МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:00
    “Сохор номин” хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    Монголчууд Америкт
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:40
    Монгол Улсад улс төрийн нам үүсэн байгуулагдсаны 100 жил: Монгол Ардын Намын дарга У.Хүрэлсүхийн илтгэл
  • 12:55
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл,Дүрслэх урлаг технологи/
  • 13:35
    Теле хичээл: 2-р анги /Монгол хэл,Дүрслэх урлаг технологи,/
  • 14:15
    Теле хичээл 3-р анги /Математик, Дүрслэх урлаг технологи,/
  • 15:00
    Теле хичээл: 12-р анги /Математик,Англи хэл,Иргэний ёсзүйн боловсрол,Монгол хэл,Хими,/
  • 16:25
    “Маамуу нааш ир” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    “Хамгийн азтай үе”” уран сайхны киноны 1-р анги
  • 17:50
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Эх орны төлөө
  • 18:40
    “Тусгаар тогтнол хөгжлийн зуун” баримтат эргэцүүлэл
  • 19:10
    Билиг бэлгийн дээж: П.Баярхүү “Урианхай ястны хундаганы ерөөл”
  • 19:15
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол Ардын Нам- 100 жил” баярын концерт
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    "Моторын дуу" Монголын уран сайхны кино
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:35
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:40
    "Миний ээж хөөрхөн"
  • 09:55
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /12/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Математик, Биеийн тамир, Дүрслэх урлаг технологи/
  • 12:20
    МАН-ын 100 жил
  • 13:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:45
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 12,13/
  • 14:10
    Өнөөгийн Монгол /япон хэлээр/
  • 14:30
    Теле хичээл 4-р анги /Математик, Биеийн тамир, Дүрслэх урлаг технологи/
  • 15:20
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /115,116/
  • 16:35
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 17:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:25
    УИХ-ын цаг
  • 17:55
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /13/
  • 19:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    МАН-ын 100 жил
  • 22:45
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /117,118/
  • 00:15
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    UBS энэ 7 хоногт
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 10:00
    "Теле хичээл: Монгол хэл, Дүрслэх урлаг технологи"
  • 10:40
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 18-р анги
  • 11:40
    "МАН-ын 100 жил"
  • 13:10
    "Танайд хоноё"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл, Дүрслэх урлаг технологи"
  • 16:10
    "Сүхбаатар" МУСК
  • 17:00
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 20-р анги
  • 17:55
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 18:40
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 19-р анги
  • 21:10
    "Дуу төрсөн түүх"
  • 21:40
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 21-р анги
  • 22:40
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    business news
  • 07:15
    "жумүн" соак 12-р анги
  • 08:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "tvmall"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:00
    хайртай шүү ээжээ
  • 10:20
    цахим эмч
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "миний ээж хөөрхөн"
  • 11:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 11:40
    ман-ын 100 жил
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цахим контент 6-р анги - монгол хэл
  • 13:40
    цахим контент 6-р анги - математик
  • 14:00
    цахим контент 6-р анги - хөгжим
  • 14:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:40
    хайртай шүү ээжээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    долоон бурхан харвадаггүй муск
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    сэтгэлийн дуудлага
  • 18:40
    "миний ээж хөөрхөн"
  • 18:55
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 6-р анги
  • 19:40
    "жумүн" соак 13-р анги
  • 20:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    business news
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    ман -ын 100 жил
  • 00:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    "Приусны босс" МУСК
  • 07:35
    Дорнын зурлага
  • 07:40
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 08:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:40
    ТВ зар 151918
  • 10:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 14-р анги
  • 11:40
    MАН-ын зуун жил
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг /цуврал-28/
  • 14:45
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Монгол бөхийн барилдааны тойм
  • 16:25
    "Хайртай шүү ээжээ" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Хүний ДНК" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Энэ цагийн эх оронч" нэвтрүүлэг /УИХ-ын гишүүн С.Ганбаатар/
  • 21:30
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 15-р анги
  • 22:50
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 79-р анги
  • 00:15
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Кино миний амьдрал
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 11:35
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл, Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 12:10
