МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Хүннү гүрэн: “Нүүдэлчин гүрэн”
  • 08:50
    Хөгжмийн агшин
  • 09:00
    “Хатан хаан Сиси” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Хөөе, Тэцүя” хүүхдийн кино 13-р анги
  • 11:40
    Янзаган хүрээ хүүхдийн жүжиг
  • 12:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” 7-р хэсэг
  • 13:30
    “Болор цом-38” Яруу найргийн наадам 2-р хэсэг
  • 14:30
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 15:10
    “Хөдөөний эмч” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 16:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Амьдрал тэнцүү томъёо” жүжиг
  • 17:25
    “Спорт-хобби” Спорт сонирхогч Д.Болдсүрэн
  • 17:50
    “Хүүхэд эрхэм” хүүхдийн эрхийн цуврал №2
  • 18:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:30
    Иргэдийн эрх зүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр “Амлалт”
  • 19:15
    Алтан язгуур : “Дархчуул ба хийц”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Малын бүртгэлжүүлэлт
  • 21:25
    “Хатан хаан Сиси ” Уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл - Наран мандах эх орон
  • 07:12
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:20
    "Улаан дарцаг" Монголын уран сайхны кино
  • 08:50
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:10
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:50
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 1,2/
  • 11:00
    "Тэсэй хөлөг онгоц" олон ангит кино /8/
  • 11:55
    Токио хүрэх зам
  • 12:20
    "Луйвар" олон ангит кино /8/
  • 13:15
    Машагийн төрсөн өдөр
  • 13:40
    "Single ladies 2" Монголын уран сайхны кино
  • 15:20
    "Аргагүй монгол аялгуу" МУГЖ Б.Сарантуяа
  • 17:30
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /37,38/
  • 18:10
    Бизнес мэдээ
  • 18:15
    "Тэсэй хөлөг онгоц" олон ангит кино /9/
  • 19:15
    Үлгэрийн далай
  • 19:30
    Токиогоос Токио - Спортын хөтөлбөр
  • 20:50
    "Луйвар" олон ангит кино /9/
  • 21:55
    Аяллын тойрог
  • 22:50
    "Зүрхэнд гэрэлтэх од" Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 01:05
    UBS завсарлага - Наран мандах эх орон

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:15
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 12:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 7-р анги
  • 13:10
    "21000 реалити шоу" дугаар 2
  • 14:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "Концерт"
  • 16:05
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 133-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 8-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 3
  • 22:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 134-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:40
    Лондон 2012 - Чөлөөт бөх 48кг,63кг Отгонцэцэг Батцэцэг
  • 09:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:05
    "Амьдралын тойрог"32-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "Оддын бэсрэг наадам"тусгай дугаар
  • 14:35
    Монгол соёл монголын баялаг"
  • 16:00
    Алтай таван богдын хурд баруун бүсийн наадам, гуравдугаар хэсэг
  • 17:30
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Орон орны хоол
  • 19:05
    Олим 2020
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "Амьдралын тойрог"33-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр"
  • 22:15
    Лондон 2012 - Чөлөөт бөх 72кг эмэгтэй Бурмаа
  • 00:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:20
    "Код" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Токио 2020" Софтбол /Австрали - Япон/ тоглолт шууд
  • 11:00
    "Токио 2020" Софтбол /Итали - АНУ/ тоглолт шууд
  • 14:00
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Токио 2020" Хөлбөмбөг эмэгтэй /Их Британи-Чили/
  • 17:30
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Сигам" МУСК
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Орос ба Хятад зуун дамжсан их зам" баримтат кино
  • 21:00
    "Эмнэлэг" УСК 3-р анги
  • 22:40
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:10
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" МУСК 7-р анги
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    Өдрийн хөтөлбөр арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    Өдрийн хөтөлбөр арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:30
    "Амьдрах тасалбар" МУСК
  • 13:20
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл /давталт/
  • 14:00
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 62,63-р анги
  • 15:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 16:00
    "Эзел" ОАК 35-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Би чадна" Зургийн хичээл
  • 18:00
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 20-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үүргэвчтэй аялал-14" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Токиогоос токио" спортын хөтөлбөр #15
  • 21:30
    "Аминд хүрсэн олз" МУСК
  • 23:00
    "Эзел" ОАК 35-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Нахиа
  • 10:00
    Кобра ОАК
  • 10:30
    Гялайлаа
  • 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Гэр ОАК-10
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм: Чи Булаг
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    You plus me: Батболд, Эрдэнэтуяа
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    Аяллын жим: Бөхөн шар
  • 18:30
    Токиогоос Токио ток шоу
  • 19:30
    Кобра ОАК
  • 20:30
    Гэр ОАК-11
  • 21:30
    Тань руу нүүж явна МУСК
  • 23:15
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:05
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-12-2
  • 01:45
    "Хоёр Ивановынхон" 4.10,11
  • 02:35
    Торгоны зам "Гэрсэг Хятадууд" баримтат кино 3
  • 03:25
    "Хойд далайн зам" нэвтрүүлэг 1
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Гэрсэг Хятадууд" баримтат кино 3
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 15,16
  • 08:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.41,42
  • 08:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 09:00
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг" 3
  • 09:30
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-12-2
  • 10:05
    "Хоёр Ивановынхон" 4.10,11
  • 11:00
    "Харанхуй хайрцаг" ОАК 3
  • 11:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 12:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 15,16
  • 12:50
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.41,42
  • 13:15
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 13:40
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 3
  • 14:00
    Өв соёл-үнэт эрдэнэ
  • 14:30
    "К-ПОП Фестиваль Монголд" шоу 4
  • 15:30
    "Токиогоос токио" нэвтрүүлэг 14
  • 16:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 17:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 14,15
  • 17:55
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.41,42
  • 18:20
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 3
  • 18:45
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-13-1
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхон" 4.12,13
  • 21:20
    "Алсын холын бүжиг" кино драм
  • 22:50
    "Сайн аав" МУСК
  • 00:45
    "Харанхуй хайрцаг" ОАК 3

