МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Оюундалай
  • 08:00
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:10
    “Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж” Монголын уран сайхны кино
  • 10:00
    “Азийн гэр бүл” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 12:00
    Мэдээ /шууд/
  • 12:30
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Морины нүүдэл” уран сайхны кино
  • 14:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ээдрээ” теле жүжиг 2-р хэсэг
  • 15:40
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 16:45
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 17:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: Нүүдэлчдийн өв соёл “Монгол сийлбэр”
  • 18:30
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 19:00
    “Монголчууд Америкт” Зураач Б.Цэдэвдорж
  • 19:30
    “Монгол малчин” Үндэсний хөтөлбөр
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:50
    “Гэгээн үдэш” Төрийн шагналт, Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн, Ардын зураач Ү.Ядамсүрэн
  • 22:10
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Солиот эх” Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    кофе юу? цай юу?
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:25
    гоё айлууд- интерьер дизайны нэвтрүүлэг
  • 12:05
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /30/
  • 12:55
    perfect dance show
  • 14:10
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:20
    жин эмч японы олон ангит кино /8/
  • 15:15
    аяллын тойрог
  • 16:10
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 17:15
    анжелина-нюанс хамтлагийн тоглолт 2-р хэсэг
  • 18:15
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:30
    үлгэрийн далай
  • 20:00
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /31/
  • 21:00
    жин эмч японы олон ангит кино /9/
  • 22:00
    бэрүүд олон ангит кино 12-р анги
  • 23:00
    хоёр гүүрний цаана монголын уран сайхны кино
  • 00:30
    кино миний амьдрал
  • 00:45
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "түг түг хаалгаа"
  • 12:20
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 1, 2, 3-р анги
  • 15:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:40
    "мартахгүй"
  • 16:10
    "телеконцерт"
  • 17:00
    "чамд харих гэр бий" японы оак төгсгөлийн 10,11-р анги
  • 18:30
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 4-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "концерт" уск
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    business news
  • 08:40
    "tvmall"
  • 09:10
    "гэгээн өглөө" ярилцлага50/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"90/0
  • 12:05
    business news
  • 12:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    business news
  • 13:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 5,6,7-р анги
  • 16:15
    миний сургууль миний бахархал
  • 16:30
    business news
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    "баянмөнхийн блог"№11
  • 17:15
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:00
    "covid-19"халдварын нөхцөл байдлын тойм
  • 18:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 8-р анги
  • 20:05
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "баянмөнхийн блог"№12
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аялалын нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 4-р анги /Давталт/
  • 12:20
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 5-р анги /Давталт/
  • 13:40
    "ЭЗЕЛ" ОАК 24
  • 14:30
    "ЭЗЕЛ" ОАК 25
  • 15:30
    "ЭЗЕЛ" ОАК 26
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:55
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 18:00
    Who is he? Who is she Товч асуулт /Давталт/
  • 18:30
    "Зориг" МУСК
  • 20:30
    Date хийх үү нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аялалын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доройтол" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    sbn news тойм
  • 10:00
    хайрын хүч
  • 11:00
    чи чадна
  • 12:00
    их эмч
  • 13:00
    истанбулын бэр оак-18
  • 14:00
    истанбулын бэр оак-19
  • 15:00
    истанбулын бэр оак-20
  • 16:00
    истанбулын бэр оак-21
  • 17:00
    истанбулын бэр оак-22
  • 18:00
    истанбулын бэр оак-23
  • 19:00
    инээдмийн толь
  • 19:30
    мартагдашгүй аялал-1
  • 20:00
    медальтан: ж.өлзий-орших
  • 20:30
    үүргэвчтэй аялал: саппоро
  • 21:30
    сэжигтэн уск
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 38,39-р анги
  • 07:35
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 1-3 ангиуд
  • 10:00
    "Эхнэрийн заавраар" шоу
  • 11:15
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:40
    "Урт өдрийн хайр" УСК
  • 13:10
    "Venera VIP clinic" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Загварын ертөнц" ОАК 18-20 ангиуд
  • 16:30
    "Бяцхан мастерууд" шоу
  • 18:00
    "Эхнэрийн заавраар" шоу
  • 19:30
    "Мөнхийн хөдөлгүүр" ХУИС -ийн 40 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Ангийн улирал" УСК
  • 22:45
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 00:45
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 02:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 15
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.15-18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:06
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 32-34-р анги
  • 09:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 6-10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Миний охид" СОАК төгсгөлийн 107-108-р анги
  • 11:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:30
    "Тэд эх орныхоо төлөө тулалдсан" УСК
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    "Фитнес" ОАК төгсгөлийн 3.17-20-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Гэр бүл" реалити шоу
  • 17:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:20
    "Газарт буусан од" СОАК 1-р анги
  • 20:00
    "Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Экипаж" УСК
  • 00:30
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Тэнэгүүдийн өдөр" УСК
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 11:00
    "Ангуучид" УСК
  • 13:10
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 13:20
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 13:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 14:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 17:10
    "Ханхүү нь аль нь вэ?" МУСК
  • 18:40
    "Нууц ажилтан" УСК
  • 20:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:00
    "Уур хилэн" УСК
  • 23:00
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Үлэмж биет" УСК
  • 14:00
    Хар хайрцаг
  • 15:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал
  • 16:00
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 4-р анги
  • 17:00
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 18:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" дугаар - 3
  • 19:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "The Voice of Mongolia" /season 2/ тусгай дугаар
  • 22:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Тэр ийм л хөгжилтэй бүсгүй" УСК
  • 00:45
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Бизнес толь
  • 09:35
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 11:00
    "Зуунд дурсагдах аялгуу" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Дорноговь аймаг Мандах сум" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Тавилан" нэврүүлэг
  • 16:20
    "Сэтэртэй хатиртай морьд минь" баярын нэвтрүүлэг /архив/
  • 17:25
    "Ховор хүмүүс" МУСК
  • 18:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Анирлагч" МУСК
  • 23:40
    "Толь" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 09:45
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 21:00
    Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Дуулиант хэрэг цувралаас
  • 23:45
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 23:50
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:50
    "Гранд зочид буудал" ОАК (III.20,21-р анги)
  • 09:50
    "Алуурчны бие хамгаалагч (Hitman's Bodyguard) УСК
  • 12:00
    "Америкт нэг удаа (Once Upon a Time in America)" УСК
  • 16:00
    "Алс Хязгаарт (Far and Away)" УСК
  • 18:30
    "Гладиатор (Gladiator) УСК
  • 21:30
    "Дээшээ тэмүүл (Get on Up)" УСК
  • 00:00
    "Номлогчийн тэмдэглэл (First Reformed)" УСК
  • 01:50
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 18-21-р анги
  • 12:00
    One piece Анимэ 921-р анги
  • 12:30
    "Зууны 100 эмэгтэй" Нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 101-110-р анги
  • 17:20
    "Харилцан хамаарал" Баримтат кино
  • 19:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 79,80-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:10
    Хүрээлэн амьд ерөнцийн цуврал #2
  • 21:40
    "Шулмын хорлол" Нэвтрүүлэг #3
  • 22:50
    "Ланяа бичээс" ОАК 22-р анги
  • 23:40
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тал нутаг" УСК
  • 12:20
    "Цогц боловсрол-2" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Social talk" энтертаймент шоу
  • 14:10
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК
  • 16:10
    "Залуу лидэр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Шинэ сорилт Ковид 19" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ханна мисо шөл" УСК
  • 22:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Их засаг-25 жил" баримтат кино
  • 09:05
    "Гол дүрийн эмэгтэй" УСК
  • 10:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Дэлхий гараг" цуврал 2 /Цөл/
  • 12:30
    Супер студент-10 жил
  • 13:00
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 2-р бүлэг /22-24/-р анги
  • 15:20
    "Цогц боловсрол" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Ер бусын мөрдөгч" 1-р бүлэг /13-15/-р анги
  • 18:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сэжигтэн" УСК
  • 01:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Сохор номин панда 2" хүүхэлдэйн кино 37-48-р анги
  • 10:38
    Сайн байна уу, захирал аа
  • 11:20
    Байгаль орчны яамнаас үзүүлж байна "Изар мөрөн эхлэл сайн бол төгсгөл сайн", "Изар мөрөн түүний ач холбогдол"
  • 11:40
    Watchmojo Mongolia
  • 12:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 76-81-р анги
  • 18:00
    "Хөхтөн амьтан 7" баримтат кино
  • 19:02
    Маск продакшн "Сурагчид" хошин тоглолт
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 82-р анги
  • 21:00
    Дуучин Э.Төрмандах "Аархал" тоглолт
  • 22:40
    "Миний ахын эхнэр" уран сайхны кино
  • 00:34
    Сайхан амраарай

