МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Хүрээ цам-2020” /шууд/
  • 10:00
    “Бурхан багш” уран сайхны кино төгсгөлийн 55-р анги
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 12:00
    Мэдээ /шууд/
  • 12:30
    “Хойд нутгийнхан” уран сайхны кино 22-р анги
  • 13:20
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Гэрэг” The Hu хамтлагийн хандивын тоглолтын нээлт /давталт/
  • 14:30
    “Гэрэг” The Hu хамтлагийн хандивын тоглолт /давталт/
  • 17:00
    “Амьдрал чиний төлөө” Монголын уран сайхны кино 49.50-р анги
  • 18:10
    Оюундалай
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 19:20
    Эх орны төлөө
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Хайр өөрөө ирдэг” уран сайхны кино 1-р анги
  • 21:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Газрын үнэр” Монголын уран сайхны кино
  • 23:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу?
  • 09:40
    кофе юу? цай юу?
  • 10:20
    дэлхийд цуутай монгол цирк
  • 11:00
    шуурхай мэдээ
  • 11:30
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /24/
  • 12:25
    perfect dance show
  • 13:40
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:00
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 15:00
    дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе-шууд нэвтрүүлэг
  • 16:35
    өнөөгийн монгол /япон хэлээр/
  • 17:00
    сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    бүтээлч хүүхэд
  • 18:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 18:15
    үлгэрийн далай
  • 18:35
    миний сургууль миний бахархал
  • 19:00
    сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    цонхон дээрх захиа олон ангит кино /18/
  • 21:00
    жин эмч японы олон ангит кино /3/
  • 22:00
    зүүдэнд ч оромгүй явдал монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    кино миний амьдрал
  • 00:00
    дэлхийд цуутай монгол цирк
  • 00:40
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:50
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "невский" оросын олон ангит кино 3 бүлэг 19-р анги
  • 12:30
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баатарлаг тууль жангарын жимээр" 1,2
  • 16:20
    "амьдралын төлөө зугт уск
  • 18:00
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "невский" оросын олон ангит кино 3 бүлэг 20-р анги
  • 21:10
    "ижий минь"
  • 22:15
    "чамд харих гэр бий" японы оак 1,2-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:45
    "орон орны хоол"
  • 08:00
    "хүрээ цам 2020" гандантэгчилэн хийдээс шууд дамжуулна
  • 14:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага50/0
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 1-р анги
  • 16:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:35
    "үл тасрах аялгуу "
  • 17:15
    business news
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "urban" үзүүлж байна
  • 18:30
    "хоггүй цэвэрхэн монгол зүүн бүс"
  • 19:00
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 2-р анги
  • 20:05
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "баянмөнхийн блог"№6
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "үл тасрах аялгуу "
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:25
    эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    "Флораг аварсан нь" УСК /Давталт/
  • 12:00
    "Галууны адал явдал" Хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 12:30
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Миний хайр" МУСК
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК S2-9
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    "Хар тамхитай тэмцье"
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 21
  • 19:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Өвлийн хайрын дуу" СОАК 1-р анги
  • 22:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 22
  • 23:00
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК S2-9
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    нахиа
  • 10:00
    үүлсийн дундах оргил оак-20
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр -шууд
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-17
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    кобра оак 2-3
  • 14:00
    чи чадна
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    бизнес аялал
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    үүлсийн дундах оргил оак-21
  • 19:30
    beauty bouqet
  • 20:00
    аяллын жим: завхан нутгийн сайхан
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-18
  • 23:00
    үүлсийн дундах оргил оак-21
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 11
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.27,28-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан мастерууд" тусгай дугаар
  • 08:00
    Мэдээ
  • 09:05
    "Инсү хатан" ОАК 2-р анги
  • 10:10
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 41-р анги
  • 11:05
    "Бидний нандин үе" ОАК 37-р анги
  • 11:55
    "Загварын ертөнц" ОАК 15-р анги
  • 13:00
    "Venera VIP clinic - үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Бяцхан мастерууд" шоу
  • 16:00
    "Хоггүй цэвэрхэн Монгол - Төвийн бүс" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Хөрсний бохирдол - Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 42-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.1,2-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Загварын ертөнц" ОАК 16-р анги
  • 21:30
    "Инсү хатан" ОАК 3-р анги
  • 22:40
    "Бидний нандин үе" ОАК 38-р анги
  • 23:30
    Бундеслиг: Тойргийн дараа
  • 00:35
    "Микроны босс" МУСК
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:00
    "Фү Яаогийн домог" ОАК 42-р анги
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 07:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.16-р анги
  • 08:00
