МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 09:50
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: Уурхайчны нэг өдөр
  • 10:10
    “Прокурорын мэдээлэл” УЕПГ-ын ОНХА-аас бэлтгэв
  • 10:30
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч НҮБ-ын 76-р чуулганд оролцлоо
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Токио-2020” Паралимпийн наадамд Монголчууд
  • 14:50
    Хөгжмийн агшин
  • 15:00
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 16:30
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    Эх өв: Монгол бөөгийн соёл
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Сүлд
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Мөнх тэнгэрийн бичиг
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Теле хичээл 4-р анги /Биеийн тамир/
  • 11:20
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 3,4/
  • 11:45
    "Цоохор найз-2" Монгол хүүхэлдэйн кино
  • 11:55
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /52/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Инээвэл залуужна
  • 15:45
    "Консуни" Хүүхэлдэйн кино /13-16/
  • 16:20
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 16:35
    Шийдэл 45
  • 17:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:40
    "Шидтэн" олон ангит кино /4/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 20:30
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /53/
  • 21:25
    Монгол Улсын Их Хурлын нөхөн сонгууль 2021
  • 21:40
    Аяллын тойрог
  • 22:35
    "Уучил" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    “Дэлхий даяарх аялал” Баримтат кино
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 84-р анги
  • 14:00
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Телезохиомж"
  • 16:15
    “Дэлхий даяарх аялал” Баримтат кино
  • 17:00
    "Хубилай" ОАК 42-р анги
  • 17:45
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 85-р анги
  • 21:10
    "УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021"
  • 21:35
    "New wave"
  • 22:10
    "Хубилай" ОАК 43-р анги
  • 22:35
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    "Гайхамшигт амьдрал" 16.17-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:00
    Таны гал тогоонд
  • 11:20
    Теле хичээл 6-р анги - Биологи
  • 11:40
    Теле хичээл 6-р анги - Монгол бичиг
  • 12:00
    "Дурсамж 1988" 33 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:10
    Азийн мэдээ
  • 13:30
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:45
    ААУ Б.Пүүжавын цолны мялаалга - хоёрдугаар хэсэг
  • 15:15
    Япон орныг тольдохуй
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "ТВ молл"
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:10
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна"
  • 18:30
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүх НҮБ-ын 76-р чуулганд оролцлоо
  • 19:00
    "Дурсамж 1988" 34 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    Нөхөн сонгууль
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 18-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "247 градус" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Тамын квадрат метр" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    К-pop хөгжмийн цаг
  • 10:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, төгсгөлийн 16-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хаикюү" хүүхэлдэйн киноны 8-р анги
  • 14:00
    “Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Хайрт, итгэл” ОАУСК, 4-р анги
  • 16:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:40
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Цагаан хуй-1” УСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 10:20
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 2-р анги /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Үүргэвчтэй аялал-5" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Дүрслэх урлаг, Технологи
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 2-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 3-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 3-р анги
  • 22:30
    "Эзел" ОАК 75-р анги
  • 23:20
    "Шилжилт" МУСК
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Англи хэл
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Газар зүй
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 10:50
    Маамуу: Нисдэггүй шувуу анимейшн
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-45,46
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Их хатан Сондог СОАК-28
  • 15:10
    Кобра ОАК
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Өдрийн мэнд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сонголт ОАК-22
  • 19:00
    Түүний тухай бидний тухай
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 19:30
    Миний аялсан 1000 хот-Осло хот
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Их хатан Сондог СОАК-29
  • 22:40
    Догшин Алекс ОАК-2
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:40
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.3
  • 03:15
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 16
  • 03:45
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Гэрсэг Хятадууд" баримтат кино 2
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 16,17
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.49,50
  • 08:10
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.3
  • 08:55
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 17
  • 09:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.49,50
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    Теле хичээл 1-р анги "Хүн ба орчин,математик"
  • 10:50
    "Чихэндэй"хүүхдийн нэвтрүүлэг 14
  • 11:15
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.10
  • 12:35
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 25,26
  • 13:05
    "Ахмадуудын гэрт багачууд" шоу 4
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 16,17
  • 16:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 25,26
  • 17:05
    "Ирээдүй биднээс эхэлнэ" баримтат нийтлэл
  • 17:40
    "Их хотын соёл Сити резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Миний амьдралын түүх"нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Нөхөн сонгууль 2021
  • 20:35
    "Их үйлс" ОАК 1
  • 22:15
    "Ида" УСК
  • 23:55
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.10

