МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 10:00
    Монгол Улсын ерөнхийлөгч Х.Баттулгын Монгол бичгийн хичээл 13
  • 10:20
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Билиг бэлгийн дээж
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Хүн ба орчин, Биеийн тамир/
  • 12:00
    Теле хичээл: 2-р анги /Хүн ба орчин, Биеийн тамир/
  • 12:20
    Теле хичээл: 3-р анги /Монгол хэл, Хөгжим/
  • 13:20
    Теле хичээл: 12-р анги / Биологи,Үндэсний бичиг,Иргэний ёсзүйн боловсрол,Уран зохиол,Физик/
  • 14:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хайрлаарай
  • 16:10
    “Хамгийн азтай үе” уран сайхны киноны 4-р анги
  • 17:00
    “Сохор номин” хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    “Өглөө” Монголын уран сайхны кино
  • 18:40
    Билиг бэлгийн дээж: Ш.Биндэръяа “Хан Хөхийн магтаал”
  • 18:50
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Засаг цаг-Залгамж
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл- Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 23:00
    Эх өв
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Онгодын танхай янцгаалт /Хөрөг/ Хөгжмийн зохиолч Б.Магсаржав
  • 09:05
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:45
    "Миний ээж хөөрхөн"
  • 10:00
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /15/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл, Иргэний ёсзүйн боловсрол/
  • 11:55
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 18,19/
  • 12:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:30
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /121,122/
  • 13:45
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 14:30
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл, Иргэний ёсзүйн боловсрол/
  • 14:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:05
    Монголын дуурийн дуучид XX зуунд
  • 16:05
    Нэрийн хуудас - МУАЖ С.Батсүх
  • 16:25
    "Энэ хүүхнүүд үү" Монголын уран сайхны кино
  • 17:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:45
    Уянгалаг - Ардын дууч Д.Бурмаа
  • 18:15
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /16/
  • 19:15
    Биомон - байгалийн увдисыг таны гоо сайханд
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино төгсгөлийн 123-р анги
  • 21:20
    МАН-ын 100 жил
  • 22:35
    Сонин юу байна / What`s up
  • 23:15
    "МАН-ын 100 жил" баримтат кино
  • 00:45
    Аяллын тойрог
  • 01:35
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:25
    UBS энэ 7 хоногт
  • 02:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Хүн ба орчин, Биеийн тамир"
  • 12:00
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 21-р анги
  • 13:00
    "Концерт"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Хүн ба орчин, Биеийн тамир"
  • 16:00
    "Засах цаг-Залгамж"
  • 16:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 1-р анги
  • 17:40
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 18:00
    "Бизнес тайм"
  • 18:35
    "Хотоос Хөдөө рүү"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 22-р анги
  • 21:10
    "Шинэ давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "МАН-ын 100 жил" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Урт цагааны гудамж"
  • 23:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 2-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    business news
  • 07:45
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 3-р анги
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    уянгалаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:40
    хайртай шүү ээжээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    цахим контент 6-р анги - монгол хэл
  • 11:45
    цахим контент 6-р анги - физик
  • 12:05
    цахим контент 6-р анги - иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 12:10
    цахим контент 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 12:30
    миний ээж хөөрхөн
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "tvmall"
  • 13:50
    "жумүн" соак 15-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цахим контент 6-р анги - монгол хэл
  • 15:40
    цахим контент 6-р анги - физик
  • 16:00
    цахим контент 6-р анги - иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 16:05
    цахим контент 6-р анги - үндэсний бичиг
  • 16:25
    "амар мэндийн эгшиглэн" теле концерт
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "үртэй хүн жаргалтай"
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    хайртай шүү ээжээ
  • 18:40
    "миний ээж хөөрхөн"
  • 18:55
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 9-р анги
  • 19:40
    "жумүн" соак 16-р анги
  • 20:50
    business news
  • 20:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сүхбаатар"муск
  • 00:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:35
    "Хархны өгөөш" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:30
    "Миний ээж хөөрхөн" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 4-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 16-р анги
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 12:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 4-р анги
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Миний ээж хөөрхөн" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг /цуврал-31/
  • 14:45
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Монгол бөхийн барилдааны тойм
  • 16:25
    "Хайртай шүү ээжээ" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 4-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Хойд Солонгост 10 хоног-2" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хаан багны нууц” ОАУСК, 1-р анги
  • 22:50
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 82-р анги
  • 00:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 11:35
    Теле хичээл 2-р анги /Хүн ба орчин, Биеийн тамир /
  • 12:10
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 33-р анги
  • 13:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    “Шинжээч” СОАК 13-р анги
  • 14:20
    Теле хичээл 2-р анги / Хүн ба орчин, Биеийн тамир /
  • 15:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Ноёрхол” ОАК12-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шинжээч” СОАК 14-р анги
  • 19:10
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 19:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    VIP ярилцлага
  • 21:00
    “Үхэшгүй мөнхийг хайх нь” Баримтат кино
  • 22:00
    “33+ club” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Ноёрхол” ОАК 13-р анги
  • 00:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 33-р анги /Давталт/
  • 00:50
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Истанбулын бэр ОАК-171
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Англи хэл
  • 13:50
    ТВ хичээл: Хими
  • 14:15
    ТВ хичээл: Газар зүй
  • 14:35
    Хайртай шүү ээжээ
  • 15:00
