МҮОНТ

  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хайрлах эрх” Олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 10:00
    Билиг бэлгийн дээж
  • 10:10
    “Бүлтээхэй, Дэлдээхэй хоёр”
  • 10:30
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл, Хүн ба орчин/
  • 12:05
    Теле хичээл: 2-р анги /Монгол хэл, Хүн ба орчин/
  • 12:40
    Теле хичээл: 3-р анги /Математик, Биеийн тамир, Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 13:20
    Теле хичээл: 12-р анги /Физик, Англи хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Биологи, Мэдээллийн технологи/
  • 14:50
    Теле хичээл: ЭЕШ-ын хичээл
  • 15:30
    “Бурхан багш” уран сайхны киноны 49.50-р анги
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 18:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Иргэдийн эрхзүйн боловсролд”
  • 19:05
    Билиг бэлгийн дээж
  • 19:15
    Анхаарах өнцөг: Зам дээрх дайн 2
  • 19:40
    ЖАЙКА-ийн ХАА төслийн танилцуулга
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монгол Улсын ерөнхийлөгч Х.Баттулгын Монгол бичгийн хичээл 12
  • 21:30
    “DeFacto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:30
    “Хайрлах эрх” Олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд - ХБ АЖ Д.Лувсаншарав
  • 08:40
    Монгол бичгийн хичээл №11
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:35
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:40
    Үгийн үндэс
  • 10:00
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /8/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Матемаик, Хөгжим/
  • 12:00
    Моралаш
  • 12:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 3,4/
  • 12:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Теле хичээл 4-р анги /Матемаик, Хөгжим/
  • 15:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:10
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /105,106/
  • 16:25
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 3,4/
  • 17:15
    "VIRAL" Сошиалд соёлтой байцгаая
  • 17:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:05
    Үгийн үндэс
  • 18:25
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /9/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /107,108/
  • 22:00
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:40
    Нэмэлт цаг
  • 23:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Кино миний амьдрал
  • 00:05
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Гайхамшигт Цох хорхой ба Хар муур" Олон ангит хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл, Хүн ба орчин"
  • 12:00
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 13-р анги
  • 13:00
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:00
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл, Хүн ба орчин"
  • 16:10
    "Гайхамшигт Япон орноор" Баримтат кино
  • 17:00
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 15-р анги
  • 17:45
    "Гайхамшигт Цох хорхой ба Хар муур" Олон ангит хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 18:40
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 14-р анги
  • 21:10
    "Авдрын мухарт:Алтан фондноос"
  • 21:50
    "Ханилснаас илүү амраг" ОАК 16-р анги
  • 22:50
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    business news
  • 07:15
    "дурсамж төгсгөл үгүй"муск
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    шинийн 15-ны засал
  • 10:35
    business news
  • 10:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цахим контент 6-р анги - уран зохиол
  • 11:40
    цахим контент 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 11:45
    цахим контент 6-р анги - дүрслэх урлаг
  • 12:05
    business news
  • 12:15
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 2-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "tvmall"
  • 13:50
    "жумүн" соак 7-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    цахим контент 6-р анги - уран зохиол
  • 15:55
    цахим контент 6-р анги - эрүүл мэнд
  • 16:00
    цахим контент 6-р анги - дүрслэх урлаг
  • 16:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 2-р анги
  • 17:15
    business news
  • 17:25
    шинийн 15-ны засал
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 3-р анги
  • 19:40
    "жумүн" соак 8-р анги
  • 20:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    business news
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "зангараг"муск
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:25
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 9-р анги
  • 12:30
    "Филипинийн үхмэл алт" баримтат кино
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Төмөр үхэр жилийн засал номын айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Дотно харьцаа шаардахгүй " УСК
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Их уралдаан-1" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ярилцъя л даа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 10-р анги
  • 22:20
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 74-р анги
