МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 09:50
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:20
    “Ахмадаа сонсъё” Хэлэлцүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    УИХ-ын дарга Г.Занданшатарын АНУ-д хийсэн ажлын айлчлал
  • 11:40
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө
  • 13:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлгэцэнд мөнхөрсөн залуу нас минь”
  • 13:40
    “Эргэн дурсахуй” концерт /давталт/
  • 14:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:20
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 16:50
    Асуудал шийдэл
  • 17:10
    Орон нутгийн мэдээ
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    Билгийн мэлмий: Хутагт Дарь эх
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Монгол-Оросын дипломат харилцаа тогтоосны 100 жилийн ойд: “Хүүхдүүд орос хэл шамдан суралцаж байна”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Хайрлаарай: Дотоод эрүүл мэнд, дотоод аз жаргал...
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Гал” Уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 00:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Дуулсаар л явна даа" телеконцерт
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    "Миний аав" Богино хэмжээний кино
  • 11:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 7,8/
  • 12:05
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино төгсгөлийн 54-р анги
  • 12:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Entertainment zone
  • 15:30
    "Консуни" Хүүхэлдэйн кино /21-24/
  • 16:05
    "Эгшиглэнт Ховд 2" киноконцерт
  • 17:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:40
    "Шидтэн" олон ангит кино /6/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 20:45
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /1/
  • 22:00
    Монгол Улсын Их Хурлын нөхөн сонгууль 2021
  • 22:15
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 22:50
    "Надын аав мангар" Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 82,83,84-р анги
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "Авдрын мухарт 25 жилд"
  • 16:20
    "Дэлхий хавтгай"
  • 17:25
    "Хубилай" ОАК 44-р анги
  • 18:10
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 35,36-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 87-р анги
  • 21:10
    "УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021"
  • 21:30
    "Би" 25-р суваг телевизийн үүсгэн байгуулагч, СГЗ З.Алтай
  • 23:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "Гайхамшигт амьдрал" 19-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    "ТВ молл"
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:35
    "Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв"
  • 15:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Бизнес мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    "БСБ 30 жил"
  • 17:10
    "Хак Чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Эрүүл амьдарцгаая эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:30
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гайхамшигт амьдрал" 20-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    Нөхөн сонгууль
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Дурсамж 1988" 31.32-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:30
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:35
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Цагаан хуй-2” УСК
  • 11:00
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    К-pop хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хөөрөлдөөн" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Найз" МУСК
  • 15:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    МУ-ын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүх НҮБ-ын 76-р чуулганд оролцлоо
  • 17:00
    "Ярьж буй хууль" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 18:20
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 8/
  • 21:40
    “Чоно тусгай ажиллагаа-1” УСК
  • 23:00
    "Болсон явдал" УСК
  • 00:35
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    "Хуйвалдаан" МУСК

C1

  • 08:00
    "Үүргэвчтэй аялал-3" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "Өөрийгөө бүтээсэн эрчүүд" Баримтат кино
  • 11:20
    Хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" ОАК 1-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 2-р анги
  • 14:50
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 1-р анги
  • 16:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 2-р анги
  • 17:10
    "Date хийх үү"нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хөгжмийн цаг
  • 17:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:00
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" зорилтот төсөл. Дугаар 9
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 20:30
    "Нийслэл аав" Реалити шоу
  • 21:50
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 22:00
    "SANJAA SHOW"
  • 23:20
    "Алдаа" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаалууд ОАК 39-42
  • 12:00
    Сонголт ОАК-19
  • 12:30
    Сайн байна уу
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Өдрийн мэнд
  • 14:30
    Адтай жаалууд ОАК 43-46
  • 16:30
    Сонголт ОАК-20-21
  • 17:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм: Б.Чимэд
  • 18:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 18:30
    Хайрын хүч
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 20:30
    SBN тойм
  • 21:30
    Миний аялсан 1000 хот-Завхан аймгийн үзэсгэлэнт газрууд
  • 22:30
    Гэрлэж амжаагүй явна МУСК
  • 00:15
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:50
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:45
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.5
  • 03:25
    "Их үйлс" ОАК 2
  • 04:35
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Хятадад хэрхэн ажилладаг вэ" баримтат кино 1
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 20,21
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.1
  • 08:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.5
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 2
  • 10:00
    "Сэтгэлд шингэсэн оройн хоол" нэвтрүүлэг 1,2
  • 11:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.12
  • 12:35
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 13:00
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.1,2
  • 13:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 14:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 14
  • 14:35
    Завхан аймгийн шигшмэл хурд 2021 /1-р хэсэг/
  • 16:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 20
  • 16:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 1,2
  • 16:50
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.29,30
  • 17:20
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.6
  • 18:25
    "Search" ОАК 19,20
  • 19:15
    "Нүдэн булгийн өчил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Улаан бал" тойм
  • 20:05
    Нөхөн сонгууль 2021
  • 20:35
    "Их үйлс" ОАК 3
  • 22:15
    "Жилийн 5 дахь улирал" УСК
  • 00:00
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.11

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 07:20
    Хамааран амьдрах моод нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    “Миний бяцхан одой морь” 3.3-7-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 73, 74-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь 3, 4-р хэсэг
  • 11:40
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 1.9,10-р анги
  • 13:00
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 44, 45-р анги
  • 15:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь 5-р хэсэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Дэлхийн хамтлагийн "Ертөнц" тоглолт 1-р хэсэгасуух
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг (Хүүхэлдэй)
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.19-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.20-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.8-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 75, 76-р анги
  • 22:00
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-20-р анги
  • 09:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 12-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 39-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "Сайнуу зөвлөх өө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-21-р анги
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 39-р анги
  • 17:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 5-р анги /давталт/
  • 18:40
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 13-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Хөдөлгүүр" авто шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:45
    Монгол өв соёл
  • 22:00
    "Парадисо"- Ромео+Жульета УСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 32-37-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "9-р өрөө" СОАК 11,12-р анги
  • 14:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 16-19-р анги
  • 14:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 15:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 16:20
    Миний Монголын соёл
  • 16:40
    "Би бол луу" УСК
  • 18:30
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" дугаар 9
  • 21:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг дугаар-2
  • 22:30
    "Хар гивлүүртэй бүсгүй" УСК
  • 00:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 31-36-р анги
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НДЕГ үзүүлж байна
  • 11:15
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 4-5-р анги /давталт/
  • 15:20
    "Дайлъя" дугаар 2 Завхан аймаг Богдын голын хүрхрээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 6-р анги /давталт/
  • 18:10
    "Тусгаарлалт" баримтат кино
  • 19:00
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 21:30
    "Эрэл" сурвалжлага
  • 22:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Аваргууд" УСК
  • 00:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Б.Баттамир /"ICT" ХХК/
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аялалын тойрог" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Япон-Канад 2-р хэсэг/
  • 16:20
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 16:50
    "Прокурорын мэдээлэл" /УЕПГ-аас бэлтгэв/
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    "Миний аав" кино контент
  • 20:40
    УИХ-ын цаг
  • 21:10
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Б.Баттамир /"ICT" ХХК/
  • 22:15
    Хоёр дахь боломж УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:50
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:00
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 10:45
    "Долоон хүсэл (Bedazzled)" УСК
  • 12:35
    "Том олз (Snatch)" УСК
  • 14:30
    "Нарны нулимс (Tears of the Sun)" УСК
  • 16:45
    "Жаал хүү (The Boy)" УСК
  • 18:35
    "Хожимдсон ухаарал (Unfaithful)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (I.19-23-р анги)
  • 23:10
    "Зочид (Arrival)" УСК
  • 01:15
    "Филаделфиа (Philadelphia)" УСК
  • 03:10
    "Лос Анжелесийн нууц (L.A. Confidential)" УСК
  • 05:20
    "Зогсоол (Stay)" УСК
  • 06:55
    "Туутзи (Tootsie)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 27-30-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 26-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 27-р анги
  • 13:50
    Ментор цаг 1.5
  • 14:40
    "Хот" бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Talk With Me
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    Жас өдөр МУСК
  • 19:00
    Зууны зуун эмэгтэй
  • 19:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Ментор цаг 1.6
  • 20:20
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 41,42-р анги
  • 22:00
    Дотор минь байгаа залуу /The Dude in Me/ УСК
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Cook -E" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 11:35
    "Кино миний амьдрал-5" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэрэлт" МУСК
  • 13:40
    "Алтан ураг-Өв соёл" тоглолт үзүүлж байна
  • 14:40
    "Ид шид" УСК
  • 16:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:55
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 18:45
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Авлига-1
  • 19:20
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой"
  • 20:30
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Авлига-2
  • 21:05
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 22:55
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Мөрөөдлийн аялал" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бизнес ба боломж
  • 09:10
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Явуулын хүн" Монголын уран сайхны кино
  • 12:30
    You plus Me
  • 13:15
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Такси үйлчилгээ 1
  • 13:45
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Ideree's подкаст
  • 18:05
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Бизнес ба боломж
  • 19:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Учралын баяр" төсөл нэвтрүүлэг Дугаар-2
  • 21:05
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 21:40
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Такси үйлчилгээ 2
  • 22:10
    "Академи ажиллагаа" Монголын уран сайхны кино
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 09:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:05
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    Ирээзүйн хот -Елизабет хөлөг онгоц баритмтат кино
  • 21:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 00:31
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 11-17
  • 08:25
    Мини форс I.1-2
  • 09:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 7
  • 09:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 7-8
  • 09:40
    Да Винчи - Би том болохоороо 4
  • 10:00
    Миний залуу насны романтик инээдэм III.11-12
  • 11:00
    Ханэбадо 1-3
  • 12:25
    Авьяастнуудын сургууль III.17-21
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Мини Форс I.3-6
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-16
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо V.17-21
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 4
  • 18:15
    Learn to Draw- Дүүдлийн байшинд 13-14
  • 18:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 13
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 15-16
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 14
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.14-16
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл II.1-5
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Шинжлэх ухааны цаг /давталт/
  • 10:40
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Ахмадаа сонсъё” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 12:20
    “Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: Монгол хүний удмын сан ба Монгол төрийн тунгалаг бодлого /давталт/
  • 13:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Дэлгэцэнд мөнхөрсөн залуу нас
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 14:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 14:20
    Томилолтоос ирлээ: УИХ-ын дарга Г.Занданшатарын АНУ-д хийсэн ажлын айлчлал
  • 14:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Хариуцлагатай нүүдэлчид”
  • 15:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Бүтээл төрсөн түүх
  • 16:40
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 17:40
    МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: “Өнөөдөр, маргааш”... /давталт/
  • 18:40
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 19:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Томилолтоос ирлээ: УИХ-ын дарга Г.Занданшатарын АНУ-д хийсэн ажлын айлчлал
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 21:50
    МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: Цагийн төрх – Түүхийн хүрд /давталт
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:40
    Теле концерт
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 2-р анги
  • 12:30
    Бизнес амжилт
  • 13:00
    Миний байшин
  • 13:30
    Гурван тэнэг Энэтхэгийн УСК 1-р анги
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:25
    Бизнес цаг
  • 16:30
    Чин ачлал
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    Ярилцах цаг
  • 18:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:40
    Монгол Алтайн барагшун
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Миний сонгодог тоглолт 1-р хэсэг
  • 20:55
    Монголын хөлбөмбөгийн Бүх оддын хандивын тоглолт шууд
  • 22:30
    Гурван тэнэг Энэтхэгийн УСК 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup Bucks vs. Sixers 03/17/2021
  • 01:00
    Marquee Matchup Charlotte vs. Lakers 03/18/2021
  • 03:00
    Marquee Matchup Mavericks vs. Blazers 03/19/2021
  • 05:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 06:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 07:00
    NBA Together: Sabrina Ionescu
  • 07:30
    NBA Together: Doc Rivers
  • 08:00
    NBA Together: Steve Nash
  • 08:30
    NBA Together: Tobias Harris
  • 09:00
    Marquee Matchup Hawks vs LA Clippers 03/22/2021
  • 11:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 12:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 13:00
    Marquee Matchup Celtics vs. Bucks 03/24/2021
  • 15:00
    Marquee Matchup Blazers vs. Heat 03/25/2021
  • 17:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 18:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 19:00
    Marquee Matchup Cavaliers vs. Kings 03/27/2021
  • 21:00
    Премьер лигийн тойм №05
  • 21:50
    PL (Шууд): Лийдс - Вотфорд 7-р тойрог

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Осасуна - Бетис 6-р тойрог
  • 11:00
    La Liga Show №8
  • 11:30
    UCL: Аякс - Бешикташ 2-р тойрог
  • 13:30
    Ла Лиг: Валенсиа - Атлетик 7-р тойрог
  • 15:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №2
  • 16:30
    UCL: Реал - Шерифф 2-р тойрог
  • 18:30
    La Liga Show №8
  • 19:00
    La Liga ZAP №1
  • 19:20
    Production time
  • 19:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №16
  • 19:50
    Ла Лиг (Шууд): Осасуна - Райо Вайекано 8-р тойрог
  • 22:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 23:00
    UCL: Бенфика - Барселона 2-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    PL: Челси - Ман Сити 6-р тойрог
  • 11:30
    NBA: Даллас - Портлэнд 2020-21
  • 13:30
    Бөx: Улсын начин Ч.Мөнхтогтохын нэрэмжит барилдаан 2019
  • 16:30
    NBA: Голден Стэйт - Сакраменто 2020-21
  • 18:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №14
  • 19:00
    Ла Лиг: Валенсиа - Атлетик 7-р тойрог
  • 21:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 21:30
    Production time
  • 21:50
    PL (Шууд): Волверхэмптон - Ньюкасл 7-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Оверийм-Волков
  • 11:30
    UFC 259: Блахович-Адесанья
  • 14:00
    UFC 266: Волкановски-Ортега
  • 17:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 19:00
    ONE: Heroes (Дугаар 10)
  • 20:00
    ONE: Reign of Dynasties II
  • 22:00
    WWE Smackdown 1153

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Ногоон тивийн төвөргөөн Баримтат кино
  • 09:45
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Ром олон ангит кино 6,7,8-р анги
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танинмэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Expert talk
  • 18:30
    Амтат хоолны эрэлд
  • 19:00
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Дэлхийн алдартнууд
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:10
    Хүний заяа нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Миний муу санаат хойд эцэг Уран сайхны кино
  • 01:10
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Бизнес хөтөч
  • 01:45
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 02:25
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 105, 106-р анги
  • 08:15
    "Зөрүү тавилан" ОАК 31, 32-р анги
  • 09:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 13-15-р анги
  • 13:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 11-14-р анги
  • 16:10
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 1, 2-р анги
  • 17:50
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 107, 108-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 33, 34-р анги
  • 20:30
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 4-р анги
  • 21:30
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 17, 18-р анги
  • 23:20
    "Зөрүү тавилан" ОАК 33, 34-р анги
  • 00:25
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 4-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    NBA: Атланта - Голден Стэйт 2020-21
  • 02:00
    PL: Лэстер - Бөрнли 6-р тойрог
  • 04:00
    NBA: Даллас - Нью Йорк 2020-21
  • 06:00
    PL: Брентфорд - Ливерпүүл 6-р тойрог
  • 08:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №11
  • 08:30
    NBA: Чикаго - Финикс 2020-21
  • 10:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №12
  • 11:00
    PL: Челси - Ман Сити 6-р тойрог
  • 13:00
    NBA: Орландо - Л.А Клипперс 2020-21
  • 15:00
    PL: Арсенал - Тоттенхэм 6-р тойрог
  • 17:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №02
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №13
  • 18:30
    PL World №08
  • 19:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №31
  • 19:20
    PL (Шууд) Ман Ютд - Эвертон 7-р тойрог
  • 21:30
    PL (Шууд) Pre-Game Show №32
  • 21:50
    PL (Шууд) Челси - Саутхэмптон 7-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 24-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 11:20
    "Ану мюзик" тоглолт
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Дөрөв дэхь хувьсал" баримтат кино
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Моролаш" хүүхдийн кино
  • 19:30
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:40
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 25-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Удирдагч" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал-2
  • 08:25
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Лондон 2012” олимпын дурсамж
  • 09:00
    Спорт хобби- Үндэсний спортын сонирхогч Г. Дэмид-Учрал
  • 09:25
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1925 он
  • 09:35
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-12
  • 10:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1921 он
  • 11:15
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфийн тэмцээн цуврал-4
  • 14:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1922 он
  • 14:25
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал-3
  • 15:25
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1923 он
  • 15:35
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфийн тэмцээн цуврал-5
  • 18:25
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1926 он
  • 18:35
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-13
  • 18:55
    Оддын замнал: Сагсан бөмбөгийн сурвалжлагч Крэйг Сэйгер
  • 19:20
    “Спорт-Дэлгэцнээ” Монгол улсад телевизийн салбар үүсч хөгжсөний 54 жилийн ойд зориулав
  • 19:45
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1924 он
  • 19:55
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын-түүх: Самбо бөхийн 2000 оны алдартнууд
  • 22:15
    Бөхийн хууч
  • 22:45
    Оддын замнал: ОХУ-ын хоккейчин Александр Овечкин
  • 23:15
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-16
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Дээрхийн Заяа
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:05
    Эрүүл мэнд: Нано наалт18
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:15
    Цэдэнбалын эрин үе-3
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-17
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник37
  • 19:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Ахмадын сургаал алт
  • 22:00
    Сонгууль-2021
  • 22:15
    Түмэнд түгээе
  • 22:30
    МУСК
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 21,22-р анги
  • 11:40
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг Эрүүлийг хамгаалахын тэргүүний ажилтан, дэд хурандаа Ж.Найдан
  • 12:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    “Эх өв” матмал хана
  • 13:10
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө
  • 14:40
    “Анхны алхам” уран сайхны кино
  • 15:50
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Хүүхдийн эрх
  • 16:20
    “Гэгээн хүслэн” хүүхдийн дууны концерт
  • 16:55
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:05
    “Чин сэтгэл” Эрдмийн өглөг
  • 17:20
    “Өвгөдийн захиас” намрын цуврал-2
  • 17:30
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Үерхэл”
  • 18:00
    “Алтан үеийн дуунууд” Хүндэтгэлийн тоглолт 2-р хэсэг
  • 18:50
    “Хайрлаарай” 108 мөргөл
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 23,24-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Спортын гимнастик
  • 11:50
    Бизнес хөтөч
  • 12:20
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Сагсан бөмбөг - эрэгтэй
  • 14:40
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Сагсан бөмбөг - эмэгтэй /хагас шигшээ/
  • 16:20
    Амьд тоглолт
  • 17:20
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    "Сонирхолтой гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 19:55
    Бизнес хөтөч
  • 20:10
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 20:20
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 22:15
    "Хөрш" МОАК 25,26-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2720:35

MovieBox

"Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК

X/2707:30

SPS Prime

NBA (Шууд): Филадельфиа - Нью Йорк 2021-22

X/2721:10

МҮОНТ

“Дэлхийн Монгол” баримтат кино /Монгол Улс НҮБ-д элссэний 60 жилийн ойд зориулав/