    Beauty in Mongolia-3
  • 15:30
    Цайз дахь нууц ноёнтон ОАК 3-1
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Биомон байгалийн увдисыг таны гоо сайханд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Цайз дахь нууц ноёнтон ОАК 3-2
  • 19:30
    Инээдмийн толь
  • 20:00
    Beauty in Mongolia-4
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Истанбулын бэр ОАК-172
  • 22:50
    Цайз дахь нууц ноёнтон ОАК 3-2
  • 23:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:30
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.2
  • 01:15
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 6-р анги
  • 02:20
    Мэдээ
  • 03:10
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино /16/
  • 04:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.2, 3.3-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.2
  • 09:25
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 6-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл"Математикийн энгийн төсөөлөл" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 97, 98-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.2, 3.3-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл: "Математикийн энгийн төсөөлөл" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.4, 3.5-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.21,22-р анги
  • 17:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.3
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 7-р анги
  • 21:30
    "Эцэг" кино драм
  • 23:00
    "Чи цорын ганц" ОАК 99, 100-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.12-13-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.12-13-р анги
  • 08:32
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:42
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.3-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "20-р зууны залуус" СОАК 1-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.29-р анги
  • 13:05
    Теле хичээл- Биологи: Цэцгийн бүтцийн задаргаа /7-р анги/
  • 13:24
    Теле хичээл- Түүх: Монголын Ил хаант улс /7-р анги/
  • 13:41
    Теле хичээл- Иргэний ёс зүйн боловсрол: Үйлийн үр дагаврыг таних /7-р анги/
  • 13:56
    Теле хичээл- Орос хэл: Кем ты хочешь быть /7-р анги/
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Mеталл/
  • 15:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №3/
  • 15:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №3/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 33-34-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.4-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 19:30
    "20-р зууны залуус" СОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Эрдэний чулуу/
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.30-р анги
  • 23:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 35-36-р анги
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "7-р тусгай тасаг" МУСК
  • 09:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 10:30
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:05
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 11:15
    Тод магнай
  • 12:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 14:30
    "Сайн аав" МУСК
  • 16:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 16:20
    Сонгодог аялгуу
  • 17:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Луйвар" МУСК
  • 20:30
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 21:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • 23:40
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Биологи, үндэсний бичиг, иргэний ёс зүйн боловсрол, уран зохиол
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Физик
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season3/ 10-12-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 17-р анги
  • 13:40
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 20-22-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги Биологи, үндэсний бичиг, иргэний ёс зүйн боловсрол, уран зохиол, физик
  • 16:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 9-р анги
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 42-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Сайн мөрдөгч" СОАК 1-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Зөв тэмцэл" АОАК /season/-1 4-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилан" МОАК 5-р анги
  • 00:00
    Хар хайрцаг
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 08:00
    "Цэнхэр тэнгэрийн орон" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Хүсэл" МУСК
  • 10:25
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 12:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/
  • 12:45
    "Шасдирт мөнхөрсөн Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Араанд нь алт, ард нь хутга" МУСК
  • 15:05
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 16:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 16:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 16:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/
  • 16:45
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:40
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Зурлага" Монгол бичгийн хичээл
  • 20:30
    "МАН-ын 100 жил" тоглолт
  • 23:50
    "Код" МУСК
  • 01:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 5-р анги /давталт/
  • 09:05
    ББДХ байгуулагдсаны 5 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл, Биеийн тамир/
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Теле хичээл - 12-р анги
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Теле хичээл - 12-р анги
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 19:30
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 6-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Монгол бичгийн хичээл" Цуврал 13
  • 21:35
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг - Төв аймаг Батсүмбэр сумаас
  • 21:55
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:25
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:30
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:50
    "Сэтгэцийн гэмт хэрэг (Guilty of Mind)" УСК
  • 10:50
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon a Time in China 2)" УСК
  • 12:45
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК
  • 14:45
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.22-р анги)
  • 15:40
    "Эргэлзээ (Doubt)" УСК
  • 17:35
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.23-р анги)
  • 20:30
    "Туутзи (Tootsie)" УСК
  • 22:45
    "Нүгэлт хот (Sin city)" УСК
  • 01:00
    "Дракулагийн өгүүлэгдээгүй түүх (Dracula Untold)" УСК
  • 02:30
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 04:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.23-р анги)
  • 04:55
    "Туутзи (Tootsie)" УСК
  • 06:50
    "Нүгэлт хот (Sin city)" УСК
  • 08:45
    "VLOG: Гангстерууд УСК"

