МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Хүннү гүрэн: “Гал голомт”
  • 08:50
    Өв эрдэнэ
  • 09:00
    “Мандухай цэцэн хатан” Монголын уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:05
    “Нутагтаа сайхан амьдаръя” Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 10:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Хөөе, Тэцүя” хүүхдийн кино 15-р анги
  • 11:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 12:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” 9-р хэсэг
  • 13:00
    “Хүнсний эрхийн бичиг, хүртээмж” сурвалжлага
  • 13:20
    “Утгын чимэг-2020” Богино өгүүллэгийн наадам 2-р хэсэг
  • 14:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Явлаа, ирлээ
  • 15:10
    “Хөдөөний эмч” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 15:55
    Малын бүртгэлжүүлэлт
  • 16:10
    “Хүүхэд эрхэм” хүүхдийн эрхийн цуврал №4
  • 16:30
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:00
    “Бахархал” Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Т.Сүхбаатар
  • 17:40
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр “Итгэл”
  • 17:55
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:10
    Дээд гоёл дээл
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    Эрдэнийн шигтгээ эх орон минь
  • 19:25
    Аав адуу хоёр
  • 19:30
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Хайрлаарай “Зүг чиг”
  • 22:10
    “Мандухай цэцэн хатан” Монголын уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:05
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл - Наран мандах эх орон
  • 07:12
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:20
    "Улаанбаатарт байгаа миний аавд" Монголын уран сайхны кино
  • 08:50
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:10
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:50
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:25
    "Гэгээн мөр" БНМАУ-ын Гавьяат Жүжигчин Г.Батсүх
  • 10:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 5,6/
  • 10:55
    "Тэсэй хөлөг онгоц" олон ангит кино /10/
  • 12:10
    Сонин юу байна / What`s up
  • 12:55
    "Луйвар" олон ангит кино /10/
  • 13:45
    Аяллын тойрог
  • 14:35
    Entertainment zone
  • 15:10
    "Солиот эх" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /41,42/
  • 17:25
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 18:20
    Бизнес мэдээ
  • 18:30
    Токио 2020 Зуны XXXII олимпын наадмын нээлт
  • 22:30
    Токио хүрэх зам
  • 22:50
    "Маск" Монголын уран сайхны кино
  • 00:30
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:35
    UBS завсарлага - Наран мандах эх орон

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:15
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 12:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 9-р анги
  • 13:10
    "21000 реалити шоу" дугаар 4
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "Миний клипүүд"
  • 16:05
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 135-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 10-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 5
  • 22:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 136-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:40
    Лондон 2012 - Чөлөөт бөх 55кг,74кг эрэгтэй Наранбаатар
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    "Амьдралын тойрог" 34-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    Зэвсэгт хүчний 100 жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    “Мандалын шигшмэл хурд 2” уралдаан
  • 16:30
    "ТВ молл"
  • 17:00
    Мэдээ
  • 17:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:30
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Бизнес мэдээ
  • 17:45
    "Амьдралын тойрог"35-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 18:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    "Токио 2020" зуны 32 дахь олимпын наадмын нээлтийн ажиллагаа
  • 22:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 23:15
    "Амьдралын тойрог"35-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:20
    "Миний хайр" МУСК
  • 06:55
    Дорнын зурлага
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    "Токио 2020" Байт харваа эмэгтэй ганцаарчилсан
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 18,19-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 48-р анги
  • 12:00
    "Токио 2020" Байт харваа эрэгтэй ганцаарчилсан
  • 14:00
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 20-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:20
    "Миний хайр" МУСК
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:30
    Эмнэлэг УСК 5-р анги
  • 19:00
    "Токио 2020" Нээлтийн үйл ажиллагаа шууд дамжуулна
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" МУСК 9-р анги
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    Өдрийн хөтөлбөр арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    Өдрийн хөтөлбөр арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:30
    "Эрэмдэг" МУСК
  • 13:20
    "Би унасан ч гэсэн" Баримтат кино
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 66,67-р анги
  • 15:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 16:00
    "Эзел" ОАК 37-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Оргил өөд" Баримтат кино
  • 18:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:40
    "Токио 2020" Олимпийн наадмын нээлт /Шууд/
  • 23:00
    "Эзел" ОАК 37-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Нахиа
  • 10:00
    Кобра ОАК
  • 10:30
    Гялайлаа
  • 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Гэр ОАК-12
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Single Ladies МУСК
  • 14:50
    Аяллын жим: Отгонтэнгэрийн орноор
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Нахиа
  • 17:30
    Токио хүрэх зам
  • 18:00
    Их эмч
  • 19:00
    Токио 2020 нээлтийн үйл ажиллагаа-шууд
  • 22:30
    Хуйвалдаан МУСК
  • 00:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:20
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-13-2
  • 02:00
    "Хоёр Ивановынхон" 4.14,15
  • 02:50
    Торгоны зам "Хятадыг тольдохуй" баримтат кино 2
  • 03:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Хятадыг тольдохуй" баримтат кино 2
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 19,20
  • 08:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.45,46
  • 08:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 09:00
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг" 5
  • 09:30
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-13-2
  • 10:05
    "Хоёр Ивановынхон" 4.14,15
  • 11:00
    "Харанхуй хайрцаг" ОАК 5
  • 11:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 12:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 19,20
  • 12:50
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.45,46
  • 13:15
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 13:40
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 5
  • 14:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 5
  • 14:45
    "К-ПОП Фестиваль Монголд" шоу 4
  • 15:45
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.45
  • 16:05
    "Токиогоос токио" нэвтрүүлэг 15
  • 17:10
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-14-1
  • 18:00
    "Токио 2020" зуны олимпын 32-р наадмын нээлтийн өмнө /шууд/
  • 18:50
    "Токио 2020" зуны олимпын 32-р наадмын нээлт /шууд/
  • 22:30
    "Хоёр Ивановынхон" 4.16,17
  • 23:35
    "Хайрын түүх" УСК 1

