МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Хүннү гүрэн: “Өвөг дээдэс”
  • 08:40
    Ухаалаг хөдөө аж ахуй
  • 09:10
    “Хатан хаан Сиси ” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:40
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Хөөе, Тэцүя” хүүхдийн кино 12-р анги
  • 11:40
    Эх орны төлөө /даталт/
  • 12:10
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” 6-р хэсэг
  • 13:10
    “Хүнсний эрхийн бичиг, хүртээмж” сурвалжлага
  • 13:30
    “Болор цом-38” Яруу найргийн наадам 1-р хэсэг
  • 14:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 15:00
    “Хөдөөний эмч” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 15:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ерөөлт орчлон” зохиомжит концерт
  • 17:00
    “Спорт-хобби” Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ц.Хосбаяр
  • 17:30
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 18:30
    “Хүүхэд эрхэм” хүүхдийн эрхийн цуврал №1
  • 18:40
    “Нутагтаа сайхан амьдаръя” Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 19:00
    Явлаа, ирлээ
  • 19:20
    Билгийн мэлмий
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    “Хатан хаан Сиси ” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл - Наран мандах эх орон
  • 07:12
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:20
    "Моторын дуу" Монголын уран сайхны кино
  • 09:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:25
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:05
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:45
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 25,26/
  • 11:10
    "Тэсэй хөлөг онгоц" олон ангит кино /7/
  • 12:05
    Бизнес мэдээ
  • 12:15
    "Луйвар" олон ангит кино /7/
  • 13:05
    "Granada" тоглолт - Нюанс хамтлаг
  • 15:05
    "Single ladies 1" Монголын уран сайхны кино
  • 16:55
    Entertainment zone
  • 17:30
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /35,36/
  • 18:15
    "Тэсэй хөлөг онгоц" олон ангит кино /8/
  • 19:15
    Үлгэрийн далай
  • 19:30
    Эрдэнийн судар оршивой
  • 21:20
    "Луйвар" олон ангит кино /8/
  • 22:25
    Токио хүрэх зам
  • 22:50
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" Монголын уран сайхны кино
  • 00:40
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:45
    UBS завсарлага - Наран мандах эх орон

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:15
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 12:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 6-р анги
  • 13:10
    "21000 реалити шоу" дугаар 1
  • 14:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "Концерт"
  • 16:05
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 132-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 7-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 2
  • 22:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 133-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:40
    Лондон 2012 - Чөлөөт бөх 48кг,63кг Отгонцэцэг Батцэцэг
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Амьдралын тойрог"31 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    "Ажлын дараа"
  • 14:45
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр #15
  • 15:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:50
    Алтай таван богдын хурд баруун бүсийн наадам, хоёрдугаар хэсэг
  • 17:30
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:40
    "Орон орны хоол"
  • 19:10
    Олим 2020
  • 19:30
    "Амьдралын тойрог"32-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    Лондон 2012 - Чөлөөт бөх 48кг,63кг Отгонцэцэг Батцэцэг
  • 00:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    "Донор" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Буцаад хүйсээ солиулмаар байна" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 46-р анги
  • 09:58
    Цаг агаар
  • 10:00
    "Дархлаа" МУСК
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 16-р анги
  • 13:00
    "Хүрлээ Цогоо гуай 2" МУСК
  • 14:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Нинжин сэтгэл" МУСК
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Сумын эмч МУСК, 7-р анги
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Эмнэлэг" УСК 2-р анги
  • 22:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Тоглолтын цаг
  • 00:55
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 01:55
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" МУСК 6-р анги
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    Өдрийн хөтөлбөр арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    Өдрийн хөтөлбөр арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:30
    "Сайн аав" МУСК
  • 13:20
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг Улсын начин А.Алтанхуяг /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 60,61-р анги
  • 15:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 16:00
    "Эзел" ОАК 34-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Би чадна" Зургийн хичээл
  • 18:00
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 19-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үүргэвчтэй аялал-13" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл
  • 21:10
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 20-р анги
  • 23:00
    "Эзел" ОАК 34-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Нахиа
  • 09:30
    Кобра ОАК
  • 10:30
    Гялайлаа
  • 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Business time
  • 12:00
    Гэр ОАК-9
  • 13:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм: Д.Содном
  • 14:35
    Инээдмийн толь
  • 15:00
    Business time
  • 15:30
    Маргад ордны шидтэн жүжиг
  • 17:00
    Нахиа
  • 17:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 18:00
    Токио хүрэх зам
  • 18:30
    Кобра ОАК
  • 19:30
    Аяллын жим: Отгонтэнгэрийн орноор
  • 20:30
    Гэр ОАК-10
  • 21:30
    Кобра ОАК
  • 22:30
    Дуудлага МУСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:35
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-12-1
  • 01:10
    "Хоёр Ивановынхон" 4.8,9
  • 02:00
    Торгоны зам"Гэрсэг Хятадууд" баримтат кино 2
  • 02:50
    "Байрны ах" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Гэрсэг Хятадууд" баримтат кино 2
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 13,14
  • 08:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.39,40
  • 08:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 09:00
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2
  • 09:30
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-12-1
  • 10:05
    "Хоёр Ивановынхон" 4.8,9
  • 11:00
    "Харанхуй хайрцаг" ОАК 2
  • 11:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 12:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 13,14
  • 12:50
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.39,40
  • 13:15
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 13:40
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2
  • 14:00
    "Ч.Ойдов" баримтат кино
  • 14:50
    "Хүүгүй ломбард"МУСК
  • 16:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 17:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 12,13
  • 17:55
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.39,40
  • 18:20
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2
  • 18:45
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг 14
  • 19:15
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-12-2
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхон" 4.10,11
  • 21:20
    "Үс суулгах өдөр" кино драм
  • 22:40
    "Инжир жимсний чанамал" УСК
  • 23:30
    "Харанхуй хайрцаг" ОАК 2

