МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 10:00
    “Сохор номин” хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 11:15
    Оюундалай
  • 11:30
    Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр “Салан найз”
  • 11:50
    Билиг бэлгийн дээж
  • 12:00
    Мартах учиргүй
  • 12:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Манай сургуулийнхан буюу сар шинийн аялгуу” концерт
  • 13:00
    Мэдээ/шууд/
  • 13:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Маамуу”хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:00
    “Долоон бурхан харвадаггүй” уран сайхны кино
  • 17:25
    Монголчууд Америкт
  • 17:55
    “Дурлал шиг бүсгүй” концерт Дуучин Б.Гүрбадам
  • 19:25
    Билиг бэлгийн дээж: Б.Бат-Орших “Алтан өв магтаал”
  • 19:35
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Хатан” уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 08:20
    Зөөлөн хүч - ОУ-ын эмэгтэйчүүдийн эрхийг хамгаалах өдөрт
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:35
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:40
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /17/
  • 12:25
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 22,23/
  • 12:50
    Нэрийн хуудас - МУАЖ С.Батсүх
  • 13:15
    Уянгалаг - Ардын дууч Д.Бурмаа
  • 13:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:00
    "Нандин " шилдэг дуучдын баярын концерт
  • 19:00
    "Миний ээж хөөрхөн"
  • 19:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Зөөлөн хүч - ОУ-ын эмэгтэйчүүдийн эрхийг хамгаалах өдөрт
  • 20:55
    "Нандин эрдэнэ" Монголын уран сайхны кино
  • 22:40
    Кино үдэш / Movie night
  • 23:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Кино миний амьдрал
  • 00:35
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 20,21-р анги
  • 13:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 3-р анги
  • 14:00
    "Нандин" Баярын цэнгүүн
  • 19:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 24-р анги
  • 21:10
    "Ухаарал ирэхүй"
  • 21:30
    "Nyambaa and Sally’s home"
  • 22:30
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    "жумүн" соак 10-р анги
  • 08:30
    "tvmall"
  • 09:00
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    хайртай шүү ээжээ
  • 13:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    уянгалаг
  • 13:45
    миний ээж хөөрхөн
  • 14:00
    "нандин тоглолт"
  • 19:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 19:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:10
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:40
    "жумүн" соак 18-р анги
  • 20:50
    business news
  • 20:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "пенчан 2018 - сноуборд halfpipe эрэгтэй финал"
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:20
    "Код" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хайртай шүү ээжээ" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Хаан багны нууц” ОАУСК, 2-р анги
  • 10:48
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:25
    "Миний ээж хөөрхөн" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хатан аялгуу" теле концерт
  • 12:45
    "Миний ээж хөөрхөн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Шилдэг илтгэгч" тв шоу /дугаар-11/
  • 14:00
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Улаан дарцаг" МУСК
  • 16:05
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 17:40
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “AXA” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хойд Солонгост 10 хоног-1" баримтат кино
  • 21:00
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Хаан багны нууц” ОАУСК, 3-р анги
  • 23:00
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 84-р анги
  • 00:20
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “Дархадын хотгор” Баримтат кино
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    " Шинжээч" СОАК 11-р анги
  • 12:30
    " Шинжээч" СОАК 12-р анги
  • 13:40
    " Шинжээч" СОАК 13-р анги
  • 14:50
    “Ноёрхол” ОАК 10-р анги
  • 15:40
    “Ноёрхол” ОАК 11-р анги
  • 16:40
    “Ноёрхол” ОАК 12-р анги
  • 17:30
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг
  • 18:30
    VIP ярилцлага /давталт/
  • 19:00
    “С1 Долоо хоногийн тойм” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    “Алганы хээ” ток шоу Мөрөөдлийн театрын жүжигчин, СТА Г.Алтаншагай /давталт/
  • 21:00
    “Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар” зорилтот төсөл Дугаар-12
  • 22:40
    “Клоё” УСК
  • 00:30
    “33+ club” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 01:30
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Өдрийн мэнд
  • 10:30
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Дуртай өдөр
  • 12:30
    Beauty in Mongolia-1
  • 13:00
    Хайртай шүү ээжээ
  • 13:30
    Beauty in Mongolia-2
  • 14:00
    Өдрийн мэнд
  • 14:30
    Догшин Алекс ОАК-11
  • 15:30
    Догшин Алекс ОАК-12
  • 16:30
    Цайз дахь нууц ноёнтон ОАК 3-3
  • 17:30
    Их эмч
  • 18:30
    Beauty in Mongolia-3,4
  • 19:30
    Хайрын хүч
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:30
    Ээжийн дайсан МУСК
  • 23:10
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:20
    Бундеслиг: Тойргийн өмнө
  • 00:50
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.4
  • 01:35
    "Чиний дуу хоолой"ОАК 8-р анги
  • 02:40
    Mэдээ
  • 03:30
    "Урлагийн гудамж"8
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.6,3.7-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.23,24-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн"шоу 8.4
  • 09:25
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 8 анги
  • 10:35
    "Насан туршийн үйлс" баримтат кино
  • 11:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 101,102-р анги
  • 12:40
    "МАН 100 жил"
  • 14:00
    "Корчак" УСК
  • 16:05