TV10

  • 00:00
    "Эхлэл"
  • 00:10
    "Tөгсгөл"
  • 05:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “60 хором” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм, эдийн засаг
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Зузугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Би том болохоороо” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Мини Нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Белка и Стрелка – Саран дээрхи адал явдал" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Сиэста Зи”
  • 13:45
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    "Мини форс” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Мөнх тунх” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:45
    Өвлөхүйн эрдэм
  • 08:05
    “Хайрлах л гэж” баримтат кино
  • 08:45
    Монголын түүх 1960-1990 он.
  • 09:45
    Зураглал
  • 09:50
    “Монгол Төрийн хамгаалалтын алба” баримтат кино 2018 он.
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:40
    “Робокон-2019”
  • 12:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хутагтууд” цуврал нэвтрүүлэг Ялгуулсан хутагт
  • 12:30
    “Титэмгүй ялагчид” баримтат кино
  • 14:25
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 14:55
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Миний ард түмэн” /Хотгойд, Хотон/ 1991 он.
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:40
    NHK- Жайка үзүүлж байна: “Орь ганц дэлхий” баримтат кино
  • 17:40
    Эх орны төлөө
  • 18:10
    Зураглал
  • 18:20
    “Монголчууд Америкт” Райнбоу Дэнтал корпорайшны үүсгэн байгуулагч П.Солонго
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Ялтын Бага хурал -75 жилийн ой” ГХ-ны сайд асан Ц.Гомбосүрэн, Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Ц.Батбаяр, Д.Баярхүү, Х.Бэхбат, докторПрофессор Д.Уламбаяр нар оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    “Гэгээн үдэш” Ардын жүжигчин, төрийн шагналт, урлагийн гавьяат зүтгэлтэн, зууныманлай кино найруулагч Д.Жигжидийн уран бүтээл, цадиг намтар
  • 22:35
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 10:00
    МУСК
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 12:30
    Баримтат кино
  • 13:10
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:40
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 13,14-р анги
  • 15:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 16:30
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    Нийслэлийн иргэдийн спортын наадам-2019
  • 19:40
    Монголын сайхан орноор
  • 20:00
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    hardwood classic nets vs. nuggets 1976 aba finals game 6
  • 01:30
    hardwood classic sixers vs. blazers 1977 nba finals game 3
  • 03:30
    hardwood classic pistons vs. jazz 01/22/1978
  • 05:00
    hardwood classic bullets vs. sonics 1978 nba finals game 7
  • 07:00
    2010 playoff playback celtics vs. magic east finals game 1
  • 08:00
    work from home: detroit pistons
  • 08:30
    work from home: new orleans
  • 09:00
    2014 playoff playback nets vs. raptors east 1st round game 7
  • 10:00
    hardwood classic knicks vs. heat 1999 east game 5
  • 11:30
    nba together w/brad stevens
  • 12:00
    hardwood classic nets vs. nuggets 1976 aba finals game 6
  • 13:30
    hardwood classic sixers vs. blazers 1977 nba finals game 3
  • 15:30
    hardwood classic pistons vs. jazz 01/22/1978
  • 17:00
    hardwood classic bullets vs. sonics 1978 nba finals game 7
  • 19:00
    2010 playoff playback celtics vs. magic east finals game 1
  • 20:00
    work from home: detroit pistons
  • 20:30
    work from home: new orleans
  • 21:00
    hardwood classic knicks vs. heat 1999 east game 5
  • 22:30
    nba together w/brad stevens
  • 23:00
    nba special the doctor - dr.j

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    арсенал-дортмунд ucl 2013-2014
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №35: тоттенхэм-виган 2009/10
  • 11:30
    портланд - оклахома nba 2015-2016
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №35: тоттенхэм-виган 2009/10
  • 14:00
    жүдо-дашт 2018 өдөр 7
  • 16:30
    арсенал-дортмунд ucl 2013-2014
  • 18:30
    түүхэн тоглолт №35: тоттенхэм-виган 2009/10
  • 19:00
    портланд - оклахома nba 2015-2016
  • 21:00
    түүхэн тоглолт №35: тоттенхэм-виган 2009/10
  • 21:30
    жүдо-дашт 2018 өдөр 7

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    торонто - орландо тоглолт №4 nba плэй-офф 2019
  • 11:00
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#7
  • 11:30
    спортын хатад #6 (г.угалзцэцэг)
  • 12:10
    борнмут - ньюкасл pl 32-р тойрог
  • 14:10
    nba flashback №47
  • 14:40
    ufc flashback #16 (вүүдли-томпсон 1)
  • 15:10
    спортын хатад #5 (б.халиун)
  • 15:50
    сумида жипро - хаан хүнс эрчим (шууд) дээд лиг 2020
  • 18:00
    "бөхийн ертөнц" #16 нэвтрүүлэг - 2020
  • 18:30
    pl 100 №1: марк шварцер
  • 19:00
    "биограф" нэвтрүүлэг №6 (н.төгсцогт)
  • 19:20
    улаанбаатар сити - уб-ын мазаалайнууд (шууд) дээд лиг 2020
  • 21:30
    1 vs 1 №4 (г.идэр-ууган)
  • 22:00
    "last dance" баримтат кино 7-р анги
  • 23:00
    "last dance" баримтат кино 8-р анги

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн шилдэг дуурь: Montagskonzert 12" тоглолт
  • 22:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one weekly #26
  • 09:30
    one: dawn of heroes
  • 12:30
    one: edge of greatness
  • 16:30
    ufc 246: мкгрегор-серроне
  • 19:00
    ufc: оверим-розенструйк
  • 22:00
    wwe monday raw 1414

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Цэлмэг өглөө” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 09:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 7,8,9-р анги/
  • 10:30
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Мориор амлсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Гоёл 2019” Загварын шоу
  • 13:00
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Сүлд үү, Тоо юу?” аялалын нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Монгол наадам” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Т news” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Сүлд ТВ ирэх 7 хоногт
  • 15:30
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 18:30
    “Сүлд үү, Тоо юу?” аялалын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бүх ард түмний “Сүлд караоке 2020”
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бизнес хөтөч
  • 22:10
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 23:10
    “Зочид” УСК 2-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 74-76-р анги
  • 09:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 74-76-р анги
  • 10:40
    "Сарны хосууд" ОАК 7-8-р анги
  • 13:00
    "Анхны хайр" ОАК 19-24-р анги
  • 17:40
    "Яг чам шиг охин" ОАК 77, 78-р анги
  • 19:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 77, 78-р анги
  • 20:25
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг (135)
  • 22:20
    "Хосуудын ертөнц" ОАК 9, 10-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    pre-game show №108 (шууд)
  • 00:20
    волверхэмптон - арсенал (шууд) pl 33-р тойрог
  • 02:30
    pre-game show №109 (шууд)
  • 02:50
    челси - вотфорд (шууд) pl 33-р тойрог
  • 05:00
    football talk №43
  • 06:30
    норвич - брайтон pl 33-р тойрог
  • 08:30
    nba flashback №47
  • 09:00
    лэстер - кристал.п pl 33-р тойрог
  • 11:00
    nba spotlight №06
  • 11:30
    ман ютд - борнмут pl 33-р тойрог
  • 13:30
    pl 100 №2: райан гиггс
  • 14:00
    волверхэмптон - арсенал pl 33-р тойрог
  • 16:00
    челси - вотфорд pl 33-р тойрог
  • 18:00
    pre-game show №110 (шууд)
  • 18:50
    бөрнли - шеффилд (шууд) pl 33-р тойрог
  • 21:00
    ньюкасл - вест хэм (шууд) pl 33-р тойрог
  • 23:15
    ливерпүүл - а.вилла (шууд) pl 33-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин Ч.Мөнхшүр
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 11-р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Миний ажлын өрөөнд зочилно уу" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Маск" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    Хулгай хар мөртэй
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дууны гурван жигүүр" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Жаз хөгжмийн үдэш
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 12 -р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Цэргийн хүү" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Зөвлөмж
  • 07:35
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    “Хөтөч” ОАК 14-15-16-р анги
  • 12:30
    “Face to face” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хошин шог
  • 14:00
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-9, 2-10-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 15:35
    Сонгодог урлагийн цаг /”Хунт нуур”/
  • 17:35
    “Хөтөч” ОАК 14,15, 16-р анги
  • 19:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Face to face” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-9, 2-10-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 23:20
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 23:30
    Сонгодог урлагийн цаг /Римский Корсаков-Шехеразада/
  • 00:20
    Төрийн дуулал
  • 00:23
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Бокс
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Бокс /үргэлжлэл/
  • 10:05
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 4-р хэсэг
  • 10:20
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн Легионер-Монгол тоглолт /эмэгтэй/
  • 11:31
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээний шагнал гардуулах ёслол
  • 13:15
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Уран сайхны гимнастик
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Усанд үсрэлт
  • 16:23
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол БНСУ-Япон эмэгтэйчүүдийн тоглолт
  • 18:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:05
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Волейбол БНСУ-Япон эмэгтэйчүүдийн тоглолт /үргэлжлэл/
  • 18:48
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 87 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 20:05
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Урт буу эрэгтэйчүүдийн 50 метр
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:25
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 88 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 22:43
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 5-р хэсэг
  • 23:08
    Адуучин: Завхан аймгийн Сонгино сумаас бэлтгэв
  • 23:55
    Эфир завсарлага

MNBA Sports

  • 08:00
    ФИБА 3Х3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 10:00
    ФИБА 3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА-2019
  • 12:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 13:30
    Үндэсний Лиг 2019-20
  • 15:00
    ХӨӨРӨЛДӨӨН ПОДКАСТ
  • 16:50
    FIBA 3Х3 ТОРГОН АГШИН
  • 17:00
    Супер лигийн Супер тоглолтууд
  • 20:00
    MGL 3X3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 23:30
    ХӨӨРӨЛДӨӨН ПОДКАСТ
  • 01:05
    Супер лигийн Супер тоглолтууд
  • 02:40
    MGL 3X3 HARDWOOD GAME
  • 04:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 05:30
    FIBA3x3 Magazine

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 22:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт

Суваг 1

  • 19:30
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    “Миний ирээдүйн мэргэжил” зорилтот
  • 20:45
    Таны мэдлэгт

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” 13-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд зориулсан дасгал
  • 11:00
    Тусгай салаа 41-р анги
  • 11:40
    “Гэгээн хүслэн” Хүүхдийн дууны концерт 7/3ны давталт
  • 12:15
    “Ирээдүйд илгээх захидал” -Баян-Өлгий аймаг – Эрдэнэт хот
  • 12:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Монгол өв соёл” Наадам
  • 13:50
    Болжморын цаг
  • 14:00
    Дасгалаа хийцгээе: Гэртээ хийх дасгал
  • 14:10
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц:”Дэлхийн 80 гайхамшиг” цувралаас
  • 15:10
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 32,33-р анги
  • 16:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 16:40
    Намайг хүчирхэг болгосон түүх
  • 17:20
    Нар өнжөөх Монгол наадам
  • 18:00
    “Одиссейн адал явдал” -14-р анги
  • 18:30
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Ардын уран зохиолч П.Бадарч
  • 19:30
    “Тусгай салаа” ОАУСК 42-р анги

Олон Саналтай

VII/0209:55

MovieBox

"Америкт нэг удаа (Once Upon a Time in America)" УСК

VII/0213:50

MovieBox

"Сураггүй болсон эмэгтэй (Gone Girl) УСК

VII/0220:30

AsianBox

"Сарны хосууд" ОАК 6-р анги