МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино. 11,12-р анги
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:00
    “Монгол инженер”
  • 11:40
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 12:40
    “Анхаарах өнцөг” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг. “Махны зах зээл”
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    MNB Sport: “Тулаан” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг /3-р хэсэг/
  • 14:00
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 14:20
    Эх өв: “Их хүмүүний эгэл амьдрал
  • 14:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:20
    “Ховор хүмүүс” Монголын уран сайхны кино
  • 16:40
    Зогсошгүй: Яруу найрагч, продюсер Х.Соёмбо
  • 17:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 18:10
    Сэтгэлд уяатай Сэгс цагаан богд
  • 18:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 19:00
    “АУЭХС” ТӨХК-ийн 10 жилийн ойд зориулав
  • 19:20
    “Эргэх дөрвөн цаг” Дундговь аймгаас бэлтгэв.
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Газар уснаа явагч” Уран сайхны кино
  • 23:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 49-р анги
  • 13:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:40
    "монгол германд нэг удаа" дугаар 1,2,3
  • 17:00
    "миний бүтэлгүй найз залуу" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 17:55
    "ачит ихт амжилт бүтээлийн таван жил"
  • 18:00
    "bon appetit"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 50-р анги
  • 21:20
    "нитх үзүүлж байна"
  • 21:40
    "ачит ихт нийгмийн хариуцлагатай таван жил"
  • 21:50
    "ухаарал ирэхүй"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "миний бүтэлгүй найз залуу" японы олон ангит кино 6-р анги
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:50
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 08:25
    "tvmall"
  • 08:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвлөгөө
  • 12:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    "хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 12:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:50
    business news
  • 13:00
    "заллага" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 16,17,18-р анги
  • 16:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:55
    business news
  • 17:05
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    business news
  • 17:40
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 21-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа"
  • 23:05
    "азтай залуу" уск
  • 00:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Арслангийн араншин” баримтат кино
  • 06:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп “
  • 09:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 7-р анги
  • 10:10
    Үйлийн үр” олон ангит УСК,15-р анги
  • 11:40
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Business maximum 88”
  • 13:00
    “Гүзээлзгэнэтэй бялуу” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    МУ-ын төрийн шагналт,ардын жүжигчин, зууны манлай кино найруулагч, Д.Жигжидийн мэндэлсэний 100 жилийн ойд зориулсан хөрөг нэвтрүүлэг /Монголын уран сайхны кино/
  • 15:30
    “Хос уянга хос дуучдын” тоглолт
  • 16:00
    “Эрүүл мэнд” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ,29,-р анги
  • 17:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Номун далай” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Гэгээрлийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    “Ачит Ихт” Байгаль орчинд ээлтэй 5 жил нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 19:10
    “Business maximum 88”
  • 19:20
    “Чанар танилцуулсан 20 жил” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    INTELLIGENCE ахлах ангийн сурагчдын мэтгэлцээн, 6-р хэсэг
  • 22:00
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК, төгсгөлийн 16-р анги
  • 23:30
    “Тоо юу сүлд үү?”,35-р хэсэг
  • 00:15
    “Арктикийн вант улс” баримтат кино
  • 01:05
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (13)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 12:10
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 14:20
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 10-р анги
  • 15:10
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 16:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Баримтат кино
  • 19:10
    "Action" Making movie нэвтрүүлэг "37-р точка"
  • 19:30
    "С1 долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Харандааны адал явдал” Алдагдсан боломжийн өртөг гэж юу вэ?
  • 20:30
    "Бүсгүйчүүд CLUB" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Мөрдөгч К" УСК
  • 00:30
    "С1 долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    адтай жаалууд 3: 34-36 оак
  • 10:20
    адтай жаалууд 3: 37,38 оак
  • 12:00
    миний гүнж-5 соак
  • 13:15
    миний гүнж-6 соак
  • 14:30
    миний гүнж-7 соак
  • 15:45
    beauty in mongolia-2
  • 16:15
    миний гүнж-8 соак
  • 17:30
    миний гүнж-9 соак
  • 18:45
    завгүй өдөр
  • 19:45
    хос уянга хос дуучдын тоглолт
  • 20:00
    beauty in mongolia-3
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    медальд хүрэх зам-3
  • 23:10
    гоморра 1-р бүлэг: 1,2 анги
  • 01:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Инсү хатан" ОАК /46-49/
  • 10:35
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.9-13/
  • 16:45
    “Түвшинбаяр аврагын гэрт очсон нь” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" ХК /3.10,11/
  • 19:00
    “Улаан бал” тойм
  • 19:30
    "Чанар танилцуулсан 20 жил" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:20
