МҮОНТ

  • 08:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 09:00
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 10:00
    Билиг бэлгийн дээж
  • 10:10
    Мартах учиргүй
  • 10:40
    Доорий Дин Дон
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Хайрлах эрх” Олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 7.8-р анги
  • 13:20
    “Сохор номин” хүүхэлдэйн кино
  • 13:40
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Технологийн ертөнцөөр
  • 14:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Өвгөдийн захиас: Хавар
  • 15:20
    “Хүргэн хүү” Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Монгол үлгэр
  • 17:50
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 18:10
    Билиг бэлгийн дээж
  • 18:20
    “Тусгаар тогтнол хөгжлийн зуун” баримтат эргэцүүлэл
  • 18:40
    Монголчууд Америкт
  • 19:10
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 19:30
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “MNB Online show”
  • 22:10
    “Одод болохын хүслэн” Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Их урлагийн замаар-МУУГЗ Ё.Цэрэндолгор
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:35
    Сонгодог бүжгийн ханхүү - О.Батсайхан
  • 10:30
    Найргийн тэнгэр
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 11:35
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /113,114/
  • 12:50
    Аяллын тойрог
  • 13:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:50
    Өнөөгийн Монгол /япон хэлээр/
  • 14:10
    Movie night
  • 15:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:10
    What`s up
  • 15:50
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /12/
  • 17:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 19:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:10
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 10,11/
  • 19:40
    Сайн уу Сайнаа
  • 20:55
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /115,116/
  • 22:25
    Entertainment zone
  • 22:55
    "Тэмцэл" Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    Кино миний амьдрал
  • 00:35
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Гоүчан" Японы хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 11:00
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 12:25
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 15,16,17-р анги
  • 15:00
    "УИХ-ын цаг"
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 19-р анги
  • 17:00
    "Гоүчан" Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:50
    "Nyambaa and Sally’s home"
  • 19:00
    "168 Цаг" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 18-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 20-р анги
  • 23:10
    "168 Цаг" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    business news
  • 07:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    хошин шог
  • 07:50
    "жумүн" соак 11-р анги
  • 09:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "tvmall"
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:20
    business news
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    "шинийн 15-ны засал номын хурал"
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    "дэлхий даахгүй баян"
  • 19:40
    "жумүн" соак 12-р анги
  • 20:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:00
    азын 10000 сугалааны супер хонжворын тохирол шууд
  • 23:00
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 4,5-р анги
  • 01:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:05
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 07:40
    Дорнын зурлага
  • 07:45
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:45
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Аfter school club" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Шилдэг илтгэгч" тв шоу / дугаар-10 /
  • 14:00
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 15:30
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 17:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Тоо юу сүлд үү аяллын нэвтрүүлэг /цуврал-27/
  • 18:45
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 14-р анги
  • 23:00
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 78-р анги
  • 00:20
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “Доналдын адал явдал” Хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 12:00
    “Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар” зорилтот төсөл Дугаар-11
  • 13:30
    " Шинжээч" СОАК 9-р анги
  • 14:40
    " Шинжээч" СОАК 10-р анги
  • 15:50
    “Ноёрхол” ОАК 8-р анги
  • 16:40
    “Ноёрхол” ОАК 9-р анги
  • 17:30
    “T Live” тогооч Тэнгисийн цаг
  • 18:30
    УИХ-ын цаг
  • 19:00
    “Соёлын довтолгоо” МУСК
  • 20:45
    Кино миний амьдрал
  • 21:00
    Учрал подкаст
  • 22:10
    "Эмнэлэгийн өрөөний заан" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    SBN news тойм
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Нутгийн ганц
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Истанбулын бэр ОАК-164
  • 14:20
    Истанбулын бэр ОАК-165
  • 15:40
    Истанбулын бэр ОАК-166
  • 17:00
    Истанбулын бэр ОАК-167
  • 18:20
    Истанбулын бэр ОАК-168
  • 19:30
    Дуртай өдөр
  • 20:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм: Ж.Мөнхбат
  • 21:35
    Олигарх УСК
  • 23:45
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:20
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.10
  • 01:05
    "Чиний дуу хоолой"ОАК 2-р анги
  • 02:10
    "Гоёлын даашинз"МУСК
  • 04:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" /13/баримтат кино
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.22,23-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.10
  • 09:25
    "Чиний дуу хоолой"ОАК 2-р анги
  • 10:35
    "Хүний мөн чанар"баримтат кино
  • 11:20
    "Чи цорын ганц"ОАК 91,92-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.22,23-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 14:00
    "Урлагийн гудамж" 7
  • 14:30
    "Нийслэл хүүхэн"ОАК 7-р анги
  • 16:00
    "Эко сэргийлэгч"/4/
  • 16:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.18,19-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • 17:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.11
  • 19:00
    Торгоны зам"Экстрим Хятад" баримтат кино
  • 20:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 3-р анги
  • 21:30
    "Хөгжилтэй миний гэр"кино драм
  • 23:00
    "Чи цорын ганц"ОАК 93,94-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 07:16
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.5-6-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.18-26-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Муу аав" СОАК 13-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:40
    Монгол бичгийн хичээл №11
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Романовынхан" баримтат кино 1-р анги
  • 13:00
    "Бөмбөг" ОАК 7-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.25-26-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 25-26-р анги
  • 17:50
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.25-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 19:30
    "Муу аав" СОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Романовынхан" баримтат кино 2-р анги
  • 22:00
    "Бөмбөг" ОАК төгсгөлийн 8-р анги
  • 23:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 27-28-р анги
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 09:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "Төөрсөөр төрөлдөө" МУСК
  • 11:30
    Хөгжмийн цаг
  • 12:20
    "247 градус" МУСК
  • 14:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 15:30
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 17:00
    Тод магнай
  • 18:20
    Хошин шог
  • 19:00
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 22:00
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 1-7-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:45
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Устга" СОАК 1,2-р анги
  • 14:30
    Хар хайрцаг
  • 15:30
    "6 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг 2-р бүлэг дугаар - 5
  • 16:30
    "Яасан гээч..." дугаар 9
  • 17:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Чимгээ шоу
  • 19:30
    "Хоббит-Хөнөөлт Смауг" УСК
  • 22:30
    "Хоббит-Таван армийн тулаан" УСК
  • 01:10
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Миний Монголын соёл

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Миний хайр" МУСК
  • 09:35
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:50
    "Улаачдын сорил" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 15:00
    "Говь челленж" реалити шоу Дугаар-8
  • 16:35
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:25
    "Шилжилт" МУСК
  • 18:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Баримтат эргэцүүлэл" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Ковид 19- Эмэгтэйчүүдийн манлайлал" хэлэлцүүлэг
  • 22:25
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 00:15
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Дуулиант хэрэг цуврал /давталт/
  • 07:30
    Баримтат кино
  • 08:30
    "Тод зочин ярилцлага" COVID 19 ЖДҮ /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг /давталт/
  • 12:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Түүх нэг минутанд
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:30
    "Нүүх үү , суух уу, судлая" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Уран сайхны кино
  • 20:30
    "FACT & EXPERT" тойм хөтөлбөр
  • 21:35
    "Тод зочин ярилцлага" COVID 19 ЖДҮ
  • 22:15
    Уран сайхны кино
  • 00:10
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:15
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 07:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.16-19-р анги)
  • 10:40
    "Мэдисон дүүргийн гүүр (The Bridges of Madison County)" УСК
  • 13:00
    "Тарзаны домог (Legend of Tarzan)" УСК
  • 15:00
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • 17:10
    "Том олз (Snatch)" УСК
  • 19:10
    "Нарны нулимс (Tears of the Sun)" УСК
  • 21:30
    "Эрвээхэйн нөлөө (The Butterfly Effect)" УСК
  • 23:40
    "Дракулагийн өгүүлэгдээгүй түүх (Dracula Untold)" УСК
  • 01:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 01-04-р анги
  • 08:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    New season 2017 тоглолт
  • 11:00
    Шуурхай- ЭМЯ
  • 11:30
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 12:00
    "Зууны 100 эмэгтэй"
  • 12:30
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 05,06-р анги
  • 13:00
    "Балжиннямтай өдөр" Г.Ганхүү: Аялагч
  • 13:50
    Сүүдэр МУСК
  • 15:30
    Let's Cook
  • 16:00
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 16:30
    Мөрөөдлийн театр: Утасгүй бол үхлээ юу шоу тоглолт
  • 18:30
    18 нас би чамд хайртай МУСК
  • 20:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:00
    "Балжиннямтай өдөр" Г.Ганхүү: Аялагч
  • 21:50
    Булингар МУСК
  • 23:20
    Сумын атаман кино контент 2
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Засаг цаг-Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Уур хилэн" уран сайхны кино
  • 11:50
    Цөлжилт бидний амьдралд
  • 13:15
    "Зууны 100 эмэгтэй" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Нүүх үү, Суух уу, судлая" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:25
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Ж.Гүррагчаа
  • 15:55
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 16:05
    "Хөтөч" олон ангит кино /8-10-р анги/
  • 18:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Азын 10000" сугалаа
  • 19:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Ярилцлага
  • 21:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Лондонгийн дээрэм" уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 09:00
    "Өөрийгөө тоодоггүй хүн"
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал кино 3-р анги
  • 11:30
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 5-9-р анги
  • 14:00
    "Шилжин суурьшигчид" баримтат кино
  • 14:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 15:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:02
    "Сүүн цагаан сэтгэл" тоглолт
  • 17:30
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал кино 4-р анги
  • 18:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг Г.Долгорсүрэн МУ-ын ардын багш, МУГЖ
  • 19:30
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг Жан Жак Анью Оскарын шагналт кино найруулагч
  • 20:10
    "Парк од моллын үзэсгэлэн" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Youtube-ийн эрин үе" баримтат кино
  • 22:00
    "Овжин охид" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Яллагч" МУСК
  • 00:50
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини форс II.9-14
  • 08:25
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Би том болохоороо 18
  • 09:15
    Da Vinci Kids - Артзүүка 8
  • 09:30
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 5
  • 10:00
    Салхитай ураладагч 16-20
  • 12:30
    Мөнгөн цох 8-9
  • 13:00
    Da Vinci Learning - Ёо ёо ажиллагаа 5.5
  • 13:35
    Da Vinci Learning - Спортын лаборатри 9
  • 13:45
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 9
  • 14:00
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Тобот Атлон III.6
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.16-21
  • 16:35
    Transformers III.5-6
  • 17:30
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 3-4
  • 18:00
    Da Vinci Kids - Бяцхан зурагчид 6
  • 18:30
    Da Vinci Kids - Шинжлэх ухааны туршилтууд 12
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь II.13-14
  • 20:10
    Мөнх Тунх I.4
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Лив Мэдди хоёр III.5-9
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Мэлмий бурхад” баримтат кино
  • 10:00
    Зураглал
  • 10:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Хөдөлмөрийн баатар, саальчин С.Аюуш
  • 10:40
    Технологийн ертөнц
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Рок дуучин Юү Ваки” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 5,6-р хэсэг 2014 он.
  • 13:40
    “Америк хэмнэл” National geographic society, Байгалийн түүхийн музейд судлаач, доктор М.Болорцэцэг
  • 14:00
    Прокурорын цаг
  • 14:20
    Зураглал
  • 14:30
    “Версалийн ордон” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 15:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 16:00
    “Рок дуучин Юү Ваки” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Цааснаас мөнхөрсөн өв” 2011 он.
  • 17:40
    Эх орны төлөө
  • 18:10
    “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 7-р хэсэг 2014 он.
  • 18:40
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” Үлгэр жишээ гэр бүл
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Америк хэмнэл” Zuckerman cravery компанийн техникийн ажилтан Д.Очирцогт
  • 19:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Шинжлэх ухааны гавьяат зүтгэлэн доктор, профессор Ц.Балхаажав
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 10:35
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:40
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:10
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:40
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 12:00
    "Говийн зэрэглээ" МУСК
  • 13:45
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 13:50
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 14:30
    "Сүхбаатар" МУСК
  • 16:30
    "Бизнес амжилт"
  • 17:00
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 18:10
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр"
  • 21:30
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:20
    "Хүйн холбоо" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Clippers vs. Grizzlies Tape
  • 02:00
    "Draft 1984" баримтат кино
  • 03:10
    "Magic 50" баримтат кино
  • 03:50
    Ньюкасл - Волверхэмптон (шууд) Премьер лиг 26-р тойрог
  • 06:00
    Marquee Matchup Warriors vs. Suns 1/28/2021
  • 08:00
    NBA Special: Sir Charles at 50
  • 09:00
    NBA Regular Season: Jazz vs. Magic Live
  • 11:30
    Dunk Contest 2015
  • 12:00
    Dunk Contest 2016
  • 12:30
    NBA Action 3009
  • 13:00
    NBA GameTime
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    "Draft 1984" баримтат кино
  • 19:10
    "Magic 50" баримтат кино
  • 19:50
    Кристал П. - Фүлхэм (шууд) Премьер лиг 26-р тойрог
  • 22:00
    NBA Regular Season: Jazz vs. Magic Tape

SPS Classic

  • 01:15
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Тоттенхэм - Вольфсбергер Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 11:00
    La Liga Show №24
  • 11:30
    Севилья - Барселона Ла Лиг 25-р тойрог
  • 13:30
    Арсенал - Бенфика Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 15:30
    Ман Ютд - Сосьедад Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 17:30
    Аваргуудын лигийн тойм №8
  • 18:30
    VIVA LA LIGA №4
  • 19:00
    La Liga World №23
  • 19:30
    La Liga ZAP №11
  • 19:50
    Production time
  • 20:00
    La Liga Top Moments №2
  • 20:30
    Pre-Game Show №187 (Шууд)
  • 20:50
    Сельта - Вальядолид (Шууд) Ла Лиг 25-р тойрог
  • 23:05
    Кадис - Бетис (Шууд) Ла Лиг 25-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Юта - Орландо (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:30
    La Liga show №24
  • 12:00
    Мюнхенгладбах - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 14:00
    PL World №24
  • 14:30
    Football Talk №26
  • 16:00
    La Liga Chronicles №24
  • 16:30
    Портлэнд - Л.А Лэйкерс NBA 2020-21
  • 18:30
    Viva Liga №4
  • 19:00
    PL Netbusters №23
  • 19:30
    The Buzzer №11
  • 20:30
    La Liga world №23
  • 21:00
    NBA Gametime №57
  • 21:30
    La Liga ZAP №11
  • 21:50
    Тоттенхэм - Бөрнли (Шууд) PL 26-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Розенструйк-Гэйн (Шууд)
  • 12:00
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 14:00
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 16:30
    ONE: Big Bang
  • 18:30
    Undertaker: The Last Ride Баримтат кино 6-р анги
  • 19:00
    UFC: Фелдер-Дос Анжос
  • 22:00
    WWE Monday raw 1448

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Сувд О.Уранцэцэг Эртний Монгол Хийц захирал /архив/
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    ХУРДАН МОРИНЫ ТҮҮХ-ОНОНГИЙН ХЭЭР
  • 10:30
    Азын 10,000 сугалаа
  • 10:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Түүхийн хуудас-Хүн чулуу
  • 12:05
    Эх орны захиас-МУГЖ Б.Батбаатар
  • 12:30
    Гийнгоо-Морины хувцас
  • 12:50
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Хүлгийн Үүрсээнд-Баянзүрх дүүргийн “Гачуурт хурд” МСУХ
  • 15:00
    Алтан үеийн дуунууд
  • 15:30
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Шарга морьт-Банзаа Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Загварын ертөнц-Топ модель Х.Бадамгэрэл
  • 17:15
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 17:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Азын 10,000 сугалаа
  • 18:30
    “9 ЭРДЭНЭ” Ардын дууны өв
  • 20:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ” МУГТ Ч.Дамдиншарав
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг /Д.Эрдэнэчулуун МУМУ /
  • 22:30
    “Өнөр бүл” Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 11, 12-р анги
  • 09:15
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 99-102-р анги
  • 11:10
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 16-18-р анги
  • 15:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 25-27-р анги
  • 18:15
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 13-р анги
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 103, 104-р анги
  • 20:40
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Бүх юм сайхан" ОАК 28-р анги
  • 23:20
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 103, 104-р анги
  • 00:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 28-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    Pre-Game Show №185 (Шууд)
  • 01:20
    Лийдс - А. Вилла (Шууд) PL 26-р тойрог
  • 03:30
    Орландо - Брүүклин NBA 2020-21
  • 05:30
    Л.А Клипперс - Мемфис NBA 2020-21
  • 07:30
    Портлэнд - Л.А Лэйкерс NBA 2020-21
  • 09:30
    Даллас - Брүүклин (Шууд) NBA 2020-21
  • 12:00
    Ман Сити - Вест Хэм PL 26-р тойрог
  • 14:00
    Вест Бром - Брайтон PL 26-р тойрог
  • 16:00
    Лийдс - А. Вилла PL 26-р тойрог
  • 18:00
    NBA Action №3010
  • 18:30
    PL World №24
  • 19:00
    NBA Gametime №57
  • 19:30
    Pre-Game Show №186 (Шууд)
  • 19:50
    Лэстер - Арсенал (Шууд) PL 26-р тойрог
  • 22:00
    Юта - Орландо NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Дора цасан гүнжийг аварсан нь" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 27-р анги
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний ажлын өрөөнд" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ану мюзик тайлан тоглолт
  • 16:00
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Монгол" хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 28-р анги
  • 22:50
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 15, 16-р хэсэг
  • 08:23
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 08:28
    Зурхай
  • 08:40
    “Язгуур соёл” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Зочны цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 09:40
    Монгол дууны хит
  • 10:30
    “Цуст Эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 1, 2-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 12:00
    ТВ” хөтөлбөр
  • 12:10
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 15,16-р анги
  • 13:40
    Зөвлөгөө
  • 13:50
    “Кибер сүлжээ” МУСК
  • 15:23
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 15,16-р хэсэг
  • 16:13
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 17:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Зочны цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Next in Fashion” шоу нэвтрүүлэг. Төгсгөлийн 10-р хэсэг
  • 19:50
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 15, 16-р хэсэг
  • 20:40
    “Цуст Эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 1, 2-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:10
    ТВ хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:20
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 15, 16-р анги
  • 22:50
    Зураглал
  • 23:00
    Төрийн дуулал
  • 23:03
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:10
    Таеквондогийн УАШТ-2020 5-р хэсэг
  • 09:05
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Б. Хишигбаатар
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    “Тулаанчийн хамтаар” Кикбоксын тамирчин ОУХМ У. Үүрийнцолмон
  • 10:05
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ц. Дамдиндорж
  • 10:25
    Тамирчны гэр бүл: Аэробик гимнастикийн ОУХМ Г. Ерөөлбөтын гэр бүл МУГТ Ц. Эхжаргал
  • 11:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 12:05
    “Сэтгэлийн хүчээ ирээдүйд” Говь-Алтай аймгийн бөхчүүд дуучдын хамтарсан концерт
  • 14:25
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Колумб-Япон тоглолт
  • 16:15
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 16:55
    Таеквондогийн УАШТ-2020 6-р хэсэг
  • 18:00
    Оддын замнал: Дэлхийн шилдэг теннисчин Р. Федерер
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Спорт хобби
  • 19:05
    Бахархал: МАМСХ-ны дэд ерөнхийлөгч Д. Очирсүх
  • 19:35
    Тамирчны гэр бүл: Волейболын спортын ОУХМ М. Цэрэнбаатарын гэр бүл
  • 20:10
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Том амжилт УСК
  • 22:15
    MNB Спортын нэвтрүүлгийн алтан сан хөмрөгөөс: Дорноговь аймгийн 80 жилийн ой-Зүүн бүсийн хурдан морины уралдаан
  • 23:15
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Music time
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-25
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Тархи сэрэхүй
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Таны мэдлэгт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 14:00
    Түмэнд түгээе
  • 14:15
    “Би Монгол хүн” хүүхэд танин мэдэхүй
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Зөв хооллоё
  • 15:50
    “Хүний амь” МУСК
  • 17:25
    Түмэнд түгээе
  • 17:40
    Баримтат кино
  • 18:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-26
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Уртын дууны уянгат эх орон
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Гурван өнцөг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    МУ-ын Зэвсэгт Хүчний 100 жилийн ойд:
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Эргүүлэг” МУСК
  • 23:15
    Music time
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    “Дасгалаа хийцгээе” Бага дунд ангийнханд зориулав
  • 10:20
    “Болор одод Москвад” 2-р хэсэг
  • 10:45
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 11:00
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 4-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 12:20
    “Гэгээн хүслэн” хүүхдийн концерт
  • 13:00
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Долоон өндөгтэй доголон шаазгайн үлгэр” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 14:00
    Манай гэр бүл цуврал:Сайн үйл
  • 14:30
    12/15 Өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг: Америкт сурах
  • 15:00
    “Нисдэг Честмир” уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 16:30
    Хүүхдийн эрхийн цуврал:”Хүчирхийлэлгүй ирээдүй бидний гарт”
  • 16:40
    ”Хайрлаарай” Дадал зуршил
  • 17:40
    “Болор одод Москвад” 3-р хэсэг
  • 18:20
    “Билиг бэлгийн дээж” цуврал:”Гэрийн ерөөл”
  • 18:35
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр”
  • 18:55
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 5-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

III/0719:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 1

III/0721:30

Монгол ТВ

"Захиас" МУСК

III/0720:25

AsianBox

"Running man" шоу нэвтрүүлэг