МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Хүннү гүрэн: “Газар нутаг улсын үндэс” баримтат кино
  • 08:40
    Оюундалай
  • 09:00
    “Single ladies 3” Монголын уран сайхны кино
  • 10:45
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр “Итгэл”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Хөөе, Тэцүя” хүүхдийн кино 11-р анги
  • 11:40
    Эрхэт төрийн тамга
  • 12:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” 5-р хэсэг
  • 13:00
    “Монгол бахархал” хөтөлбөр
  • 14:50
    Хөгжмийн агшин
  • 15:00
    “Хөдөөний эмч” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 15:50
    Сургамжит өгүүллэг
  • 16:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Харц хатан” жүжиг
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    Ухаалаг хөдөө аж ахуй
  • 19:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Хүнсний эрхийн бичиг, хүртээмж” сурвалжлага
  • 21:30
    Энэ уулс
  • 21:40
    “Хатан хаан Сиси” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл - Наран мандах эх орон
  • 07:12
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:20
    "Манай аялгуу" Монголын уран сайхны кино
  • 08:40
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 23,24/
  • 10:50
    "Тэсэй хөлөг онгоц" олон ангит кино /6/
  • 11:45
    Сайн уу Сайнаа
  • 12:50
    "Луйвар" олон ангит кино /6/
  • 13:40
    "Би монгол хүн"
  • 14:45
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 15:30
    Хийморь далласан аялгуу
  • 17:30
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /33,34/
  • 18:10
    Бизнес мэдээ
  • 18:15
    "Тэсэй хөлөг онгоц" олон ангит кино /7/
  • 19:15
    Үлгэрийн далай
  • 19:30
    You plus me
  • 20:40
    "Луйвар" олон ангит кино /7/
  • 21:45
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 22:55
    "Хөгжилтэй дүр" /4/ Монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    UBS энэ 7 хоногт
  • 23:50
    UBS завсарлага - Наран мандах эх орон

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:15
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 12:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 5-р анги
  • 13:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "Марс гаригт ээжүүд хэрэгтэй" хүүхдийн кино
  • 15:50
    "Ухаарал хайрлахуй"
  • 16:15
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 17:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 131-р анги
  • 17:50
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 6-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 1
  • 22:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 132-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:35
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр #14
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:50
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "Амьдралын тойрог"30-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:40
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:55
    "Жаргалтай дэлгэр эх орон" ЦДБЭЧуулгын тоглолт
  • 15:00
    Алтай таван богдын хурд баруун бүсийн наадам, нэгдүгээр хэсэг
  • 16:30
    "Аялгуут монгол"теле концерт
  • 17:30
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:45
    "Ажлын дараа"
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "Амьдралын тойрог"31 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    Лондон 2012 - Чөлөөт бөх 48кг,63кг Отгонцэцэг Батцэцэг
  • 00:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 07:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 08:00
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Хүний ДНК" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 45-р анги
  • 10:00
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 15-р анги
  • 13:00
    "Бүнээ Сүнээ 2" хүүхэлдэйн киноны 1-9-р анги
  • 14:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Сумын эмч МУСК, 6-р анги
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хүний ДНК" баримтат кино
  • 21:00
    "Эмнэлэг" УСК 1-р анги
  • 22:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Тоглолтын цаг
  • 00:55
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 01:55
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" МУСК 5-р анги
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    Өдрийн хөтөлбөр арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    Өдрийн хөтөлбөр арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:30
    "Уулын төмөр" МУСК
  • 13:20
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 58,59-р анги
  • 15:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 16:00
    "Эзел" ОАК 33-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Би чадна" Зургийн хичээл
  • 18:00
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 18-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Date хийх үү" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 19-р анги
  • 23:00
    "Эзел" ОАК 33-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Нахиа
  • 09:30
    Гүндүүгүй яриа: А.Алтанхуяг
  • 10:30
    Гялайлаа
  • 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Business time
  • 12:00
    Токиогоос Токио ток шоу
  • 13:00
    Тоглолтын цаг: Хөт толботой Монгол
  • 14:50
    Аз жаргалын эрэлд МУСК
  • 17:30
    Business time
  • 18:00
    Нахиа
  • 18:30
    You plus me: Саруул, Хүслэн
  • 19:30
    Дэлхийгээр аялагчид: Египт
  • 20:30
    Токио хүрэх зам
  • 21:00
    Гэр ОАК-9
  • 22:00
    Хөлтрөг МУСК
  • 23:40
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:55
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-11-2
  • 01:30
    "Хоёр Ивановынхон" 4.6,7
  • 02:20
    Торгоны зам"Гэрсэг Хятадууд" баримтат кино 1
  • 03:10
    "Нянгар" МУСК 3-р анги
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Гэрсэг Хятадууд" баримтат кино 1
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 11,12
  • 08:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.37,38
  • 08:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 09:00
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг" 1
  • 09:30
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-11-2
  • 10:05
    "Хоёр Ивановынхон" 4.6,7
  • 11:00
    "Харанхуй хайрцаг" ОАК 1
  • 11:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 12:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 11,12
  • 12:50
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.37,38
  • 13:15
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 13:40
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 11
  • 14:00
    "Дурлалын магистер" МУСК
  • 15:30
    "Токиогоос токио" нэвтрүүлэг 13
  • 16:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 17:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 10,11
  • 17:55
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.37,38
  • 18:20
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1
  • 18:45
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг 13
  • 19:15
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21-12-1
  • 20:05
    "Хоёр Ивановынхон" 4.8,9
  • 21:20
    "Эрэн сурвалжлагч Болортуяа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аз жаргалтай төгсөх тушаал" УСК
  • 00:00
    "Харанхуй хайрцаг" ОАК 1

