МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 3-р анги
  • 10:10
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Доорий дин дон
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Эдлэнгийн эзэд
  • 12:00
    “Маамуу” Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Мартах учиргүй” Төр нийгмийн зүтгэлтэн Д.Түмэндэмбэрэл
  • 13:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Тэнгэрийн гэрээс” Эрдэнэт чуулга
  • 14:50
    “Түүхэн хувьсах хөгжил” Хүйсийн ялгаа
  • 15:50
    “Мартагдсан дууль” Уран сайхны кино
  • 17:20
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 17:50
    Олон улсын тойм
  • 18:10
    “Алдар харваа” уралдаант нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Ногоон шошго: “Уур амьсгалын өөрчлөлт” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх
  • 22:10
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    "Хобби" баримтат кино
  • 07:35
    "No side тоглолт" олон ангит кино /4/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:15
    Эрүүл амьдрал - Ирээдүйн баталгаа
  • 10:30
    Номтой өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    Entertainment zone
  • 12:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:15
    "Үйлчлэгч эмэгтэй" олон ангит кино /1/
  • 13:05
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 5,6/
  • 13:30
    Дорнын их дуучин -МУАЖ Д.Жаргалсайхан
  • 14:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:40
    "Найз" Монголын уран сайхны кино
  • 16:20
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 16:30
    Азийн мэдээ
  • 16:50
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "No side тоглолт" олон ангит кино /5/
  • 19:30
    Сайн уу Сайнаа
  • 20:45
    "Үйлчлэгч эмэгтэй" олон ангит кино /2/
  • 21:50
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 22:30
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:20
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 57,58-р анги
  • 12:05
    "Bonaqua ус хэрхэн танд хүрдэг вэ?"
  • 12:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 15,16-р анги
  • 14:00
    "Алтны нууц" ОАК 1-р анги
  • 14:50
    "УИХ-ын цаг"
  • 15:20
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "Би" Бласт- Эксперт ХХК-ийн захирал, MУ-ын зөвлөх инженер Л.Даваацэдэв
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 99-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 59,60-р анги
  • 18:30
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Алтны нууц" ОАК 2-р анги
  • 21:15
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 100-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:35
    Лондон 2012 - волейбол - Бразил-Турк эмэгтэй
  • 08:35
    Гуанжоу 2010 азийн наадам - волейбол - Казак -Малдов
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 12:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 13:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Бизнес мэдээ"
  • 13:25
    "Хотгойдын хурд 2019" 2-р хэсэг
  • 15:00
    "ТВ молл"
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:20
    "Бизнес мэдээ"
  • 17:30
    "Эрүүл амьдарцгаая"эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цахим эмч
  • 18:45
    "Дурлалын гэмт хэрэг"уран сайхны кино
  • 20:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    "Бизнес мэдээ"
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:15
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:45
    Лондон 2012 - волейбол - Польш-Аргентин эрэгтэй
  • 00:45
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "Дархадын хотгор" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Кино тайлбар
  • 11:20
    "Токиогоос токио" спортын хөтөлбөр #4 /давталт/
  • 12:30
    "Элит гэр бүл" СОАК 11-р анги
  • 13:50
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 19:00
    "УИХ" цаг
  • 19:30
    "Ремендий: Шоронгоос дуурсах хайрын дуу" баримтат кино
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Учрал подкаст /давталт/
  • 22:00
    "Хамгаалагчид" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    SBN news тойм
  • 09:30
    Их эмч
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хайрын хүч
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Миний очих дуртай газар
  • 14:30
    Лагины алт ОАК-11
  • 15:30
    Лагины алт ОАК-12
  • 16:30
    Лагины алт ОАК-13
  • 17:30
    Лагины алт ОАК-14
  • 18:30
    Өдрийн мэнд
  • 19:00
    Лагины алт ОАК-15
  • 20:00
    Дуртай өдөр
  • 21:00
    Дэлхийгээр аялагчид: Швецарь
  • 22:00
    Цаасан шувуу МУСК
  • 23:40
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:30
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 3
  • 01:40
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.3
  • 02:35
    "Жас өдөр" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 11
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 23,24
  • 08:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.26
  • 08:25
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 15,16
  • 10:35
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.3
  • 11:45
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 4
  • 12:50
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 5
  • 14:00
    "Америкт Монголчууд" нэвтрүүлэг 1
  • 14:30
    "Буриад сайхан аялгуу" теле концерт
  • 15:20
    "Морины тойм" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг 5
  • 17:40
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 11
  • 19:00
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 7
  • 20:05
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.4
  • 21:45
    "Сармагчингийн хаан" УСК 3
  • 23:50
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 4
  • 00:55
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.4,5-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.14-21-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 29-р анги
  • 11:25
    Аугаа уран зургууд
  • 11:35
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги
  • 12:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 13:10
    "Синдикат ток" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Анхны хайр" ОАК 15-р анги
  • 15:05
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Eagles tribute" тоглолт
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.19-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.22-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 30-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 6-р анги
  • 23:15
    "Анхны хайр" ОАК 16-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 15,16-р анги
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 7-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 9,10-р анги
  • 11:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 8-р анги
  • 13:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 11,12-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 14:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 17,18-р анги
  • 15:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 8,9-р анги
  • 16:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 3,4,5-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 9-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Евро 2020"-ийн үүд
  • 21:00
    "Евро 2020" Англи-Хорват /шууд/
  • 23:00
    "Евро 2020"-ийн үүд
  • 00:00
    "Евро 2020" Австри-Умард Македон /шууд/
  • 02:00
    "Евро 2020"-ийн үүд
  • 03:00
    "Евро 2020" Недерланд-Украйн /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 39-52-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Тэр бүсгүйн нууцлаг амьдрал" СОАК 13,14-р анги
  • 14:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 16:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 17:30
    Заншлын хэлхээ: Аман билэг, Дом шившлэг
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Гэрэл" МУСК
  • 00:30
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 05:45