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.5,6-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.24-р анги
  • 08:00
    Токио-2020:Софтбол (Австрали-Япон)
  • 11:00
    Токио-2020:Софтбол (Итали-АНУ)
  • 14:00
    "Тансаг ертөнц" ОАК 16-р анги
  • 15:05
    "Гранд зочид буудал" 4.7,8-р анги
  • 16:00
    Токио-2020:Хөлбөмбөг (БНХАУ-Бразил)
  • 18:00
    Аугаа уран зургууд
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.13-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.21,22-р анги
  • 19:30
    "Нүүдэл" баримтат кино
  • 21:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 4.9,10-р анги
  • 23:00
    "Цэнхэр ном төсөл" ОАК 1.4-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-24-р анги
  • 09:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 5-р анги
  • 10:30
    "Хайрын симфони" ХОАК 32-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Евро 2020" Итали-Уэльс /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-24-р анги
  • 15:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 8-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Хайрын симфони" ХОАК 32-р анги
  • 16:55
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:55
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 18:25
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 3-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 6-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 8-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Хайрын симфони" ХОАК 33-р анги
  • 22:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 3-р анги
  • 23:50
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Амьдралын нахиа" МУСК
  • 07:40
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • 09:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 8-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Big Brother Mongolia" reality show
  • 14:30
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    "Чин сэтгэл" СОАК 3,4-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 9-р анги
  • 20:50
    "Авгалдайнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Анзаарагдахгүй оршихын давуу тал" УСК
  • 00:00
    "Хувь тавилан" МОАК 102-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 6-р анги /давталт/
  • 08:00
    "Хамаг Монгол" кино концерт
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S5 2-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 11:00
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:25
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 13:50
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Айраг хаус" нэвтрүүлэг #3
  • 16:05
    НДЕГ үзүүлж байна
  • 16:30
    "Шинэ амьдрал" УСК
  • 18:05
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S5 3-р анги
  • 23:20
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:00
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 09:00
    "Дэггүй аав" ОАУСК 17-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сүүлчийн янычар" ОАУСК 12-р анги /давталт/
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Б.Баттулга "Хүний сайхан хорвоод" 1-р хэсэг
  • 15:20
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/ давталт
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Коронавирусын хүндрэлүүд - Халдварын дараах амьдрал
  • 19:30
    "Дэггүй аав" ОАУСК 18-р анги
  • 20:30
    "Сүүлчийн янычар" ОАУСК 13-р анги
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/
  • 22:05
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:00
    "Анхаар дотор чимээгүй" МУСК
  • 10:50
    "Ромео Жульетта хоёр (Romeo + Juliet)" УСК
  • 12:50
    "Драфтын өдөр (Draft Day)" УСК
  • 14:45
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.30,31-р анги)
  • 16:20
    "Ямакаси (Yamakasi)" УСК
  • 17:55
    "Лас Вегасын сүйрэл (Destruction Las Vegas)" УСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.32-р анги)
  • 20:30
    "Шатрын хүү (Pawn Sacrifice)" УСК
  • 22:40
    "Хатагтай (The Lady)" УСК
  • 01:05
    "Өлсгөлөн тоглоом: Ятгач шаазгай 1 (The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 )" УСК
  • 03:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.31,32-р анги)
  • 04:30
    "Шатрын хүү (Pawn Sacrifice)" УСК
  • 06:20
    "Хатагтай (The Lady)" УСК

