МҮОНТ

  • 08:00
    “Монгол Авдар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    “Хайрлаарай”
  • 09:50
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Хөгжмийн агшин
  • 10:30
    Билиг бэлгийн дээж
  • 10:40
    Доорий Дин Дон
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Хайрлах эрх” Олон ангит уран сайхны кино 5.6-р анги
  • 13:20
    “Сохор номин” хүүхэлдэйн кино
  • 13:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 13:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:50
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 15:30
    “Бурхан багш” уран сайхны киноны төгсгөлийн 55-р анги
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Билиг бэлгийн дээж
  • 17:30
    “Тусгаар тогтнол хөгжлийн зуун” баримтат эргэцүүлэл
  • 17:50
    Монголын их бэлгэшээл /давталт/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Цэлмэг тэнгэр” Монголын уран сайхны кино
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /11/
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:35
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:40
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /111,112/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    "VIRAL" Сошиалд соёлтой байцгаая
  • 12:10
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 9/
  • 12:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:35
    "Хүүхэд бүхэн эрхэм" Энэтхэгийн уран сайхны кино 1-р анги
  • 14:10
    "Хүүхэд бүхэн эрхэм" Энэтхэгийн уран сайхны кино 2-р анги
  • 15:40
    "Жирийн монгол охин" Хөрөг нэвтрүүлэг Дуучин Б.Цог
  • 16:10
    "Агшин" Хандивын тоглолт Дуучин Б.Цог
  • 19:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /113,114/
  • 22:00
    Movie night
  • 22:50
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "Өглөө" Монголын уран сайхны кино
  • 01:10
    Кино миний амьдрал
  • 01:25
    UBS энэ 7 хоногт
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:00
    "Тусч Амгалант хийд"
  • 16:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 13,14-р анги
  • 18:00
    "Гоүчан" Японы хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 19:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 17-р анги
  • 21:10
    "Nyambaa and Sally’s home"
  • 22:15
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 19-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    business news
  • 07:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 5-р анги
  • 08:20
    "жумүн" соак 10-р анги
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:25
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    "шинийн 15-ны засал номын хурал"
  • 17:00
    "сүлдэт баганын дэргэдээс"
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:50
    "ойлголт зөв бол үйлдэл зөв"
  • 18:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:40
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:10
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "жумүн" соак 11-р анги
  • 20:50
    business news
  • 20:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 1 ,2,3-р анги
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:35
    "Том зургаан толгойт" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:45
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын хурал" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Шилдэг илтгэгч" тв шоу / дугаар-9 /
  • 14:00
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 15:15
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Моторын дуу" МУСК
  • 17:15
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Тоо юу сүлд үү аяллын нэвтрүүлэг /цуврал-26/
  • 18:45
    “AXA” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 13-р анги
  • 23:00
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 77-р анги
  • 00:20
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “Доналдын адал явдал” Хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    " Шинжээч" СОАК 6-р анги
  • 12:30
    " Шинжээч" СОАК 7-р анги
  • 13:40
    " Шинжээч" СОАК 8-р анги
  • 14:50
    “Ноёрхол” ОАК 5-р анги
  • 15:40
    “Ноёрхол” ОАК 6-р анги
  • 16:40
    “Ноёрхол” ОАК 7-р анги
  • 17:30
    "Healthy Talk" Сэдэв:Хүүхэд ба ахуйн эрүүл мэнд
  • 18:00
    “С1 Долоо хоногийн тойм” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Сэтгэлийн хүчээ ирээдүйд” Бөхчүүдийн тоглолт
  • 21:30
    “Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар” зорилтот төсөл Дугаар 11
  • 23:10