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 16:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.8, 3.9-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.25, 26-р анги
  • 17:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.5
  • 19:00
    "Улаан бал" тойм
  • 19:25
    "Нэг ертөнц хоёр өнгө" богино хэмжээний кино
  • 20:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 9-р анги
  • 21:30
    "Нийслэл хүүхэн" 8-р анги
  • 23:00
    "Чи цорын ганц" ОАК 103, 104-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 07:32
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.1-5-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "20-р зууны залуус" СОАК 3-р анги
  • 11:15
    "Анагаахын алдартнууд 2-р курс" ОАК 2-р анги
  • 11:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Бөмбөг" ОАК төгсгөлийн 7-8-р анги
  • 13:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.28-29-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 37-38-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    Засах цаг- Залгамж
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 19:30
    "20-р зууны залуус" СОАК 4-р анги
  • 21:00
    "Анагаахын алдартнууд 2-р курс" ОАК 3-р анги
  • 21:35
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 21:50
    "Анна Герман" ОАК 1-р анги
  • 22:50
    "Янь ши ордны домог" ОАК 39-40-р анги
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Хайрлаж болох уу?" МУСК
  • 09:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Тэнгэрийн муухай арилдаг" МУСК
  • 11:30
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 11:40
    Хөгжмийн цаг
  • 12:20
    "Залуу мөрдөгч" МУСК
  • 14:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 15:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 15:40
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • 17:20
    Тод магнай
  • 18:10
    Хошин шог
  • 18:50
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 19:00
    "7-р тусгай тасаг" МУСК
  • 20:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 22:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 00:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Устга" СОАК 3,4-р анги
  • 14:15
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season3/ 16-18-р анги
  • 14:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар - 8
  • 16:30
    "Гэнэт ирсэн бэлэг" УСК
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж
  • 20:00
    "Чимгээ шоу" /season-3/ дугаар -3
  • 21:00
    "Мэрилинтэй өнгөрүүлсэн 7 хоног" УСК
  • 23:00
    "Яллагч" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Аман хуур" МУСК
  • 09:15
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:50
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 13-15-р анги
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:50
    "Тос даасан Монгол айл" нэврүүлэг
  • 12:50
    "Зэрлэг цэцгэсийн хүлэмж" МУСК
  • 14:50
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Дуун жигүүртэй Дашцэрэнгийн Самбуу" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:30
    "Эрх цагаан унага" хүүхдийн бүжгэн жүжиг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Адуучны хийморь" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Тусгаарлалт" баримтат кино
  • 22:10
    "Омарын эрэлд" МУСК
  • 00:25
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ББДХ байгуулагдсаны 5 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 12:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Монгол бичгийн хичээл -13 /давталт/
  • 14:20
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:00
    МАН-ын дарга У.Хүрэлсүхийн илтгэл
  • 19:15
    "FACT & EXPERT" тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг - Архангай аймгаас
  • 20:40
    УИХ-ын цаг
  • 21:10
    ББДХ байгуулагдсаны 5 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 22:05
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 23:30
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 23:35
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.20,21-р анги)
  • 10:40
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 12:35
    "Биллийг устга 1 (Kill Bill: Volume 1)" УСК
  • 14:35
    "Биллийг устга 2 (Kill Bill: Volume 2) УСК
  • 17:00
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК
  • 19:05
    "Филаделфиа (Philadelphia)" УСК
  • 21:30
    "Зочид (Arrival)" УСК
  • 23:50
    "Нүгэлт хот (Sin city)" УСК
  • 01:50
    "Үлгэрийн орныг олсон нь (Finding Neverland)" УСК
  • 03:30
    "Туутзи (Tootsie)" УСК
  • 05:25
    "Тархинд туссан сум (Bullet in the Head)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 7-10-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 12:30
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 13:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 1,2-р анги
  • 14:00
    Кино тalk
  • 15:30
    "Балжиннямтай өдөр" Д.Өлзий-Орших Гитарчин, Ая зохиогч
  • 16:20
    Улаан дарцаг МУСК
  • 17:50
    Talk With Me: Аллан Келлебергер Загварын зөвлөх
  • 18:20
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 19:20
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 20:00
    "Зууны 100 эмэгтэй"
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Talk With Me: Акош Мадари Унгар улсын элчин сайд
  • 21:00
    "Балжиннямтай өдөр" Д.Өлзий-Орших Гитарчин, Ая зохиогч
  • 21:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 22:00
    Сүхбаатар МУСК
  • 23:40
    Шинэ үе продакшн үзүүлж байна
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ханнагын мисо шөл" УСК
  • 12:20
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 15:00
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 18:00
    "Засаг цаг-Залгамж"
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хошин шог"
  • 20:10
    "Камино" УСК
  • 22:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Зууны 100 эмэгтэй" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Талархал" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:05
