МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино 4,5-р анги
  • 10:50
    “Алтан аргамж” Онц бөгөөд бүрэн Эрхт Элчин сайд Ч.Баатар
  • 11:30
    “Халхын голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 3,4-р анги
  • 12:50
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Робокон-2019
  • 14:00
    “Уул усны үр сад” Монголын уран сайхны кино
  • 15:10
    Шри Шри Рави Шанкар Монголд...
  • 16:10
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн агшин
  • 17:00
    Билгийн мэлмий
  • 17:30
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын бодлого”
  • 18:00
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 18:30
    “Ерөнхийлөгчийн онгоц” баримтат кино
  • 19:10
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Ардчиллын өдөрт: “Нийгмийн хэлэлцүүлэг”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Залуу насны нэгэн дурсамж“ ОХУ-ын уран сайхны кино

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 15,16-р анги
  • 12:40
    "бундын хатан" олон ангит кино 6,7,8-р анги,
  • 14:30
    "ижий минь"
  • 15:30
    "уих-ын цаг"
  • 16:00
    "20-р зууны дуунууд-2015"
  • 16:40
    "агуу хайр" японы олон ангит киноны кино 5-р анги
  • 17:40
    "манцуйтай тамирчин
  • 18:10
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 17,18-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 9-р анги
  • 21:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "агуу хайр" японы олон ангит киноны кино 6-р анги
  • 23:10
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:35
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    ахмадын баяр - 2019
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    business news
  • 11:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 11:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвөлгөө
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "би сөхрөхгүй" соак 3,4,5-р анги
  • 15:50
    ахмадын баяр - 2019
  • 16:05
    miss mongolia - 2019
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:55
    business news
  • 19:00
    "нар сарны тэврэлт" соак 6-р анги
  • 20:20
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "хубилай хааны зарлаг" муск
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Дэлхийн гайхамшигт орд харшууд” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:10
    “Аавын цэцэрлэг” хүүхдийн кино
  • 09:30
    ТВ зар 151918
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 29-р анги
  • 11:30
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Business maximum 88”
  • 13:05
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:35
    “Үндсэн хуулийн өөрчлөлтөөс иргэд юуг хүсч байна вэ?”/ хэлэлцүүлэг /
  • 14:35
    “Тоо юу сүлд үү?” 5-р хэсэг
  • 15:10
    “Хүүгүй ломбард” МУСК
  • 16:40
    “Мисс Mongolia 2019” нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Мартагдсан дайн” баримтат киноны 2-р хэсэг
  • 19:30
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК, 7-р анги
  • 22:30
    “Тоо юу сүлд үү?” 5-р хэсэг
  • 23:10
    “Далайн гүний эрдэнэс” баримтат кино
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    Баримтат кино
  • 02:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 468- 474-р анги
  • 14:50
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 8-р анги
  • 15:40
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 475- 478-р анги
  • 19:00
    "Бидний тухай бид" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Алганы хээ" Ток шоу А.Цэгмид МУСТА
  • 22:00
    "Мөсөн цэцэг" УСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news тойм
  • 09:00
    агаараар гүйцгээе-4
  • 09:30
    залуу мөрдөгчид муск
  • 11:10
    ахмадын баяр 2019
  • 11:30
    инээдмийн толь
  • 12:00
    навчин байшингийн ахан дүүс
  • 12:30
    дуудлагын охид муск
  • 13:30
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    мөнхийн хайр 1- оак
  • 16:15
    мөнхийн хайр 2- оак
  • 17:25
    мөнхийн хайр 3- оак
  • 18:30
    мөнхийн хайр 4- оак
  • 19:40
    мөнхийн хайр 5- оак
  • 20:55
    ахмадын баяр 2019
  • 21:10
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 21:40
    үүргэвчтэй аялал: иордан
  • 22:40
    аз жаргалын тагтаа уск
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гурван долоо хоног” МУСК
  • 08:10
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /5-8/
  • 09:45
    FIBA ДАШТ 2019
  • 10:00
    5-р байрын төлөө FIBA ДАШТ /давталт/
  • 12:00
    7-р байрын төлөө FIBA ДАШТ /давталт/
  • 14:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.11-13/
  • 15:30
    Хүрлийн төлөө FIBA ДАШТ /шууд/
  • 18:15
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ -ний түүхүүд” баримтат кино
  • 19:30
    Шигшээ тоглолт FIBA ДАШТ /шууд/
  • 22:35
    FIBA ДАШТ 2019
  • 23:00
    World cup highlights show /шууд/
