МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • 10:00
    Онцгой дуудлага
  • 10:20
    MNB Sport: “Тулаан” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг /1-р хэсэг/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 14:30
    Монгол улсын Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүхийн Бүгд Найрамдах Казакстан Улсад хийсэн албан ёсны айчлалаас бэлтгэсэн сурвалжилга
  • 14:50
    Билгийн мэлмий: Хүндэтгэлийн суудал-Сэнтий
  • 15:20
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 16:10
    “Хөөе Тецүя” олон ангит кино. 5,6-р анги
  • 16:55
    “Нийгмийн хэлэлцүүлэг” /давталт/
  • 17:55
    Хөгжлийн замаар: “Зочид буудлын хөгжил”
  • 18:30
    “Иргэдийн эрх зүйн боловсролд” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Defacto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино. 13-р анги
  • 23:05
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "бундын хатан" олон ангит кино 46-р анги
  • 13:20
    "монгол германд нэг удаа" дугаар-2
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 16:30
    "миний бүтэлгүй найз залуу" японы олон ангит кино 2-р анги
  • 17:20
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 47-р анги
  • 21:20
    "монгол германд нэг удаа" дугаар-3
  • 22:30
    "тархины фитнесс"
  • 23:30
    "миний бүтэлгүй найз залуу" японы олон ангит кино 3-р анги
  • 00:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:05
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 08:50
    business news
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    business news
  • 10:40
    "хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 17-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2/ 9,10/-р анги
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвлөгөө
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:40
    "хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 16:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "заллага"
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 18-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    business news
  • 20:30
    "шинэ хөдөө" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 23:00
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2 / 11,12/-р анги
  • 00:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Зөү зөүгийн ертөнц” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:35
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 4-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,12-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү”анимэ,28-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “Ээж” хошин шог
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тоо юу сүлд үү?,32-р хэсэг
  • 15:55
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ, 28-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 3-р анги
  • 17:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Сэтгүүлчийн эрэн сурвалжлага” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,13-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    ”Эрдэмт хүн улсын баялаг” цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Гадаад мэдээ
  • 23:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    “Зөү зөүгийн ертөнц” баримтат кино
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (17)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:40
    Кино миний амьдрал
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 14:10
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 10-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Алганы хээ Ток шоу. Д.Отгонжаргал дуучин, СТА
  • 21:30
    "Ангуучид" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Би чамд хайртай-2" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    миний гүнж -6 соак
  • 10:45
    мөнхийн хайр-32 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    адтай жаалууд 3-35 оак
  • 14:00
    үүргэвчтэй аялал: швецарь
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “адтай жаалууд” 3-36 оак
  • 19:15
    хос уянга хос дуучдын тоглолт
  • 19:30
    нихт үзүүлж байна
  • 19:50
    медальд хүрэх зам-1
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-33 оак
  • 22:45
    миний гүнж -2 соак
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /3/
  • 06:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.1,2/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /19,20/
  • 08:25
    Мэдээ
  • 09:25
    "Цаасан шувуу" ОАК 7-р анги
  • 10:20
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.10/
  • 11:40
    "Инсү хатан" ОАК 48-р анги
  • 12:50
    “Улаан бал” ярилцлага
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Сумын атаман" МУСК
  • 15:40
    "Нутаг минь, хүлэг минь" тоглолт /1-р хэсэг/
  • 17:10
    "Цаасан шувуу" ОАК 8-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.12/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /34/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:20
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.11/
  • 22:05
    "Инсү хатан" ОАК 49,50-р анги
  • 00:55
    "Шидэт өвөл" МУСК
  • 02:10
    "Хоффенхайм – Шальке 04" Бундеслиг 8-р тойрог /давталт/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.3-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.7-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /13-р хичээл/
  • 09:25
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /13-р хичээл/
  • 09:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 11-р анги
  • 11:10
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /13-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 47-р анги
  • 13:10
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /13-р хичээл/
  • 13:30
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /13-р хичээл/
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Playing love" тоглолт /2-р хэсэг/
  • 15:15
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /13-р хичээл/
  • 15:35
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /13-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Ээж" ОАК 37-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.4-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.8-р анги
  • 19:00
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 12-р анги
  • 20:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 48-р анги
  • 23:05
    "Ээж" ОАК 38-р анги
  • 00:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 36-р анги
  • 11:25
    Солонгон бүрхүүл
  • 11:30
    Таны сонголт
  • 12:00
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 2-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Хэнтий аймгийн хойд бүс - Биндэр сум
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:10
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 17:25
    Монгол малчны зар
  • 17:40
    High trade
  • 18:00
    "Хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 3-р анги
  • 18:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 37-р анги
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 25-р анги
  • 00:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 21-24-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 38-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг-3" 3-р хэсэг
  • 14:10
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-р анги
  • 17:10
    Chart news 67-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 25-28-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 33-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 39-р анги
  • 21:00
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг дугаар -7
  • 22:15
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-3/ 8-р анги
  • 23:15
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 23-р анги
  • 00:15
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг дугаар -7
  • 01:25
    Үдшийн мэдээ
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:05
    Өглөөхөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 09:35
    "Бизнестоль"
  • 10:05
    "Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Тогложболохгүйнас" МУСК
  • 12:00
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино
  • 12:30
    "Монголнаадгай" хүүхдийнтанинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Киноминийамьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Тавуулаауранбүтээлийнцэнгүүн" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Үнэнхудлындэнс" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Монголтулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 17:05
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино
  • 17:35
    "Gold and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнестоль"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Байгальэх - Хариуцлагатайуулуурхай": нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "ТопЖениус" боловсролынтөв
  • 22:25
    "Хонинынайр" МУСК
  • 00:10
    Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 00:25
    "Бизнестоль"
  • 00:55
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:55
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 47-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:20
    Дуулж явах хамгийн сайхан - Дуучин П.Баярмагнай
  • 12:50
    Асуудлыг шийдэх амархан боллоо-19001950 үзүүлж байна
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дуулж явах хамгийн сайхан - Дуучин П.Баярмагнай
  • 22:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 48-р анги
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:30
    Бизнес Амжилт
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Манжуурын тоглолттой аялал
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Устгах шийдвэр ОАК 2-р анги
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Зөв сонголт
  • 20:30
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 22:00
    Залуу эмч нар ОАК 33-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 10:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:40
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.7-р анги)
  • 12:00
    "Хулгайлагдсан нь (Taken)" УСК
  • 13:40
    "Ай Карли" ОАК (V.7-10-р анги)
  • 15:20
    "Бусан хүрэх галт тэрэг (Train to Busan)" УСК
  • 17:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:40
    "Нүдээ аниад төсөөл" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (V.11,12-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.8-р анги)
  • 21:30
    "Нархан бүлгийн охидын адал явдал (Sunny)" УСК
  • 00:00
    "Сэжигтэн (Suspect)" УСК
  • 02:20
    "Ай Карли" ОАК (V.11,12-р анги)
  • 03:10
    "Нүдээ аниад төсөөл" МУСК
  • 04:45
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.8-р анги)
  • 05:30
    "Нархан бүлгийн охидын адал явдал (Sunny)" УСК
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (V.9-12-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 27-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 4-р анги
  • 10:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #61,62
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" #32
  • 11:00
    "Далдын зөн совин" ОАК 5,6-р анги
  • 12:45
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Долоон хар нүгэл" Хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 14:20
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #6
  • 15:25
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 356-360-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #63,64
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #33
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 28-р анги
  • 19:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #7
  • 22:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 22:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 5-р анги
