МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Төмөр Иван” уран сайхны кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Доорий Дин Дон
  • 11:40
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 12:45
    Миний сонгосон мэргэжил:Шүдний эмч
  • 13:15
    Спортын ертөнцөд
  • 14:15
    “Маргад ордны шидтэн” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 15:15
    “Нүгэл буян” Монголын уран сайхны кино
  • 16:25
    “Хатан аялгуу” Сэлэнгэ аймгийн Мандал сумын дуу бүжгийн “Мөнгөн хараа“чуулгын концерт
  • 17:00
    Эдлэнгийн эзэд
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    “Аз жаргалын цэцэг” Д.Нацагдоржийн шагналт, хүүхдийн зохиолч О.Сундуй/хөрөг нэвтрүүлэг/
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Дархан хотын эрчим хүчний шинэчлэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Конструктор зураач Адъяа ах минь... хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Судар бичгийн алтан сан
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Орос тоглоом” уран сайхны кино
  • 00:15
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Ази Европын Хүннүгийн түүх" Баримтат кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Номтой өрөө
  • 11:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 22,23/
  • 11:55
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /43/
  • 12:10
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /48/
  • 12:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:15
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    Аяллын тойрог
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Шар шувууны дуун" олон ангит кино төгсгөлийн 10-р анги
  • 19:30
    "Хайр дүүрэн амьдрал" МУ-ын зүрх судлалын зөвлөх зэргийн эмч Р.Цэвэлмаа
  • 20:40
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /49/
  • 21:35
    Монгол Улсын Их Хурлын нөхөн сонгууль 2021
  • 21:50
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө
  • 21:55
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 22:40
    "Хөгжилтэй өдөр" Монголын уран сайхны кино
  • 00:15
    Сумо тойм
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 78,79,80-р анги
  • 15:30
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 17:00
    "Хубилай" ОАК 39-р анги
  • 18:15
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 81р анги
  • 21:10
    "УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021"
  • 21:30
    "Танайд хоноё"
  • 22:40
    "Хубилай" ОАК 40-р анги
  • 23:30
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Гайхамшигт амьдрал" 12.13-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 14:00
    Булганхангайн хурд 2021 нэгдүгээр хэсэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    Хойморт залрах хийморьлог эрчүүд - МУАУ Б.Сандагдорж
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    "ТВ молл"
  • 18:35
    "Бизнес мэдээ"
  • 18:40
    "Их хотын соёл - Сити резиденс"
  • 19:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 14-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    Нөхөн сонгууль
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Дурсамж 1988" 29.30-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:55
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Теле концерт
  • 10:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 12-р анги
  • 11:00
    "Базарваань" хошин зохиомж
  • 11:45
    Зураглал
  • 11:57
    Цаг агаар
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Нинжин сэтгэл" МУСК
  • 15:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хаикюү" хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 17:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Гранд Маршил-Сити резиденс нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 7/
  • 21:30
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 13-р анги
  • 22:45
    "Асуудал шийдэгч 2" УСК
  • 00:25
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Үүргэвчтэй аялал-2" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 70,71,72-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    Таны эрүүл мэндэд
  • 13:40
    "Цус" СОАК 18-р анги
  • 14:50
    "Цус" СОАК 19-р анги
  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" зорилтот төсөл. Дугаар 8
  • 19:30
    Улсын Их Хурлын Цаг
  • 20:00
    "Хар бороо" МУСК
  • 22:00
    "Кейнийг ал" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Их эмч
  • 10:00
    Сонголт ОАК-17,18
  • 11:00
    Өдрийн мэнд
  • 11:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Төмөрчөдөр, Цоожсүрэн
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Хайрын хүч
  • 15:30
    Их хатан Сондог СОАК-21
  • 16:40
    Их хатан Сондог СОАК-22
  • 17:50
    Их хатан Сондог СОАК-23
  • 19:00
    Чи чадна
  • 20:00
    Их хатан Сондог СОАК-24
  • 21:10
    Их хатан Сондог СОАК-25
  • 22:20
    Орк МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:25
    Токио 2020-Усанд үсрэлт /Эрэгтэй 3м шигшээ/
  • 03:25
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 12
  • 04:15
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 10,11
  • 05:05
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Цаан нүүдэл" нэвтрүүлэг 2
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 17,18
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.41,42
  • 08:10
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 12
  • 09:05
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 10,11
  • 10:00
    "Иог" баримтат кино
  • 11:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 14
  • 11:30
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэдэйн кино
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 6
  • 12:35
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 17,18
  • 13:00
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.41,42
