МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монголын түүх: “1911 оны Үндэсний эрх чөлөөний хувьсгал”
  • 09:00
    “Брюслигийн домог” олон ангит уран сайхны кино 41-45-р анги
  • 12:50
    “Монгол улсын үндсэн хуульд оруулах нэмэлт, өөрчлөлтийн төсөл” цуврал хэлэлцүүлэг-6 /давталт/
  • 14:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:20
    “Сэтгүүлч” ОХУ-ын уран сайхны кино 1-р анги
  • 17:20
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 17:50
    “Тулга наадам-2019”
  • 18:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 19:10
    “Эргэх дөрвөн цаг” Архангай аймгийн Өлзийт сумаас бэлтгэв
  • 19:30
    “Робокон-2019”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /1-р хэсэг/
  • 21:45
    “Тууврын замд” уран сайхны кино

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 76,77,78-р анги
  • 11:40
    "хурандаа земина" оросын оак 4-р бүлгийн 7,8,9-р анги
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-5/
  • 16:30
    "уих-ын цаг"
  • 17:00
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 19-р анги
  • 17:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 79,80,81-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 12-р анги
  • 21:00
    "би" нэвтрүүлэг /фонд/
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 20-р анги
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:10
    business news
  • 12:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "чонын алтан шагай" моак 27,28,29-р анги
  • 15:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:10
    business news
  • 15:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:20
    "сайн, муу хулгайч" соак 10,11,12-р анги
  • 18:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:20
    business news
  • 19:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "чонын алтан шагай" моак 32-р анги
  • 20:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "худалч залуу" муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Бийрийн увидас” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:50
    “Дорнын зурлага”
  • 08:00
    “Балто чонын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:20
    “Босоо хээр” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    “Сарны гөлөг” МУСК
  • 11:30
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Триатлоны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2019” /Архангай аймаг/
  • 12:40
    “Гурван Колбалерос Доналд” хүүхдийн кино
  • 15:00
    “Надын аав мангар” МУСК
  • 16:20
    “Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:50
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “Тод манлай уяачийн мялаалга” наадам
  • 18:20
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,1-р анги
  • 22:30
    “Уулын Төмөр” МУСК
  • 00:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 09:10
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Газар дэлхий" баримтат кино
  • 11:50
    "Healty talk" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Итгэл" ОАК 6-р анги
  • 14:50
    "Итгэл" ОАК 7-р анги
  • 15:40
    "Итгэл" ОАК 8-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    И-ажиллагаа
  • 18:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (22, 23)
  • 19:30
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (13,14)
  • 21:10
    Зөв давалгаа
  • 22:00
    "Хаан" УСК
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    “адтай жаалууд”-21,22 оак
  • 08:40
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “адтай жаалууд”-23,24 оак
  • 10:40
    “адтай жаалууд”-25,26 оак
  • 11:50
    “адтай жаалууд”-27,28 оак
  • 13:00
    “адтай жаалууд”-29,30 оак
  • 14:10
    “сонголт”-1 оак
  • 15:00
    “сонголт”-2 оак
  • 16:50
    “сонголт”-3 оак
  • 17:30
    “сонголт”-4 оак
  • 18:20
    “сонголт”-5 оак
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    “шийдэл” хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    “мөрдөгч” уск
  • 01:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /67-71/
  • 08:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.22-24/
  • 10:00
    “Байерн Мюнхен - Херта Берлин” Бундеслиг /1-р тойргийн давталт/
  • 11:50
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /1-3/
  • 14:50
    “Улаанбаатар - Дэрэн” Мазала дээд лиг 2019 /шууд/
  • 17:05
    Диваажингийн амлалт” ОАК 77,78-р анги
  • 18:25
    “Хятадын бизнес эрхлэгчид 4” Торгоны зам цувралаас
  • 19:25
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ-ий түүх" Баримтат кино
  • 21:00
    Бундеслиг 2019 “Тоглолтын өмнө” /шууд/
  • 21:25
    “Боруссия Дортмунд - Аугсбург” Бундеслиг 1-р тойрог /шууд/
  • 23:45
    Road to China №5, 6
  • 00:05
    Бундеслиг 2019 “Тоглолтын өмнө” /шууд/
  • 00:25
    “Боруссия Мюнхенгладбах - Шальке 04” Бундеслиг 1-р тойрог /шууд/
  • 02:30
    Road to China №1
  • 02:40
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” Хятадад
  • 02:50
    Road to China №2
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.4-5-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.8-9-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 91-92-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК 9-10-р анги
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 51-52-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хоол хүнсийг хамгаалах нь" баримтат кино
  • 17:05
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 93-94-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн цаг
  • 20:50
    "Үүргэвчтэй аялал-2" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Огторгуй ертөнц юунаас бүтдэг вэ?" баримтат кино
  • 23:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Тахианы өд" ОАК 13-р анги
