МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн агшин
  • 10:00
    “Мартах учиргүй”
  • 10:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Нээлттэй хором”нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 15:00
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 15:30
    Урлан
  • 15:40
    MNB World: Minimalist in Mongolia
  • 16:00
    “Улаан уулс” Оросын олон ангит кино 9-р анги
  • 16:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн агшин
  • 17:30
    “Бямба гарагийн саятан”
  • 18:30
    Сүлд
  • 18:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:20
    Билгийн мэлмий: “Хүрээ цам- Даншүг наадам”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг /Сурагчийн дүрэмт хувцасны мөрөөр.../
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 22:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 9,10-р анги
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 5-р анги
  • 12:50
    "базараа ах"
  • 13:40
    "20-р зууны дуунууд-2014"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 16:20
    "агуу хайр" японы олон ангит киноны кино 2-р анги
  • 17:20
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 11,12-р анги
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 6-р анги
  • 21:10
    "уулс хүүрнэдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "агуу хайр" японы олон ангит киноны кино 3-р анги
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    ахмадын баяр - 2019
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "нар сарны тэврэлт" соак 2-р анги
  • 12:45
    business news
  • 12:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "сайн, муу хулгайч" соак 32-р анги
  • 14:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:55
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    ахмадын баяр - 2019
  • 15:45
    алтан фонд - бээжин 2008 зуны олимпийн наадам
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "нар сарны тэврэлт" соак 3-р анги
  • 20:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:25
    business news
  • 20:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 33-р анги
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:40
    “Ванкувер 2010” баримтат кино
  • 06:40
    “Хутагт хувилгаадын намтар түүхээс” цуврал нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 27-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Хөвгүүд” олон ангит УСК,6-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Монгол коммент”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Энэ Их Хурал Үндсэн хуулийн өөрчлөлтийг хийх чадамжтай юу?” хэлэлцүүлэг /давталт /
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 45-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Бүнээ сүнээ хоёр” танин мэдэхүйн хүүхэлдэйн киноны 3-р анги
  • 16:40
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 27-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:15
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 35-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Энэ Их Хурал Үндсэн хуулийн өөрчлөлтийг хийх чадамжтай юу?” /шууд хэлэлцүүлэг /
  • 22:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК, 4-р анги
  • 23:30
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" ОАК 4-р анги
  • 09:10
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Болсон явдал" МУСК
  • 12:30
    "Аригатоо Хэйсэй - Рэйва эрин" аяллын нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 475,476-р анги
  • 14:10
    "Хөтөч" ОАК 5-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 477,478-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу А.Цэгмид МУСТА
  • 21:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 8-р анги
  • 21:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    "Луйвар" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    сонголт-23 оак
  • 10:50
    мөнхийн хайр-3 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 14:00
    ахмадын баяр 2019
  • 14:15
    адтай жаалууд 3-6 оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    агаараар гүйцгээе-3
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-7 оак
  • 19:15
    ахмадын баяр 2019
  • 19:30
    хайрын хүч
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-4 оак
  • 22:40
    сонголт-24 оак
  • 23:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /12/
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.12/
  • 07:15
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /6/
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:40
    "Зөн билгийн тулаан Монголд" Тусгай дугаар /Эрдэнэсан/
  • 09:10
    “Хятадын бизнес эрхлэгчид 2” торгоны зам цувралаас
  • 10:00
    Шөвгийн 8 FIBA ДАШТ /давталт/
  • 12:00
    Шөвгийн 8 FIBA ДАШТ /давталт/
  • 14:00
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /Эрдэнэсан/
  • 14:35
    “Маргад ордны шидтэн” хүүхдийн жүжиг
  • 15:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.13/
  • 16:15
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /7/
  • 16:45
    “Гурван долоо хоног” МУСК
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:30
    Шөвгийн 8 FIBA ДАШТ /шууд/
  • 23:20
    World cup highlights show /шууд/
  • 00:55
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /Анударь/
  • 01:25
    Мэдээ
  • 02:25
    “Царайлаг өдрүүд” МУСК
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.26-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 51-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.4-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /3-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /3-р хичээл/
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "17 нас" СОАК 6-р анги
  • 11:15
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /3-р хичээл/
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 18-р анги
  • 13:15
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /3-р хичээл/
  • 13:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /3-р хичээл/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /3-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /3-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 13-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.27-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-р анги
  • 19:00
    "17 нас" СОАК 7-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    Cамрын үүр Хүүхэлдэйн киноны тухай
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 19-р анги
  • 23:15
    "Ээж" ОАК 14-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 199,200-р анги
  • 08:20
    "Бүтээгчид"
  • 08:30
    "Хархны өгөөш" МУСК
  • 10:25
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 7-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Түмний эх студи үзүүлж байна" - Хурдан морины уралдаан
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 15:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    Содон аялгуу
  • 16:20
    "Бүтээгчид"
  • 16:25
    "Сошиал туршилт"
  • 16:30
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 1,2-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Ахмадын баяр-2019
  • 19:00
    "Нандин эрдэнэ" МУСК
  • 20:55
    Содон аялгуу
  • 21:00
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хошин шог
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    "Нандин эрдэнэ" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 9-12-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 3-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-1" шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Sky шилтгээн" СОАК 4-р анги
  • 17:10
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 11-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 13-16-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 4-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 4-р анги
  • 21:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг 1-р дугаар
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-1/ 4-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 134-р анги
  • 00:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг 1-р дугаар
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 11:10
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Golf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 13:30
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • 15:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 16:25
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Сумын атаман" МУСК
  • 18:15
    ХХ хөтөлбөр
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "15 раунд" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Бид мартахгүй" МУСК
  • 23:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Бизнес толь"
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 19-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:12
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:10
    Миний охин СуЁн ОАУСК 20-р анги
  • 23:20
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:45
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Намрын Хит -2019 промо
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Ахмадын баяр -2019
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Түрс ОАК 3-р анги
  • 12:00
    Намрын Хит -2019 промо
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Ахмадын баяр -2019
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Намрын Хит -2019 промо
  • 18:40
    "Галзуу хот" шоу драм үзүүлж байна
  • 19:00
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 19:30
    Түрс ОАК 4-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Намрын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ахмадын баяр -2019
  • 22:15
    Аки башё
  • 22:50
    Залуу эмч нар ОАК 4-р анги
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 10:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.8-р анги)
  • 11:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:40
    "Өндгөн толгойт" кино бүтсэн түүх
  • 12:00
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • 14:05
    "Ай Карли" ОАК (II.20,21-р анги)
  • 15:00
    "Өшөө авагчид (The Avengers)" УСК
  • 17:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Admin Z" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (II.22,23-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.9-р анги)
  • 21:30
    "Өшөө авагчид: Ултроны эрин үе (Avengers: Age of Ultron)" УСК
  • 00:10
    "Төмөр хүн 3 (Iron Man 3)" УСК
  • 02:20
    "Ай Карли" ОАК (II.22,23-р анги)
  • 03:10
    "Admin Z" МУСК
  • 04:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.9-р анги)
  • 05:20
    "Өшөө авагчид: Ултроны эрин үе (Avengers: Age of Ultron)" УСК
  • 07:35
    "Ай Карли" ОАК (II.20-23-р анги)