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 30-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Шинжээч" СОАК 10-р анги
  • 14:20
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл, Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ноёрхол" ОАК 9-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шинжээч" СОАК 11-р анги
  • 19:10
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Учрал подкаст
  • 21:40
    Кино миний амьдрал
  • 22:00
    "Ноёрхол" ОАК 10-р анги
  • 23:00
    "Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн" ОАК 30-р анги /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news тойм
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    МАН- ын дарга У.Хүрэлсүхийн илтгэл
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Монгол хэл
  • 13:55
    ТВ хичээл: Математик
  • 14:15
    ТВ хичээл: Хими
  • 14:35
    Хайртай шүү ээжээ
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Догшин Алекс ОАК-10
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Өдрийн мэнд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Догшин Алекс ОАК-11
  • 19:30
    Инээдмийн толь
  • 20:00
    Beauty in Mongolia-1
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Истанбулын бэр ОАК-169
  • 22:50
    Догшин Алекс ОАК-11
  • 23:50
    Сэрэлт МУСК
  • 01:20
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:20
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.11
  • 01:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 3-р анги
  • 02:10
    "Хөгжилтэй миний гэр"кино драм
  • 03:25
    "Урлагийн гудамж" 7
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" /9/баримтат кино
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.22, 2.23-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.11
  • 09:25
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 3-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хөгжим" Ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хөгжим" Ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:40
    "МАН 100 жил"
  • 12:55
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 13:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.23-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" тойм
  • 14:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 15:00
    Монгол бичгийн хичээл-10
  • 15:20
    "Мартаж болохгүй, давтах учиргүй түүх"нэвтрүүлэг
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл: "Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн эрүүл мэнд" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.24, 2.25-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 17:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.12
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 4-р анги
  • 21:30
    "Өрөг" хэлэлцүүлэг
  • 22:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 23:00
    "Түүүх мартахгүй" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.1-2-р анги
  • 07:27
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.6-7-р анги
  • 07:55
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.6-7-р анги
  • 08:22
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.25-р анги
  • 09:25
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 10:00
    "Муу аав" СОАК 14-р анги
  • 11:10
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Аугаа зуун" ОАК 3.27-р анги
  • 13:02
    Задгай блок
  • 13:05
    Теле хичээл- Математик: Параллел шулуунуудыг гурав дахь шулуунаар огтлоход үүсэх өнцгүүд /7-р анги/
  • 13:27
    Теле хичээл- Монгол хэл /7-р анги/
  • 13:45
    Теле хичээл- Хөгжим: Самгалдай алтаргана /7-р анги/
  • 13:55
    Теле хичээл- Хими: Хөрсний химийн найрлага ба бүрдэл хэсэг /7-р анги/
  • 14:13
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    "Романовынхан" баримтат кино 2-р анги
  • 15:20
    "Бөмбөг" ОАК төгсгөлийн 8-р анги
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    "Янь ши ордны домог" ОАК 27-28-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.1-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.26-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.3-4-р анги
  • 19:30
    "Муу аав" СОАК 15-р анги
  • 21:00
    "МАН-ын 100 жил" баримтат кино
  • 23:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 29-30-р анги
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 09:10
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Дүрслэх урлаг, технологи
  • 10:40
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 10:50
    "Залуу мөрдөгч" МУСК
  • 12:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Дүрслэх урлаг, технологи
  • 14:45
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 16:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 16:20
    Сонгодог аялгуу
  • 17:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Тэнгэрийн муухай арилдаг" МУСК
  • 20:30
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 21:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 00:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Математик, Англи хэл, иргэний ёс зүйн боловсрол, Монгол хэл
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Хими
  • 11:40
    Монгол Ардын Намын 100 жил
  • 13:00
    "Сайхан найзууд" СОАК 15-р анги
  • 14:10
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Математик, Англи хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Монгол хэл, Хими
