МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Хайрлаарай “Зүг чиг”
  • 09:00
    “Мандухай цэцэн хатан” Монголын уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:05
    Янзаган хүрээ хүүхдийн жүжиг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Хүүхэд эрхэм” хүүхдийн эрхийн цуврал №5
  • 11:35
    16мм үзүүлж байна: “Янгир” баримтат кино
  • 12:00
    Дөрвөн улирал: “Аян замын тэмдэглэл”
  • 13:00
    “Утгын чимэг-2020” Богино өгүүллэгийн наадам 3-р хэсэг
  • 14:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” 9-р хэсэг
  • 15:00
    “Мөнх тэнгэрийн ивээл дор” Баримтат түүхэн нийтлэл
  • 16:00
    “Саруул талын ерөөл” Монголын уран сайхны кино
  • 17:30
    “Бахархал” Авто спортын Олон улсын хэмжээний мастер Б.Бат-Ундрал
  • 18:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Найрын ширээний ууц” жүжиг
  • 19:45
    Урлан
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Мандухай цэцэн хатан” Монголын уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл - Наран мандах эх орон
  • 07:00
    "Хөх толбот хүмүүс" Монголын уран сайхны кино
  • 08:40
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп
  • 09:30
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Буудлага: Спорт гар буу. Эмэгтэй 10 м/
  • 10:45
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп
  • 13:15
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Спортын гимнастик: Урьдчилсан шат. Эрэгтэй/
  • 14:15
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Буудлага: Хийн гар буу. Эрэгтэй 10м/
  • 15:30
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Спортын гимнастик: Урьдчилсан шат. Эрэгтэй/
  • 16:15
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп
  • 18:15
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Спортын гимнастик: Урьдчилсан шат. Эрэгтэй/
  • 21:10
    Сонин юу байна / What`s up
  • 21:50
    “Токио-2020” Эхний өдрийн тойм
  • 23:00
    "Академи ажиллагаа" Монголын уран сайхны кино
  • 00:40
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:45
    UBS завсарлага - Наран мандах эх орон

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:45
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 11:30
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 6,7,8-р анги
  • 14:10
    "21000 реалити шоу" дугаар 1,2,3
  • 17:25
    "Хаадын нутаг" ОАК 136-р анги
  • 18:10
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 11-р анги
  • 21:10
    "Авдрын мухарт: Алтан фонд үзүүлж байна"
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 137-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    Токио 2020 өнөөдөр
  • 07:55
    Токио 2020 - Бадминтон
  • 13:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "ТВ молл"
  • 18:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:20
    Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 18:50
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Хайрлахын цаана"уран сайхны кино
  • 20:50
    "Бизнес мэдээ"
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    Токио 2020 тойм
  • 23:15
    "Амьдралын тойрог" 31.32.33-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 02:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 04:00
    "Токио 2020" Нээлтийн үйл ажиллагаа /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Токио 2020" Туялзуур сэлэм Хүнд сэлэм (Эм), Илд сэлэм (Эр)
  • 10:00
    "Токио 2020" Жудо Эмэгтэй -48 кг, Эрэгтэй - 60 кг /Хэсгийн барилдаан/
  • 13:30
    "Токио 2020" Байт харваа Багийн холимог /Шигшээ тоглолт/
  • 16:00
    "Токио 2020" Жудо Эмэгтэй-48 кг, Эрэгтэй-60 кг /Шигшээ барилдаан/
  • 19:00
    "Токио 2020" Элсний воллейбол Эр, эм /Урьдчилсан шат/
  • 22:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Эфир завсарлага