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.9,10-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 08:00
    Токио-2020:Байт харваа (эмэгтэй ганцаарчилсан)
  • 10:00
    "Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Шинжлэх ухаан
  • 11:20
    Аугаа уран зургууд
  • 11:30
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    Токио-2020:Байт харваа (эрэгтэй ганцаарчилсан)
  • 14:00
    "Гранд зочид буудал" 4.11,12-р анги
  • 14:55
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Цэнхэр ном төсөл" ОАК 1.5-р анги
  • 16:40
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 17:40
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.25-р анги
  • 18:00
    "Токио-2020" олимпын наадмын нээлт
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 4.13,14-р анги
  • 23:00
    "Цэнхэр ном төсөл" ОАК 1.6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-26-р анги
  • 09:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 7-р анги
  • 10:30
    "Хайрын симфони" ХОАК 34-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Евро 2020" Умард Македон-Нидерланд /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-26-р анги
  • 15:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 10-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Хайрын симфони" ХОАК 34-р анги
  • 16:55
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:55
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 18:25
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 5-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 8-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 10-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Хайрын симфони" ХОАК 35-р анги
  • 22:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 5-р анги
  • 23:50
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 07:50
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 09:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 10-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Big Brother Mongolia" reality show
  • 14:30
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    "Чин сэтгэл" СОАК 7,8-р анги
  • 17:20
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 11-р анги
  • 20:50
    "Авгалдайнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "DNA" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мерилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног" УСК
  • 00:00
    "Хувь тавилан" МОАК 104-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 8-р анги /давталт/
  • 08:00
    Богино хэмжээний кино
  • 08:35
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S5 4-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 11:00
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 13:25
    "Тоглож болохгүй нас" МУСК
  • 15:00
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:00
    Токио 2020 зуны 32 дахь удаагийн нээлтийн өмнө /шууд/
  • 19:00
    Токио 2020 зуны 32 дахь удаагийн нээлт /шууд/
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S5 5-р анги
  • 23:20
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:10
    Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Дэггүй аав" ОАУСК 19-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сүүлчийн янычар" ОАУСК 14-р анги /давталт/
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/
  • 14:40
    "Токио хүрэх зам" Цуврал 15 давталт
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:35
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:50
    "Токиогоос токио" Цуврал 15
  • 17:50
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 18:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ШУУД: "ТОКИО 2020" Зуны 32-р олимпийн их наадмын нээлт
  • 22:30
    "Дэггүй аав" ОАУСК 20-р анги
  • 23:20
    "Сүүлчийн янычар" ОАУСК 15-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:40
    "Анхаар дотор чимээгүй" МУСК
  • 10:20
    "Тээвэрлэгч 2 (Transporter 2)" УСК
  • 12:00
    "Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног (My Week With Marilyn)" УСК
  • 13:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.32,33-р анги)
  • 15:30
    "Васаби (Wasabi)" УСК
  • 17:10
    "Шинэ трэйлер"
  • 17:20
    "Мэргэжлийн алуурчин (Sicario)" УСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.34-р анги)
  • 20:30
    "Илбийн гайхамшиг (Now You See Me)" УСК
  • 22:50
    "Илбийн гайхамшиг 2 (Now You See Me 2)" УСК
  • 01:10
    "Мангас (Monster)" УСК
  • 03:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.33,34-р анги)
  • 04:30
    "Илбийн гайхамшиг (Now You See Me)" УСК
  • 06:30
    "Илбийн гайхамшиг 2 (Now You See Me 2)" УСК

Star TV

  • 06:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:00
    Бизнес амжилт
  • 07:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 07,08-р анги
  • 08:00
    "Токио-2020" Байт харваа /Эмэгтэй ганцаарчилсан/ урьдчилсан шат
  • 10:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 34-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг 15
  • 12:00
    "Токио-2020" Байт харваа /Эрэгтэй ганцаарчилсан/ урьдчилсан шат
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 74-р анги
  • 15:00
    "Токиогоос Токио" нэвтрүүлэг 15
  • 16:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес амжилт
  • 17:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 35-р анги
  • 17:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Токиогоос Токио" нэвтрүүлэг 15
  • 19:00
    Токио-2020 олимпийн наадмын нээлт
  • 23:00
    Гэрч ОАК 75-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 09:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 4 -р анги
  • 10:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:25
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Өшөө авалт" УСК
  • 13:40
    "Өв соёлоор гоёно" тоглолтын цаг үзүүлж байна
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой"
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 18:00
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 20:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 5 -р анги
  • 20:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хуурмаг" УСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Монголоо дуулъя" тоглолт Н.Дашдэмбэрэл
  • 10:10
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Хүний цаана" Монголын уран сайхны кино
  • 12:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 13:30
    "Рояаль ОУИС" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Боржигон Гэрэлт
  • 16:35
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Их завсарлага" подкаст
  • 17:35
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Малчин ааваа магтан дуулъя" тоглолт Б.Эрдэнэхүү
  • 21:55
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • 22:00
    "Явуулын хүн" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Зуны номтой өдрүүд: Хүүхдийн бүтээлч байдлын тухай
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 12:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн хот Сингапур" баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Ирээдүйн хот -Kуала Лампур" баримтат кино
  • 20:00
    "Gomoroy" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Эхлэл
  • 07:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Тоглоомын шинэ дүрэм-2
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Ялалтад тэмүүлсэн Монгол морьд
  • 09:30
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг: “Ходоодны хорт хавдар”
  • 10:00
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг: /Багш, сурагч, гэр бүл/
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Газрын тос” баримтат кино
  • 13:00
    “Монголын Парламентын түүхэн товчоон 30 жилд” баримтат нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Хариуцлагатай нүүдэлчид
  • 14:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Улаан тарианы отряд” баримтат кино/2015 он/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 15:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 15:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Их усны хөх чулуу”
  • 16:35
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Миний амьдрал” цуврал нэвтрүүлэг /Судар ухаан/ 2017 он
  • 17:15
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Түүхэн хувьсах хөгжил: “Дарвины аюултай санаа баримтат кино 1-р хэсэг”
  • 18:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:30
    “Рашаан хад” баримтат кино 2013 он
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол-АНУ-ын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Х.Бэхбат 2018 он
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Ээж” Хөвсгөл аймгийн Ханх сумаас бэлтгэв. /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Дуулах тусам дурлах аялгуу
  • 10:00
    Ус дээшээ урсдаг 18-р анги
  • 10:55
    Нано бальзам
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    Хүргэн хүү МУСК
  • 13:40
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Их замын тоос МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Ус дээшээ урсдаг 19-р анги
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Их замын тоос МУСК
  • 23:00
    Эфир завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Чарли Чаплин Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 09:00
    Дэлхийн алдартнууд – Одри Хепберн
  • 09:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 2-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Зураг түүх өгүүлнэ – Х.Үнэнхүү МУГЖ
  • 12:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг – Г. Занабазарын Нэрэмжит Дүрслэх Урлагийн Музейн үзмэрүүд 2-р хэсэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сүлд үү, Тоо юу - Борнео
  • 14:45
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Их хурд - 1
  • 17:00
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Манай дэлгэцнээ
  • 17:40
    Зураглал – Орхон хүрхрээ
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Монгол наадам- Бөхчүүд
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг – Г. Занабазарын Нэрэмжит Дүрслэх Урлагийн Музейн үзмэрүүд 2-р хэсэг
  • 19:45
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг – Д.Санжаадорж
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сувд нэвтрүүлэг - Г.Дуламсүрэн
  • 22:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 00:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эммануэль - 3 /УСК/
  • 02:15
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 85, 86-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 34
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 25, 26
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Амьдралын амт" ОАК 13, 14-р анги
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 15
  • 12:00
    "Шоронгийн эмч" ОАК 23, 24-р анги
  • 13:10
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 4-р анги
  • 14:20
    "Тосгонд болсон явдал" ОАК 25-28-р анги
  • 17:30
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 87, 88-р анги
  • 19:00
    "Амьдралын амт" ОАК 15, 16-р анги
  • 20:30
    "Шоронгийн эмч" ОАК 25, 26-р анги
  • 22:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 5-р анги
  • 23:30
    "Амьдралын амт" ОАК 15, 16-р анги
  • 00:40
    "Шоронгийн эмч" ОАК 25, 26-р анги
  • 01:50
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 5-р анги

