  • 11:45
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 12:00
    "Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.1, 1.2
  • 12:15
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 7
  • 12:35
    Цаг агаар
  • 12:40
    "Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 1
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:55
    "Алхам" кино контент
  • 15:25
    Монгол бахархал "Дуутай хуруу"
  • 15:50
    "Хүнсний хувьсгал" 64
  • 16:10
    Цаг агаар
  • 16:15
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.7
  • 16:35
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.6
  • 17:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 35, 36
  • 17:30
    Гадаад мэдээ
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 17:55
    "Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 2
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:30
    "Дэлхийн хамгийн гайхалтай фестивалууд, Итали"
  • 21:10
    "Танихгүй дуудлага" кино контент
  • 21:35
    Монгол бахархал "Ам гэмтэх"
  • 21:50
    "Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 2
  • 23:20
    Цаг агаар
  • 23:25
    "Микроны босс" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 06:55
    Хамтдаа уншицгаая
  • 07:10
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.19,20-р анги
  • 07:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.5,6-р анги
  • 08:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 08:45
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 09:10
    "Бидний үед" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Ноёрхол" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 11:15
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Чиний мэдэхгүй би" оак 20-р анги
  • 13:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №7
  • 14:25
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №7
  • 14:45
    Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №7
  • 15:10
    Япон хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №19
  • 15:30
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №33,34
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.21,22-р анги
  • 17:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.7,8-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 18:30
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 19:00
    "Хайртай ч хагацъя" ОАК 1-р анги
  • 20:25
    "Гэнэтийн зочид" оак 9-р анги
  • 22:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чиний мэдэхгүй би" оак 21-р анги
  • 23:35
    "Гэнэтийн зочид" оакино бүтсэн түүх
  • 00:00
    "Миний танилцсан би" оак 29-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Roaring Dragon" теле тоглолт
  • 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-40,41,42-р анги /3+/
  • 10:00
    "У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 13 /Давталт/
  • 11:30
    Монгол өв соёл
  • 12:00
    "The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-1
  • 16:00
    "Хөдөлгүүр" авто шоу 2-9 /давталт/
  • 17:00
    "Мөнх өв" баримтат кино - 1 /Давталт/
  • 17:30
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Тэг хог хаягдал" зорилтот нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-40,41,42-р анги /3+/
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Миний алт шиг хүүхэд" гэр бүлийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг 1-30 /12+/
  • 21:30
    "Евро хүрэх зам" цуврал нэвтрүүлэг - 4
  • 22:00
    "Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 7 /12+/
  • 23:35
    "Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-8 /12+/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-219
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 19-р анги
  • 13:35
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 13-р анги
  • 14:00
    ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-219-2
  • 16:00
    "Цахлайнууд" ООАК 10-р анги
  • 16:55
    "Миний Монголын соёл"
  • 17:15
    "The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар-9
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 14-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цахлайнууд" ООАК 11-р анги
  • 20:35
    "Галилео" баримтат кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Нүүдэл шийдэл"- Бие ба сэтгэл
  • 22:00
    "Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 20-р анги
  • 23:15
    Үдшийн мэдээ
  • 23:45
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-7,8
  • 00:45
    "Удмын бичиг мину" нэвтрүүлэг дугаар-17,18
  • 01:45
    "Миний Монголын соёл"
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    "Төрийн дуулал"
  • 07:05
    "Дасгалын цаг"
  • 07:20
    "Цаг Агаар"
  • 07:25
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 07:45
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:05
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Бизнес толь"
  • 09:05
    "Омарын эрэлд" МУСК
  • 10:50
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Бизнес толь"
  • 12:15
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хатан" УСК
  • 14:50
    "Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 2-р анги
  • 19:10
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Цэгцрэх хөдөлгөөн" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хаан урт наслаг" УСК
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 18-р анги давталт
  • 07:40
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 07:50
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
  • 09:05
    "Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" реалити нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Масс академи" үзүүлж байна
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" реалити нэвтрүүлэг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
  • 11:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
  • 12:20
    "Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
  • 12:30
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 19-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Дуудлага-1" ОАК 3.4.5-р анги давталт