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.3-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.9,10-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.14,15-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.6,7-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 69, 70-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл: 7-р анги-Биологи "
  • 11:35
    "Теле хичээл 7-р анги-Орос хэл "
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 1.15,16-р анги
  • 13:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат, авиа зүй: №6)
  • 13:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат, орчуулга: №6)
  • 13:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат, үгсийн сан: №6)
  • 14:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №19)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №20)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №21)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №22)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 44-р анги
  • 17:00
    Хамааран амьдрах моод нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.16-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.8,9-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 71, 72-р анги
  • 20:50
    "Миний амьдралын түүх" Ромеро Бритто
  • 21:00
    "Коронавирусний эмчилгээ 72 цаг" баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 1.17,18-р анги
  • 23:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 45-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-23-р анги
  • 09:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 10-р анги
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Математик
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 37-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 14:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Математик /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-23-р анги
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 37-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 3-р анги /давталт/
  • 18:15
    Монгол өв соёл
  • 18:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 11-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Хөдөлгүүр" Авто шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 38-р анги
  • 22:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 4-р анги
  • 23:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 12-р анги
  • 11:55
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 13:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 46-48-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 4-р анги
  • 17:20
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 33-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 3-р хэсэг
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 19-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Киносутра" МОАК 4-р анги
  • 00:55
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 6-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 10:10
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Кэлли Кол" УСК
  • 15:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 7-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 21:00
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Муу гэгээнтэн" УСК
  • 00:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 08:30
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 52-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • 12:35
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 13:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 58-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Иран - Виетнам/
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Эхийн ач" ОАУСК 3,4-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 22:00
    "Эхийн ач" ОАУСК 3,4-р анги /давталт/
  • 23:35
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 23:55
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:10
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:25
    "Ривердэйл" ОАК (I.2,3-р анги)
  • 11:05
    "Вегаст болсон явдал (What Happens in Vegas)" УСК
  • 12:55
    "Найзууд" ОАК (I.21-24-р анги)
  • 14:35
    "Нарны нулимс (Tears of the Sun)" УСК
  • 16:45
    "Жаал хүү (The Boy)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.4-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 20:35
    "Филаделфиа (Philadelphia)" УСК
  • 22:50
    "Лос Анжелесийн нууц (L.A. Confidential)" УСК
  • 01:20
    "Луугийн замнал (Way of the Dragon)" УСК
  • 03:00
    "Ривердэйл" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 04:30
    "Найзууд" ОАК (I.24-II.2-р анги)
  • 05:40
    "Жаал хүү (The Boy)" УСК
  • 07:15
    "Нарны нулимс (Tears of the Sun)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 31,32-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 28-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Ахлах ангийн хүүхдийн хөгжлийн онцлог, сэтгэлзүй
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Talk With Me
  • 13:40
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Ахлах ангийн хүүхдийн хөгжлийн онцлог, сэтгэлзүй
  • 14:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 43-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 29-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Talk With Me
  • 21:00
    "Хот" бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Ментор цаг 1.4
  • 22:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 44-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 09:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 09:35
    "Моролаш" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 11:35
    "Кино миний амьдрал-3" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Түмний нэг" МУСК
  • 13:35
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 14:25
    "Хөгжмийн завсарлага" /гадаад/
  • 15:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 17:25
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 18:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-1
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:35
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-2
  • 20:30
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:35
    "Кино миний амьдрал-4" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ацаг шүдний зөрөө" МУСК
  • 00:00
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Мөрөөдлийн аялал" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бизнес ба боломж
  • 09:05
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Амьдарaлоги" уран сайхны кино
  • 11:35
    You plus Me
  • 12:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Зам зуурын үйлчилгээ
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Б.Баасанжав
  • 17:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 18:00
    Бизнес ба боломж
  • 18:35
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Герефорд Монголд" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 21:15
    You plus Me
  • 21:55
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Гал команд
  • 22:20
    "Хүний цаана" Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Зуны номтой өдрүүд: Алдагдсан зүйлсийн жагсаалт
  • 10:40
    "Аваргууд " нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Tань руу нүүж явна " МУСК
  • 00:33
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-20
  • 07:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 15-16
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс I.11-12
  • 09:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа III.4
  • 09:30
    Да Винчи - Босс жаалууд 4
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо V.21-22
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл II.5-6
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь VIII.16
  • 12:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 4
  • 12:25
    Learn to Draw- Зурж сурцгаая 15
  • 12:30
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 17-18
  • 12:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 16
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-20
  • 13:30
    Врумиз II.15-16
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд IV.9
  • 15:00
    Мини форс I.13-16
  • 16:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.4
  • 16:25
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 8
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.21-24
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 17-18
  • 18:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 19-20
  • 18:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 4
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 15-16
  • 18:30
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 4
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо V.23-24
  • 19:30
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.17
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ханэбадо 5-6
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл II.7-8
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 10:20
    “Хариуцлагатай нүүдэлчид”
  • 10:40
    Сүлд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Томилолтоос ирлээ: “Хангай 21” ОУ-ын хамтарсан сургалт /Онцгой байдлын аврагчид АНУ-ын багтай хамтарч дадлага зохион байгууллаа/
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Онцгой дуудлага
  • 14:20
    Цагийн төрх – Түүхийн хүрд /давталт/
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    ММ архив: “Алганд багтсан Эх орон” Монгол Улсын үндсэн хуулийн цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Прокурорын цаг
  • 17:50
    Өвгөдийн захиас – Намар 2
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Дэлгэцэнд мөнхөрсөн залуу нас
  • 18:50
    Өнөөдрийн зочин
  • 19:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Томилолтоос ирлээ: Монгол Улсын Ерөнхийлөгч НҮБ-ын 76-р чуулганд оролцлоо
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Зураглал
  • 21:10
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:15
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Виртуоза гала тоглолт 1-р хэсэг
  • 09:10
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Шийдэл-45
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Өглөө МУСК
  • 14:10
    Монголын сайхан орноор
  • 14:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хайрын зөвлөх ОАК 27,28-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Виртуоза гала тоглолт 2-р хэсэг
  • 20:30
    Шийдэл-45
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Мөнхтөрийн цаг
  • 22:20
    Хайрын зөвлөх ОАК 29,30-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup Cavaliers vs. Kings 03/27/2021
  • 01:00
    PL World №07
  • 01:30
    PL Netbusters №05
  • 02:00
    Премьер лигийн тойм №05
  • 02:50
    UCL (Шууд): Байерн - Динамо К. 2-р тойрог
  • 05:00
    Marquee Matchup Cavaliers vs. Kings 03/27/2021
  • 07:00
    Marquee Matchup Pacers vs. Wizards 03/29/2021
  • 09:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 10:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 11:00
    Marquee Matchup Hawks vs. Suns 03/30/2021
  • 13:00
    Marquee Matchup Jazz vs. Grizzlies 03/31/2021
  • 15:00
    Marquee Matchup Cavaliers vs. Kings 03/27/2021
  • 17:00
    Marquee Matchup Pacers vs. Wizards 03/29/2021
  • 19:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 20:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 21:00
    Marquee Matchup Jazz vs. Grizzlies 03/31/2021
  • 23:00
    Премьер лигийн тойм №05

