МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Зогсошгүй”
  • 10:00
    “Бямба гарагийн саятан”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Нүүдэлчин багачууд” Хүүхдийн язгуур урлагийн их наадмаас... /3-р хэсэг/
  • 14:40
    “Хайрлаарай”
  • 15:30
    “Уяхан замбуу тивийн наран” тасралт үгүй эгшиглэсээр...
  • 16:00
    “Улаан уулс” Оросын олон ангит кино 6-р анги
  • 16:50
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 17:40
    “Анхаарах өнцөг” Мах магнаг болсны учир
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:20
    Улаанбаатар дулааны сүлжээ төрийн өмчит хувьцаат компани үзүүлж байна: “Илч түгээсэн 60 жил”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Гүний уурхай
  • 21:10
    “Алсын хараа 25” Хот ба хөдөө- Бүсчилсэн хөгжил
  • 22:10
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:05
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 23:35
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 3,4-р анги
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 2-р анги
  • 13:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:00
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 41,42-р анги
  • 17:30
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 5,6-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 3-р анги
  • 21:10
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 21:30
    "эрүүл мэндийн даатгал таны амьдралд"
  • 21:50
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 43,44-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    business news
  • 08:15
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:20
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "би сөхрөхгүй" соак 19-р анги
  • 12:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    business news
  • 13:35
    "сайн, муу хулгайч" соак 29-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "miss mongolia - 2019"
  • 16:20
    "дуулах өдөр - дуун цэнгүүн"
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    business news
  • 17:20
    "japan video topics"
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "улаанбаатар дулааны сүлжээ 60 жил" баримтат кино
  • 19:00
    "би сөхрөхгүй" соак 20-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 30-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Бага гариг хөнөөлт нөлөө” баримтат кинo
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 24-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Хөвгүүд” олон ангит УСК,4-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 12:50
    Зураглал
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    “Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:40
    “Хошин шог үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 42-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:25
    “Бүнээ сүнээ хоёр” танин мэдэхүйн хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • 16:30
    Дулааны цахилгаан станцын ойд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:15
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 32-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдрийн зочин
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК, 1-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:35
    “Тоо юу сүлд үү?” 1-р хэсэг
  • 23:10
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ
  • 00:30
    “Байгалийн зураглаачид” баримтат кино
  • 01:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" ОАК 1-р анги
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Чулуун харшид болсон гэмт хэрэг" УСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 469,470-р анги
  • 14:10
    "Хөтөч" ОАК 2-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 4-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 471,472-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Эрдэнэт Медипас” сурвалжлага
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 5-р анги
  • 23:10
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news тойм
  • 09:00
    хаагдсан нь уск
  • 10:30
    эсэргүү уск
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    үүргэвчтэй аялал: египет
  • 14:00
    монголын орон зай
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-4 оак
  • 19:30
    гэр-29 оак
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-1 оак
  • 22:45
    сонголт -21 оак
  • 23:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Венесуэл - ОХУ 2-р шат FIBA ДАШТ /давталт/
  • 08:00
    Пуэрто Рико – Итали 2-р шат FIBA ДАШТ /давталт/
  • 10:00
    Польш - Аргентин 2-р шат FIBA ДАШТ /давталт/
  • 12:00
    Испани - Серби 2-р шат FIBA ДАШТ /давталт/
  • 14:00
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /19/
  • 15:05
    FIBA ДАШТ 2019
  • 15:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.11/
  • 15:45
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /5/
  • 16:10
    Чех - Грек 2-р шрат FIBA ДАШТ /шууд/
  • 18:45
    FIBA ДАШТ 2019
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    АНУ - Бразил 2-р шрат FIBA ДАШТ /шууд/
  • 23:00
    World cup highlights show /шууд/
  • 00:35
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /Алтанцэцэг/
  • 01:05
    Мэдээ
  • 01:45
    “Амьсгалаа түгж” УСК
  • 03:45
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.23-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.1-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /2-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /2-р хичээл/
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "17 нас" СОАК 3-р анги
  • 11:10
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 11:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /2-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 15-р анги
  • 13:15
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /2-р хичээл/
  • 13:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /2-р хичээл/
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /2-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /2-р хичээл/
  • 16:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 10-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.24-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.2-р анги
  • 19:00
    "17 нас" СОАК 4-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн цаг
  • 20:40
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 21:00
    "Syndicate" talk
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 16-р анги
  • 23:15
    "Ээж" ОАК 11-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 193,194-р анги
  • 08:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:30
    "Миний хайр" МУСК
  • 10:25
    Сошиал туршилт
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 4-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    МУАУМалчин Р.Ганбаатарын цолны мялаалга - Өмнөговь аймгийн Мандал-Овоо сум
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:25
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Бүтээгчид"
  • 16:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:25
    "Содон аялгуу"
  • 16:30
    "Тахианы өд" ОАК 53,54-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Кино миний амьдрал
  • 19:00
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 20:55
    "Бүтээгчид"
  • 21:00
    Хошин шог
  • 22:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 5-р анги
  • 23:00
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 49-52-р анги
  • 10:30
    "Бугсү буцаж ирсэн нь" СОАК 16-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-1" шоу нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Sky шилтгээн" СОАК 1-р анги
  • 17:10
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 9-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 1-4-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 1-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 1-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-1/ 1-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 131-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн онцлох /давталт/
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 11:20
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн онцлох /давталт/
  • 13:30
    "Дэгдээхий нас" МУСК
  • 14:40
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 15:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 15:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:10
    ХХ хөтөлбөр
  • 16:45
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:15
    "Тоглож болохгүй нас" МУСК
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 20:35
    "Түмний байр" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Газар шороо" МУСК
  • 23:25
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:40
    "Бизнес толь"
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 07:10
    Фобос айдсын клуб УСК
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Миний охин СуЁн 16-р анги /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 12:20
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 22:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 17-р анги
  • 23:15
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:45
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Аки башё
  • 10:50
    Бизнес Амжилт
  • 11:20
    Дуулах өдөр
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Хилийн цэргийн 0198-р анги нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Түрс ОАК 1-р анги
  • 19:50
    Өртөөлөн өртөөлөх хөгжлийн түүчээ
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё
  • 22:10
    Залуу эмч нар ОАК 1-р анги
  • 23:10
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Аяллын тойрог
  • 01:10
    Зөв сонголт
  • 01:40
    Бизнес Амжилт
  • 02:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Ай Карли" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 07:50
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.5-р анги)
  • 08:40
    "Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК
  • 10:40
    "Ахмад Америк: Анхны өшөө авагч (Captain America: First Avenger)" УСК
  • 12:50
    "Өшөө авагчид (The Avengers)" УСК
  • 15:20
    "Төмөр хүн 3 (Iron Man 3)" УСК
  • 17:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (II.16,17-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.6-р анги)
  • 21:30
    "Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: The Dark World)" УСК
  • 23:45
    "Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК
  • 01:45
    "Ай Карли" ОАК (II.14-17-р анги)
  • 03:15
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 04:45
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.6-р анги)
  • 05:30
    "Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: The Dark World)" УСК
  • 07:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (II.14-17-р анги)