  • 16:30
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
  • 18:20
    "Бид юу хийв"
  • 18:45
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний явц, үр дүн
  • 19:00
    "Дуудлага-1" ОАК 6-р анги
  • 20:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хүнсний хувьсгал-2023 оны онцлох үйл явдал"
  • 21:50
    "Бар айдаггүй" УСК
  • 00:20
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 06:00
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 07:30
    "Melody of Love" МУСК
  • 09:15
    "Аргачлал" ОАК (I.11-р анги)
  • 10:10
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 11:05
    "Халуун зүрх" МУСК
  • 13:00
    "13-р дүүрэг (District B13)" УСК
  • 14:35
    "13-р дүүрэг: Шаардлага (District 13: Ultimatum)" УСК
  • 16:25
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 18:20
    "Аргачлал" ОАК (I.12-р анги)
  • 19:30
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 20:35
    "Чиний дараа (После тебя)" УСК
  • 22:55
    "Трансформерс (Transformers)" УСК
  • 01:30
    "Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.10-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга 2022
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 209,210,211-р анги
  • 09:25
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 09:40
    Бяцхан муужгай нохойнууд 9,10-р анги
  • 09:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:25
    Эгэл ертөнц ХОАК 39-р анги
  • 11:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:45
    Берлин Файл /The Berlin File/ УСК
  • 13:55
    Монголын гээгдсэн түүх | Сүбээдэй баатар ялагдаж үзсэн үү? - 2
  • 15:10
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 10-р анги
  • 16:10
    Бизнес амжилт
  • 16:40
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 17:10
    Бяцхан муужгай нохойнууд 11,12-р анги
  • 17:25
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 212,213,214-р анги
  • 18:00
    Эгэл ертөнц ХОАК 40-р анги
  • 18:55
    Хүнсний хувьсгал | Цагаан алт
  • 19:15
    Миний дарсан 10 зураг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 21:00
    Учиртай урилга нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Z.OE 41: Чи энд байсан ч болоосой /Wish you were here/
  • 22:35
    Учрал МУСК
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 09:30
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 11:30
    "Малчдын хэлэлцүүлэг" үзүүлж байна
  • 12:30
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Дархлаа" МУСК
  • 14:30
    "Баланс" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
  • 15:20
    "Авто хобби" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Ариун номын эрэлд" баримтат кино
  • 18:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Саятан лото 1900-0000" шууд нэвтрүүлэг/ДАВТАЛТ/
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Admin Z" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UB" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко хэрэглээ
  • 13:45
    Эко TB цоморлог
  • 14:50
    Эко зөвлөгөө
  • 15:00
    "Mонгол өв соёл " нэьтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    Эко хэрэглээ
  • 19:25
    Эко зөвлөгөө
  • 19:35
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 20:00
    Эко TB цоморлог
  • 20:50
    Эко зөвлөгөө
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 00:05
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 9-10
  • 07:30
    Шидтэнүүдийн клуб VII.21
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Булцгар I.7-8
  • 09:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.15
  • 09:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.15
  • 10:00
    Авьяастнуудын сургууль III.7-8 / Victorious / III.7-8
  • 11:00
    Чамайг даа 21-23 / I'II get you 21-23 /
  • 11:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 20-22 / Squared Zebra 20-22 /
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.8
  • 12:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.12
  • 12:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 10
  • 12:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.10
  • 13:00
    Дидибу II.21-22 / Titipo II.21-22 /
  • 13:30
    Шидтэнүүдийн клуб VIII.1
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 11-12
  • 15:00
    Ай Карли I.21-22 / I Carly I.21-22 /
  • 16:00
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Да винчи - Та нар мэдэх үү? 11
  • 16:50
    Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.11
  • 17:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.8
  • 17:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.12
  • 17:30
    Булцгар II.1-3
  • 18:00
    Чамайг даа 24-26 / I'II get you 24-26 /
  • 18:30
    Дөрвөлжин толбот тахь 23-25 / Squared Zebra 23-25 /
  • 19:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Дидибу II.23-24 / Titipo II.23-24 /
  • 20:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.16
  • 20:30
    Диснейн цаг: Танглэд I.16
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө / №31
  • 21:10
    Хамтдаа уншицгаая / Мөрөөдөлд хөтлөх цэнхэр дугуй /
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг / Хаврыг хэн сайн мэдэх вэ? /
  • 21:30
    Авьяастнуудын сургууль II.9-10 / Victorious II.9-10 /
  • 22:30
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:40
    Амрыг эрье: ЦЕГ-ын дуудлага студиэс бэлтгэв
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Хос бичигт шилжихэд бэлэн үү? Хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ
  • 14:20
    Эх орны төлөө
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “MNB World news”
  • 17:20
    Цаг агаар
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 17:50
    Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:20
    “MNB World news” /давталт/
  • 18:40
    Амьдралын загвар / Археологич Б.Батболд /
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Гадаад мэдээ
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, Ирлээ
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