  • 16:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 6-р анги
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 39-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 35,36-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 16-р анги
  • 20:50
    "Засаг цаг"
  • 21:40
    "Зөв тэмцэл" АОАК /season/-1 1-р анги
  • 22:30
    Монгол Ардын Намын 100 жил
  • 00:00
    "Хувь тавилан" МОАК 2-р анги
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 07:55
    ЭМЯ-ны зөвлөмж
  • 08:00
    "Ковид 19- Эмэгтэйчүүдийн манлайлал" хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Баримтат эргэцүүлэл" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 10:45
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    МАН-ын 100 жил
  • 13:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 13:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 13:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 13:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 14:05
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 15:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 16:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 16:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 16:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 16:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 17:05
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Нэрийн хуудас" нэвтрүүлэг МУГЖ С.Батсүх
  • 18:15
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Ковид 19- Эмэгтэйчүүдийн манлайлал" хэлэлцүүлэг
  • 21:15
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Тод магнай" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Уучил" МУСК
  • 00:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:30
    Баримтат кино
  • 07:40
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 2-р анги /давталт/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    ББДХ байгуулагдсаны 5 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    МАН-ын дарга У.Хүрэлсүхийн илтгэл
  • 13:00
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Хөгжим, Англи хэл/
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Теле хичээл - 12-р анги
  • 16:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Эрвээхэй нас нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 19:10
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 19:30
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 3-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    ББДХ байгуулагдсаны 5 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:50
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 07:00
    "VLOG: Гангстерууд УСК"
  • 07:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.18,19-р анги)
  • 09:00
    "Том олз (Snatch)" УСК
  • 10:50
    "Мэдисон дүүргийн гүүр (The Bridges of Madison County)" УСК
  • 13:10
    "Нарны нулимс (Tears of the Sun)" УСК
  • 15:20
    "Эрвээхэйн нөлөө (The Butterfly Effect)" УСК
  • 17:20
    "Миний ахыг ав (Go Brother)" УСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.20-р анги)
  • 20:30
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 22:35
    "Биллийг устга 1 (Kill Bill: Volume 1)" УСК
  • 00:40
    "Тарзаны домог (The Legend of Tarzan)" УСК
  • 02:30
    "Миний ахыг ав (Go Brother)" УСК
  • 04:25
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.20-р анги)
  • 05:10
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 06:55
    "Биллийг устга 1 (Kill Bill: Volume 1)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 05,06-р анги
  • 08:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:30
    Монголын нууц товчоо
  • 10:00
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 10:30
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 10:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 11:40
    МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 13:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 13:40
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 14:00
    Намар нахиалсан мод МУСК
  • 15:30
    Балжиннямтай өдөр: Г.Ганхүү Аялагч
  • 16:20
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 16:40
    "Хи Хи Хи" ардын дууны зохиомжит концерт
  • 17:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 07.08-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Өөрөө хийе нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 1-р анги
  • 21:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 21:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 22:00
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Найзууд-2" УСК
  • 12:20
    "Цэнхэр тэнгэрийн орон" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 15:00
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Болсон явдал" МУСК
  • 17:50
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 18:00
    "Засаг цаг-Залгамж"
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хошин шог"
  • 20:10
    "Урвагч" УСК
  • 22:00
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 09:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Лондонгийн дээрэм" уран сайхны кино
  • 11:35
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Цөлжилт бидний амьдралд
  • 16:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Азын 10000" сугалаа
  • 19:10
