МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн агшин
  • 10:00
    Эрхзүйн хөтөч
  • 10:20
    “Нүүдэлчин багачууд” Хүүхдийн язгуур урлагийн их наадмаас... /4-р хэсэг/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Монголын түүх
  • 15:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 15:50
    Өв Эрдэнэ
  • 16:00
    “Улаан уулс” Оросын олон ангит кино 7-р анги
  • 16:50
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 17:30
    Урлан
  • 17:40
    “Алсын хараа 25” Хот ба хөдөө- Бүсчилсэн хөгжил
  • 18:40
    Хэлмэгсдийн өдөрт зориулав: “Хэлмэгдүүлэлт” баримтат кино
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 22:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 23:20
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 5,6-р анги
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 3-р анги
  • 12:50
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 13:10
    "эрүүл мэндийн даатгал таны амьдралд"
  • 13:30
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:00
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 43,44-р анги
  • 17:30
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 7,8-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 4-р анги
  • 21:10
    "ам нээвэл" ярилцлага /уих дахь ман-ын бүлгийн дарга д.тогтохсүрэн/
  • 22:10
    "агуу хайр" японы олон ангит киноны кино 1-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    business news
  • 10:05
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 10:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    ахмадын баяр - 2019
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "би сөхрөхгүй" соак 20-р анги
  • 12:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "сайн, муу хулгайч" соак 30-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "дуулах өдөр - дуун цэнгүүн"
  • 16:00
    "miss mongolia - 2019"
  • 17:00
    ахмадын баяр - 2019
  • 17:15
    хошин шог
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    эрдэнэт хот - медипас эмнэлэг
  • 19:00
    "нар сарны тэврэлт" соак 1-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 31-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Байгалийн зураглаачид” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 25-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:30
    “Гялаалай” теле шоп
  • 09:45
    “Хөвгүүд” олон ангит УСК,5-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Тоо юу сүлд үү?” 1-р хэсэг /давталт/
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат
  • 14:20
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 43-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Бүнээ сүнээ хоёр” танин мэдэхүйн хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 16:40
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 25-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:15
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 33-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Спортын мэдээ мэдээлэл” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Энэ Их Хурал Үндсэн хуулийн өөрчлөлтийг хийх чадамжтай юу?” /шууд хэлэлцүүлэг /
  • 22:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК, 2-р анги
  • 22:30
    “Тоо юу сүлд үү?” 2-р хэсэг
  • 23:10
    “Шаазангийн нууц” баримтат кино
  • 00:00
    Гадаад мэдээ
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Бали бурхадын бүтээл” баримтат кино
  • 02:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" ОАК 2-р анги
  • 09:10
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Анирлагч" МУСК
  • 12:30
    "Healty talk" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 471,472-р анги
  • 14:10
    "Хөтөч" ОАК 3-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 5-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 473,474-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Аригатоо Хэйсэй - Токиод ирлээ" аяллын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Action" Making movie нэвтрүүлэг "37-р точка" (1)
  • 21:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 6-р анги
  • 21:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    сонголт-21 оак
  • 10:50
    мөнхийн хайр-1 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    ахмадын баяр 2019
  • 13:15
    гэр-29 оак
  • 14:00
    адтай жаалууд 3-4 оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-5 оак
  • 19:15
    ахмадын баяр 2019
  • 19:30
    гэр-30 оак
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр -2 оак
  • 22:45
    сонголт-22 оак
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Чех - Грек 2-р шат FIBA ДАШ /давталт/
  • 08:00
    Доминикан - Литва 2-р шат FIBA ДАШ /давталт/
  • 10:00
    АНУ - Бразил 2-р шат FIBA ДАШТ /давталт/
  • 12:00
    Франц - Австрали 2-р шат FIBA ДАШ /давталт/
  • 14:00
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /Алтанцэцэг/
  • 14:35
    “Road to China” тусгай дугаар
  • 15:35
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.12/
  • 16:00
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /6/
  • 16:30
    Монгол - Тажикстан ДАШТ Урьдчилсан шат /шууд/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:30
    Шөвгийн 8 FIBA ДАШТ /шууд/
  • 23:20
    World cup highlights show /шууд/
  • 00:55
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /Батцэнгэл/
  • 01:25
    “Сайн уу амьдрал минь 2” МУСК