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хайрлаж болох уу" МУСК
  • 12:10
    "Эх орон 100 100" лекц
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 1 хэсэг
  • 14:00
    "Админ Z" МУСК
  • 15:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Багш хөгжлийн академи -2018" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Яараад яахав дээ" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Учралын баяр-2" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Гэмт хэрэг" УСК
  • 23:10
    "Чимх инээд" үзүүлж байна
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Валериан ба мянган гарагсийн хот" УСК
  • 12:15
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    My-UB нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:45
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-6"
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 41-р анги
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:30
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 2-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Arena Pula 2018 " тоглолт
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 20:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 42-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-6"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Мати дада” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Da Vinci Kids – "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Вингс Клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    " Монкарт " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    “Ай күү” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    “Ай күү” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci learning- "Бүх зүйл” баримтат кино
  • 14:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мини нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:22
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 19:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Онцгой дуудлага
  • 10:20
    Зураглал
  • 10:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм, тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Монгол, Куба, Латин Америкийн харилцаа” Ахмад дипломатч Г.Төмөрчулуун
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна /давталт/
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:15
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 09:45
    Монголын сайхан орноор
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Ярилцах цаг"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 39 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 40 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Монголын сайхан орноор
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Таны амралтанд
  • 19:40
    Монголын сайхан орноор
  • 19:55
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Тахианы өд "ХОАК 41,42 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    HALL OF FAME RED CARPET SHOW - TAPE
  • 01:00
    2019 NAISMITH MEMORIAL BASKETBALL HALL OF FAME CEREMONY
  • 04:00
    WNBA: LAS VEGAS VS. PHOENIX LIVE
  • 06:00
    ONE ON ONE WITH AHMAD MICHAEL JORDAN
  • 07:00
    NBA GAMETIME LIVE
  • 07:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 08:00
    NBA SPECIAL WILT 100
  • 09:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 09:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 10:00
    SHAQ & YAO: CENTERS OF THE UNIVERSE
  • 10:30
    NBA ROUNDTABLE: LEGENDS JOURNEY
  • 11:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 11:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 12:00
    BIG GAME JAMES WORTHY
  • 12:30
    RODMAN REVEALED
  • 13:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:00
    BILL RUSSELL: RED AND ME
  • 14:30
    SHAQTIN A FOOL: OLD SCHOOL
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    ONE ON ONE WITH AHMAD MICHAEL JORDAN
  • 17:00
    WNBA: LAS VEGAS VS. PHOENIX TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    WNBA: LAS VEGAS VS. PHOENIX TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    HALL OF FAME RED CARPET SHOW - TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВЕСТ ХЭМ PL 2015-2016
  • 11:00
    ONEFC: CLASH OF LEGENDS 2019
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №32: ДЕРБИ-АРСЕНАЛ 1997/98
  • 14:30
    ГОЛДЕН СТЕЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 16:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВЕСТ ХЭМ PL 2015-2016
  • 18:30
    ONEFC: CLASH OF LEGENDS 2019
  • 21:30
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЕН СТЕЙТ ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №32: ДЕРБИ-АРСЕНАЛ 1997/98

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ӨДӨР 1
  • 11:30
    БӨХ БИЛЭГТ ДЭВЖЭЭНИЙ НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 14:30
    FIVB MEN ХАГАС ШИГШЭЭ ПОЛЬШ - ОХУ
  • 16:30
    СЕРБИ - ФИЛИППИН САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 18:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №1
  • 19:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 19:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 20:00
    ГЕРМАН-КАНАД (ШУУД) САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2006 ОН
  • 23:00
    "НААДАМ 2019" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 219 КИБОРГ-ХОЛМ
  • 12:00
    ONE: МАНИЛА-HEROES OF HONOR
  • 15:00
    WWE MONDAY RAW 1371
  • 17:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-3
  • 17:30
    ЖҮДО ХӨХ ХОТЫН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 20:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 1
  • 21:00
    UFC 242: ХАБИБ-ПОЙРИЕР

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:00
    Луйварчид ОАК /6-р анги/
  • 10:00
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 12:00
    “Мөнгөний ноёрхол”Баримтат кино 1-р анги
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гоёл -2019
  • 15:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    “Булингар” МУСК
  • 16:50
    "Өв соёл"
  • 17:00
    "Амьдрал" баримтат кино
  • 18:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 1-р хэсэг
  • 21:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Луйварчид ОАК /7-р анги/
  • 23:00
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 28
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 13
  • 08:30
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 3-р анги
  • 11:30
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 27, 28-р анги
  • 13:10
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 19, 20-р анги
  • 14:30
    "Танхай номлогч" ОАК 6-р анги
  • 15:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 26/
  • 16:05
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.39-р анги
  • 17:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 29, 30-р анги
  • 18:50
    Задгай блок
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 21, 22-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:25
    Задгай блок
  • 20:30
    "Танхай номлогч" ОАК 7-р анги
  • 21:55
    Задгай блок
  • 22:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.40-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 4-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 7-р анги
  • 01:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 21, 22-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    НИГЕРИ-КОТ Д'ИВУАР САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 02:00
    ВОТФОРД-БРАЙТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    ТУНИС-ФИЛИППИН САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 06:00
    ЧЕЛСИ-ЛЭСТЕР 2-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    "TRUE NORTH - ROOTS AND RISE" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 08:30
    КАНАД-ЙОРДАН САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 10:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 11:00
    ВОТФОРД-ВЕСТ ХЭМ 3-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    "TRUE NORTH - KING NATION" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 13:30
    ГЕРМАН-СЕНЕГАЛ САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 15:30
    PRODUCTION TIME
  • 15:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 16:00
    ЙОРДАН-СЕНЕГАЛ (ШУУД) САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 18:00
    PL NETBUSTERS №1
  • 18:30
    ТУНИС-АНГОЛ САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 20:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 22:00
    БӨРНЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 4-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:28
    “Мөөг” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    9-р сарын цаг агаарын урьдчилсан төлөв
  • 08:04
    Гадаад дууны цаг
  • 09:00
    “Он цагийн хэлхээс” ярилцлагын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:40
    “Цэцэг” танин мэдэхүйн зураглал
  • 09:45
    “Бүтээлч хүмүүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:03
    Найзын яриа /Хог хаясан ганган эгч/
  • 10:05
    Харандааны адал явдал
  • 10:10
    “Дуулах урлаг” дуулах боловсрол олгох танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:36
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:40
    МУСК
  • 11:55
    “Амьтад” танин мэдэхүйн зураглал
  • 12:00
    Орос дууны цаг
  • 12:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:30
    “Дурлалын магистр” МУСК
  • 13:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 14:00
    Монгол-Унгар-Швед /урлагийн нэвтрүүлэг/
  • 14:45
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:55
    “Хөгжмийн хоёрол” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Найзын яриа /Ичиг ичиг/
  • 15:12
    “Хурган чих” баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Ан гөрөө-1” баримтат кино /Торгоны зам кино, телевизийн төсөл/
  • 16:25
    Монгол дууны хит
  • 16:40
    9-р сарын цаг агаарын урьдчилсан төлөв
  • 16:44
    Кино бидний амьдралд
  • 17:05
    Гадаад дууны хит
  • 18:00
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:05
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 6-р анги
  • 19:15
    “Бүтээлч хүмүүн” хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:32
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:35
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 20:00
    “Нэгийг харьцах нэг”ярилцлагын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 20:40
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:50
    “Хурган чих” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:16
    “Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш”
  • 21:18
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:28
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 7-р анги
  • 22:15
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:35
    Төрийн дуулал
  • 22:37
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээтойм /давталт/
  • 07:20
    Спорт-түүх: 1988 оныхөлбөмбөгчид
  • 08:20
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер М. Нандинцэцэг
  • 08:55
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Футзал-шууд
  • 19:05
    Эрийн хийморь: Дорнод аймгаас бэлтгэв
  • 19:55
    Спорт таны амралтанд: Повер мастер кросс-2019 тэмцээн
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Монгол инженер:Үндэсний спортын шинжлэх ухаан теле сэтгүүл
  • 22:00
    Хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээний тойм
  • 22:15
    Спорт таны амралтанд: “Мөнгөн шонхор 2019” мастер кросс уралдаан
  • 23:15
    MNB SPORT мэдээ

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 21:30
    "НЭГИЙН ЭСРЭГ НЭГ" ОУХМ Д.ДЭЛГЭРНЯМ
  • 22:35
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 55-р анги
  • 11:50
    “Робот сумо 2014” олон улсын тэмцээнээс...
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Баримтат кино
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Робот сумо 2014” олон улсын тэмцээнээс...
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 38-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 56-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 56-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

IX/2310:20

TV7

"Лондон хотын сүйрэл" УСК

IX/2310:30

MovieBox

"Царайлаг өдрүүд" МУСК

IX/2306:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр