МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 09:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Би монгол хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 15:00
    “Нутаг минь, хүлэг минь” Хөдөлмөрийн баатар, Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин Н.Жанцанноровын Хүндэтгэлийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 16:00
    “Хөөе Тецүя” олон ангит кино. 1,2-р анги
  • 16:40
    Атрын 60 жил: Ургацын далай
  • 17:00
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг “Малын махан дахь антибиотик”
  • 17:30
    “Мартах учиргүй” Төр, нийгмийн зүтгэлтэн Ж.Түмэнжаргал
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    Билгийн мэлмий: Хүндэтгэлийн суудал-Сэнтий
  • 19:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Алсын хараа 25” Монгол улсын Хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Хөдөө аж ахуйн салбар хөгжлийн гол тулгуур мөн үү...
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 23:05
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 23:35
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:50
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 44-р анги
  • 13:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "дураараа бишээ дүрмээрээ"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "заллага" уран бүтээлийн тоглолт /ста л.банзрагч,д.бурмаа,а.мөнхбат/
  • 16:10
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 31-р анги
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 45-р анги
  • 21:20
    "монгол германд нэг удаа" дугаар-1
  • 22:30
    "дуусдаггүй яриа-3" шууд
  • 23:40
    "миний бүтэлгүй найз залуу" японы олон ангит кино 1-р анги
  • 00:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:15
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 10:20
    "цахим эмч"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 15-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    business news
  • 13:45
    "магикяны гэр бүл" оак / season - 2 / 5,6/-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:55
    business news
  • 16:05
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвлөгөө
  • 16:35
    "хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 16:55
    "хурдан морины уралдаан" - архив
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 16-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    "шинэ хөдөө" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 22:55
    "магикяны гэр бүл" оак / season -2 / 7,8/-р анги
  • 00:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Заануудын эмгнэлтэй явдал” баримтат кинo
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:35
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,10-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ, 26-р анги
  • 11:35
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тоо юу сүлд үү?”,20-р хэсэг
  • 15:55
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:25
    “Хаикюү” анимэ,26-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Буруугүй буруутан” олон ангит уран сайхны киноны 1-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эрүүл мэнд” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,11-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:35
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 22:40
    “Заллага” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Гадаад мэдээ
  • 00:50
    Зураглал
  • 01:00
    “Заануудын эмгнэлтэй явдал”
  • 02:10
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (15)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 14:10
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 8-р анги
  • 16:20
    Харандааны адал явдал
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Харандааны адал явдал” Алдагдсан боломжийн өртөг гэж юу вэ?
  • 22:30
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news тойм
  • 09:00
    баримтат дэлгэц: нарт ертөнц цувралаас
  • 09:50
    монгол уск
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    үүргэвчтэй аялал: швецарь
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-34 оак
  • 19:15
    хос уянга хос дуучдын тоглолт
  • 19:30
    түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-31 оак
  • 22:45
    миний гүнж -5 соак
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /1/
  • 06:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.25,26/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /15,16/
  • 08:25
    Мэдээ
  • 09:25
    "Цаасан шувуу" ОАК 5-р анги
  • 10:20
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.8/
  • 11:40
    "Инсү хатан" ОАК 44, 45-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Баатрууд" УСК
  • 16:20
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 16:30
    "Метро стар" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Цаасан шувуу" ОАК 6-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.10/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /32/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:20
    "Зөн билгийн тулаан" шоу /18.9/
  • 22:00
    "Инсү хатан" ОАК 46,47-р анги
  • 00:50
    "Найз" МУСК
  • 02:40
    Мэдээ
  • 03:40
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.1-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.5-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /12-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /12-р хичээл/
  • 09:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 9-р анги
  • 11:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /12-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 45-р анги
  • 13:00
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /12-р хичээл/
  • 13:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /12-р хичээл/
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /12-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /12-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Ээж" ОАК 35-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.2-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.6-р анги
  • 19:00
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 10-р анги