Star TV

  • 06:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:00
    Бизнес амжилт
  • 07:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 03,04-р анги
  • 08:00
    "Токио-2020" Софтбол /Австрали-Япон/
  • 11:00
    "Токио-2020" Софтбол /Итали-АНУ/
  • 14:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 32-р анги
  • 14:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Гэрч" ОАК 72-р анги
  • 16:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Токио-2020" Хөлбөмбөг /Швед-АНУ/ эм
  • 18:30
    Бизнес амжилт
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 05-06-р анги
  • 19:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Халуухан ээж" ХОАК 33-р анги
  • 20:25
    Хар сувдны нууц МУСК
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 73-р анги
  • 23:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 09:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 2 -р анги
  • 10:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:25
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "6 дугаар сарын 3" УСК
  • 13:40
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Өв соёлоор гоёно" тоглолтын цаг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 18:00
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 20:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 3 -р анги
  • 20:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 21:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 22:00
    "Зуны дарс" УСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Уулзахын хүслэн” тоглолт Х.Мөнгөнцэцэг
  • 10:00
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Алан партриж" уран сайхны кино
  • 12:20
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 13:30
    Манай гарагийн нандин эрдэнэ
  • 14:20
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Их завсарлага" подкаст
  • 15:15
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Чи Булаг
  • 18:05
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Рояаль ОУИС" үзүүлж байна
  • 19:40
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 19:50
    “Миний сонсож өссөн дуунууд” тоглолт
  • 22:05
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • 22:10
    "Үл сэжиглэгдэх" уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Зуны номтой өдрүүд: Япон уран зохиолын тухай
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 12:33
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ороc бүтээлчдийн хот"баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 17:47
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 19:05
    Зуны номтой өдрүүд: "Тахал"
  • 20:00
    "Gomoroy" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 3-р анги МУСК
  • 00:15
    Сайхан амраарай

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Эхлэл
  • 07:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Тагнуулын технологи-2
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 09:20
    “Далай” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Томилолтоос ирлээ
  • 11:40
    “Ардын хувьсгал Алтанбулагт” нийтлэл
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг: /Сайн аав/
  • 13:30
    “Түймрийн улирал” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 15:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 15:40
    Америк хэмнэл: Конкрессийн номын сангийн Монгол-Төвөд номыг хариуцсан мэргэжилтэн Сусан Мейнхейт
  • 16:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Миний амьдрал” цуврал нэвтрүүлэг /Амьдрал уул/ 2016 он
  • 17:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Тоглоомын шинэ дүрэм-1
  • 18:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Миний сайхан ээж”
  • 18:40
    Нэг сэтгэл-Нэг зорилго /ХӨСҮТ-ийн нэг өдөр/
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Монгол-БНХАУ-ын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Х.Аюурзана, Д.Цахилгаан /2018 он/
  • 19:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ архив: “Хилчний амьдрал” /2017 он/
  • 21:15
    Цаг агаар
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Оршихуйн ур” Ардын жүжигчин,найруулагч Б.Мөнхдорж
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Шинэ ном
  • 10:00
    Ус дээшээ урсдаг 16-р анги
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Нано бальзам
  • 11:35
    Тунгалаг тамир МУСК 2-р анги
  • 13:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 14:00
    Очирваань гэрэлтэх цагаар
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Намар нахиалсан мод МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Түмний нэг
  • 20:00
    Ус дээшээ урсдаг 17-р анги
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Тунгалаг тамир МУСК 3-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Чарли Чаплин Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 2-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Мориор амилсан Монгол заяа - А.Баярмагнай МУСГЗ, Адуу судлаач
  • 12:30
    Бренд нэвтрүүлэг /Сони/
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг - Танзани
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Улсын наадам-2019 Шүдлэн, даага, эрлийз дээд насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Миний Монгол шууд нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Содурлан хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Би уран бүтээлч - Д.Жавхаасайхан, Д.Үүрийнтуяа МУСТА
  • 19:30
    Гайхамшигт санаанууд бүтсэн түүх - Иод
  • 20:00
    Монголын гэгээ-Д.Гантулга
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сувд – С.Цогтсайхан /МУГЖ/
  • 22:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 2-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 81, 82-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 32
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 21, 22
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Амьдралын амт" ОАК 9, 10-р анги
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 13
  • 12:00
    "Шоронгийн эмч" ОАК 19, 20-р анги
  • 13:10
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 2-р анги
  • 14:20
    "Тосгонд болсон явдал" ОАК 17-20-р анги
  • 17:30
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 83, 84-р анги
  • 19:00
    "Амьдралын амт" ОАК 11, 12-р анги
  • 20:30
    "Шоронгийн эмч" ОАК 21, 22-р анги
  • 22:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 3-р анги
  • 23:30
    "Амьдралын амт" ОАК 11, 12-р анги
  • 00:40
    "Шоронгийн эмч" ОАК 21, 22-р анги
  • 01:50
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 3-р анги

