МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино. 13,14,15-р анги
  • 11:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 12:00
    “Эргэх дөрвөн цаг” Дундговь аймгаас бэлтгэв
  • 12:30
    Хөгжмийн агшин
  • 12:35
    16 мм төсөл үзүүлж байна: “Ингэн эгшиг” 1986 он
  • 13:00
    MNB Sport: “Тулаан” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг /4-р хэсэг/
  • 13:40
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 14:40
    “Өнөр бүл” Монголын уран сайны кино
  • 16:10
    “Монгол инженер”
  • 16:50
    Хөгжмийн агшин
  • 17:00
    “Цэргийн Ансамблийн Д.Бадарч” баримтат кино
  • 18:10
    Сүлдэт баганын дэргэдээс...
  • 18:30
    Монгол Улсын төсөв-2020
  • 18:55
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 19:15
    Хөгжлийн замаар: “Шинжлэх ухааны хөгжил”
  • 19:50
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын Нинжа дайчид-2019” шоу нэвтрүүлэг. 5-р хэсэг
  • 22:40
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 22:45
    “Спортлого“ уран сайхны кино

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 50-р анги
  • 13:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:40
    "уих-ын цаг"
  • 14:10
    "монгол германд нэг удаа" дугаар 4,5
  • 17:10
    "нитх үзүүлж байна"
  • 17:20
    "ачит ихт нийгмийн хариуцлагатай 5 жил"
  • 17:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 18:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 51-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "миний бүтэлгүй найз залуу" японы олон ангит кино 7-р анги
  • 23:30
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:55
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 08:40
    "tvmall"
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    business news
  • 11:55
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:05
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвлөгөө
  • 12:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    "сүлдэт баганын дэргэдээс"
  • 13:40
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 19,20,21-р анги
  • 16:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:50
    "амрыг эрье"
  • 17:20
    "хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 17:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 22-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:25
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "гучин наймтай өвөө" уск
  • 00:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Африкийн шөнийн арслангууд” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Миний хөрш Тоторо” хүүхэлдэйн кино
  • 11:20
    “Business maximum 88”
  • 11:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,8-р анги
  • 14:00
    Аймаг цэргийн цолтой 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-нөөс шууд дамжуулна
  • 19:10
    “Ачит Ихт” Амжилт бүтээлийн 5 жил нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 19:20
    “Чанар танилцуулсан 20 жил” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Өрнө Дорно” олон ангит УСК,1-р анги
  • 22:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Хос уянга хос дуучдын” тоглолт
  • 23:20
    “Цагаан хэрэмний нууц” баримтат кино
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    Баримтат кино
  • 02:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (14)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бүсгүйчүүд CLUB" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 14:20
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 15:10
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Хайр харуусал" МУСК
  • 19:00
    "100 чухал сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Алганы хээ Ток шоу. Д.Отгонжаргал дуучин, СТА
  • 22:00
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news-тойм
  • 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    тоглолтын цаг: мөрөөдлийн зүг
  • 12:00
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    мөнхийн хайр 31- оак
  • 14:15
    мөнхийн хайр 32- оак
  • 15:30
    beauty in mongolia-3
  • 16:00
    мөнхийн хайр 33- оак
  • 17:10
    мөнхийн хайр 34- оак
  • 18:30
    мөнхийн хайр 35- оак
  • 19:50
    хос уянга хос дуучдын тоглолт
  • 20:05
    beauty in mongolia-4
  • 20:35
    хайрын хүч
  • 21:35
    медальд хүрэх зам-4
  • 22:15
    гоморра 1-р бүлэг: 3,4 анги
  • 23:55
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Инсү хатан" ОАК /50-54/
  • 11:50
    "Эрчим - Дэрэн" Мазала дээд лиг 2019 /шууд/
  • 14:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" ХК /3.12/
  • 14:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 14:50
    "УБ сити - Хангарьд" Мазала дээд лиг 2019 /шууд/
  • 17:10
    “Бумбардай аргалд явсан нь” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    Мазала дээд лиг 2019 хаалтын үйл ажиллагаа /шууд/
  • 18:40
    "37-р точка" МУСК 6-р анги
  • 20:15
    “Бөмбөг” МУСК
  • 22:00
    Бундеслиг 2019. Тоглолтын өмнө
  • 22:25
    "Вольфсбург - Аугсбург" Бундеслиг 9-р тойрог /шууд/
  • 00:40
    "Нутаг минь, хүлэг минь" тоглолт /2-р хэсэг/
  • 02:10
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /5/
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.4-5-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.8-9-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 15-р анги
  • 11:05
    "Гоц ухаатан" Стивен Хокингийн онолоос /6-р хэсэг/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 48-49-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Ээж" ОАК 38-39-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Харанга - 30 жил "Замд гаръя" тоглолт тайзны ард
  • 17:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 16-р анги
  • 20:20
    Чанар танилцуулсан 20 жил
  • 20:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Рекламны блок
  • 22:00
    "Space X-ын Ангараг төсөл" баримтат кино
  • 23:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 4-р анги
  • 09:00
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Туршилтын хосуууд" МУСК
  • 12:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 13:00
    Шувалдай уулын тахилга 2019 - Дорнод аймгийн Матад сум
  • 14:45
    "Сошиал туршилт"
  • 14:50
    Таны сонголт
  • 15:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хайрын клиник" УСК
  • 17:35
    Солонгон бүрхүүл
  • 17:40
    "Цул металл Алхимич" аниме 5-р анги
  • 18:05
    Солонгон бүрхүүл
  • 18:15
    Бүтээгчид
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:25
    Сошиал туршилт
  • 18:30
    "Хос уянга" хос дуучдын тоглолтc
  • 18:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:00
    "Амьсгалаа түгж" УСК
  • 21:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 21:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 22:00
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ (52) 27-52-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Ромын түүх" баримтат кино 7-р хэсэг
  • 13:00
    Хуурай эгч дүүс СОАК 27-29-р анги
  • 16:20
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар -7
  • 17:20
    Нүүдэл Шийдэл
  • 18:15
    "Бажунагийн нууц" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар -7
  • 19:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -7
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Цуурхал" МУСК
  • 23:50
    "Салхиар яригсад" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Их замын тоос" МУСК
  • 11:05
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай": нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:25
    "Та үүнийг мэдэх үү" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:20
    ХХ хөтөлбөр
  • 16:55
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:25
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Доктор нэмэх" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай": нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Топ Жениус" боловсролын төв
  • 22:25
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 00:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Бизнес толь"
  • 00:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 09:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр давталт
  • 12:10
    Нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    ЖДҮҮЭ-н уулзалт, зөвлөгөөн
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 17:15
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 17:45
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Асуудлыг шийдэх амархан боллоо-19001950 үзүүлж байна
  • 19:00
    Заллага - Дуучин Л.Банзрагч Д.Бурмаа А.Мөнхбөт
  • 19:30
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг - СТА ахмад жүжигчин Х.Батжаргал
  • 20:00
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:15
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:30
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Баллуур нэвтрүүлэг - Загвар өмсөгч Энхболд
  • 22:05
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Хошин цаг
  • 10:00
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 10:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 10:50
    Бизнес Амжилт
  • 11:20
    Ухаарахуй - Дарамсала 2019 аялал
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Зөв сонголт
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес Амжилт
  • 15:30
    Залуу эмч нар ОАК 34,35-р анги
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 18:30
    Страдын урлагт 40 жил МУГЖ Ж.дуучин Уранчимэг
  • 19:10
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:40
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Зөв сонголт
  • 20:30
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 21:00
    Төрийн дайсан МУСК
  • 23:00
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 23:30
    Аяллын тойрог
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Өнөөдөр" МУСК
  • 10:35
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Ай Карли" ОАК (V.12-15-р анги)
  • 12:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.8-10-р анги)
  • 14:50
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 16:30
    "Алиса гайхамшгийн оронд (Alice in Wonderland)" УСК
  • 18:45
    "Нутаггүй эр (The Man From Nowhere)" УСК
  • 21:30
    "Томчууд 2 (Grown Ups 2)" УСК
  • 23:40
    "Нүдээ аниад төсөөл" МУСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 9,10-р анги
  • 10:10
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 10:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #8
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "One piece" Анимэ 361-370-р анги
  • 17:30
    "Далдын зөн совин" ОАК 9,10-р анги
  • 19:00
    Амжилтын үндэс
  • 19:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:00
    "Заллага" МУСТА Л.Банзрагч, Д.Бурмаа, А.Мөнхбат
  • 21:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #9
  • 00:15
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Андрон-хар нүх" УСК
  • 12:30
    "Хошин шог"
  • 13:00
    "Том зургаан толгой" МУСК
  • 15:30
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Хошин шог"
  • 18:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "My sassy girl " УСК
  • 21:50
    My new sassy girl " УСК
  • 23:40
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 1-р анги
  • 08:20
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 08:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Human capital" УСК
  • 12:00
    "Талархал" ток шоу
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 8,9,10-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 17:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:30
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 2-р анги
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Ард түмний индэр
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Gun shy" УСК
  • 00:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 7-11-р анги
  • 10:00
    Маск продакшн үзүүлж байна: "Бэр гуйсан нь"
  • 10:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 44-р анги
  • 12:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 45-50-р анги
  • 17:00
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Progress & Ulaanbaatar" нэвтрүүлэг
  • 17:56
    Хамтдаа загасчилъя нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Миний ертөнц"
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 45-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 51-р анги
  • 23:00
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "РЕКЛАМ"
  • 22:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 09:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 09:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:35
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:35
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 12:50
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Ноён Халиу”
  • 13:35
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:25
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 18:35
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    DaVinci Learning – “Өдөр бүрийн гайхамшиг” баримтат кино
  • 22:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:50
    Зураглал
  • 11:00
    Дэлхий дахинд ОУ-ын тойм
  • 11:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 12:00
    Алтан сан хөмрөг үзүүлж байна: Утга зохиолын эрдэнийн сан: Ардын уран зохиолч СГЗ, яруу найрагч П.Бадарч
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    НАМЭХ-ны 7-р чуулган
  • 13:40
    Сүлд
  • 14:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Хөгжлийн замаар: Зочид буудлын хөгжил
  • 16:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Хөдөө аж ахуйн салбар хөгжлийн гол тулгуур мөн үү
  • 17:00
    Эх өв: “Их хүмүүний эгэл амьдрал” Чин ван Ханддорж
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Монгол улсын төсөв-2020
  • 19:00
    Халуун сэдэв
  • 19:20
    Алтан аргамж: Монгол улс ба НҮБ: Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Ж.Энхсайхан
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сэтгэлд уяатай Сэгс цагаан Богд
  • 21:20
    Анхаарах өнцөг: “Махны зах зээл”
  • 21:40
    Экспертийн цаг
  • 22:00
    Монголын түүх: “Орчин цагийн Монгол”
  • 23:00
    Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 13-р анги
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Намар нахиалсан мод" МУСК
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    Монголын сайхан орноор
  • 14:25
    Хос уянга
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-С.Нарангэрэл
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 14-р анги
  • 18:20
    "Есөн эрдэний орноор" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Би монголд хайртай
  • 19:50
    Хос уянга
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Аав" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Онгон зэрлэг Хятад орон” баримтат кино 06
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Шинэ Энэтхэг, шинэ дэлхий” аян замын тэмдэглэл
  • 12:20
    “Аж үйлдвэрийн соён гэгээрэл” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 14:20
    “Хачин гоё” Сүлд чуулгын тоглолт
  • 16:05
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:10
    “Край” уран сайхны кино
  • 18:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:15
    “Илбэдүүлсэн жаал” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Банзаржав. Монгол дуурийн яруу дагина” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аяз
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    NBA: PORTLAND BLAZERS AT SACRAMENTO KINGS TAPE
  • 04:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK THUNDER/TRAIL BLAZERS GAME 5
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS BUCKS VS. SIXERS 11/01/1996
  • 07:00
    NBA: PHILADELPHIA AT DETROIT LIVE
  • 09:30
    SAY WHAT? OCTOBER 26
  • 10:00
    SHAQTIN A FOOL: 2018-19 FINALE PT. 1
  • 10:30
    SHAQTIN A FOOL: 2018-19 FINALE PT. 2
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS BUCKS VS. SIXERS 11/01/1996
  • 13:00
    SHAQTIN A FOOL: 2018-19 FINALE PT. 2
  • 13:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:30
    SPS PRODUCTION TIME
  • 16:45
    SEMI FINAL 2: W QF3 VS W QF4 - RUGBY WORLD CUP 2019
  • 19:15
    "MICHAEL JORDAN - COME FLY WITH ME" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA: PHILADELPHIA AT DETROIT TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA: PHILADELPHIA AT DETROIT TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БОРНМУТ-ЭВЕРТОН PL 2016-2017
  • 11:00
    UFC 177 ДИЛАШОУ-СОТО
  • 13:30
    ХЬЮСТОН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 15:30
    МОНАКО-ДОРТМУНД UCL 2016-2017
  • 17:30
    БОРНМУТ-ЭВЕРТОН PL 2016-2017
  • 19:30
    UFC 177 ДИЛАШОУ-СОТО
  • 22:00
    ХЬЮСТОН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН (ШУУД) NBA 2019-20
  • 10:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E2
  • 11:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 ӨДӨР 1
  • 13:30
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 ХОЛИМОГ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 15:00
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 МОНГОЛ - АМЕРИК
  • 16:30
    PRODUCTION TIME
  • 16:45
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) ХАГАС ШИГШЭЭ 2
  • 19:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E2
  • 20:00
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД #7
  • 22:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #4
  • 23:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #2

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Блумберг форум"
  • 11:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг форум"
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Чанар танилцуулсан 20 жил"
  • 20:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Блумберг форум"
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЖОНСОН-РЭЙС
  • 11:00
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3
  • 13:30
    ONE: ЖАКАРТА-CONQUEST OF HEROES
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 14
  • 18:20
    ОКТАГОН ДУГААР 2-4
  • 18:50
    PRODUCTION TIME
  • 19:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 8
  • 20:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #43
  • 20:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-12
  • 21:00
    WWE MONDAY RAW 1378
  • 23:00
    ONE: CENTURY ТОЙМ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 11:30
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 11:50
    "Амрах агшин"
  • 12:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?"
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    Мөрөн хотын 210 жил,Хотгойдын хурд-IV Хангайн бүсийн уралдаан/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 16:00
    "Заллага" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Бүжигчин" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Дэлхийн шилдэг уралдаан"
  • 18:40
    Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 19:00
    "Sommet de'Lelevage-2019" Франц улсаас бэлтгэсэн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг Б.Бадамгэрэл
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:30
    "Амтат хоолны эрэлд" нэвтрүүлэг Франц орноор
  • 23:00
    "Том Стэн " УСК
  • 00:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?"
  • 02:00
    " Бернард Дорис хоёр" УСК
  • 03:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК төгсгөлийн 50-р анги
  • 08:10
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 23-26-р анги
  • 10:30
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 5, 6-р анги
  • 13:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 7, 8-р анги
  • 15:20
    Тоглолтын цаг
  • 15:50
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 38, 39-р анги
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 27, 28-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 7-р анги
  • 20:20
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 40-р анги
  • 00:05
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 7-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PRE-GAME SHOW №31 (ШУУД)
  • 00:20
    БӨРНЛИ-ЧЕЛСИ (ШУУД) 10-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ТОРОНТО-БОСТОН NBA 2019-20
  • 04:30
    PL WORLD №12
  • 05:00
    ЮТА-ЛЭЙКЕРС NBA 2019-20
  • 07:00
    ФИЛАДЕЛФИА-ДЕТРОЙТ (ШУУД) NBA 2019-20
  • 09:30
    NBA GAMETIME №03
  • 10:00
    МАН СИТИ-А.ВИЛЛА 10-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    БРАЙТОН-ЭВЕРТОН 10-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    БӨРНЛИ-ЧЕЛСИ 10-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ФИЛАДЕЛФИА-ДЕТРОЙТ NBA 2019-20
  • 18:00
    NBA ACTION №2903
  • 18:30
    NBA TALK №1
  • 20:00
    NBA GAMETIME №04
  • 20:30
    PL MATCHPACK №10
  • 21:00
    PRE-GAME SHOW №32 (ШУУД)
  • 21:50
    НЬЮКАСЛ-ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 10-Р ТОЙРОГ

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 13-р анги
  • 08:20
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:20
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Тахианы өд " ОАК 3-р анги
  • 12:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Миний ажлын өрөө" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зарын цаг
  • 15:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 14-р анги
  • 19:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Угаарын хийн хордлогоос хэрхэн сэргийлэх вэ?
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 22:00
    "Тахианы өд " ОАК 4-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Маргаашгүй"МУСК

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    “Цаг агаарын мэдээ”
  • 07:55
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Олон улсын телевиүийн “Тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 3, 4, 5-р анги
  • 09:36
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:40
    Home shopping
  • 10:00
    “Нүдэн сондор” МУСК
  • 10:26
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 33, 34-р анги/давталт/
  • 13:30
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Гайхамшигт байгаль” /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 14:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 35-р анги/давталт/
  • 15:45
    Баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Хошин хөтөлбөр
  • 17:00
    “Төрийн дайсан” МУСК
  • 18:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:35
    “Хөгжмийн хоёрол” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зочны цаг
  • 19:30
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 3, 4, 5-р анги
  • 20:36
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:40
    “Хачирхалтай амьтадтай тааралдсан тохиолдлууд” баримтат кино/BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:40
    “Тушаал” МУСК
  • 23:10
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 23:15
    Төрийн дуулал
  • 23:17
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Дорнод 2019 Зүүн бүсийн хурдан морины уралдаан /давталт/
  • 08:20
    Торгон агшин
  • 08:24
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх /давталт/
  • 08:50
    Торгон агшин
  • 08:55
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээн-шууд
  • 20:40
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:10
    Монголын Нинжа дайчид шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 22:40
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 22:55
    Бахархал: Монгол улсын өсөх идэр начин, Чөлөөт бөхийн ОУХМ Н. Бүрэнбаатар /давталт/

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ ААШТ
  • 19:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    НЭВТРҮҮЛЭГ: САГСАН БӨМБӨГИЙН ЭХ ОРОНД САГСАН БӨМБӨГӨӨР
  • 23:00
    Үндэсний лиг

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Манай аялгуу” МУСК
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 21-22-р анги
  • 14:15
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 15:20
    “Аравт” МУСК
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” хэлэцүүлэг
  • 20:10
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” баримтат кино
  • 21:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

XI/1219:30

Монгол ТВ

"Миний цорын ганц" СОАК 53-р анги

XI/1222:25

МҮОНТ

“Ганзагачин бүсгүйчүүд” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги

XI/1207:15

TV5

цаг агаарын мэдээ