  • 20:20
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Playing love" тоглолт /1-р хэсэг/
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 46-р анги
  • 23:10
    "Ээж" ОАК 36-р анги
  • 00:10
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 34-р анги
  • 11:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 12:00
    Таны сонголт
  • 12:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 255,256-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Хэнтий аймгийн зүүн бүс 2019 - Норовлин сум
  • 14:40
    Солонгон бүрхүүл
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    Содон аялгуу
  • 15:10
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 17:10
    TrendMusic
  • 17:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 17:25
    Монгол малчны зар
  • 17:40
    High trade
  • 18:00
    "Хос уянга" хос дуучдын тоглолт
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Цул металл Алхимич" аниме 1-р анги
  • 18:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 35-р анги
  • 21:00
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Дуудлагын охид " МУСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 23-р анги
  • 00:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 13-16-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 36-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг-3" 1-р хэсэг
  • 14:30
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 11-р анги
  • 17:10
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 5-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 17-20-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 31-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 37-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-3/ 6-р анги
  • 23:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 21-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:05
    Өглөөхөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөрийнонцлох /давталт/
  • 09:35
    "Бизнестоль"
  • 10:05
    "Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Single ladies" МУСК 2-р анги
  • 12:00
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино
  • 12:30
    "Нээлттэйхүн" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Амьдрахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Байгальэх - Хариуцлагатайуулуурхай": нэвтрүүлэг БАЯН-ОВОО
  • 14:05
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Хошинурлагийнтоглолт
  • 16:35
    "Эрчимхүч-Дулаанүйлдвэрлэлт" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Киноминийамьдрал" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Докторнэмэхнэвтрүүлэг
  • 17:55
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 18:15
    "Юүхүүбатүүнийнайзууд" хүүхэлдэйнкино
  • 18:45
    Дэлхийнмонголаялалнэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнестоль"
  • 19:30
    Тольмэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "Түмнийбайр" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байгальэх - Хариуцлагатайуулуурхай": нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "ТопЖениус" боловсролынтөв
  • 22:15
    "Минийхайр" МУСК
  • 00:05
    "Дэлхийнмонголаялал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:20
    "Бизнестоль"
  • 00:50
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:50
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 45-р анги /давталт/
  • 09:00
    ШУУД: МУ-н хөнгөн аж үйлдвэрийн улсын зөвлөгөөн
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 14:30
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ШУУД: ЖДҮҮЭ-н уулзалт, хэлэлцүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дуулж явах хамгийн сайхан - Дуучин П.Баярмагнай
  • 22:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 46-р анги
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 11:00
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 11:50
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:40
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Устгах шийдвэр ОАК 1-р анги
  • 20:00
    Зөв сонголт
  • 20:30
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Тавуулаа" тоглолтын промо
  • 22:00
    Залуу эмч нар ОАК 31-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (V.5,6-р анги)
  • 08:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.5-р анги)
  • 09:20
    "Хязгааргүй" МУСК
  • 11:10
    "Бусан хүрэх галт тэрэг (Train to Busan)" УСК
  • 13:10
    "Сэжигтэн (Suspect)" УСК
  • 15:40
    "Паддингтон (Paddington)" УСК
  • 17:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Надад итгээч" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (V.7,8-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.6-р анги)
  • 21:30
    "Далайн дээрэмчид (Pirates)" УСК
  • 00:00
    "Хязгааргүй" МУСК
  • 01:45
    "Ай Карли" ОАК (V.5-8-р анги)
  • 03:15
    "Надад итгээч" МУСК
  • 04:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.6-р анги)
  • 05:25
    "Далайн дээрэмчид (Pirates)" УСК
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (V.5-8-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 25-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 2-р анги
  • 10:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #57,58
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" #30
  • 11:00
    "Далдын зөн совин" ОАК 1,2-р анги
  • 12:45
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 13:10
    Хошин шог
  • 13:30
    "Долоон хар нүгэл" Хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 14:20
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #4
  • 15:25
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 346-350-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #59,60
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #31
  • 18:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 26-р анги
  • 19:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #5
  • 22:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 22:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 3-р анги
  • 23:20
    "Далдын зөн совин" ОАК 1,2-р анги
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "LOVE CLINIC" УСК"