    “Талли” УСК
  • 01:00
    “33+ club” нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Миний бэр
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Дуртай өдөр
  • 12:30
    Beauty in Mongolia
  • 13:00
    Догшин Алекс ОАК-6
  • 14:00
    Догшин Алекс ОАК-7
  • 15:00
    Догшин Алекс ОАК-8
  • 16:00
    Догшин Алекс ОАК-9
  • 17:00
    Догшин Алекс ОАК-10
  • 18:00
    Анхны хайр УСК
  • 19:30
    Их эмч
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:30
    Миний нэр хэн ч биш УСК
  • 23:30
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:20
    Бундеслиг: Тойргийн өмнө
  • 00:50
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.9
  • 01:35
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 1-р анги
  • 02:40
    "Алс холын бүжиг" кино драм
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Салхины исгэрээ" кино драм 2-р анги
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.20,21-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн"шоу 7.9
  • 09:25
    "Чиний дуу хоолой" 1-р анги
  • 10:35
    "Эможи"1
  • 11:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 89,90-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.20,21-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 14:00
    "Шилжин сурьшигчид"баримтат кино
  • 14:30
    "Жилийн тав дахь улирал" УСК
  • 16:20
    "Өв соёл" Хоток тэрэг
  • 16:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.17-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 17:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн"7.10
  • 19:00
    "Япон амьдралын хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Нэг ертөнц хоёр өнгө" богино хэмжээний кино
  • 20:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 2-р анги
  • 21:30
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    "Чи цорын ганц" ОАК 91,92-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • 07:18
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.3-4-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.19-23-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Муу аав" СОАК 12-р анги
  • 11:15
    "Анагаахын алдартнууд 2-р курс" ОАК 1-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Бөмбөг" ОАК 5-6-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.23-24-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 23-24-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.24-р анги
  • 19:00
    Монголын Үндэсний Олимпын Хорооны 65 жил
  • 19:30
    "Муу аав" СОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Анагаахын алдартнууд 2-р курс" ОАК 2-р анги
  • 21:40
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 22:00
    "Бөмбөг" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    "Янь ши ордны домог" ОАК 25-26-р анги
  • 00:40
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 09:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Чи миний баатар" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Зарлаагүй дайны оршил" МУСК
  • 11:30
    Хөгжмийн цаг
  • 12:20
    "Зоорь" МУСК
  • 14:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 15:30
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 17:10
    Тод магнай
  • 18:10
    Хошин шог
  • 19:00
    "Үл таних эмэгтэй" МУСК
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 22:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-24-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:45
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Хайлт" СОАК 15,16-р анги
  • 14:45
    Нүүдэл шийдэл
  • 15:45
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 16:00
    "Хоббит-Гэнэтийн аялал" УСК
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Чимгээ шоу
  • 21:00
    "Илбийн гайхамшиг" УСК
  • 23:10
    "Гэрч" /Mongolian connection"/ МУСК
  • 00:40
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 09:35
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:50
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 8-10-р анги
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:50
    "Монголын Үндэсний Олимпын Хороо 65 жил" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Шинийн 15-ны засал номын айлдвар
  • 15:20
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Улаачдын сорил" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Агшин" хандивын тоглолт
  • 19:20
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Говь челленж" реалити шоу дугаар-8
  • 22:10
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Миний хайр" МУСК
  • 00:20
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод зочин ярилцлага" COVID 19 ЖДҮ
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Монгол бичгийн хичээл -12 /давталт/
  • 17:00
    Амрыг эрэе нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "FACT & EXPERT" тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 20:25
    УИХ-ын цаг
  • 20:55
    "Тод зочин ярилцлага" COVID 19 ЖДҮ
  • 21:35
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 21:50
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 23:30
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 23:35
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 10:35
    "Америкийн бараан түүх (American History X)" УСК
  • 12:40
    "Гурван зуу (300) УСК
  • 14:50
    "Хятадад нэг удаа (Once Upon a Time in China)" УСК
  • 17:10
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon a Time in China 2)" УСК
  • 19:15
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China 3)" УСК
  • 21:30
    "Нарны нулимс (Tears of the Sun)" УСК
  • 23:50
    "Мэдисон дүүргийн гүүр (The Bridges of Madison County)" УСК
  • 01:55
    "Тарзаны домог (The Legend of Tarzan)" УСК
  • 03:40
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • 05:40
    "Том олз (Snatch)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 48-51-р анги
  • 08:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    Best Of Chinggis Khaan тоглолт
  • 11:00
    Шуурхай- ЭМЯ
  • 11:30
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 12:00
    Намар нахиалсан мод МУСК
  • 13:30
    Let's Cook
  • 14:00
    Кино тalk
  • 15:30
    Миний бэр кино контент
  • 16:20
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 16:50
    "Балжиннямтай өдөр" Т.Ганбүргэд: Шагай харваач
  • 17:40
    У.Пүрэвсүрэн: Цэнхэр тэнгэрийн орон тоглолт
  • 19:20
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 20:00
    "Зууны 100 эмэгтэй"
  • 20:30
    Б.Шарав VIII Богд хааны шүтээн хөрөг зураг.
  • 21:00
    "Балжиннямтай өдөр" Т.Ганбүргэд: Шагай харваач
  • 21:30
    Сүүдэр МУСК
  • 23:10
    Сумын атаман кино контент 1
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Хөтөч" олон ангит кино 10-р анги
  • 11:00
    Шинийн 15 хурал
  • 16:05
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Усан парк
  • 16:35
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 16:45
    "Хөтөч" олон ангит кино /6-7-р анги/
  • 18:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Засаг цаг-Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Азын 10000" сугалаа
  • 20:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цөлжилт бидний амьдралд
  • 21:55
    "Уур хилэн" уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Дэгдээхий нас" МУСК
  • 10:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нүүх үү, Суух уу, судлая" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Ховдгийн гай" богино хэмжээний кино
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 32-33-р анги
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 34-36-р анги
  • 17:30
    "Моралаш" хүүхдийн инээдмийн цуврал кино 3-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Илбэе" тоглолт
  • 20:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 21:00
    "Владимир Путин" баримтат кино
  • 22:00
    "Овжин охид" ОАК 5-р анги
  • 23:00
    "Аав" МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини форс II.5-10
  • 08:25
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci kids - Хараач янзтай 3
  • 09:25
    Da Vinci kids - Амьтдыг судлахуй 1
  • 09:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 1-2
  • 10:00
    Салхитай ураладагч 11-15
  • 12:35
    Мөнгөн цох 6-7
  • 13:00
    Da Vinci Learning - Босс жаалууд 12
  • 13:30
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 7-8
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Тобот Атлон II.25-26 III.1-2
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-15
  • 16:35
    Transformers III.3-4
  • 17:30
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 1-2
  • 18:00
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 19-20
  • 18:10
    Da Vinci Kids - Артзүүка 7
  • 18:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 3-4
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь II.10-12
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Лив Мэдди хоёр II.24 III.1-4
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    АНУ-д суралцдаг Монгол хүү Чингүүнтэй хийсэн ярилцлага
  • 09:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:50
    Ярилцлага: Хуулийн засаглал
  • 10:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Бэлтгэл хурандаа Ж.Жамсран
  • 10:40
    Цар тахал ба Сорилт
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Мэлмий бурхад” баримтат кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 3,4-р хэсэг 2014 он.
  • 13:40
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч Х.Баттулгын “Монгол бичгийн хичээл-12”
  • 14:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 14:20
    “Гэгээн мөр” баримтат кино /Гавьяат жүжигчин Г.Батсүх/
  • 15:10
    “Ковид-19” тайлбар ярилцлага
  • 15:30
    “Буурал говийн нүүдэлчид”
  • 15:50
    Зураглал
  • 16:00
    “Рок дуучин Юү Ваки” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Прокурорын цаг
  • 17:40
    “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 6-р хэсэг 2014 он.
  • 18:10
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:40
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” Нийгмийн хариуцлагатай байгууллага
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Америк хэмнэл” National Geographic Society, Байгалийн түүхийн музейд судлаач, доктор М.Болорцэцэг
  • 19:30
    Зураглал
  • 19:40
    Явлаа, ирлээ
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Технологийн ертөнц
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Хөдөлмөрийн баатар, саальчин С.Аюуш
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 09:40
    Бизнес амжилт
  • 10:10
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 11:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Ус дээшээ урсдаг" 21,22-р анги
  • 13:30
    "Ярилцах цаг"
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 14:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Бүлээн нурам" МУСК
  • 17:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 18:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 18:30
    "Сэтгэлийн хүчээ ирээдүйд" Говь-Алтай аймгийн бөхчүүд, дуучдын хамтарсан теле концерт
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:10
    "Сүхбаатар" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Magic vs. Nets Tape
  • 02:00
    Inside the NBA
  • 03:00
    NBA Special: Sir Charles at 50
  • 04:00
    Gleague: Salt Lake City Stars vs. G League Ignite Live
  • 06:00
    Inside the NBA
  • 07:00
    Marquee Matchup Clippers vs. Nets 2/2/2021
  • 09:00
    NBA Regular Season: Clippers vs. Grizzlies Live
  • 11:30
    Marquee Matchup Clippers vs. Nets 2/2/2021
  • 13:30
    High Tops 4
  • 14:00
    NBA Special: Sir Charles at 50
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA Regular Season: Clippers vs. Grizzlies Tape
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA Regular Season: Clippers vs. Grizzlies Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Атлетико - Челси Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 11:00
    Лацио - Байерн Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 13:00
    La Liga Show №24
  • 13:30
    Европа Лигийн тойм №8
  • 14:30
    Аталанта - Реал Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 16:30
    Мюнхенгладбах - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн тойм №8
  • 19:30
    La Liga Chronicles №24
  • 20:00
    La Liga ZAP №11
  • 20:20
    Production time
  • 20:30
    Барселона - Эльче Ла Лиг 1-р тойрог
  • 22:30
    Production time
  • 22:45
    Pre-Game Show №184 (Шууд)
  • 23:05
    Севилья - Барселона (Шууд) Ла Лиг 25-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Л.А Клипперс - Мемфис (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    NBA Gametime №56
  • 12:30
    Football Talk №26
  • 14:00
    Арсенал - Бенфика Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 16:00
    "Бөхийн Ертөнц" #13 нэвтрүүлэг - S2/21
  • 16:30
    Европа лигийн тойм №7
  • 17:30
    La Liga show №24
  • 18:00
    Нью Орлеанс - Милуоки NBA 2020-21
  • 20:00
    PL World №24
  • 20:30
    NBA Talk №11
  • 22:00
    Ман Ютд - Сосьедад Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Октагон 2-2
  • 09:30
    Undertaker: The Last Ride Баримтат кино 5-р анги
  • 11:00
    UFC: Блэйдес-Льюс
  • 14:00
    ONE: Fists of Fury
  • 16:00
    UFC 248: Адесанья-Ромеро
  • 19:00
    ONE: A New Tomorrow
  • 22:00
    WWE Smackdown 1122

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Мориор Амилсан Монгол Заяа нэвтрүүлэг МУТМУ Д.Онон
  • 09:30
    “+19” энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Азын 10,000 сугалаа
  • 10:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 10:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    “Эрийн Хийморь” аймгийн алдарт уяач Д.Батсуурь
  • 12:20
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 12:40
    Бизнес хөтөч
  • 12:45
    “Молор эрдэнийн нууцаас нууцад” нэвтрүүлэг /Морины удам угшил, уяа засал, бодит түүх/ давталт
  • 14:35
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Өв соёл-Бишгүүр хөгжим
  • 15:30
    “Өндөр гэгээн Занабазарын түүхт 380 жилийн ой-2015” Хязаалан, Шүдлэн, Даага
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Азын 10,000 сугалаа
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “Өндөр чансаа” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Хийморьтой-20” хонжворт сугалаа
  • 20:00
    Миний нутаг” төсөл нэвтрүүлэг- Дорноговь аймгийн Хатанбулаг сум
  • 20:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Сувд О.Уранцэцэг Эртний Монгол Хийц захирал /архив/
  • 22:20
    “Улаанбаатарт байгаа миний аав” Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 9, 10-р анги
  • 09:15
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 95-98-р анги
  • 11:10
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 13-15-р анги
  • 15:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 22-24-р анги
  • 18:15
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 12-р анги
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 101, 102-р анги
  • 20:30
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 18-р анги
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 27-р анги
  • 23:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 101, 102-р анги
  • 23:55
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 18-р анги
  • 00:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 27-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Л.А Лэйкерс - Юта NBA 2020-21
  • 02:00
    Ман Ютд - Ньюкасл PL 25-р тойрог
  • 04:00
    Нью Орлеанс - Милуоки NBA 2020-21
  • 06:00
    Ливерпүүл - Эвертон PL 25-р тойрог
  • 08:00
    Орландо - Брүүклин NBA 2020-21
  • 10:00
    "All or Nothing: Tottenham" №03
  • 11:00
    Портлэнд - Л.А Лэйкерс (Шууд) NBA 2020-21
  • 13:30
    NBA Gametime №56
  • 14:00
    Арсенал - Ман Сити PL 25-р тойрог
  • 16:00
    Л.А Клипперс - Мемфис NBA 2020-21
  • 18:00
    The Buzzer №11
  • 19:00
    Европа лигийн тойм №08
  • 20:00
    Pre-Game Show №182 (Шууд)
  • 20:20
    Ман Сити - Вест Хэм (Шууд) PL 26-р тойрог
  • 22:30
    Pre-Game Show №183 (Шууд)
  • 22:50
    Вест Бром - Брайтон (Шууд) PL 26-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Ардын жүжигчин Г.Гомбосүрэн 100жил хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 26-р анги
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Шагайн тойром" баримтат кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    Дэлхийн цаг-Global-3000
  • 19:00
    "Миний ажлын өрөөнд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 27-р анги
  • 22:50
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12,13,14-р хэсэг
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Зурхай
  • 09:05
    Зочны цаг
  • 09:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Зураглал
  • 10:30
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 75, 76,77-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 12:45
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 12:50
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 12, 13, 14-р анги
  • 15:05
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 15:10
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12,13,14-р хэсэг
  • 16:20
    “Орхидос” МУСК 1, 2-р анги
  • 19:36
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 12,13,14-р хэсэг
  • 20:42
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 20:50
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино. Төгсгөлийн 75, 76,77-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 23:05
    Яруу найргийн цаг
  • 23:10
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 12, 13, 14-р анги
  • 01:25
    Төрийн дуулал
  • 01:37
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:10
    Таеквондогийн УАШТ-2020 3-р хэсэг
  • 09:10
    Аваргууд МУГТ Н. Баярсайхан
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1962, 1966 он
  • 10:30
    Миний мөрөөдөл
  • 11:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 12:05
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Швед-БНСУ тоглолт
  • 14:10
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 14:55
    Монголын спортын түүх: 1993 оны улсын аварга “Өдрийн од” баг
  • 16:00
    Таеквондогийн УАШТ-2020 4-р хэсэг
  • 16:55
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Сэтгэлийн хүчээ ирээдүйд” Говь-Алтай аймгийн бөхчүүд дуучдын хамтарсан концерт
  • 20:25
    Миний мөрөөдөл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Баримтат кино: МҮОХ-ны 65 жилийн ойд зориулав
  • 21:40
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Белиги-Панам тоглолт
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 21:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Баянгол цэцэрлэг-50 жил
  • 09:40
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-24
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт25’
  • 11:25
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Бид Монголчууд
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 14:00
    Түмэнд түгээе
  • 14:15
    Монгол гайхамшиг шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:50
    Түмэнд түгээе
  • 17:05
    “Даль хагдрах цагаар” МУСК
  • 17:35
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 18:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-25
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник
  • 19:30
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Зөв хооллоё
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Тархи сэрэхүй5
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Хүний амь” МУСК
  • 23:35
    Music time
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    “Дасгалаа хийцгээе” Бага дунд ангийнханд зориулав
  • 10:20
    “Долоон дэлбээт цэцэг” жүжиг
  • 11:00
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 3-р анги
  • 11:50
    Хүүхдийн эрхийн цувралаас: “Сэтгэл тайван хүүхэд нас”
  • 12:00
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 12:15
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу “Жүжгийн дуу”
  • 13:15
    Доорий дин дон
  • 13:40
    Манай гэр бүл цуврал: Өсвөр нас- эцэг эх
  • 14:10
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Тахь” баримтат кино
  • 15:00
    “Нисдэг Честмир” уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 16:30
    Эх өв
  • 17:00
    Дөрвөн урилга
  • 18:00
    “Болор одод Москвад” 2-р хэсэг
  • 18:20
    “Билиг бэлгийн дээж” цуврал:”Гал шарын магтаал”
  • 18:30
    12/15 Өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 4-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

III/0719:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 1

III/0721:30

Монгол ТВ

"Захиас" МУСК

III/0723:15

Боловсрол ТВ

"Янь ши ордны домог" ОАК 41-42-р анги