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.3,4-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.24,25-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.11-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.17,18-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Тансаг ертөнц" ОАК 15-р анги
  • 11:15
    Шинжлэх ухаан
  • 11:25
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гранд зочид буудал" 4.5,6-р анги
  • 13:10
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №22)
  • 13:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №23)
  • 13:50
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №22)
  • 14:15
    "Цэгцлэгч" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №12)
  • 15:35
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №13)
  • 15:55
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №12)
  • 16:15
    "Цэнхэр ном төсөл" ОАК 1.2-р анги
  • 17:05
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 17:35
    Аугаа уран зургууд
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.26-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.12-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.19,20-р анги
  • 19:30
    "Тансаг ертөнц" ОАК 16-р анги
  • 21:00
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 4.7,8-р анги
  • 23:00
    "Цэнхэр ном төсөл" ОАК 1.3-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-23-р анги
  • 09:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 4-р анги
  • 10:30
    "Хайрын симфони" ХОАК 31-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Евро 2020" Португал-Герман /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-23-р анги
  • 15:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 7-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Хайрын симфони" ХОАК 31-р анги
  • 16:55
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:55
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 18:25
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 2-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 5-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 7-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Хайрын симфони" ХОАК 32-р анги
  • 22:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 2-р анги
  • 23:50
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Намрын халуун өдрүүд" МУСК
  • 07:40
    "Хүний цаана" МУСК
  • 09:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 7-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Big Brother Mongolia" reality show
  • 14:30
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    "Чин сэтгэл" СОАК 1,2-р анги
  • 17:20
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 8-р анги
  • 20:50
    "Авгалдайнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Big Brother-Mongolia" reality show
  • 22:00
    "Америк солиотон" УСК
  • 00:00
    "Хувь тавилан" МОАК 101-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 5-р анги /давталт/
  • 08:00
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S5 1-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 10:35
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:25
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 13:50
    "Айраг хаус" нэвтрүүлэг #2
  • 14:40
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 16:05
    "Абигейл" УСК
  • 18:05
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S5 2-р анги
  • 23:15
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 23:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:05
    Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Дэггүй аав" ОАУСК 16-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сүүлчийн янычар" ОАУСК 11-р анги /давталт/
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/
  • 14:40
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Коронавирусын эсрэг тэмцэл - Галын шугаман дахь эмч нар
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Махны чанар шалгалтанд БҮДЭРЛЭЭ" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэггүй аав" ОАУСК 17-р анги
  • 20:30
    "Сүүлчийн янычар" ОАУСК 12-р анги
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/
  • 22:05
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:25
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 08:45
    "Амьдралын амт" МУСК
  • 10:25
    "Австрали (Australia)" УСК
  • 13:15
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • 15:15
    "Сансрын нисэгч (The Spacewalker)" УСК
  • 17:35
    "Анхаар дотор чимээгүй" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.31-р анги)
  • 20:30
    "Драфтын өдөр (Draft Day)" УСК
  • 22:35
    "Ямакаси (Yamakasi)" УСК
  • 00:20
    "Өлсгөлөн тоглоом: Галаар наадагч (The Hunger Games: Catching Fire)" УСК
  • 02:40
    "Анхаар дотор чимээгүй" МУСК
  • 04:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.30,31-р анги)
  • 05:50
    "Драфтын өдөр (Draft Day)" УСК
  • 07:35
    "Ямакаси (Yamakasi)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 01-04-р анги
  • 09:30
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг 14
  • 10:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 31-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    Үндэсний урлагийн их театр 70 жил контент – Бүжиг
  • 13:00
    Том амжилт хүүхдийн кино
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 71-р анги
  • 15:00
    Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна
  • 15:50
    Үндэсний урлагийн их театр 70 жил контент – Хөгжим
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 32-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 03,04-р анги
  • 19:30
    Үндэсний урлагийн их театр 70 жил контент – Дуу
  • 20:20
    Одод болохын хүслэн МУСК
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 72-р анги
  • 23:00
    Миний бэр кино контент
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 09:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 1 -р анги
  • 10:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:25
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хулгайч" УСК
  • 13:40
    "Colf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Гүндүүгүй яриа"нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 18:00
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 20:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 2 -р анги
  • 20:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 21:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 22:00
    "6 дугаар сарын 3" УСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Эх хүүхэд 90 жил" хүндэтгэлийн тоглолт
  • 09:45
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Төгс төлөвлөгөө" уран сайхны кино
  • 12:20
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Их завсарлага" подкаст
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - П.Бадарч
  • 17:15
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Рояаль ОУИС" үзүүлж байна
  • 18:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Уулзахын хүслэн” тоглолт Х.Мөнгөнцэцэг
  • 20:20
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • 21:25
    Манай гарагийн нандин эрдэнэ
  • 22:15
    "Алан партриж" уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Зуны номтой өдрүүд "Ургамлын нэвтэрхий толь"
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зуны номтой өдрүүд: "Илиада", "Одиссей" их хөлгөн туульсын тухай
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Дональд Трамп" баримтат кино
  • 20:00
    "Gomoroy" ОАК кино
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:03
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 2-р анги МУСК
  • 00:50
    Сайхан амраарай