  • 00:35
    Маш нууц МУСК
  • 02:35
    FIBA ДАШТ 2019
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.26-27-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.4-5-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "17 нас" СОАК 9-р анги
  • 11:15
    "Сансар огторгуйд өнгөрөөсөн 1 жилийн дараа" баримтат кино
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 18-19-р анги
  • 14:35
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:40
    "Солиот эх" МУСК
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "17 нас" СОАК 10-р анги
  • 20:30
    "Ардын дууны хос цомог" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хабблын сансрын аялал" баримтат кино
  • 23:20
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 10:00
    "Тахианы өд" ОАК төгсгөлийн 58-р анги
  • 11:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 1-р анги
  • 12:00
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 198-202-р анги
  • 13:00
    "Түмний эх студи үзүүлж байна" - Хурдан морины уралдаан
  • 14:45
    Сошиал туршилт
  • 14:50
    Хошин шог
  • 15:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 16:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р анги
  • 17:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 3-р анги
  • 18:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 4-р анги
  • 19:10
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг - "Уул уурхай"
  • 19:50
    Кино миний амьдрал
  • 20:00
    Ахмадын баяр-2019
  • 20:20
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хошин шог
  • 22:00
    "Маш нууц" МУСК
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Покохантас"' хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    "Анастасия-1"' хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Ханс Гретал хоёр"' хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Ромын түүх" баримтат кино
  • 13:00
    Хуурай эгч дүүс СОАК 3-5-р анги
  • 16:30
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг 1-р дугаар
  • 17:30
    Нүүдэл Шийдэл
  • 18:30
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг 1-р дугаар
  • 19:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг 1-р дугаар
  • 20:30
    Хар хайрцаг
  • 21:30
    "Толбо" МУСК
  • 23:30
    "Робот цагдаа" УСК
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Анирлагч" МУСК
  • 11:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 15:30
    ХХ хөтөлбөр
  • 16:05
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Хүний сайхан сэтгэл" МУСК
  • 17:45
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:00
    "Монгол хурим дэлхийд" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 22:30
    "Харанхуйн хад" МУСК
  • 00:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Бизнес толь"
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр онцлох /давталт/
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 09:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр давталт
  • 12:10
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Мөрөөдлийн театр "Галзуу хот" making
  • 14:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 17:00
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Масс академи үзүүлж байна
  • 19:30
    "Зөн билгийн тулаан 8" Дугаар 6
  • 20:30
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:10
    Зөв сонголт
  • 09:40
    Аки башё
  • 10:10
    Ахмадын баяр -2019
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Намрын Хит -2019 промо
  • 11:20
    Төрийн дайсан МУСК
  • 13:00
    Бизнес аялал
  • 13:40
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:10
    Ахмадын баяр -2019
  • 16:30
    Эрдэнэт хот Медипас эмнэлэг
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Өртөөлөн өртөөлөх хөгжлийн түүчээ
  • 18:30
    Түрс ОАК 6-р анги
  • 19:30
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Намрын Хит -2019 промо
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Намрын Хит -2019 промо
  • 21:30
    Аки башё
  • 22:00
    Ахмадын баяр -2019
  • 22:15
    Ээжээ МУСК
  • 00:00
    Аяллын тойрог
  • 00:50
    Зөв сонголт
  • 01:20
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:10
    "Admin Z" МУСК
  • 09:40
    "Ай Карли" ОАК (II.21-25-р анги)
  • 11:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.8-10-р анги)
  • 13:55
    "Өшөө авагчид: Ултроны эрин үе (Avengers: Age of Ultron)" УСК
  • 16:20
    "Хүн шоргоолж (Ant-Man)" УСК
  • 18:25
    "Ахмад Америк: Иргэний дайн (Captain America: The Civil War)" УСК
  • 21:30
    "Доктор Стрэнж (Doctor Strange)" УСК
  • 23:50
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Чимх инээд" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Сармагчны хаан-2" УСК
  • 12:30
    "Тэд жаргалтай байх эрхтэй"
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 7 хэсэг
  • 14:00
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 16:00
    "Багш хөгжлийн академи -2018" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Яараад яахав дээ" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хэлэлцүүлэг – Хүүхдийн хамгаалал"
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 23:10
    "Чимх инээд" үзүүлж байна
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" ТОЙМ хөтөлбөр
  • 09:00
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 12:00
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:30
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 8,9,10-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Морь буусан шагай-2019" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 21:00
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Баатрууд" УСК
  • 01:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 3-7-р анги
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 2-р анги
  • 12:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 3-8-р анги
  • 17:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хамтдаа загасчилъя"
  • 18:04
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:44
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Жигүүр Гранд Групп-30 жил" баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 3-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 9-р анги
  • 23:00
    "Түцний охид" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "РЕКЛАМ"
  • 22:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 08:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 08:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    “Бяцхан Ponyo" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Бяцхан Ponyo" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:40
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:02
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:25
    “Далайгаар аялагч” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Оргүй хоосон” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Робокон 2019” олон улсын тэмцээн
  • 11:00
    “Монголын түүх” “1921 оны Ардын хувьсгал”
  • 12:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Хот ба хөдөө-Бүсчилсэн хөгжил...
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг: Сүүний салбарын бодлого, хууль эрхзүйн орчин, тулгамдсан асуудлууд, гарц шийдэл... /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 15:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Төрийн түвшин нуруу” АИХ-ын Тэргүүлэгчдийн дарга, Хөдөлмөрийн баатар Жамсрангийн Самбуу агсны хөрөг
  • 16:35
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 16:40
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын бодлого...”
  • 17:10
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: Нэгдлийн намар /1972 он/
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Бүтээл байгуулалтын цаг
  • 19:00
    Мэдээ/давталт/
  • 19:20
    Алтан Аргамж: “Монгол улсын эдийн засгийн гадаад бодлого” Онц бөгөөд Бүрэн Эрхт Элчин сайд Д.Даваасамбуу
  • 20:00
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд
  • 21:20
    Халхын голын байлдааны 80 жилийн ойд зориулав
  • 21:40
    “Робокон 2019” олон улсын тэмцээн
  • 22:20
    MNB World: “Tselmeg” documentary
  • 22:50
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 23:50
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    "Тоглолтын цаг"
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Намар нахиалсан мод" МУСК
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    "Монголын сайхан орноор"
  • 14:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- Д.Дагвадорж
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хүүхэлдэй" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    DUNK CONTEST: 2010 NBA
  • 02:30
    DUNK CONTEST: 2011 NBA
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS 2001 NBA ALL-STAR GAME
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 2003 NBA ALL-STAR GAME
  • 07:00
    DUNK CONTEST: 1986 NBA
  • 07:30
    DUNK CONTEST: 1987 NBA
  • 08:00
    HARDWOOD CLASSICS 2006 NBA ALL-STAR GAME
  • 10:00
    DUNK CONTEST: 2000 NBA
  • 10:30
    DUNK CONTEST: 2008 NBA
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS 2008 NBA ALL-STAR GAME
  • 13:00
    DUNK CONTEST: 2014 NBA
  • 13:30
    DUNK CONTEST: 2015 NBA
  • 14:00
    HARDWOOD CLASSICS 2018 NBA ALL-STAR GAME
  • 16:00
    DUNK CONTEST: 1986 NBA
  • 16:30
    DUNK CONTEST: 1987 NBA
  • 17:00
    HARDWOOD CLASSICS 2006 NBA ALL-STAR GAME
  • 19:00
    DUNK CONTEST: 2000 NBA
  • 19:30
    DUNK CONTEST: 2008 NBA
  • 20:00
    HARDWOOD CLASSICS 2008 NBA ALL-STAR GAME
  • 22:00
    DUNK CONTEST: 2014 NBA
  • 22:30
    DUNK CONTEST: 2015 NBA
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS 2008 NBA ALL-STAR GAME