  • 23:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:30
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл, Хүн ба орчин /
  • 12:10
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 27-р анги
  • 13:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    “Шинжээч” СОАК 7-р анги
  • 14:20
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл, Хүн ба орчин /
  • 15:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Ноёрхол” ОАК 6-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шинжээч” СОАК 8-р анги
  • 19:05
    “Доналдын адал явдал” Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 19:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Алганы хээ” ток шоу МУГЖ Н.Онон
  • 22:00
    “Ноёрхол” ОАК 7-р анги
  • 23:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 27-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Кобра ОАК
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Истанбулын бэр ОАК-165
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Биологи-Митоз хуваагдал
  • 13:50
    ТВ хичээл: Физик-Хүн ямар давтамжтай дууг сонгох вэ
  • 14:10
    ТВ хичээл: Биеийн тамир
  • 14:15
    ТВ хичээл: Түүх-Чингис хааны Монголын түүхэнд гүйцэтгэсэн үүрэг
  • 14:35
    Өдрийн мэнд
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Догшин Алекс ОАК-7
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Өдрийн мэнд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Догшин Алекс ОАК-8
  • 19:30
    Миний бэр
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Beauty in Mongolia
  • 21:30
    Истанбулын бэр ОАК-166
  • 22:50
    Догшин Алекс ОАК-8
  • 23:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:25
    Бундеслиг: Тойргийн дараа
  • 01:20
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.7
  • 02:05
    "Хааны нар" ОАК 15-р анги
  • 03:10
    "Битгий хөдөл" кино драм 2-р ани
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Битгий хөдөл"кино драм 2-р анги
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.14,15-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.7
  • 09:25
    "Хааны нар" ОАК 15-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 83,84-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.14,15-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 14:00
    "Япон амьдралын хэв маяг"нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:20
    "Өв соёл" Ёохор
  • 16:45
    "Юүхүү ба түүний найз" хүүхэлдэйн кино 2.14-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 17:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.8
  • 19:00
    "Инээдтэй охин" кино драм 2-р ани
  • 20:05
    "Хааны нар" ОАК 16-р анги
  • 21:30
    "Хүсэл мөрөөдлийн зүгт" МУСК
  • 23:00
    "Чи цорын ганц" ОАК 85,86-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.5-6-р анги
  • 07:33
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 07:45
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.26 4.1-р анги
  • 08:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 08:40
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.20-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.19-20-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Муу аав" СОАК 9-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.24-р анги
  • 13:00
    Теле хичээл- Нийгэм судлал: Гэр бүл ба сургуулийн төсөвт хүүхдүүд бидний оруулах хувь нэмэр юу вэ? /7-р анги/
  • 13:18
    Теле хичээл- Уран зохиол: Шүлгийн уран дүрслэлийн үүрэг хэрэглээг тодорхойлох /7-р анги/
  • 13:40
    Теле хичээл- Эрүүл мэнд: Нийтийн тээврийн хэрэгслээр аюулгүй зорчих арга /7-р анги/
  • 13:45
    Теле хичээл- Орос хэл: Где ты живёшь? /7-р анги/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Ийм нэгэн явдал" УСК 2-р анги
  • 15:15
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 15:30
    Аугаа уран зураг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 17-18-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.21-р анги
  • 19:10
    Австралийн тэтгэлэгт хөтөлбөрийн танилцуулга
  • 19:30
    "Муу аав" СОАК 10-р анги
  • 21:00
    Агуу бүтээн байгуулалт
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.25-р анги
  • 23:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 19-20-р анги
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Үл таних эмэгтэй" МУСК
  • 09:10
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 10:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Биеийн тамир
  • 10:30
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 10:50
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:30
    "Том амжилт" МУСК
  • 12:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Математик
  • 14:20
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Биеийн тамир
  • 14:30
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 14:50
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 16:15
    Сонгодог аялгуу
  • 17:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Төөрсөөр төрөлдөө" МУСК
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 22:00
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 23:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 31-35-р анги
  • 08:10
    "Хүйн холбоотой амьтад" баримтат кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 12-р анги
  • 13:40
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 14:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги-Физик, Англи хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол, Биологи, Мэдээллийн технологи
  • 15:30
    "ЦЭЦ" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 3-р анги
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 36-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 13-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 21:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг 2-р бүлэг дугаар - 7
  • 22:00
    " Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 3-р бүлэг 6-р анги
  • 23:00
    "SEAL тусгай баг" АОАК 2-р бүлэг 21-р анги
  • 00:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг 2-р бүлэгдугаар - 7
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 08:00
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 08:10
    "247 градус" МУСК
  • 09:40
    "Тод магнай" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 12:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 12:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 13:10
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Хошин урлагийн сургууль
  • 14:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 15:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 15:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 15:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 15:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 16:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 18:15
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Адуучны хийморь" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Солиот эх" МУСК
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:40
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Худууд ОАУСК 32-р анги давталт
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги /Математик, Эрүүл мэнд, Дүрслэх урлаг технологи/
  • 13:00
    Теле хичээл 12-р анги
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Теле хичээл 12-р анги /давталт/
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 19:30
    Худууд ОАУСК 33-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Тод зочин ярилцлага" COVID 19 ЖДҮ
  • 21:55
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 22:10
    Монголын Уран сайхны кино
  • 23:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:20
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК
  • 10:45
    "Өөр залуус (The Other Guys)" УСК
  • 12:50
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon a Time in China 2)" УСК
  • 14:45
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.16-р анги)
  • 15:35
    "Гурван зуу (300) УСК
  • 17:45
    "Дэв" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.17-р анги)
  • 20:30
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China 3)" УСК
  • 22:35
    "Америкийн бараан түүх (American History X)" УСК
  • 00:50
    "Их гарын тоглоом (State of Play) УСК
  • 02:50
    "Дэв" МУСК
  • 04:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.17-р анги)
  • 05:05
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China 3)" УСК
  • 06:50
    "Америкийн бараан түүх (American History X)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 50,51-р анги
  • 08:25
    Монголын нууц товчоо
  • 08:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    Сүхболдын яриа МУСК
  • 10:00
    Стар мэдээллийн өдөр
  • 10:30
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 10:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 11:00
    Шуурхай- ЭМЯ
  • 11:30
    Монголын нууц товчоо
  • 12:00
    "Talk With Me" Ж.Эхбаяр: ENKHEMPIRE үүсэг байгуулагч, захирал, загвар зохион бүтээгч
  • 12:40
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 13:10
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 13:20
    Монгол бичгийн хичээл: Зурлага #11
  • 13:40
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 14:00
    Солонгын таван өнгө МУСК
  • 15:30
    "Балжиннямтай өдөр" Д.Амартүвшин: "Comedy Lab" Comedian
  • 16:20
    Баруун таван аймгуудад орших нуурын лусд Дүлцэн өргөх ёслол
  • 16:50
    Б.Дэлгэрбаяр: Мелодия тоглолт
  • 18:30
    "Хамтдаа сурья" Анхан шат Зүүний хатгуур
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 01,02-р анги
  • 19:30
    Морьтой ч болоосой МУСК
  • 20:30
    Стар мэдээллийн өдөр
  • 21:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 21:50
    "Балжиннямтай өдөр" Б.Ялалт: SPS телевизийн ерөнхий продюсер
  • 22:40
    Сэтгэлийн дуудлагаар МУСК
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хөтөч" олон ангит кино 7-р анги
  • 09:55
    "Талархал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - МСҮТ
  • 15:30
    Биг Биг Фамили
  • 16:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    "Азын 10000" сугалаа
  • 17:50
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:40
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Сэтгэлийн өглөг
  • 19:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Засаг цаг-Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Замын хураамж
  • 22:05
    "Хөтөч" олон ангит кино 8-р анги
  • 22:55
    "ТВ" подкаст
  • 00:30
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Music set
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 12:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 19:10
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 6-р бүлэг 18-19-р анги
  • 21:00
    "Парк од моллын үзэсгэлэн" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "Овжин охид" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "S.W.A.T" ОАК 1-р бүлэг 2-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-20
  • 07:35
    Тобот Атлон III.3-4
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс II.9-10
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 19-20
  • 09:10
    Da Vinci Kids - Артзүүка 7
  • 09:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 3-4
  • 10:00
    Transformers III.4
  • 10:30
    Лив Мэдди хоёр III.2-3
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.11
  • 12:00
    Da Vinci Learning - Оюун ухааны бүтээл 2
  • 12:30
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 62
  • 13:00
    Мөнгөн цох 8
  • 13:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Монкарт II.21-22
  • 15:05
    Vroomiz III.13-16
  • 16:00
    Da Vinci Kids - Би том болохоороо 18
  • 16:15
    Da Vinci Kids - Артзүүка 8
  • 16:40
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 5
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.21-24
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 5-6
  • 18:00
    Da Vinci Learning - Ёо ёо ажиллагаа 5.5
  • 18:35
    Da Vinci Learning - Спортын лаборатри 9
  • 18:45
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 9
  • 19:00
    Transformers III.5
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.12
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Салхитай уралдагч 15-16
  • 22:00
    Лив Мэдди хоёр III.4-5
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Теле хичээл 6-р анги /Үндэсний бичиг, Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 10:25
    “Урлан” Ардын зураач Б.Чогсом /Говийн дуулал/, Төрийн соёрхолт зураач Б.Пүрэвсүх /Шинэ цагийн босгон дээр/
  • 10:40
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” Нийгмийн хариуцлагатай байгууллага
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 7-р анги /Физик, Үндэсний бичиг, Биеийн тамир/
  • 12:15
    “Урлан” Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн Г.Дунбүрээ /10 адуу, 10 ямаа, 10 тэмээ цуврал/
  • 12:20
    Цаг агаар
  • 12:30
    “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 2-р хэсэг 2014 он.
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:20
    Теле хичээл 8-р анги /Математик, Дизайн технологи, Хөгжим, Үндэсний бичиг/
  • 14:25
    Теле хичээл 9-р анги / Монгол хэл, Түүх, Биеийн тамир/
  • 15:10
    Теле хичээл 10-р анги /Нийгэм судлал, Физик, Үндэсний бичиг/
  • 16:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Санахын элгэнд” Хөдөлмөрийн баатар, хоньчин Ц.Намхайнямбуу 2014 он.
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Теле хичээл 11-р анги /Газар зүй, Түүх, Биеийн тамир,Физик/
  • 18:25
    “Дэлхийд данстай Монгол өв соёл” 3-р хэсэг 2014 он.
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    Онцгой дуудлага
  • 19:20
    Зураглал
  • 19:30
    Орон нутгийн мэдээ
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Мартах учиргүй” Ардын багш, ШУА-ийн гишүүн Ч.Авдай
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Шинэ ном"
  • 09:20
    "Ярилцах цаг"
  • 09:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:15
    "Ус дээшээ урсдаг" 15,16-р анги
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Мандухай сэцэн хатан" МУСК 3-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:10
    "Насны хань" ОАК 29-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Концерт
  • 22:20
    "Ус дээшээ урсдаг" 17,18-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "Kevin Garnett's Journey" баримтат кино
  • 01:10
    "Bernard King" баримтат кино
  • 01:50
    Лийдс - Саутхэмптон (шууд) Премьер лиг 18-р тойрог
  • 04:00
    Gleague: Lakeland Magic vs. Westchester Knicks Live
  • 06:00
    Dunk Contest 2015
  • 06:30
    Dunk Contest 2016
  • 07:00
    NBA Action 3009
  • 07:30
    NBA GameTime
  • 08:30
    NBA Regular Season: Warriors vs. Knicks Live
  • 11:00
    Marquee Matchup Bucks vs. Pelicans 1/29/2021
  • 13:00
    High Tops 4
  • 13:30
    NBA Action 3009
  • 14:00
    Marquee Matchup Warriors vs. Suns 1/28/2021
  • 16:00
    Dunk Contest 2015
  • 16:30
    Dunk Contest 2016
  • 17:00
    High Tops 4
  • 17:30
    NBA Action 3009
  • 18:00
    NBA Regular Season: Warriors vs. Knicks Tape
  • 20:00
    NBA on TNT
  • 21:00
    NBA Regular Season: Warriors vs. Knicks Tape
  • 23:00
    NBA on TNT

SPS Classic

  • 01:00
    La Liga Top Moments №1
  • 01:30
    Челси - Краснодар Аваргуудын лиг 6-р тойрог
  • 03:30
    Pre-Game Show №180 (Шууд)
  • 03:50
    Атлетико - Челси (Шууд) Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Сосьедад - Алавес Ла Лиг 24-р тойрог
  • 11:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №9
  • 11:30
    Севилья - Дортмунд Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 13:30
    Атлетико - Челси Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 15:30
    Түүхэн тоглолт №36: Арсенал-Ливерпүүл 2003/04
  • 16:00
    Лацио - Байерн Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 18:00
    Вальядолид - Реал Мадрид Ла Лиг 24-р тойрог
  • 20:00
    La Liga World №23
  • 20:30
    La Liga Talking Football №1
  • 21:30
    Сосьедад - Ман Ютд Европа лиг 1/16 Эхний тоглолт
  • 23:30
    Ла Лигийн тойм №24

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 03:50
    Лацио - Байерн (Шууд) Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 06:00
    NBA Talk №11
  • 07:30
    Премьер лигийн тойм №26
  • 08:30
    Голден Стэйт - Нью Йорк (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    Барселона - Кадис Ла Лиг 24-р тойрог
  • 13:30
    La Liga Show №23
  • 14:00
    Ла лигийн тойм №24
  • 15:00
    Портлэнд - Финикс NBA 2020-21
  • 17:00
    Football Talk №26
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №9
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    La Liga Talking Football №1
  • 20:30
    La Liga Chronicles №23
  • 21:00
    NBA Gametime №54
  • 21:30
    Индиана - Хьюстон NBA 2020-21
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр давталт
  • 14:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр давталт
  • 19:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1122
  • 11:00
    UFC 255: Фигуэйредо-Морено
  • 13:30
    UFC: Блэйдес-Льюс Тойм
  • 14:00
    Жүдо Тел Авивын Их Дуулга 2021 Өдөр 3
  • 16:30
    UFC: Сантос-Тэйшейра
  • 19:30
    ONE Weekly #7
  • 20:00
    UFC: Холловэй-Каттар
  • 22:00
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2

Сүлд ТВ

  • 07:40
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 09:15
    Монгол хэл 8-р анги /“ Өгүүлбэрийн утга санааг дэлгэрүүлэх нь”/
  • 09:40
    Математик 7-р анги / “Өнцөг түүний ангилал”/
  • 10:05
    Нийгэм ахуйн баримжаа 9-р анги /“ Зөв мэргэжил сонголт”/
  • 10:15
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 10:30
    Азын 10,000 сугалаа
  • 10:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    МУ-ын сайн малчин П.Мөнхөө, Ш.Лувсаншарав нарын мялаалга наадам
  • 12:30
    Дэлхийн алдартнууд Адольф Гитлер
  • 12:50
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сүлд үү, Тоо юу / Кишинев /
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бизнес хөтөч
  • 15:40
    “Молор эрдэнийн нууцаас нууцад” нэвтрүүлэг /Морины удам угшил, уяа засал, бодит түүх/
  • 17:40
    Азын 10,000 сугалаа
  • 18:00
    Бизнес хөтөч
  • 18:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 18:30
    “Хийморьтой-20” хонжворт сугалаа
  • 20:00
    “Хүний гариг” 1-р хэсэг
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сувд нэвтрүүлэг Д.Лхагва МУ-ын гавьяат оёдолчин
  • 22:30
    “46 оны Ленинград” Олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 23:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 8-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 29
  • 09:20
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл№ 45, 46
  • 10:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 93, 94-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 14-р анги
  • 13:30
    "Бүх юм сайхан" ОАК 23-р анги
  • 14:20
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК 4-6-р анги
  • 17:35
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 9-р анги
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 95, 96-р анги
  • 20:30
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 15-р анги
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 24-р анги
  • 23:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 95, 96-р анги
  • 23:55
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 15-р анги
  • 01:05
    "Бүх юм сайхан" ОАК 24-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Лайпциг - Ливерпүүл Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 02:30
    Сакраменто - Милуоки NBA 2020-21
  • 04:30
    Барселона - ПСЖ Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 06:30
    Майами - Л.А Лэйкерс NBA 2020-21
  • 08:30
    Бостон - Даллас (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:00
    Портлэнд - Финикс NBA 2020-21
  • 13:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №09
  • 13:30
    Лацио - Байерн Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 15:30
    NBA Gametime №53
  • 16:00
    Атлетико - Челси Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 18:00
    Голден Стэйт - Нью Йорк NBA 2020-21
  • 20:00
    NBA Gametime №54
  • 20:30
    "All or Nothing: Tottenham" №03
  • 21:30
    PL Netbusters №23
  • 22:00
    Бостон - Даллас NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Элбэг дээл" МУСК
  • 10:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 23-р анги
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Моролаш" хүүхдийн кино
  • 14:00
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан ЭЕШ-д бэлтгэх теле хичээл Физик, Газар зүй
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    Монгол бичгийн хичээл
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:40
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 24-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 14-р хэсэг
  • 07:56
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Зурхай
  • 08:15
    Баримтат кино
  • 09:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 77-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:55
    Зөвлөгөө
  • 10:00
    Зочны цаг
  • 10:30
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 14-р анги
  • 11:15
    Зөвлөгөө
  • 11:20
    Орос хүүхэлдэйн цаг
  • 12:00
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 14-р хэсэг
  • 14:25
    Гадаад дууны хит
  • 14:40
    “Кибер сүлжээ” МУСК
  • 16:13
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 18:15
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:25
    ТВ хөтөлбөр
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Зөвлөмж
  • 19:35
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 14-р хэсэг
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Монгол ховс” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 77-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:45
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 14-р анги
  • 22:40
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 22:50
    Яруу найргийн цаг
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “Кибер сүлжээ” МУСК
  • 01:00
    Шөнийн зураглал
  • 01:05
    Төрийн дуулал
  • 01:07
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Зочны ярилцлага
  • 08:35
    “Олимп ба ОТО” Нагано-1998” олимпийн наадам
  • 09:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Математик”
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Дизайн технологи”, “Хөгжим”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Үндэсний бичиг”, “Англи хэл”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Физик”, “Үндэсний бичиг”, “Биеийн тамир”, “Монгол хэл”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Үндэсний бичиг”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Иргэний ёс зүйн боловсрол”, “Математик”, “Монгол хэл”
  • 14:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”,“Иргэний ёс зүйн боловсрол”, “Хүн ба байгаль”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”, “Эрүүл мэнд”, “Хүн ба байгаль”
  • 16:15
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Герман-Мексик тоглолт
  • 18:00
    “World football” теле сэтгүүл
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Тамирчны гэр бүл: Соирхогчдын Сумо бөхийн дэлхийн хошой аварга Х. Сүнжидмаагийн гэр бүл
  • 19:05
    Оддын замнал: Мэргэжлийн гольфийн домогт тамирчин Тайгер Вүүдс
  • 19:35
    “Их амжилтын эхлэл” Спортын гимнастикийн ОУХМ дасгалжуулагч багш Дагвын Норов
  • 20:25
    Бахархал: ОУХМ Л. Баярмаа
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Спорт-түүх: 2005 оны лигийн аварга “Хоромхон” баг
  • 22:10
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам: Short treik шигшээ 3000 км /
  • 23:25
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 19:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 21:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Засах цаг
  • 23:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Тархи сэрэхүй
  • 09:30
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК -21
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Галерей
  • 12:30
    Нэг хот- Нэг стандарт
  • 12:50
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Байлдааны даалгавар” МУСК
  • 16:55
    Түмэнд түгээе
  • 17:10
    Зөв хооллоё
  • 17:40
    Music time
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    “Түмэнд түгээе” зарын цаг шууд
  • 19:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-22
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    “Би Монгол хүн” хүүхэд танин мэдэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Эргэж бодох бодол” МУСК
  • 23:30
    Онцлох мэдээ
  • 00:05
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Болор одод” хүүхдийн найрал дууны наадам 2-р хэсэг
  • 11:00
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 11:20
    “Өдөр өдрийн нар” Олон ангит киноны төгсгөлийн 60-р анги
  • 12:00
    Теле хичээл: 6-р анги/ Үндэсний бичиг, Иргэний ёсзүйн боловсрол/
  • 12:30
    Монгол үлгэр
  • 13:00
    Теле хичээл: 7-р анги /Физик, Үндэсний бичиг, Биеийн тамир/
  • 13:45
    Хүүхдийн эрхийн цуврал:Хамгаалагдсан ирээдүй
  • 13:55
    Теле хичээл: 8-р анги /Математик, Дизайн технологи, Хөгжим,Үндэсний бичиг/
  • 15:00
    “Бяцхан хөл бөмбөгчин” уран сайхны кино
  • 16:10
    12/15 Өсвөр насныханд “Нэр хоч”
  • 16:40
    Болжморын цаг
  • 16:50
    Өсвөрийн циркчдийн 4-р наадам 1-р хэсэг
  • 17:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:25
    “Таван эрдэнийн шагай” нийтлэл
  • 18:00
    “Болор одод” хүүхдийн найрал дууны наадам 3-р хэсэг
  • 19:00
    “Билиг бэлгийн дээж” цуврал: Морины цол-1
  • 19:10
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 1-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

III/0719:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар - 1

III/0721:30

Монгол ТВ

"Захиас" МУСК

III/0723:15

Боловсрол ТВ

"Янь ши ордны домог" ОАК 41-42-р анги