МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Мандухай цэцэн хатан” Монголын уран сайхны кино 3-р анги
  • 10:20
    Дээд гоёл дээл
  • 10:40
    Доорий дин дон
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Хүүхэд эрхэм” хүүхдийн эрхийн цуврал №6
  • 11:35
    Аав адуу хоёр
  • 11:40
    120/80 Эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Малын бүртгэлжүүлэлт
  • 12:30
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 12:50
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” 10-р хэсэг
  • 13:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Буратино” хүүхдийн жүжиг
  • 14:55
    Эрдэнийн шигтгээ эх орон минь
  • 15:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:50
    Монгол ухаан
  • 16:10
    “Газарчин” Монголын уран сайхны кино
  • 17:30
    “Бахархал” Жудо бөхийн Олон улсын хэмжээний мастер Л.Баярмаа
  • 18:00
    Өв эрдэнэ
  • 18:10
    “Боловсрол холбогдлоо” medle.mn платформ
  • 18:50
    “Ардын хувсгал Алтанбулагт”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 22:10
    “Мандухай цэцэн хатан” Монголын уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл - Наран мандах эх орон
  • 07:00
    "Токио 2020" тойм
  • 08:00
    “Токио-2020” өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Сагсан бөмбөг: Иран-Чех. Эрэгтэй/
  • 11:00
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп
  • 11:45
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Дугуй: Бөөн гараа. Эмэгтэй/
  • 13:45
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Дугуй: Бөөн гараа. Эмэгтэй/
  • 15:45
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Дугуй: Бөөн гараа. Эмэгтэй/
  • 16:30
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп
  • 17:15
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Талбайн хоккей: Энэтхэг-Австрали. Эрэгтэй/
  • 19:00
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 19:45
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Сагсан бөмбөг. АНУ-Франц. Эрэгтэй/
  • 22:00
    “Токио-2020” 2 дахь өдрийн тойм
  • 00:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:05
    UBS завсарлага - Наран мандах эх орон

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 10:45
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 9,10,11-р анги
  • 13:20
    "21000 реалити шоу" дугаар 4,5
  • 15:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "Авдрын мухарт: Алтан фонд"
  • 17:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 17:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 137-р анги
  • 18:30
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 19:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 12,13-р анги
  • 21:00
    "Тунгалаг тамир" телетуурь
  • 22:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 138-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    Токио 2020 өнөөдөр
  • 07:50
    Токио 2020 - Гандбол
  • 09:30
    Токио 2020 - Бадминтон
  • 14:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:35
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 17:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    "ТВ молл"
  • 18:30
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:40
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Өртөө" уран сайхны кино
  • 20:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    "Бизнес мэдээ"
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:15
    Токио 2020 тойм
  • 23:15
    "Амьдралын тойрог" 34.35-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:20
    "Зангараг" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Токио 2020" Туялзуур сэлэм Хүнд сэлэм (Эм), Илд сэлэм (Эр)
  • 10:00
    "Токио 2020" Жудо Эмэгтэй -52 кг, Эрэгтэй - 66 кг /Хэсгийн барилдаан/
  • 13:30
    "Токио 2020" Байт харваа эмэгтэй багийн /Шигшээ тоглолт/
  • 16:00
    "Токио 2020" Жудо Эмэгтэй -52 кг, Эрэгтэй - 66 кг /Шигшээ барилдаан/
  • 19:00
    "Токио 2020" Элсний воллейбол Эр, эм /Урьдчилсан шат/
  • 22:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Тоглолтын цаг
  • 01:20
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    Эфир завсарлага