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 08:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 10:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 12:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 3-р анги
  • 12:30
    Talk With Me: Аллан Келлебергер Загварын зөвлөх
  • 13:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 13:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 14:00
    Сүхбаатар МУСК
  • 16:00
    Балжиннямтай өдөр: Б.Төгөлдөр Comedy Lab - Comedian
  • 16:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 17:00
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 17:20
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 17:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Өөрөө хийе нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 4-р анги
  • 21:00
    Кино тalk
  • 22:30
    Ардын элч МУСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Торгон цэрэг" УСК
  • 12:20
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 13:40
    "Хоёр ертөнц" МУСК
  • 15:30
    "Хошин шог"
  • 16:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 17:50
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 18:00
    "Засаг цаг-Залгамж"
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Тал нутаг" УСК
  • 22:20
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Хөтөч" олон ангит кино 13-р анги
  • 10:30
    "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Цөлжилт бидний амьдралд
  • 12:25
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Тээвэр зууч
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Зээгт наамал буюу Торгон зураг
  • 15:45
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:45
    TED-x Royal
  • 17:05
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Азын 10000" сугалаа
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Засаг цаг-Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    Ярилцлага
  • 21:40
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Архины худалдаа хяналт
  • 22:10
    "Хөтөч" олон ангит кино 14-р анги
  • 23:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Music set
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 12:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 19:10
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 7-р бүлэг 8-9-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хотоос хөдөө рүү" нэвтрүүлэг /Төв аймаг Батсүмбэр сумаас/
  • 22:00
    "Овжин охид" ОАК 10-р анги
  • 23:00
    "S.W.A.T" ОАК 1-р бүлэг 8-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.41-44
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Тобот Атлон III.15-16
  • 07:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 27
  • 08:25
    Маамуугийн санамж
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    Мини форс II.21-22
  • 08:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Би том болохоороо 19
  • 09:15
    Da Vinci Kids - Артзүүка 10
  • 09:30
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 11
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    Transformers IV.4
  • 10:30
    Лив Мэдди хоёр III.14-15
  • 10:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:25
    Маамуугийн санамж
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.17
  • 11:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:00
    Da Vinci Learning - Ёо ёо ажиллагаа 5.6
  • 12:35
    Da Vinci Learning - Спортын лаборатри 10
  • 12:45
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 3
  • 12:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.41-44
  • 13:30
    Мини форс II.21-22
  • 13:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 28
  • 14:33
    Маамуугийн санамж
  • 14:35
    Watch car 7-8
  • 14:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:05
    Vroomiz I.11-14
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    Da Vinci Kids - Бяцхан зурагчид 1
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:35
    Da Vinci Kids - Шинжлэх ухааны туршилтууд 13
  • 16:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.45-48
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 17-18
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 65
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    Da Vinci Learning - Байгалийн нууц 14
  • 18:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:00
    Transformers IV.5
  • 19:30
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг 17
  • 19:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.18
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг Зүүд 29
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    Аз жаргалын өнгө 3-4
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:33
    Маамуугийн санамж
  • 21:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:00
    Лив Мэдди хоёр III.16-17
  • 22:30
    Цаг агаар
  • 22:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 10:15
    “Догь малчин”
  • 10:30
    Явлаа, ирлээ
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги /Математик, Биеийн тамир/
  • 12:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ /шууд/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:35
    Теле хичээл 8-р анги /Математик, Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл 9-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 10-р анги /Биологи, Физик, Англи хэл/
  • 16:30
    Теле хичээл 11-р анги /Дизайн зураг зүй, Биологи, Физик/
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Төр, нийгмийн зүтгэлтэн Ж.Түмэнжаргал
  • 19:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ
  • 19:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Монгол Монголоо хайрлая" хэлэлцүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:35
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Өглөө" МУСК
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 18:30
    "МАН-ын 100-н жил"
  • 20:00
    "Чин ачлал"
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:30
    "Аав" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "Clutch City" баримтат кино
  • 01:20
    "Last Night of ABA" баримтат кино
  • 01:50
    Шеффилд - А. Вилла (шууд) Премьер лиг 29-р тойрог
  • 04:00
    G League: Agua Caliente vs. Ignite Live
  • 06:00
    Hardwood Classic: 2018 NBA All-Star Game
  • 08:00
    NBA Regular Season: Jazz vs. 76ers Live
  • 10:30
    Marquee Matchup Pelicans vs. Pacers 2/5/2021
  • 12:30
    NBA Action 3010
  • 13:00
    Hardwood Classic: 2018 NBA All-Star Game
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA Regular Season: Jazz vs. 76ers Tape
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA Regular Season: Jazz vs. 76ers Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Барселона - Эльче Ла Лиг 1-р тойрог
  • 11:00
    La Liga World №24
  • 11:30
    Вильярреал - Атлетико Ла Лиг 25-р тойрог
  • 13:30
    Аталанта - Реал Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 15:30
    La Liga Top Moments №1
  • 16:00
    Мюнхенгладбах - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 18:00
    La Liga Talking Football №1
  • 19:00
    Түүхэн тоглолт №6: Ман.Ютд-Арсенал
  • 19:30
    La Liga Chronicles №25
  • 20:00
    VIVA LA LIGA №5
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн тойм №8
  • 21:30
    Тоттенхэм - Вольфсбергер Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №7: Арсенал-Эвертон 2001/02