SPS Classic

  • 00:00
    Production time
  • 00:15
    UCL (Шууд): Pre-Game Show №3
  • 00:30
    UCL (Шууд): Аталанта - Янг Бойс 2-р тойрог
  • 02:45
    UCL (Шууд): Ман Ютд - Вийярреал 2-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Реал - Шерифф 2-р тойрог
  • 11:00
    La Liga Chronicles №5
  • 11:30
    UCL: Зенит - Мальмё 2-р тойрог
  • 13:30
    UCL: Ювентус - Челси 2-р тойрог
  • 15:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №4
  • 16:00
    UCL: Аталанта - Янг Бойс 2-р тойрог
  • 18:00
    UCL: Бенфика - Барселона 2-р тойрог
  • 20:00
    La Liga World №8
  • 20:30
    La Liga Chronicles №6
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 22:00
    UCL: Ман Ютд - Вийярреал 2-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    La Liga World №4
  • 00:30
    UCL (Шууд): Зенит - Мальмё
  • 02:45
    UCL (Шууд): Бенфика - Барселона
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Production time
  • 09:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Атлетик 220 - УБ-ын Мазаалайнууд
  • 12:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №13
  • 12:30
    Production time
  • 12:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Би Си Эйч Лионс - Хоромхон
  • 15:00
    NBA Action №3032
  • 15:30
    Production time
  • 15:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Хаан Хүнс Эрчим - СП Фалконс
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Хангарьд - Дэрэн
  • 21:00
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 19:55
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE Weekly #38
  • 09:30
    UFC: Каннониер-Гастелум
  • 12:30
    UFC 265: Льюс-Ган
  • 15:00
    ONE: Heroes (Дугаар 9)
  • 16:00
    UFC: Родригез-Уатерсон
  • 19:00
    WWE Monday raw 1479
  • 21:00
    ONE Weekly #39
  • 21:30
    Жүдо Загребын Гранпри 2021 Өдөр 2
  • 23:30
    UFC 266: Волкановски-Ортега Тойм

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Нохдын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Ром олон ангит кино 8-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    1-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Гарын ариун цэвэр
  • 11:13
    2-р ангийн Монгол хэл “Ч” авиа үсэг
  • 11:30
    3-р ангийн Математик Аравт хэтрүүлэн нэмэх
  • 12:05
    Дэлхийн алдартнууд Уолт Дисней
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бренд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Баримтат кино
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эдийн засгийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Дэлхийн алдартнууд
  • 22:30
    Манай дэлгэцнээ
  • 22:40
    Ром олон ангит кино 9-р анги
  • 23:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 101, 102-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 33
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 37, 38
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 27, 28-р анги
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 12:00
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 1-р анги
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 11, 12-р анги
  • 14:30
    "Миний охин Со Ён" ОАК 23, 24-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 103, 104-р анги
  • 18:55
    "Зөрүү тавилан" ОАК 29, 30-р анги
  • 20:30
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 2-р анги
  • 21:30
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 13, 14-р анги
  • 23:20
    "Зөрүү тавилан" ОАК 29, 30-р анги
  • 00:25
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 2-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №09
  • 00:30
    NBA: Даллас - Нью Йорк 2020-21
  • 02:30
    Production Time
  • 02:45
    UCL (Шууд) Ювентус - Челси 2-р тойрог
  • 05:00
    NBA: Атланта - Нью Орлеанс 2020-21
  • 07:00
    NBA: Филаделфиа - Л.А Клипперс 2020-21
  • 09:00
    PL Netbusters №06
  • 09:30
    NBA: Майами - Индиана 2020-21
  • 11:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №10
  • 12:00
    UCL: Аталанта - Янг Бойс 2-р тойрог
  • 14:00
    UCL: Зенит - Мальмё 2-р тойрог
  • 16:00
    UCL: Ман Ютд - Вийярреал 2-р тойрог
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №11
  • 18:30
    Football Talk №07
  • 20:00
    UCL: Бенфика - Барселона 2-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Ювентус - Челси 2-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 22-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Моролаш" хүүхдийн кино
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    DW Дэлхийн цаг:Дэлхийн түүх
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Англи хэл
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 23-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Үер" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Д. Ганбаатар
  • 07:35
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфын тэмцээн цуврал-1
  • 10:30
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-10
  • 10:50
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1923 он
  • 11:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдад/
  • 11:05
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин, гавьяат тамирчин Д. Баатаржав
  • 11:35
    “Мастер ралли-2020” автомашины уралдаанаас бэлтгэв /спорт таны амралтанд/
  • 12:15
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Аваргууд: МУГТ, улсын заан З. Довчин
  • 13:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдад/
  • 13:05
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 13:50
    Спорт-Гэр бүл: Монгол улсын гавьяат багш, Шинжлэх ухааны доктор, хөнгөн атлетикийн спортын мастер Г. Лхагвасүрэн агсны гэр бүл оролцоно
  • 14:30
    Бөхийн хууч: Архангай аймгийн Хотонт сумын харьяат Монгол улсын начин Ц. Ванчигцэрэн
  • 15:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад/
  • 15:05
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1922 он
  • 15:15
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфын тэмцээн цуврал-2
  • 18:00
    Спорт хобби: үндэсний бөхийн тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 18:30
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-11
  • 18:50
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1924 он
  • 19:00
    Спорт-Гэр бүл: Монгол улсын арслан Б. Ганбаатарын гэр бүл
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    “Хотгойдын хурд-4” хангайн бүсийн уралдааны хүчит бөхийн барилдаан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    “Мастер кросс финал 2019” авто машины бартаат замын уралдаан /спорт таны амралтанд/
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-14
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Тархи сэрэхүй
  • 11:50
    Түмэнд түгээе
  • 12:05
    ТВ-Клиник
  • 12:35
    Монгол аялгуу
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-15
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Хуульч зөвлөж байна шууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Сонгууль-2021
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 10:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 17,18-р анги
  • 12:10
    “Хайрлаарай” Хандлага
  • 13:10
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 13:30
    “Манай гэр” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хүүхдийн эрх
  • 14:00
    Япон хэлний хичээл: дугаар-8
  • 14:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:30
    “Шинэ байшин” теле жүжиг 2-р хэсэг
  • 15:40
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц:Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал “Гэрлийн гайхамшиг”
  • 16:40
    “Оюундалай” Гурван Марал од
  • 17:00
    “Зогсошгүй” Хөгжмийн зохиолч, “Хөсөгтөн” хамтлагийн ахлагч Д.Ариунболд
  • 17:40
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 17:50
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:20
    “Дөрвөн урилга” Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 19,20-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Зүлгэн дээрх хоккей
  • 10:10
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Эцсинй хүсэл" МУСК
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Сагсан бөмбөг - эмэгтэй /БНХАУ - Белги/
  • 14:35
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Сагсан бөмбөг - эрэгтэй /Австрали - Аргентин/
  • 16:20
    Амьд тоглолт
  • 17:00
    Үлгэрийн цаг
  • 17:25
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 19:40
    Бизнес хөтөч
  • 20:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 21:10
    Амьд тоглолт
  • 22:15
    "Хөрш" МОАК 21,22-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2720:35

MovieBox

"Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК

X/2707:30

SPS Prime

NBA (Шууд): Филадельфиа - Нью Йорк 2021-22

X/2721:10

МҮОНТ

“Дэлхийн Монгол” баримтат кино /Монгол Улс НҮБ-д элссэний 60 жилийн ойд зориулав/