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг МУГЖ Ц.Цэнд-Аюуш
  • 10:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 21-р анги
  • 10:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Чингисийн чулууны бичиг буюу Есүгэн мэргэн
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Нандинэрдэнэ" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    Виртуал Хархорум
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:35
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:50
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг: Б.Батболд Монгол Улсын гавъяат жүжигчин
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 22-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Хувь заяаны тойрог" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв /Дашдэлэг/
  • 08:10
    Спорт таны амралтанд Зогсошгүй: Олон улсын хэмжээний мастер Б. Мишээлт
  • 08:40
    Бахархал: МУГТ Ч. Цэвээнпүрэв
  • 09:10
    “РАГБИ 7” 2020 оны УАШТ хэсгийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 16:40
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Лондон 2012” олимпын дурсамж
  • 17:15
    Зочны ярилцлага
  • 17:35
    Бахархал: “Монголын Волейболын үе үеийн холбогчид”
  • 19:00
    Спорт цаг үе-шууд
  • 20:00
    Миний мөрөөдөл: Чөлөөт бөхийн тамирчин, Спортын мастер Б. Марал
  • 20:30
    Амжилтын төлөө Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Л. Отгонбаяр
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бахархал: Аэробик гимнастикийн дасгалжуулагч С. Тунгалаг
  • 21:40
    Аваргууд: Монгол улсын арслан, гавьяат тамирчин У. Мөнх-Эрдэнэ
  • 22:20
    Спорт таны амралтанд:”Мастер кросс финал 2019” авто машины бартаат замын уралдаан
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-24
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Тархины ХАКЕР
  • 11:58
    Түмэнд түгээе
  • 12:13
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:38
    Монгол аялгуу
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хошин өнцөг
  • 17:30
    Монгол аялгуу
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-25
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    Монгол аялгуу
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Танайд мод тарья
  • 21:30
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 31,32-р анги
  • 12:20
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 13:10
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Мэргэжил сонголт”
  • 13:40
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:50
    “Агаараар гүйцгээе” Дугуйтай гэр бүл /Дундговь, Өмнөговь аймгаар/
  • 15:00
    “Азийн гэр бүл” нэгдүгээр бүлэг “Мний аав”
  • 15:50
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхэд эцэг эхийн харилцаа
  • 16:00
    Алхам-1
  • 16:25
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Онгодын даллага” Төрийн шагналт, Ардын уран зохиолч, яруу найрагч Ш.Сүрэнжав /2007он/
  • 17:45
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:55
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 10-р хэсэг
  • 18:10
    “Дөрвөн урилга” Аян замын тэмдэглэл
  • 19:10
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 33,34-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/3122:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 19-р анги

VII/3109:50

TV9

"Токио 2020" Жудо багийн барилдаан /Хэсгийн барилдаан/

VII/3107:45

NTV

Токио 2020-Хөнгөн атлетик