  • 13:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 14:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Амар мөрөн" баримтат кино 2
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9
  • 16:15
    "Үндэсний мөнгөний бодлого" нэвтрүүлэг 2
  • 17:20
    "Үүргэвчтэй аялал 2" Токиогийн олимп нэвтүүлэг
  • 18:25
    "Search" ОАК 16-18
  • 19:30
    "Их хотын соёл Сити резидэнт" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    НОТТА цагаан гаатай цай
  • 20:05
    Нөхөн сонгууль-2021
  • 20:35
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 12,13
  • 21:50
    "Газигийн халдлага" УСК
  • 00:15
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.6
  • 01:05
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.9-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 61,62-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 11:30
    Хамааран амьдрах моод
  • 11:40
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:05
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 2-р анги
  • 13:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Аугаа уран зургууд
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 40-р анги
  • 15:00
    "Playing Love-2019" 2-р хэсэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 6-р анги
  • 17:05
    "Тесла" баримтат кино
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 18:35
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6-р анги
  • 18:55
    "Хамааран амьдрах моод" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.26, 2.1-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 63,64-р анги
  • 20:50
    Сакура брэнд
  • 21:00
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 7-р анги
  • 22:00
    "No Rules" ОАК 5-р анги
  • 23:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 41-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-18-р анги
  • 09:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 6-р анги
  • 10:30
    Монгол өв соёл
  • 11:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 1-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 11:50
    "Хөдөлгүүр" Авто шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 3,4-р анги
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-19-р анги
  • 15:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 6-р анги
  • 15:30
    "Парадисо"- Агуу Шоумен УСК Давталт
  • 17:45
    Монгол өв соёл
  • 18:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 18:30
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 2,3-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 7-р анги
  • 20:30
    "Сайнуу зөвлөх өө" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Парадисо"- Сэргэн мандалтын үеийн эр УСК
  • 00:45
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 26-31-р анги
  • 07:20
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 17-20-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "9-р өрөө" СОАК 9,10-р анги
  • 14:15
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги..
  • 14:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 3,4
  • 15:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар 14
  • 17:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг дугаар-1
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" дугаар 8
  • 21:00
    "Social man" МУСК
  • 22:40
    "Зоригт эрс" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 27-30-р анги
  • 08:40
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Шумбагч онгоц U311" УСК
  • 10:40
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 2-3-р анги /давталт/
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 17:55
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 18:25
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 19:00
    "Хөрш баавгайнууд гэртээ харьсан нь" УСК
  • 20:45
    "Дайлъя" дугаар 1 Завхан аймаг Улаагчны хар нуур
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Цуст мөргөлдөөн" УСК
  • 23:45
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:30
    Гунжиам:Сүнстэй эмнэлэг УСК
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Уран сайхны кино
  • 15:30
    Спортын цаг - Токио 2020
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 19:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Аялалын тойрог" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 21:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 22:30
    Ирэх ёсгүй хүүхэд УСК
  • 00:45
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 10:20
    "Шинэ трэйлер"
  • 10:35
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 12:30
    "Чиний хэддэх нь вэ? (What's Your Number)" УСК
  • 14:25
    "Зөвхөн миний аз (Just My Luck)" УСК
  • 16:15
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК
  • 18:35
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • 20:55
    "Орон орны будааны дээд сорт Америк Сакура будаа"
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (I.15-18-р анги)
  • 23:10
    "Миний сүпер, хуучин найз бүсгүй (My Super Ex-Girlfriend)" УСК
  • 00:50
    "Усан оргилуур (The Fountain)" УСК
  • 02:25
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 21-26-р анги
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 23-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    П.Адарсүрэн: Ажиггүй идэр нас
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 24,25-р анги
  • 14:40
    Үндэсний урлагийн их театр: Дуу
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Бизнес амжилт
  • 17:55
    Блок 1
  • 18:00
    Үнсгэлжин сонгодог бүжгэн жүжиг
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Үндэсний урлагийн их театр: Дуу
  • 21:30
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 38-40-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 24, 25-р анги
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 12:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжил зүтгэл" Цагдаагийн байгууллагын 100 жил баримтат кино
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "7 дугаар өрөөний бэлэг" УСК
  • 18:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "7/24" төсөл - Авлига-1 үзүүлж байна
  • 19:35
    "7/24" төсөл - Авлига-2 үзүүлж байна
  • 20:10
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 22, 23-р анги
  • 20:40
    "Моролаш" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 23:10
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Мөрөөдлийн аялал" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бизнес ба боломж
  • 09:05
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Азын 10000" сугалаа
  • 10:25
    "Төгс төлөвлөгөө" уран сайхны кино
  • 12:25
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Бяслагны үйлдвэрлэл
  • 14:55
    “Бүсгүй ертөнц” тоглолт Э.Чулуунчимэг
  • 16:55
    "Энхтайван багш" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Азын 10000" сугалаа
  • 18:35
    Бизнес ба боломж
  • 19:10
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 19:45
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Нүүдлийн фирм
  • 22:15
    "Алан партриж" уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Карантины хүүхдүүд" МУСК
  • 09:40
    "Ирээзүйн хот-Дубай" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Титануудын дайралт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Титануудын дайралт" хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    "Малчин теле концерт " тоглолт
  • 19:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Mонгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон III.11-16
  • 08:25
    Мини Форс IV.13-14
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 3
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 3
  • 09:40
    Да Винчи - Сиэста Зи II.3
  • 10:00
    Миний залуу насны романтик инээдэм II.6-10
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Авьяастнуудын сургууль III.19-20
  • 14:00
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Мини форс IV.15-18
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.49-52 III.1-4
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо V.12-16
  • 18:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 13-14
  • 18:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 3
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 11-12
  • 18:40
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 3
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.12-13
  • 20:10
    Мөнх Тунх IV.9
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл I.16-20
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Нээлттэй засаг
  • 09:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Яагаад” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /16-18/
  • 09:25
    Цаг агаар
  • 09:30
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 10:00
    ММ архив: “К2 уулын олон улсын хамтарсан авиралт”
  • 10:30
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Би Монгол хүн” баримтат кино
  • 12:20
    “Би дүүтэй боллоо” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна
  • 13:00
    “Тут хааны сүүлчийн нууц” танин мэдэхүйн баримтат кино 1-р хэсэг
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Миний амьдрал “Хувь заяа минь малчин”
  • 14:40
    “Хог хаягдлын дахин боловсруулалт”
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:50
    Зураглал
  • 16:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Адаг дулааны дайн” баримтат кино
  • 16:40
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 17:00
    “Тут хааны сүүлчийн нууц” танин мэдэхүйн баримтат кино 2-р хэсэг
  • 18:05
    Зураглал
  • 18:10
    Эх орны төлөө
  • 18:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    Алтан аргамж: “Монгол, ОХУ-ын харилцааны 100 жил” Гадаад харилцааны сайд асан Ц.Гомбосүрэн, Д.Цогтбаатар, ОХУ-аас Монгол улсад суугаа Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Азизов И.К нар оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Технологийн ертөнц
  • 21:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:45
    Дархан хотын эрчим хүчний шинэчлэл
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:30
    Хэлтгий заяа МУСК
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:10
    Хайрын зөвлөх ОАК 23,24-р анги
  • 14:40
    Баримтат кино
  • 16:15
    Бизнес цаг
  • 16:20
    Дэгдээхэй нас МУСК
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын сайхан орноор
  • 19:40
    Надад мөрөөдөл бий нэвтрүүлэг
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:10
    Үер МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    PL Netbusters №04
  • 00:30
    PL World №06
  • 01:00
    Marquee Matchup Knicks vs. Nets 03/15/2021
  • 03:00
    Marquee Matchup Pelicans vs. Blazers 03/16/2021
  • 05:00
    Marquee Matchup Bulls vs. Clippers 01/10/2021
  • 07:00
    NBA Together VR Equity & Racial Violence
  • 07:30
    NBA Together: Trae Young
  • 08:00
    NBA Together: Sabrina Ionescue
  • 08:30
    NBA Together VR Equity & Racial Violence
  • 09:00
    Marquee Matchup Raptors vs. Blazers 01/11/2021
  • 11:00
    Marquee Matchup Pelicans vs. Pacers 01/04/2021
  • 13:00
    Marquee Matchup Wizards vs. Sixers 01/06/2021
  • 15:00
    Marquee Matchup Mavericks vs. Nuggets 01/07/2021
  • 17:00
    Marquee Matchup Bulls vs. Clippers 01/10/2021
  • 19:00
    NBA Together VR Equity & Racial Violence
  • 19:30
    NBA Together: Trae Young
  • 20:00
    NBA Together: Sabrina Ionescue
  • 20:30
    NBA Together VR Equity & Racial Violence
  • 21:00
    Marquee Matchup Raptors vs. Blazers 01/11/2021
  • 23:00
    Marquee Matchup Bucks vs. Pelicans 01/29/2021

