МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 8,9,10-р анги
  • 11:30
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 12:10
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 12:40
    “Мянган инженер”
  • 13:00
    Билгийн мэлмий: Хүндэтгэлийн суудал- Сэнтий
  • 13:30
    MNB Sport: “Тулаан” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 14:10
    “Эльбрус бидний бахархал” баримтат кино
  • 14:40
    “Нийгмийн хэлэлцүүлэг”
  • 15:40
    Хөгжмийн агшин
  • 15:50
    16 мм төсөл үзүүлж байна: “Ардаараа овоглосон увидастан” 1984 он
  • 16:20
    “Би Монгол хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Нутаг минь, хүлэг минь” Хөдөлмөрийн баатар, төрийн шагналт, Ардын жүжигчин Н.Жанцанноровын Хүндэтгэлийн тоглолт
  • 18:00
    Алтан аргамж: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ц.Сүхбаатар
  • 18:40
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 19:00
    Хөгжлийн замаар: “Зочид буудлын хөгжил”
  • 19:35
    Зөв бренд, Зөв аарц
  • 19:50
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын Нинжа дайчид-2019” шоу нэвтрүүлэг. 4-р хэсэг
  • 22:40
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 22:45
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 2-р анги

UBS-1

  • 07:00
    ubs эхлэл
  • 07:02
    египтус хүүхэлдэйн кино /21/
  • 07:25
    сity news тойм хөтөлбөр
  • 08:25
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    кофе юу? цай юу? №01
  • 11:00
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 11:25
    эртүгрүл олон ангит кино /46/
  • 12:20
    аяллын хөтөч
  • 13:00
    girls олон ангит кино /ii улирал 4 анги/
  • 13:50
    бизнес мэдээ - зарын цаг
  • 14:15
    girls олон ангит кино /ii улирал 5 анги/
  • 15:05
    зүгээр л инээмсэглэ - манжуурын тоглолттой аялал
  • 15:20
    12 сарын 32-ны хайр муск
  • 16:20
    пороро хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    өнөөгийн монгол /япон хэлээр/
  • 17:15
    инээдмийн хөтөлбөр - х нөхөр
  • 17:35
    зарын цаг - бизнес мэдээ
  • 18:00
    инээдмийн хөтөлбөр - танилцах зар
  • 18:25
    нийслэлийн хүүхдийн найрал дууны шилдэг хамтлаг шалгаруулах уралдаан /i шат/
  • 19:30
    сайн уу, сайнаа? ток шоу
  • 21:40
    эртүгрүл олон ангит кино /49/
  • 22:40
    ододтой аялъя тоглолт
  • 00:15
    зүгээр л инээмсэглэ - манжуурын тоглолттой аялал
  • 00:30
    хайнаньд анууштай хамт
  • 00:45
    ubs завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "оддын ээж" мугж б.сарантуяа /алтан фонд/
  • 12:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:40
    "бундын хатан" олон ангит кино 41,42,43-р анги
  • 15:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "уих-ын цаг"
  • 16:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:00
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 30-р анги
  • 18:00
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 44-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 31-р анги
  • 23:40
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:45
    "яаяа зук хоёр"
  • 08:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 09:10
    "tvmall"
  • 09:25
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    business news
  • 12:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:20
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвлөгөө
  • 12:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:55
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 12,13,14-р анги
  • 16:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:55
    "амрыг эрье"
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 15-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:25
    "дэлхийн тэтгэлэгүүд"
  • 20:45
    "өдөр бүрийн хэрэглээ"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "аз жаргалтай хөл" уск
  • 00:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үлэг гүрвэлийн ангуучид” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “Хотын охид” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Хаикюү” япон анимэ,23,24-р анги
  • 11:40
    Архив:”Нэгэн сэтгэлгээ теле” сурвалжлага
  • 12:00
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК,8-р анги
  • 14:00
    INTELLIGENCE ахлах ангийн сурагчдын мэтгэлцээн, 5-р хэсэг
  • 15:00
    “Монголын ард түмэн улс эх орныхоо бүрэн эрхт тусгаар тогтнол, бүх ард түмний санал асуулгаар баталгаажуулсны 74 жилийн ойн баярын улс, аймгийн алдар цолтой 128 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна.
