МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Зогсошгүй
  • 09:50
    Эх орны төлөө
  • 10:20
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Математик, Хөгжим,/
  • 12:15
    Теле хичээл: 2-р анги /Математик, Хөгжим,/
  • 13:05
    Теле хичээл: 3-р анги /Монгол хэл, Иргэний ёсзүйн боловсрол/
  • 13:45
    Теле хичээл: 12-р анги /Монгол хэл ,Хими, Биеийн тамир,Англи хэл,Биологи/
  • 15:10
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 16:10
    “Хамгийн азтай үе”” уран сайхны киноны 2-р анги
  • 17:00
    Цирк ирлээ 1-р хэсэг
  • 17:30
    Хөгжмийн агшин
  • 17:40
    “MNB Online show”
  • 18:40
    Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр
  • 19:00
    “Ковид-19” тайлбар ярилцлага
  • 19:30
    Билиг бэлгийн дээж: УГЗ Ц.Цэрэндорж “Түмэн эхийн магтаал”
  • 19:35
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол Ардын Нам 100 жил” баримтат кино
  • 22:40
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Монголын дуурийн хаан - Ц.Пүрэвдорж
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:35
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:45
    "Миний ээж хөөрхөн"
  • 10:00
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /13/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл, Эрүүл мэнд/
  • 12:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 14,15/
  • 12:25
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /117,118/
  • 13:40
    Уянгалаг - Ардын дууч Д.Бурмаа
  • 14:10
    Нэрийн хуудас - МУАЖ С.Батсүх
  • 14:30
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл, Эрүүл мэнд/
  • 15:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:10
    Ижий таньдаа - СТА Л.Банзрагч
  • 17:05
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 14,15/
  • 17:35
    Entertainment zone
  • 18:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /14/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /119,120/
  • 22:00
    Монгол бичгийн хичээл №13
  • 22:25
    "Ардын элч" Монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Математик, Хөгжим"
  • 12:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 19-р анги
  • 13:10
    "Дуу төрсөн түүх"
  • 13:40
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Математик, Хөгжим"
  • 16:10
    "Гайхамшигт Япон орноор" Баримтат кино
  • 16:50
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 21-р анги
  • 17:45
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 18:40
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 20-р анги
  • 21:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "МАН-ын 100 жил"
  • 23:50
    "Түүх мартахгүй" МУСК
  • 00:10
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "жумүн" соак 13-р анги
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    хошин шог
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:40
    хайртай шүү ээжээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    цахим контент 6-р анги - физик
  • 11:55
    цахим контент 6-р анги - түүх
  • 12:15
    цахим контент 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 12:20
    цахим контент 6-р анги - математик
  • 12:40
    "миний ээж хөөрхөн"
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "tvmall"
  • 13:50
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    "үртэй хүн жаргалтай"
  • 14:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цахим контент 6-р анги - физик
  • 15:40
    цахим контент 6-р анги - түүх
  • 16:00
    цахим контент 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 16:05
    цахим контент 6-р анги - математик
  • 16:25
    уянгалаг
  • 16:55
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 6-р анги
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    хайртай шүү ээжээ
  • 18:40
    "миний ээж хөөрхөн"
  • 18:55
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 7-р анги
  • 19:40
    "жумүн" соак 14-р анги
  • 20:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    business news
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "засаг цаг-залгамж"
  • 23:00
    "пенчан 2018 - скелетон эмэгтэй финал "
  • 00:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:35
    "Микроны босс" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:40
    ТВ зар 151918
  • 10:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 15-р анги
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 12:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг /цуврал-29/
  • 14:45
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "AXA" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Хайртай шүү ээжээ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Буцаад хүйсээ солиулмаар байна" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    MАН-ын зуун жил
  • 22:45
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 16-р анги
  • 00:05
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 80-р анги
  • 01:15
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 11:35
    Теле хичээл 2-р анги /Математик, Хөгжим /
  • 12:10
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 31-р анги
  • 13:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    “Шинжээч” СОАК 11-р анги
  • 14:20
    Теле хичээл 2-р анги /Математик, Хөгжим /
  • 15:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Ноёрхол” ОАК 10-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шинжээч” СОАК 12-р анги
  • 19:10
    Монгол бичгийн хичээл №13
  • 19:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар” зорилтот төсөл Дугаар 11
  • 22:00
    “Ноёрхол” ОАК 11-р анги
  • 23:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 31-р анги /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Истанбулын бэр ОАК-169
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Математик
  • 13:50
    ТВ хичээл: Физик
  • 14:10
    ТВ хичээл: Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 14:15
    ТВ хичээл: Дизайн зураг зүй технологи
  • 14:35
    Хайртай шүү ээжээ
  • 15:00
    Beauty in Mongolia-1
  • 15:30
    Догшин Алекс ОАК-11
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Өдрийн мэнд
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Догшин Алекс ОАК-12
  • 19:30
    Инээдмийн толь
  • 20:00
    Beauty in Mongolia-2
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Истанбулын бэр ОАК-170
  • 22:50
    Догшин Алекс ОАК-12
  • 23:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 01:20
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.12
  • 02:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 4-р анги
  • 03:10
    Мэдээ
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.24, 2.25-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.15, 1.16-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.12