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Чимх инээд" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Сайн найзууд" УСК
  • 12:30
    "Тэд жаргалтай байх эрхтэй "
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 4 хэсэг
  • 14:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 15:40
    "Талархал" ток шоу
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Яараад яахав дээ" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Учралын баяр-2" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Алдагдсан хот" УСК
  • 23:00
    "Чимх инээд" үзүүлж байна
  • 23:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 8-р анги
  • 11:05
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:35
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:35
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:05
    "Монголоо дуулъя" теле концерт
  • 17:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:30
    TED-x Royal
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    My-UB нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 9-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-9"
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 44-р анги
  • 12:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 5-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Alicia Keys: "Live concert-2019" тоглолт
  • 17:00
    "Би амьдралд хайртай"
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 20:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК Төгсгөлийн 45-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-9"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:38
    "Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Тэнд хэн байна вэ?”
  • 09:20
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мини нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Далайгаар аялагч” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:25
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх”
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "X лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Явлаа, ирлээ
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Сүлд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Халхын голын байлдааны 80 жилийн ойд зориулав
  • 14:20
    Эрүүл мал-Монголын баялаг
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 19:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг: Сүүний салбарын бодлого, хууль эрхзүйн орчин, тулгамдсан асуудлууд, гарц шийдэл.../давталт/
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 09:10
    "Тоглолтын цаг"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эх орон бидний зүрх" Баримтад кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 45 -р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Таны амралтанд
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 14:55
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 46 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:05
    "Ярилцах цаг"
  • 20:25
    "Хянах цаг"
  • 20:40
    Монголын сайхан орноор
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Тахианы өд "ХОАК 47,48 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    DUNK CONTEST: 1991 NBA
  • 01:30
    DUNK CONTEST: 1992 NBA
  • 02:00
    HARDWOOD CLASSICS 1988 NBA ALL-STAR GAME
  • 04:00
    DUNK CONTEST: 1993 NBA
  • 04:30
    DUNK CONTEST: 1994 NBA
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 1996 NBA ALL-STAR GAME
  • 07:00
    DUNK CONTEST: 2000 NBA
  • 07:30
    DUNK CONTEST: 2001 NBA
  • 08:00
    HARDWOOD CLASSICS 1991 NBA ALL-STAR GAME
  • 10:00
    NBA GAMETIME LIVE
  • 10:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 11:00
    DUNK CONTEST: 2002 NBA
  • 11:30
    DUNK CONTEST: 2003 NBA
  • 12:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 12:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:00
    HARDWOOD CLASSICS 1992 NBA ALL-STAR GAME
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    DUNK CONTEST: 2000 NBA
  • 16:30
    DUNK CONTEST: 2001 NBA
  • 17:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:00
    HARDWOOD CLASSICS 1991 NBA ALL-STAR GAME
  • 20:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    DUNK CONTEST: 2002 NBA
  • 21:30
    DUNK CONTEST: 2003 NBA
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS 1992 NBA ALL-STAR GAME

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2015-2016
  • 11:00
    ONEFC: ENTER THE DRAGON 2019
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №36: АРСЕНАЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2003/04
  • 14:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №36: АРСЕНАЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2003/04
  • 17:00
    МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2015-2016
  • 19:00
    ONEFC: ENTER THE DRAGON 2019
  • 22:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ӨДӨР 4
  • 11:30
    "PRO QUAILIFER MONGOLIA" ТЭМЦЭЭН
  • 16:00
    FIVB MEN ХЭСЭГ БРАЗИЛ - ИРАН
  • 19:00
    БРАЗИЛ - МОНТЕНЕГРО САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН
  • 22:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №4
  • 22:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 23:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC ДОС ЭНЖОС-ЛИЙ
  • 12:00
    ONE: ШАНХАЙ-ENTER THE DRAGON
  • 15:00
    CONOR MCGREGOR: NOTORIOUS БАРИМТАТ КИНО
  • 16:30
    ЖҮДО ТЕЛ АВИВЫН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1372
  • 21:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #37
  • 21:30
    UFC МОЙЧАНО-ЖУН

Сүлд ТВ

  • 08:05
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    "World music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Монгол Тулгатны 100 эрхэм” - М.Даваажаргал
  • 18:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Хурдан морины уралдаан
  • 21:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 4-р хэсэг
  • 22:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    Бооржиагийнхан ОАК /2-р анги/
  • 23:00
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 30
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 19, 20
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 10/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 6-р анги
  • 11:20
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 33, 34-р анги
  • 13:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 25, 26-р анги
  • 14:05
    "Танхай номлогч" ОАК 9-р анги
  • 15:15
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.42-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 35, 36-р анги
  • 18:45
    Задгай блок
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 27, 28-р анги
  • 20:15
    Задгай блок
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Танхай номлогч" ОАК 10-р анги
  • 21:45
    Задгай блок
  • 21:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.43-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 7-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 10-р анги
  • 01:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 27, 28-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-Л.А КЛИППЕРС ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №3
  • 04:00
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    БОСТОН-ИНДИАНА ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №3
  • 08:00
    PL NETBUSTERS №4
  • 08:30
    ЭВЕРТОН-ВОТФОРД 2-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    "FINDING GIANNIS" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:00
    ХЬЮСТОН-ЮТА ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №3
  • 13:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №36: АРСЕНАЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2003/04
  • 13:30
    НОРВИЧ-ЧЕЛСИ 3-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    "2018 WARRIORS CHAMPIONSHIP" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ PART 2
  • 16:00
    ТОРОНТО-ОРЛАНДО ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №4
  • 18:00
    PL WORLD №3
  • 18:30
    ЛЭСТЕР-БОРНМУТ 4-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    "WAY WE BALL: CHINA" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:00
    ОРЛАНДО-ТОРОНТО ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №5

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:28
    “Цэцэгс” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 08:20
    Star`s shop
  • 08:28
    Найзын яриа /Ээждээ туслах төлөө мөнгө авах нь муухай/
  • 08:30
    “Үндэсний үйлдвэрлэгч ба цахим их дэлгүүр”
  • 08:50
    Гадаад дууны цаг
  • 09:30
    Кино бидний амьдралд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 10,11-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Хөгжмийн ертөнц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    “Үндэсний үйлдвэрлэгч ба цахим их дэлгүүр” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Зочны цаг
  • 13:45
    Хөрөг нэвтрүүлэг /МУГЖ Т.Цэнпилмаа/
  • 14:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:10
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 16:15
    Хошин хөтөлбөр
  • 16:30
    Кино бидний амьдралд
  • 16:50
    Олзтой өдөр
  • 17:00
    “Дуурийн ханхүү” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:00
    Star`s shop
  • 18:05
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 12-р анги
  • 19:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:20
    “Олз”-ын зочин
  • 19:35
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 20:00
    Нэгийг харьцах нэг /Ярилцлагын нэвтрүүлэг/
  • 21:00
    Зочны цаг
  • 21:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:40
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 13-р анги
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:35
    Шөнийн зураглал
  • 22:40
    Төрийн дуулал
  • 23:37
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн Өргөн сумын Аймгийн алдарт уяач Б. Хүүхнээ
  • 07:55
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Хөлбөмбөгийн 1978, 1982 оны ДАШТ
  • 08:35
    Хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээний тойм
  • 08:55
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн-шууд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх: 1984 оны идэрчүүдийн улсын аварга “Сүхбаатар” баг-шууд
  • 22:20
    Хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээний тойм
  • 22:35
    Зочныярилцлага
  • 23:05
    Талын салхи 2019 наадам

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    БАХАРХАЛ 3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА БАГ
  • 21:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 58-р анги
  • 11:50
    “Робот сумо 2014” олон улсын тэмцээнээс...
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Робот сумо 2014” олон улсын тэмцээнээс...
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Аригато хэйсэй” аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 59-р анги
  • 19:30
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 59-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

IX/2310:20

TV7

"Лондон хотын сүйрэл" УСК

IX/2310:30

MovieBox

"Царайлаг өдрүүд" МУСК

IX/2306:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр