МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Монголын Ахмадын байгууллагын 90 жилийн ой” хүндэтгэлийн цахим хурал /шууд/
  • 10:30
    “Мартах учиргүй”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 13:50
    Эх өв: Монгол бөөгийн соёл
  • 14:20
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:20
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 16:50
    “Нээлттэй засаг”
  • 17:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    “Би Монгол хүн” Ахмад багш, Ардын боловсролын тэргүүний ажилтан Ч.Цээпил
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Асуудал шийдэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    УИХ-ын дарга Г.Занданшатарын АНУ-д хийсэн ажлын айлчлал
  • 21:30
    “Ахмадаа сонсъё” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө
  • 00:10
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Дарьганга нутаг
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Теле хичээл 4-р анги /Хүн ба нийгэм/
  • 11:25
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 5,6/
  • 11:50
    "Цоохор найз-3" Монгол хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /53/
  • 12:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Инээвэл залуужна
  • 15:30
    "Консуни" Хүүхэлдэйн кино /17-20/
  • 16:00
    "Бөмбөгөр ногооныхон" Баримтат кино
  • 17:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:40
    "Шидтэн" олон ангит кино /5/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 20:45
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино төгсгөлийн 54-р анги
  • 21:40
    Монгол Улсын Их Хурлын нөхөн сонгууль 2021
  • 21:55
    Entertainment zone
  • 22:30
    "Намайг хайрла" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 85-р анги
  • 14:00
    "New wave"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Авдрын мухарт 25 жилд"
  • 16:05
    “Дэлхий даяарх аялал” Баримтат кино
  • 16:50
    "Хубилай" ОАК 43-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 86-р анги
  • 21:10
    "УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021"
  • 21:30
    "Дэлхий хавтгай"
  • 22:20
    "Хубилай" ОАК 44-р анги
  • 23:05
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    "Гайхамшигт амьдрал" 17.18-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:50
    Таны хүүхдэд
  • 11:30
    Теле хичээл 6-р анги - Түүх
  • 11:50
    "Дурсамж 1988" 34 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    Эрдэнэ хайрханы тахилга - Хэнтий аймгийн Жаргалтхаан сум
  • 14:55
    "ТВ молл"
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    Монголын ахмадын холбоо үзүүлж байна " Мөнхийн аялгуу"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:15
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:20
    Атга чулуу сөөм газар
  • 18:35
    Бизнес мэдээ
  • 18:40
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна"
  • 19:00
    "Дурсамж 1988" 35 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    Нөхөн сонгууль
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 19-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Маргаашийн сүйрэл-Ус" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Мэдээллийн шууд хөтөлбөр
  • 14:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Хаикюү" хүүхэлдэйн киноны 9-р анги
  • 14:40
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Дархлаа” МУСК
  • 16:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:40
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үйл явдал, сургамж" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цагаан хуй-2” УСК
  • 22:50
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 7/
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 10:20
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 3-р анги /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:50
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Хүн ба орчин
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 3-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 4-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-6" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 4-р анги
  • 22:30
    "Эзел" ОАК 76-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэй" МУСК
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Нийгэм судлал
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Монгол бичиг
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 10:50
    Маамуу: Нисдэггүй шувуу анимейшн
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-47,48
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Нахиа
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Их хатан Сондог СОАК-29
  • 15:10
    Миний аялсан 1000 хот-Осло хот
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Өдрийн мэнд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сонголт ОАК-23
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 19:30
    Их эмч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Их хатан Сондог СОАК-30
  • 22:40
    Догшин Алекс ОАК-3
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:45
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:45
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.4
  • 03:25
    "Их үйлс" ОАК 1
  • 04:35
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Гэрсэг Хятадууд" баримтат кино 3
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 18,19
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.51
  • 08:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.4
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 1
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн,эрүүл мэнд"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 3
  • 10:50
    "Чихэндэй"хүүхдийн нэвтрүүлэг 15
  • 11:15
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.11
  • 12:35
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 1,2
  • 13:05
    "Ахмадуудын гэрт багачууд" шоу 5
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Маргад ордны шидтэн" хүүхдийн жүжиг
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 18,19
  • 16:40
    "Аавын хөөрөг" зохиомж
  • 17:40
    "Их хотын соёл Сити резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.5
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    Нөхөн сонгууль 2021
  • 20:35
    "Их үйлс" ОАК 2
  • 22:15
    "Маргариттай өнгөрүүлсэн өдрүүд" УСК
  • 00:00
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.10