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НОРВИЧ PL 2015-2016
  • 11:00
    ONEFC: UNSTOPPABLE DREAMS 2018
  • 14:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4
  • 16:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НОРВИЧ PL 2015-2016
  • 18:30
    ONEFC: UNSTOPPABLE DREAMS 2018
  • 22:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #4

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ӨДӨР 7
  • 11:30
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ӨДӨР 8
  • 14:00
    "PRO QUAILIFER MONGOLIA" ТЭМЦЭЭН
  • 18:30
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД ТОГЛОЛТ#7
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2012 ОН
  • 22:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 22:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №6
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2013 ОН

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    UFC: КОУБОЙ-ГЕЙЖИ (ШУУД)
  • 11:00
    DAWG FIGHT БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    ONE: МАНИЛА-DAWN OF HEROES
  • 16:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1047
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 2
  • 18:20
    LOSERS: THE MISCAST CHAMPION БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 2
  • 20:00
    UFC АНДРАДЕ-ЖАН
  • 23:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #37
  • 23:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-6

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 12:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин А.Долгор
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" шилдэг 10 дуу
  • 14:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 15:30
    "Би уран бүтээлч"нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монголын шилдэг дуунууд
  • 17:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:00
    “Монгол Тулгатны 100 эрхэм” - Н.Жанцанноров
  • 21:50
    “Ирэх 7 хоногт” товч танилцуулга
  • 22:00
    "Бурхад галзуурсан юм шиг байна " УСК /1-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 39, 40-р анги
  • 08:40
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 9-р анги
  • 09:40
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 31, 32-р анги
  • 11:00
    "Танхай номлогч" ОАК 10-12-р анги
  • 14:20
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.43-45-р анги
  • 16:55
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 17:10
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 41, 42-р анги
  • 18:55
    Задгай блок
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 33, 34-р анги
  • 20:15
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Задгай блок
  • 22:10
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.46-р анги
  • 23:10
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 10-р анги
  • 00:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 33, 34-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PRE-GAME SHOW №16 (ШУУД)
  • 00:20
    НОРВИЧ-МАН СИТИ (ШУУД) 5-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ХЬЮСТОН ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №3
  • 04:30
    ДЭНВЭР-ПОРТЛАНД ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №4
  • 06:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ХЬЮСТОН ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №4
  • 08:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НЬЮКАСЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    PL WORLD №6
  • 11:00
    ТОТТЕНХЭМ-КРИСТАЛ.П 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    "TORONTO'S BASKETBALL RAISING" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    МАН ЮТД-ЛЭСТЕР 5-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    PL WORLD №2
  • 16:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 5-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    НОРВИЧ-МАН СИТИ 5-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    PRE-GAME SHOW №17 (ШУУД)
  • 20:50
    БОРНМУТ-ЭВЕРТОН (ШУУД) 5-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    PRODUCTION TIME
  • 23:20
    ВОТФОРД-АРСЕНАЛ (ШУУД) 5-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:55
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    Star`s shop
  • 09:20
    “Гайхамшигт байгаль” баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Олз”-ын зочин
  • 10:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 12-р анги
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:25
    “Олз”-той цаг
  • 11:35
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 12:20
    Монгол дууны хит
  • 13:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 13:30
    “Ээж” хошин хөтөлбөр
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Бидний нандин үе” ОАУСК 14-р анги /давталт/
  • 14:45
    Гадаад дууны цаг
  • 15:45
    Зочны цаг /давталт/
  • 16:00
    Бидний нандин үе” ОАУСК 15-р анги /давталт/
  • 16:45
    Баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:00
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 20:00
    “Мартагдашгүй намар” МУСК
  • 21:24
    “Macro room” үзүүлж байна
  • 21:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:40
    “Дээд хэмжээ” МУСК
  • 22:45
    Star`s shop
  • 22:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 23:00
    Төрийн дуулал
  • 23:02
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээний тойм
  • 07:35
    Аэробик гимнастикийн Ази тивийн цомын тэмцээн 2019 2-р хэсэг
  • 10:25
    Дархан мэх:Монгол улсын өсөх идэр начин М. Жамьянпүрэв
  • 10:55
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээний хаалтын үйл ажиллагаа-шууд
  • 14:00
    Бахархал
  • 14:30
    Бөхийн “Увс нуур” галын 20 жилийн ойн нэрэмжит Жүдо бөхийн шилдэг багуудын барилдаан
  • 15:30
    Аэробик гимнастикийн Ази тивийн цомын тэмцээн 2019 3-р хэсэг
  • 17:43
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Урт буу эрэгтэй 10 метрийн шигшээ буудлага
  • 19:30
    Бөхийн “Увс нуур” галын 20 жилийн ойн нэрэмжит Чөлөөт бөхийн шилдэг багуудын барилдаан
  • 20:29
    Эрийн хийморь:Уран уурагч спортын мастер М. Чинбат
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:30
    Морьтой Монгол аян: Хэнтий аймгийн Дэлгэрхаан сумаас бэлтгэв
  • 22:25
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Урт буу эмэгтэй 50 метрийн шигшээ буудлага

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 23:15
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Зүрхэнд дуссан нулимс” МУСК
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 59-60-р анги
  • 14:15
    Мөрөөдлийн аялал
  • 15:00
    “Аригато хэйсэй” аяллын нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Уран сайхны кино
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Аригато хэйсэй” аяллын нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 22:00
    “Өнөр бүл” МУСК
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

IX/2310:20

TV7

"Лондон хотын сүйрэл" УСК

IX/2310:30

MovieBox

"Царайлаг өдрүүд" МУСК

IX/2306:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр