МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 10:00
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Судар бичгийн алтан сан
  • 10:30
    Билиг бэлгийн дээж
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 12-р анги /Биологи, Хими, Иргэний ёсзүйн боловсрол,Физик,Дизайн зурагзүй технологи/
  • 12:50
    Эх өв
  • 13:20
    Дөрвөн урилга
  • 14:20
    “Технологийн ертөнцөөр”
  • 14:40
    Ковид-19/Онлайн/Вакцинжуулалт
  • 15:10
    “Соёл- Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 16:10
    “Хамгийн азтай үе” уран сайхны киноны 5-р анги
  • 17:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 18:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:20
    Билиг бэлгийн дээж: Ц.Дүйнхэрсүрэн “Төрийн түмэн эхийн магтаал”
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” шууд
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” ток шоу /шууд/
  • 22:10
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 23:05
    Судар бичгийн алтан сан
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 08:20
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 08:50
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:25
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:30
    Кофе юу? цай юу?
  • 10:05
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /16/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино төгсгөлийн 123-р анги
  • 12:15
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 20,21/
  • 12:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:50
    Нэрийн хуудас - МУАЖ С.Батсүх
  • 13:10
    "Эгшиглэнт" МУАЖ А.Долгор
  • 15:05
    "Миний ээж хөөрхөн"
  • 15:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:30
    "Тань руу нүүж явна" Монголын уран сайхны кино
  • 17:05
    Сонин юу байна / What`s up
  • 17:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:00
    "МАН-ын 100 жил" баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /17/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Зөөлөн хүч - ОУ-ын эмэгтэйчүүдийн эрхийг хамгаалах өдөрт
  • 20:55
    Entertainment zone
  • 21:30
    "Долоон бурхан харвадаггүй" Монголын уран сайхны кино
  • 23:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    Кино миний амьдрал
  • 00:10
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:00
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 11:50
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 22-р анги
  • 12:50
    "Сэрэлт" МУСК
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 2-р анги
  • 17:10
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 18:00
    "Бизнес тайм"
  • 18:35
    "Хотоос Хөдөө рүү"
  • 19:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 23-р анги
  • 21:10
    "Түг түг хаалгаа"
  • 22:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 3-р анги
  • 23:25
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    business news
  • 07:45
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 9-р анги
  • 09:00
    хошин шог
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    хайртай шүү ээжээ
  • 10:55
    "танд тустай агшин"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    цахим контент 6-р анги -англи хэл
  • 11:45
    цахим контент 6-р анги - биологи
  • 12:05
    цахим контент 6-р анги - биеийн тамир
  • 12:10
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 12:30
    "үртэй хүн жаргалтай"
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "tvmall"
  • 13:50
    "жумүн" соак 16-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "миний ээж хөөрхөн"
  • 15:40
    цахим контент 6-р анги -англи хэл
  • 16:00
    цахим контент 6-р анги - биологи
  • 16:20
    цахим контент 6-р анги - биеийн тамир
  • 16:25
    теле хичээл 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 16:45
    хошин шог
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    уянгалаг
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    хайртай шүү ээжээ
  • 18:40
    "миний ээж хөөрхөн"
  • 18:55
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 10-р анги
  • 19:40
    "жумүн" соак 17-р анги
  • 20:50
    business news
  • 20:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    ман 100 жил баримтат кино
  • 23:45
    "пенчан 2018 - сноуборд slopestyle эрэгтэй финал"
  • 01:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:30
    "Гэрч" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:30
    "Миний ээж хөөрхөн" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Хаан багны нууц” ОАУСК, 1-р анги
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 12:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Миний ээж хөөрхөн" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг /цуврал-32/
  • 14:45
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Монгол бөхийн барилдааны тойм
  • 16:25
    "Хайртай шүү ээжээ" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Орос ба Хятад: Зуун дамжсан их зам" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ТВ9-Онцлох сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хаан багны нууц” ОАУСК, 2-р анги
  • 22:50
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 83-р анги
  • 00:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    “Морьтой ч болоосой” МУСК
  • 12:10
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 34-р анги
  • 13:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    “Шинжээч” СОАК 14-р анги
  • 14:20
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 15:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Ноёрхол” ОАК 13-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шинжээч” СОАК 15-р анги
  • 19:05
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 19:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Healthy Talk" Сэдэв:Витамин өсөлтийн үе
  • 21:00
    “T Live” тогооч Тэнгисийн цаг
  • 22:00
    “Ноёрхол” ОАК 14-р анги
  • 23:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 34-р анги /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Истанбулын бэр ОАК-172
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Уран зохиол
  • 14:00
    ТВ хичээл: Биологи
  • 14:30
    Beauty in Mongolia-4
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Цайз дахь нууц ноёнтон ОАК 3-2
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хайртай шүү ээжээ
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Цайз дахь нууц ноёнтон ОАК 3-3
  • 19:30
    Монгол бичгийн хичээл
  • 20:00
    Beauty in Mongolia-5
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Истанбулын бэр ОАК-173
  • 22:50
    Бүлээн цус, халуун сэтгэлийн дууль
  • 00:40
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:20
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.3
  • 01:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 7-р анги
  • 02:10
    Мэдээ
  • 03:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат нэвтрүүлэг /17/
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.4, 3.5-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.21,22-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.3
  • 09:25
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 7-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 99,100-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.4, 3.5-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.21,22-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Торгоны зам "Экстрим Хятад" баримтат кино
  • 15:20
    "Мартаж болохгүй, давтаж болохгүй түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.6, 3.7-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино 1.23-р анги
  • 17:25
    Монгол бичгийн хичээл 12
  • 17:45
    "Аюулт хулгана"хүүхэлдэйн кино1.24-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 8-р анги
  • 21:30
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    Чи цорын ганц ОАК 101,102-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.8-9-р анги
  • 07:35
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.14-15-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.14-15-р анги
  • 08:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:40
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.4-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "20-р зууны залуус" СОАК 2-р анги
  • 11:15
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.30-р анги
  • 13:05
    Теле хичээл- Орос хэл: Где ты живёшь? /7-р анги/
  • 13:21
    Теле хичээл- Дүрслэх урлаг: Гэрэл сүүдэр /7-р анги/
  • 13:40
    Теле хичээл- Англи хэл /7-р анги/
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Эрдэний чулуу/
  • 15:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №3/
  • 15:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №3/
  • 15:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №3/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 35-36-р анги
  • 17:50
    "Болдоггүй бор өвгөн"
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.11-12-р анги
  • 19:30
    "20-р зууны залуус" СОАК 3-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.31-р анги
  • 23:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 37-38-р анги
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Луйвар" МУСК
  • 09:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:10
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 11:20
    "Зоорь 2" МУСК
  • 12:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    Хөгжмийн цаг
  • 14:30
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • 16:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 16:20
    Сонгодог аялгуу
  • 17:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Анирлагч" МУСК
  • 20:30
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 21:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 23:40
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Биологи, хими, иргэний ёс зүйн боловсрол, физик
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Дизайн зураг зүй, технологи
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season3/ 13-15-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 1-р анги
  • 13:40
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 23-25-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Биологи, хими, иргэний ёс зүйн боловсрол, физик, дизайн зураг зүй
  • 16:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 10-р анги
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 43-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 2-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 21:00
    "6 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар - 6
  • 22:00
    "Зөв тэмцэл" АОАК /season/-1 5-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилан" МОАК 6-р анги
  • 00:00
    "6 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар - 6
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 08:00
    "Код" МУСК
  • 09:40
    "Зурлага" Монгол бичгийн хичээл
  • 10:00
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бизнес толь
  • 10:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 11:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дүрслэх урлаг/
  • 12:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 12:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 12:55
    "Ичээнд нь" МУСК
  • 14:50
    "Түүх 1 нэвтрүүлэг" өгүүлэмж
  • 15:05
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 16:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дүрслэх урлаг/
  • 16:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 16:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 17:05
    "Golf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Тос даасан Монгол айл" нэврүүлэг
  • 21:50
    "Аман хуур" МУСК
  • 23:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 6-р анги /давталт/
  • 09:05
    ББДХ байгуулагдсаны 5 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Теле хичээл 12-р анги
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:00
    Теле хичээл 12-р анги /давталт/
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 19:30
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 7-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг - Хэнтий аймгаас
  • 21:35
    ББДХ байгуулагдсаны 5 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:35
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:40
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:55
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 10:40
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China 3)" УСК
  • 12:35
    "Туутзи (Tootsie)" УСК
  • 14:40
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.23-р анги)
  • 15:30
    "Нүгэлт хот (Sin city)" УСК
  • 17:40
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.24-р анги)
  • 20:30
    "Тархинд туссан сум (Bullet in the Head)" УСК
  • 23:05
    "Үлгэрийн орныг олсон нь (Finding Neverland)" УСК
  • 01:00
    "Эрвээхэйн нөлөө (The Butterfly Effect)" УСК
  • 02:50
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • 04:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.24-р анги)
  • 05:05
    "Тархинд туссан сум (Bullet in the Head)" УСК
  • 07:20
    "Үлгэрийн орныг олсон нь (Finding Neverland)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 08:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 10:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Мэдэх үү? Нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 4-р анги
  • 12:30
    Сайхан нөхөрлөл хамтарсан тоглолт
  • 14:00
    Ардын элч МУСК
  • 15:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Цуурхал МУСК
  • 17:30
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 17:40
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 18:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Мэдэх үү? Нэвтрүүлэг
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 5-р анги
  • 21:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 21:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 22:00
    МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 23:10
    Эрин зууны шастир: Эрмитаж
  • 23:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тал нутаг" УСК
  • 12:20
    "Гэрээт эхнэр" теле жүжиг
  • 14:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 15:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "247 градус" МУСК
  • 17:50
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 18:00
    "Засаг цаг-Залгамж"
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:00
    "Ханнагын мисо шөл" УСК
  • 22:20
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Засаг цаг-Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хөтөч" олон ангит кино 14-р анги
  • 10:45
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 10:55
    Ярилцлага
  • 12:00
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Архины худалдаа хяналт
  • 12:55
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Шуумал буюу цутгуурын урлал
  • 15:45
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:45
    "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Азын 10000" сугалаа
  • 19:10
    "Зууны 100 эмэгтэй" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 20:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Орон сууцны стандарт
  • 22:00
    "Хөтөч" олон ангит кино 15-р анги
  • 22:55
    "Хөтөч" олон ангит кино Төгсгөлийн 16-р анги
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Music set
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 12:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 16:25
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг /Төв аймаг Батсүмбэр сумаас/
  • 16:42
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 19:10
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 7-р бүлэг 10-11-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг /Хэнтий аймгаас/
  • 22:00
    "Овжин охид" ОАК 11-р анги
  • 23:00
    "S.W.A.T" ОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.45-48
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Тобот Атлон I.1-2
  • 07:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 28
  • 08:25
    Маамуугийн санамж
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    Мини форс II.23-24
  • 08:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Бяцхан зурагчид 1
  • 09:30
    Da Vinci Kids - Шинжлэх ухааны туршилтууд 13
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    Transformers IV.5
  • 10:30
    Лив Мэдди хоёр III.16-17
  • 10:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:25
    Маамуугийн санамж
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.18
  • 11:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:00
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 65
  • 12:30
    Da Vinci Learning - Байгалийн нууц 14
  • 12:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.45-48
  • 13:30
    Мини форс II.23-24
  • 13:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг 17
  • 14:33
    Маамуугийн санамж
  • 14:35
    Watch car 9-10
  • 14:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:05
    Vroomiz I.15-18
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    Da Vinci Kids - Том шинжлэх ухаан 6
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:35
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 5-6
  • 16:45
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 12
  • 16:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.49-52
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 19-20
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    Da Vinci Learning - Аз жаргалын эрэлд 2
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 4
  • 18:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:00
    Transformers IV.6
  • 19:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? - Уран хэрхэн олборлодог вэ?
  • 19:45
    Болдоггүй бор өвгөн
  • 19:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.19
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг Уушгиа тэлье 33
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    Аз жаргалын өнгө 5-6
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:33
    Маамуугийн санамж
  • 21:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:00
    Лив Мэдди хоёр III.18-19
  • 22:30
    Цаг агаар
  • 22:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Төр, нийгмийн зүтгэлтэн Ж.Түмэнжаргал
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги /Уран зохиол, Эрүүл мэнд/
  • 12:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ /шууд/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:35
    Теле хичээл 8-р анги /Орос хэл, Эрүүл мэнд/
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл 9-р анги /Математик, Биеийн тамир/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:30
    “Бүлээн цус халуун сэтгэлийн дууль” баримтат кино
  • 17:00
    Зураглал
  • 17:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Зураглал
  • 18:40
    Цаг агаар
  • 18:50
    Гол сэдэв
  • 19:15
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:30
    Алганд багтсан эх орон /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 11:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Аав" МУСК
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 14:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ярилцах цаг"
  • 19:50
    "Ус дээшээ урсдаг" 26-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Засаг цаг-Залгамж"
  • 22:30
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "Draft 1984" баримтат кино
  • 01:20
    "Manute Bol" баримтат кино
  • 01:50
    Вест Бром - Эвертон (шууд) Премьер лиг 29-р тойрог
  • 04:00
    G League: Rio Grande vs. Ignite Live
  • 06:00
    Dunk Contest 2000
  • 06:30
    Dunk Contest 2008
  • 07:00
    NBA Action 3010
  • 07:30
    NBA Special: BHM Virtual Teach In
  • 08:00
    NBA GameTime
  • 09:00
    NBA Regular Season: Nuggets vs. Pacers Live
  • 11:30
    NBA Action 3010
  • 12:00
    High Tops 4
  • 12:30
    NBA Special: BHM Virtual Teach In
  • 13:00
    Hardwood Classic: 2015 NBA All-Star Game
  • 14:30
    NBA Action 3010
  • 15:00
    Dunk Contest 2000
  • 15:30
    Dunk Contest 2008
  • 16:00
    Marquee Matchup Warriors vs. Mavericks 2/6/2021
  • 18:00
    NBA Regular Season: Nuggets vs. Pacers Tape
  • 20:00
    Inside the NBA
  • 21:00
    NBA Regular Season: Nuggets vs. Pacers Tape
  • 23:00
    Inside the NBA