TM

  • 08:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 08:10
    Токио-2020 Олимпын тоглолт POWING
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр - 16
  • 14:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 14:10
    "Ланяа бичээс" ОАК 23-р анги
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 14:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    Токио хүрэх зам-15
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    Токио-2020 Зуны олимпын 32-р наадмын нээлтийн өмнө /шууд/
  • 18:50
    Токио-2020 Зуны олимпын 32-р наадмын нээлтийн үйл ажиллагаа /шууд/
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:35
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 22:40
    "Ланяа бичээс" ОАК 24-р анги
  • 23:30
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дархан мэх:Монгол улсын өсөх идэр начин М. Жамьянпүрэв
  • 07:45
    MNB Спорт сувгийн архиваас: Киокүшин каратэгийн ДАШТ-2019
  • 08:45
    Бахархал: Монгол улсын спортын мастер О. Баярцогт
  • 09:25
    Монголын спортын түүх
  • 10:25
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ч. Батзориг
  • 10:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Д. Нэмэхбаяр, Монгол улсын начин Д. Багахүү
  • 11:25
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны УАШТ 3-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны УАШТ 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:35
    Аваргууд: Олимпийн аварга МУГТ Э. Бадар-Ууган
  • 16:05
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны УАШТ 4-р хэсэг
  • 18:01
    Бөхийн хууч: МУГД, Монгол улсын начин Д. Баатаржав
  • 18:30
    Зочны ярилцлага
  • 18:50
    Бахархал: МУГД С. Ган-Эрдэнэ
  • 19:20
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболор
  • 20:00
    Монголын спорт-түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Х. Барсүрэн
  • 21:40
    Спорт-Хобби: Авто спортын дэд мастер Х. Бат-Оюун
  • 22:00
    Спорт таны амралтан:”Авто хим 2019” мастер кросс уралдаан
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-26
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:15
    МУСК
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хошин өнцөг
  • 17:30
    Монгол аялгуу
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-27
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Дээрхийн Заяа
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Танайд мод тарья
  • 21:30
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 35,36-р анги
  • 12:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:30
    “Зогсошгүй” Дуучин, Соёлын тэргүүний ажилтан Даваасүрэнгийн Отгонжаргал
  • 13:10
    “Миний сонгосон мэргэжил” Цаг уурч
  • 13:30
    “Эх өв” Монгол гэрийн түүх
  • 13:50
    Хүүхдийн эрх
  • 14:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц:Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал
  • 15:00
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хамгаалагдсан ирээдүй
  • 15:10
    “Гэгээн хүслэн” Хүүхдийн дууны концерт
  • 15:45
    Дэлгэр зуны наран дор /1996он/
  • 16:30
    “Монгол оюутан” Колумбын Их сургуулийн магистрант Б.Мөнхэрдэнэ
  • 17:05
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:15
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    “Гэгээн үдэш” Төрийн дуулал
  • 19:10
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 37,38-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/3109:50

TV9

"Токио 2020" Жудо багийн барилдаан /Хэсгийн барилдаан/

VII/3122:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 19-р анги

VII/3107:45

NTV

Токио 2020-Хөнгөн атлетик