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 30-31-р анги
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр-4
  • 09:30
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 10:00
    "Улаачдын цаг" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 10:30
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:20
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Facebook од" МУСК
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 29-S3 1-р анги /давталт/
  • 14:30
    "20-р зууны начингууд" нэвтрүүлэг /4-р хэсэг/
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Аюултай оргодол" УСК
  • 17:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Үйл явдал, сургамж" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Говь челленж" реалити шоу дугаар-1
  • 20:50
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 23-р анги
  • 22:20
    "Омарын эрэлд" МУСК
  • 22:55
    Тоглолтын цаг
  • 00:30
    Эфир завсарлана
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:10
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Агаараар гүйцгээе - Дугуйтай гэр бүл
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    ЖДҮ ба 2 ИХ НАЯД ярилцлага
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Цогбадрах/
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 15:20
    Уран сайхны кино
  • 16:50
    Амрыг эрэе нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:00
    Нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Токиогоос токио" Спортын хөтөлбөр /давталт/
  • 20:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 21:45
    Уран сайхны кино
  • 23:45
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:50
    "Шинэ трэйлер"
  • 10:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.3,4-р анги)
  • 11:40
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Basterds)" УСК
  • 14:35
    "22 Сум (22 Bullets)" УСК
  • 16:45
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • 18:35
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • 20:35
    "Шивэгчин (The Favourite)" УСК
  • 23:00
    "Жинжерийн хазалт (Ginger Snaps)" УСК
  • 01:00
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • 02:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 08:25
    Бизнес амжилт
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 3-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 4.5-р анги
  • 13:20
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 14:20
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    Шарталт МУСК
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:10
    Монгол гарвал - Үнэт зүйл
  • 21:30
    "Гэрч" ОАК 43-45-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14, 15, 16 -р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй дүр - Ахаа намайг бодоорой"
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14, 15, 16 -р анги
  • 12:10
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 12:20
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 11, 12, 13 -р анги
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 16:00
    "Гэр бүлийн тоглоом" УСК
  • 17:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • 18:40
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 19:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 14-р анги
  • 20:50
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • 21:30
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 23:00
    "Модель" УСК
  • 00:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Маркетинг подкаст
  • 09:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Омарын эрэлд" уран сайхны кино
  • 12:25
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • 12:35
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:35
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 13:45
    Ideree's подкаст
  • 16:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 18:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • 21:50
    "Сайн уу? Амьдрал минь" уран сайхны кино
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Ээждээ ир" МУСК
  • 09:30
    "Эртний хотын соёл иргэншил" баримтат кино
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Моралаш" хүүхдийн ОАК
  • 13:30
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:10
    "Миний эх орон " тоглолт
  • 19:00
    хошин шогийн тоглолт
  • 19:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Европын анхны хүмүүс" баримтат кино
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Амьдрологи" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон II.7-12
  • 08:25
    Мини Форс X II.24--25
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 8
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 37
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 67
  • 10:00
    Тамын гүнжийн туслах 8-12
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Ай Карли II.37-38
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Мини форс I.1-4
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-16
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо IV.18-22
  • 18:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 3
  • 18:30
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 1
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь V.19-20
  • 20:10
    Мөнх Тунх III.1
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Доктор хэн VIII.3-4
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: М.Чимэд “Их дайн” баримтат кино 3-р анги 2010 он.
  • 09:45
    “Чин сэтгэл” Худгийн Туяа
  • 10:00
    Тэг цэг: “Хос аз” ХХК-ийн захирал Н.Зоригт оролцов.
  • 10:40
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Монгол морь-Монгол хүн хоёр”
  • 11:50
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 12:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Америк хэмнэл” Дэлхийн банкны төслийн ажилтан Д.Батзул
  • 13:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Мятрашгүй зүтгэл Өмнөговь аймаг Б.Төмөрбат 2012 он.
  • 13:30
    “Монголын сагсан бөмбөгийн спортын түүх”
  • 14:30
    “Амьдралын хүрд” Ажилгүйдлийн даатгал
  • 14:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: М.Чимэд “Их дайн” баримтат кино 4-р анги 2010 он.
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    “Байгаль нуур” баримтат кино
  • 17:00
    Ковидгүй зун
  • 17:20
    “Чин сэтгэл” Харамгүй хайрын хүч
  • 17:40
    “Америк хэмнэл” Хуульч, өмгөөлөгч М.Доржханд
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Сэтгэлийн илч Төв аймаг Т.Батсайхан 2012 он.
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Амьдралын хүрд” Үйлдвэрийн осол, мэргэжлээс шалтгаалах өвчний даатгал
  • 19:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Их усны хөх чулуу” Зохиолч, радиогийн сэтгүүлч С.Пүрэвийн уран бүтээлийн хөрөг нэвтрүүлэг 1993 он.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Технологийн ертөнц
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мэлмийд тусах өнгө, сэтгэлд буух утга” зураач Ц.Энхжин хөрөг нэвтрүүлэг 1992 он.
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    NBA Special Heritage Month Round Table
  • 01:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 2
  • 02:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 3
  • 03:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 4
  • 04:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 1
  • 05:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 2
  • 06:00
    NBA Action 3024
  • 06:30
    2021 Playoff Playback Nuggets/Trail Blazers Round 1 Game 3
  • 07:30
    WNBA Weekly #204
  • 08:00
    Playoff Central
  • 10:30
    Playoff Central
  • 12:00
    NBA Special Heritage Month Round Table
  • 13:00
    2021 Playoff Playback Nuggets/Trail Blazers Round 1 Game 4
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA GameTime
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA GameTime
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 1

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Атлетико - Байерн Аваргуудын лиг 5-р тойрог
  • 11:00
    Реал Мадрид - Севилья Ла Лиг 35-р тойрог
  • 13:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №2
  • 15:00
    Ман Ютд - ПСЖ Аваргуудын лиг 5-р тойрог
  • 17:00
    Вильярреал - Ман Ютд Европа лиг Шигшээ тоглолт
  • 20:30
    La Liga Talking Football №7
  • 21:30
    La Liga Top Moments №7
  • 22:00
    Ман Сити - Челси Аваргуудын лиг Шигшээ тоглолт

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Финикс - Дэнвэр NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 11:00
    The Buzzer №26
  • 12:00
    Наадмын сорилго барилдаан 2019
  • 15:00
    "SPS Блиц" S2 #8
  • 15:20
    Production time
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 8 Хэсгийн барилдаан
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №03
  • 22:00
    NBA Gametime №132
  • 22:30
    Production time
  • 22:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 8 Шигшээ барилдаан

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 261: Усман-Масвидал 2
  • 11:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 7 Шигшээ барилдаан
  • 12:30
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 14:40
    UFC: Розенструйк-Сакай Тойм
  • 15:10
    ONE: Full Blast Тойм
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 8 Хэсгийн барилдаан (Шууд)
  • 21:00
    ONE: A New Breed III
  • 22:00
    WWE Monday raw 1463

