МҮОНТ

  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хайрлах эрх” Олон ангит уран сайхны киноны төгсгөлийн 8-р анги
  • 10:00
    Монгол Улсын ерөнхийлөгч Х.Баттулгын Монгол бичгийн хичээл 12
  • 10:20
    Билиг бэлгийн дээж
  • 10:30
    Хөгжмийн агшин
  • 10:40
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Математик, Биеийн тамир/
  • 12:05
    Теле хичээл: 2-р анги /Математик, Биеийн тамир/
  • 12:40
    Теле хичээл: 3-р анги /Монгол хэл, Хөгжим/
  • 13:20
    Теле хичээл: 12-р анги /Физик, Газарзүй, Биеийн тамир, Биологи, Нийгэм судлал/
  • 14:50
    Теле хичээл: ЭЕШ-ын хичээл
  • 15:30
    “Бурхан багш” уран сайхны киноны 51.52-р анги
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Судар бичгийн алтан сан
  • 18:10
    Ногоон шошго: “Золиос”
  • 18:30
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:00
    Билиг бэлгийн дээж
  • 19:10
    Монголчууд Америкт
  • 19:40
    ЖАЙКА-ийн ХАА төслийн танилцуулга
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:05
    Эх өв
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Монголын дуурийн хаан-Ц.Пүрэвдорж
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:35
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:40
    Үгийн үндэс
  • 10:00
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /9/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл, Иргэний ёсзүйн боловсрол/
  • 12:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 5,6/
  • 12:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл, Иргэний ёсзүйн боловсрол/
  • 15:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:20
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /107,108/
  • 16:35
    Хилчний өглөө Киноконцерт
  • 17:05
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 5,6/
  • 17:40
    Entertainment zone
  • 18:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:25
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /10/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /109,110/
  • 22:00
    What`s up
  • 22:40
    Аяллын тойрог
  • 23:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Кино миний амьдрал
  • 00:35
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Гайхамшигт Цох хорхой ба Хар муур" Олон ангит хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Математик Биеийн тамир"
  • 12:00
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 14-р анги
  • 13:00
    "Авдрын мухарт:Алтан фонд"
  • 13:40
    "Концерт"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Математик Биеийн тамир"
  • 16:10
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 16-р анги
  • 17:10
    "Гайхамшигт Цох хорхой ба Хар муур" Олон ангит хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 18:00
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 15-р анги
  • 21:10
    "Мартахгүй"
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж"
  • 23:40
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 17-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 3-р анги
  • 08:20
    "жумүн" соак 8-р анги
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:40
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    цахим контент 6-р анги - монгол хэл
  • 11:45
    цахим контент 6-р анги - физик
  • 12:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    шинийн 15-ны засал
  • 12:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "tvmall"
  • 13:50
    "хийморь далласан аялгуу"бөхийн өргөөний 20жилийн ойн тоглолт
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "хийморь далласан аялгуу"бөхийн өргөөний 20жилийн ойн тоглолт
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    шинийн 15-ны засал
  • 17:45
    хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 4-р анги
  • 19:40
    "жумүн" соак 9-р анги
  • 20:50
    business news
  • 20:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "уучил"муск
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:35
    "Танихгүй хүмүүс" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 10-р анги
  • 12:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Ододтой хамт-73 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 15:05
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Өгөөш" УСК
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Их уралдаан-1" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Эзэнгүй төрийн эмгэнэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 11-р анги
  • 22:50
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 75-р анги
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:30
    Теле хичээл 2-р анги /Математик, Биеийн тамир /
  • 12:10
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 28-р анги
  • 13:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    “Шинжээч” СОАК 8-р анги
  • 14:20
    Теле хичээл 2-р анги / Математик, Биеийн тамир /
  • 15:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Ноёрхол” ОАК 7-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шинжээч” СОАК 9-р анги
  • 19:05
    “Доналдын адал явдал” Хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 19:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    УИХ дахь АН-ын бүлгийн намрын чуулганы тойм
  • 21:00
    “Сэтгэлийн өглөг” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "ХонгКонгийн баян ядуугийн туйл" Баримтат кино
  • 22:00
    “33+ club” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Ноёрхол” ОАК 8-р анги
  • 00:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 28-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Кобра ОАК
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Истанбулын бэр ОАК-166
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Биологи-Мейоз хуваагдал, эсийн хуваагдлын ялгаа
  • 13:50
    ТВ хичээл: Хими-Био түлш
  • 14:10
    ТВ хичээл: Эрүүл мэнд
  • 14:15
    ТВ хичээл: Түүх-Чингис хааны дэлхийн түүхэнд гүйцэтгэсэн үүрэг
  • 14:35
    Beauty in Mongolia
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Догшин Алекс ОАК-8
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Догшин Алекс ОАК-9
  • 19:30
    Нутгийн ганц
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Истанбулын бэр ОАК-167
  • 22:50
    Догшин Алекс ОАК-9
  • 23:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:20
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.8
  • 01:05
    "Хааны нар" ОАК 16-р анги
  • 02:10
    "Инээдтэй охин" кино драм 1-р анги
  • 03:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино /11/
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Инээдтэй охин" кино драм 1-р анги
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.16,17-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.8
  • 09:25
    "Хааны нар" ОАК 16-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 85,86-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.16,17-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 14:00
    "Япон амьдралын хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Урагшаа залуус аа" МУСК
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:20
    "Өв соёл" Буриад гутал
  • 16:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.15-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 17:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.9
  • 19:00
    "Салхины исгэрээ" кино драм 1-р анги
  • 20:05
    Хааны нар ОАК 17-р анги
  • 21:30
    "Бардо" МУСК
  • 23:00
    "Чи цорын ганц" ОАК 87,88-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • 07:30
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.4-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.2-3-р анги
  • 08:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 08:40
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.21-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.21-22-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Муу аав" СОАК 10-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:40
    Австралийн тэтгэлэгт хөтөлбөрийн танилцуулга
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.25-р анги
  • 13:00
    Теле хичээл- Биологи /7-р анги/
  • 13:15
    Теле хичээл- Түүх: Монголын цагаадайн улс /7-р анги/
  • 13:35
    Теле хичээл- Англи хэл /7-р анги/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Агуу бүтээн байгуулалт
  • 15:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №1/
  • 15:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №1/
  • 15:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №1/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 19-20-р анги
  • 17:50
    Хэлмэгдсэн буддизм баримтат кино
  • 18:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 19:10
    Австралийн тэтгэлэгт хөтөлбөрийн танилцуулга
  • 19:30
    "Муу аав" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    Агуу бүтээн байгуулалт
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.26-р анги
  • 23:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 21-22-р анги
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Төөрсөөр төрөлдөө" МУСК
  • 09:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 10:30
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:10
    Тод магнай
  • 12:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Монгол хэл
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хөгжим
  • 14:30
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 16:10
    Сонгодог аялгуу
  • 17:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 22:00
    "Зоорь" МУСК
  • 23:35
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 36-40-р анги
  • 08:10
    "Газар газрын нүүр царай" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 13-р анги
  • 13:40
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Физик, Газар зүй, Биеийн тамир, Биологи, Нийгэм судлал
  • 15:30
    "ЦЭЦ" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 4-р анги
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 37-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 14-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    " Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 3-р бүлэг 7-р анги
  • 23:00
    "SEAL тусгай баг" АОАК 2-р бүлэг 22-р анги
  • 00:00
    Хар хайрцаг
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 08:00
    Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 12:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/
  • 12:45
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Сумын атаман" МУСК
  • 14:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/
  • 15:45
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:15
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Зурлага" Монгол бичгийн хичээл
  • 20:40
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Адуучны хийморь" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Зэрлэг цэцгэсийн хүлэмж" МУСК
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    Худууд ОАУСК 33-р анги давталт
  • 09:05
    "Тод зочин ярилцлага" COVID 19 ЖДҮ
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл, Биеийн тамир, Хүн ба нийгэм/
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Теле хичээл 12-р анги
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Теле хичээл 12-р анги /давталт/
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 19:30
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 1-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Монгол бичгийн хичээл" Цуврал 12
  • 21:35
    "Тод зочин ярилцлага" COVID 19 ЖДҮ
  • 22:15
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:35
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:40
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:45
    "Дэв" МУСК
  • 10:20
    "Үүрдийн луунууд (Dragons Forever)" УСК
  • 11:55
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China 3)" УСК
  • 13:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.16,17-р анги)
  • 15:30
    "Америкийн бараан түүх (American History X)" УСК
  • 17:35
    "Рэкет" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.18-р анги)
  • 20:30
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • 22:50
    "Тарзаны домог (The Legend of Tarzan)" УСК
  • 00:50
    "Бүхнийг чадагч Эван (Evan Almighty)" УСК
  • 02:20
    "Рэкет" МУСК
  • 04:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.18-р анги)
  • 04:45
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • 06:45
    "Тарзаны домог (The Legend of Tarzan)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 01,02-р анги
  • 08:25
    Монголын нууц товчоо
  • 08:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    Морьтой ч болоосой МУСК
  • 10:00
    Стар мэдээллийн өдөр
  • 10:30
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 10:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 11:00
    Шуурхай- ЭМЯ
  • 11:30
    Монголын нууц товчоо
  • 12:00
    "Talk With Me" Б.Наранбат: Замын инженер
  • 12:30
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 13:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 13:40
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 14:00
    Сэтгэлийн дуудлагаар МУСК
  • 15:30
    "Балжиннямтай өдөр" Б.Ялалт: SPS телевизийн ерөнхий продюсер
  • 16:20
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 16:50
    Алтан өргөө тоглолт
  • 18:30
    "Хамтдаа сурья"
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 03,04-р анги
  • 19:30
    Элбэг дээл МУСК
  • 20:30
    Стар мэдээллийн өдөр
  • 21:00
    Кино тalk
  • 22:30
    Хөх өвсний нуур хөлгүй МУСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Засаг цаг-Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хөтөч" олон ангит кино 8-р анги
  • 10:45
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Замын хураамж
  • 12:55
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Биг Биг Фамили
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Онгодын цагаан хүлэг
  • 17:25
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Азын 10000" сугалаа
  • 19:10
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Сэтгэлийн өглөг
  • 20:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ярилцлага
  • 21:35
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Хотын аялал жуулчлал
  • 22:05
    "Хөтөч" олон ангит кино 9-р анги
  • 22:55
    "ТВ" подкаст
  • 00:30
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Music set
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 12:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 19:10
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 6-р бүлэг 20-21-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Овжин охид" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    "S.W.A.T" ОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.21-24
  • 07:35
    Тобот Атлон III.5-6
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс II.11-12
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Би том болохоороо 18
  • 09:15
    Da Vinci Kids - Артзүүка 8
  • 09:30
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 5
  • 10:00
    Transformers III.5
  • 10:30
    Лив Мэдди хоёр III.4-5
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.12
  • 12:00
    Da Vinci Learning - Ёо ёо ажиллагаа 5.5
  • 12:35
    Da Vinci Learning - Спортын лаборатри 9
  • 12:45
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 9
  • 13:00
    Мөнгөн цох 9
  • 13:30
    Мини форс II.11-12
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Монкарт II.23-24
  • 15:05
    Vroomiz III.17-20
  • 16:00
    Da Vinci Kids - Бяцхан зурагчид 6
  • 16:35
    Da Vinci Kids - Шинжлэх ухааны туршилтууд 12
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.25-28
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 7-8
  • 18:00
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 63
  • 18:35
    Da Vinci Learning - Байгалийн нууц 13
  • 19:00
    Transformers III.6
  • 19:30
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.13
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Салхитай уралдагч 17-18
  • 22:00
    Лив Мэдди хоёр III.6-7
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Теле хичээл 6-р анги /Уран зохиол, Дүрслэх урлаг/
  • 10:40
    Явлаа, ирлээ
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги /Нийгэм судлал, Уран зохиол, Орос хэл/
  • 12:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Ардын багш, ШУА-ийн гишүүн Ч.Авдай
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:20
    Теле хичээл 8-р анги /Орос хэл, Физик, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Уран зохиол/
  • 14:25
    Теле хичээл 9-р анги /Биологи, Үндэсний бичиг, Эрүүл мэнд, Орос хэл/
  • 15:30
    Теле хичээл 10-р анги /Биологи, Физик, Түүх/
  • 16:30
    Орон нутгийн мэдээ
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Теле хичээл 11-р анги /Газар зүй, Биологи, Эрүүл мэнд, Түүх/
  • 18:25
    “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 4-р хэсэг 2014 он.
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Үлэмж цаглашгүй өв” 2011 он.
  • 19:40
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” Үлгэр жишээ гэр бүл
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин ахмад дипломатч Ч.Батжаргал
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Концерт
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:35
    "Урин цагийн эгшиглэн"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ус дээшээ урсдаг" 17,18-р анги
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Мандухай сэцэн хатан" МУСК 4-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 19:45
    Тоглолтын цаг
  • 20:10
    "Насны хань" ОАК 30-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:30
    "Ус дээшээ урсдаг" 19,20-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Warriors vs. Knicks Tape
  • 02:00
    NBA on TNT
  • 03:00
    The Way We Ball: Toronto
  • 03:30
    The Way We Ball: France
  • 04:00
    NBA on TNT
  • 05:00
    Marquee Matchup Bucks vs. Pelicans 1/29/2021
  • 07:00
    High Tops 4
  • 07:30
    NBA Action 3009
  • 08:00
    NBA Special: Sir Charles at 50
  • 09:00
    NBA Regular Season: Raptors vs. Heat Live
  • 11:30
    NBA Special Allan Iverson - The Answer
  • 12:30
    The Way We Ball: China
  • 13:00
    The Way We Ball: France
  • 13:30
    High Tops 3
  • 14:00
    High Tops 4
  • 14:30
    NBA Action 3009
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA Regular Season: Raptors vs. Heat Tape
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA Regular Season: Raptors vs. Heat Tape

SPS Classic

  • 00:30
    La Liga ZAP №10
  • 00:50
    Тоттенхэм - Вольфсбергер (Шууд) Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 03:00
    La Liga Top Moments №1
  • 03:30
    Pre-Game Show №181 (Шууд)
  • 03:50
    Аталанта - Реал (Шууд) Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Валенсиа - Сельта Ла Лиг 24-р тойрог
  • 11:00
    La Liga World №23
  • 11:30
    Барселона - Эльче Ла Лиг 1-р тойрог
  • 13:30
    Аталанта - Реал Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 15:30
    La Liga Top Moments №1
  • 16:00
    Мюнхенгладбах - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 18:00
    La Liga Talking Football №1
  • 19:00
    Ла Лигийн 2020 оны шилдэг хаалтууд
  • 19:30
    La Liga Chronicles №24
  • 20:00
    VIVA LA LIGA №4
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн тойм №8
  • 21:30
    Бенфика - Арсенал Европа лиг 1/16 Эхний тоглолт
  • 23:30
    Сосьедад - Ман Ютд Европа лиг 1/16 Эхний тоглолт

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 01:50
    Барселона - Эльче (Шууд) Ла Лиг 1-р тойрог
  • 03:50
    Мюнхенгладбах - Ман Сити (Шууд) Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 06:00
    NBA Gametime №54
  • 06:30
    Football Talk №26
  • 08:00
    The Buzzer №10
  • 09:00
    Торонто - Майами (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    Бүх цэргийн баяр наадам - 2019
  • 15:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №9
  • 15:30
    "All or Nothing: Tottenham" №02
  • 16:30
    Атлетико - Челси Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 18:30
    La Liga world №23
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    PL Netbusters №23
  • 20:00
    "Бөхийн Ертөнц" #13 нэвтрүүлэг - S2/21
  • 20:30
    Viva Liga №3
  • 21:00
    NBA Gametime №55
  • 21:30
    Бостон - Даллас NBA 2020-21
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 09:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр давталт
  • 14:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр давталт
  • 19:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1447
  • 11:00
    UFC: Блэйдес-Льюс
  • 14:00
    UFC 247: Жонес-Рэйэс
  • 16:30
    UFC: Блэйдес-Льюс Тойм
  • 17:00
    ONE: Warrior's Code
  • 19:00
    WWE Monday raw 1448
  • 21:00
    ONE Weekly #8
  • 21:30
    Undertaker: The Last Ride Баримтат кино 5-р анги
  • 22:45
    UFC: Бенавидез-Фигуэйредо

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:15
    Монгол хэл 6-р анги / Монгол хэлний чадварыг хөгжүүлэх дасгал хичээл /
  • 09:40
    Математик 4-р анги /“ Хүндийг хэмжих нэгж ”/
  • 10:00
    Нийгэм ахуйн баримжаа 5-р анги /“ Мөнгөн тэмдэгт ”/
  • 10:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 10:30
    Азын 10,000 сугалаа
  • 10:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    “Архангай аймгийн Цэцэрлэг сум 90 жил” Хязаалан, Шүдлэн, Даага
  • 12:50
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Хүний гариг” 1-р хэсэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    ММСУХ-ны 20 жилийн ойн баяр наадмын Тойм
  • 17:00
    “Нээлттэй Цаг” шууд
  • 17:30
    Азын 10,000 сугалаа
  • 17:50
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    #SAVEOCHIKONO
  • 18:30
    “Хийморьтой-20” хонжворт сугалаа
  • 20:00
    “Сүлд үү, Тоо юу” нэвтрүүлэг / Одесс /
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг /МУ-ын Шинжлэх ухааны гавъяат зүтгэлтэн, Академич Ж.Болдбаатар/
  • 22:30
    “46 оны Ленинград” Олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 9-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 30
  • 09:20
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл№ 47, 48
  • 10:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 95, 96-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 24
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 15-р анги
  • 13:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 24-р анги
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:20
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК 7-9-р анги
  • 17:35
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 10-р анги
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 97, 98-р анги
  • 20:30
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 16-р анги
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 25-р анги
  • 23:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 97, 98-р анги
  • 23:55
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 16-р анги
  • 01:05
    "Бүх юм сайхан" ОАК 25-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Портлэнд - Финикс NBA 2020-21
  • 02:00
    Порту - Ювентус Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 04:00
    Бостон - Даллас NBA 2020-21
  • 06:00
    Севилья - Дортмунд Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 08:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №09
  • 08:30
    Голден Стэйт - Нью Йорк NBA 2020-21
  • 10:30
    PL Netbusters №23
  • 11:00
    Л.А Лэйкерс - Юта (Шууд) NBA 2020-21
  • 13:30
    Мюнхенгладбах - Ман Сити Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 15:30
    NBA Gametime №54
  • 16:00
    Аталанта - Реал Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 18:00
    Торонто - Майами NBA 2020-21
  • 20:00
    NBA Gametime №55
  • 20:30
    NBA Talk №11
  • 22:00
    Л.А Лэйкерс - Юта NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэврүүлэг Ардын жүжигчин Б.Зангад
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 24-р анги
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Моролаш" хүүхдийн кино
  • 14:00
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан ЭЕШ-д бэлтгэх теле хичээл Монгол хэл, Монгол Улсын түүх
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:40
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 25-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 15-р хэсэг
  • 07:55
    Мэндээгийн зөвлөгөө
  • 07:56
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Баримтат кино
  • 08:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 08:50
    “Монгол ховс”нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 1-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 10:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:10
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 15-р анги
  • 10:55
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 11:05
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:00
    Орос хүүхэлдэйн цаг
  • 13:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 15-р хэсэг
  • 13:25
    Кино бидний амьдралд
  • 13:40
    Зөвлөмж мэдээлэл
  • 13:50
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 15:20
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 17:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зочны цаг
  • 19:30
    Зөвлөмж
  • 19:35
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 15-р хэсэг
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:40
    “Next in Fashion” шоу нэвтрүүлэг төгсгөлийн 10-р хэсэг
  • 21:30
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 1-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:15
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 15-р анги
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    Зураглал
  • 23:15
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 00:45
    “Төрийн дуулал
  • 00:47
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:10
    Таеквондогийн залуучуудын УАШТ-2020 1-р хэсэг
  • 09:10
    Аваргууд: МУГБ спортын мастер Ч. Шархүү
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Бахархал: Самбо бөхийн дасгалжуулагч Л. Зандан
  • 09:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Орос хэл”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Физик”, “Иргэний ёс зүйн боловсрол”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Уран зохиол”
  • 11:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Нийгэм судлал”, “Уран зохиол”, “Эрүүл мэнд”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Орос хэл”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Үндэсний бичиг”
  • 13:25
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Уран зохиол”, “Эрүүл мэнд”,“Дүрслэх урлаг”, “Үндэсний бичиг”
  • 14:45
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Математик”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Эрүүл мэнд”, “Дүрслэх урлаг технологи”
  • 15:55
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Математик”, “Хөгжим”
  • 16:35
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Бразил-Швейцарь тоглолт
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Тулаанчийн хамтаар: Жюү Жицугийн ОУХМ Г. Баяндүүрэн
  • 19:05
    Спорт хобби: Спортын гэрэл зурагчин Ч. Ганбат
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Монголын спортын түүх
  • 22:10
    Бөхийн хууч: МУГД, Монгол улсын начин Д. Баатаржав
  • 22:40
    Оддын замнал: Сагсан бөмбөгийн нэрт тамирчин Дөрк Новицки
  • 23:10
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 19:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 21:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Намайг Ганчимэг гэдэг
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-22
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:25
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    “Би Монгол хүн” хүүхэд танин мэдэхүй
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Эргэж бодох бодол” МУСК
  • 17:20
    Түмэнд түгээе
  • 17:35
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    “Түмэнд түгээе” зарын цаг шууд
  • 19:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-23
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Хуульч зөвлөж байна шууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Баянбулагийнхан” МУСК
  • 23:25
    Онцлох мэдээ
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга-танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    Өсвөрийн циркчдийн 4-р наадам 1-р хэсэг
  • 10:50
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 11:05
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:10
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 1-р анги
  • 12:00
    Теле хичээл: 6-р анги/ Уран зохиол,Эрүүл мэнд,Дүрслэх урлаг/
  • 12:50
    Теле хичээл: 7-р анги /Нийгэм судлал, Уран зохиол, Эрүүл мэнд,Орос хэл/
  • 13:55
    Теле хичээл: 8-р анги /Орос хэл, Физик, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Уран зохиол
  • 15:00
    “Нисдэг Честмир” уран сайхны кино 1-р анги
  • 15:45
    Хүчирхийлэлгүй ирээдүй бидний гарт
  • 16:00
    Манай гэр бүл цуврал “Багш-сурагч-гэр бүл”
  • 16:30
    Зогсошгүй ....
  • 17:10
    Өсвөрийн циркчдийн 4-р наадам 2-р хэсэг
  • 17:40
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг “Хүүхдийн шүд”
  • 18:10
    “Болор одод” хүүхдийн найрал дууны наадам 4-р хэсэг
  • 19:00
    “Билиг бэлгийн дээж” цуврал: Морины цол-2
  • 19:10
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 2-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

III/0719:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 1

III/0721:30

Монгол ТВ

"Захиас" МУСК

III/0720:25

AsianBox

"Running man" шоу нэвтрүүлэг