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:20
    "Хошин шог"
  • 13:00
    "Учрал" МУСК
  • 15:00
    "Талархал"ток шоу
  • 16:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:50
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Дураараа биш дүрэмээрээ" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Чимх инээд"
  • 19:10
    "The Hubling" УСК
  • 21:00
    "NO Breathing" УСК
  • 23:10
    "Дэлхийн хотууд" зураглал
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Хөгжилтэй хөл" УСК
  • 11:45
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 15:05
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:05
    "Education first" боловсролын форум
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Амлалт хэрэгжиж байна
  • 21:30
    Ард түмний индэр
  • 22:05
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Өмнөд Хятад: "Макаогаас Сичианруу" баримтат кино
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 38-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 44-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 39-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" АОАК 45-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci Kids – "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:15
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci learning- "Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 18:00
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 18:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Аливаа зүйлийн нарийвчлал” баримтат кино
  • 22:00
    “Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:05
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг. Малын махан дахь антибиотик
  • 10:30
    УИХ-ын цаг /УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монгол Улсын Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүхийн Бүгд Найрамдах Казахстан Улсад хийсэн албан ёсны айлчлалаас бэлтгэсэн сурвалжилга
  • 14:25
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Монгол, Вьетнамын харилцаа” Вьетнам судлаач, доктор, профессор С.Дашцэвэл, Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Д.Энхбат нар оролцов.
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Онцлох зочин
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:15
    "Зоорь" МУСК
  • 09:45
    Монголын сайхан орноор
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 14-р анги
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Монголын сайхан орноор
  • 12:00
    Нийслэлийн иргэдийн спортын VIII-р наадмын нээлтийн үйл ажиллагаа
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 30-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 15-р анги
  • 18:20
    "Төлчин"Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Хос уянга
  • 19:55
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал "ХОАК 41,42 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “А.И.Цэдэнбал-Филатова:Түүх мартахгүй” ЭШХ, дурсамж уулзалт
  • 11:05
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 11:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 12:00
    “Ахмад багш нарын дурсамж уулзалт” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Алжаал тайлах аяз
  • 14:00
    “Манукол академи – 10 жил” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 11
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. Б.Батмэнд
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 51, 52
  • 21:00
    “Боловсролыг төгөлдөржүүлэх баримжаа” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Онгон зэрлэг Хятад орон” баримтат кино 01
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    TEAM PREVIEW: RAPTORS
  • 00:30
    TEAM PREVIEW: SIXERS
  • 01:00
    TEAM PREVIEW: LAKERS
  • 01:30
    TEAM PREVIEW: ROCKETS
  • 02:00
    TEAM PREVIEW: NETS
  • 02:30
    TEAM PREVIEW: CLIPPERS
  • 03:00
    TEAM PREVIEW: BUCKS
  • 03:30
    TEAM PREVIEW: JAZZ
  • 04:00
    TEAM PREVIEW: CELTICS
  • 04:30
    TEAM PREVIEW: WARRIORS
  • 05:00
    TEAM PREVIEW: NUGGETS
  • 05:30
    TEAM PREVIEW: TRAIL BLAZERS
  • 06:00
    TEAM PREVIEW: RAPTORS
  • 06:30
    TEAM PREVIEW: SIXERS
  • 07:00
    TEAM PREVIEW: LAKERS
  • 07:30
    TEAM PREVIEW: ROCKETS
  • 08:00
    TEAM PREVIEW: NETS
  • 08:30
    TEAM PREVIEW: CLIPPERS
  • 09:00
    TEAM PREVIEW: BUCKS
  • 09:30
    TEAM PREVIEW: JAZZ
  • 10:00
    TEAM PREVIEW: CELTICS
  • 10:30
    TEAM PREVIEW: WARRIORS
  • 11:00
    TEAM PREVIEW: NUGGETS
  • 11:30
    TEAM PREVIEW: TRAIL BLAZERS
  • 12:00
    TEAM PREVIEW: PACERS
  • 12:30
    TEAM PREVIEW: PELICANS
  • 13:00
    TEAM PREVIEW: SPURS
  • 13:30
    TEAM PREVIEW: MAVERICKS
  • 14:00
    WNBA FINALS CONNECTICUT AT WASHINGTON GAME 1 - TAPE
  • 16:00
    WNBA FINALS CONNECTICUT AT WASHINGTON GAME 2 - TAPE
  • 18:00
    WNBA FINALS WASHINGTON AT CONNECTICUT GAME 3 - TAPE
  • 20:00
    WNBA FINALS WASHINGTON AT CONNECTICUT GAME 4 - TAPE
  • 22:00
    WNBA FINALS CONNECTICUT AT WASHINGTON GAME 5 - TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-САУТХЕМПТОН PL 2016-2017
  • 11:00
    UFC 189 МЭНДЭС-МАКГРЕГОР
  • 13:30
    ГОЛДЕН СТЕЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 15:30
    АРСЕНАЛ-БАЙЕРН UCL 2016-2017
  • 17:30
    АРСЕНАЛ-САУТХЕМПТОН PL 2016-2017
  • 19:30
    UFC 189 МЭНДЭС-МАКГРЕГОР
  • 22:00
    ГОЛДЕН СТЕЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 09:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA PRESEASON-2019
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-НЬЮКАСЛ 9-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #3
  • 14:00
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД #1
  • 15:30
    PRODUCTION TIME
  • 15:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" ДЭРЭН - ХАНГАРЬД (ШУУД) 21-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #4
  • 18:30
    PRODUCTION TIME
  • 18:50
    "МАЗАЛА ЛИГ" ЭРЧИМ - АТЛЕТИК 220 (ШУУД) 21-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #4
  • 21:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E1
  • 22:00
    "THE IVERSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #4