C1

  • 07:10
    "Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт
  • 10:00
    Өдрийн хөтөлбөр арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:00
    Өдрийн хөтөлбөр арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Бизнес амжилт
  • 12:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 12:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:40
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 19-р анги
  • 14:00
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 20-р анги
  • 15:20
    "Хонгконгийн баян ядуугийн туйл" Баримтат кино
  • 16:00
    "Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Токио 2020
  • 10:00
    Токио 2020
  • 12:00
    Токио 2020
  • 14:00
    Токио 2020
  • 16:00
    Токио 2020
  • 18:00
    Токио 2020
  • 20:00
    Токио 2020
  • 22:00
    Токио 2020
  • 00:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:55
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-14-2
  • 02:35
    "Хоёр Ивановынхон" 4.18,19
  • 03:25
    "Хойд далайн зам" нэвтрүүлэг 2
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Хятадыг тольдохуй" баримтат кино 4
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 07:40
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 7
  • 08:00
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-14-2
  • 08:40
    "Хоёр Ивановынхон" 4.18,19
  • 09:30
    "Токио 2020" өнөөдөр
  • 10:00
    "Токио 2020" Бокс эм 51 кг, 69 кг, эр 75 кг, 91 кг
  • 13:45
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.49
  • 14:00
    "Токио 2020" Ширээний теннис эр, эм ганцаарчилсан
  • 16:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13
  • 17:10
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 22,23
  • 17:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.49,50
  • 18:05
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 11
  • 19:05
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1
  • 20:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Токио 2020" Теннис
  • 23:00
    "Токио 2020" тойм
  • 00:00
    "Хоёр Ивановынхон" 4.20,21
  • 01:05
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 08:00
    Токио-2020:Элсний волейбол (урьдчилсан шат)
  • 10:00
    Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (хэсгийн барилдаан)
  • 13:30
    Токио-2020:Байт харваа (эмэгтэй шигшээ)
  • 16:00
    Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)
  • 19:00
    Токио-2020:Хөлбөмбөг (Япон-Мексик)
  • 22:00
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 18-р анги
  • 23:20
    "Цэнхэр ном төсөл" ОАК 1.8-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-24-р анги
  • 09:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 9-р анги
  • 10:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 12-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Евро 2020" Орос-Дани /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-25,26-р анги
  • 15:30
    "Парадисо" кино нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 7-р анги
  • 18:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-26-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 10-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Парадисо" кино нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 12-р анги
  • 23:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 07:40
    "Зуун жилийн эморол" МУСК
  • 09:30
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал
  • 12:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 3,4-р анги..
  • 14:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Big Brother-Mongolia" reality show
  • 22:30
    "Сайн уу амьдрал минь-2" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 8-9-р анги
  • 09:00
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Токио 2020" олимпын наадмын нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Токио 2020" олимпын наадмын шууд дамжуулалт /BOXING/
  • 14:35
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Токио 2020" олимпын наадмын шууд дамжуулалт /SAILING/
  • 16:40
    Нэг минут нэг спорт
  • 16:55
    "Токио 2020" олимпын наадмын шууд дамжуулалт /BOXING/
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Токио 2020" олимпын наадмын шууд дамжуулалт /SAILING/
  • 00:15
    "Токио 2020" олимпын наадмын нэвтрүүлэг
  • 00:45
    Уран сайхны кино
  • 02:30
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:20
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 08:40
    Хүүхэлдйн кино
  • 09:00
    Шууд: Токио 2020 - Усан сэлэлт
  • 11:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/
  • 12:30
    1 минут 1 спорт
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    1 минут 1 спорт
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Махны чанар шалгалтанд БҮДЭРЛЭЭ" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    1 минут 1 спорт
  • 14:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Амрыг эрэе /давталт/
  • 15:30
    ХААН банк үзүүлж байна.
  • 16:00
    Токио 2020
  • 16:30
    Хөгжлийн замаар цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Шууд: Токио 2020 - Усан сэлэлт
  • 20:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.32-34-р анги)
  • 10:35
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • 12:45
    "Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК
  • 14:35
    "Васаби (Wasabi)" УСК
  • 16:15
    "Илбийн гайхамшиг (Now You See Me)" УСК
  • 18:35
    "Илбийн гайхамшиг 2 (Now You See Me 2)" УСК
  • 21:00
    "Бохир мөнгө (Lock, Stock and Two Smoking Barrels)" УСК
  • 23:00
    "Таффин (Taffin)" УСК
  • 00:40
    "Ямакаси (Yamakasi)" УСК
  • 02:05
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Токио-2020" Байт харваа /Эмэгтэй багийн/ урьдчилсан шат
  • 10:00
    "Токио-2020" Жудо /Эмэгтэй -52кг, Эрэгтэй -66кг/ Хэсгийн барилдаан
  • 13:30
    "Токио-2020" Байт харваа /Эмэгтэй багийн/ шигшээ тоглолт
  • 16:00
    "Токио-2020" Жудо /Эмэгтэй -52кг, Эрэгтэй -66кг/ Шигшээ барилдаан
  • 19:00
    "Токио-2020" Туялзуур сэлэм /Хүнд сэлэм/ эр, /Хөнгөн сэлэм/ эм - Шигшээ тоглолт
  • 22:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Бизнес амжилт
  • 23:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Гэрч" ОАК 73-75-р анги
  • 01:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 09:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 10:00
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:25
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 4, 5, 6 -р анги
  • 14:20
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ажил олгогч" УСК
  • 16:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 38, 39-р анги
  • 17:30
    "Colf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 20:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 7 -р анги
  • 20:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Өөдлөх айл үүднээсээ" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сөрөг вакцин
  • 22:00
    "Тилли" УСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "B Sound 5 жил" хүндэтгэлийн тоглолт
  • 10:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Академи ажиллагаа" Монголын уран сайхны кино
  • 12:55
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Манай гарагийн нандин эрдэнэ
  • 14:45
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:55
    Ideree's подкаст
  • 18:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Рояаль ОУИС" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хайраар зөөлөрдөг хорвоо" тоглолт Д.Найдандорж
  • 22:05
    "Солиот эх" Монголын уран сайхны кино
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 09:30
    "Ирээдүйн хот-Касабланка" баримтат кино
  • 10:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 12:55
    Зуны номтой өдрүүд: "Ургамлын нэвтэрхий толь"
  • 13:30
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зуны номтой өдрүүд: "Модны нууцлаг амьдрал"
  • 19:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ирээдүйн хот-Жакарта" баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Үл танхи эмэгтэй" МУСК
  • 00:55
    Сайхан амраарай

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Эхлэл
  • 07:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Түүхэн хувьсах хөгжил: “Дарвины аюултай санаа баримтат кино 2-р хэсэг”
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Тэр жилийн хүүхдүүд” баримтат кино 2012 он
  • 09:45
    Нэг сэтгэл-Нэг зорилго /Гадаадад суралцаж байгаа Монгол оюутнууд/ /давталт/
  • 10:00
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Монгол өв соёл
  • 12:40
    Цаг агаар
  • 12:50
    Монголын спорт түүх: “Сагсан бөмбөгийн анхдагчид-2”
  • 14:00
    Хариуцлагатай нүүдэлчид
  • 14:20
    Нэг сэтгэл-Нэг зорилго “ЖДҮ, Бизнес эрхлэгчид”/давталт/
  • 14:35
    Аугаа их Эх орны дайны ялалтын 76 жилийн ойн баяр”-ын цэргийн парад /давталт/
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Миний амьдрал” цуврал нэвтрүүлэг /Оршихуйн ур/ 2016 он
  • 16:50
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Түүхэн хувьсах хөгжил:“Агуу өөрчлөлтүүд” баримтат кино
  • 17:45
    Эх орны төлөө
  • 18:15
    Томилолтоос ирлээ
  • 18:35
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Богд Хаант Монгол улсын гадаад бодлого” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Т.Төмөрхүлэг, Ахмад дипломатч Б.Санжмятав /2018 он/
  • 19:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Спортын гэр бүл: Монгол улсын арслан Б. Ганбаатарын гэр бүл оролцов /давталт/
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    Нэг сэтгэл-Нэг зорилго /Гадаадад суралцаж байгаа Монгол оюутнууд/
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 10:00
    Ус дээшээ урсдаг 20-р анги
  • 10:55
    Нано бальзам
  • 12:00
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:20
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 14:50
    Хүн чулууны нулимс МУСК
  • 16:05
    Нано бальзам
  • 16:10
    Баримтат кино
  • 16:50
    Монголын сайхан орноор
  • 17:00
    Үер МУСК
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Ус дээшээ урсдаг 21-р анги
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 21:50
    Анхны алхам МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Чарли Чаплин Хүүхэлдэйн кино 3, 4, 5-р анги
  • 10:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг – А.Дашпэлжээ МУАЖ
  • 11:30
    Намрын халуун өдрүүд /МУСК/
  • 13:00
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Expert talk
  • 14:10
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг - Танзани
  • 14:55
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    Улсын наадам - 2013
  • 17:00
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 18:30
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:10
    Сонирхогчдын клуб – Make up artist
  • 19:40
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд – Аав ээж хоёр минь
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу - Борнео
  • 20:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа - МУТМУ Б.Содномцог
  • 22:30
    Газрын жигүүр МУСК
  • 00:10
    Ирэх 7 хоногт Сүлд телевизээр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 89, 90-р анги
  • 08:15
    "Амьдралын амт" ОАК 14-18-р анги
  • 10:30
    "Шоронгийн эмч" ОАК 23-28-р анги
  • 14:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 4-6-р анги
  • 17:40
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 91, 92-р анги
  • 19:00
    "Амьдралын амт" ОАК 19, 20-р анги
  • 20:30
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг (163)
  • 22:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 7-р анги
  • 23:30
    "Амьдралын амт" ОАК 19, 20-р анги
  • 00:40
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 7-р анги

TM

  • 08:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин Г.Хайдав
  • 09:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлжг
  • 09:30
    Токио-2020 Өнөөдөр
  • 10:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 25-р анги
  • 10:50
    Зарын цаг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Хань" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 15:10
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг МУГЖ Ц.Өлзий-Орших
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:35
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 20:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:35
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Ланяа бичээс" ОАК 26-р анги
  • 22:30
    Токио-2020 тойм

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Г.Сундуй
  • 07:50
    Монголын спортын түүх
  • 08:55
    Бахархал: Чөлөөт бөхийн ОУХМ Баянжавын Батзориг
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Волейболын идэрчүүдын УАШТ-2020 6-р хэсэг
  • 12:55
    Волейболын идэрчүүдын УАШТ-2020 7-р хэсэг
  • 15:00
    Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн оюутны лигийн тэмцээн-2019
  • 18:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол сурын харваа баримтат кино
  • 18:35
    Миний мөрөөдөл
  • 19:05
    Оддын замнал: Португал дасгалжуулагч Жозе Моуриньо
  • 19:35
    Спорт-Гэр бүл
  • 20:05
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 21:05
    Бахархал
  • 21:40
    Спорт-Хобби
  • 22:10
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-28
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 11:30
    Монгол аялгуу
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Зөв хооллоё
  • 17:30
    Монгол аялгуу
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Танайд мод тарья
  • 18:30
    Монгол аялгуу
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-29
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Тархи сэрэхүй
  • 20:30
    ТВ-Галерей
  • 21:00
    Түмэнд түгээе
  • 21:15
    Номын нандин сахиус
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 39,40-р анги
  • 12:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:30
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн сэтгэл зүй ба хандлага
  • 14:00
    “Алдар Жерри хоёр” уран сайхны кино 4,5,6-р анги
  • 15:30
    Хүүхдийн эрх
  • 15:40
    “Оюундалай” Балчир Есүхэй
  • 16:00
    “Гэгээн дэлхийн хүүхдүүд” концерт
  • 16:30
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 16:40
    Тулгар төрийн 2225, Их Монгол улс байгуулагдсаны 810, Ардын хувьсгалын 95 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын хүндэтгэлийн тоглолт /2016он/
  • 18:10
    Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улс байгуулагдсаны 814, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын нээлт /2020он/
  • 19:10
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 41,42-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/3109:50

TV9

"Токио 2020" Жудо багийн барилдаан /Хэсгийн барилдаан/

VII/3122:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 19-р анги

VII/3107:45

NTV

Токио 2020-Хөнгөн атлетик