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг- С.Батсүх Ардын жүжигчин
  • 10:30
    Дэлхийн алдартнууд-Нелсон Мандела
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Монгол наадам
  • 15:10
    Бизнес хөтөч
  • 15:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 15:30
    Даншиг-2015 Азарга, Соёолон
  • 16:40
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг Ерөөлтийн халзан
  • 17:00
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 18:30
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:10
    Сонирхогчдын клуб-Гар зураг
  • 19:40
    Алтан үеийн дуунууд
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Ибиза /
  • 20:45
    Дэлхийн алдартнууд
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Сувд-Ц.Цогзолмаа МИАТ
  • 22:30
    Нисдэг дугуйтай дээрэмчин Уран сайхны кино
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 5, 6-р анги
  • 08:15
    "Хүнд цохилт" ОАК 52-56-р анги
  • 10:30
    "Танхай номлогч" ОАК 12-14-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 45-48-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 7, 8-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 57, 58-р анги
  • 20:10
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 49, 50-р анги
  • 23:45
    "Хүнд цохилт" ОАК 57, 58-р анги
  • 00:35
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 49, 50-р анги
  • 03:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    Атланта - Филадельфиа NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 02:30
    Фүлхэм - Кристал П. PL 6-р тойрог
  • 04:30
    Брүүклин - Бостон NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 06:30
    Саутхэмптон - Эвертон PL 6-р тойрог
  • 08:30
    Юта - Л.А Клипперс (Шууд) NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 11:30
    Брүүклин - Милуоки NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 13:30
    Финикс - Дэнвэр NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 15:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №01
  • 16:00
    Ман Ютд - Челси PL 6-р тойрог
  • 18:00
    NBA Action №3025
  • 18:30
    Ман Сити - Челси Аваргуудын лигийн шигшээ 2021
  • 21:00
    NBA Gametime №136
  • 21:30
    The Buzzer №26
  • 22:30
    Юта - Л.А Клипперс NBA Плэй-Офф Тоглолт №3

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Аса цирк" үзүүлж байна
  • 09:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 32-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг: ШУА-ийн Палеонтологийн хүрээлэнгийн захирал, доктор,профессор Х.Цогтбаатар
  • 15:00
    Зарын цаг
  • 15:10
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр - 4
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    Засмал замын дугуйн улирлын нээлтийн тэмцээн
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Дугуйтай гэр бүл" аялалын нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:00
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 33-р анги
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Эцсийн хүсэл" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спорт-түүх: “Монголын хөлбөмбөг 60 жилд”
  • 08:15
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн наадмын хурдан морины уралдаан
  • 08:55
    Бахархал: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Ачитбилэг
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл: Таеквондогийн тамирчин Оюунбатын Батсүлд
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфын тэмцээн
  • 14:00
    “Буур Н. Жамъян аварга” баримтат кино
  • 15:20
    Бахархал: Дугуйн спортын мастер дасгалжуулагч Ч. Нямаа
  • 15:50
    Монголын спорт-түүх: Самбо бөхийн 2000 оны алдартнууд
  • 16:50
    Повер мастер кросс-2019 тэмцээн
  • 17:50
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Г. Угалзцэцэг
  • 18:20
    Миний мөрөөдөл: Таеквондогийн тамирчин Оюунбатын Батсүлд
  • 18:50
    Оддын замнал
  • 19:20
    Спорт-Гэр бүл: Монгол улсын гавьяат багш, Шинжлэх ухааны доктор, хөнгөн атлетикийн спортын мастер Г. Лхагвасүрэн агсны гэр бүл оролцоно
  • 20:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бахархал
  • 21:30
    Спорт-Хобби
  • 22:00
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын дэлхийн цуврал тэмцээн алтан медалийн төлөө
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /давталт/
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 19:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:30
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Би Би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги
  • 12:30
    “Том ахын аялал” байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 13:00
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 13:30
    Хүүхдийн эрх
  • 13:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:50
    Сургамжит өгүүллэгүүд “Зөв хүн зөв дэлхий”
  • 14:00
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 6,7,8,9,10-р анги
  • 17:45
    “Язгуур” үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 18:00
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав /шинэ/
  • 18:30
    Гэр бүлийн хичээл: Хуримтлал үүсгэх арга
  • 18:50
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг /шинэ/
  • 19:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:20
    “Болжморын аялал, Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Өв эрдэнэ
  • 20:00
    “Мартах учиргүй” Төр нийгмийн нэрт зүтгэлтэн Д.Түмэндэмбэрэл /шинэ/
  • 20:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 13,14-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/1620:30

MovieBox

"Гайхамшигт Халк (The Incredible Hulk)" УСК

VI/1612:35

MovieBox

"Төмөр хүн (Iron Man)" УСК

VI/1622:00

Боловсрол ТВ

"Гранд зочид буудал" 2.3,4-р анги