C1

  • 07:50
    "Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт
  • 12:00
    Бизнес амжилт
  • 12:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт
  • 17:20
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:50
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг
  • 18:30
    "Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Токио 2020
  • 10:00
    Токио 2020
  • 12:00
    Токио 2020
  • 14:00
    Токио 2020
  • 16:00
    Хайрын хүч
  • 18:00
    Токио 2020
  • 20:00
    Токио 2020
  • 22:00
    Токио 2020
  • 00:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:35
    "Харанхуй хайрцаг" ОАК 5
  • 02:05
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-14-1
  • 02:45
    "Хоёр Ивановынхон" 4.16,17
  • 03:35
    Урлагийн гудамж
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Хятадыг тольдохуй" баримтат кино 3
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 21,22
  • 08:05
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-14-1
  • 08:40
    "Хоёр Ивановынхон" 4.16,17
  • 09:30
    "Токио 2020" өнөөдөр
  • 10:00
    "Токио 2020" Бокс эм 57 кг, эр 67 кг, 69 кг, 81 кг, 91 кг
  • 13:30
    "Харанхуй хайрцаг" ОАК 6
  • 14:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 5
  • 15:00
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 11
  • 16:00
    "Токио 2020" Бокс 1-р тойрог
  • 17:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 11
  • 17:25
    "Эрдэмт уяач" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Токио 2020" Бокс 1-р тойрог
  • 19:30
    "Токио 2020" Ширээний теннис эр, эм ганцаарчилсан
  • 20:00
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-14-2
  • 20:55
    "Хоёр Ивановынхон" 4.18,19
  • 22:00
    "Токио 2020" тойм
  • 23:15
    "Хайрын түүх" УСК 2
  • 01:20
    "Харанхуй хайрцаг" ОАК 6

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • 08:00
    Токио-2020:Элсний волейбол (урьдчилсан шат)
  • 10:00
    Токио-2020:Жүдо -48кг/-60кг (хэсгийн барилдаан)
  • 13:30
    Токио-2020:Байт харваа, багийн холимог (шигшээ)
  • 16:00
    Токио-2020:Жүдо -48кг/-60кг (шигшээ барилдаан)
  • 19:00
    Токио-2020:Туялзуур сэлэм (шигшээ)
  • 22:00
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 17-р анги
  • 23:15
    "Цэнхэр ном төсөл" ОАК 1.7-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-22-р анги
  • 09:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 8-р анги
  • 10:30
    "Хайрын симфони" ХОАК 35-р анги
  • 11:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 11-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Евро 2020" Финланд-Бельги /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-23-р анги
  • 15:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хайрын симфони" ХОАК 35-р анги
  • 16:50
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 17:25
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 6-р анги
  • 18:00
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-23-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 9-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Парадисо" кино нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 11-р анги
  • 23:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 07:30
    "Солиот эх" МУСК
  • 09:30
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал
  • 12:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 1,2-р анги
  • 14:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Сахиулсан тэнгэр" МУСК
  • 17:55
    "Ноён Магориумын шидэт дэлгүүр" УСК
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Big Brother-Mongolia" reality show
  • 22:00
    "Булшны нууц" УСК
  • 00:00
    "Самрагчин " МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 5-7-р анги
  • 09:00
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Токио 2020" олимпын наадмын нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Токио 2020" олимпын наадмын шууд дамжуулалт /BOXING/
  • 14:35
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Токио 2020" олимпын наадмын шууд дамжуулалт /BOXING/
  • 20:35
    "Токио 2020" олимпын наадмын нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр-10
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:00
    Уран сайхны кино
  • 08:45
    СЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/
  • 12:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Токиогоос токио" Цуврал 15 /давталт/
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    You Plus Me /Хүсэлбаатар Өлзийхүү/
  • 17:30
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 18:00
    Шууд: Токио 2020 - Усан сэлэлт
  • 20:30
    "Махны чанар шалгалтанд БҮДЭРЛЭЭ" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    УИХ-ын цаг
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/
  • 22:00
    "Дуулиант хэрэг" цуврал
  • 23:35
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:35
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 08:50
    "Сансрын нисэгч (The Spacewalker)" УСК
  • 11:10
    "Ямакаси (Yamakasi)" УСК
  • 12:50
    "Хатагтай (The Lady)" УСК
  • 15:10
    "Драфтын өдөр (Draft Day)" УСК
  • 17:00
    "Шатрын хүү (Pawn Sacrifice)" УСК
  • 19:10
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • 21:30
    "Бохир мөнгө (Lock, Stock and Two Smoking Barrels)" УСК
  • 23:30
    "Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК
  • 01:05
    "Васаби (Wasabi)" УСК
  • 02:30
    "Илбийн гайхамшиг (Now You See Me)" УСК
  • 04:30
    "Илбийн гайхамшиг 2 (Now You See Me 2)" УСК
  • 06:35
    "Бохир мөнгө (Lock, Stock and Two Smoking Barrels)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Токио-2020" Байт харваа /Багийн холимог/ урьдчилсан шат
  • 10:00
    "Токио-2020" Жудо /Эмэгтэй -48кг, Эрэгтэй -60кг/ Хэсгийн барилдаан
  • 13:30
    "Токио-2020" Байт харваа /Багийн холимог/ шигшээ тоглолт
  • 16:00
    "Токио-2020" Жудо /Эмэгтэй -48кг, Эрэгтэй -60кг/ Шигшээ барилдаан
  • 19:00
    "Токио-2020" Туялзуур сэлэм /Хүнд сэлэм/ эм, /Илд сэлэм/ эр - Шигшээ тоглолт
  • 22:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Бизнес амжилт
  • 23:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Гэрч ОАК 71,72-р анги
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 09:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 10:00
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим"
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:25
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 1, 2, 3 -р анги
  • 14:20
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хуурмаг" УСК
  • 16:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 36, 37-р анги
  • 17:30
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 20:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 6 -р анги
  • 20:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 21:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 22:00
    "Ажил олгогч" УСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Малчин ааваа магтан дуулъя" тоглолт Б.Эрдэнэхүү
  • 10:45
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Явуулын хүн" Монголын уран сайхны кино
  • 13:20
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:30
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Ideree's подкаст
  • 18:05
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "B Sound 5 жил" хүндэтгэлийн тоглолт
  • 22:05
    "Академи ажиллагаа" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Ах дүү гурав " МУСК
  • 09:25
    Зуны номтой өдрүүд: Хүүхдийн бүтээлч байдлын тухай
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:48
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:00
    "Зуны номтой өдрүүд " нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Өв соёлоороо гоёно" тоглолт
  • 21:00
    "Эртний хотын соёл иргэншил" баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Явуулын хүн" МУСК