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 19:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Зууны 100 эмэгтэй" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал- Замын ухаалаг систем
  • 22:00
    "Хөтөч" олон ангит кино 11-р анги
  • 22:50
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Music set
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 12:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 19:10
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 7-р бүлэг 2-3-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Хөөрхөн зүрх ТББ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Овжин охид" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    "S.W.A.T" ОАК 1-р бүлэг 5-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.29-32
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Тобот Атлон III.9-10
  • 07:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 25
  • 08:25
    Маамуугийн санамж
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    Мини форс II.15-16
  • 08:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Том шинжлэх ухаан 5
  • 09:30
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 1-2
  • 09:45
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 6
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    Transformers IV.1
  • 10:30
    Лив Мэдди хоёр III.8-9
  • 10:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:25
    Маамуугийн санамж
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.14
  • 11:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:00
    Da Vinci Learning - Аз жаргалын эрэлд 1
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:35
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 10
  • 12:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.29-32
  • 13:30
    Мини форс II.15-16
  • 13:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 26
  • 14:33
    Маамуугийн санамж
  • 14:35
    Watch car 1-2
  • 14:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:05
    Vroomiz III.25-26 I.1-2
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 16:00
    Da Vinci kids - Хараач янзтай 3
  • 16:25
    Da Vinci kids - Амьтдыг судлахуй 2
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 7-8
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.33-36
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 11-12
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    Da Vinci Learning - Босс жаалууд 13
  • 18:32
    Цаг агаар
  • 18:35
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 1-2
  • 18:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:00
    Transformers IV.2
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 27
  • 19:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.15
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг Гүнжийг аварсан нь 28
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    Салхитай уралдагч 21-22
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:33
    Маамуугийн санамж
  • 21:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:00
    Лив Мэдди хоёр III.10-11
  • 22:30
    Цаг агаар
  • 22:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Теле хичээл 9-р анги /Орос хэл, Хими, Хөгжим/
  • 10:45
    Зураглал
  • 10:50
    “Урлан” МУЭ-ийн шагналт, зураач Ч.Базарваань /Төрийн минь сүлд/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Эх орны төлөө
  • 12:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ /шууд/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Америк хэмнэл” Zuckerman cravery компанийн техникийн ажилтан Д.Очирцогт
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл 10-р анги /Нийгэм судлал/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 11-р анги /Хими, биологи/
  • 16:10
    Монгол Улсад улс төрийн нам байгуулагдсаны 100: Монгол Ардын Намын дарга У.Хүрэлсүхийн илтгэл
  • 17:15
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” Үлгэр жишээ гэр бүл
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ
  • 19:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 19:15
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 19:30
    “Ковид-19” тайлбар ярилцлага
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр"
  • 08:30
    "Хүйн холбоо" МУСК
  • 09:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    "МАН-ын 100-н жил"
  • 13:00
    Теле концерт
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 19:45
    Теле концерт
  • 20:10
    "Ус дээшээ урсдаг" 23-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:20
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Sixers vs. Cavaliers Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup Nets vs. Wizards 1/31/2021
  • 04:00
    Marquee Matchup Suns vs. Mavericks 2/1/2021
  • 06:00
    NBA Special Allan Iverson - The Answer
  • 07:00
    Dunk Contest 2017
  • 07:30
    Dunk Contest 2018
  • 08:00
    The Way We Ball: China
  • 08:30
    The Way We Ball: France
  • 09:00
    NBA Regular Season: Grizzlies vs. Rockets Live
  • 11:30
    Dunk Contest 2017
  • 12:00
    Dunk Contest 2018
  • 12:30
    NBA Together: VR Silver, Johnson, Lightfoot, Butler
  • 13:30
    NBA Action 3009
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA Regular Season: Grizzlies vs. Rockets Tape
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA Regular Season: Grizzlies vs. Rockets Tape

