МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино. 13-р анги
  • 10:00
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 10:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    MNB Sport: “Тулаан” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 14:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Defacto” мэтгэлцээн /давталт/
  • 16:10
    “Хөөе Тецүя” олон ангит кино. 7,8-р анги
  • 16:50
    “Мянган инженер”
  • 17:10
    Хөгжмийн агшин
  • 17:20
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 17:50
    Сүлд
  • 18:10
    Дэд бүтцийн хүртээмжтэй орчин
  • 18:25
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:55
    Эх өв: “Их хүмүүний эгэл амьдрал”
  • 19:25
    Ачит ихт: Амжилт бүтээлийн 5 жил
  • 19:30
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нийгмийн хэлэлцүүлэг”
  • 21:50
    Баримт: “Малын махан дахь антибиотик”
  • 22:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино. 14-р анги
  • 23:15
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 47-р анги
  • 13:10
    "монгол германд нэг удаа" дугаар 3
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "тархины фитнесс"
  • 16:30
    "миний бүтэлгүй найз залуу" японы олон ангит кино 3-р анги
  • 17:20
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 48-р анги
  • 21:20
    "монгол германд нэг удаа" дугаар 4
  • 22:50
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "миний бүтэлгүй найз залуу" японы олон ангит кино 4-р анги
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:15
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 18-р анги
  • 12:45
    business news
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2 / 11,12/-р анги
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    business news
  • 14:35
    "хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:40
    "шинэ хөдөө" төсөл нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "хурдан морины уралдаан" - архив
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 19-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2 / 13,14/-р анги
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:05
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:35
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК, 13-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ, 29-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “Business maximum 88”
  • 12:45
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    “Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тоо юу сүлд үү?”,32-р хэсэг
  • 15:55
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ, 29-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 4-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Үндсэн хуулийн хэлэлцүүлэг” /шууд /
  • 22:00
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 23:30
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Гадаад мэдээ
  • 00:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:40
    “Африкийн бан бүрд Окаванга” баримтат кино
  • 02:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (18)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Алганы хээ" Ток шоу Д.Отгонжаргал дуучин, СТА
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 20,21-р анги
  • 14:20
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 16:20
    “Харандааны адал явдал” Алдагдсан боломжийн өртөг гэж юу вэ?
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "100 чухал сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    миний гүнж -7 соак
  • 10:45
    мөнхийн хайр-33 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 14:00
    адтай жаалууд 3-36 оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-37 оак
  • 19:15
    хос уянга хос дуучдын тоглолт
  • 19:30
    beauty in mongolia-1
  • 20:00
    медальд хүрэх зам-1
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-34 оак
  • 22:50
    миний гүнж -8 соак
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /4/
  • 06:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.3,4/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /21,22/
  • 08:25
    Мэдээ
  • 09:25
    "Цаасан шувуу" ОАК 8-р анги
  • 10:20
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.11/
  • 11:40
    "Инсү хатан" ОАК 49,50-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Шидэт өвөл" МУСК
  • 15:40
    "Нутаг минь, хүлэг минь" тоглолт /2-р хэсэг/
  • 17:10
    "Цаасан шувуу" ОАК 9-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.13/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /35/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:20
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.12/
  • 22:05
    "Инсү хатан" ОАК 51,52-р анги
  • 00:55
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 02:35
    Мэдээ
  • 03:35
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.4-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.8-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /13-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /13-р хичээл/
  • 09:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 12-р анги
  • 11:10
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /13-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 48-р анги
  • 13:15
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /13-р хичээл/
  • 13:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /13-р хичээл/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /13-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /13-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Ээж" ОАК 38-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.9-р анги
  • 19:00
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 13-р анги
  • 20:20
    Харанга - 30 жил "Замд гаръя" тоглолт тайзны ард
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 49-р анги
  • 23:05
    "Ээж" ОАК 39-р анги
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 37-р анги
  • 11:25
    Солонгон бүрхүүл
  • 11:30
    Таны сонголт
  • 12:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 12:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 3-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Шувалдай уулын тахилга 2019 - Дорнод аймгийн Матад сум
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:10
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 17:25
    Монгол малчны зар
  • 17:40
    High trade
  • 18:00
    "Хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    Цул металл Алхимич" аниме 4-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 38-р анги
  • 21:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ангуучид" УСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 26-р анги
  • 00:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 25-28-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 39-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг-3" 4-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 14-р анги
  • 17:10
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 7-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 29-32-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 34-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 40-р анги
  • 21:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар -7
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-3/ 9-р анги
  • 23:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 24-р анги
  • 00:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар -7
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:05
    Өглөөхөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 09:35
    "Бизнестоль"
  • 10:05
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хонинынайр" МУСК
  • 11:45
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 12:00
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино
  • 12:30
    "Дуулжявахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Хошинурлагийнтоглолт
  • 14:25
    "Монголтулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Киноминийамьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Хүнийамь" МУСК
  • 17:55
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 18:15
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино
  • 18:45
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнестоль"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "НИТХ-ынцаг" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Богинохэмжээнийкино
  • 21:00