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Эхлэл
  • 07:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Түүхэн хувьсах хөгжил: “Дарвины аюултай санаа баримтат кино 1-р хэсэг”
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Рашаан хад” баримтат кино 2013 он
  • 09:45
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:15
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 10:35
    Цаг агаар
  • 10:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 11:40
    Аман өв: “Хөдөлмөрийн баатар, Ардын жүжигчин, Төрийн хошой шагналт хөгжмийн зохиолч Н.Жанцанноров”
  • 13:40
    Цаг агаар
  • 13:45
    Монголын спорт түүх: “Сагсан бөмбөгийн анхдагчид-1”
  • 15:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Түүхэн хувьсах хөгжил: “Дарвины аюултай санаа баримтат кино 2-р хэсэг”
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 17:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Миний амьдрал” цуврал нэвтрүүлэг /Элма/ 2016 он
  • 18:05
    Цаг агаар
  • 18:10
    Явлаа, Ирлээ
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Тэр жилийн хүүхдүүд” баримтат кино 2012 он
  • 19:20
    Томилолтоос ирлээ
  • 19:40
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 10:00
    Ус дээшээ урсдаг 19-р анги
  • 11:00
    Теле концерт
  • 11:30
    Нано бальзам
  • 11:35
    Баримтат кино
  • 13:10
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:30
    Нано бальзам
  • 16:35
    Их замын тоос МУСК
  • 18:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:40
    Монгол Алтайн барагшун
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Ус дээшээ урсдаг 20-р анги
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:00
    Хүн чулууны нулимс МУСК
  • 23:20
    Эфир завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Чарли Чаплин Хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 09:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 11:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг – Д.Санжаадорж
  • 12:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг – Г. Занабазарын Нэрэмжит Дүрслэх Урлагийн Музейн үзмэрүүд 3-р хэсэг
  • 12:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:30
    Сувд нэвтрүүлэг - Г.Дуламсүрэн
  • 13:30
    Өнөр бүл /МУСК/
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг - Шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Их хурд-2, 4, 6 уралдаанууд
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг – Г. Занабазарын Нэрэмжит Дүрслэх Урлагийн Музейн үзмэрүүд 3-р хэсэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Expert talk
  • 18:30
    Спорт дууны түүх
  • 19:00
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хурдан морины түүх – Магнай халиун
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг - Танзани
  • 20:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Хүний заяа нэвтрүүлэг – А.Дашпэлжээ МУАЖ
  • 23:00
    Намрын халуун өдрүүд /МУСК/
  • 00:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 01:00
    Тоглолтын цаг /Bee Gees – One Night Only/
  • 03:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 87, 88-р анги
  • 08:10
    "Амьдралын амт" ОАК 9-13-р анги
  • 10:30
    "Шоронгийн эмч" ОАК 17-22-р анги
  • 14:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 1-3-р анги
  • 17:40
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 89, 90-р анги
  • 19:00
    "Амьдралын амт" ОАК 17, 18-р анги
  • 20:30
    "Шоронгийн эмч" ОАК 27, 28-р анги
  • 22:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 6-р анги
  • 23:30
    "Амьдралын амт" ОАК 17, 18-р анги
  • 00:40
    "Шоронгийн эмч" ОАК 27, 28-р анги
  • 01:50
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 6-р анги

TM

  • 08:00
    Монгол наадам-Тусгаар тогтнол
  • 09:30
    Токио-2020 Өнөөдөр
  • 10:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 24-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Бяцхан зөгий "хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 15:10
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:35
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Монгол"хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:30
    "Наадмын учир" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:35
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Ланяа бичээс" ОАК 25-р анги
  • 22:30
    Токио-2020 тойм

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дэлхийн тамирчин: Хөлбөмбөгийн хаан “Пеле”
  • 07:45
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 08:10
    Эрийн хийморь: Архангай аймгийн Цэнхэр сумаас бэлтгэв
  • 09:00
    Монголын спортын түүх
  • 10:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Волейболын идэрчүүдын УАШТ-2020 1-р хэсэг
  • 12:40
    Волейболын идэрчүүдын УАШТ-2020 2-р хэсэг
  • 13:40
    Волейболын идэрчүүдын УАШТ-2020 3-р хэсэг
  • 15:20
    Волейболын идэрчүүдын УАШТ-2020 4-р хэсэг
  • 17:10
    Волейболын идэрчүүдын УАШТ-2020 5-р хэсэг
  • 18:10
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Ш. Зоригт
  • 18:35
    MNB Спорт сувгийн архиваас: “Аваргууд” Олимпын аварга Э. Бадар-Ууган
  • 19:05
    Спорт хобби: Спортын дэд мастер Х. Бат-Оюун
  • 19:25
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Цэрэнгийн Чанцал
  • 20:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:45
    Уухай: Монгол улсын даяар дуурсах мэргэн Ж. Магнай
  • 22:15
    “Тэлмүүн Доной” мастер кросс 2019 Авто машины уралдаан Өмнөговь аймгаас бэлтгэн
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-27
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Дээрхийн Заяа
  • 11:50
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:18
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Теле-концерт
  • 15:45
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Танайд мод тарья
  • 17:30
    Монгол аялгуу
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-28
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник
  • 19:30
    Монгол аялгуу
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 20:30
    Монгол аялгуу
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Зөв хооллоё
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 37,38-р анги
  • 12:20
    “Монгол оюутан” Колумбын Их сургуулийн магистрант Б.Мөнхэрдэнэ
  • 12:55
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 13:00
    “Гэгээн үдэш” Төрийн дуулал
  • 14:25
    “Таван эрдэнийн шагай”
  • 15:00
    “Алдар Жерри хоёр” уран сайхны кино 1,2,3-р анги
  • 16:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:40
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 17:00
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Наадам болохын өмнө” зохиомжит нэвтрүүлэг /2013он/
  • 18:00
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав
  • 18:25
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 39,40-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/3122:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 19-р анги

VII/3109:50

TV9

"Токио 2020" Жудо багийн барилдаан /Хэсгийн барилдаан/

VII/3107:45

NTV

Токио 2020-Хөнгөн атлетик