  • 09:25
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 4-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим"Ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 93,94-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.24, 2.25-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.15, 1.16-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Өрөг" хэлэлцүүлэг
  • 15:25
    "Аваргуудыг төрүүлэх ухаан" баримтат кино
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим"Ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.26, 3.1-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 17:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" ОАК 8.1
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 5-р анги
  • 21:30
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:05
    "Чи цорын ганц" ОАК 95,96-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.3-4-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.8-9-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.8-9-р анги
  • 08:32
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 08:42
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.1-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.26-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.3-4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Муу аав" СОАК 15-р анги
  • 11:10
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.27-р анги
  • 13:05
    Теле хичээл- Физик: Одон орны ажиглалт /7-р анги/
  • 13:18
    Теле хичээл- Үндэсний бичиг: Монгол уран бичлэг /7-р анги/
  • 13:28
    Теле хичээл- Биеийн тамир: Нам гарааны техник /7-р анги/
  • 13:35
    Теле хичээл- Математик: Үндсэн байгуулалтууд /7-р анги/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Агуу бүтээн байгуулалт
  • 15:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №2/
  • 15:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №2/
  • 15:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №2/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 29-30-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.2-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.5-6-р анги
  • 19:30
    "Муу аав" СОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Эрчим хүч/
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.28-р анги
  • 23:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 31-32-р анги
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 09:30
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 10:30
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:10
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 11:20
    Тод магнай
  • 12:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 14:30
    "Тэнгэрийн муухай арилдаг" МУСК
  • 16:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 16:20
    Сонгодог аялгуу
  • 17:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 20:30
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 21:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Хайрлаж болох уу?" МУСК
  • 23:40
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Монгол хэл, хими, биеийн тамир, Англи хэл
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Биологи
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season3/ 4-6-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 16-р анги
  • 13:40
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 12-15-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Монгол хэл, хими, биеийн тамир, Англи хэл, биологи
  • 16:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 7-р анги
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 40-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 37,38-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж
  • 20:00
    Монгол Ардын Намын 100 жил
  • 23:00
    "Зөв тэмцэл" АОАК /season/-1 2-р анги
  • 00:00
    "Хувь тавилан" МОАК 3-р анги
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 08:00
    "Ковид 19- Эмэгтэйчүүдийн манлайлал" хэлэлцүүлэг
  • 08:55
    "Тод магнай" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Сумын атаман" МУСК
  • 10:45
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 12:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 12:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 13:15
    "Уучил" МУСК
  • 14:45
    "Нэрийн хуудас" нэвтрүүлэг МУГЖ С.Батсүх
  • 15:05
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 16:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 16:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 16:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 16:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Үндэсний бичиг/
  • 17:15
    "Цэнхэр тэнгэрийн орон" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Засаг цаг- Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Тод магнай" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "МАН-ын 100 жил" баримтат кино
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 3-р анги /давталт/
  • 09:05
    ББДХ байгуулагдсаны 5 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл, Иргэний ёсзүйн боловсрол, Хүн ба байгаль/
  • 13:00
    Теле хичээл - 12-р анги
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Теле хичээл - 12-р анги
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 19:30
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 4-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Засаг цаг - Залгамж нэвтрүүлэг
  • 22:00
    ББДХ байгуулагдсаны 5 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:55
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 01:00
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:40
    "Миний ахыг ав (Go Brother)" УСК
  • 10:45
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • 12:55
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 14:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.20-р анги)
  • 15:40
    "Биллийг устга 1 (Kill Bill: Volume 1)" УСК
  • 17:35
    "Барьцаалагч (The Missing)" УСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.21-р анги)
  • 20:30
    "Филаделфиа (Philadelphia)" УСК
  • 22:50
    "Биллийг устга 2 (Kill Bill: Volume 2) УСК
  • 01:20
    "Америкийн бараан түүх (American History X)" УСК
  • 03:15
    "Барьцаалагч (The Missing)" УСК
  • 04:50
    "Филаделфиа (Philadelphia)" УСК
  • 06:50
    "Биллийг устга 2 (Kill Bill: Volume 2) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 07.08-р анги
  • 08:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 10:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 11:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 12:00