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Орон сууцны стандарт
  • 15:15
    "Хөтөч" олон ангит кино /11-13-р анги/
  • 17:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Засаг цаг-Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Азын 10000" сугалаа
  • 19:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Цөлжилт бидний амьдралд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Халаасны хулгайч" уран сайхны кино
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 10:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг /Хэнтий аймгаас/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 39-41-р анги
  • 17:30
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал кино 5-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хөөрхөн зүрх ТББ үзүүлж байна
  • 18:50
    Монгол улсын филармони: Морин хуурын чуулга тоглолт
  • 20:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 21:00
    "Элон маск" баримтат кино
  • 21:45
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг /Архангай аймгаас/
  • 22:02
    "Овжин охид" ОАК 12-р анги
  • 23:00
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини форс II.15-20
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:25
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 28
  • 08:55
    Маамуу санамж
  • 08:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:00
    Da Vinci kids - Хараач янзтай 3
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" 2
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр" 7-8
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    Салхиатай ураладагч 21-23
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:59
    "Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:25
    Маамуу санамж
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:35
    Аз жаргалын өнгө 1-2
  • 11:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:35
    Чихэрхэн охин үүл ээж 11-12
  • 12:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:00
    Da Vinci Learning - Босс жаалууд 13
  • 13:30
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 1-2
  • 13:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 29
  • 14:30
    Цаг агаар
  • 14:35
    Тобот Атлон III.9-12
  • 14:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:33
    Маамуу санамж
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.33-39
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:35
    Transformers IV.2-3
  • 16:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:30
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 13-14
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 19-20
  • 18:10
    Da Vinci Kids - Артзүүка 7
  • 18:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 3-4
  • 18:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь II.15-17
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:25
    Маамуу санамж
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг Уушгиа тэлье 33
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    Лив Мэдди хоёр III.10-14
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    Гол сэдэв
  • 09:20
    Зураглал
  • 09:25
    Ковид19 /Онлайн/: Вакцинжуулалт
  • 09:55
    Цаг агаар
  • 10:00
    Хэлэлцүүлэг: Улс төрийн намуудын төлөвшил /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Ковид-19” тайлбар ярилцлага
  • 11:50
    Орон нутгийн мэдээ
  • 12:05
    Цаг агаар
  • 12:10
    Эдийн засгийн тойм
  • 12:40
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч Х.Баттулгын “Монгол бичгийн хичээл-13”
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Монголын эзэнт гүрэн” баримтат кино 1-р анги
  • 14:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 14:40
    “Өнө мөнхийн саран ээж” хөрөг нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин Ч.Долгорсүрэн 2012 он.
  • 15:30
    “Хятад шаазан ваарын урлаг” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 16:10
    “Манай гэр”
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Монголын эзэнт гүрэн” баримтат кино 2-р анги
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:50
    “Америк хэмнэл” Pentagon MMA жимийн дагалжуулагч, багш Д.Сүлдбаяр
  • 19:10
    Цар тахал ба сорилт /ХӨСҮТ-өөс бэлтгэв./
  • 19:40
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Гавьяат тамирчин Т.Үйтүмэн
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 09:40
    Бизнес амжилт
  • 10:10
    "Миний нууц" МУСК
  • 11:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 13:30
    "Ярилцах цаг"
  • 14:00
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 14:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Мөнгөн буйл" МУСК
  • 17:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 18:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 18:30
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 19:50
    "Ус дээшээ урсдаг" 27-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:20
    "Сэрэлт" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Nuggets vs. Pacers Tape
  • 02:00
    Inside the NBA
  • 03:00
    NBA All Star 2020 Rising Stars
  • 04:00
    Inside the NBA
  • 05:00
    NBA All Star 2020 Saturday Night
  • 06:00
    Dunk Contest 2009
  • 06:30
    Dunk Contest 2011
  • 07:00
    Marquee Matchup Mavericks vs Hawks 2/3/2021
  • 09:00
    Dunk Contest 2009
  • 09:30
    Dunk Contest 2011
  • 10:00
    NBA Action 3010
  • 10:30
    NBA GameTime
  • 11:30
    NBA GameTime
  • 12:30
    NBA GameTime
  • 13:30
    NBA GameTime
  • 14:30
    NBA GameTime
  • 15:30
    NBA GameTime
  • 16:30
    NBA GameTime
  • 17:30
    NBA GameTime
  • 18:00
    Marquee Matchup Pelicans vs. Pacers 2/5/2021
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA All Star 2020 Rising Stars
  • 23:00
    NBA All Star 2020 Saturday Night