  • 23:20
    "Далдын зөн совин" ОАК 5,6-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    The Hubling УСК
  • 12:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:20
    "Хошин шог"
  • 13:00
    "Аз жаргалын шок " МУСК
  • 15:00
    "Ертөнц" Э. Төрмандах , О.Гансувд " нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:30
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг сайжруулсан түлш
  • 17:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Чимх инээд" бум бум
  • 19:00
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 20:50
    "WAR OF THE ARROWS" УСК
  • 22:50
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 23:10
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 7-р анги
  • 11:05
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Заллага" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Сониуч малчин-Сонирхолтой аялал
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    Учралын баяр-1
  • 17:20
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 40-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 46-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 41-р анги
  • 21:00
    "Progress & Ulaanbaatar" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Миний ертөнц"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 47-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Нийтийн дууны цаг"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:15
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:25
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монкарт"хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    "Нууц ажилтан К.С" ОАК
  • 11:15
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 12:20
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 13:35
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 14:00
    “Авьяаслаг багачууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб”хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Тэнд хэн байна вэ?”
  • 18:20
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    “Лунтик” хүүхэлдэйг кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд”нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 22:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:10
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Хөдөө аж ахуйн салбар хөгжлийн гол тулгуур мөн үү
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Зураглал
  • 19:10
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 19:20
    Нийслэл хотын 380 жилийн ойд зориулав
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    НАМЭХ-ны 7-р чуулган
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Онцлох зочин
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 16-р анги
  • 08:30
    Хос уянга
  • 08:50
    "Шинэ ном"
  • 09:20
    "Агуу загварууд-1" Баримтад кино
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Би монголд хайртай"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 33-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 14:55
    Таны амралтанд
  • 15:00
    Нийслэлийн иргэдийн спортын VIII-р наадмын хаалтын үйл ажиллагаа
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 17-р анги
  • 18:20
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Хос уянга
  • 20:05
    "Агуу загварууд-2" Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 22:20
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 45-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Онгон зэрлэг Хятад орон” баримтат кино 02
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Канад улсын төрийн албаны шалгалтуудаас суралцъя” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. Ш.Чимэдцэеэ
  • 12:10
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 53, 54
  • 13:10
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 12
  • 14:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:05
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 14:15
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 15:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг № 2
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 13
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. Т.Батсайхан
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 55, 56
  • 21:00
    “Блүмийн таксономи, танин мэдэхүй сэтгэлгээний эрэмбэ” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Онгон зэрлэг Хятад орон” баримтат кино 03
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 00:45
    ШАХТАР - ДИНАМО З. (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 02:50
    БРЮГГЕ - ПСЖ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 05:00
    "MAGIC 50" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:30
    THE WARMUP 10/22/2019 TAPE
  • 07:00
    TEAM PREVIEW: SIXERS
  • 07:30
    TEAM PREVIEW: RAPTORS
  • 08:00
    TEAM PREVIEW: GRIZZLIES
  • 08:30
    TEAM PREVIEW: PELICANS
  • 09:00
    TEAM PREVIEW: ROCKETS
  • 09:30
    TEAM PREVIEW: MAVERICKS
  • 10:00
    TEAM PREVIEW: SPURS
  • 10:30
    NBA ACTION 2901
  • 11:00
    TEAM PREVIEW: MAGIC
  • 11:30
    TEAM PREVIEW: HEAT
  • 12:00
    TEAM PREVIEW: WIZARDS
  • 12:30
    TEAM PREVIEW: HORNETS
  • 13:00
    TEAM PREVIEW: HAWKS
  • 13:30
    NBA ACTION 2901
  • 14:00
    TEAM PREVIEW: LAKERS
  • 14:30
    TEAM PREVIEW: WARRIORS
  • 15:00
    TEAM PREVIEW: SUNS
  • 15:30
    TEAM PREVIEW: KINGS
  • 16:00
    TEAM PREVIEW: CLIPPERS
  • 16:30
    NBA ACTION 2901
  • 17:00
    TEAM PREVIEW: NETS
  • 17:30
    TEAM PREVIEW: KNICKS
  • 18:00
    TEAM PREVIEW: CELTICS
  • 18:30
    TEAM PREVIEW: SIXERS
  • 19:00
    INSIDE THE NBA ONE HOUR
  • 20:00
    TEAM PREVIEW: RAPTORS
  • 20:30
    NBA ACTION 2901
  • 21:00
    INSIDE THE NBA ONE HOUR
  • 22:00
    TEAM PREVIEW: TRAIL BLAZERS
  • 22:30
    TEAM PREVIEW: NUGGETS
  • 23:00
    INSIDE THE NBA ONE HOUR

SPS Classic

  • 09:00
    МАН.ЮТД-МАН.СИТИ PL 2016-2017
  • 11:00
    UFC 223 ХАБИБ - ИАКИНТА
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 14:30
    МИЛОУКИ - ВАШИНГТОН NBA 2018-2020
  • 16:30
    НАПОЛИ-РЕАЛ.М UCL 2016-2017
  • 18:30
    UFC 223 ХАБИБ - ИАКИНТА
  • 21:30
    МИЛОУКИ - ВАШИНГТОН NBA 2018-2020
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №4: НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 2010/11
  • 00:00
    UFC 223 ХАБИБ - ИАКИНТА
  • 02:50
    ГЕНК - ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 00:00
    FIVB MEN ХЭСЭГ БРАЗИЛ - ИРАН
  • 02:50
    ЮВЭНТУС - ЛОКОМОТИВ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1
  • 10:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E1
  • 10:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС - Л.А КЛИППЕРС (ШУУД) NBA 2019-20
  • 13:00
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 13:30
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД #4
  • 15:30
    PRODUCTION TIME
  • 15:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" ХОРОМХОН - СП ФАЛКОНС (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #4
  • 18:30
    PRODUCTION TIME
  • 18:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" УЛААНБААТАР - АНДУУД СИТИ (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС - Л.А КЛИППЕРС NBA 2019-20
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #1
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #2

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: МАНИЛА-ROOTS OF HONOR
  • 12:00
    ONE: СИНГАПУР-UNSTOPPABLE DREAMS
  • 15:30
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 7
  • 16:30
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3
  • 19:00
    ONE: CENTURY ТОЙМ
  • 20:00
    ОКТАГОН ДУГААР 2-4
  • 20:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-12
  • 21:00
    ONE: CENTURY PART 2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:00
    " Хүүхдүүд" баримтат кино /1-р хэсэг/
  • 09:45
    Амрах агшин
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан -Аrc de Triomphe-2019
  • 11:00
    "Манай дэлхий" баримтат кино
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 12:50
    "Спорт брэнд"нэвтрүүлэг-Converse
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /3-3/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мөрөн хотын 210 жил,Хотгойдын хурд-IV Хангайн бүсийн хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бидний бүтээл"Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Эрүүл мэнд инээмсэглэл" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Гишүүн ба сэтгүүлч"нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /3-4/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    "Сүлд" телевиз үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хариу цохилт" ОАК /3-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    "Сүлд үү, Тоо юу?"/3-4/
  • 00:45
    "Хариу цохилт" ОАК /3-р анги/
  • 01:45
    "Сэрэлт" МУСК
  • 02:25
    Тоглолтын цаг-Ed Sheeran live-2018
  • 03:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 36
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 29, 30
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 15/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 47-р анги
  • 11:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 17, 18-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 2-р анги
  • 14:20
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 4-р анги
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 35-р анги
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 19, 20-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 3-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 36-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 48-р анги
  • 00:05
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 5-р анги
  • 01:10
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 3-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №30
  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:45
    АТЛЕТИКО-ЛЕВЕРКУЗЕН (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 02:50
    ГАЛАТАСАРАЙ-РЕАЛ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    FOOTBALL TALK №11 2019/20
  • 06:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ТОРОНТО NBA ФИНАЛ ТОГЛОЛТ №5
  • 08:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №29
  • 08:30
    ТОРОНТО-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA ФИНАЛ ТОГЛОЛТ №6
  • 10:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС-Л.А КЛИППЕРС (ШУУД) NBA 2019-20
  • 13:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №30
  • 13:30
    АТЛЕТИКО-ЛЕВЕРКУЗЕН АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    PL NETBUSTERS №8
  • 16:00
    ГАЛАТАСАРАЙ-РЕАЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС-Л.А КЛИППЕРС NBA 2019-20
  • 20:00
    NBA GAMETIME №01
  • 20:30
    THE BUZZER №00 (ТУРШИЛТЫН ДУГААР)
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №9
  • 22:00
    ОЛИМПИАКОС-БАЙЕРН АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 9-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 09:50
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил " ОАК 33-р анги
  • 12:10
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 12:20
    Улаачдын өрсөлдөөн : Ч.Чулуунчимэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 10-р анги
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 19:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг: Гадаад харилцаа-Томилгооны гацаа
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 21:20
    "Контрол комментатор"нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хайрлаж дурласан 10 жил " ОАК 34-р анги /төгсгөлийн анги/
  • 23:10
    Зарын цаг
  • 23:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Араатны хаан арслан” хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:20
    Stars shop
  • 08:25
    “Бидний бахархал” урлагийн нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 09:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:05
    Үндсэн хуулийн өөрчлөлтөө батлах уу?
  • 09:35
    Зочны цаг /давталт/
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 10:22
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 28-р анги /давталт/
  • 11:15
    Кино бидний амьдралд
  • 11:35
    Эгшиглэнт ертөнц
  • 12:10
    Гадаад дууны цаг
  • 13:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 29-р анги /давталт/
  • 13:45
    Кино бидний амьдралд
  • 14:00
    “Элбэнхийн европ дахь шинэ амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:10
    “Хурган чих” хөгжмийн боловсролд зориулсан баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:36
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 15:40
    “Луйвар” МУСК
  • 17:06
    Кино бидний амьдралд
  • 17:26
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:28
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:30
    Гадаад дууны хит
  • 18:00
    “Олз”-ын зочин
  • 18:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 30-р анги
  • 19:15
    “Хөгжмийн хоёрол” танин мэдэхүйн урлагийн нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 20:00
    Олон улсын телевизийн “Тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Зочны цаг
  • 20:40
    “Хачирхалтай амьтадтай таарсан тохиолдлууд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:35
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 21:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 31-р анги
  • 22:45
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:47
    “Дэлхий дээрх хамгийн хүйтэн газрын амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 23:37
    Төрийн дуулал
  • 23:39
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Зочны ярилцлага /давталт/
  • 07:40
    Торгон агшин
  • 07:45
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 3-р хэсэг /давталт/
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 11:55
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1930, 1950 он /давталт/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Спорт таны амралтанд: Мастер ралли-2019 олон төрөлт холын зайн уралдаан /давталт/
  • 13:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018:Волейбол Монгол-Пакистан /давталт/
  • 15:05
    Торгон агшин
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Монголын ард түмэн улс эх орныхоо бүрэн эрхт, тусгаар тогтнолыг “ Бүх ард түмний санал асуулгаар баталгаажуулан тунхагласны 74 жилийн ойд зориулсан Улс аймгийн алдар цолтой хүчит 128 бөхийн барилдаан /давталт/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Монголын ард түмэн улс эх орныхоо бүрэн эрхт, тусгаар тогтнолыг “ Бүх ард түмний санал асуулгаар баталгаажуулан тунхагласны 74 жилийн ойд зориулсан Улс аймгийн алдар цолтой хүчит 128 бөхийн барилдаан /үргэлжлэл/
  • 20:20
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө
  • 20:30
    “World football” хөлбөмбөгийн тойм нэвтрүүлэг /давталт/
  • 20:50
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт хэлэлцүүлэг: Токио-2020 эхлэхэд 276 хоног үлдлээ
  • 22:20
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө
  • 22:30
    Эрийн хийморь: Хэнтий аймгийн алдарт уяач Д . Энхсүх /давталт/
  • 23:00
    Робокон-2019 8-р хэсэг

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ ААШТ
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ИХ ДУУЛГА
  • 13:00
    3Х3 U18 АЗИЙН АВАРГА
  • 14:00
    3Х3 АЗИЙН КЛУБУУДЫН АВАРГА
  • 15:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ |ДАВТАЛТ|
  • 18:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН ЭЛСНИЙ НААДАМ
  • 22:00
    3Х3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 19-р анги
  • 11:50
    “Тоглолтын цаг”
  • 13:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 28
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Амьтны ертөнц
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 28-р анги
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 20-р анги
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 20-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

XI/1219:30

Монгол ТВ

"Миний цорын ганц" СОАК 53-р анги

XI/1222:25

МҮОНТ

“Ганзагачин бүсгүйчүүд” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги

XI/1221:30

SBN

мөнхийн хайр -47 оак