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:35
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.5-6-р анги
  • 10:05
    "Миний охид" СОАК 95-96-р анги
  • 11:25
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Фитнес" ОАК 3.15-16-р анги
  • 13:10
    "Япон хэлний" алсын зайн сургалт /дунд шат/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт хүүхдийн хятад хэл /Анхан шат/
  • 15:40
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Ээжүүд" ОАК 2.9-10-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.11-12-р анги
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.17-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:06
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 18:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 18:30
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 19:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" СОАК 97-98-р анги
  • 21:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 21:40
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Фитнес" ОАК 3.17-18-р анги
  • 23:00
    "Ээжүүд" ОАК 2.11-12-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Гар утас" УСК
  • 08:40
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 11:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 11:30
    "Гоо хатан медикал" үзүүлж байна.
  • 11:40
    "LUSTRE" брэнд үзүүлж байна
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 13:40
    Хамаг Монгол туургатны "Улаачдын сорил 3" үзүүлж байна.
  • 14:10
    "Учрал" МУСК
  • 15:50
    High trade
  • 16:10
    Улаачдын сорил-Т.Цоожсүрэн
  • 16:40
    "Гар утас" УСК
  • 18:30
    High trade
  • 18:50
    "Урбан" ажлын хувцас үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 20:10
    Аз жаргалд итгэ
  • 20:20
    Содон аялгуу
  • 20:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:00
    "Казино Жак" УСК
  • 23:10
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Пеппа торой" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 11:00
    ШУУРХАЙ МЭДЭЭ: КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДАЛ
  • 11:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Устга" СОАК 6-р анги
  • 13:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" цуврал 75,76-р хэсэг
  • 14:10
    Өнөө өглөө
  • 15:30
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 16:00
    "Ким нарийн бичгийн дарга" СОАК 10-р анги
  • 17:20
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Устга" СОАК 7-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 22:00
    "Хувь тавилан" ОАК 15-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 88-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 09:05
    Бизнес толь
  • 09:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Учрал" МУСК
  • 12:35
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Өртөө" МУСК
  • 15:50
    Дорноговь аймаг-Эрдэнэ сум
  • 17:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Pucca" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 22:30
    Бизнес толь
  • 23:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 06:55
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 2-р бүлэг 14-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    7-р тасаг ОАУСК 3-р анги
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Богино хэмжээний кино
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 19:00
    Көзайым ОАУСК 2-р бүлэг 15-р анги
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 00:05
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 07:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.17,18-р анги)
  • 07:50
    "Гранд зочид буудал" ОАК (III.18,19-р анги)
  • 08:50
    "Ер бусын Хэнри (Hardcore Henry) УСК
  • 10:30
    "Лос Анжелесийн нууц (L.A. Confidential)" УСК
  • 12:55
    "Сураггүй болсон эмэгтэй (Gone Girl) УСК
  • 15:30
    "Аагим халуун (Heat)" УСК
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 19:30
    "Гранд зочид буудал" ОАК (III.20,21-р анги)
  • 20:35
    "Элвис, Никсон хоёр (Elvis & Nixon) УСК
  • 22:20
    "Инээдмийн хаан (King of Comedy) УСК
  • 00:25
    "Ер бусын Хэнри (Hardcore Henry) УСК
  • 02:00
    "Гранд зочид буудал" ОАК (III.18-21-р анги)
  • 03:40
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.17-20-р анги)
  • 05:10
    "Элвис, Никсон хоёр (Elvis & Nixon) УСК
  • 06:35
    "Инээдмийн хаан (King of Comedy) УСК
  • 08:20
    "Гранд зочид буудал" ОАК (III.20,21-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    One piece Анимэ 920-р анги
  • 09:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 13-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Беар Гриллстэй аялсан нь" Нэвтрүүлэг #4
  • 11:20
    Хошин шог
  • 12:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 17-р анги
  • 12:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Анчид" Анимэ 101,102-р анги
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 61-64-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Сансар огторгйн нууц" Баримтат кино
  • 18:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 18-р анги
  • 20:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Беар Гриллстэй аялсан нь" Нэвтрүүлэг #13
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 14-р анги
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Single lady-2" МУСК
  • 12:00
    "Путинтай хийсэн ярилцлага" баримтат нэвтрүүлэг 1 хэсэг
  • 13:20
    "Танхай тээгч эх" МУСК
  • 15:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:40
    "Цогц боловсрол-1" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Залуу лидэр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Миний очих 100 газар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Ярилцлага" ток шоу
  • 21:00
    "Алдагдсан хот" УСК
  • 23:20
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 10:00