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 14-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 153-157-р анги
  • 13:00
    "Түвшин манлай" МСУХ-ны наадам Сүхбаатар аймгийн Түвшинширээ сум - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:45
    "Бүтээгчид"
  • 14:50
    Хошин шог
  • 16:00
    "Тахианы өд" ОАК 15-р анги
  • 17:00
    "Тахианы өд" ОАК 16-р анги
  • 18:00
    "Тахианы өд" ОАК 17-р анги
  • 19:00
    Хошин шог
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг – Уул уурхай
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 121, 122-р анги
  • 07:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 49-52-р анги, /season-3/ 1-14-р анги
  • 09:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 10:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 110-112-р анги
  • 13:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК (26) 24-р анги
  • 14:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 37-40-р анги
  • 14:30
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ХОАК 16-р анги
  • 15:40
    Аав"' МУСК
  • 17:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-1/ 11-15-р анги
  • 21:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 25-р анги
  • 22:30
    "Золиослогдсон зоригтнууд" УСК
  • 00:30
    "Удирдагч" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:35
    "Бизнес толь"
  • 09:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 5-р хэсэг
  • 10:20
    "Шилжилт" МУСК
  • 11:45
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Нора" хүүхэлдэйн кино
  • 14:05
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 15:45
    "Та үүнийг мэдсэн үү" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Зуслангийн найзууд" реалити шоу 4-р хэсэг
  • 16:40
    "Өртөө" МУСК
  • 18:15
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 6-р хэсэг
  • 20:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:00
    "Түмний байр" төсөл
  • 21:30
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 23:15
    "Бизнес толь"
  • 23:45
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 6-р хэсэг
  • 00:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 06:45
    Тоглолтын цаг
  • 08:50
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:40
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 14:30
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    Нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 19:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:55
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 20:00
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна 1900-1950 үзүүлж байна
  • 20:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:10
    Уран сайхны кино
  • 23:10
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 00:20
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Учрах л заяатай тавилан телеконцерт
  • 11:20
    Хэлмэгдэгч ОАК 5-р анги
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Аялгуут хором
  • 13:30
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Аяллын тойрог
  • 14:30
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 15,16,17-р анги
  • 17:10
    Бизнес Амжилт
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:20
    Хэлмэгдэгч ОАК 6-р анги
  • 20:20
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:50
    Зөв сонголт
  • 21:20
    Тань руу нүүж явна МУСК
  • 23:20
    Аяллын тойрог
  • 01:10
    Зөв сонголт
  • 01:40
    Бизнес Амжилт
  • 02:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Ай Карли" ОАК (I.1-5-р анги)
  • 11:00
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.1-р анги)
  • 12:00
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.2-р анги)
  • 13:00
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.3-р анги)
  • 13:50
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.4-р анги)
  • 14:50
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.5-р анги)
  • 15:40
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.6-р анги)
  • 16:30
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.7-р анги)
  • 17:20
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.8-р анги)
  • 18:15
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.9-р анги)
  • 19:20
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.10-р анги)
  • 20:25
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VII.11-р анги)
  • 21:30
    "Халзан асрагч (The Pacifier)" УСК
  • 23:30
    "Персийн хун тайж: Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 01:20
    "Артур хаан (King Arthur)" УСК
  • 03:20
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.21-30-р анги)
  • 07:10
    "Флаш" ОАК (III.12,13-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Сүлжээ" ОАК 3-р бүлгийн 7-11-р анги
  • 13:30
    "One piece" Анимэ 132-140-р анги
  • 17:20
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 2-р бүлгийн 11-13, 3-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Urban Talk" Энтэртайнмент нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #7,8
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 10:40
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 33-р анги
  • 11:10
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 13:10
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 15:00
    "Тэрэлж боардинг сургууль" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Хошин шог" - маск
  • 16:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:30
    "Путинтай хийсэн ярилцлага" 1 хэсэг
  • 18:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 34-р анги
  • 20:00
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 23:20
