МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино. 14-р анги
  • 10:00
    Эх өв: “Их хүмүүний эгэл амьдрал”
  • 10:20
    Хөгжмийн агшин
  • 10:30
    Сүлд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 14:20
    “Орос ба Хятад” баримтат кино
  • 15:10
    Хөгжмийн агшин
  • 15:20
    “Нийгмийн хэлэлцүүлэг”
  • 16:00
    “Хөөе Тецүя” олон ангит кино. 9,10-р анги
  • 16:40
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ц.Сүхбаатар
  • 17:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:50
    Нээлттэй засаг
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зогсошгүй: Яруу найрагч, продюсер Х.Соёмбо
  • 21:50
    “Анхаарах өнцөг” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг. “Махны зах зээл”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино. 15-р анги
  • 23:35
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 48-р анги
  • 13:10
    "монгол германд нэг удаа" дугаар 4
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "дэд бүтцийн хүртээмжтэй орчныг бүрдүүлцгээе"
  • 15:45
    "баримтат кино"
  • 16:30
    "миний бүтэлгүй найз залуу" японы олон ангит кино 4-р анги
  • 17:20
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 49-р анги
  • 21:20
    "ачит ихт амжилт бүтээлийн таван жил"
  • 21:25
    "монгол германд нэг удаа" дугаар 5
  • 22:50
    "миний бүтэлгүй найз залуу" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    "хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:35
    business news
  • 11:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 19-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    business news
  • 13:45
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2 / 13,14/-р анги
  • 14:40
    "хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    business news
  • 15:35
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 16:25
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:50
    "tvmall"
  • 17:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    эх орондоо тусалья
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 20-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2 / 15,16/-р анги
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Африкийн бан бүрд Окаванга” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:35
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 6-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,14-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ,30-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    “Муу сэтгэлтэй хэрхэн тэмцэх тухай” нэвтрүүлэг /Лхаарамба Д.Жавзандорж/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тоо юу сүлд үү?”,33-р хэсэг
  • 15:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ, 30-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 5-р анги
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Гонконгийн балчир хувьсгалчид...” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК, 15-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    “Хос уянга хос дуучдын” тоглолт
  • 23:00
    “Тоо юу сүлд үү?”, 34-р хэсэг
  • 23:45
    Гадаад мэдээ
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Баримтат кино
  • 02:20
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (19)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Үер" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 14:20
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    миний гүнж -8 соак
  • 10:45
    мөнхийн хайр-34 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    эмч сонсож байна
  • 14:00
    адтай жаалууд 3-37 оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    beauty in mongolia-1
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-38 оак
  • 19:15
    хос уянга хос дуучдын тоглолт
  • 19:30
    beauty in mongolia-2
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-35 оак
  • 22:50
    миний гүнж -9 соак
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /5/
  • 06:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.5,6/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /23,24/
  • 08:25
    Мэдээ
  • 09:25
    "Цаасан шувуу" ОАК 9-р анги
  • 10:20
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.12/
  • 11:40
    "Инсү хатан" ОАК 51,52-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 16:00
    "Гайхамшигт уран дархчууд 7" Торгоны зам цувралаас
  • 16:20
    Айл төсөл: Гэр бүлийн сошил орчны хямрал
  • 16:45
    "Цаасан шувуу" ОАК 10-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.14/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /36/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    “Эко сэргийлэгч” нэвтрүүлэг /6/
  • 20:25
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.13/
  • 22:10
    "Инсү хатан" ОАК 53,54-р анги
  • 01:05
    Бундеслиг. Тойргийн өмнө
  • 01:45
    "Луйвар" МУСК
  • 03:15
    Мэдээ
  • 04:15
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.9-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /13-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /13-р хичээл/
  • 09:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 13-р анги
  • 11:10
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /13-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 49-р анги
  • 13:10
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /13-р хичээл/
  • 13:30
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /13-р хичээл/
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /13-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /13-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Ээж" ОАК 39-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.6-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.10-р анги
  • 19:00
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 14-р анги
  • 20:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 50-р анги
  • 23:05
    "Ээж" ОАК 40-р анги
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 38-р анги
  • 11:25
    Солонгон бүрхүүл
  • 11:30
    Таны сонголт
  • 12:00
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 4-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    ЗХ-ны 032-р ангийн ой - Хэнтий аймгийн Дэлгэрхаан сум
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:10
    "Ангуучид" УСК
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 17:25
    Монгол малчны зар
  • 17:40
    High trade
  • 18:00
    "Хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 5-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 20:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 39-р анги
  • 21:30
    "Хайрын клиник" УСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 27-р анги
  • 00:30
    "Төв цэг" энэ 7 хоногт
  • 01:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 29-32-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 40-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг-3" 5-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 15-р анги
  • 17:10
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 8-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 33-36-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 35-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 41-р анги
  • 21:00
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар -6
  • 21:40
    Нөхөлт /"Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж/
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-3/ 10-р анги
  • 23:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 25-р анги
  • 00:00
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар -6
  • 00:40
    Нөхөлт /"Эмчийн эсрэг интернэт" нэмэлт зөвлөмж/
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:05
    Өглөөхөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 09:35
    "Бизнестоль"
  • 10:05
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хүргэнхүү" МУСК
  • 12:00
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино
  • 12:30
    "Дуулжявахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Байгальэх - Хариуцлагатайуулуурхай" үндэснийхэлэлцүүлэгӨмнөговьаймаг /шууд/
  • 18:00
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 18:15
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино
  • 18:45
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнестоль"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    ХХ хөтөлбөр
  • 21:10
    "Байгальэх - Хариуцлагатайуулуурхай": нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Нээлттэйхүн" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "ТопЖениус" боловсролынтөв
  • 22:45
    "Гэрлэжамжаагүйявна" МУСК
  • 00:45
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 02:00
    "Бизнестоль"
  • 02:30
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 49-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:20
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 50-р анги
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 11:00
    Дуулж л явах сайхан СТА Дуучин П.Баярмагнай
  • 11:30
    Бизнес Амжилт
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 20:00
    Зөв сонголт
  • 20:30
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 22:00
    Залуу эмч нар ОАК 35-р анги
  • 23:10
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Орлон тоглогч" МУСК
  • 10:25
    "Кино Talk" S1E3
  • 11:50
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.9-р анги)
  • 12:40
    "Паддингтон (Paddington)" УСК
  • 14:20
    "Ай Карли" ОАК (V.12-14-р анги)
  • 15:40
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 17:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Өнөөдөр" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (V.14,15-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.10-р анги)
  • 21:30
    "Алиса гайхамшгийн оронд (Alice in Wonderland)" УСК
  • 23:45
    "Далайн дээрэмчид (Pirates)" УСК
  • 02:00
    "Ай Карли" ОАК (V.12-15-р анги)
  • 03:30
    "Өнөөдөр" МУСК
  • 05:00
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.9,10-р анги)
  • 06:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 06:50
    "Алиса гайхамшгийн оронд (Alice in Wonderland)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 29-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 6-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #55,56
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хамтдаа суръя" #34
  • 11:00
    "Далдын зөн совин" ОАК 9,10-р анги
  • 12:45
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Долоон хар нүгэл" Хүүхэлдэйн кино 35,36-р анги
  • 14:20
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #8
  • 15:25
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 366-370-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #67,68
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #35
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 30-р анги
  • 19:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #9
  • 22:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 22:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 7-р анги
  • 23:20
    "Далдын зөн совин" ОАК 9,10-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Speed Scandal" УСК
  • 12:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:30
    "Хошин шог"
  • 13:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 15:00
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:10
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 18:10
    "Чимх инээд"
  • 18:40
    "Нууц" УСК
  • 20:30
    "Paddington" УСК
  • 22:20
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 22:40
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 9-р анги
  • 11:05
    My UB нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Education first" боловсролын форум
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Сониуч малчин-Сонирхолтой аялал
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:05
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 10-р анги
  • 23:00
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 42-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 48-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 43-р анги
  • 21:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 49-р анги
  • 23:00
    "Миний хайр миний сүйт бүсгүй" УСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:15
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:15
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 18:25
    Da Vinci Kids – “Ницще”
  • 18:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Өдөр бүрийн гайхамшиг” баримтат кино
  • 22:05
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монгол улсын төсөв-2020
  • 14:25
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Онцлох зочин
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Нээлттэй засаг
  • 21:40
    Экспертийн цаг: “Таван толгой түлш” компанийн зөвлөх З.Золжаргал: Шахмал түлш-Хэрэглээ
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 22:35
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 18-р анги
  • 08:35
    Ярилцах цаг
  • 08:55
    Нитх-ын цаг
  • 09:15
    "Хос уянга"
  • 09:25
    "Түмний нэг"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Би монголд хайртай
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 01,-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Жюү жицү ДАШТ АНЭУ"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Энэтхэг сайрий" Баримтад кино
  • 16:00
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 02-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 19-р анги
  • 18:25
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Таны амралтанд"
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Оргилд хүрэх зам
  • 20:25
    Хос уянга
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:15
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 03,04-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Онгон зэрлэг Хятад орон” баримтат кино 04
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сэтгэлгээний эрэмбэ ба боловсролын эрэмбэ” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. Б.Жавзандулам
  • 12:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 57, 58
  • 13:00
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 14
  • 13:50
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 14:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:05
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 14:15
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 15:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг № 4
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 15
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Соён гэгээрэх ардын индэр” нэвтрүүлэг. Л.Оюунцэцэг
  • 19:35
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. Ш.Даваахүү
  • 20:20
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 59, 60
  • 21:20
    “Тархины далайн морь ба Монголын боловсрол” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Онгон зэрлэг Хятад орон” баримтат кино 05
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:30
    SPS PRODUCTION TIME
  • 00:45
    РОМА - МЮНХЕНГЛАДБАХ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ ЕВРОПА ЛИГ
  • 02:50
    СЕЛТИК - ЛАЦИО (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ ЕВРОПА ЛИГ
  • 05:00
    "ALONZO MOURNING" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:30
    TEAM PREVIEW: HAWKS
  • 06:00
    THE WARMUP
  • 06:30
    NBA GAMETIME LIVE
  • 07:00
    NBA: ATLANTA HAWKS AT DETROIT PISTONS LIVE
  • 09:30
    MARQUEE MATCHUP SIXERS VS. PISTONS 10/23/2018
  • 11:30
    MARQUEE MATCHUP PELICANS VS. RAPTORS 10/22/2019
  • 13:30
    TEAM PREVIEW: CLIPPERS
  • 14:00
    TEAM PREVIEW: PISTONS
  • 14:30
    TEAM PREVIEW: HAWKS
  • 15:00
    MARQUEE MATCHUP SIXERS VS. PISTONS 10/23/2018
  • 17:00
    NBA: ATLANTA HAWKS AT DETROIT PISTONS TAPE
  • 19:00
    INSIDE THE NBA ONE HOUR
  • 20:00
    NBA: ATLANTA HAWKS AT DETROIT PISTONS TAPE
  • 22:00
    INSIDE THE NBA ONE HOUR
  • 23:00
    NBA: ATLANTA HAWKS AT DETROIT PISTONS TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВОТФОРД-МАН.ЮТД PL 2016-2017
  • 11:00
    UFC 228 ВҮҮДЛИ-ТИЛЛ
  • 13:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 15:30
    МОНАКО-МАН.СИТИ UCL 2016-2017
  • 17:30
    ВОТФОРД-МАН.ЮТД PL 2016-2017
  • 19:30
    UFC 228 ВҮҮДЛИ-ТИЛЛ
  • 22:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 07:00
    АТЛАНТА - ДЕТРОЙТ (ШУУД) NBA 2019-20
  • 09:30
    УЛС АЙМГИЙН ЦОЛТОЙ 128 БӨХИЙН БАРИЛДААН
  • 13:30
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1377
  • 16:00
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 SLAM DUNK, 3 ОНОО, УР ЧАДВАР
  • 17:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №4
  • 18:00
    ЮВЭНТУС - ЛОКОМОТИВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #2
  • 21:00
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 - ӨДӨР 2
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #4

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Блумберг форум"
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    WWE MONDAY RAW 1378
  • 11:00
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1
  • 13:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #43
  • 14:00
    ЖҮДО БРАЗИЛЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ТОЙМ
  • 14:30
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 7
  • 15:30
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 11
  • 15:50
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 12
  • 16:10
    UFC: ДОС ЭНЖОС-ЛИЙ
  • 19:00
    ONE: CENTURY ТОЙМ
  • 20:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-12
  • 20:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-4
  • 21:00
    ONE FC: DAWN OF VALOR (ШУУД)

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:00
    "Газар доорх хот" Баримтат кино
  • 09:50
    "Сэтгэлд шингэсэн дуунууд"
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 10:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаанууд
  • 11:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 12:50
    Амрах агшин
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /3-5/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Говьсүмбэр аймгийн 25 жилийн ой,Төвийн бүсийн хурдан морьдын уралдаан/ Хязаалан,Шүдлэн,Даага /
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Бидний бүтээл"Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Уяаны эзэд нэвтрүүлэг" Франц орноор
  • 19:50
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?/3-6/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан -Аrc de Triomphe-2019
  • 22:00
    "Хариу цохилт" ОАК /5-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    "Заллага" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    "Амьд тоглолт" дуу хөгжмийн хөтөлбөр "Любэ"-К юбилею 2017
  • 02:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:45
    "Хариу цохилт" ОАК /5-р анги/
  • 03:45
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 38
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 33, 34
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 17/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 49-р анги
  • 11:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 17-20-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 4-р анги
  • 14:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 6-р анги
  • 15:20
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 32
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 37-р анги
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 23, 24-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 5-р анги
  • 20:30
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 38-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК төгсгөлийн 50-р анги
  • 00:05
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 7-р анги
  • 01:10
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 5-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PL NETBUSTERS №9
  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:45
    ПАРТИЗАН-МАН ЮТД (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 02:50
    АРСЕНАЛ-ВИТОРИА (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №3
  • 06:00
    ГАЛАТАСАРАЙ-РЕАЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    МИЛУОКИ-ХЬЮСТОН (ШУУД) NBA 2019-20
  • 10:30
    NBA GAMETIME №02
  • 11:00
    ИНТЕР-ДОРТМУНД АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №3
  • 14:00
    АРСЕНАЛ-ВИТОРИА ЕВРОПА ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    АТЛАНТА-ДЕТРОЙТ NBA 2019-20
  • 18:00
    МИЛУОКИ-ХЬЮСТОН NBA 2019-20
  • 20:00
    NBA GAMETIME №03
  • 20:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №3
  • 21:30
    PL WORLD №12
  • 22:00
    ПАРТИЗАН-МАН ЮТД ЕВРОПА ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 11-р анги
  • 08:25
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Тахианы өд " ОАК 1-р анги
  • 10:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 10:10
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 10:30
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Дэлхийн цаг: Глобал-3000
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 12-р анги
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 19:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Миний ажлын өрөө" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Тахианы өд " ОАК 2-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:22
    Home shopping
  • 07:30
    Монгол дууны цаг
  • 08:00
    Олон улсын телевизийн эдийн засгийн “Тойм” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 4-р анги /давталт/
  • 09:00
    “Нүдэн сондор” МУСК
  • 10:26
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 32-р анги /давталт/
  • 11:15
    “Дуурийн ханхүү” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:10
    “Далайн махчин амьтад” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Дэггүй аав” ОАУСК 33-р анги /давталт/
  • 13:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:50
    “Харандааны анд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Ан гөрөө” баримтат нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 14:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    “Нүдэн сондор” МУСК
  • 16:26
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 16:30
    Star`s shop
  • 16:35
    “Дуурийн ханхүү” урлагийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:30
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 34-р анги
  • 19:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:20
    Star`s shop
  • 19:25
    “Урлагаар эмчлэхүй”
  • 19:35
    Байгалийн зураглал
  • 19:40
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:40
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:45
    “Далайн махчин амьтад” баримтат нэвтрүүлэг /ВВС агентлаг/
  • 21:35
    Star`s shop
  • 21:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 35-р анги
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хайрлаж болох уу” МУСК
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:02
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Робокон-2019 5-р хэсэг /давталт/
  • 08:00
    Зочны ярилцлага: Монгол улсын манлай уяач Г. Содном /давталт/
  • 08:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө /давталт/
  • 08:50
    Торгон агшин
  • 08:55
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээн-шууд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг: ONCE OUTO MONGOLIA vs SEOUL 6-р хэсэг
  • 21:55
    Спорт-теле сэтгүүл
  • 22:25
    Спорт хобби: үндэсний бөхийн тайлбарлагч Б. Цогтбаатар /давталт/
  • 22:55
    Робокон-2019 10-р хэсэг

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ ААШТ
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ИХ ДУУЛГА
  • 13:00
    3Х3 U18 АЗИЙН АВАРГА
  • 14:00
    3Х3 АЗИЙН КЛУБУУДЫН АВАРГА
  • 15:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ |ДАВТАЛТ|
  • 18:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    НЭГИЙН ЭСРЭГ НЭГ Э.ДӨЛГӨӨН
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 21-р анги
  • 11:50
    “Тоглолтын цаг”
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2” Бадарчин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 30
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Амьтны ертөнц
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 30-р анги
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 22-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 22-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

XI/1219:30

Монгол ТВ

"Миний цорын ганц" СОАК 53-р анги

XI/1222:25

МҮОНТ

“Ганзагачин бүсгүйчүүд” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги

XI/1209:00

МҮОНТ

“Ганзагачин бүсгүйчүүд” олон ангит уран сайхны кино 1-р анги