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 182 ЖОНС-КОРМьЕР
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ХЭНДЭРСОН-ТАЙЧ
  • 15:30
    WWE MONDAY RAW 1377
  • 17:30
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 20:00
    ONE FC: CENTURY ТОЙМ
  • 21:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 7
  • 22:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 11
  • 22:20
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 12
  • 22:40
    ANTHONY JOSHUA: THE ROAD TO KLITSCHKO БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд”телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Өглөөний хөтөлбөр”
  • 09:00
    "Мөнгө хийцгээе" Баримтат кино /1-р хэсэг/
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 11:30
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 11:50
    "Спорт брэнд"нэвтрүүлэг-Converse
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Өнөөдрийн зочин" ярилцлага
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /3-1/
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    Шигшмэл хурдан морьдын "Их хурд VIII", Монгол туургатны морьтны өв соёлын наадам/тойм/
  • 16:00
    "Заллага" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Гийнгоо" Уралдаанч хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /3-2/
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:10
    "Хос уянга" Хос дуучдын тоглолт
  • 20:30
    "Өнөөдрийн зочин" ярилцлага
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан -Аrc de Triomphe-2019
  • 22:00
    "Хариу цохилт" ОАК /1-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Шилдэг дууны цаг
  • 00:00
    “Бид мартахгүй” МУСК
  • 01:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:15
    "Хариу цохилт" ОАК /1-р анги/
  • 03:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 34
  • 08:15
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 25
  • 08:40
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 45-р анги
  • 11:40
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 13, 14-р анги
  • 12:50
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК төгсгөлийн 103, 104-р анги
  • 14:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 1, 2-р анги
  • 16:20
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 33-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 15, 16-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 1-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 34-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 46-р анги
  • 00:05
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 3-р анги
  • 01:10
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 1-р анги

SPS Prime

  • 01:30
    PL WORLD №11
  • 02:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ПОРТЛАНД NBA ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №4
  • 04:00
    ТОРОНТО-МИЛУОКИ NBA ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №5
  • 06:00
    МИЛУОКИ-ТОРОНТО NBA ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №6
  • 08:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №27
  • 08:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ТОРОНТО NBA ФИНАЛ ТОГЛОЛТ №1
  • 10:30
    PL MATCHPACK №9
  • 11:00
    КРИСТАЛ.П-МАН СИТИ 9-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №28
  • 13:30
    ТОТТЕНХЭМ-ВОТФОРД 9-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №37: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 16:00
    ЧЕЛСИ-НЬЮКАСЛ 9-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    МАН ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 9-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №29
  • 20:30
    NBA ACTION №2902
  • 21:00
    NBA TALK №01
  • 22:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №9
  • 23:30
    PL WORLD №9

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 7-р анги
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 09:50
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Тэмбүү өвчнөөс сэргийлье
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил " ОАК 31-р анги
  • 12:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Зарын цаг
  • 17:20
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 8-р анги
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хууль ба нийгэм"шууд нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 20:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил " ОАК 32-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Араатны хаан арслан” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:26
    Stars shop
  • 08:30
    “Бидний бахархал” урлагийн нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 09:06
    “Хүсэл” МУСК
  • 10:45
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 10:50
    “Африкийн байгаль” баримтат кино
  • 11:35
    “Кино бидний амьдралд”
  • 11:50
    “Дэггүй аав” ОАУСК 25-р анги /давталт/
  • 12:35
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:40
    Орос дууны цаг
  • 13:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 14:00
    “Баавгайн амьдрал” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Хөгжмийн хоёрол” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:05
    “Кино бидний амьдралд”
  • 15:20
    Монгол дууны цаг
  • 16:20
    “Альпийн нуруу” баримтат кино
  • 17:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:35
    “Кино бидний амьдралд”
  • 18:00
    Home shopping
  • 18:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:25
    Зураглал
  • 18:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 26-р анги
  • 19:15
    “Кино бидний амьдралд”
  • 19:38
    “Эргүүлийн баг” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:40
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 20:45
    “Урлагаар эмчлэхүй” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Хачирхалтай амьтадтай тааралдсан тохиолдлууд” баримтат кино
  • 21:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 27-р анги
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хачирхалтай бас гайхалтай Тасмани” Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:52
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ тойм /давталт/
  • 07:30
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн алтан медалийн төлөө /давталт/
  • 08:30
    Робокон-2019 3-р хэсэг /давталт/
  • 09:10
    Торгон агшин
  • 09:15
    Зочны ярилцлага /давталт/
  • 09:35
    “Тулаан”уралдаант,цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг: SEOUL vs ONCE KOREA 4-р хэсэг /давталт/
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Торгон агшин
  • 10:20
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 1-р хэсэг /давталт/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:35
    Мартах учиргүй: Монгол улсын гавьяат тамирчин Т. Үйтүмэн /давталт/
  • 16:05
    Торгон агшин
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    “Жи энержи” мастер кросс 2019: Дорноговь аймаг Замын үүд сумаас бэлтгэв /давталт/
  • 17:15
    Торгон агшин
  • 17:20
    Спорт-түүх:1992 оны Монголын бүх ард түмний спартакиадын аварга “Оюутан” баг /давталт/
  • 18:20
    Торгон агшин
  • 18:25
    Спорт хэлэлцүүлэг: Боксын эрэгтэй эмэгтэйчүүдийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн ДАШТ-ий тухай /давталт/
  • 19:25
    Дархан мэх /давталт/
  • 19:45
    Эрийн хийморь: Хэнтий аймгийн алдарт уяач Д . Энхсүх /давталт/
  • 20:25
    “World hockey” тойм нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө “Хобби” баг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө
  • 21:30
    Энэ долоо хоног-Спортын ертөнцөд
  • 21:45
    Монголын Волейболын Холбооны “Үндэсний Лиг-2019” тэмцээний өмнө
  • 21:55
    Торгон агшин
  • 22:00
    Спорт таны амралтанд: Монгол Говь-2019 мото аялал /давталт/
  • 23:04
    Робокон-2019 6-р хэсэг

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ ААШТ
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ИХ ДУУЛГА
  • 13:00
    3Х3 U18 АЗИЙН АВАРГА
  • 14:00
    3Х3 АЗИЙН КЛУБУУДЫН АВАРГА
  • 15:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ |ДАВТАЛТ|
  • 18:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН ЭЛСНИЙ НААДАМ
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 17-р анги
  • 11:50
    “Тоглолтын цаг”
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 26
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Амьтны ертөнц
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 26-р анги
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 18-р анги
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 18-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

XI/1219:30

Монгол ТВ

"Миний цорын ганц" СОАК 53-р анги

XI/1222:25

МҮОНТ

“Ганзагачин бүсгүйчүүд” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги

XI/1207:15

TV5

цаг агаарын мэдээ