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.1,2-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.21,22-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.15,16-р анги
  • 10:00
    "Тансаг ертөнц" ОАК 14-р анги
  • 11:10
    Шинжлэх ухаан
  • 11:20
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 11:35
    Аугаа уран зургууд
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гранд зочид буудал" 4.3,4-р анги
  • 13:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №31)
  • 13:25
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №32)
  • 13:50
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №31)
  • 14:10
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 14:40
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №21)
  • 15:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №22)
  • 15:30
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №21)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Цэнхэр ном төсөл" ОАК 1.1-р анги
  • 16:55
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 17:25
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.24-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.11-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.17,18-р анги
  • 19:30
    "Тансаг ертөнц" ОАК 15-р анги
  • 21:00
    "Цэгцлэгч" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 4.5,6-р анги
  • 23:00
    "Цэнхэр ном төсөл" ОАК 1.2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-22-р анги
  • 09:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 3-р анги
  • 10:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Евро 2020" Англи-Шотланд /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-22-р анги
  • 15:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 6-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:55
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 18:25
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 1-р анги
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 1-р бүлэг 4-р анги
  • 19:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 6-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Хайрын симфони" ХОАК 31-р анги
  • 22:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 1-р анги
  • 23:50
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 07:40
    "Голланд сарнай" МУСК
  • 09:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 6-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Big Brother Mongolia" reality show
  • 14:30
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    "Илчлэлт" СОАК 15,16-р анги
  • 17:10
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 7-р анги
  • 20:50
    "Авгалдайнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Инженерийн гайхамшиг " баримтат кино
  • 22:00
    "Бүтэлгүй гэрлэлт" УСК
  • 00:00
    "Хувь тавилан" МОАК 100-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 4-р анги /давталт/
  • 08:00
    "Тэнгэрээс буусан од" МУСК
  • 10:00
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 10:10
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:25
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 13:50
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Айраг хаус" нэвтрүүлэг #1
  • 15:35
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "211" УСК
  • 18:05
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S5 1-р анги
  • 23:20
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:20
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 09:00
    "Дэггүй аав" ОАУСК 15-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ШУУД: Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл
  • 11:25
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сүүлчийн янычар" ОАУСК 10-р анги
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НЭМҮТ үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/
  • 14:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:20
    You Plus Me
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэггүй аав" ОАУСК 16-р анги
  • 20:30
    "Сүүлчийн янычар" ОАУСК 11-р анги
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Батзориг/
  • 22:05
    Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Шинэ трэйлер"
  • 07:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.28,29-р анги)
  • 08:40
    "Лас Вегасын сүйрэл (Destruction Las Vegas)" УСК
  • 10:10
    "Хайчин гарт Эдвард (Edward Scissorhands)" УСК
  • 12:00
    "Мэргэжлийн алуурчин (Sicario)" УСК
  • 14:05
    "Бүтэлгүй өдөр (Walk of Shame)" УСК
  • 15:45
    "Мангас (Monster)" УСК
  • 17:45
    "Амьдралын амт" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.30-р анги)
  • 20:30
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • 22:40
    "Сансрын нисэгч (The Spacewalker)" УСК
  • 01:10
    "Өлсгөлөн тоглоом (The Hunger Games)" УСК
  • 03:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.30-р анги)
  • 04:15
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • 06:05
    "Сансрын нисэгч (The Spacewalker)" УСК
  • 08:15
    "Шинэ трэйлер"