    "Дэлхийн хотууд" цуврал 6 хэсэг
  • 23:50
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 08:25
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 11:40
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:10
    "Ес давсан заан" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Малчин айлд" тоглолт
  • 14:55
    "Талархал" ток шоу
  • 16:25
    "Шинэ үе продакшн" үзүүлж байна
  • 17:25
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 18:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:40
    НАМЗХ үзүүлж байна
  • 19:15
    "Сүүн залбиралтай хорвоо" тоглолт
  • 20:55
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 23:20
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Лэди цох Супер муур хоёр" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 18-р анги
  • 12:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон нь мартаагүй" баримтат кино
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 18-р анги
  • 15:00
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 16:15
    "Орос нутгийн дуулал" тоглолт
  • 18:05
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 19-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 19-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Барилгын мэдээ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    "Манайд хоноё"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 08:35
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    "Кикигийн хүгэлтийн үйлчилгээ” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:02
    “Jungle book” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Сай Кюү"
  • 14:05
    "Кикигийн хүргэлтийн үйлчилгээ” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:55
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 19:15
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Аливаа зүйлийн нарийвчлал” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 10:00
    " 7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:00
    "Эрүүл мэнд"
  • 11:30
    "Хуурнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:30
    "Бидний гэр-1" Баримтад кино
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 16:10
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- Д.Амбасэлмаа
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны амралтанд"
  • 19:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургаль
  • 09:05
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Дэлхийн шашны өдөр - 2018” нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 5. Ц.Дэмбэрэл
  • 12:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:15
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг.
  • 13:00
    Шинэ номын танилцуулга
  • 13:10
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 04
  • 14:00
    “Архи оюун ухааныг хэрхэн хөнөөдөг вэ” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 240
  • 17:10
    “Хөөрхий торгон цэргийг өмөөрч үг хэлээч” уран сайхны кино
  • 19:55
    “Хил хязгааргүй Байгал нуур” баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг. “Соёмбо принт”
  • 21:55
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 22:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 01:00
    HARDWOOD CLASSICS MAGIC VS. HORNETS 11/09/1994
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS MAGIC VS. BULLS 1995 GAME 6
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS PACERS VS. MAGIC 1995 GAME 2 EAST FINALS
  • 07:00
    CENTERS OF THE UNIVERSE: SHAQ & YAO
  • 07:30
    WNBA: SEATTLE VS. CONNECTICUT LIVE
  • 09:30
    2008 NBA DUNK CONTEST
  • 10:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. MAGIC 2009 GAME 6
  • 12:00
    NBA GAMETIME LIVE
  • 12:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:00
    MARQUEE MATCHUP MAGIC VS. CELTICS 04/01/2019
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK MAGIC/RAPTORS GAME 1
  • 17:00
    WNBA: SEATTLE VS. CONNECTICUT TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:10
    "STILL KD" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:50
    БРАЙТОН - ВЕСТ ХЭМ (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-СВОНСИ PL 2014-2015
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №28: ВЕСТ БРОМ-МАН ЮТД 2012/13
  • 11:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 3
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №29: НОРВИЧ-МИДЛСБРО 2004/05
  • 14:30
    МИЛОУКИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №28: ВЕСТ БРОМ-МАН ЮТД 2012/13
  • 17:00
    ONE FC: BATTLE FOR THE HEAVENS
  • 21:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №29: НОРВИЧ-МИДЛСБРО 2004/05
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    ЭВЕРТОН-ВОТФОРД ШУУД 2-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    СОНГИНОХАЙРХАН УУЛЫН ХИШИГ БАРИЛДААН
  • 12:30
    ДЭЭД ЛИГ ПЛЕЙОФФ -2019 ХҮЛЭГҮҮД - ХАНГАРЬД ТОГЛОЛТ#3
  • 14:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 15:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #16
  • 16:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 16:30
    ДЭЭД ЛИГ ПЛЕЙОФФ -2019 ХҮЛЭГҮҮД - ХАНГАРЬД ТОГЛОЛТ#5
  • 18:30
    "МАЗАЛА ЛИГ" 11-Р ТОЙРОГ УЛААНБААТАР СИТИ - ХААН ХҮНС ТИТЭМ
  • 20:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 20:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    АСТОН ВИЛЛА - БОРНМУТ (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 183 СИЛВА-ДИАЗ
  • 11:30
    UFC 188 ВЕЛАСКЭС-ВЭРДУМ
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1368
  • 16:00
    ONE: ТОКИО-A NEW ERA
  • 19:00
    ЖҮДО БАКУГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3
  • 21:30
    UFC FIGHT NIGHT ПУАРьЕ-ПЕТТИС

Сүлд ТВ

  • 07:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 07:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:00
    "Хөтөч" МУСК /12-р анги/
  • 08:50
    Амрах агшин
  • 09:00
    "Аялгуут соёлын дээж" Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 10:00
    Говьсүмбэр аймаг байгуулагдсаны 25 жилийн ой ,Боржигон 2019 төвийн бүсийн наадам 3-р хэсэг
  • 11:30
    "Уяачын хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Үндэсний бөхийн барилдааны тойм/
  • 17:00
    "Дуулж явах сайхан" Теле концерт МУСТА П.Баярмагнай
  • 17:40
    "Ерөнхийлөгч нарын түүх" Баримтат кино /3-р анги/
  • 18:30
    Их хурд 8 уралдаан
  • 19:35
    Амрах агшин
  • 20:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Нэвтрүүлэг ААУ О.Алаг-Уул
  • 22:00
     "Өдрийн харуул " УСК
  • 00:20
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Шилдэг цохилт" ОАК 13, 14-р анги
  • 08:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 8, 9-р анги
  • 11:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 35, 36-р анги
  • 13:10
    "Би робот биш" ОАК 7, 8-р анги
  • 14:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.12-14-р анги
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 15, 16-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 38-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 9, 10-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.17-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 11-р анги
  • 23:50
    "Би робот биш" ОАК 9, 10-р анги
  • 01:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 38-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    БРҮҮКЛИН-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19
  • 02:00
    ЛЭСТЕР-КРИСТАЛ.П 27-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    ДАЛЛАС-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-19
  • 06:00
    МАН ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 27-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    "BBALLOGRAPHY - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    ФИНИКС-САКРАМЕНТО NBA 2018-19
  • 10:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 11:00
    АРСЕНАЛ-САУТХЭМПТОН 27-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    NBA ACTION 1813
  • 13:30
    ДЭНВЭР-ИНДИАНА NBA 2018-19
  • 15:30
    PL WORLD №45
  • 16:00
    ВОТФОРД-БРАЙТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    PL MATCHPACK №2
  • 18:30
    PRE-GAME SHOW №6 (ШУУД)
  • 19:20
    АРСЕНАЛ-БӨРНЛИ (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:04
    Монгол дууны хит
  • 08:30
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:50
    “Олз”-ын зочин /давталт/
  • 09:10
    “Индиан дуучин”
  • 09:15
    “Бээжингийн хайрын түүх” ОАУСК 31, 32, 33, 34, 35-р анги /давталт/
  • 13:00
    Монгол дууны хит /АЖ А.Долгор/
  • 14:20
    Сэрэмжлүүлэг /ЦЕГ/
  • 14:25
    “Боолын гэрээ” МУСК
  • 16:20
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 16:22
    Олзтой өдөр
  • 16:25
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:20
    “Олз”-ын зочин /давталт/
  • 18:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 19:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг /МУГЖ Т.Цэнпилмаа/
  • 19:20
    “Бүтээлч хүн” хөрөг нэвтрүүлэг “
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    “Боолын гэрээ” МУСК
  • 21:54
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Цахилгаан цахив” сэрэмжлүүлэг
  • 22:31
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 23:57
    Төрийн дуулал
  • 00:00
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:15
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн алтан медалийн төлөө
  • 08:20
    Бахархал: Спортын мастер Э. Батнайрамдал
  • 08:55
    Казах Курес бөхийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн-2019-шууд
  • 13:00
    Бөхийн “Увс нуур” галын 20 жилийн ойн нэрэмжит Самбо бөхийн шилдэг багуудын барилдаан /давталт/
  • 13:55
    Торгон агшин
  • 14:00
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 15:00
    Казах Курес бөхийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн-2019-шууд
  • 19:00
    Бөхийн “Увс нуур” галын 20 жилийн ойн нэрэмжит Жүдо бөхийн шилдэг багуудын барилдаан
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:15
    Спорт хобби: “Монголын чопперчин ахан дүүс” холбооны тэргүүн Ш. Сүхбаяр
  • 20:35
    Спорт-түүх: 1990 оны улсын аварга “Сүхбаатар” баг
  • 21:35
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Х. Барсүрэн
  • 21:57
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 21:30
    БАХАРХАЛ НЭВТРҮҮЛЭГ 3Х3 АЗИЙН АВАРГА БАГ 2017
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 36-38-р анги
  • 15:05
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 16:30
    “Цэц магнай” МУСК
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Гавъяатууд ярьж байна”
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VIII/2120:55

Боловсрол ТВ

"Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг

VIII/2121:30

MovieBox

"Малефисент (Maleficent)" УСК

VIII/2119:30

TV5

"би сөхрөхгүй" соак 1-р анги