МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /финалын дугаар/
  • 08:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:00
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 1-р анги
  • 09:45
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” цувралаас...
  • 10:00
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 10:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 11:00
    “Монгол улсын үндсэн хуульд оруулах нэмэлт, өөрчлөлтийн төсөл” цуврал хэлэлцүүлэг-4 /давталт/
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын түүх: “1911 оны Үндэсний эрх чөлөөний хувьсгал”
  • 14:20
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 15:40
    Робокон-2019
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 36-р анги
  • 16:40
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 17:10
    Мянган инженер
  • 17:30
    MNB World: GENERATION “BATGEREL”
  • 18:00
    “Мартах учиргүй” Бэлтгэл хурандаа Ж.Жамсран
  • 18:30
    “Элсэн цаг” давталт /дугаар-7/
  • 19:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Гэгээн үдэш”
  • 22:30
    “Брюслигийн домог” олон ангит уран сайхны кино 37.38-р анги

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "бизнес тайм"
  • 11:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 70,71,72-р анги
  • 12:40
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 9-р анги
  • 13:40
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-3/
  • 15:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:40
    "хөгжмийн суутнууд"
  • 16:00
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 17-р анги
  • 16:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 73,74,75-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 10-р анги
  • 21:00
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-4/
  • 22:40
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 18-р анги
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    хошин шог
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    алтан фонд - лондон 2012 зуны олимпийн наадам
  • 11:15
    "чонын алтан шагай" моак 29-р анги
  • 12:15
    business news
  • 12:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:25
    "сайн, муу хулгайч" соак 12-р анги
  • 13:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:50
    business news
  • 13:55
    эрүүл мэндийн яам - элэг бүтэн монгол
  • 14:20
    алтан фонд - лондон 2012 зуны олимпийн наадам
  • 17:30
    business news
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    business news
  • 18:25
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "чонын алтан шагай" моак 30-р анги
  • 20:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 13-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:40
    “Ариун газрууд” баримтат кино
  • 06:40
    “Хутагт хувилгаадын намтар түүхээс” цуврал нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Миний муухай ээж” олон ангит УСК,14-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 25-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 15-р анги
  • 13:00
    “Аfter school club” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Триатлоны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2019” /Архангай аймаг/
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,26-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 7-р анги
  • 16:40
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:20
    Гадаад мэдээ
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 16-р анги
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Үндсэн хуулийг өнгөцхөн засах уу, үндсээр нь өөрчлөх үү?” хэлэлцүүлэг / шууд /
  • 22:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 116,117-р анги
  • 23:30
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:30
    “Далайн түрлэг” баримтат кино
  • 01:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 14-р анги
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 13:50
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 445,446-р анги
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 8-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 447,448-р анги
  • 18:20
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хоёр аав, хоёр хүү" ОАК 37, 38-р анги
  • 20:30
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (15)
  • 21:30
    "Итгэл" ОАК 9-р анги
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (24)
  • 23:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    “адтай жаалууд”-25,26 оак
  • 10:00
    “сонголт”-3 оак
  • 11:00
    “гэр”-11 оак
  • 12:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “хүүхдийн эмч сонсож байна”
  • 14:00
    тоглолтын цаг: аргагүй амраг
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    баримтат дэлгэц
  • 17:00
    “адтай жаалууд”- 27,28 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “сонголт”-4 оак
  • 19:20
    баримтат дэлгэц
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “гэр”-12 соак
  • 22:20
    “сонголт”-4 оак
  • 23:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 71, 72-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.24/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /28/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /9/
  • 09:15
    “Таван хуруу” ОАК 28-р анги
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.24/
  • 10:50
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” Хятадад
  • 11:00
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /3/
  • 11:55
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” домгууд
  • 12:05
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 71,72-р анги
  • 13:20
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /19/
  • 14:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.24/
  • 14:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /28/
  • 15:00
    “Аз жаргалын шок” МУСК
  • 16:35
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” түүхэн тоглолтууд
  • 16:50
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 73,74-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.25/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /29/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /4/
  • 21:05
    Road to China №1
  • 21:15
    “Таван хуруу” ОАК 29-р анги
  • 22:45
    Road to China №2
  • 23:00
    Үүргэвчтэй аялал-2 “Орос”
  • 00:05
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” домгууд
  • 00:15
    “Амжих уу хайраа” МУСК
  • 01:50
    Мэдээ
  • 02:20
    “УБ сити – Хоромхон” Мазала дээд лиг 2019 /14-р тойргийн давталт/
  • 04:20
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 87-88-р анги
  • 10:25
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 5-р ангийн хичээл №35
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК 11-р анги
  • 13:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №32
  • 13:25
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн бэлтгэл бүлэг №32
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хөгжмийн цаг
  • 15:15
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд № 63,64
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 53-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.11-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 89-90-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 12-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 54-р анги
  • 00:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 159,160-р анги
  • 08:20
    "Бүтээгчид"
  • 08:30
    "Орхидос-2" МУСК
  • 10:25
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 31-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    Хүлэг МСУХ-ны 20 жилийн ой, хоёрдугаар хэсэг - Сэлэнгэ аймгийн Баянгол сум
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 15:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    Содон аялгуу
  • 16:20
    "Бүтээгчид"
  • 16:25
    "Сошиал туршилт"
  • 16:30
    "Тахианы өд" ОАК 19,20-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 19:00
    "Өртөө" МУСК
  • 20:55
    Содон аялгуу
  • 21:00
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хошин шог
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 32-р анги
  • 23:00
    "Өртөө" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 119-р анги
  • 06:30
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 08:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 113-р анги
  • 09:00
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 7-10-р
  • 12:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 33-38-р анги
  • 13:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 22-р анги
  • 14:10
    "Хайрлаж дурласан арван жил"ХОАК 14-р анги
  • 15:10
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 5-8-р анги
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 114-р анги
  • 21:00
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 7-р анги
  • 22:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 23-р анги
  • 23:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК /season-3/ 9-р анги
  • 00:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК /season-3/ 10-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:35
    "Бизнес толь"
  • 09:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Миний хайр" МУСК
  • 10:50
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 3-р хэсэг
  • 12:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 13:30
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 2-р анги
  • 15:25
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Зуслангийн найзууд" реалити шоу 3-р хэсэг
  • 16:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг /архив/
  • 17:15
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    ХХ хөтөлбөр
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 21:00
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 4-р хэсэг
  • 22:05
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 23:55
    "Бизнес толь"
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:30
    Түүхийн жимээр цуврал 2
  • 08:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цэргийн тагнуулын алба 7-р анги давталт
  • 10:00
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Nils School, Genius english academy үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 12:40
    хөгжмийн засварлага
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:50
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цэргийн тагнуулын алба 8-р анги
  • 20:25
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Масс академи үзүүлж байна
  • 21:05
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 21:15
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна - 19001950 үзүүлж байна
  • 21:25
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:25
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 08:00
    Хошин цаг
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Хэлмэгдэгч ОАК 3-р анги
  • 11:50
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Их говийн аялал жуулчлал Баримтат кино
  • 13:40
    Зөв сонголт
  • 15:10
    Бизнес Амжилт
  • 15:40
    Малчин ааваа магтан дуулья концерт
  • 17:50
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 19:30
    Хэлмэгдэгч ОАК 4-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 18-р анги
  • 22:00
    Аяллын тойрог
  • 22:50
    Баримтат кино
  • 23:30
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.23-26-р анги)
  • 10:30
    "Флаш" ОАК (III.10,11-р анги)
  • 12:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 12:30
    "Сонгуулийн менежер (The Makover)" УСК
  • 14:10
    "Ай Карли" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 15:40
    "Армагеддон (Armageddon)" УСК
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.27,28-р анги)
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.12-р анги)
  • 21:30
    "Персийн хун тайж: Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 23:40
    "Сувдан эрэг (Pearl Harbor)" УСК
  • 02:40
    "Ай Карли" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 04:10
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.27,28-р анги)
  • 05:00
    "Флаш" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 06:30
    "Персийн хун тайж: Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 08:10
    "Ай Карли" ОАК (I.7,8-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 855-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 55,56-р анги
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 141-145-р анги
  • 15:15
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 2-р анги
  • 16:15
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #7
  • 17:45
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #8
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 856-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 57,58-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya
  • 21:40
    "Учиртай урилга" Жүжинчин Н.Мөнхсоёл
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 3-р анги
  • 23:40
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 31-р анги
  • 11:00
    "Буун дуу" УСК
  • 13:00
    "Хэлэлцүүлэг – Хүүхдийн хамгаалал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Дэлхий гараг" баримтат кино 4 анги
  • 15:00
    "Тэрэлж боардинг сургууль" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 16:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 17:30
    "Digital student - 2019"
  • 18:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:30
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 32-р анги
  • 20:00
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "IP-MAN 3" УСК
  • 23:00
    "Дэлхийн хотууд" цуврал 4 хэсэг
  • 23:30
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 08:25
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Гоёлын даашинз" МУСК
  • 12:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:25
    Кембриджийн хөтөлбөр ба багшийн хөгжил
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 16:50
    "Шинэ үе продакшн" үзүүлж байна
  • 17:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 18:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Их засагаар сонин юу байна-Япон орноор
  • 19:30
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 23:30
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Лэди цох Супер муур хоёр" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Planet Ocean-1"
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 16-р анги
  • 12:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Би амьдралд хайртай"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 16-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Үлгэрийн баатар гэртээ харих замд" МУСК
  • 17:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Кино миний амьдралд"
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 17-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 17-р анги
  • 23:00
    "Planet Ocean-1"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:38
    "Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:38
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх” нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:25
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх”
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "X лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ярилцах цаг"
  • 09:20
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 10:20
    "Монголын сайхан орноор"
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд"
  • 11:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 5 -р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Таны амралтанд
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 14:55
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 6 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Таны амралтанд
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Хянах цаг"
  • 20:20
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Тахианы өд "ХОАК 7,8 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Есүс” нэвтрүүлэг № 1
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг.
  • 12:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:05
    “Хүн амын хэт өсөлт” нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Шинэ номын танилцуулга
  • 13:15
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 02
  • 14:05
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл
  • 14:40
    Шинэ номын танилцуулга
  • 14:50
    Шанс агентлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:05
    “Архидалт ба гэр бүлийн зөрчил” нэвтрүүлэг. Нарантуяа, Батболд
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 03
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Рэппер Жи
  • 19:50
    Сонгомол номын танилцуулга
  • 20:00
    “Есүс” нэвтрүүлэг № 2
  • 21:00
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 4. Ц.Дэмбэрэл
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    HARDWOOD CLASSICS PACERS VS. KNICKS 1994 GAME 5 EAST FINALS
  • 02:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS MAGIC VS. PACERS 1995 GAME 4 EAST FINALS
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS PACERS VS. HORNETS 11/28/1992
  • 07:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK CAVALIERS/PACERS GAME 3
  • 08:00
    WNBA: LOS ANGELES VS. DALLAS LIVE
  • 10:00
    MARQUEE MATCHUP CELTICS VS. PACERS 11/03/2018
  • 12:00
    MARQUEE MATCHUP PACERS VS. BULLS 01/04/2019
  • 14:00
    HARDWOOD CLASSICS PACERS VS. KNICKS 1994 GAME 5 EAST FINALS
  • 16:00
    WNBA: LOS ANGELES VS. DALLAS TAPE
  • 18:00
    HARDWOOD CLASSICS MAGIC VS. PACERS 1995 GAME 4 EAST FINALS
  • 20:00
    WNBA: LOS ANGELES VS. DALLAS TAPE
  • 22:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK CAVALIERS/PACERS GAME 3
  • 23:00
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #1
  • 23:30
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #2