    "Чи энд байх уу?" уран сайхны кино
  • 12:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Цогц боловсрол" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Тэсийн голын монголчууд" баримтат кино
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хоёр ба хагас эр хүн" 2-р бүлэг 17,18-р анги
  • 19:35
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 20:40
    Супер студент-10 жил
  • 21:10
    Ярилцлага
  • 22:05
    "Ер бусын мөрдөгч" 1-р бүлэг 11-р анги
  • 23:00
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Сохор номин панда 2" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 07:30
    "Watchmojo Mongolia"
  • 08:00
    "Ирээдүйн хот Хорват" баримт кино
  • 08:45
    Сэтгэл зүйч зөвлөж байна
  • 09:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 75-р анги
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    Камертон хамтлаг "Best of Camerton" тоглолт 1-р хэсэг
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Факбу" 11-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 6-р бүлгийн 20-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээ мэдээлэл /ЭМЯ-аас короно вирусын талаар өгч байгаа мэдээлэл/
  • 17:40
    "Боби Баби хоёр"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:07
    "Факбу" 12-р анги
  • 19:35
    Би амьтанд хайртай "Немо" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хатагтай Фазилетын охид" ОАК 76-р анги
  • 21:00
    Уран зохиолын цаг
  • 21:25
    О.Оюун-Эрдэнэ "Тунгалаг тамир" кино концерт
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 6-р бүлгийн 21-р анги
  • 22:53
    "Хөхтөн амьтны амьдрал 1" баримтат кино
  • 00:05
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:25
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    “60 хором” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Мод таръя"
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Урагшаа Титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 10:00
    "Мини форс” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:35
    “Бяцхан автобус таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    “Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Оргүй хоосон” баримтат кино
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    “Watch car” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Da Vinci kids - "Амьтдыг судлахуй" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 18:50
    "Мини форс” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Бяцхан автобус Таёо” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Босс жаалууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 22:05
    “Доктор хэн” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Тал нутгийн залуус” баримтат кино
  • 08:25
    Зураглал
  • 08:30
    Монгол өв соёл: Монгол гэр
  • 09:00
    NHK- Жайка үзүүлж байна: Япон зоог /Суши/
  • 09:20
    “Монгол бүжгийн хаан” Төрийн соёрхолт Ардын жүжигчин Ц.Сэвжидийн уран бүтээлээс
  • 10:10
    Алтан аргамж: “Монгол Куба 60 жил” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ц.Батбаяр, Тэргүүн шадар Д.Пунцаг, БНКУ-аас Монгол улсад суугаа Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Раул Делгадо Консепсион нар оролцов.
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:40
    “Робокон-2019”
  • 12:00
    “Brain wave-2019” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг 26-р хэсэг
  • 12:35
    ММ энэ долоо хоногт
  • 12:40
    “Сэтгэлийн мянган шувуу” УГЗ, хөгжмийн зохиолч Д.Цэвээнравдангийн хөрөг
  • 13:50
    Зураглал
  • 14:00
    NHK- Жайка үзүүлж байна: Японы нууцлаг гайхамшгууд
  • 15:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Миний ард түмэн” /Барга, Баяд/ 1991 он .
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:40
    “Орос ба Хятад” баримтат кино
  • 17:30
    “Нэг сэтгэл, нэг итгэлээр” The Hu хамтлагийн хандивын тоглолт /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Монголын түүх: “1932 онд өрнөсөн зэвсэгт бослого”
  • 22:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хутагтууд” цуврал нэвтрүүлэг Милова Цэрэндондов
  • 22:25
    ММ энэ долоо хоногт
  • 22:30
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "7 хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес хөтөч"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 7,8-р анги
  • 14:30
    Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Амьдралын эхлэл" ХОАК 27,28-р анги
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 20:40
    Монголын сайхан орноор
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амьдралын эхлэл" ХОАК 29,30-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2011 playoff playback heat vs. celtics east semis game 4
  • 01:00
    the way we ball: croatia
  • 01:30
    the way we ball: france
  • 02:00
    hardwood classic celtics vs. pacers 1992 1st round game 3
  • 04:00
    inside the nba audio toon:the tv show
  • 04:30
    marquee matchup mavericks vs. warriors 12/11/2013
  • 06:30
    nba home video 2001 la lakers
  • 07:30
    hardwood classic trail blazers vs. spurs 1993 1st round game 4
  • 09:30
    nba together w/vr hispanic communities
  • 10:00
    marquee matchup pacers vs. knicks 11/20/2013
  • 12:00
    the way we ball: croatia
  • 12:30
    the way we ball: france
  • 13:00
    hardwood classic celtics vs. pacers 1992 1st round game 3
  • 15:00
    the way we ball: toronto
  • 15:30
    2011 playoff playback heat vs. celtics east semis game 3
  • 16:30
    2011 playoff playback heat vs. celtics east semis game 4
  • 17:30
    nba home video 2001 la lakers
  • 18:30
    marquee matchup mavericks vs. warriors 12/11/2013
  • 20:30
    nba special: last night of the aba
  • 21:00
    hardwood classic trail blazers vs. spurs 1993 1st round game 4
  • 23:00
    hardwood classic sixers vs. blazers 1977 nba finals game 3

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    галатасарай-реал.м ucl 2013-2014
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №30: ливерпүүл-арсенал 2015/16
  • 11:30
    кливленд - торонто nba 2015-2016
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №30: ливерпүүл-арсенал 2015/16
  • 14:00
    жүдо-дашт 2018 өдөр 1
  • 16:30
    галатасарай-реал.м ucl 2013-2014
  • 18:30
    түүхэн тоглолт №30: ливерпүүл-арсенал 2015/16
  • 19:00
    кливленд - торонто nba 2015-2016
  • 21:00
    түүхэн тоглолт №30: ливерпүүл-арсенал 2015/16
  • 21:30
    жүдо-дашт 2018 өдөр 1

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    детройт - милуоки тоглолт №2 nba плэй-офф 2019
  • 11:00
    nba spotlight №05
  • 11:30
    "эргэн санахад" нэвтрүүлэг дугаар#1
  • 12:00
    ман сити - бөрнли pl 30-р тойрог
  • 14:00
    аймаг цэргийн цолтой бөхчүүдийн нээлтийн барилдаан
  • 17:00
    "бөхийн ертөнц" #10 нэвтрүүлэг - 2020
  • 18:00
    "olympic legends live on" дугаар 7
  • 18:30
    "insider" дугаар #1 (б.хосбаяр)
  • 19:00
    1 vs 1 №1 (я.учрал)
  • 19:30
    "last dance" баримтат кино 1-р анги
  • 20:30
    "наадам 2019" 6, 7, 8, 9-н даваа

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "COVID-19: ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    wwe monday raw 1413
  • 11:00
    one warrior series 5-10
  • 11:30
    one warrior series 5-11
  • 12:00
    ufc: нганну-дос сантос
  • 15:00
    жүдо ташкентийн гранпри 2019 өдөр 1
  • 17:30
    one: a new tomorrow
  • 20:30
    one: шанхай-legendary quest

Сүлд ТВ

  • 08:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 4-р анги
  • 09:25
    “Мориор амилсан Монгол заяа” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 18-р анги /давталт/
  • 11:25
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Зэрэг нэмэхийн өмнө” МУСК
  • 12:55
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Монголын гэгээ”
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Хурдан морьдын уралдаан”
  • 17:00
    “Гуталт муурын адал явдал” хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 5-р анги
  • 17:25
    “Гайхамшигт санаанууд бүтсэн түүх” нэвтрүүлэг /6-р хэсэг/
  • 18:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 19:45
    Бүх ард түмний “Сүлд караоке 2020”
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Куантико бааз” олон ангит кино 19-р анги
  • 23:00
    Бүх ард түмний “Сүлд караоке 2020”
  • 00:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Яг чам шиг охин" ОАК 65, 66-р анги
  • 08:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 15
  • 09:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" №15
  • 10:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 63, 64-р анги
  • 11:10
    "Сарны хосууд" ОАК 2-р анги
  • 12:30
    Хятад хэлний хичээл № 25, 26
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 13-15-р анги
  • 16:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Яг чам шиг охин" ОАК 65, 66-р анги
  • 19:00
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 65, 66-р анги
  • 20:30
    "Сарны хосууд" ОАК 3-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хосуудын ертөнц" ОАК 6-р анги
  • 23:40
    "Нар өөд тэмүүлэгсэд" ОАК 65, 66-р анги
  • 00:50
    "Сарны хосууд" ОАК 3-р анги

SPS Prime

  • 01:30
    pl 100 №1: марк шварцер
  • 02:00
    милуоки - торонто nba 2016-17
  • 04:00
    лэстер - брайтон pl 31-р тойрог
  • 06:00
    nba flashback №01
  • 06:30
    волверхэмптон - борнмут pl 31-р тойрог
  • 08:30
    football extra №08
  • 09:00
    тоттенхэм - вест хэм pl 31-р тойрог
  • 11:00
    nba spotlight №01
  • 11:30
    бостон - филаделфиа nba 2017-18
  • 13:30
    аваргуудын лигийн сэтгүүл №26
  • 14:00
    премьер лигийн тойм №31
  • 15:00
    ман ютд - шеффилд pl 31-р тойрог
  • 17:00
    индиана - кливлэнд nba 2016-17
  • 19:00
    а.вилла - волверхэмптон pl 32-р тойрог
  • 21:00
    премьер лигийн тойм №32
  • 22:00
    вотфорд - саутхэмптон pl 32-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 5 -р анги
  • 10:50
    "Top Genius" боловсролын төв үзүүлж байна
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Зарын цаг
  • 11:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Луугий жад" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    103-Шинэ үе
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Н.Ганчулуун
  • 19:30
    "Ардын авъяастан"баримтат кино
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Гээсэн хайраа аваарай-Мөрөөдлийн театр
  • 22:00
    "Эцэг эхийн хайр" ОАК 6 -р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:33
    “Бүүба” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Тахианы өд” ОАУСК 56-р анги /давталт/
  • 09:10
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 09:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 10:00
    “Хөтөч” ОАК 11-р анги
  • 10:40
    Урлагийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Кино бидний амьдралд
  • 12:00
    “Амьдрах чадвар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:10
    Гадаад дууны хит
  • 14:10
    Хошин хөтөлбөр
  • 14:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 15:40
    Гадаадын улс орнууд
  • 15:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:00
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Тахианы өд” ОАУСК 56-р анги
  • 18:50
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 19:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Бүүби” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 21:40
    “Огторгуй” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 2-6-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 22:25
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 22:30
    “Тахианы өд” ОАУСК 56-р анги
  • 23:20
    Гадаадын улс орнууд
  • 23:30
    “Natiоnal times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    “Хөтөч” ОАК 11-р анги
  • 00:45
    Төрийн дуулал
  • 00:48
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаар наадам: Элсний волейбол медалийн төлөөх тэмцээн
  • 07:44
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Боксын тэмцээн
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Боксын тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 10:00
    Хөлбөмбөгийн цаг: Теле хичээл № 13
  • 10:30
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 10:40
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Иран-Португал тоглолт
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /1/эмэгтэй/
  • 14:20
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн алтан медалийн төлөөх тоглолт /1/ эмэгтэй/
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн алтан медалийн төлөөх тоглолт /1/ эмэгтэй/ /үргэлжлэл/
  • 16:18
    Монголын волейболын холбооны “Үндэсний лиг-2019” тэмцээн хүрэл медалийн төлөөх тоглолт /1/эрэгтэй/
  • 18:00
    Хөлбөмбөгийн цаг: Теле хичээл
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:40
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 72 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 20:05
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Австрали-Перу тоглолт
  • 21:50
    МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 74 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 23:05
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 23:35
    Эфир завсарлага

MNBA Sports

  • 08:00
    ФИБА 3Х3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 10:00
    ФИБА 3Х3 ХУАЙН ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ ХЭСГИЙН ТОГЛОЛТУУД
  • 12:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 13:30
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 15:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 16:00
    СУПЕР ЛИГИЙН СУПЕР ТОГЛОЛТУУД
  • 20:00
    MGL 3X3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 23:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 00:00
    СУПЕР ЛИГИЙН СУПЕР ТОГЛОЛТУУД
  • 02:00
    MGL 3X3 HARDWOOD GAME
  • 04:00
    FIBA CLASSIC GAME
  • 05:30
    FIBA3x3 Magazine
  • 06:00
    ФИБА 3Х3 ХУАЙН ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ ХЭСГИЙН ТОГЛОЛТУУД

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Төв цэг энэ 7 хоногт
  • 10:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 11:00
    Шууд дамжуулалт
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 09:00
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Дэггүй аав” ОАК-1
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 12:00
    Амьдрах ухаан
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    “Залуу эмч нар” ОАК-28
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    JAM MUSIC
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Богд хаан” МУСК
  • 17:05
    Түмэнд түгээе
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    Хүүхэд-Монголын ирээдүй
  • 18:00
    “Залуу эмч нар” ОАК-29
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Монгол Хүний үнэ цэнэ
  • 20:45
    Таны мэдлэгт
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:15
    Кино - Миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Гэрлэж амжаагүй явна” МУСК
  • 23:35
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Одиссейн адал явдал” 7-р анги
  • 10:50
    Дасгалаа хийцгээе: Ахлах ангийнханд зориулсан дасгал
  • 11:00
    Тусгай салаа 35-р анги
  • 11:40
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу 6/28 давталт
  • 12:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    Ирээдүйд илгээх захидал -Баян-Өлгий аймаг – Эрдэнэт хот
  • 13:30
    “Миний сонгосон мэргэжил”
  • 14:00
    Дасгалаа хийцгээе: Гэртээ хийх дасгал
  • 14:10
    “Билгийн мэлмий” Хорин нэгэн дарь эх
  • 14:35
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:45
    Жив жив
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 23,24-р анги
  • 16:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 17:00
    “Эх Өв” Матмал хана
  • 17:30
    “12/15” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Одиссейн адал явдал” -8-р анги
  • 18:30
    “Мөрөнгийн энтэй Завхан гол” Ц.Жамъян Урлагын гавъяат зүтгэлтэн
  • 19:15
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:25
    Тусгай салаа ОАУСК 36-р анги
  • 20:05
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/0209:55

MovieBox

"Америкт нэг удаа (Once Upon a Time in America)" УСК

VII/0213:50

MovieBox

"Сураггүй болсон эмэгтэй (Gone Girl) УСК

VII/0220:30

AsianBox

"Сарны хосууд" ОАК 6-р анги