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 1-р анги
  • 12:30
    Монголын нууц товчоо
  • 13:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 13:40
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 14:00
    Долоон бурхан харвадаггүй МУСК
  • 16:30
    Өөрөө хийе нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 17:20
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 17:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 09,10-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Өөрөө хийе нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 2-р анги
  • 21:00
    Балжиннямтай өдөр: Б.Төгөлдөр Comedy Lab - Comedian
  • 21:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 22:00
    МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Урвагч" УСК
  • 11:50
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хүүгүй Ломбард" МУСК
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Админ Z" МУСК
  • 17:50
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 18:00
    "Засаг цаг-Залгамж"
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хошин шог"
  • 20:10
    "Хэвтрийн өвчтөн" УСК
  • 22:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Зууны 100 эмэгтэй" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Хөтөч" олон ангит кино 11-р анги
  • 10:25
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Өдөр бүрийн яриа 1” баримтат кино
  • 12:05
    "Хөгжлийн замаар" цуврал- Замын ухаалаг систем
  • 12:35
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Энхтайван багш хөрөг
  • 16:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Азын 10000" сугалаа
  • 19:10
    Манай гаригийн нандин эрдэнэ
  • 20:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Сургууль орчимын бүс
  • 22:00
    "Хөтөч" олон ангит кино 12-р анги
  • 22:50
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Music set
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 12:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 19:10
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 7-р бүлэг 4-5-р анги
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг Жак Уэдэрфорд Чингис хааны тухай номын зохиолч
  • 21:45
    Хөөрхөн зүрх ТББ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Овжин охид" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    "S.W.A.T" ОАК 1-р бүлэг 6-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.33-36
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Тобот Атлон III.11-12
  • 07:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 26
  • 08:25
    Маамуугийн санамж
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    Мини форс II.17-18
  • 08:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:00
    Da Vinci kids - Хараач янзтай 3
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" 2
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр" 7-8
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    Transformers IV.2
  • 10:30
    Лив Мэдди хоёр III.10-11
  • 10:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:25
    Маамуугийн санамж
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.15
  • 11:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:00
    Da Vinci Learning - Босс жаалууд 13
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:35
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 1-2
  • 12:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.33-36
  • 13:30
    Мини форс II.17-18
  • 13:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 27
  • 14:33
    Маамуугийн санамж
  • 14:35
    Watch car 3-4
  • 14:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:05
    Vroomiz I.3-6
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 16:10
    Da Vinci Kids - Артзүүка 9
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 9-10
  • 16:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.37-40
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 13-14
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    Da Vinci Learning - Оюун ухааны бүтээл 3
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 64
  • 18:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:00
    Transformers IV.3
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл 31
  • 19:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.16
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг Гүнжийг аварсан нь 28
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    Салхитай уралдагч 22-23
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:33
    Маамуугийн санамж
  • 21:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:00
    Лив Мэдди хоёр III.12-13
  • 22:30
    Цаг агаар
  • 22:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:55
    Монгол Улсад улс төрийн нам байгуулагдсаны 100: Монгол Ардын Намын дарга У.Хүрэлсүхийн илтгэл
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 11:45
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ /шууд/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:35
    Теле хичээл 8-р анги /Монгол хэл,Биеийн тамир/
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ
  • 14:30
    “Ковид-19” тайлбар ярилцлага
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 10-р анги / Монгол хэл,Математик, Хими/
  • 16:30
    Теле хичээл 11-р анги /Хими, Монгол хэл,Математик/
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Гавьяат багш Ш.Бадам
  • 19:00
    Хэлэлцүүлэг: Улс төрийн намуудын төлөвшил /шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 09:30
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 09:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:25
    "Чин ачлал"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:10
    "Ус дээшээ урсдаг" 24-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Теле концерт"
  • 22:00
    "МАН-ын 100-н жил"
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Grizzlies vs. Rockets Tape
  • 02:00
    "Bad Boys" баримтат кино
  • 03:50
    Эвертон - Саутхэмптон (шууд) Премьер лиг 26-р тойрог
  • 06:00
    Dunk Contest 1986
  • 06:30
    High Tops 3
  • 07:00
    NBA Special: BHM Virtual Teach - In
  • 07:30
    High Tops 4
  • 08:00
    Marquee Matchup Mavericks vs Hawks 2/3/2021
  • 10:00
    NBA Regular Season: Nuggets vs. Bulls Live
  • 12:30
    Hardwood Classic: 2014 NBA All-Star Game
  • 14:00
    High Tops 3
  • 14:30
    NBA Special: BHM Virtual Teach - In
  • 15:00
    High Tops 4
  • 15:30
    NBA GameTime
  • 16:30
    NBA GameTime
  • 17:30
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA Regular Season: Nuggets vs. Bulls Tape
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA Regular Season: Nuggets vs. Bulls Tape

