МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:15
    “Миний нууц” Монголын уран сайхны кино
  • 10:00
    “Азийн гэр бүл” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:40
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 12:00
    Мэдээ /шууд/
  • 12:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: Нүүдэлчдийн өв соёл “Монгол цайны тухай”
  • 13:00
    “Ер бусын хүү” уран сайхны кино
  • 16:00
    Монгол инженер
  • 16:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ээдрээ” теле жүжиг 1-р хэсэг
  • 17:45
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 18:50
    Билгийн мэлмий: “Хүрээ цам” Батцагаан дуганы нээлт /давталт/
  • 19:20
    Монголчууд Америкт “С.Б. Экспрэсс Инк” үүсгэн байгуулагч С.Баяржаргал
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:50
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 21:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж” Монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    гэртээ ганцаараа-хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:30
    гоё айлууд- интерьер дизайны нэвтрүүлэг
  • 12:10
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /29/
  • 13:00
    perfect dance show
  • 13:55
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:05
    жин эмч японы олон ангит кино /7/
  • 15:00
    нэгэн жарны эзэд
  • 16:05
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 16:15
    өнөөгийн монгол /япон хэлээр/
  • 16:35
    анжелина-нюанс хамтлагийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 17:35
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:45
    үлгэрийн далай
  • 19:00
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /30/
  • 21:00
    жин эмч японы олон ангит кино /8/
  • 22:00
    бэрүүд олон ангит кино 11-р анги
  • 23:00
    намайг хайрла монголын уран сайхны кино
  • 00:25
    кино миний амьдрал
  • 00:40
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "түг түг хаалгаа"
  • 12:50
    "невский" оросын олон ангит кино 3 бүлэг 20, 21, 22-р анги
  • 15:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "энэ миний амьдрал"
  • 16:50
    "чамд харих гэр бий" японы оак 9,10-р анги
  • 18:30
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "невский" оросын олон ангит кино 4 бүлэг 3-р анги
  • 21:10
    "мартахгүй"
  • 21:40
    "хөгжмийн суутан"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж"
  • 23:40
    "чамд харих гэр бий" японы оак 11-р анги
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "хак чак"цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага20/0
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"120/0
  • 12:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:15
    business news
  • 12:25
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 2,3,4-р анги
  • 15:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "үл тасрах аялгуу
  • 16:40
    "баянмөнхийн блог"№10
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:30
    "орон орны хоол"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:05
    business news
  • 18:15
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 7-р анги
  • 20:05
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "баянмөнхийн блог"№11
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аялалын нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 1-р анги /Давталт/
  • 12:20
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 2-р анги /Давталт/
  • 13:40
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 3-р анги /Давталт/
  • 14:55
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 15:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 22
  • 15:50
    "ЭЗЕЛ" ОАК 23
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Шинэ сорилт Ковид 19" /Давталт/
  • 18:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Кино миний амьдрал
  • 20:30
    Who is he? Who is she Товч асуулт
  • 21:00
    "Дэлхийгээр аялагчид" аялалын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амьд гарагсад" УСК
  • 23:40
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    нахиа
  • 10:30
    мангасуудын сургууль: яагаад дурладаг вэ?
  • 11:20
    буратиногийн адал явдал 1-р анги
  • 12:30
    буратиногийн адал явдал 2-р анги
  • 14:40
    үүлсийн дундах оргил оак-16
  • 15:40
    үүлсийн дундах оргил оак-17
  • 16:40
    үүлсийн дундах оргил оак-18
  • 17:40
    үүлсийн дундах оргил оак-19
  • 18:30
    үүлсийн дундах оргил оак-20
  • 19:30
    хайрын хүч
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-23
  • 22:30
    мөрдөгч к уск
  • 00:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Фү Яаогийн домог" УСК 42-46 ангиуд
  • 09:50
    "Бяцхан мастерууд" шоу
  • 11:20
    "Ногоон коммент" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Бид хоёрын вальс" УСК
  • 13:10
    "Venera VIP clinic" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Загварын ертөнц" ОАК 16,17-р анги
  • 15:20
    "Ардын зохиолч Ч.Ойдов" баримтат кино
  • 16:10
    "Энэ хүүхнүүд үү?" МУСК
  • 17:30
    "Ирээдүйн төсөөллүүд-1" Торгоны зам баримтат кино
  • 18:00
    "Чимээгүй амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хоггүй цэвэрхэн Монгол - Говийн бүс" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Бяцхан мастерууд" шоу
  • 21:15
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 23:15
    "Зохион байгуулалттай ажиллагаа" УСК
  • 01:10
    "Бүхнээс дээгүүр" МУСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.19-20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 12-16-р анги
  • 09:15
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.13-14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Миний охид" СОАК 105-106-р анги
  • 11:25
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:30
    "Алтан дуулганы эрэлд" УСК
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 1.1-4-р анги
  • 16:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Гэр бүл" реалити шоу
  • 17:00
    "Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" СОАК төгсгөлийн 107-108-р анги
  • 21:00
    "Гэр бүл" реалити шоу
  • 22:00
    "Тагтаа ба дурлал" УСК
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Нууц ажилтан" УСК
  • 08:50
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:10
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:20
    "Уур хилэн" УСК
  • 13:30
    Улаачдын сорил-Ч.Чулуунчимэг
  • 14:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 15:40
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 17:10
    "Тэнэгүүдийн өдөр" УСК
  • 19:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 20:10
    Аз жаргалд итгэ
  • 20:20
    Содон аялгуу
  • 20:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:00
    "Казино Жак" УСК
  • 23:10
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:15
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 15,16-р анги
  • 14:40
    Нүүдэл шийдэл
  • 15:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал
  • 16:30
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 3-р анги
  • 17:30
    "Рэкет" МУСК
  • 19:30
    The Voice of Mongolia 2020 шоу нэвтрүүлэг Хэрхэн бүтсэн бэ? 2-р хэсэг
  • 20:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Цөхрөл" УСК
  • 00:10
    "Такси -1" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Бизнес толь
  • 09:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Pucca" хүүхэлдэйн кино 1-5-р анги
  • 12:00
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 14:00
    Дорноговь аймаг-Өргөн сум
  • 15:10
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Морин хуурын чуулга-Торгоны хээ" тоглолт
  • 17:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 23:40
    Бизнес толь
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 08:00
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 2-р бүлэг 18-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    7-р тасаг ОАУСК 7-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 19:00
    Көзайым ОАУСК 2-р бүлэг 19-р анги
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 00:15
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 08:40
    "Инээдмийн хаан (King of Comedy) УСК
  • 10:35
    "Элвис, Никсон хоёр (Elvis & Nixon) УСК
  • 12:10
    "Курск (Kursk)" УСК
  • 14:20
    "Марк Фелт (Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House)" УСК
  • 16:15
    "Кеннедигийн аллагын мөрөөр (JFK)" УСК
  • 19:40
    "Гонжиам: Сэтгэцийн эмнэлэг (Gonjiam: Haunted Asylum)" УСК
  • 21:30
    "Гладиатор (Gladiator) УСК
  • 00:20
    "Алуурчны бие хамгаалагч (Hitman's Bodyguard) УСК
  • 02:20
    "Номлогчийн тэмдэглэл (First Reformed)" УСК
  • 04:10
    "Алс Хязгаарт (Far and Away)" УСК
  • 06:20
    "Гладиатор (Gladiator) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 14-17-р анги
  • 12:00
    "Дэлхийг тойрсон урт зам" Нэвтрүүлэг #2
  • 12:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 91-100-р анги
  • 17:20
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 75-78-р анги
  • 20:30
    One piece Анимэ 921-р анги
  • 21:00
    "Зууны 100 эмэгтэй" Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Харилцан хамаарал" Баримтат кино
  • 23:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 18-р анги

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дорд үзэгдэг сэд" УСК
  • 12:00
    "Цогц боловсрол-1" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Ярилцлага" ток шоу
  • 14:10
    "Солиот эх" МУСК
  • 16:10
    "Залуу лидэр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Шинэ сорилт Ковид 19" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тал нутаг" УСК
  • 22:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бахархалын мөрөөр
  • 08:50
    "Ковид-19" вирусээс урьдчилан сэргийлье
  • 09:05
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:35
    "Ер бусын мөрдөгч" 1-р бүлэг 15-р анги
  • 10:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Паавангийн Дамдин
  • 13:00
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 2-р бүлэг /17-21/-р анги
  • 14:40
    "Малчин айлд" тоглолт Л.Сүхбаатар
  • 16:10
    "Ер бусын мөрдөгч" 1-р бүлэг 11,12-р анги
  • 17:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Их засаг-25 жил" баримтат кино
  • 19:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 21:00
    "Дэлхий гараг" цуврал 2 /Цөл/
  • 22:05
    "Гол дүрийн эмэгтэй" УСК
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Сохор номин панда 2" хүүхэлдэйн кино 47-48-р анги
  • 08:34
    "Хөхтөн амьтны амьдрал 5" баримтат кино
  • 09:22
    "Факбу" 12-16-р анги
  • 11:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Найзууд продакшн "Фото" хошин тоглолт
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" МОАК 3-р анги
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 80-р анги
  • 17:00
    Уран зохиолын цаг
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Байгаль орчны яам үзүүлж байна "Изар мөрөн хот төлөвлөлт, Изар мөрөн амьтны хүрээлэн"
  • 19:02
    "Хөхтөн амьтны амьдрал 6" баримтат кино
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 81-р анги
  • 21:00
    Төгөлдөр хуурын тоглолт
  • 22:50
    "Хараал" уран сайхны кино
  • 00:13
    Сайхан амраарай

TV10

  • 00:00
    "Эхлэл"
  • 00:10
    "Tөгсгөл"
  • 05:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “60 хором” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 17:55
    Нийгэм, эдийн засгийн статистик
  • 18:00
    "Хүрээ панз" Давталт
  • 19:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Зузугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Белка и Стрелка – Сансарт ниссэн нохой" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:55
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:00
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 15:20
    “Мини Нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    "Мини форс” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Мини Нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Амьтдын ертөнц” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:45
    Өвлөхүйн эрдэм
  • 08:05
    “Хүслийн хязгаарт” баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Монголын түүх 1945-1960 он Эх орны дайны дараах Монгол орон
  • 09:45
    Зураглал
  • 09:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Дэлхийд данстай Монгол өв соёл 7,8-р хэсэг
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:40
    “Робокон-2019”
  • 12:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хутагтууд” цуврал нэвтрүүлэг Догшин хутагт Данзанравжаа
  • 12:30
    NHK- Жайка үзүүлж байна: Ажил мэргэжлийн онцлог
  • 13:30
    Монгол өв соёл: Наадам
  • 14:30
    Амрыг эрье.
  • 14:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Миний ард түмэн” /Үзэмчин, Халх/ 1991 он.
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:40
    “Хайрлах л гэж” баримтат кино
  • 17:15
    NHK- Жайка үзүүлж байна: “Байгалын содон төрх” баримтат кино
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    Нийслэлийн соён гэгээрүүлэх цаг
  • 19:25
    Баримт: Соёлын өв /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:45
    Монголын түүх 1960-1990 он.
  • 21:45
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Хүрээлэн амьд ертөнц”...цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:05
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Чин ачлал"
  • 09:50
    Монголын сайхан орноор
  • 10:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 10:30
    Баримтат кино
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн шилдэг барилдаан
  • 13:10
    Бизнес амжилт
  • 13:40
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 11,12-р анги
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Амьдралын эхлэл" ХОАК 37,38-р анги
  • 17:00
    "Бизнес амжилт"
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 20:40
    Монголын сайхан орноор
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж"
  • 22:20
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    hardwood classic blazers vs. lakers 2000 west finals game 5
  • 02:00
    marquee matchup pistons vs. bulls 12/18/2015
  • 04:00
    hardwood classic suns vs. clippers 2006 west semifinals game 6
  • 06:00
    2019 playoff playback raptors vs. warriors nba finals game 6
  • 08:00
    nba together: virtual roundtable
  • 09:00
    nba gametime
  • 09:30
    nba gametime
  • 10:00
    2019 playoff playback raptors vs. bucks eastern finals game 5
  • 12:00
    nba gametime
  • 12:30
    nba gametime
  • 13:00
    hardwood classic blazers vs. lakers 2000 west finals game 5
  • 15:00
    nba special wilt 100
  • 16:00
    nba gametime
  • 16:30
    nba gametime
  • 17:00
    marquee matchup pistons vs. bulls 12/18/2015
  • 19:00
    nba together: virtual roundtable
  • 20:00
    nba gametime
  • 20:30
    nba gametime
  • 21:00
    2019 playoff playback raptors vs. warriors nba finals game 6
  • 23:00
    nba gametime
  • 23:30
    nba gametime

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ман.сити-байерн ucl 2013-2014
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №34: ман ютд-вест хэм 1999/00
  • 11:30
    портланд - оклахома nba 2015-2016
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №34: ман ютд-вест хэм 1999/00
  • 14:00
    жүдо-дашт 2018 өдөр 6
  • 16:30
    ман.сити-байерн ucl 2013-2014
  • 18:30
    түүхэн тоглолт №34: ман ютд-вест хэм 1999/00
  • 19:00
    портланд - оклахома nba 2015-2016
  • 21:00
    түүхэн тоглолт №34: ман ютд-вест хэм 1999/00
  • 21:30
    жүдо-дашт 2018 өдөр 6

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    бостон - индиана тоглолт №3 nba плэй-офф 2019
  • 11:00
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#6
  • 11:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №26
  • 12:00
    шеффилд - тоттенхэм pl 32-р тойрог
  • 14:00
    спортын хатад #7 (о.насанбурмаа)
  • 14:40
    ufc flashback #22 (гастелум-адесанья)
  • 15:10
    "insider" дугаар #3 (б.сайнбаяр)
  • 15:50
    улаанбаатар - атлетик 220 (шууд) дээд лиг 2020
  • 18:00
    "бөхийн ертөнц" #15 нэвтрүүлэг - 2020
  • 18:30
    "sps блиц" дугаар 3
  • 18:50
    1 vs 1 №4 (г.идэр-ууган)
  • 19:20
    андууд сити - хангарьд (шууд) дээд лиг 2020
  • 21:30
    "биограф" нэвтрүүлэг №5 (г.өсөхбаяр)
  • 21:50
    лэстер - кристал.п (шууд) pl 33-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one weekly #26
  • 09:30
    wwe monday raw 1414
  • 11:30
    one warrior series 5-12
  • 12:00
    ufc 242: хабиб-пориер
  • 15:00
    ufc: иакуйнта-серроне
  • 18:00
    ufc: хүүкер-фелдер
  • 20:00
    one: warrior's code
  • 22:00
    wwe smackdown live 1088

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Цэлмэг өглөө” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Сүлд ТВ ирэх 7 хоногт
  • 09:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 5,6-р анги/
  • 09:50
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Бидний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Монгол бөхийн барилдааны түүвэр
  • 13:00
    “+19” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Монгол наадам” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Сүлд үү Тоо юу ?” аялалын нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Амтат хоолны эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Т news" технологийн мэдээ
  • 18:20
    “Эх дэлхий” Баримтат кино
  • 19:10
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бүх ард түмний “Сүлд караоке 2020”
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Мориор амилсан Монгол заяа” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Бизнес хөтөч
  • 22:40
    “Сувд” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Зочид” УСК 1-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 70-73-р анги
  • 09:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 70-73-р анги
  • 10:40
    "Сарны хосууд" ОАК 5-6-р анги
  • 13:00
    "Анхны хайр" ОАК 13-18-р анги
  • 17:40
    "Яг чам шиг охин" ОАК 75, 76-р анги
  • 19:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 75, 76-р анги
  • 20:30
    "Сарны хосууд" ОАК 8-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хосуудын ертөнц" ОАК 6-8-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    голден стэйт - хьюстон nba 2017-18
  • 02:00
    бостон - кливлэнд nba 2017-18
  • 04:00
    арсенал - норвич pl 32-р тойрог
  • 06:00
    football extra №13
  • 06:30
    шеффилд - тоттенхэм pl 32-р тойрог
  • 08:30
    л.а клипперс - юта nba 2016-17
  • 10:30
    pl 100 №1: марк шварцер
  • 11:00
    вест хэм - челси pl 32-р тойрог
  • 13:00
    nba spotlight №05
  • 13:30
    филаделфиа - бостон nba 2017-18
  • 15:30
    ман сити - ливерпүүл pl 32-р тойрог
  • 17:30
    премьер лигийн тойм №33
  • 18:30
    nba flashback №47
  • 19:00
    pre-game show №106 (шууд)
  • 19:20
    норвич - брайтон (шууд) pl 33-р тойрог
  • 21:30
    pre-game show №107 (шууд)
  • 21:50
    ман ютд - борнмут (шууд) pl 33-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 09:10
    Нюанс Анжелина тоглолт
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 10 -р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    Улаачдын өрсөлдөөн Д.Энхтөр
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг МУГЖ Ц.Өлзий-Орших
  • 14:10
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Наадгай" Монголын уламжлалт тоглоом наадгайн тухай нэвтрүүлэг-2
  • 17:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Онож алдсан Он жилүүд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний ажлын өрөөнд зочилно уу" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Уухайн түрлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 11-р анги
  • 22:50
    "Нандин эрдэнэ" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    Зөвлөмж
  • 07:35
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:50
    Зочны цаг
  • 10:10
    “Хөтөч” ОАК 11-12-13-р анги
  • 12:15
    “Их номгон уламжлалт эмнэлэг”-ээс танилцуулж байна
  • 12:20
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-6-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 13:05
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:10
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-7-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 13:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:00
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-8-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 14:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Тахианы өд” ОАУСК 56-57-58-р анги
  • 17:35
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “VIP өрөө” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:45
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-6,2-7,2-8-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 00:00
    Шөнийн зураглал
  • 00:05
    “Хөтөч” ОАК 11-12-13-р анги
  • 01:20
    Төрийн дуулал
  • 01:46
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Спорт-түүх: Самбо бөхийн 2000 оны алдартнууд
  • 08:19
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /4/эмэгтэй/
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /4/эмэгтэй/ /үргэлжлэл
  • 10:00
    Хөлбөмбөгийн цаг: Теле хичээл № 15
  • 10:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:40
    Спортын сэтгэл зүй 7-р хэсэг
  • 11:35
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 3-р хэсэг
  • 11:50
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Бельги-Англи тоглолт
  • 13:40
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн Легионер-Монгол тоглолт /эмэгтэй/
  • 14:50
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Франц-Хорват тоглолт
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Франц-Хорват тоглолт /үргэлжлэл/
  • 18:00
    Хөлбөмбөгийн цаг: Теле хичээл № 15
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 85 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 20:16
    Бахархал: Сагсан бөмбөгийн дасгалжуулагч О. Баярцогт
  • 20:45
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт 4-р хэсэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спортын сэтгэл зүй 8-р хэсэг
  • 22:10
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс:: Ардын хувьсгалын 86 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 23:35
    Эфир завсарлага

MNBA Sports

  • 08:00
    ФИБА 3Х3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 10:00
    ФИБА 3Х3 ПЕНАНГ ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ ХЭСГИЙН ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    ФИБА 3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА-2019
  • 12:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 13:30
    5х5 Азийн оюутаны аварга
  • 16:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 17:00
    Супер лигийн супер тоглолтууд
  • 19:00
    TEAM REACTION: ФИБА 3Х3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА 2019
  • 20:00
    MGL 3X3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    ХӨӨРӨЛДӨӨН ПОДКАСТ
  • 23:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 00:00
    Супер лигийн супер тоглолтууд
  • 02:00
    MGL 3X3 HARDWOOD GAME
  • 04:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 05:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 06:00
    ФИБА 3Х3 WOMENS SERIES
  • 07:00
    ФИБА 3Х3 ЛА ИХ ДУУЛГА 2019 ХАСАГДАХ ШАТ

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 22:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Music time
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Дэггүй аав” ОАК-4
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    ТВ Клиник
  • 12:00
    Амьдрах ухаан
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    “Залуу эмч нар” ОАК-31
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Онцлох мэдээ
  • 14:30
    Кино – Миний амьдрал
  • 14:45
    Music time
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Миний дуунууд: МУСТА П.Бямбахүү
  • 16:05
    Хошин өнцөг
  • 17:00
    Түмэнд түгээе
  • 17:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    “Залуу эмч нар” ОАК-32
  • 18:45
    Түмэнд түгээе

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” 12-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд зориулсан дасгал
  • 11:00
    Тусгай салаа 40-р анги
  • 11:40
    “12/15” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Ирээдүйд илгээх захидал” -Баян-Өлгий аймаг – Эрдэнэт хот
  • 12:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 12:50
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Гэгээн үдэш” Ардын жүжигчин Банзарын Дамчаа 7/2ны давталт
  • 14:20
    Монгол инженер
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 30,31-р анги
  • 16:20
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 17:10
    “Монгол өв соёл” Наадам
  • 18:00
    “Одиссейн адал явдал” -13-р анги
  • 18:30
    “Гэгээн хүслэн” Хүүхдийн дууны концерт
  • 19:05
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоног
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    “Тусгай салаа” ОАУСК 41-р анги
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/0209:55

MovieBox

"Америкт нэг удаа (Once Upon a Time in America)" УСК

VII/0213:50

MovieBox

"Сураггүй болсон эмэгтэй (Gone Girl) УСК

VII/0211:10

AsianBox

"Сарны хосууд" ОАК 5-р анги