Premier Sports 1

  • 00:30
    NBA Action №26
  • 01:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 03:00
    High Tops: Scottie Pippen’s Best Plays
  • 03:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Денвер №1 (2023-24)
  • 05:30
    The Buzzer №26
  • 06:30
    NBA Gametime №115
  • 07:00
    NBA (Шууд): Индиана - Милуоки (Плэй-Офф Тоглолт №1)
  • 09:30
    Playoff Central
  • 12:00
    Playoff Central
  • 13:30
    Basketball Stories: A Decade to Remember (2010-2020)
  • 14:30
    High Tops: Patrick Ewing’s Best Plays
  • 15:00
    High Tops: Dennis Rodman's Best Plays
  • 15:30
    NBA Special: LeBron James Chasing Greatness
  • 16:00
    High Tops: Best of LeBron James
  • 17:00
    NBA: Marquee Matchup
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    NBA Special: LeBron James Chasing Greatness
  • 20:30
    High Tops: Patrick Ewing’s Best Plays
  • 21:00
    NBA Talk №28
  • 22:30
    NBA: Индиана - Милуоки (Плэй-Офф Тоглолт №1)
  • 00:30
    NBA Action №26

Premier Sports 2

  • 01:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FA Cup Тойм №6
  • 09:30
    PL: Лютон - Брентфорд (34-р тойрог)
  • 11:30
    PL The Big Interview №36
  • 12:00
    PL: Шеффилд - Бөрнли (34-р тойрог)
  • 14:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №25
  • 14:30
    PL: Волверхэмптон - Арсенал (34-р тойрог)
  • 16:30
    PL: Эвертон - Ноттингэм (34-р тойрог)
  • 18:30
    PL Netbusters №34
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №35
  • 20:00
    FA Cup Тойм №7
  • 20:30
    PL The Big Interview №37
  • 21:00
    Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №12
  • 22:00
    PL: Фүлхэм - Ливерпүүл (34-р тойрог)
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Premier sports 5

  • 01:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Bundesliga: Унион Б. - Байерн (30-р тойрог)
  • 11:00
    Bundesliga: Вердер - Штуттгарт (30-р тойрог)
  • 13:00
    Bundesliga Special №19
  • 13:30
    FA Cup: Ковентри - Ман Ютд (Хагас шигшээ)
  • 15:30
    Bundesliga: Дортмунд - Леверкузен (30-р тойрог)
  • 17:30
    Inside Serie A №34
  • 18:00
    Bundesliga: Вердер - Штуттгарт (30-р тойрог)
  • 20:00
    Бундеслигийн тойм №30
  • 21:00
    Bundesliga: Дортмунд - Леверкузен (30-р тойрог)
  • 23:00
    Бундеслигийн тойм №30
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 00:00
    Эфир завсарлага
  • 07:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 07:50
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
  • 10:30
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Голомт Банк SME program захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Premier Sports 3