SPS Classic

  • 01:00
    Аталанта - Реал Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 03:00
    Түүхэн тоглолт №4: Ньюкасл-Арсенал 2010/11
  • 03:30
    La Liga ZAP №11
  • 03:50
    Реал Мадрид - Сосьедад (Шууд) Ла Лиг 25-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Севилья - Барселона Ла Лиг 25-р тойрог
  • 11:00
    Тоттенхэм - Вольфсбергер Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 13:00
    Ла Лигийн тойм №25
  • 14:00
    Барселона - Эльче Ла Лиг 1-р тойрог
  • 16:00
    Мюнхенгладбах - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 18:00
    Реал Мадрид - Сосьедад Ла Лиг 25-р тойрог
  • 20:00
    VIVA LA LIGA №4
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №10
  • 21:00
    Севилья - Барселона Ла Лиг 25-р тойрог
  • 23:00
    La Liga Talking Football №1

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Лэстер - Арсенал PL 26-р тойрог
  • 11:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    NBA Talk №12
  • 13:00
    Челси - Ман Ютд PL 26-р тойрог
  • 15:00
    Ла лигийн тойм №25
  • 16:00
    Мемфис - Хьюстон NBA 2020-21
  • 18:00
    Премьер лигийн тойм №27
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA Talk №12
  • 21:00
    NBA Gametime №59
  • 21:30
    Шеффилд - Ливерпүүл PL 26-р тойрог
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 09:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр давталт
  • 14:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр давталт
  • 19:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1122
  • 11:00
    UFC: Смит-Кларк
  • 13:30
    Undertaker: The Last Ride Баримтат кино 6-р анги
  • 14:00
    Жүдо Тел Авивын Их Дуулга 2021 Өдөр 2
  • 16:00
    UFC 255: Фигуэйредо-Морено
  • 18:30
    Октагон 3-2
  • 19:00
    WWE Smackdown 1123
  • 21:00
    UFC: Розенструйк-Ган Тойм
  • 21:30
    UFC: Ортега-Жун

Сүлд ТВ

  • 07:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 08:10
      МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 10:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 11:00
      Шуурхай мэдээ
  • 11:20
      Математик 6-р анги /“Олон оронтой тоог орон хэтрүүлэхгүй нэмэх”/
  • 11:40
      Монгол хэл 7-р анги  /“Монгол хэлний чадварыг хөгжүүлэх дасгал ажлууд”/
  • 12:05
      Нийгэм ахуйн баримжаа 8-р анги /“Багийн ажиллагаа”/
  • 12:50
      Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Дэлхийн хамгийн том ачааны усан онгоцууд” Баримтат кино
  • 14:50
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Заяын хурд-2019”   наадмын тойм 
  • 17:00
    “Нээлттэй Цаг” шууд
  • 17:30
    “Хүүхэлдэйн кино” Гуталт муурын адал явдал2-р анги
  • 17:55
      Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 19:30
      Уяачын хөрөг нэвтрүүлэг МУАУяач Ү.Атарсайхан
  • 20:00
      Сүлд үү, Тоо юу /Таллин/
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
      УИХ-ын цаг
  • 22:00
    “Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг- Дорноговь аймгийн Хөвсгөл сум
  • 22:30
    “46 оны Ленинград”Олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • 23:20
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
      Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 14-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 32
  • 09:20
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл№ 51, 52
  • 10:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 119, 120-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 26
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 19-р анги
  • 13:30
    "Бүх юм сайхан" ОАК 29-р анги
  • 14:20
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 17:35
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 15-р анги
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 121, 122-р анги
  • 20:30
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 20-р анги
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 30-р анги
  • 23:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 121, 122-р анги
  • 23:50
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 20-р анги
  • 01:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 30-р анги

SPS Prime

  • 01:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    The Buzzer №11
  • 10:00
    Дэнвэр - Чикаго (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:30
    PL Netbusters №23
  • 13:00
    Мемфис - Хьюстон NBA 2020-21
  • 15:00
    NBA Gametime №58
  • 15:30
    Лэстер - Арсенал PL 26-р тойрог
  • 17:30
    PL World №24
  • 18:00
    Шеффилд - Ливерпүүл PL 26-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №59
  • 20:30
    NBA Action №3010
  • 21:00
    Football Talk №27
  • 22:30
    Дэнвэр - Чикаго NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Анхны алхам" МУСК
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 29-р анги
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бидэнд юу саад болов" МУСК
  • 16:00
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Өглөө" МУСК
  • 23:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:32
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:02
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 08:30
    Мэндээгийн зөвлөгөө
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Зурхай
  • 09:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:50
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 10:00
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 18-р анги
  • 10:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 13:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 13:22
    Гадаад дууны хит
  • 14:00
    “Хайрлаж болох уу?” МУСК
  • 15:31
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 17:45
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 17:55
    ТВ хөтөлбөр
  • 18:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Кино бидний амьдралд
  • 19:20
    ТВ хөтөлбөр
  • 19:30
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 19:55
    Зөвлөгөө
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Зочны цаг
  • 21:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 4-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:45
    Зөвлөгөө
  • 21:50
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 18-р анги
  • 22:35
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 22:45
    Яруу найргийн цаг
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “Хайрлаж болох уу?” МУСК
  • 01:00
    “Төрийн дуулал
  • 01:02
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    “World football” теле сэтгүүл
  • 08:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Түүх”, “Англи хэл”
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Биеийн тамир”, “Монгол хэл”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Орос хэл”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Математик”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Монгол хэл”, “Хөгжим”, “Хими”, “Англи хэл”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Монгол хэл”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Математик”, “Хөгжим”, “Англи хэл”
  • 14:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”,“Хөгжим”, “Англи хэл”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”, “Биеийн тамир”, “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 16:15
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 ОХУ-Египет тоглолт
  • 18:00
    Эв нэгдэл- Хамтын хүч” Монголын жүдо бөхийн ахмад тамирчид оролцов
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Бахархал:Монгол улсын гавьяат тамирчин Цэгмэдийн Батчулуун
  • 19:10
    Спорт-хобби: Бөх тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Д. Нэмэхбаяр
  • 21:40
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Португал-Марокко тоглолт
  • 23:25
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 07:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    ТВ-архиваас: Ойрад Түмэн-2016
  • 09:30
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-27
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ярилцах цаг
  • 12:30
    ТВ-Галерей
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо” МУСК
  • 17:15
    Түмэнд түгээе
  • 17:30
    Говь-Нэг сая мод
  • 17:50
    Music time
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК -28
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:30
    Нэг хот- Нэг стандарт
  • 20:50
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Араанд нь алт, ард нь хутга” МУСК
  • 23:15
    Онцлох мэдээ
  • 23:50
    Music time
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 10:35
    “Пифагорын түлхүүр” Салхийг харж байна уу
  • 10:45
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хүүхэд нас хайранд торнино
  • 10:55
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 6-р анги
  • 11:50
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхдийн хөгжил
  • 12:00
    Теле хичээл: 6-р анги /Монгол хэл, Математик, Хөгжим/
  • 12:45
    Теле хичээл: 7-р анги /Математик, Монгол хэл, Хөгжим, Хими/
  • 13:50
    Теле хичээл: 8-р анги /Түүх, Англи хэл, Биеийн тамир,Монгол хэл/
  • 14:55
    “Оюундалай” Бумбардай
  • 15:15
    “Хайрлахын учир” 2-р хэсэг
  • 16:00
    “Язгуур аялгуу” этник концерт
  • 18:00
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 7-р анги
  • 18:50
    Гэр бүлийн хичээл:Хүүхдийн хөгжил
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Миний үг миний хүсэл
  • 19:40
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

IV/2220:30

MovieBox

"Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК

IV/2212:45

MovieBox

"Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК

IV/2222:40

MovieBox

"Тэнгисийн амин сүнс (In The Heart of the Sea)" УСК