  • 03:40
    FIBA ДАШТ 2019
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.24-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.2-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /2-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /2-р хичээл/
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "17 нас" СОАК 4-р анги
  • 11:15
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 11:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /2-р хичээл/
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 16-р анги
  • 13:15
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /2-р хичээл/
  • 13:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /2-р хичээл/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Syndicate" talk нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /2-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /2-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 11-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.25-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 13-14-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.3-р анги
  • 19:00
    "17 нас" СОАК 5-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн цаг
  • 20:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Ирээдүй 2.0: Гүний уурхайг хэрхэн цогцлоодог вэ?
  • 20:50
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 17-р анги
  • 23:10
    "Ээж" ОАК 12-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 195,196-р анги
  • 08:20
    "Сошиал туршилт"
  • 08:30
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 10:25
    "Содон аялгуу"
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 5-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Түмний эх студи үзүүлж байна" - Хурдан морины уралдаан
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:20
    "Содон аялгуу"
  • 15:30
    Кино миний амьдрал
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:20
    "Сошиал туршилт"
  • 16:25
    "Бүтээгчид"
  • 16:30
    "Тахианы өд" ОАК 55,56-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Ахмадын баяр-2019
  • 19:00
    "Надад итгээч" МУСК
  • 20:55
    "Сошиал туршилт"
  • 21:00
    Хошин шог
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Надад итгээч" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 1-4-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 1-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-1" шоу нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Sky шилтгээн" СОАК 2-р анги
  • 17:10
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 10-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 5-8-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 2-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг 1-р дугаар
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-1/ 2-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 132-р анги
  • 00:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг 1-р дугаар
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Газар шороо" МУСК
  • 11:35
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Түмний байр" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 13:30
    "Загийн алим" МУСК
  • 15:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Ард аюуш" МУСК
  • 23:25
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Бизнес толь"
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 17-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:12
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 22:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 18-р анги
  • 23:15
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:50
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хошин цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:10
    Ахмадын баяр -2019
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 11:00
    Аки башё
  • 11:30
    Бизнес Амжилт
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Ахмадын баяр -2019
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    "Галзуу хот" шоу драм үзүүлж байна
  • 19:00
    Түрс ОАК 2-р анги
  • 20:00
    Намрын Хит -2019 промо
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Намрын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ахмадын баяр -2019
  • 22:15
    Аки башё
  • 22:50
    Залуу эмч нар ОАК 2-р анги
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Өндгөн толгойт" кино бүтсэн түүх
  • 11:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.6-р анги)
  • 12:10
    "Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: The Dark World)" УСК
  • 14:05
    "Ай Карли" ОАК (II.16,17-р анги)
  • 15:00
    "Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК
  • 17:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (II.18,19-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.7-р анги)
  • 21:30
    "Ахмад Америк: Өвлийн цэрэг (Captain America: The Winter Soldier)" УСК
  • 00:10
    "Ахмад Америк: Анхны өшөө авагч (Captain America: First Avenger)" УСК
  • 02:20
    "Ай Карли" ОАК (II.18,19-р анги)
  • 03:10
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 04:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.7-р анги)
  • 05:20
    "Ахмад Америк: Өвлийн цэрэг (Captain America: The Winter Soldier)" УСК
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (II.16-19-р анги)