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 09:00
    "Токиогоос Токио" нэвтрүүлэг 14
  • 10:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 30-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Том 4 толгой хүүхдийн кино
  • 12:30
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 12:40
    Том 6 толгой хүүхдийн кино
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 70-р анги
  • 15:00
    Аз жаргал МУСК
  • 16:30
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг 14
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 31-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 01,02-р анги
  • 19:30
    Том амжилт хүүхдийн кино
  • 20:40
    Ментор цаг 2.4
  • 22:00
    Гэрч ОАК 71-р анги
  • 23:00
    "Токиогоос Токио" нэвтрүүлэг 14
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Хүү" УСК
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:25
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Colf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Гүндүүгүй яриа"нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 18:00
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 20:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 1 -р анги
  • 20:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 21:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 22:00
    "Хулгайч" УСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Хос ертөнц" тоглолт Э.Төрмандах, О.Гансувд
  • 10:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Тэнгэрээс буусан од" Монголын уран сайхны кино
  • 12:55
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 13:05
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Их завсарлага" подкаст
  • 14:50
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Чойжингийн ХУРЦ
  • 17:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Рояаль ОУИС" үзүүлж байна
  • 18:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Эх хүүхэд 90 жил" хүндэтгэлийн тоглолт
  • 20:10
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • 22:00
    "Төгс төлөвлөгөө" уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Зуны номтой өдрүүд
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өв соёлоороо гоёно" тоглолт
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Зуны номтой өдрүүд: "Илиада", "Одиссей" их хөлгөн туульсын тухай
  • 20:00
    "Gomoray" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" OАК
  • 23:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 1-р анги МУСК
  • 00:25
    Сайхан амраарай

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Эхлэл
  • 07:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 5-р хэсэг
  • 08:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Стэллс Үл үзэгдэгчийн мөрөөр” баримтат кино
  • 10:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Санахын элгэнд” Хөдөлмөрийн баатар, Ц.Нямхайнямбуун хөрөг нэвтрүүлэг 2014 он
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Эх орны төлөө
  • 11:50
    Ковид19 ба аялал жуулчлал /давталт/
  • 12:10
    Цаг агаар
  • 12:20
    “Гэгээн үдэш” ток шоу: Төр, нийгмийн нэрт зүтгэлтэн, Яруу найрагч О.Дашбалбар
  • 13:40
    Миний сонгосон мэргэжил: “Багш”
  • 14:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Алтан аргамж: Ялтын хэлэлцээр /давталт/
  • 16:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Миний амьдрал” цуврал нэвтрүүлэг /Алтан нарны үр/ 2017 он
  • 16:50
    Нэг сэтгэл-Нэг зорилго “Багшийн нэг өдөр” /давталт/
  • 17:05
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Тагнуулын технологи-1
  • 18:00
    Цаг агаар
  • 18:10
    Халуун сэдэв /давталт/
  • 18:30
    ММ архив: “Монгол цэргийн үнэ цэн Дэлхийд” /2019 он/
  • 19:00
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 21:20
    “Хөлсний минь дусал бүр Эх орны төлөө” Ахлах ахлагч Э.Даваажамц /давталт/
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:50
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 22:55
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 09:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Зуслангийн найзууд МУСК
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    Ус дээшээ урсдаг 14-р анги
  • 12:55
    Нано бальзам
  • 13:00
    Классик найт тоглолт
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хүний сайхан сэтгэл МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Ус дээшээ урсдаг 15-р анги
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Тунгалаг тамир МУСК 1-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Чарли Чаплин Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:55
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг Б.Мөнхбаяр МУСТА
  • 09:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц 9,10-р анги
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Сувд нэвтрүүлэг Г.Отгон /МУСГЗ/
  • 12:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг – Сур элдэх тухай
  • 12:40
    Манай дэлгэцнээ
  • 12:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Отгонтэнгэр кино концерт дуучин Ч.Батцэнгэл
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Улсын наадам-2019 Азарга, их насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг Цолмон халтар
  • 18:50
    Өв соёл нэвтрүүлэг – Сур элдэх тухай
  • 19:00
    Гайхамшигт санаанууд бүтсэн түүх - Аспирин
  • 19:30
    Т-NEWS технологийн дэвшил дугаар 1
  • 19:55
    Манай гариг баримтат кино 2-р анги
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ нэвтрүүлэг Т.Галсан Ардын уран зохиолч, туульч / МУСГЗ/
  • 22:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 2-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 77, 78-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 30
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 17, 18
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Амьдралын амт" ОАК 5, 6-р анги
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 11
  • 12:00
    "Шоронгийн эмч" ОАК 15, 16-р анги
  • 13:10
    "Хар такси" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 14:20
    "Тосгонд болсон явдал" ОАК 9-12-р анги
  • 17:30
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 79, 80-р анги
  • 19:00
    "Амьдралын амт" ОАК 7, 8-р анги
  • 20:30
    "Шоронгийн эмч" ОАК 17, 18-р анги
  • 22:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 1-р анги
  • 23:30
    "Амьдралын амт" ОАК 7, 8-р анги
  • 00:40
    "Шоронгийн эмч" ОАК 17, 18-р анги
  • 01:50
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 1-р анги

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:50
    Би Монгол хүн хүндэтгэлийн тоглолт
  • 10:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 19-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 12:00
    "Таны Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг:Г.Жигжидсүрэн Ардын Жүжигчин. кино найруулагч
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:35
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:50
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг: Б.Батболд Монгол Улсын гавъяат жүжигчин
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 20-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Нөмрөг хадны цуурай" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    “Олхонуудын удамт уяачид”аялгуут түүх
  • 07:35
    Монголын спорт-түүх: Сагсан бөмбөгийн анхдагчид-1
  • 08:55
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын арслан Эрдэнэ-Очир
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 09:50
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 10:25
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер Н. Сандагдорж
  • 11:00
    “Аваргууд” МУГБ, спортын мастер Ч. Шархүү
  • 11:20
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид-2
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    “РАГБИ” 2020 оны зэвсэгт хүчний АШТ 1-р хэсэг
  • 15:55
    Спорт таны амралтанд: “Мастер рали-2020” авто машины уралдаанаас бэлтгэв
  • 16:35
    Спорт таны амралтанд: “Алтан заамар-2019” Боксын аварга шалгаруулах Олон улсын тэмцээн
  • 17:35
    Амжилтын төлөө Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Л. Отгонбаяр
  • 18:00
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 18:10
    Спорт хобби: Үндэсний бөх судлаач, зохиолч Ш. Мягмар
  • 18:40
    Бөхийн хууч
  • 19:10
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Л. Одсайхан
  • 19:45
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Спорт-Гэр бүл: Шатрын их мастер С. Билгүүний гэр бүл оролцов
  • 21:45
    Спорт хобби: Спорт сонирхогч Ч. Зоригтбаатар
  • 22:15
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-22
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Тархи сэрэхүй
  • 11:30
    Монгол аялгуу
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    ТВ-Галерей
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Кино бүтсэн түүх
  • 15:32
    “Харанхуй хад” МУСК
  • 17:10
    Хошин өнцөг
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК-23
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ЗХЖШ-ын 100 жилийн ойд зориулав
  • 20:57
    Түмэнд түгээе
  • 21:12
    Танайд мод тарья
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 27,28-р анги
  • 12:20
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 13:20
    Хүүхдийн эрх
  • 13:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц:Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал
  • 14:30
    Цирк ирлээ
  • 15:30
    “Оюундалай” Зараа туулай хоёр
  • 15:50
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хүчирхийлэлгүй ирээдүй бидний гарт
  • 16:00
    Өрхийн боловсролд
  • 16:25
    Монгол киноны хүүхнүүд
  • 18:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:10
    “Хайрлаарай” Уучлал
  • 19:10
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 29,30-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/3122:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 19-р анги

VII/3109:50

TV9

"Токио 2020" Жудо багийн барилдаан /Хэсгийн барилдаан/

VII/3107:45

NTV

Токио 2020-Хөнгөн атлетик