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Хүлэгүүд - Гарьд
  • 11:00
    Бөх: Аймгийн арслан Н.Баярмагнайн нэрэмжит барилдаан 2023
  • 14:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №6
  • 14:30
    Алтан цомын тойм №35
  • 15:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Бизон - Apes
  • 17:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Гарьд - TLG Ондилт
  • 19:00
    Алтан цомын тойм №36
  • 19:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Шаркс - Хүлэгүүд
  • 21:30
    Үндэсний бөхийн тойм №41
  • 22:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Аравт - Амазонс (эм)
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино 2–р бүлэг 45, 46 анги /давталт/
  • 08:25
    “Эх орны хүүхдүүд” ОАК /25-р анги/
  • 09:15
    “Үүргэвчтэй аялал” Дарамсала /давталт/
  • 10:00
    Сүлд үү, тоо юу? Аризона /давталт/
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
  • 11:00
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Дэлхийн алдартнууд” цуврал
  • 12:00
    Аялгуут соёл /шууд нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ART GER Намрын фестиваль. Most unique nomad dishes /давталт/
  • 14:10
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 15-р анги /давталт/
  • 14:55
    Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
  • 15:00
    “Их хурд-1998”
  • 16:30
    “Газрын шим” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Өв соёл
  • 17:20
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 47, 48-р анги
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:25
    Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг/
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Мадейр
  • 19:10
    МХБХ-ны үндэсний дээд лигийн тэмцээн /шууд/
  • 21:10
    “Аав ээж хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Түмний нэг: Ковидын цаана” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 16-р анги
  • 23:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
  • 23:35
    Нийтийн дууны цаг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 06:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 06:05
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 06:35
    "Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 29
  • 07:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 20
  • 08:00
    "Мөрдөгч" МОАК 35-р анги
  • 09:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 09:45
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 21-р анги
  • 11:00
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 32-р анги
  • 12:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.6-р анги
  • 13:00
    "Амраг" ОАК 14-р анги
  • 14:40
    "Мөрийг минь дэрлээч" ОАК 17, 18-р анги
  • 16:05
    "Мөрдөгч" МОАК 36-р анги
  • 17:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 22-р анги
  • 18:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 33-р анги
  • 19:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.7-р анги
  • 20:40
    "Амраг" ОАК 15-р анги
  • 22:10
    "Сайн мөрдөгч" ОАК 3-р анги
  • 23:30
    "Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 33-р анги
  • 00:15
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.7-р анги
  • 01:00
    "Амраг" ОАК 15-р анги

Premier sports 4

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Дарюш - Царукян
  • 11:30
    UFC 288: Стерлинг - Сехудо
  • 14:30
    UFC 286: Эдуардс - Усман
  • 17:30
    UFC: Андраж - Бленчфилд
  • 20:00
    UFC 285: Жонес - Ган
  • 22:00
    UFC: Льюс - Спивак
  • 00:00
    Production Time
  • 00:20
    Serie A (Шууд): Рома - Болонья (33-р тойрог)
  • 02:30
    Serie A (Шууд): Милан - Интер (33-р тойрог)
  • 04:45
    Эфир завсарлав