SPS Classic

  • 00:15
    Ла Лиг (Шууд: Севийя - Эспаньол) 7-р тойрог
  • 02:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №14
  • 02:50
    Ла Лиг (Шууд): Реал Мадрид - Вийярреал 7-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    La Liga Show №7
  • 09:30
    Ла Лиг: Алавес - Атлетико 7-р тойрог
  • 11:30
    Ла Лиг: Валенсиа - Атлетик 7-р тойрог
  • 13:30
    UCL: Ман Сити - Лайпциг 1-р тойрог
  • 15:30
    Ла Лиг: Севийя - Эспаньол 7-р тойрог
  • 17:30
    Ла Лиг: Реал Мадрид - Вийярреал 7-р тойрог
  • 19:30
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 21:30
    La Liga Show №7
  • 22:00
    UCL: Интер - Реал Мадрид 1-р тойрог

SPS National

  • 01:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA: Финикс - Портлэнд 2020-21
  • 11:00
    UEL: Рэйнжерс - Лион 1-р тойрог
  • 13:00
    NBA: Филаделфиа - Вашингтон 2020-21
  • 15:00
    Бөx: Бүх цэргийн наадам 2020
  • 18:00
    Non stop №01 - Sneaker
  • 18:40
    Production time
  • 18:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Улаанбаатар сити - Атлетик 220
  • 21:00
    PL World №06
  • 21:30
    Production time
  • 21:45
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №15
  • 22:05
    Ла Лиг (Шууд): Барселона - Леванте 7-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Грийн гэйт интернэйшнл" танилцуулга
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Скай гарден резиденс" танилцуулга
  • 19:05
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Мишээл резиденс" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Жүдо Загребын Гранпри 2021 Өдөр 2
  • 11:00
    UFC: Фэлдер-Хүүкер
  • 13:00
    ONE: Unbreakable II
  • 14:30
    UFC: Смит-Спэн Тойм
  • 15:00
    ONE Weekly #38
  • 15:30
    ONE: No Surrender II
  • 17:00
    ONE: Warrior's Code
  • 19:00
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 21:00
    WWE Monday raw 1478
  • 23:00
    Жүдо Шууд: Загребын Гранпри 2021 Өдөр 3

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Каскадийн эрдэнэс уран сайхны кино /давталт/
  • 10:30
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг – Б.Зангад МУАЖ
  • 12:30
    Ром олон ангит кино 4-р анги
  • 13:30
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Expert talk
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    Булганхангайн хурд 2021 аймгийн бүсийн уралдаан 2-р хэсэг
  • 17:00
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Аргамаг хүлэг үүрсэх Америк тивийн төвөргөөн
  • 18:40
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:20
    Сонирхогчдын клуб
  • 19:50
    Сүлд үү, Тоо юу - Тайбэй
  • 20:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:40
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг – МУМУ Г.Батчулуун
  • 22:40
    Хөнөөлтэй царай уран сайхны кино
  • 00:10
    Бизнес хөтөч
  • 00:25
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 92-94-р анги
  • 08:40
    "Зөрүү тавилан" ОАК 18-20-р анги
  • 10:30
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК төгсгөлийн 72, 73-р анги
  • 12:10
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 16-18-р анги
  • 15:40
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 3, 4-р анги
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 95, 96-р анги
  • 18:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 21, 22-р анги
  • 20:25
    Орон орны будааны дээд сорт Америк Сакура будаа
  • 20:30
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 5, 6-р анги
  • 23:50
    "Зөрүү тавилан" ОАК 21, 22-р анги
  • 00:55
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №28
  • 00:20
    PL (Шууд) Брентфорд - Ливерпүүл 6-р тойрог
  • 02:30
    NBA: Голден Стэйт - Сакраменто 2020-21
  • 04:30
    NBA: Шарлотт - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 06:30
    NBA: Сакраменто - Кливлэнд 2020-21
  • 08:30
    PL World №07
  • 09:00
    NBA: Торонто - Кливлэнд 2020-21
  • 11:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №05
  • 11:30
    PL: Бөрнли - Арсенал 5-р тойрог
  • 13:30
    PL: Ман Ютд - А. Вилла 6-р тойрог
  • 15:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №06
  • 16:00
    PL: Брентфорд - Ливерпүүл 6-р тойрог
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №07
  • 18:30
    PL: Челси - Ман Сити 6-р тойрог
  • 20:30
    PL (Шууд) Pre-Game Show №29
  • 20:50
    PL (Шууд) Саутхэмптон - Волверхэмптон 6-р тойрог
  • 23:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №30
  • 23:20
    PL (Шууд) Арсенал - Тоттенхэм 6-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Сүлд чуулга Монгол онгод" тоглолт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 18-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Гийнгоо" МУСК
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 14:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Яст мэлхйи ба туулай" хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Хорвоод ганцхан ээждээ" тоглолт
  • 20:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 19-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Өглөө" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Уухай: Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 08:15
    Бөхийн хууч: МУГД, Монгол улсын начин Д. Баатаржав
  • 08:45
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1978, 1982 он
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-6
  • 11:20
    Тэгш ойн жилийн түүхэн баяр наадмууд: /Үндэсний бөх/
  • 12:45
    Спорт таны амралтанд: Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн оюутны лигийн тэмцээн-2019
  • 16:05
    Тэгш ойн жилийн түүхэн баяр наадмууд: /Үндэсний сур/
  • 17:35
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын арслан Ж. Чойжилсүрэн
  • 18:00
    Миний мөрөөдөл
  • 18:30
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-7
  • 18:50
    Спортын гэр бүл
  • 19:20
    Оддын замнал: Талбайн теннисний шилдэг тамирчин Рожер Федерер
  • 19:50
    Спорт хобби
  • 20:20
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Бахархал
  • 21:50
    Тэгш ойн жилийн түүхэн баяр наадмууд: /Хурдан морь/
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-10
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 17:00
    Зөв хооллоё
  • 17:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-11
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Тархины ХАКЕР
  • 19:50
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Тархи сэрэхүй
  • 20:30
    Сонгууль-2021
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Номын нандин сахиус
  • 21:30
    Сонгууль-2021
  • 21:50
    Түмэнд түгээе
  • 22:05
    МУСК
  • 23:50
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдралын хүрд” Сайн дурын даатгал
  • 10:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 12:15
    Дэггүйчүүдийн адал явдал
  • 12:35
    “Нүүдэлчдийн өв соёл” Дал
  • 13:00
    Гжр бүлийн хичээл: Хуримтлал үүсгэх арга
  • 13:20
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:00
    Монголын түүх
  • 15:00
    Хүүхдийн эрх
  • 15:10
    “Хөгжилтэй нас” хүүхдийн дууны концерт
  • 15:50
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хүчирхийлэлгүй ирээдүй бидний гарт
  • 16:00
    “Гэгээн үдэш” Учиртай гурав
  • 18:20
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:00
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Улсын Филармони "Алтан өргөө"
  • 10:20
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 12:20
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 13:00
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Каратэ
  • 18:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:50
    Амьд тоглолт
  • 19:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:20
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 22:15
    "Хөрш" МОАК 13,14-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2720:35

MovieBox

"Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК

X/2707:30

SPS Prime

NBA (Шууд): Филадельфиа - Нью Йорк 2021-22

X/2721:45

NTV

"Зөв алдаа" МУСК