    "Гайхамшигт уран дархчууд 8" Торгоны зам цувралаас
  • 21:00
    "37-р точка" МУСК 6-р анги
  • 22:40
    "Дэлхийгээр Аялагчид - Дарсны ертөнцөөр" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бундеслиг 2019. Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 00:25
    " Байер Леверкузен - Вердер Бремен " Бундеслиг 9-р тойрог /шууд/
  • 02:25
    "Нутаг минь, хүлэг минь" тоглолт /1-р хэсэг/
  • 03:55
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.2-3-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.6-7-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 14-р анги
  • 11:10
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 46-47-р анги
  • 14:30
    "Кино Talk" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ээж" ОАК 36-37-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 15-р анги
  • 20:20
    Чанар танилцуулсан 20 жил
  • 20:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дэлхийн Ван гариг" баримтат кино
  • 23:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 1-р анги
  • 09:00
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 12:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 13:00
    Хэнтий аймгийн шигшмэл хурд 2019 - Өмнөдэлгэр сум
  • 14:45
    "Бүтээгчид"
  • 14:50
    Сошиал туршилт
  • 14:55
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    TrendMusic
  • 15:30
    "Ангуучид" УСК
  • 17:35
    Солонгон бүрхүүл
  • 17:40
    "Цул металл Алхимич" аниме 2,3-р анги
  • 18:30
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:40
    Содон аялгуу
  • 18:45
    Солонгон бүрхүүл
  • 18:50
    TrendMusic
  • 19:10
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:20
    "Хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 19:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:50
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амьсгалаа түгж" УСК
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 29-35-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Миний цорын ганц" СОАК 41-р анги
  • 13:10
    Хүрээлэн амьд ертөнц 18-р хэсэг
  • 13:40
    Хуурай эгч дүүс СОАК 26-р анги
  • 15:00
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар -6
  • 15:30
    Нөхөлт /"Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж/
  • 16:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар -6
  • 17:30
    Хар хайрцаг
  • 18:25
    "Бажунагийн нууц" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг -7
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-9/ -1
  • 20:50
    "Чанар танилцуулсан 20 жил" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ягаан ирвэс-1" УСК
  • 00:00
    "Найз" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэөглөөэхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 09:05
    "Бизнестоль"
  • 09:35
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Гэрлэжамжаагүйявна" МУСК
  • 11:30
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино
  • 12:00
    "Нэмэхцэнэг" амралтынөдрийнхөтөлбөр
  • 13:00
    "Байгальэх - Хариуцлагатайуулуурхай" үндэснийхэлэлцүүлэгӨмнөговьаймаг /давталт/
  • 18:00
    "Дуулжявахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Хошинурлагийнтоглолт
  • 18:45
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнестоль"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөрийнтойм
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Байгальэх - Хариуцлагатайуулуурхай": нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "ТопЖениус" боловсролынтөв
  • 22:25
    "Ихзамынтоос" МУСК
  • 00:15
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Бизнестоль"
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөрийнтойм
  • 02:00
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 08:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 11:25
    Монголын уран сайхны кино
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Асуудлыг шийдэх амархан боллоо-19001950 үзүүлж байна
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 14:15
    Нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Асуудлыг шийдэх амархан боллоо-19001950 үзүүлж байна
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:20
    Заллага - Дуучин Л.Банзрагч Д.Бурмаа А.Мөнхбөт
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 19:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    ЖДҮҮЭ-н уулзалт, зөвлөгөөн
  • 21:20
    Монголчууд ярилцлага
  • 21:50
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 22:05
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 22:20
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 11:00
    Бизнес Амжилт
  • 11:40
    Устгах шийдвэр ОАК 1,2-р анги
  • 13:10
    Бизнес аялал
  • 13:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:00
    Залуу эмч нар ОАК 31,32,33-р анги
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Хос ертөнц нэвтрүүлэг Дуучин Э.Төрмандах, О.Гансувд
  • 20:00
    Зөв сонголт
  • 20:30
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 22:00
    Түцний охид МУСК
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 08:40
    "Нүдээ аниад төсөөл" МУСК
  • 10:20
    "Ай Карли" ОАК (V.7-11-р анги)
  • 12:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.6-8-р анги)
  • 14:40
    "Далайн дээрэмчид (Pirates)" УСК
  • 17:00
    "Хулгайлагдсан нь (Taken)" УСК
  • 18:45
    "Нархан бүлгийн охидын адал явдал (Sunny)" УСК
  • 21:30
    "Нутаггүй эр (The Man From Nowhere)" УСК
  • 00:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 01:40
    "Алиса гайхамшгийн оронд (Alice in Wonderland)" УСК
  • 03:30
    "Ай Карли" ОАК (V.11-15-р анги)