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4,4-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.11,12-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.23-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.8,9-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 71, 72-р анги
  • 11:10
    "Теле хичээл: 7-р анги- Англи хэл "
  • 11:30
    "Теле хичээл: 7-р анги- Монгол бичиг "
  • 11:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 1.17,18-р анги
  • 13:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат, авиа зүй: №7)
  • 13:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат, орчуулга: №7)
  • 13:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат, үгсийн сан: №7)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №23)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №24)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №25)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №26)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 45-р анги
  • 17:00
    "Хамааран амьдрах моод" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.17-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.18-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.7-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.10,11-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 73, 74-р анги
  • 21:00
    "Тэгү хотод өнгөрүүлсэн 72 цаг" баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 1.19,20-р анги
  • 23:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 46-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-24-р анги
  • 09:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 11-р анги
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 38-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Хөдөлгүүр" авто шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:15
    Монгол өв соёл
  • 13:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 14:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Иргэний ёс зүйн боловсрол /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-24-р анги
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 38-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 4-р анги /давталт/
  • 18:15
    Монгол өв соёл
  • 18:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 12-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "B Production 15 жил" тоглолт
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 39-р анги
  • 21:50
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 5-р анги
  • 22:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 47, 48-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 13-р анги
  • 11:55
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 3-р хэсэг
  • 13:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 49-51-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 5-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 34-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 21:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар 8
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 20-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Киносутра" МОАК 5-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 7-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол бичиг/
  • 10:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 10:35
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Муу гэгээнтэн" УСК
  • 15:00
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 8-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    НДЕГ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Дийлдэшгүй эрчүүд" УСК
  • 23:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 53-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Англи хэл/
  • 12:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 13:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 59-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Япон-Канад 1-р хэсэг/
  • 16:20
    Баялаг бүтээгч - Өглөөний уулзалт
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 19:00
    Ховор хүмүүс МУСК
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Б.Баттамир /"ICT" ХХК/
  • 22:15
    Гэрлэж амжаагүй явна МУСК
  • 00:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:15
    "Ривердэйл" ОАК (I.4-р анги)
  • 10:10
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК
  • 12:20
    "Найзууд" ОАК (I.23-II.2-р анги)
  • 14:00
    "Филаделфиа (Philadelphia)" УСК
  • 16:05
    "Лос Анжелесийн нууц (L.A. Confidential)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.5-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 20:35
    "Туутзи (Tootsie)" УСК
  • 22:50
    "Зогсоол (Stay)" УСК
  • 00:40
    "Зөвхөн миний аз (Just My Luck)" УСК
  • 02:20
    "Ривердэйл" ОАК (I.4,5-р анги)
  • 03:50
    "Найзууд" ОАК (II.1-4-р анги)
  • 05:20
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • 07:20
    "Миний сүпер, хуучин найз бүсгүй (My Super Ex-Girlfriend)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 29-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Боловсрол яагаад чухал вэ?
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Talk With Me
  • 13:40
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Боловсрол яагаад чухал вэ?
  • 14:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 44-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 30-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 35,36-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Talk With Me
  • 21:10
    Ментор цаг 1.5
  • 22:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 45-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 08:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 09:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 09:35
    "Моролаш" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДЛЫН ТАЛААРХ 7 ХОНОГИЙН НЭГДСЭН МЭДЭЭЛЭЛ"
  • 11:40
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 12:15
    "Кино миний амьдрал-4" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Ацаг шүдний зөрөө" МУСК
  • 14:20
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 14:55
    "Хөгжмийн завсарлага" /гадаад/
  • 15:20
    "Хүний цаана" МУСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 17:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Тоглох эрх-1
  • 18:00
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Хөгжмийн завсарлага" /гадаад/
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:35
    "Сонгодог-21" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүх НҮБ-ын 76-р чуулганд оролцлоо"
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:35
    "Кино миний амьдрал-5" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сэрэлт" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Мөрөөдлийн аялал" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бизнес ба боломж
  • 09:10
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хүний цаана" Монголын уран сайхны кино
  • 11:20
    You plus Me
  • 12:00
    "Герефорд Монголд" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Гал команд
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Чи Булаг
  • 17:15
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 17:45
    Бизнес ба боломж
  • 18:20
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    You plus Me
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Такси үйлчилгээ 1
  • 22:00
    "Явуулын хүн" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Зуны номтой өдрүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 19:05
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 19:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Tок шоу"
  • 23:00
    "Аман хуур " МУСК
  • 00:22
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.21-24
  • 07:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 17-18
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс I.15-16
  • 09:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.4
  • 09:25
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 8
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо V.23-24
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл II.7-8
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь VIII.17
  • 12:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 19-20
  • 12:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 4
  • 12:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 15-16
  • 12:30
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 4
  • 12:50
    Маамуу-Нисдэггүй шувуу
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.21-24
  • 13:30
    Врумиз II.17-18
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд IV.10
  • 15:00
    Мини форс I.17-20
  • 16:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 4
  • 16:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 4
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.25-28
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 19-20
  • 18:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 19-20
  • 18:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 15-16
  • 18:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 15-16
  • 18:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 21-22
  • 18:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 4
  • 18:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 17
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо V.25-26
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.18
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ханэбадо 7-8
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл II.9-10
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Өвгөдийн захиас – Намар 3
  • 10:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 10:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 10:30
    Томилолтоос ирлээ: Монгол Улсын Ерөнхийлөгч НҮБ-ын 76-р чуулганд оролцлоо
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Зураглал
  • 13:05
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Дэлгэцэнд мөнхөрсөн залуу нас
  • 13:30
    Прокурорын цаг
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 14:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Ахмадаа сонсъё” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 17:40
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Зураглал
  • 18:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 19:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 19:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:40
    Томилолтоос ирлээ: УИХ-ын дарга Г.Занданшатарын АНУ-д хийсэн ажлын айлчлал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна /давталт/
  • 21:50
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Виртуоза гала тоглолт 2-р хэсэг
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Ардын элч МУСК
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Шийдэл-45
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хайрын зөвлөх ОАК 29,30-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:35
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний байшин
  • 20:20
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Гурван тэнэг Энэтхэгийн УСК 1-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    PL World №07
  • 00:30
    SPS Production time
  • 00:45
    UEL (Шууд): Легия - Лэстер 2-р тойрог
  • 02:50
    UEL (Шууд): Тоттенхэм - Мура 2-р тойрог
  • 05:00
    Marquee Matchup Knicks vs Nets 04/05/2021
  • 07:00
    Marquee Matchup Jazz vs. Suns 04/07/2021
  • 09:00
    Marquee Matchup Suns vs Clippers 04/08/2021
  • 11:00
    Marquee Matchup Lakers vs. Nets 04/10/2021
  • 13:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 14:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 15:00
    Marquee Matchup Celtics vs. Blazers 04/13/2021
  • 17:00
    Marquee Matchup Mavericks vs. Grizzlies 04/14/2021
  • 19:00
    NBA Together: Carmelo Anthony
  • 19:30
    NBA Together: Dirk Nowitzki
  • 20:00
    Players Only: Kidd & Hill Pt. 1
  • 20:30
    Players Only: Kidd & Hill Pt. 2
  • 21:00
    Marquee Matchup Celtics vs. Lakers 04/15/2021
  • 23:00
    Marquee Matchup Bucks vs. Sixers 03/17/2021

SPS Classic

  • 00:00
    Европа лигийн тойм №1
  • 00:30
    UEL (Шууд): Наполи - Спартак 2-р тойрог
  • 02:45
    UЕL (Шууд): Селтик - Леверкузен 2-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    La Liga Chronicles №6
  • 09:30
    Ла Лиг: Севийя - Эспаньол 7-р тойрог
  • 11:30
    UEL: Наполи - Спартак 2-р тойрог
  • 13:30
    La Liga World №8
  • 14:00
    UЕL: Сосьедад - Монако 2-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг: Барселона - Леванте 7-р тойрог
  • 18:00
    UЕL: Селтик - Леверкузен 2-р тойрог
  • 20:00
    La Liga Show №8
  • 20:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №2
  • 21:30
    UEL: Наполи - Спартак 2-р тойрог
  • 23:30
    La Liga Chronicles №6

SPS National

  • 00:00
    La Liga World №4
  • 00:30
    UEL (Шууд): Реал Сосьедад - Монако
  • 02:45
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    NBA: Финикс - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 11:30
    UCL: Брюгге - ПСЖ
  • 13:30
    Премьер лигийн тойм №06
  • 14:30
    NBA: Филаделфиа - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 16:30
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 18:30
    PL World №07
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №14
  • 20:00
    NBA: Дэнвэр - Индиана 2020-21
  • 22:00
    PL World №06
  • 22:30
    ONE: Heroes (Дугаар 1)
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1479
  • 11:00
    UFC: Солонгос Зомби-Дэн Иге
  • 13:30
    UFC: Розенструйк-Сакай
  • 16:00
    ONE: Fists of Fury
  • 18:00
    UFC 266: Волкановски-Ортега
  • 21:00
    Жүдо Загребын Гранпри 2021 Өдөр 3
  • 23:30
    ONE Weekly #39

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Дэлхийн алдартнууд
  • 09:30
    Ром олон ангит кино 9-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    4-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Мод тарих, ургуулах
  • 11:19
    5-р ангийн Математик Хөдөлгөөнт бодлого бодох 13м
  • 11:32
    6-р ангийн Монгол хэл Сургамжит эхийн утгыг ойлгох 17м
  • 12:50
    Амтат хоолны эрэлд
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Сүлд 2021 уралдааны 3-р шат
  • 19:10
    Сүлд үү, Тоо юу? - Хонолулу
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Ногоон тивийн төвөргөөн Баримтат кино
  • 22:40
    Ром ОАК 10-р анги
  • 23:40
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 103, 104-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 34
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 39, 40
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 29, 30-р анги
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 24
  • 12:00
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 2-р анги
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 13, 14-р анги
  • 14:45
    "Миний охин Со Ён" ОАК 25, 26-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 105, 106-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 31, 32-р анги
  • 20:30
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 3-р анги
  • 21:30
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 15, 16-р анги
  • 23:20
    "Зөрүү тавилан" ОАК 31, 32-р анги
  • 00:25
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 3-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    UEL: Лэстер - Наполи 1-р тойрог
  • 02:00
    NBA: Дэнвэр - Нью Орлеанс 2020-21
  • 04:00
    PL: Саутхэмптон - Волверхэмптон 6-р тойрог
  • 06:00
    NBA: Голден Стэйт - Майами 2020-21
  • 08:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №09
  • 08:30
    PL: Ман Ютд - А. Вилла 6-р тойрог
  • 10:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №10
  • 11:00
    NBA: Милуоки - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 13:00
    PL Netbusters №06
  • 13:30
    NBA: Майами - Нью Йорк 2020-21
  • 15:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №11
  • 16:00
    UEL: Наполи - Спартак М. 2-р тойрог
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №12
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн тойм №02
  • 19:30
    UEL: Сосьедад - Монако 2-р тойрог
  • 21:30
    PL World №08
  • 22:00
    UEL: Селтик - Леверкузен 2-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 23-р анги
  • 10:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Моролаш" хүүхдийн кино
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    DW Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Монгол бичиг, Газар зүй
  • 16:10
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:00
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 24-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Уул усны үр сад" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    “Олимп ба ОТО” цуврал нэвтрүүлэг “Турин-2006” өвлийн олимпын наадам
  • 07:45
    Бөхийн хууч: МУГД, Монгол улсын начин Д. Баатаржав
  • 08:15
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын начин Д. Галдандагва
  • 08:35
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-11
  • 08:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Ховд Вестерн- Арвис”-шууд
  • 10:40
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1924 он
  • 10:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Хад- Монголын тэмүүлэл”-шууд
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 12:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Алдарын дайчид- Туулын том тулнууд”-шууд
  • 14:40
    Спорт хобби:Шатрын спортын мастер, улсын шүүгч Ц. Цэрэнчимэд
  • 15:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад/
  • 15:05
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфын тэмцээн цуврал-3
  • 18:05
    Бахархал: МУГД, хурандаа Д. Цог-Эрдэнэ
  • 18:35
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-12
  • 18:55
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1925 он
  • 19:05
    Зочны ярилцлага
  • 19:25
    Оддын замнал: Уран гулгалтын нэрт тамирчин Ким Ю На
  • 19:55
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал-1
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1925 он
  • 21:25
    Повер мастер кросс-2019 тэмцээн /спорт таны амралтанд/
  • 22:25
    “Шанхай-2011” 14 дэх удаагийн усан спортын ДАШТ 2-р хэсэг
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-15
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Хуульч зөвлөж байна давталт
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Угийн бичиг удмын сан
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-16
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Дээрхийн Заяа
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Сонгууль-2021
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    Цэдэнбалын эрин үе-3
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 19,20-р анги
  • 12:40
    “Дөрвөн урилга” Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 14:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:20
    Хүүхдийн эрх
  • 14:30
    Япон хэлний хичээл: дугаар-9
  • 14:50
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхдийн хөгжил
  • 15:00
    “Тунамал эгшиглэн” Монгол ардын харилцаа дуунууд
  • 15:50
    “Цагаан дэглий” теле жүжиг
  • 16:50
    “Билгийн мэлмий” Хорин нэгэн Дарь-эх
  • 17:15
    Гандаа нь үгүй цэнхэр дурдан алчуур
  • 17:45
    “Өвгөдийн захиас” намрын цуврал-1
  • 17:55
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:00
    “Алтан үеийн дуунууд” Хүндэтгэлийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 19:00
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг Эрүүлийг хамгаалахын тэргүүний ажилтан, дэд хурандаа Ж.Найдан
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 21,22-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Хүндийг өргөлт /эрэгтэй/
  • 10:00
    Бизнес хөтөч
  • 10:15
    "18 нас би чамд хайртай" МУСК
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Сагсан бөмбөг - эмэгтэй /Испани - Франц/
  • 14:50
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Сагсан бөмбөг - эмэгтэй
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг
  • 17:05
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:45
    "Амьдралоги" МУСК
  • 19:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 21:30
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 22:15
    "Хөрш" МОАК 23,24-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2720:35

MovieBox

"Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК

X/2707:30

SPS Prime

NBA (Шууд): Филадельфиа - Нью Йорк 2021-22

X/2721:10

МҮОНТ

“Дэлхийн Монгол” баримтат кино /Монгол Улс НҮБ-д элссэний 60 жилийн ойд зориулав/