TM

  • 08:00
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 14-р анги
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:10
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "Сайн мэдээ" Пастор ТАРАС СЕНЬТАЙ хамт
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    "Моралаш" хүүхдийн УСК
  • 12:20
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 15:00
    "Таны мэдээ" /шууд/
  • 15:20
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 1-р анги
  • 18:00
    "Таны мэдээ"
  • 18:30
    DW:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Түмний нэг:Ковидийн цааана...
  • 20:00
    Улаачдын сорил нэвтрүүлэг Ж.Сайнхүү
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Дуусаагүй түүх цуврал-1
  • 21:30
    "Сэрсэн он жилүүд" ОАК 15-р анги
  • 22:20
    "Говийн зэрэглээ" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Монголын оюутны спортын VI наадам 2024: Гандбол-шууд
  • 15:00
    Миний мөрөөдөл
  • 15:30
    Бахархал
  • 16:00
    Монголын спортын түүх
  • 17:05
    Хөлбөмбөг “Улаанбаатар-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
  • 18:50
    Идэр уяач: Дорноговь аймгийн Даланжаргалан сумаас бэлтгэв
  • 19:25
    “Мөнгөн шонхор-2023” мастер кросс /Спорт таны амралтанд/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Бильярдын гайхамшиг” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Багийн буухиа уралдаан” Усанд сэлэлтийн өсвөр үе, залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг-7 хоногийн тойм
  • 08:20
    Төв цэг-Дэлхийн тойм
  • 08:40
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Капитал
  • 11:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    KANDIDAT CV
  • 12:20
    Капитал
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    KANDIDAT CV
  • 15:20
    Капитал
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 16:20
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Өнцөг...
  • 18:30
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Төв цэг-зочны цаг
  • 20:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    20 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Түмний нэг: Ковидын цаана...
  • 22:10
    Exclusive
  • 22:15
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Exclusive
  • 22:30
    KANDIDAT CV
  • 22:50
    Капитал
  • 23:00
    Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Найрсаг өглөө
  • 08:40
    Татарын дээрхий
  • 09:00
    Тархи сэрэхүй
  • 09:35
    Багачуудын цаг
  • 10:05
    Хайраа хайрла ОАК 12-р анги
  • 11:00
    Ярилцах цаг
  • 11:35
    Хүнсний хувьсгал
  • 12:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эрүүл мэнд Нано наалт
  • 13:25
    Гол сэдэв
  • 14:25
    Гайхамшигт дэлгэц
  • 15:00
    ТВ-Архиваас
  • 16:30
    Заяа дүүрэн Монгол теле-концерт
  • 17:00
    Багачуудын цаг
  • 17:35
    Хошин өнцөг
  • 18:00
    Хайраа хайрла ОАК 13-р анги
  • 19:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 19:35
    Нийгмийн хөгжилд эрэгтэйчүүдийн оролцоо, манлайлал
  • 20:00
    20:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Татарын дээрхий
  • 21:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 22:10
    Хунгийн сүүлчийн дуу МУСК
  • 23:45
    Хайраа хайрла ОАК 13-р анги
  • 00:30
    Монгол аялгуу
  • 05:00
    Эфир завсарлана

Малчин HD

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 07:15
    Малчдын сонорт
  • 07:20
    "Малчин айлд" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Эргэн ирсэн нь
  • 08:50
    Бизнес ба боломж
  • 09:10
    "Зарлаагүй дайны оршил" МУСК /давталт/
  • 10:50
    Зохиогчийн хөтөлбөр
  • 11:35
    Ая дууны мэнд /шууд/
  • 13:05
    Малчдын сонорт
  • 13:10
    Сэтгүүлчийн томилолт-Бээжин хотоос
  • 14:05
    "Нутгийн эрдэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Малчдын эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
  • 16:15
    Бизнес ба боломж
  • 16:35
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Малчдын сонорт
  • 17:10
    Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт
  • 17:30
    С.Зориг агсны эхнэр Булгантай хийсэн ярилцлага
  • 18:45
    "Малчид дуулж байна" шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 20:00
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Турк кофе" ОАК 7-р анги
  • 23:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 23:15
    "Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр / давталт /
  • 00:05
    Үдшийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

V/2321:00

AsianBox

"Гаус электроникс" ОАК 1-р анги

V/2309:00

МҮОНТ

Бурхан багшийн их дүйчэн өдөрт: Чингис хааны сан даллага /шууд/

V/2315:50

C1

Жүдо бөхийн "Abu Dhabi" ДАШТ-2024