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ PL 2014-2015
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №24: ЧЕЛСИ-САНДЕРЛЭНД 2014/15
  • 11:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 1
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №25: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2014/15
  • 14:30
    БОСТОН - МИЛОУКИ ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №24: ЧЕЛСИ-САНДЕРЛЭНД 2014/15
  • 17:00
    МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ PL 2014-2015
  • 19:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 1
  • 21:30
    БОСТОН - МИЛОУКИ ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №25: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2014/15

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРДЧИЛСАН НАМЫН 29 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 14:00
    БӨРНЛИ-САУТХЭМПТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ БНХАУ - ИТАЛИ
  • 19:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 11-Р ТОЙРОГ ЭРЧИМ - УЛААНБААТАР
  • 21:00
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД ТОГЛОЛТ#6
  • 23:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 228 ВҮҮДЛИ-ТИЛЛ
  • 11:30
    ONE: ШАНХАЙ-BEYOND THE HORIZON
  • 15:00
    42 TO 1 БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ЖҮДО БАКУГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1
  • 18:30
    ONE: МАНИЛА-DAWN OF HEROES ТОЙМ
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1368
  • 21:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #33
  • 21:30
    UFC 237: НАМАЮНАС-АНДРАДЕ

Сүлд ТВ

  • 08:05
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:00
    Алтан үеийн дуунууд
  • 09:50
    Хөтөч  МУСК /10-р анги/
  • 10:30
    Хаврын гоёл-2019
  • 12:00
    Говьсүмбэр аймаг байгуулагдсаны 25 жилийн ой ,Боржигон 2019 төвийн бүсийн наадам 1-р хэсэг
  • 14:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 15:10
    “Хоньчин Найдан” МУСК
  • 16:00
    "Ерөнхийлөгч нарын түүх" Баримтат кино /4-р анги/
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Гоёл-2019
  • 21:00
    Говьсүмбэр аймаг байгуулагдсаны 25 жилийн ой ,Боржигон 2019 төвийн бүсийн наадам 2-р хэсэг
  • 21:30
    "Амтат хоолны эрэлд" нэвтрүүлэг Япон орноор
  • 22:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Хөтөч" МУСК /11-р анги/
  • 23:00
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 26
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 11, 12
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 6/
  • 10:00
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 8-р анги
  • 11:20
    "Шилдэг цохилт" ОАК 9, 10-р анги
  • 12:45
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 35-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Би робот биш" ОАК 3, 4-р анги
  • 15:10
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.14-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 11, 12-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 36-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 5, 6-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.15-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 9-р анги
  • 23:50
    "Би робот биш" ОАК 5, 6-р анги
  • 01:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 36-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    АТЛАНТА-ОРЛАНДО NBA 2018-19
  • 02:00
    ВОТФОРД-ЭВЕРТОН 26-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    МАЙАМИ-ОКЛАХОМА NBA 2018-19
  • 06:00
    БРАЙТОН-БӨРНЛИ 26-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    "HORNETS: WHERE THE BUZZ BEGAN" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 08:30
    БРҮҮКЛИН-САКРАМЕНТО NBA 2018-19
  • 10:30
    PL WORLD №43
  • 11:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЛЭСТЕР 26-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    МИЛУОКИ-КЛИВЛЭНД NBA 2018-19
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №20: ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД 2001/02
  • 16:00
    БӨРНЛИ-САУТХЭМПТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    NBA ACTION 1811
  • 18:30
    ТОРОНТО-ОКЛАХОМА NBA 2018-19
  • 20:30
    FOOTBALL TALK №1 2019/20
  • 22:00
    НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 1-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:04
    “Мартаж үл болно” баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:07
    “Цэцэгс” бүрэн зураглал
  • 09:10
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Кино бидний амьдралд /Зураглаач Г.Маш/
  • 09:50
    Хошин хөтөлбөр
  • 10:10
    “Бээжингийн хайрын түүх” ОАУСК 35, 36-р анги /давталт/
  • 11:40
    Star`s shop
  • 11:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    “Дуу түүх өгүүлнэ” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:45
    Хөрөг нэвтрүүлэг /МУГЖ Т.Цэнпилмаа/
  • 13:00
    Монгол дууны хит /дуучин С.Хишигжаргал/
  • 13:30
    Зочны цаг /давталт/
  • 13:50
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 14:00
    “Анирлагч” МУСК
  • 15:29
    Гадаад дууны хит
  • 16:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 16:20
    Кино бидний амьдралд /Зураглаач Г.Маш/
  • 16:35
    Олзтой өдөр /мэдээлэл/
  • 16:40
    Найзын яриа: Өөрийгөө битгий хуур
  • 16:42
    “Цахилгаан цахив” сэрэмжлүүлэг
  • 16:43
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:53
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 17:00
    “Дуурийн ханхүү” МУ-ын Хөдөлмөрийн баатар, АЖ, дуурийн дуучин агсан Г. Хайдавын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:45
    “Кино бидний амьдралд
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:20
    “Олз”-ын зочин /шууд нэвтрүүлэг/
  • 19:05
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хөрөг нэвтрүүлэг/Олзын цаг/
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:08
    Нэгийг харьцах нэг /Ярилцлагын нэвтрүүлэг/
  • 20:50
    “Бээжингийн хайрын түүх” ОАУСК 37, 38-р анги
  • 22:25
    Шөнийн зураглал
  • 22:30
    “Анирлагч” МУСК
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:02
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:15
    Redbull-үзүүлж байна
  • 08:00
    Спорт таны амралтанд: “Дорнод-2019” марафон гүйлтийн тэмцээнээс
  • 09:00
    Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 27 жилийн ойд зориулсан хүчит бөхийн барилдаан
  • 11:05
    Спорт-түүх: “Монголын хөлбөмбөг 60 жилд”
  • 12:05
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:10
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 1-р хэсэг
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:15
    Бахархал: Монгол улсын спортын мастер О. Баярцогт
  • 21:00
    Спорт-түүх: Алдар нийгэмлэгийн хөлбөмбөгчид
  • 22:00
    Казах Курес бөхийн 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээний өмнө
  • 22:25
    Redbull-үзүүлж байна
  • 23:25
    MNB SPORT мэдээ

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    АЗИЙН ОЮУТАНЫ АВАРГА 2015
  • 19:40
    БАХАРХАЛ 3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА БАГ
  • 20:30
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА 2017
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 38-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    АТГ үзүүлж байна
  • 14:25
    НЭМҮТ үзүүлж байна
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Тоглолтын цаг”
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 21-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 39-р анги
  • 19:30
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 34-р анги
  • 21:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 39-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VIII/2120:55

Боловсрол ТВ

"Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг

VIII/2121:30

MovieBox

"Малефисент (Maleficent)" УСК

VIII/2119:30

TV5

"би сөхрөхгүй" соак 1-р анги