  • 05:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.9,10-р анги)
  • 06:50
    "Далайн дээрэмчид (Pirates)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 3,4,5-р анги
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #7
  • 12:00
    "37-р точка" ОАК 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 13:20
    "One piece" Анимэ 351-360-р анги
  • 17:45
    "Далдын зөн совин" ОАК 7,8-р анги
  • 19:20
    Амжилтын үндэс
  • 19:50
    Хошин шог
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Шүгэл үлээгч" Зорилтот төсөл
  • 21:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "37-р точка" ОАК 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:20
    "Urban Talk" Энтэртайнмент нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Paddington" УСК
  • 12:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:30
    "Хошин шог"
  • 13:00
    "Ах дүү 3" МУСК
  • 15:00
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Чимх инээд"
  • 19:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Андрон-хар нүх" УСК
  • 23:40
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 10-р анги
  • 11:05
    "Заллага" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Сониуч малчин-Сонирхолтой аялал
  • 12:25
    Амлалт хэрэгжиж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 6, 7-р анги /давталт/
  • 15:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:10
    100 чухал сэдэв
  • 17:10
    "Талархал" ток шоу
  • 18:10
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 18:45
    "Мөнгөн цох" хүүхдийн олон ангит кино 1-р анги
  • 19:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Human capital" УСК
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 43-р анги
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Кино миний амьдралд"
  • 13:15
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:30
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 49-р анги
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Орчлон дэлхийдээ бид жаргалтай" тоглолт
  • 17:00
    Бүх Америкийн хурдны зам: "Перугээс Тиара Дэл Фуэго руу" баримтат кино
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:26
    Хамтдаа загасчилъя нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 44-р анги
  • 21:00
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Дэлхийн хамгийн адилхан ихрүүд"
  • 22:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 50-р анги
  • 00:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 01:40
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "Манайд хоноё"
  • 23:00
    "РЕКЛАМ"
  • 23:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.мнэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:35
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:35
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:40
    "Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Ноён Халиу”
  • 13:35
    Da Vinci Learning - "Сай Кюү"
  • 14:00
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:01
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:25
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 18:35
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 19:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Аливаа зүйлийн нарийвчлал” баримтат кино
  • 22:05
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    Онцгой дуудлага
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    Халуун сэдэв
  • 11:20
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын түүх: “Орчин цагийн Монгол”
  • 14:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 14:40
    Нээлттэй засаг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Монгол инженер”
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: Зочид буудлын хөгжил
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Дэлхий дахинд ОУ-ын тойм
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 22:45
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:30
    "Сэтгэл зорилго нэгтэн" Баримтат кино
  • 10:00
    " 7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 19-р анги
  • 10:50
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "Хуурнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:30
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 13:10
    Улаанбаатар лиг
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Онгон зэрлэг хятад-2" Баримтат кино
  • 14:50
    "Таны амралтанд"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-С.Нарангэрэл
  • 16:50
    "Би монголд хайртай"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 20-р анги
  • 18:20
    Шинэ ном
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цэцэн-Ууулынхан" 60 жилийн ойд зориулсан" Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хос уянга
  • 21:50
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:30
    "Жаргал даахгүйн зовлон" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургаль
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Онгон зэрлэг Хятад орон” баримтат кино 05
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Тархины далайн морь ба Монголын боловсрол” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Цамим сэрэмжлүүлэг
  • 12:00
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 15
  • 12:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 13:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 59, 60
  • 14:00
    Соён гэгээрэх ардын индэр
  • 14:35
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 15:00
    “А.И.Цэдэнбал-Филатова:Түүх мартахгүй” ЭШХ, дурсамж уулзалт
  • 17:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:05
    “Хязгаар” уран сайхны кино
  • 19:00
    “Онгон зэрлэг Хятад орон” баримтат кино 06
  • 20:00
    “Шинэ Энэтхэг, шинэ дэлхий” аян замын тэмдэглэл
  • 21:05
    “Аж үйлдвэрийн соён гэгээрэл” нэвтрүүлэг
  • 22:05
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 23:05
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:10
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 01:00
    INSIDE THE NBA ONE HOUR
  • 02:00
    NBA ACTION 2901
  • 02:30
    SPS PRODUCTION TIME
  • 02:50
    САУТХЭМПТОН - ЛЭСТЕР (ШУУД) 10-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 06:00
    THE WARMUP LIVE
  • 07:00
    NBA: TORONTO RAPTORS AT BOSTON CELTICS LIVE
  • 09:30
    NBA ACTION 2901
  • 10:00
    NBA: PORTLAND BLAZERS AT SACRAMENTO KINGS LIVE
  • 12:30
    SHAQTIN A FOOL: 2018-19 FINALE PT. 1
  • 13:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK THUNDER/TRAIL BLAZERS GAME 5
  • 14:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:00
    "MICHAEL JORDAN - PLAYGROUND" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:45
    SEMI FINAL 1: W QF1 VS W QF2 - RUGBY WORLD CUP 2019
  • 18:15
    "STILL KD" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    NBA: PORTLAND BLAZERS AT SACRAMENTO KINGS TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA: TORONTO RAPTORS AT BOSTON CELTICS TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ PL 2016-2017
  • 11:00
    МЭМФИС - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 13:00
    АТЛЕТИКО-ЛЭСТЕР UCL 2016-2017
  • 15:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №29: НОРВИЧ-МИДЛСБРО 2004/05
  • 15:45
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) ХАГАС ШИГШЭЭ 1
  • 18:15
    ONE FC: PURSUIT OF POWER
  • 21:45
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    ВОТФОРД - БОРНМУТ (ШУУД) 10-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #2
  • 10:00
    ПОРТЛАНД - САКРАМЕНТО (ШУУД) NBA 2019-20
  • 12:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #4
  • 13:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #4
  • 14:00
    АЙМАГ ЦЭРГИЙН ЦОЛТОЙ БӨХЧҮҮДИЙН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E2
  • 20:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №5
  • 21:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #2
  • 21:50
    ВЭСТХЭМ - ШЕФФИЛД (ШУУД) 9-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумберг форум"
  • 12:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Блумберг форум"
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Чанар танилцуулсан 20 жил"
  • 20:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумберг форум"
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    UFC: МАЙА-АСКРЕН (ШУУД)
  • 11:00
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 2
  • 13:30
    ONE: МАНИЛА-CONQUEST OF CHAMPIONS
  • 17:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 7
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 13
  • 18:20
    PRODUCTION TIME
  • 18:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1052
  • 20:30
    ЖҮДО БРАЗИЛЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ТОЙМ
  • 21:00
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)
  • 23:30
    ЖҮДО БРАЗИЛЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ТОЙМ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:45
    Дэлхийн шилдэг дуунууд
  • 11:00
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 11:20
    " Өндөр ээж " МУСК
  • 12:40
    "Эрүүл мэнд инээмсэглэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?/3-6/
  • 14:50
    "Заллага" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Говьсүмбэр аймгийн 25 жилийн ой,Төвийн бүсийн хурдан морьдын уралдаан/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Бидний бүтээл" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Уяаны эзэд нэвтрүүлэг" Франц орноор
  • 19:50
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?/3-7/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:30
    "Өврийн дэвтэр" УСК
  • 00:35
    “Лолита” УСК
  • 02:55
    Амрах агшин
  • 03:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК төгсгөлийн 49-р анги
  • 08:10
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 19-22-р анги
  • 10:30
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 3, 4-р анги
  • 13:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 5, 6-р анги
  • 15:20
    Тоглолтын цаг
  • 15:50
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 36, 37-р анги
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 25, 26-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 6-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 8-р анги
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 39-р анги
  • 23:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 8-р анги
  • 00:05
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 6-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС-Л.А КЛИППЕРС NBA 2019-20
  • 02:00
    АРСЕНАЛ-ВИТОРИА ЕВРОПА ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    МИЛУОКИ-ХЬЮСТОН NBA 2019-20
  • 06:00
    THE BUZZER №00 (ТУРШИЛТЫН ДУГААР)
  • 07:00
    ТОРОНТО-БОСТОН (ШУУД) NBA 2019-20
  • 09:30
    NBA GAMETIME №03
  • 10:00
    PL WORLD №12
  • 10:30
    ЮТА-Л.А ЛЭЙКЕРС (ШУУД) NBA 2019-20
  • 13:00
    КРИСТАЛ.П-МАН СИТИ 9-Р ТОЙРОГ
  • 15:00
    МАН ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 9-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    THE BUZZER №01
  • 18:00
    PL MATCHPACK №10
  • 18:30
    PRE-GAME SHOW №30 (ШУУД)
  • 19:20
    МАН СИТИ-А.ВИЛЛА (ШУУД) 10-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    БРАЙТОН-ЭВЕРТОН (ШУУД) 10-Р ТОЙРОГ

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 12-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 09:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Тахианы өд " ОАК 2-р анги
  • 12:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    УИХ-ын цаг
  • 13:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Контрол комментатор"нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 15:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Зарын цаг
  • 17:20
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    Нээлттэй сэдэв нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 13-р анги
  • 19:30
    Эмээ найруулагч-Шинэ үе
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 22:00
    "Тахианы өд " ОАК 3-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 08:00
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 1, 2-р анги
  • 08:40
    Зочны цаг
  • 09:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 26,27-р анги/давталт/
  • 10:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:35
    “Хайрлаж болох уу” МУСК
  • 12:00
    “Цөлд орших далай” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 12:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 13:00
    “Home shopping”
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 28, 29-р анги/давталт/
  • 16:00
    Кино бидний амьдралд
  • 16:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 16:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 30, 31-р анги/давталт/
  • 18:00
    “Home shopping”
  • 18:20
    “Цөлд орших далай” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 19:10
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:15
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 20:00
    Олон улсын телевиүийн “Тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Далайн махчин амьтад”/баримтат нэвтрүүлэг. BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:20
    “Дэггүй аав” ОАУСК 32-р анги /давталт/
  • 22:05
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:10
    Төрийн дуулал
  • 22:15
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Робокон-2019 6-р хэсэг /давталт/
  • 08:00
    Адуучин: Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас бэлтгэв /давталт/
  • 08:50
    Торгон агшин
  • 08:55
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээн-шууд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 21:35
    Эрийн хийморь: Хэнтий аймгийн алдарт уяач Д . Энхсүх
  • 22:15
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг: ONCE OUTO MONGOLIA vs SEOUL 6-р хэсэг
  • 22:50
    Манлайн баясгалан их аварга Х. Шаравжамц /давталт/

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    ШУУД: СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    С.ТУЛГА ДАСГАЛЖУУЛАГЧ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Хэцүү даалгавар” МУСК
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 18-20-р анги
  • 15:05
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 17:20
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” хэлэцүүлэг
  • 20:10
    “Нэг бүс Нэг зам өчигдөр өнөөдөр маргааш” баримтат кино
  • 21:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

XI/1219:30

Монгол ТВ

"Миний цорын ганц" СОАК 53-р анги

XI/1222:25

МҮОНТ

“Ганзагачин бүсгүйчүүд” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги

XI/1221:30

SBN

мөнхийн хайр -47 оак