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Gametime №60
  • 09:30
    Football Talk №27
  • 11:00
    Голден Стэйт - Портлэнд (Шууд) NBA 2020-21
  • 13:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    La Liga Talking Football №1
  • 15:00
    ONE: A New Tomorrow
  • 18:00
    La Liga show №24
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №10
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    PL Netbusters №24
  • 20:00
    "Бөхийн Ертөнц" #14 нэвтрүүлэг - S2/21
  • 20:30
    La Liga world №24
  • 21:00
    NBA Gametime №61
  • 21:30
    Финикс - Л.А Лэйкерс NBA 2020-21
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 09:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр давталт
  • 14:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр давталт
  • 19:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1448
  • 11:00
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 14:00
    UFC: Андерсон-Блакович
  • 16:30
    UFC: Розенструйк-Ган Тойм
  • 17:00
    UFC: Фэлдер-Хүүкер
  • 19:00
    WWE Monday raw 1449
  • 21:00
    ONE Weekly #9
  • 21:30
    Октагон 3-2
  • 22:00
    UFC: Хермансон-Веттори

Сүлд ТВ

  • 07:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 08:10
      МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 10:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 11:00
      Шуурхай мэдээ
  • 11:30
      МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 12:45
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 12:55
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:50
      Математик  8-р анги /  Гурвалжны өндрийг байгуулах /
  • 14:10
      Монгол хэл6-р анги /“Тэмдэг нэр, түүнийг утгаар нь ангилах ”/
  • 14:35
      Нийгэм ахуйн баримжаа8-р анги /“ Мөнгө хадгалах уу, зарцуулах уу ”/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “Нээлттэй Цаг” шууд
  • 17:30
    “Хүүхэлдэйн кино” Гуталт муурын адал явдал3-р анги
  • 17:55
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр 
  • 18:50
      Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 19:00
    “Монголын гэгээ” Батжаргал сайн малчин
  • 20:00
    “Сүлд үү, Тоо юу” нэвтрүүлэг /БАЙГАЛЬ /
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг Ардын уран зохиолч Т.Галсан
  • 22:30
    “46 оны Ленинград”Олон ангит уран сайхны кино  13-р анги
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:00
     Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 16-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 34
  • 09:20
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл№ 55, 56
  • 10:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 123, 124-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 28
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн төгсгөлийн 21-р анги
  • 13:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 31-р анги
  • 14:00
    "Найз залуу" ОАК 4-6-р анги
  • 17:15
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 17-р анги
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 125, 126-р анги
  • 20:30
    "Өв залгамжлал" ОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 32-р анги
  • 23:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 125, 126-р анги
  • 23:50
    "Өв залгамжлал" ОАК 1-р анги
  • 01:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 32-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Football Talk №27
  • 01:30
    Pre-Game Show №191 (Шууд)
  • 01:50
    Бөрнли - Лэстер (Шууд) PL 29-р тойрог
  • 04:00
    Кристал П. - Ман Ютд (Шууд) PL 29-р тойрог
  • 06:15
    Дэнвэр - Чикаго NBA 2020-21
  • 08:00
    Юта - Филаделфиа (Шууд) NBA 2020-21
  • 10:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №10
  • 11:00
    Ман Сити - Вест Хэм PL 26-р тойрог
  • 13:00
    PL Netbusters №24
  • 13:30
    Бөрнли - Лэстер PL 29-р тойрог
  • 15:30
    NBA Gametime №60
  • 16:00
    Кристал П. - Ман Ютд PL 29-р тойрог
  • 18:00
    Юта - Филаделфиа NBA 2020-21
  • 20:00
    NBA Gametime №61
  • 20:30
    Football Talk №27
  • 22:00
    Голден Стэйт - Портлэнд NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Хүн чулууны нулимс" МУСК
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 30-р анги
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Шилдэг хулууны нууц" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:40
    " Уугуул Монгол нохой " нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 31-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:32
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:02
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 08:30
    Мэндээгийн зөвлөгөө
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Зурхай
  • 09:00
    “Монгол ховс”нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 6-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:15
    Бид хамтдаа” ХОАУСК 20-р анги
  • 11:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн цаг
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 12:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино.Төгсгөлийн 20-р анги
  • 13:25
    Кино бидний амьдралд
  • 13:40
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 13:50
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 15:20
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 17:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зочны цаг
  • 19:30
    Зөвлөмж
  • 19:35
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 20-р хэсэг
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:40
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 6-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:15
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК төгсгөлийн 20-р анги
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:15
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 00:45
    “Төрийн дуулал
  • 00:47
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:10
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Одгэрэл
  • 08:35
    “Олимп ба ОТО” “Турин-2006” өвлийн олимпын наадам
  • 09:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Математик”
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Физик”, “Иргэний ёс зүйн боловсрол”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Уран зохиол”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Газар зүй”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Уран зохиол”, “Эрүүл мэнд”, “Математик”
  • 12:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Уран зохиол”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Дизайн технологи”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Хими”, “Математик”
  • 13:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Хүн ба нийгэм”, “Эрүүл мэнд”, “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 14:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Хүн ба байгаль”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Хөгжим”
  • 15:35
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Иран-Испани тоглолт
  • 17:25
    Эрийн хийморь:Уран уурагч спортын мастер М. Чинбат
  • 17:55
    Миний мөрөөдөл: ОУ-ын таеквондогийн тамирчин Ганболдын Жамъянбилэг
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Спорт-Хобби: Волейболийн шүүгч, спортын мастер Х. Золдэлгэр
  • 19:10
    “Зогсошгүй” Буудлага спортын тамирчин, олон улсын хэмжээний мастер Г. Нандинзаяа
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт цаг үе
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид
  • 22:20
    ”Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам:Трамплинаас үсрэлт эмэгтэй
  • 23:10
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 07:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    ТВ-архиваас: Ойрад Түмэн-2016
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-29
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    “Би Монгол хүн” хүүхэд танин мэдэхүй
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 17:20
    Түмэнд түгээе
  • 17:35
    Ухамсар сэрэхүй
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-30
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Хуульч зөвлөж байна шууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Энэ хүүхнүүд үү” МУСК
  • 23:10
    Онцлох мэдээ
  • 23:45
    Music time
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:35
    “Пифагорын түлхүүр” Тэнхлэг
  • 10:45
    “Миний сонгосон мэргэжил” Номын санч
  • 11:05
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 8-р анги
  • 11:55
    Өв эрдэнэ
  • 12:00
    Теле хичээл: 6-р анги /Уран зохиол, Дизайн технологи, Хими/
  • 13:00
    Теле хичээл: 7-р анги /Газар зүй, Уран зохиол, Эрүүл мэнд/
  • 13:45
    Теле хичээл: 8-р анги /Математик, Физик, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Уран зохиол/
  • 14:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:05
    “Миний хүүхдийн дуунууд” Монголын хүүхдийн ордны багш С.Алтануяагийн концерт 1-р хэсэг
  • 15:35
    “Аавын хөөрөг зохиомж” теле зохиомж
  • 16:25
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:35
    Гэр бүлийн хичээл: Жинхэнэ аав хүн гэж хэн бэ?
  • 16:50
    Шинжлэх ухааны цаг хөтөлбөр
  • 17:30
    “Хайрлаарай” Уучлал
  • 18:30
    “Амьдралын хүрд” Ажилгүйдэл
  • 18:50
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 9-р анги
  • 19:40
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

IV/2220:30

MovieBox

"Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК

IV/2212:45

MovieBox

"Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК

IV/2221:00

Dream

Бүхнээ дайчил 1-2