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Эхлэл
  • 07:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Тагнуулын технологи-1
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эмээлтэй морьны эзэн ирлээ” Соёлын гавьяат зүтгэлтэн Л.Цэнд-Очир
  • 10:00
    Спортын гэр бүл: Гавьяат багш, Шинжлэх ухааны доктор, Хөнгөн атлетикийн спортын мастер Г.Лхагвасүрэн агсны гэр бүл оролцов
  • 10:40
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Зогсошгүй: Соёлын тэргүүний ажилтан, нэвтрүүлэгч Д.Цовоо
  • 12:00
    Хайрлаарай: “Уучлал”
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    ММ архив: “Монгол цэргийн үнэ цэн Дэлхийд” /2019 он/
  • 13:40
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 14:00
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Бөхийн хууч: Монгол улсын Хөдөлмөрийн баатар, дархан аварга Х.Баянмөнх
  • 16:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Миний амьдрал” цуврал нэвтрүүлэг /Амьдралд бид хайртай/ 2017 он
  • 17:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Тагнуулын технологи-2
  • 18:00
    Зочны цаг /давталт/
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 19:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 19:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ архив: Тариаланчид-2019 /давталт/
  • 21:20
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    16 мм-ийн кино төсөл: “Үзэсгэлэнт хорго нутаг” 1982 он
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:15
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Ус дээшээ урсдаг 15-р анги
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Нано бальзам
  • 11:35
    Баримтат кино
  • 12:00
    Тунгалаг тамир МУСК 1-р анги
  • 13:40
    Миний сонгодог тоглолт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Илүү сартай зун МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Шинэ ном
  • 20:00
    Ус дээшээ урсдаг 16-р анги
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Тунгалаг тамир МУСК 2-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Чарли Чаплин Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:55
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 09:00
    Т-NEWS технологийн дэвшил дугаар 1
  • 09:25
    Манай дэлгэцнээ
  • 09:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 2-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    Зураглал – Элсэн тасархай, Саруул тал
  • 11:30
    Зураг түүх өгүүлнэ- Т.Галсан Ардын уран зохиолч, туульч / МУСГЗ/
  • 12:30
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд – Аав ээж хоёр минь
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Манай гариг баримтат кино 2-р анги
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Улсын наадам-2019 Соёолон, хязаалан насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бренд нэвтрүүлэг /Сони/
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Уяачдын хөрөг – С.Гийнаа /МУАУ/
  • 18:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Нохдын ертөнц нэвтрүүлэг - Добермэн
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг - Танзани
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа - А.Баярмагнай МУСГЗ, Адуу судлаач
  • 22:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 2-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 79, 80-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 31
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 19, 20
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Амьдралын амт" ОАК 7, 8-р анги
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 12
  • 12:00
    "Шоронгийн эмч" ОАК 17, 18-р анги
  • 13:10
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 1-р анги
  • 14:20
    "Тосгонд болсон явдал" ОАК 13-16-р анги
  • 17:30
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 81, 82-р анги
  • 19:00
    "Амьдралын амт" ОАК 9, 10-р анги
  • 20:30
    "Шоронгийн эмч" ОАК 19, 20-р анги
  • 22:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 2-р анги
  • 23:30
    "Амьдралын амт" ОАК 9, 10-р анги
  • 00:40
    "Шоронгийн эмч" ОАК 19, 20-р анги
  • 01:50
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 2-р анги

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 20-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Кино дэлгэцийн мэргэд" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Анхны харц" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 15:30
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:35
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг:Ц.Нямдорж Монгол Улсын мастер дархан
  • 20:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 21-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Мартагдашгүй намар" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 07:25
    Уухай: Дорноговь аймагт зохиогдсон Говийн бүсийн чуулга харваанаас бэлтгэв
  • 08:25
    Спорт-түүх: 1968 оны Хөлбөмбөгийн Монгол улсын аварга “Дархан баг”
  • 09:30
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Б. Батхүү
  • 10:10
    Спорт хобби: Бөх тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 10:40
    MNB Спорт сувгийн архиваас: “Аваргууд” ОУХМ Ц. Амаржаргал
  • 11:10
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 12:05
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын арслан Чойжилсүрэн
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    “РАГБИ” 2020 оны зэвсэгт хүчний АШТ 2-р хэсэг
  • 16:25
    “Олимп ба ОТО” Барселона-1992 олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 17:05
    Бахархал: Авто спортын ОУХМ Б. Бат-Ундрал
  • 17:45
    Спорт хобби: Спорт сонирхогч Д. Болдсүрэн
  • 18:10
    Миний мөрөөдөл: Мото спортын мастер П. Төрбат
  • 18:40
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 19:10
    Оддын замнал
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Монголын спорт-түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Амжилтын төлөө Хүндийн өргөлтийн ОУХМ М. Анхцэцэг
  • 21:45
    Бахархал
  • 22:15
    Спорт таны амралтан: “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-23
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    ЗХЖШ-ын 100 жилийн ойд зориулав
  • 11:57
    Түмэнд түгээе
  • 12:12
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:30
    Номын нандин сахиус
  • 13:00
    Түмэнд түгээе
  • 13:15
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хошин өнцөг
  • 17:30
    Монгол аялгуу
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 18:30
    Монгол аялгуу
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-24
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Тархины ХАКЕР
  • 20:58
    Түмэнд түгээе
  • 21:13
    Танайд мод тарья
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 29,30-р анги
  • 12:20
    Монгол киноны хүүхнүүд
  • 13:55
    Язгуур үндэсний контент
  • 14:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:10
    Монголын түүх
  • 15:10
    Монголын хүүхдийн ордны багш С.Алтан-Уяагийн концерт 1-р хэсэг
  • 15:40
    Нугасны муухай дэгдээхэй
  • 16:00
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг “Агаар орчны бохирдол”
  • 16:35
    Хүүхдийн эрх
  • 16:45
    Чин сэтгэл “Худгийн Туяа” УСУГ-ын харъяа зөөврийн ус хангах албаны 614-р ус түгээх байрны түгээгч Т.Гантуяа
  • 17:00
    Шинжлэх ухааны цаг хөтөлбөр
  • 17:40
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Мэргэжил сонголт”
  • 18:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:20
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 19:10
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 31,32-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/3109:50

TV9

"Токио 2020" Жудо багийн барилдаан /Хэсгийн барилдаан/

VII/3122:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 19-р анги

VII/3107:45

NTV

Токио 2020-Хөнгөн атлетик