SPS Classic

  • 01:15
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ман Ютд - Сосьедад Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 11:00
    Сельта - Вальядолид Ла Лиг 25-р тойрог
  • 13:00
    Аталанта - Реал Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 15:00
    La Liga Top Moments №2
  • 15:30
    Лацио - Байерн Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 17:30
    Кадис - Бетис Ла Лиг 25-р тойрог
  • 19:30
    Түүхэн тоглолт №3: Ман.Ютд-Ливерпүүл 2008/09
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №25
  • 21:00
    Вильярреал - Атлетико Ла Лиг 25-р тойрог
  • 23:00
    Ман Ютд - Сосьедад Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 03:30
    Pre-Game Show №189 (Шууд)
  • 03:50
    Вильярреал - Атлетико (Шууд) Ла Лиг 25-р тойрог
  • 06:00
    NBA Action №3010
  • 06:30
    Ман Сити - Вест Хэм PL 26-р тойрог
  • 08:30
    NBA Gametime №57
  • 09:00
    Даллас - Брүүклин NBA 2020-21
  • 11:00
    The Buzzer №11
  • 12:00
    "All or Nothing: Tottenham" №03
  • 13:00
    Вест Бром - Брайтон PL 26-р тойрог
  • 15:00
    NBA Action №3010
  • 15:30
    La Liga Top Moments №2
  • 16:00
    Аварга цолтнуудын хүндэтгэлийн барилдаан
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Football Talk №26
  • 21:00
    NBA Gametime №58
  • 21:30
    Сельта - Вальядолид Ла Лиг 25-р тойрог
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр давталт
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр давталт
  • 19:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1448
  • 11:00
    UFC: Лий-Оливейра
  • 12:45
    UFC: Бенавидез-Фигуэйредо
  • 14:00
    Жүдо Тел Авивын Их Дуулга 2021 Өдөр 1
  • 16:30
    ONE: King of the Jungle
  • 19:00
    ONE: Reign of Dynasties
  • 20:30
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 23:30
    Undertaker: The Last Ride Баримтат кино 6-р анги

Сүлд ТВ

  • 07:50
      Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
      Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:15
      Математик 5-р анги /Уртыг хэмжих нэгж километр/
  • 09:35
      Монгол хэл 6-р анги /Тооны нэрийн утгын зүйчлэл/
  • 10:00
      Нийгэм ахуйн баримжаа 7-р анги /Ном уншихын ач тус/
  • 10:25
      Манай дэлгэцнээ                      
  • 10:50
      Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:00
      Шуурхаймэдээ
  • 11:30
      Манай дэлгэцнээ
  • 11:40
      МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 12:55
      Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
      Өндөр гэгээн Занабазар     
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Дүнжингарав 2018” Азарга  , Их нас, Эрлийз дээд
  • 17:00
    “Хүүхэлдэйн кино” Гуталт муурын адал явдал1-р анги
  • 17:30
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:50
      Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
      Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 19:00
    “Дэлхийн хамгийн том ачааны усан онгоцууд” Баримтат кино
  • 19:50
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 20:00
    ”МАН-ЫН 100 ЖИЛ” БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Мориор Амилсан Монгол Заяа” МУТМУ Д.Мөнхбат
  • 23:00
    “46 оны Ленинград”Олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 23:50
     Манай дэлгэцнээ
  • 00:00
      Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 13-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 31
  • 09:20
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл№ 49, 50
  • 10:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 117, 118-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 25
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 18-р анги
  • 13:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 28-р анги
  • 14:20
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК 13, 14-р анги
  • 16:25
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 119, 120-р анги
  • 20:30
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 19-р анги
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 29-р анги
  • 23:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 119, 120-р анги
  • 23:50
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 19-р анги
  • 01:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 29-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Pre-Game Show №188 (Шууд)
  • 00:20
    Челси - Ман Ютд (Шууд) PL 26-р тойрог
  • 02:30
    NBA Action №3010
  • 03:00
    Шеффилд - Ливерпүүл (Шууд) PL 26-р тойрог
  • 05:15
    Production Time
  • 05:30
    NBA Talk №11
  • 07:00
    Кливлэнд - Филаделфиа NBA 2020-21
  • 09:00
    Мемфис - Хьюстон (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:30
    Лэстер - Арсенал PL 26-р тойрог
  • 13:30
    Тоттенхэм - Бөрнли PL 26-р тойрог
  • 15:30
    NBA Gametime №57
  • 16:00
    Шеффилд - Ливерпүүл PL 26-р тойрог
  • 18:00
    Челси - Ман Ютд PL 26-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №58
  • 20:30
    PL World №24
  • 21:00
    NBA Talk №12
  • 22:30
    Премьер лигийн тойм №27
  • 23:30
    Мемфис - Хьюстон NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 28-р анги
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    МАН-ын 100 жил
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:40
    "Хууль ба нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Засаг цаг-Залгамж
  • 22:05
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Хайрт тэд минь" ОАК 29-р анги

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 17-р хэсэг
  • 07:55
    ТВ” хөтөлбөр
  • 08:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:45
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    ТВ хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:45
    Зураглал
  • 09:55
    ТВ хөтөлбөр
  • 10:00
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 12-р анги
  • 10:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 11:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 17-р хэсэг
  • 13:22
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Анирлагч” МУСК
  • 15:30
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 17:45
    ТВ хөтөлбөр
  • 17:50
    Кино бидний амьдралд
  • 18:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 17-р хэсэг
  • 20:00
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 3-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:45
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 22:00
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 17-р анги
  • 22:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:50
    “Анирлагч” МУСК
  • 00:20
    Төрийн дуулал
  • 00:22
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:10
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Хими”
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Биологи”, “Орос хэл”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Нийгэм судлал”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Орос хэл”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Дизайн технологи”, “Англи хэл”, “Түүх”
  • 12:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Англи хэл”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Биеийн тамир”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Биологи”, “Физик”
  • 13:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”, “Математик”
  • 14:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”, “Математик”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Иргэний ёс зүйн боловсрол”
  • 15:35
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Польш-Сенегал тоглолт
  • 17:25
    “МҮОХ-ны 65 жил” нэвтрүүлэг
  • 17:55
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Миний мөрөөдөл: Өсвөр үеийн хөлбөмбөгчин Цэрэнчимэдийн Эрхэмбаяр
  • 19:20
    Спорт хобби
  • 19:50
    Бахархал: МАМСХ-ны дэд ерөнхийлөгч Д. Очирсүх
  • 20:20
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын харцага Г. Элбэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    “World football” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Бөхийн хууч
  • 22:10
    Том амжилт УСК
  • 23:15
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:40
    МАН-ын зуун жил
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Засах цаг залгамж
  • 20:45
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 20:50
    Бүтээгчид
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Уртын дууны уянгат Эх орон
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 09:30
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-26
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    МУ-ын Зэвсэгт Хүчний 100 жилийн ойд:
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Эргүүлэг” МУСК
  • 16:30
    Түмэнд түгээе
  • 16:45
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 17:45
    Music time
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-27
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:30
    ТВ-Галерей
  • 20:50
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо” МУСК
  • 23:25
    Онцлох мэдээ
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 10:35
    “Пифагорын түлхүүр” Уртын хэмжүүр
  • 10:45
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 5-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    Теле хичээл: 6-р анги /Англи хэл, Биеийн тамир, Биологи,/
  • 12:45
    Теле хичээл: 7-р анги /Орос хэл, Дизайн технологи/
  • 13:25
    Теле хичээл: 8-р анги /Хими, Биологи/
  • 14:05
    “Чингүүн” Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:55
    “Урин цагийн аялгуу” хүүхдийн дууны концерт
  • 15:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:00
    “Алхам-1”
  • 16:25
    “Хайрлахын учир” 1-р хэсэг
  • 17:15
    “Амьдралын хүрд” МСҮТ
  • 17:35
    “Дөрвөн урилга” Аян замын тэмдэглэл
  • 18:35
    Жив жив
  • 18:50
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 6-р анги
  • 19:40
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

IV/2220:30

MovieBox

"Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК

IV/2212:45

MovieBox

"Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК

IV/2221:00

Dream

Бүхнээ дайчил 1-2