SPS Classic

  • 01:30
    Вильярреал - Атлетико Ла Лиг 25-р тойрог
  • 03:30
    La Liga ZAP №11
  • 03:50
    Валенсиа - Вильярреал (Шууд) Ла Лиг 26-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Мюнхенгладбах - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 11:00
    Лацио - Байерн Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 13:00
    La Liga Show №25
  • 13:30
    La Liga Talking Football №1
  • 14:30
    Аталанта - Реал Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 16:30
    Валенсиа - Вильярреал Ла Лиг 26-р тойрог
  • 18:30
    Ла Лигийн тойм №25
  • 19:30
    La Liga Chronicles №25
  • 20:00
    La Liga ZAP №11
  • 20:20
    Production time
  • 20:30
    Севилья - Барселона Ла Лиг 25-р тойрог
  • 22:30
    Production time
  • 22:45
    Pre-Game Show №195 (Шууд)
  • 23:05
    Эльче - Севилья (Шууд) Ла Лиг 26-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Кристал П. - Ман Ютд PL 29-р тойрог
  • 11:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    NBA Gametime №62
  • 12:00
    "Бөхийн Ертөнц" #14 нэвтрүүлэг - S2/21
  • 12:30
    Ливерпүүл - Челси PL 29-р тойрог
  • 14:30
    La Liga show №25
  • 15:00
    Торонто - Бостон NBA 2020-21
  • 17:00
    PL World №25
  • 17:30
    Бүх оддын тоглолт 2010: East - West
  • 19:30
    1991 NBA Slam Dunk Contest
  • 20:00
    Жүдо Ташкентын Их Дуулга 2021 Өдөр 2 (Шууд)
  • 22:00
    Сакраменто - Портлэнд NBA 2020-21

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Октагон 3-3
  • 09:30
    UFC: Розенструйк-Ган Тойм
  • 10:00
    ONE: Unbreakable III
  • 12:30
    Жүдо Ташкентын Их Дуулга 2021 Өдөр 1
  • 15:00
    UFC 248: Адесанья-Ромеро
  • 18:00
    UFC: Холл-Силва
  • 20:00
    Жүдо Ташкентын Их Дуулга 2021 Өдөр 2 (Шууд)
  • 22:00
    WWE Smackdown 1123

Сүлд ТВ

  • 07:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 08:10
      МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 10:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 11:00
      Шуурхай мэдээ
  • 11:30
      Эрдэнийн эрхи нэвтрүүлэг
  • 12:45
      Бизнес хөтөч
  • 12:50
    “Молор эрдэнийн нууцаас нууцад” нэвтрүүлэг /Морины удам угшил, уяа засал, бодит түүх/ давталт
  • 14:40
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
      Монгол наадам Зохиолч Б.Шүүдэрцэцэг
  • 15:30
    “Хотгойдын хурд 2014” Азарга, Их нас, Соёолон, Хязаалан
  • 17:00
      Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
      Дэлхийн алдартнууд
  • 17:50
      Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “Өндөр чансаа” нэвтрүүлэг
  • 18:50
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
      Удам нэвтрүүлэг Ц.Шаравжамц  МУГТ
  • 19:45
      Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 20:00
      Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг- Дорноговь аймгийнЭрдэнэ сум
  • 20:45
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
      Сувд Skin aid эмнэлэг
  • 22:20
    “Гарын таван хуруу” Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
      Манай дэлгэцнээ
  • 00:00
      Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 18-р анги
  • 08:10
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 119-122-р анги
  • 10:00
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 18, 19-р анги
  • 12:20
    "Сайхан сэтгэлт шулам" ОАК 1-р анги
  • 13:30
    "Өв залгамжлал" ОАК 1, 2 -р анги
  • 16:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 28, 29-р анги
  • 17:30
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 19-р анги
  • 19:00
    "Сайхан сэтгэлт шулам" ОАК 2-р анги
  • 20:30
    "Өв залгамжлал" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 34-р анги
  • 23:00
    "Сайхан сэтгэлт шулам" ОАК 2-р анги
  • 23:50
    "Өв залгамжлал" ОАК 3-р анги
  • 01:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 34-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Финикс - Л.А Лэйкерс NBA 2020-21
  • 02:00
    Ман Сити - Волверхэмптон PL 29-р тойрог
  • 04:00
    Юта - Филаделфиа NBA 2020-21
  • 06:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №09
  • 06:30
    Кристал П. - Ман Ютд PL 29-р тойрог
  • 08:30
    PL World №25
  • 09:00
    Бүх оддын тоглолт 2011: East - West
  • 11:00
    2000 NBA Slam Dunk Contest
  • 11:30
    Фүлхэм - Тоттенхэм PL 33-р тойрог
  • 13:30
    Бүх оддын тоглолт 2001: West - East
  • 15:30
    NBA Gametime №62
  • 16:00
    Ливерпүүл - Челси PL 29-р тойрог
  • 18:00
    The Buzzer №12
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №28
  • 20:00
    Pre-Game Show №193 (Шууд)
  • 20:20
    Бөрнли - Арсенал (Шууд) PL 27-р тойрог
  • 22:30
    Pre-Game Show №194 (Шууд)
  • 22:50
    Шеффилд - Саутхэмптон (Шууд) PL 27-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зугтаарай" МУСК
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Зул сарын гацуур мод" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    Дэлхийн цаг-Global-3000
  • 19:00
    "Миний ажлын өрөөнд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг: Ц.Амаржаргал монументаль зураач
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    МАН-ын 100 жил
  • 23:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 32-р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 17, 18, 19-р хэсэг
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Зурхай
  • 09:05
    “Үнэ цэнэ” нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3, 4, 5-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 13:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 17, 18, 19-р хэсэг
  • 14:10
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 14:20
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 17, 18, 19-р анги
  • 16:35
    “Анирлагч” МУСК
  • 18:05
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 17, 18, 19-р хэсэг
  • 19:15
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 19:20
    “Монгол ховс” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Зөвлөмж
  • 20:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3, 4, 5-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:15
    Яруу найргийн цаг
  • 22:30
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 17, 18, 19-р анги
  • 00:45
    Төрийн дуулал
  • 00:47
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Ахмадын Волейболын УАШТ-ний тойм 1-р хэсэг
  • 10:25
    “Спорт-Хэвлэл мэдээлэл”баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 12:05
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Франц-Перу тоглолт
  • 13:55
    Ахмадын Волейболын УАШТ-ний тойм 2-р хэсэг
  • 16:20
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Аргентин-Хорват тоглолт
  • 18:10
    Дархан мэх
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Адуучин
  • 19:05
    “MNB Спорт-1081” MNB Спорт сувгийн 3 жилийн ойд зориулав
  • 19:35
    Тамирчны гэр бүл
  • 20:05
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 20:30
    Оддын замнал
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Спорт хэлэлцүүлэг: Монголын спортын сэтгүүл зүйн хөгжлийн асуудлаар
  • 22:10
    “Спорт-Хэвлэл мэдээлэл” баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Монголын спортын түүх
  • 23:20
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 07:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Сэдвийн гүнд
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Сэдвийн гүнд
  • 23:00
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Музейн сан хөмрөгөөс
  • 09:40
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-31
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт25’
  • 11:25
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Бид Монголчууд
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 14:00
    Түмэнд түгээе
  • 14:15
    Монгол гайхамшигшууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:50
    Түмэнд түгээе
  • 17:05
    “Бидэнд юу саад болж байна” МУСК
  • 17:45
    Music time
  • 18:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-32
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник
  • 19:30
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Зөв хооллоё
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Тархи сэрэхүй6
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Луйвар” МУСК
  • 23:25
    Music time
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 10:35
    “Пифагорын түлхүүр” Цэгээс зураг үүсдэг
  • 10:45
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хүний эрх хүүхдийн эрхээс эхэлнэ
  • 10:55
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 10-р анги
  • 11:45
    Доорий дин дон
  • 12:00
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    Гэр бүлийн хичээл:Хүүхэд эцэг эхийн харилцаа
  • 13:10
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:20
    Нэг л дотно” энтертаймент ток шоу
  • 15:20
    “Хайраар хамгаалья” цуврал нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 15:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:00
    “Ховор хүмүүс” Монголын уран сайхны кино
  • 17:15
    Манай гэр баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Гэр бүлийн хичээл:Гэр бүлийн зөрчил ба ойлголцол
  • 17:55
    Монгол хэл шүлэг
  • 18:00
    “12/15 өсвөр насныханд” Хөл хорио
  • 18:30
    “Амьдралын хүрд” Сайн дурын даатгал
  • 18:50
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 11-р анги
  • 19:40
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

IV/2220:30

MovieBox

"Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК

IV/2212:45

MovieBox

"Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК

IV/2222:40

MovieBox

"Тэнгисийн амин сүнс (In The Heart of the Sea)" УСК