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Кадис - Бетис Ла Лиг 25-р тойрог
  • 11:00
    La Liga Chronicles №25
  • 11:30
    VIVA LA LIGA №5
  • 12:00
    Аваргуудын лигийн тойм №9
  • 13:00
    Арсенал - Бенфика Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 15:00
    Түүхэн тоглолт №8: Ман.Ютд-Ман.Сити 2011/12
  • 15:30
    Ман Ютд - Сосьедад Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 17:30
    La Liga Top Moments №2
  • 18:00
    Реал Мадрид - Сосьедад Ла Лиг 25-р тойрог
  • 20:00
    La Liga Show №25
  • 20:30
    Европа Лигийн тойм №8
  • 21:30
    VIVA LA LIGA №5
  • 22:00
    La Liga World №24
  • 22:30
    Ла Лигийн тойм №25
  • 23:30
    Валенсиа - Сельта Ла Лиг 24-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Дэнвэр - Индиана (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    Бөрнли - Лэстер PL 29-р тойрог
  • 14:00
    NBA Talk №12
  • 15:30
    Юта - Филаделфиа NBA 2020-21
  • 17:30
    "Бөхийн Ертөнц" #14 нэвтрүүлэг - S2/21
  • 18:00
    UFC: Розенструйк-Ган Тойм
  • 18:30
    Viva Liga №5
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    La Liga Chronicles №25
  • 20:00
    Жүдо Ташкентын Их Дуулга 2021 Өдөр 1 (Шууд)
  • 22:30
    NBA Gametime №62
  • 23:00
    PL Netbusters №24
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 09:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр давталт
  • 14:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр давталт
  • 19:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1449
  • 11:00
    ONE: A New Tomorrow
  • 14:00
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 16:30
    Undertaker: The Last Ride Баримтат кино 6-р анги
  • 17:00
    UFC: Фелдер-Дос Анжос
  • 20:00
    Октагон 3-3
  • 20:30
    ONE: Fists of Fury II (Шууд)
  • 23:00
    ONE Weekly #9
  • 23:30
    UFC: Розенструйк-Ган Тойм

Сүлд ТВ

  • 07:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 08:10
      МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 10:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 11:00
      Шуурхай мэдээ
  • 11:30
      Математик 8-р анги /“Гурвалжны талбайг олох”/
  • 11:35
      Монгол хэл 9-р анги “Эхэд задлан хийх”
  • 12:00
      Нийгэм ахуйн баримжаа 9-р анги /“Бидний эргэн тойрон дахь тэмдэг, тэмдэглэгээ”/
  • 12:50
      Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сүлдүү, Тооюу” нэвтрүүлэг /БАЙГАЛЬ /
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
      Би уран бүтээлч О.Баднаанямбуу дуучин
  • 17:00
    “Хөгжилтэй дархлаа”нэвтрүүлэг
  • 17:30
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:50
      Бизнес хөтөч
  • 18:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 19:00
    “+19” энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
      Гийнгоо  У.Батгэрэл  Уралдаач хүүхэд
  • 20:00
      Дэлхийн хамгийн завгүй усан боомт Баримтат кино
  • 20:50
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
      Мориор Амилсан Монгол Заяа нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “46 оны Ленинград”Олон ангит уран сайхны кино  14-р анги
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:00
      Эфирзавсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 17-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 35
  • 09:20
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл№ 57, 58
  • 10:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 125, 126-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 29
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Өв залгамжлал" ОАК 1-р анги
  • 13:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 32-р анги
  • 14:00
    "Найз залуу" ОАК 7-9-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 18-р анги
  • 19:00
    "Сайхан сэтгэлт шулам" ОАК 1-р анги
  • 20:30
    "Өв залгамжлал" ОАК 2-р анги
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 33-р анги
  • 23:00
    "Сайхан сэтгэлт шулам" ОАК 1-р анги
  • 23:50
    "Өв залгамжлал" ОАК 2-р анги
  • 01:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 33-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    NBA Talk №12
  • 01:30
    Pre-Game Show №192 (Шууд)
  • 01:50
    Фүлхэм - Тоттенхэм (Шууд) PL 33-р тойрог
  • 04:00
    Ливерпүүл - Челси (Шууд) PL 29-р тойрог
  • 06:15
    Атланта - Майами NBA 2020-21
  • 08:00
    Торонто - Бостон (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:30
    PL Netbusters №24
  • 11:00
    Челси - Ман Ютд PL 26-р тойрог
  • 13:00
    PL World №24
  • 13:30
    Фүлхэм - Тоттенхэм PL 33-р тойрог
  • 15:30
    NBA Gametime №61
  • 16:00
    Ливерпүүл - Челси PL 29-р тойрог
  • 18:00
    Торонто - Бостон NBA 2020-21
  • 20:00
    NBA Gametime №62
  • 20:30
    Премьер лигийн тойм №28
  • 21:30
    PL World №25
  • 22:00
    Дэнвэр - Индиана NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 31-р анги
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Фирмийн үхрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    Чингисийн чулуун бичиг буюу Есүгэн мэргэн
  • 16:00
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Түүх мартахгүй-1" МУСК
  • 23:40
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Орос хүүхэлдэйн цаг “Алиса юу хийхээ мэднэ” 1-р хэсэг
  • 07:56
    Мэндээгийн зөвлөгөө
  • 07:58
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Зурхай
  • 08:15
    Баримтат кино
  • 09:00
    Зочны цаг
  • 09:30
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 7-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:15
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 10:30
    Баримтат кино
  • 11:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    “Халуухан ээж” ХОАУСК 1-р анги
  • 12:05
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:15
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Орос хүүхэлдэйн цаг “Алиса юу хийхээ мэднэ” 1-р хэсэг
  • 13:25
    Кино бидний амьдралд
  • 13:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:50
    “Дүр эсгэгчид” МУСК
  • 15:00
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 17:00
    Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 18:00
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:30
    Баримтат кино
  • 19:20
    Зөвлөмж
  • 19:30
    Орос хүүхэлдэйн цаг “Алиса юу хийхээ мэднэ” 1-р хэсэг
  • 19:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Үнэ цэнэ” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 7-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:05
    Зураглал
  • 22:10
    “Халуухан ээж” ХОАУСК 1-р анги
  • 22:55
    Зөвлөгөө
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “Дүр эсгэгчид” МУСК
  • 00:42
    Төрийн дуулал
  • 00:44
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Бахархал: Уран гулгалтын тамирчин Г. Марал-Эрдэнэ
  • 08:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Орос хэл”, “Биологи”
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Эрүүл мэнд”, “Физик”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Уран зохиол”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Биологи”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Түүх”, “Иргэний ёс зүйн боловсрол”, “Орос хэл”
  • 12:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Монгол хэл”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Физик”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Иргэний ёс зүйн боловсрол”, “Үндэсний бичиг”
  • 13:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”, “Биеийн тамир”
  • 14:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”, “Иргэний ёс зүйн боловсрол”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Дани-Австрали тоглолт
  • 17:00
    Адуучин
  • 17:30
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 18:00
    “MNB Спорт-1081” MNB Спорт сувгийн 3 жилийн ойд зориулав
  • 18:30
    Миний мөрөөдөл
  • 19:00
    Бахархал
  • 19:30
    Оддын замнал
  • 20:00
    Эрийн хийморь
  • 20:30
    Тамирчны гэр бүл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Бөхийн хууч
  • 21:40
    Монголын спортын түүх
  • 22:20
    Спорт хобби
  • 22:50
    Манлайн баясгалан их аварга Х. Шаравжамц
  • 23:20
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 07:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    МАН-ын зуун жил
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    ТВ-архиваас: Ойрад Түмэн-2016
  • 09:30
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-30
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Хуульч зөвлөж байна давталт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Энэ хүүхнүүд үү” МУСК
  • 17:00
    Түмэнд түгээе
  • 17:15
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-31
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Бид Монголчууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    “Бидэнд юу саад болж байна” МУСК
  • 23:40
    Онцлох мэдээ
  • 00:15
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:35
    “Пифагорын түлхүүр” Түлхүүр
  • 10:45
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн үр бүтээмжтэй цаг
  • 11:00
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 9-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    Теле хичээл: 6-р анги /Монгол хэл, Физик, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Үндэсний бичиг/
  • 13:05
    Теле хичээл: 7-р анги /Биологи, Түүх, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Орос хэл/
  • 14:10
    Теле хичээл: 8-р анги /Орос хэл, Биологи, Эрүүл мэнд/
  • 14:55
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн салалт үр дагавар
  • 15:05
    “Миний хүүхдийн дуунууд” Монголын хүүхдийн ордны багш С.Алтануяагийн концерт 2-р хэсэг
  • 15:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:50
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 16:50
    “Хайраар хамгаалья” цуврал нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 17:20
    “120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг” Өсвөр үе
  • 18:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:10
    Доорий дин дон
  • 18:30
    “Амьдралын хүрд” Тэтгэвэр
  • 18:50
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 10-р анги
  • 19:40
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

IV/2220:30

MovieBox

"Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК

IV/2212:45

MovieBox

"Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК

IV/2222:40

MovieBox

"Тэнгисийн амин сүнс (In The Heart of the Sea)" УСК