  • 19:30
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “ТЭСО ХХК” үзүүлж байна
  • 21:15
    “Үйлийн үр” олон ангит УСК, 10-р анги
  • 22:45
    “Тоо юу сүлд үү?”,30-р хэсэг
  • 23:10
    “Цагаан хэрэмний нууц” баримтат кино
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    Баримтат кино
  • 02:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (12)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 11:50
    "Хайр харуусал" МУСК
  • 13:30
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 14:20
    "Ангуучид" ОАК 1-р бүлэг 8-р анги
  • 15:10
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 19:10
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 19:30
    "Удирдлага" хэлэлцүүлэг
  • 20:20
    "Алганы хээ" Ток шоу. Т.Бархүү жүжигчин, МУСТА
  • 21:30
    "Сугар гаригийн яриа" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news-тойм
  • 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    бодит тайлбар
  • 10:30
    гээгдэгсэд уск
  • 12:00
    business location
  • 12:30
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 13:30
    мөнхийн хайр 26- оак
  • 14:45
    мөнхийн хайр 27- оак
  • 16:05
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 16:35
    мөнхийн хайр 28- оак
  • 17:55
    мөнхийн хайр 29- оак
  • 19:10
    мөнхийн хайр 30- оак
  • 20:30
    хайрын хүч
  • 21:30
    медальд хүрэх зам-1
  • 22:00
    монгол уск
  • 00:15
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Инсү хатан" ОАК /41-45/
  • 11:20
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:35
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино /3.6-9/
  • 13:20
    "Цаасан шувуу" ОАК /1,2/
  • 16:00
    "37-р точка" МУСК 5-р анги
  • 17:25
    "Цаасан шувуу" ОАК /3,4/
  • 19:10
    "Баатрууд" УСК
  • 21:35
    "Анирлагч" МУСК
  • 23:30
    Бундеслиг 2019. Тоглолтын өмнө
  • 23:50
    "Хоффенхайм - Шальке04" Бундеслиг 8-р тойрог /шууд/
  • 01:55
    "Дуудлагын охид" МУСК
  • 02:45
    Зураглал
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.21-22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 24-25-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.3-4-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 8-р анги
  • 11:05
    "Гоц ухаатан" Стивен Хокингийн онолоос /4-р хэсэг/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 43-44-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Syndicate talk нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Аргагүй амраг" тоглолт МУГЖ Б.Сарантуяа /3-р хэсэг/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 16:25
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "E-баримт" шууд
  • 19:00
    "Цэцэгсийн хөрөг" СОАК 9-р анги
  • 20:30
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гоц ухаатан" Стивен Хокингийн онолоос /6-р хэсэг/
  • 23:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 252,253-р анги
  • 09:00
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Өнөөдөр" МУСК
  • 12:55
    Солонгон бүрхүүл
  • 13:00
    Төв аймгийн Архуст сумын 60 жилийн ой - хоёрдугаар хэсэг
  • 14:45
    "Сошиал туршилт"
  • 14:50
    Содон аялгуу
  • 14:55
    Бүтээгчид
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    TrendMusic
  • 15:30
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 17:35
    Солонгон бүрхүүл
  • 17:40
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 254-256-р анги
  • 18:05
    Солонгон бүрхүүл
  • 18:15
    Бүтээгчид
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:25
    Сошиал туршилт
  • 18:30
    TrendMusic
  • 18:50
    Солонгон бүрхүүл
  • 19:00
    "Гэмт хэрэгтэн" УСК
  • 21:20
    Солонгон бүрхүүл
  • 21:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 22:00
    "Такси" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 1-26-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Ромын түүх" баримтат кино 6-р хэсэг
  • 13:00
    Хуурай эгч дүүс СОАК 23-25-р анги
  • 16:20
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 17:20
    Нүүдэл Шийдэл
  • 18:20
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 19:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Хүний цаана" МУСК
  • 23:50
    "Төмөр багтай хүн" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Single ladies" МУСК 1-р анги
  • 11:20
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай": нэвтрүүлэг ЦОГТЦЭЦИЙ /давталт/
  • 12:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай": нэвтрүүлэг ХАНБОГД /давталт/
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:40
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай": нэвтрүүлэг МАНЛАЙ /давталт/
  • 16:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Доктор нэмэх" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай": нэвтрүүлэг БАЯН-ОВОО
  • 21:40
    "Эрчим хүч-Дулаан үйлдвэрлэлт" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Single ladies" МУСК 2-р анги
  • 00:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Бизнес толь"
  • 00:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 09:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр давталт
  • 12:10
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 12:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Жижиг дунд үйлдвэрлэл, үйлчилгээ эрхлэгчдийн форум 2019
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 17:15
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 17:45
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна - 19001950 үзүүлж байна
  • 19:00
    Нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Жижиг дунд үйлдвэрлэл, үйлчилгээ эрхлэгчдийн форум 2019
  • 20:00
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:15
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:30
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Айвуун овогтны ургийн баяр
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Хайнаньд Анууштай хамт
  • 10:00
    Хошин цаг
  • 10:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 11:00
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Зүгээр л инээмсэглэ концерт
  • 13:00
    Бизнес аялал
  • 13:40
    Аялгуут хором
  • 14:00
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Залуу эмч нар ОАК 29,30-р анги
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:40
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Хилээ манасан он жилүүд Хилийн цэргийн Хурандаа Л.Сэмбээ
  • 21:10
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Миний ах атаман МУСК
  • 23:50
    Аяллын тойрог
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Итгэл" МУСК
  • 10:40
    "Ай Карли" ОАК (V.2-V.6-р анги)
  • 12:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (IV.4,5-р анги)
  • 14:20
    "Хязгааргүй" МУСК
  • 16:10
    "Бусан хүрэх галт тэрэг (Train to Busan)" УСК
  • 18:25
    "Сэжигтэн (Suspect)" УСК
  • 21:30
    "Паддингтон (Paddington)" УСК
  • 23:30
    "Миний хөрш чөтгөр" МУСК
  • 01:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 1,2-р анги
  • 10:10
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 10:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #4
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "One piece" Анимэ 336-345-р анги
  • 17:30
    "Аюултай эмэгтэйчүүд" ОАК 25,26-р анги
  • 19:00
    Амжилтын үндэс
  • 19:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:00
    "Life Style" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 22:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #5
  • 00:15
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Autumn Blood" УСК
  • 12:30
    "Хошин шог"
  • 13:00
    "Сайн уу амьдрал минь 2" МУСК
  • 15:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Путинтай хийсэн ярилцлага-1"
  • 17:10
    "Путинтай хийсэн ярилцлага-2"
  • 18:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Чимх инээд"
  • 19:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "LOVE CLINIC" УСК
  • 23:40
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 08:10
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 08:40
    Ард түмний индэр
  • 09:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Насанд хүрэгчид-2" УСК
  • 12:20
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Ван Гүй, Анна хоёр" ОАК 3,4,5-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    "Education first" боловсролын форум
  • 18:25
    Зөв гэр дулаалга
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Маргарет" УСК
  • 01:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Эрх чөлөөт Спирит" хүүхэлдэйн кино 2-6-р анги
  • 10:00
    Маск продакшн үзүүлж байна: "4 ихэр"
  • 10:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 37-р анги
  • 12:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 38-43-р анги
  • 17:00
    "Можо ток" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Үл хөдлөх хөрөнгө ба бүтээн байгуулалт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хамтдаа загасчилъя нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Монголын соёлын өв нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Миний ертөнц"
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 38-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 44-р анги
  • 23:00
    "Хөлтрөг" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "РЕКЛАМ"
  • 22:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 09:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 09:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 10:40
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:15
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 11:55
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 12:35
    "Бяцхан багш” англи хэлний хичээл
  • 12:50
    “Пэт Мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:35
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:00
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:25
    Da Vinci Kids - "Мати дада хоёр"
  • 18:35
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:00
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    DaVinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 22:00
    "Нууц ажилтан К.С” ОАК
  • 23:10
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    ”Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Монгол Улсын Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүхийн Бүгд Найрамдах Казахстан Улсад хийсэн албан ёсны айлчлалаас бэлтгэсэн сурвалжилга
  • 11:10
    “Алсын хараа 25” Шинжлэх ухаан технологи, инновац /давталт/
  • 12:10
    Монгол Хятадын дипломат харилцааны 70 жилийн ойд: “Ард түмний сэтгэгдэл” баримтат кино
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монгол Хятадын дипломат харилцааны 70 жилийн ойд: “Их гүрний засаглал, хамтын ажиллагаа, хамтын хөгжил” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 15:30
    Өвгөдийн захиас: “Намар” 3 дугаар
  • 15:40
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 16:10
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг. Малын махан дахь антибиотик
  • 16:40
    “Алс Дорнодын ирвэс” баримтат кино
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Хөндөх сэдэв: Сайжруулсан түлшний хэрэглээ
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол, Вьетнамын харилцаа” Вьетнам судлаач, доктор, профессор С.Дашцэвэл, Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Д.Энхбат нар оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Томилолтоос ирлээ. БНХАУ-аас бэлтгэв.
  • 21:10
    Халуун сэдэв
  • 21:30
    Мянган инженер
  • 21:50
    “Мартах учиргүй” Монгол Улсын Гавьяат тамирчин Т.Үйтүмэн
  • 22:20
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 13-р анги
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Намар нахиалсан мод" МУСК
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    Монголын сайхан орноор
  • 14:25
    "Нийслэлийн спортын наадам"
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Д.Цэрэнтогтох
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Юүхүү ба түүний найзууд" 14-р анги
  • 18:20
    "Хүлгийн тоос" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Би монголд хайртай
  • 19:50
    Тоглолтын цаг
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Зоорь" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "BBALLOGRAPHY - JACK RAMSEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 00:30
    "BBALLOGRAPHY - JACK TWYMAN" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    NBA PRESEASON L.A LAKERS AT GOLDEN STATE TAPE
  • 04:00
    TEAM PREVIEW: HORNETS
  • 04:30
    TEAM PREVIEW: CAVALIERS
  • 05:00
    WNBA FINALS CONNECTICUT AT WASHINGTON GAME 1 - TAPE
  • 07:00
    WNBA FINALS CONNECTICUT AT WASHINGTON GAME 2 - TAPE
  • 09:00
    WNBA FINALS WASHINGTON AT CONNECTICUT GAME 3 - TAPE
  • 11:00
    WNBA FINALS WASHINGTON AT CONNECTICUT GAME 4 - TAPE
  • 13:00
    WNBA FINALS CONNECTICUT AT WASHINGTON GAME 5 - TAPE
  • 15:00
    QUARTER FINAL 3: W POOL D VS RU POOL C - RUGBY WORLD CUP 2019
  • 17:30
    "BBALLOGRAPHY - DAVE BING" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    QUARTER FINAL 4: W POOL A VS RU POOL B - RUGBY WORLD CUP 2019
  • 20:30
    "BBALLOGRAPHY - BOB COUSY" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    TEAM PREVIEW: SUNS
  • 21:30
    TEAM PREVIEW: WIZARDS
  • 22:00
    TEAM PREVIEW: KNICKS
  • 22:30
    TEAM PREVIEW: GRIZZLIES
  • 23:00
    TEAM PREVIEW: HORNETS
  • 23:30
    TEAM PREVIEW: CAVALIERS

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2016-2017
  • 11:00
    ONEFC: UNSTOPPABLE DREAMS 2018
  • 14:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 15:00
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) 1/4 ШИГШЭЭ 3
  • 17:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 18:00
    РАГБИ ДАШТ 2019 (ШУУД) 1/4 ШИГШЭЭ 4
  • 20:30
    ONEFC: UNSTOPPABLE DREAMS 2018

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - S2 #E1
  • 09:30
    АТЛЕТИКО-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    WWE MONDAY RAW 1376
  • 13:30
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 SLAM DUNK, 3 ОНОО, УР ЧАДВАР
  • 15:00
    УЛС АЙМГИЙН ЦОЛТОЙ БӨХЧҮҮДИЙН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    "INSIDER" ДУГААР #2 (Л.МЯГМАРЖАВ)
  • 20:30
    "ДЭРЭН ТУР-2019" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 2
  • 21:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #3
  • 21:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 23:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ 2019 - ДУГААР #1

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: ЖАКАРТА-FOR HONOR
  • 12:00
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЕА
  • 15:00
    ONE: МАНИЛА-HEROES OF HONOR
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 12
  • 18:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-3
  • 19:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 7
  • 20:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #42
  • 20:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-11
  • 21:00
    ONE: CENTURY PART 2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 11:00
    “Секреттариат” Баримтат кино
  • 12:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 19-р хэсэг/
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн 7 хоногийн Хит парад
  • 14:00
    "Монгол Тулгатны 100 эрхэм" Намдагийн Дашням
  • 15:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сонирхогчдын клуб" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Эх дэлхий” /баримтат кино/
  • 18:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Sommet de'Lelevage-2019" Франц улсаас бэлтгэсэн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "100 чухал сэдэв" Тагнуулын байгууллагын 90 жилийн ойд
  • 20:55
    Амрах агшин
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:30
    "Амтат хоолны эрэлд" нэвтрүүлэг Франц орноор
  • 23:00
    "Малина" УСК
  • 23:40
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 44-р анги
  • 08:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 9-12-р анги
  • 10:40
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 101, 102-р анги
  • 12:30
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 37-40-р анги
  • 14:50
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАК 2-р анги
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 32-р анги
  • 17:30
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 13, 14-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 103, 104-р анги
  • 20:20
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 33-р анги
  • 23:10
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 45-р анги
  • 00:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 103, 104-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PRE-GAME SHOW №28 (ШУУД)
  • 00:20
    КРИСТАЛ.П-МАН СИТИ (ШУУД) 9-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA PRESEASON-2019
  • 04:30
    ТОРОНТО-ПОРТЛАНД NBA 2018-19
  • 06:30
    БОСТОН-ДЕТРОЙТ NBA 2018-19
  • 08:30
    ЭВЕРТОН-ВЕСТ ХЭМ 9-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    30 БАГ 30 ӨДӨР № 19
  • 11:00
    ЛЭСТЕР-БӨРНЛИ 9-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    PL WORLD №11
  • 13:30
    ТОТТЕНХЭМ-ВОТФОРД 9-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    30 БАГ 30 ӨДӨР №27
  • 16:00
    ЧЕЛСИ-НЬЮКАСЛ 9-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    КРИСТАЛ.П-МАН СИТИ 9-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №28
  • 20:30
    NBA ACTION №2901
  • 21:00
    THE BUZZER №00 (ТУРШИЛТЫН ДУГААР)
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 23:00
    PRE-GAME SHOW №29 (ШУУД)
  • 23:20
    МАН ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 9-Р ТОЙРОГ

TM

  • 08:00
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 6-р анги
  • 08:20
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:20
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил " ОАК 30-р анги
  • 12:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Гэрийн даалгавар-Мөрөөдлийн театр
  • 14:10
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Зарын цаг
  • 17:20
    "Дарьганга хийц" баримтат кино
  • 17:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Юүхүү ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 7-р анги
  • 19:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Тэмбүү өвчнөөс сэргийлье
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил " ОАК 31-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:55
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 9-р анги, давталт/
  • 09:50
    “Урлагаар эмчлэхүй”
  • 10:00
    “Хачирхалтай амьтадтай тааралдсан тохиолдлууд” баримтат кино /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 10:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 22, 23-р анги/давталт/
  • 13:30
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Гайхамшигт байгаль” /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 14:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 24, 25-р анги/давталт/
  • 16:40
    Баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 8, 9, 10-р анги
  • 19:05
    “Дуулах урлаг” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:20
    “Хөгжмийн хоёрол” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:00
    “Хачирхалтай амьтадтай тааралдсан тохиолдлууд” баримтат кино /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:45
    Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 9-р анги, давталт/
  • 22:35
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:45
    “Дэггүй аав” ОАУСК 26-р анги /давталт/
  • 23:30
    Төрийн дуулал
  • 23:32
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн алтан медалийн төлөө
  • 08:20
    Эрийн хийморь: Хэнтий аймгийн алдарт уяач Д . Энхсүх
  • 09:00
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 3-р хэсэг
  • 13:05
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 17:10
    Спорт хэлэлцүүлэг: Боксын эрэгтэй эмэгтэйчүүдийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн ДАШТ-ий тухай
  • 18:10
    Дархан мэх
  • 18:35
    “Mongolia open-2019” Уран сайхны гимнастикийн ОУТ 4-р хэсэг
  • 20:40
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:10
    Монгол нинжа дайчид шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 22:40
    “Жи энержи” мастер кросс 2019: Дорноговь аймаг Замын үүд сумаас бэлтгэв

Олон Саналтай

XI/1219:30

Монгол ТВ

"Миний цорын ганц" СОАК 53-р анги

XI/1222:25

МҮОНТ

“Ганзагачин бүсгүйчүүд” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги

XI/1221:30

SBN

мөнхийн хайр -47 оак