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Чимх инээд" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Гэмт хэрэг" УСК
  • 12:20
    "Хэлэлцүүлэг – Хүүхдийн хамгаалал"
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 2 хэсэг
  • 14:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 15:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Багш хөгжлийн академи -2019" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Яараад яахав дээ" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Digital student - 2019"
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 23:10
    "Чимх инээд" үзүүлж байна
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 6-р анги
  • 11:05
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    Учралын баяр - 2
  • 17:35
    Нийгмийн хариуцлага
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:55
    TED-x Royal
  • 19:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 7-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-7"
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 42-р анги
  • 11:50
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 3-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    U2: "Live in Monaco" тоглолт
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 20:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 43-р анги
  • 21:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 4-р анги
  • 23:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-7"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:38
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Ай күү” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 14:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мини нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:20
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 19:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Явлаа, ирлээ
  • 10:20
    Онцлох зочин
  • 10:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Улс төрийн хилмэгдүүлэлт ба-Цагаатгал
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын аялал жуулчлал...”
  • 19:30
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Хот ба хөдөө-Бүсчилсэн хөгжил...
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 08:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 41 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Далай лам" Баримтад кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 42 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:30
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:25
    "Хянах цаг"
  • 20:40
    Таны амралтанд
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Тахианы өд "ХОАК 43,44 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2019 NAISMITH MEMORIAL BASKETBALL HALL OF FAME CEREMONY
  • 03:00
    NBA SPECIAL DAVID STERN: 30 YEARS
  • 04:00
    NBA SPECIAL WILT 100
  • 05:00
    SHAQ & YAO: CENTERS OF THE UNIVERSE
  • 05:30
    NBA ROUNDTABLE: LEGENDS JOURNEY
  • 06:00
    BILL RUSSELL: RED AND ME
  • 06:30
    RODMAN REVEALED
  • 07:00
    DUNK CONTEST: 1976/1984
  • 07:30
    DUNK CONTEST: 1985 NBA
  • 08:00
    HARDWOOD CLASSICS 2009 NBA ALL-STAR GAME
  • 10:00
    DUNK CONTEST: 1986 NBA
  • 10:30
    DUNK CONTEST: 1987 NBA
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS 1993 NBA ALL-STAR GAME
  • 13:00
    DUNK CONTEST: 1988 NBA
  • 13:30
    DUNK CONTEST: 1989 NBA
  • 14:00
    HARDWOOD CLASSICS 2000 NBA ALL-STAR GAME
  • 15:30
    DUNK CONTEST: 1976/1984
  • 16:00
    DUNK CONTEST: 1985 NBA
  • 16:30
    DUNK CONTEST: 1986 NBA
  • 17:00
    HARDWOOD CLASSICS 2009 NBA ALL-STAR GAME
  • 19:00
    DUNK CONTEST: 1987 NBA
  • 19:30
    DUNK CONTEST: 1988 NBA
  • 20:00
    HARDWOOD CLASSICS 1993 NBA ALL-STAR GAME
  • 22:00
    DUNK CONTEST: 1989 NBA
  • 22:30
    DUNK CONTEST: 1990 NBA
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS 2000 NBA ALL-STAR GAME