    "Байгальэх - Хариуцлагатайуулуурхай": нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "ТопЖениус" боловсролынтөв
  • 22:30
    "Хүргэнхүү" МУСК
  • 00:30
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 00:35
    "Бизнестоль"
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:45
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 48-р анги /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:20
    Дуулж явах хамгийн сайхан - Дуучин П.Баярмагнай
  • 12:50
    Асуудлыг шийдэх амархан боллоо-19001950 үзүүлж байна
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:20
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 49-р анги
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Страдын урлагт 40 жил МУГЖ Ж.дуучин Уранчимэг
  • 11:10
    Бизнес Амжилт
  • 11:50
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 19:10
    Дуулж л явах сайхан СТА Дуучин П.Баярмагнай
  • 19:40
    Цахим сэргийлэгч
  • 20:00
    Зөв сонголт
  • 20:30
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 22:00
    Залуу эмч нар ОАК 34-р анги
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Нүдээ аниад төсөөл" МУСК
  • 10:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:05
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.8-р анги)
  • 11:55
    "Нархан бүлгийн охидын адал явдал (Sunny)" УСК
  • 14:10
    "Ай Карли" ОАК (V.11,12-р анги)
  • 15:10
    "Сэжигтэн (Suspect)" УСК
  • 17:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Орлон тоглогч" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (V.13,14-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.9-р анги)
  • 21:30
    "Кино Talk" S1E3
  • 23:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 01:00
    "Паддингтон (Paddington)" УСК
  • 02:40
    "Ай Карли" ОАК (V.13,14-р анги)
  • 03:30
    "Орлон тоглогч" МУСК
  • 04:50
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.9-р анги)
  • 05:40
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 07:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (V.11-14-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 28-р анги
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 5-р анги
  • 10:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #63,64
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" #33
  • 11:00
    "Далдын зөн совин" ОАК 7,8-р анги
  • 12:45
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Долоон хар нүгэл" Хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 14:20
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #7
  • 15:25
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 361-365-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #65,66
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #34
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 29-р анги
  • 19:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #8
  • 22:00
    ИТХ үзүүлж байна
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 6-р анги
  • 23:20
    "Далдын зөн совин" ОАК 7,8-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "WAR OF THE ARROWS" УСК
  • 12:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:30
    "Хошин шог"
  • 13:00
    " Гоёлын даашинз" МУСК
  • 15:00
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:30
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Чимх инээд"
  • 19:00
    "Буун дуу" УСК
  • 21:10
    "Speed Scandal" УСК
  • 23:10
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 8-р анги
  • 11:05
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Сониуч малчин-Сонирхолтой аялал
  • 12:45
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:15
    Учралын баяр-Энэрэл
  • 16:45
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:15
    "Заллага" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    My UB нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Амлалт хэрэгжиж байна
  • 22:05
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 9-р анги
  • 23:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Миний ертөнц"
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 41-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Progress & Ulaanbaatar" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 47-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 42-р анги
  • 21:00
    "Хобби" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 48-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:01
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Тэнд хэн байна вэ?”
  • 09:20
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр”нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:15
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 13:35
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 18:15
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр”
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 22:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    НАМЭХ-ны 7-р чуулган
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Сүлд
  • 14:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:25
    Экспертийн цаг: “Таван толгой түлш” компанийн зөвлөх З.Золжаргал: Шахмал түлш-Хэрэглээ
  • 14:45
    Нийслэл хотын 380 жилийн ойд зориулав
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Онцлох зочин
  • 19:20
    Томилолтоос ирлээ:Завхан, Говь-Алтай, Баянхонгор аймгуудаас бэлтгэв.
  • 19:40
    Монгол улсын төсөв-2020
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Онцлох зочин
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 17-р анги
  • 08:30
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 09:10
    "Хос уянга"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Шинэ ном
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Нийслэлийн иргэдийн спортын VIII-р наадмын хаалтын үйл ажиллагаа
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 45-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Монголын сайхан орноор
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Цэцэн-Ууулынхан" 60 жилийн ойд зориулсан" Баримтат кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 18-р анги
  • 18:25
    Түмний нэг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Хос уянга"
  • 20:05
    Нитх-ын цаг
  • 20:25
    "Ярилцах цаг"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Хоёр эзний нэг зарц "ХОАК 01,02-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Онгон зэрлэг Хятад орон” баримтат кино 03
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Блүмийн таксономи, танин мэдэхүй сэтгэлгээний эрэмбэ” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. Т.Батсайхан
  • 12:10
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 55, 56
  • 13:10
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 13
  • 14:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:05
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 14:15
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 15:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг № 3
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 14
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. Б.Жавзандулам
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 57, 58
  • 21:00
    “Сэтгэлгээний эрэмбэ ба боловсролын эрэмбэ” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу. Дедюля
  • 22:00
    “Онгон зэрлэг Хятад орон” баримтат кино 04
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    "MICHAEL JORDAN - PLAYGROUND" БАРИМТАТ КИНО
  • 00:45
    ЛАЙПЦИГ - ЗЕНИТ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 02:50
    ЗАЛЬЦБУРГ - НАПОЛИ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 05:00
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:30
    TEAM PREVIEW: PISTONS
  • 06:00
    THE WARMUP OCTOBER 23, 2019 - LIVE
  • 07:00
    THE WARMUP OCTOBER 23, 2019 - TAPE
  • 08:00
    TEAM PREVIEW: THUNDER
  • 08:30
    TEAM PREVIEW: JAZZ
  • 09:00
    NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER AT UTAH JAZZ LIVE
  • 11:30
    TEAM PREVIEW: BULLS
  • 12:00
    TEAM PREVIEW: GRIZZLIES
  • 12:30
    TEAM PREVIEW: PELICANS
  • 13:00
    TEAM PREVIEW: ROCKETS
  • 13:30
    TEAM PREVIEW: MAVERICKS
  • 14:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    TEAM PREVIEW: THUNDER
  • 16:30
    TEAM PREVIEW: JAZZ
  • 17:00
    NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER AT UTAH JAZZ TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER AT UTAH JAZZ TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО

SPS Classic

  • 09:00
    ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2016-2017
  • 11:00
    UFC 237 НАМАЮНАС-АНДРАДЕ
  • 13:30
    ТОРОНТО - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 15:30
    ЛЭСТЕР-СЕВИЛЬЯ UCL 2016-2017
  • 17:30
    UFC 237 НАМАЮНАС-АНДРАДЕ
  • 20:00
    ТОРОНТО - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 22:00
    ЛЭСТЕР-СЕВИЛЬЯ UCL 2016-2017

SPS National

  • 00:00
    БӨХ БИЛЭГТ ДЭВЖЭЭНИЙ НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 02:50
    СЛАВИА - БАРСЕЛОНА (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 20-Р ТОЙРОГ АТЛЕТИК 220 - ДЭРЭН
  • 11:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №1
  • 11:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №2
  • 12:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХЯТАД - ТУРК
  • 14:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1
  • 15:30
    PRODUCTION TIME
  • 15:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" ХАНГАРЬД - ЭРЧИМ (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #2
  • 18:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" АТЛЕТИК 220 - УБ СИТИ (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 - ӨДӨР 1
  • 23:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №3

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: ЯНГОН-PURSUIT OF GREATNESS
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛМ-КОРРЕА
  • 13:30
    WWE MONDAY RAW 1377
  • 15:30
    UFC: РЭЙЭС-ВЕЙДМАН
  • 18:30
    WWE MONDAY RAW 1378
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #43
  • 21:00
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1 (ШУУД)
  • 23:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-4

Сүлд ТВ

  • 08:05
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:00
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:40
    " Хүүхдүүд" баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 10:00
    "Эрүүл мэнд инээмсэглэл" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    Сэтгэлд шингэсэн дуунууд
  • 12:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:50
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 13:00
    "Бидний бүтээл"Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /3-4/
  • 15:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:00
    Ардын хувьсгалын 98, Сэлэнгэ аймаг байгуулагдсаны 88, Атар газар эзэмшсэний 60 жилийн ойн баяр наадам
  • 17:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:40
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    "Эрүүл мэнд инээмсэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нээлттэй цаг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 20:00
    "Эрийн хийморь" нэвтрүүлэг ААУ Д.Батсуурь
  • 20:20
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 21:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /3-5/
  • 21:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амрах агшин" шилдэг дууны цаг
  • 23:00
    "Хариу цохилт" ОАК /4-р анги/
  • 23:45
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Амрах агшин
  • 01:35
    “Нүдэн сондор” УСК
  • 02:15
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 03:15
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /3-5/
  • 04:25
    "Хариу цохилт" ОАК /4-р анги/

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 37
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 31, 32
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 16/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 48-р анги
  • 11:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 19, 20-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 3-р анги
  • 14:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 5-р анги
  • 15:20
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 36-р анги
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 21, 22-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 4-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 37-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 49-р анги
  • 00:05
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 6-р анги
  • 01:10
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 4-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    NBA GAMETIME №01
  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:45
    АЯКС-ЧЕЛСИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 02:50
    ИНТЕР-ДОРТМУНД (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ЮВЕНТУС-ЛОКОМОТИВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 07:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС-Л.А КЛИППЕРС NBA 2019-20
  • 09:00
    ОКЛАХОМА-ЮТА (ШУУД) NBA 2019-20
  • 11:30
    NBA GAMETIME №01
  • 12:00
    АЯКС-ЧЕЛСИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    ИНТЕР-ДОРТМУНД АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ГЕНК-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ОКЛАХОМА-ЮТА NBA 2019-20
  • 20:00
    NBA GAMETIME №02
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №3
  • 21:30
    NBA ACTION №2902
  • 22:00
    СЛАВИА-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 10-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил " ОАК 34-р анги /төгсгөлийн анги/
  • 10:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 10:10
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 10:30
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 14:50
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 11-р анги
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал" үзүүлж байна
  • 19:20
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 19:50
    Нээлттэй сэдэв нэвтрүүлэг:Хүний эрх ба Үндсэн хууль
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 21:30
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Тахианы өд " ОАК 1-р анги
  • 23:00
    Зарын цаг
  • 23:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:00
    Төрийндуулал
  • 07:03
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:45
    “Урлагаар эмчлэхүй”
  • 07:55
    Stars shop
  • 08:00
    Олон улсын телевизийн “Тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    Дэлхийн хотуудын цаг агаар
  • 08:25
    “Бидний бахархал” урлагийн нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 08:56
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 3-р анги /давталт/
  • 09:22
    Зочны цаг
  • 09:42
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:50
    “Home shopping”нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 30-р анги /давталт/
  • 11:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “Хөгжмийн ертөнц” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:26
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:36
    Хошин хөтөлбөр
  • 13:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 31-р анги/давталт/
  • 13:45
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:30
    Кино бидний амьдралд
  • 15:10
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 16:38
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 16:40
    Монгол дууны цаг
  • 17:30
    “Буурал түүхийн эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 32-р анги
  • 19:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл ба цахим их дэлгүүр
  • 19:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:40
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 20:00
    Олон улсын телевизийн эдийн засгийн “Тойм” нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Зочны цаг
  • 20:40
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:45
    “Дэлхий дээрх хамгийн хүйтэн газрын амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:35
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 33-р анги
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:30
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 23:56
    Төрийн дуулал
  • 23:58
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө /давталт/
  • 07:30
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер Н. Сандагдорж /давталт/
  • 08:05
    MNB SPORT энэ долоо хоногт
  • 08:10
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө /давталт/
  • 08:20
    Робокон-2019 4-р хэсэг /давталт/
  • 09:00
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө /давталт/
  • 09:10
    Спорт таны амралтанд: Мастер ралли-2019 олон төрөлт холын зайн уралдаан /давталт/
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 4-р хэсэг /давталт/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 4-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 12:20
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Сагсанбөмбөг/давталт/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Сагсанбөмбөг/үргэлжлэл/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Сагсанбөмбөг/үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн:Сагсанбөмбөг/үргэлжлэл/
  • 17:46
    Торгон агшин
  • 17:50
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн Өргөн сумын Аймгийн алдарт уяач Б. Хүүхнээ /давталт/
  • 18:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр-шууд
  • 18:40
    Спорт хэлэлцүүлэг:Токио-2020 эхлэхэд 276 хоног үлдлээ/давталт/
  • 19:40
    Зочны ярилцлага: Монгол улсын манлай уяач Г. Содном
  • 20:00
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө
  • 20:10
    Бахархал: Монгол улсын спортын мастер О. Баярцогт /давталт/
  • 20:50
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх: 2007 оны Монголын хөлбөмбөгийн лигийн аварга Эрчим баг-шууд /live/
  • 22:20
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө
  • 22:30
    Уухай: Монгол улсын даян мэргэн Дондогийн Нямсүрэн /давталт/
  • 23:00
    Робокон-2019 9-р хэсэг

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ ААШТ
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ИХ ДУУЛГА
  • 13:00
    3Х3 U18 АЗИЙН АВАРГА
  • 14:00
    3Х3 АЗИЙН КЛУБУУДЫН АВАРГА
  • 15:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ |ДАВТАЛТ|
  • 18:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    БАХАРХАЛ 3Х3 ШИГШЭЭ БАГ
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 20-р анги
  • 11:50
    “Тоглолтын цаг”
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 29
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Амьтны ертөнц
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 29-р анги
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 21-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 21-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

XI/1219:30

Монгол ТВ

"Миний цорын ганц" СОАК 53-р анги

XI/1222:25

МҮОНТ

“Ганзагачин бүсгүйчүүд” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги

XI/1207:15

TV5

цаг агаарын мэдээ