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    СВОНСИ-МАН.ЮНД PL 2015-2016
  • 11:00
    ONEFC: TOKYO NEW ERA 2019
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 14:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 16:30
    СВОНСИ-ТАН.ЮНД PL 2015-2016
  • 18:30
    ONEFC: TOKYO NEW ERA 2019
  • 21:30
    БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ӨДӨР 2
  • 11:30
    МОНГОЛ БАХАРХАЛЫН ӨДРИЙН БАРИЛДААН
  • 16:30
    FIVB MEN ХАГАС ШИГШЭЭ АНУ - БРАЗИЛ
  • 19:30
    ЙОРДАН - ФРАНЦ САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 21:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №2
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2007 ОН
  • 23:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #6

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC ВЕРДУМ-ТИБУРА
  • 12:00
    ONE: БАНГКОК-KINGDOM OF HEROES
  • 15:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1046
  • 17:00
    ЖҮДО ХӨХ ХОТЫН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2
  • 19:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #25
  • 20:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 ТОЙМ
  • 20:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #26
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-6
  • 21:30
    MFC-2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    Луйварчид ОАК /7-р анги/
  • 09:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг /Хөөрөг/
  • 10:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 1-р хэсэг /давталт/
  • 11:50
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 15:30
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Аргамжаа МУСК
  • 17:10
    "Амьдрал" баримтат кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р хэсэг/
  • 21:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Луйварчид ОАК /8-р анги/
  • 22:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 28
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 15, 16
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 8/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 4-р анги
  • 11:20
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 29, 30-р анги
  • 13:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 21, 22-р анги
  • 14:20
    "Танхай номлогч" ОАК 7-р анги
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:40
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.40-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 31, 32-р анги
  • 18:50
    Задгай блок
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 23, 24-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:25
    Задгай блок
  • 20:30
    "Танхай номлогч" ОАК 8-р анги
  • 21:45
    Задгай блок
  • 21:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.41-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 5-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 8-р анги
  • 01:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 23, 24-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-МАН ЮТД 2-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    TRUE NORTH - TRUST THE PROCESS БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 11:30
    ВЕНЕСУЭЛ-КОТ Д'ИВУАР САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 13:30
    PL NETBUSTERS №2
  • 14:00
    А.ВИЛЛА-ЭВЕРТОН 3-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    "BBALLOGRAPHY - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:30
    ГЕРМАН-КАНАД САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №34: МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ 1999/00
  • 19:00
    ЧЕЛСИ-ШЕФФИЛД 4-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №5 2019/20
  • 22:00
    ЙОРДАН-СЕНЕГАЛ САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:28
    “Цэцэгс” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:58
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    9-р сарын цаг агаарын урьдчилсан төлөв
  • 08:04
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Гадаад дууны цаг
  • 08:57
    “Macro room” үзүүлж байна
  • 09:00
    “Ан гөрөө-2” баримтат кино /Торгоны зам кино, телевизийн төсөл/
  • 09:45
    “Бүтээлч хүмүүн” хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:05
    Харандааны адал явдал
  • 10:10
    Монгол дууны хит /дуучин С.Хишигжаргал/
  • 10:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 6,7-р анги
  • 12:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:10
    Орос дууны цаг
  • 12:25
    “Луйвар” МУСК
  • 13:55
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:00
    Home shopping
  • 14:20
    Гадаад дууны цаг
  • 15:20
    “Он цагийн хэлхээс” цуврал ярилцлага
  • 16:00
    Зочны цаг
  • 16:20
    Монгол дууны хит /Дуучин Болор-Уянга/
  • 16:40
    9-р сарын цаг агаарын урьдчилсан төлөв
  • 16:44
    “Хөгжмийн хоёрол” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Монгол-Унгар-Швед /урлагийн нэвтрүүлэг/
  • 18:00
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:05
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 18:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 8-р анги
  • 19:15
    “Macro room” үзүүлж байна
  • 19:20
    Дэлхийд яагаад цаг уурч хэрэгтэй вэ? /Таны танин мэдэхүйд зориулав/
  • 19:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:33
    “Macro room” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Зочны цаг”
  • 20:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:40
    “Хурган чих” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:35
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:40
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 9-р анги
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:50
    Төрийн дуулал
  • 22:52
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Бахархал: Монголын тамирчдын болон Олон улсын олимпын өдрөөс
  • 07:40
    Redbull- үзүүлжбайна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 08:30
    Эрийн хийморь: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 09:25
    Спорт таны амралтанд: “Алтан заамар-2019” Боксын аварга шалгаруулах Олон улсын тэмцээн
  • 10:25
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 10:55
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээний нээлт-шууд
  • 13:05
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг-шууд
  • 20:05
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1930, 1950 он
  • 20:40
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Ч. Гочоосүрэн
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:25
    Бахархал: Автоспортынмастер Э. Батнайрамдал
  • 22:00
    Хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээний тойм
  • 22:15
    Спорттаныамралтан:”Автохим 2019” мастеркроссуралдаан

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3Х3 АЗИЙН КЛУБУУДЫН АВАРГА
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    "НЭГИЙН ЭСРЭГ НЭГ" Э.ДӨЛГӨӨН
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 56-р анги
  • 11:50
    “Робот сумо 2014” олон улсын тэмцээнээс...
  • 13:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Робот сумо 2014” олон улсын тэмцээнээс...
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Аригато хэйсэй” аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 57-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 57-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

IX/2310:20

TV7

"Лондон хотын сүйрэл" УСК

IX/2310:30

MovieBox

"Царайлаг өдрүүд" МУСК

IX/2306:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр