МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 08:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Чкалов” Оросын олон ангит кино 7-р анги
  • 10:00
    Эх орны төлөө
  • 10:30
    MNB World: Talk show
  • 11:00
    “Монгол улсын үндсэн хуульд оруулах нэмэлт, өөрчлөлтийн төсөл” цуврал хэлэлцүүлэг-2 /давталт/
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Эрхзүйн хөтөч
  • 13:40
    Намайг хүчирхэг болгосон бяцхан түүх
  • 14:20
    “Олон нийтийн цаг” /давталт/
  • 15:00
    “Алсын хараа ” УИХ-ын гишүүн, МУ-ын сайд ЗГХЭГ-ын дарга Л.Оюун-Эрдэнэ
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 39-р анги
  • 16:40
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-6/
  • 18:20
    “Элсэн цаг” давталт /дугаар- 5/
  • 19:00
    Миний нэрийн хуудас
  • 19:35
    “Уран бүтээлчид Улсын хилээр” төсөл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 21:50
    “Брюслигийн домог” олон ангит уран сайхны кино 43.44-р анги

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "бизнес тайм"
  • 11:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 64,65,66-р анги
  • 12:40
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 7-р анги
  • 13:40
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-1/
  • 15:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 15-р анги
  • 16:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 67,68,69-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 8-р анги
  • 21:00
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-2/
  • 22:30
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 16-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    business news
  • 10:05
    эрүүл мэндийн яам - элэг бүтэн монгол
  • 10:25
    "хошин шог"
  • 11:10
    "чонын алтан шагай" моак 27-р анги
  • 12:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    business news
  • 12:50
    "сайн, муу хулгайч" соак 10-р анги
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    business news
  • 14:30
    "japan video topics"
  • 14:50
    алтан фонд - лондон 2012 зуны олимпийн наадам
  • 17:00
    "азийн орны соёлоос - хятадын мега төсөл"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    business news
  • 18:25
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "чонын алтан шагай" моак 28-р анги
  • 20:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 11-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Далайн нууц” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Миний муухай ээж” олон ангит УСК,12-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 23- р анги
  • 12:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 13-р анги
  • 13:00
    “Аfter school club” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Мөрөөдлийн театр” үзүүлж байна
  • 14:30
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,24-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:20
    Гадаад мэдээ
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 14-р анги
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Үндсэн хуулийг өнгөцхөн засах уу, үндсээр нь өөрчлөх үү?” хэлэлцүүлэг / шууд /
  • 22:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК,112,113 -р анги
  • 23:30
    “Элбэг хээр” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Далайн нууц” баримтат кино
  • 02:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 12-р анги
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Говь хянганд тулалдсан нь" МУСК 1-р анги
  • 13:50
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 441,442-р анги
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 6-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 443,444-р анги
  • 18:20
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хоёр аав, хоёр хүү" ОАК 33, 34-р анги
  • 20:30
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (13)
  • 21:30
    "Итгэл" ОАК 7-р анги
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (22)
  • 23:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 2-р бүлгийн 10-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    “адтай жаалууд”-21,22 оак
  • 10:00
    “сонголт”-1 оак
  • 11:00
    “гэр”-9 оак
  • 12:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    баримтат дэлгэц
  • 14:00
    тоглолтын цаг: миний ээж хөөрхөн
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    “адтай жаалууд”-23 оак
  • 17:00
    инээдмийн толь
  • 17:20
    “адтай жаалууд”-24 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “сонголт”-2 оак
  • 19:20
    баримтат дэлгэц
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “гэр”-10 оак
  • 22:20
    “сонголт”-2 оак
  • 23:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 67, 68-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.22/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /26/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /7/
  • 09:15
    “Таван хуруу” ОАК 26-р анги
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.22/
  • 10:50
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” Хятадад
  • 11:00
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /1/
  • 12:05
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 67,68-р анги
  • 13:20
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /17/
  • 14:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.22/
  • 14:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /26/
  • 15:00
    “Анирлагч” МУСК
  • 16:35
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” түүхэн тоглолтууд
  • 16:50
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 69,70-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.23/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /27/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /2/
  • 20:55
    “Таван хуруу” ОАК 27-р анги
  • 22:25
    “Мазала 2019” 14-р тойргийн тойм
  • 23:05
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” домгууд
  • 23:15
    Үүргэвчтэй аялал-2 “А”
  • 00:20
    “Худалч залуу” МУСК
  • 01:55
    Мэдээ
  • 02:25
    “Хангарьд – Фалконс” Мазала дээд лиг 2019 /14-р тойргийн давталт/
  • 04:25
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.4-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 83-84-р анги
  • 11:30
    Хөгжилтэй Монголдой 1-р ангийн хичээл №36
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК 9-р анги
  • 13:00
    Хөгжилтэй Монголдой 2-р ангийн хичээл №36
  • 13:20
    Хөгжилтэй Монголдой 3-р ангийн хичээл №36
  • 13:50
    Би Монгол хүн
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд № 61,62
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 51-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.9-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 85-86-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК 10-р анги
  • 22:50
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 52-р анги
  • 23:50
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 155,156-р анги
  • 08:20
    "Сошиал туршилт"
  • 08:30
    "Зарлагдаагүй дайны оршил" МУСК
  • 10:25
    "Содон аялгуу"
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 29-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    Нутгийн хурд МСУХ-ны наадам - Булган аймгийн Дашинчилэн сум
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:20
    "Содон аялгуу"
  • 15:30
    Кино миний амьдрал
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:20
    "Сошиал туршилт"
  • 16:25
    "Бүтээгчид"
  • 16:30
    "Тахианы өд" ОАК 15,16-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 19:00
    "Орхидос" МУСК
  • 20:55
    "Сошиал туршилт"
  • 21:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:20
    Хошин шог
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 30-р анги
  • 23:00
    "Орхидос" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 117-р анги
  • 06:30
    "Харуул занги" МУСК
  • 08:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 111-р анги
  • 09:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 24-25-р анги
  • 10:40
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 1-2-р
  • 12:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 21-26-р анги
  • 13:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 20-р анги
  • 14:10
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ХОАК 12-р анги
  • 15:10
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 13-16-р анги
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 112-р анги
  • 21:00
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 5-р анги
  • 22:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 21-р анги
  • 23:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК /season-3/ 5-р анги
  • 00:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК /season-3/ 6-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:35
    "Бизнес толь"
  • 09:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 11:10
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 1-р хэсэг
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Монголын зүрх" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 13:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 14:30
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 16:00
    "Зуслангийн найзууд" реалити шоу 1-р хэсэг
  • 16:35
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:20
    "Титэм" нэвтрүүлэг /архив/
  • 18:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гарц" баримтат кино
  • 20:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 21:00
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 2-р хэсэг
  • 22:05
    "Дүр эсгэгчид" МУСК
  • 23:30
    "Бизнес толь"
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:50
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 08:00
    Түүхийн жимээр цуврал 21
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цэргийн тагнуулын алба ОАУСК 5-р анги давталт
  • 10:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Nils School, Genius english academy үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв /давталт/
  • 12:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:45
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 19:25
    Цэргийн тагнуулын алба 6-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:10
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 21:15
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна - 19001950 үзүүлж байна
  • 21:25
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хошин цаг
  • 08:00
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Цайны зам баримтат кино
  • 10:40
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Хэлмэгдэгч ОАК 1-р анги
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Аялгуут хором
  • 13:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор - Түүхт самурай
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:20
    Өвгөн тэнгисийн ёроол, шар цавын хөндий баримтат кино
  • 19:00
    Хэлмэгдэгч ОАК 2-р анги
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:10
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 16-р анги
  • 22:20
    Баримтат кино
  • 23:10
    Зөв сонголт
  • 23:40
    Бизнес Амжилт
  • 00:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.19-22-р анги)
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Флаш" ОАК (III.8,9-р анги)
  • 12:40
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 14:30
    "Ай Карли" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 15:20
    "Ван Хелсин (Van Helsing)" УСК
  • 17:40
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.23,24-р анги)
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.10-р анги)
  • 21:30
    "Хайрын цохилт (Lovestruck: The Musical)" УСК
  • 23:15
    "Миний нууц" МУСК
  • 01:00
    "Ай Карли" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 02:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.21-24-р анги)
  • 04:00
    "Флаш" ОАК (III.8-10-р анги)
  • 06:10
    "Хайрын цохилт (Lovestruck: The Musical)" УСК
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (I.1-4-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 853-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 51,52-р анги
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 2-р бүлгийн 13, 3-р бүлгийн 1-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 131-135-р анги
  • 15:15
    "Сүлжээ" ОАК 3-р бүлгийн12-р анги
  • 16:15
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #3
  • 17:45
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #4
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 854-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 53,54-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya
  • 21:40
    "Учиртай урилга" Дуучин С.Зоригт
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 1-р анги
  • 23:40
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 2-р бүлгийн 13, 3-р бүлгийн 1-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 29-р анги
  • 11:00
    "Сайн найзууд" УСК
  • 13:20
    "Эх орон 100 100" лекц
  • 14:00
    "Дэлхий гараг" баримтат кино 2 анги
  • 15:00
    "Тэрэлж боардинг сургууль" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Хошин шог" - Мөрөөдөл театр
  • 16:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 17:30
    "Дижитал студент-2019" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:30
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 30-р анги
  • 20:00
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сармагчны хаан-2" УСК
  • 23:20
    "Дэлхийн хотууд" цуврал 2 хэсэг
  • 23:50
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Супер студент" тэтгэлэгт төсөл S7-Final
  • 09:05
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:45
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Хөтөч" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 12:20
    "Сүүн залбиралтай хорвоо" тоглолт
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 16:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:25
    "Шинэ үе продакшн" үзүүлж байна
  • 18:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 18:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Их засагаар сонин юу байна-Япон орноор
  • 20:05
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Азжаргал the bad boy" МУСК
  • 23:25
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Лэди цох Супер муур хоёр" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Гараг эрхэс-8"
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 14-р анги
  • 12:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 14-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 17:43
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Улаанбаатар худалдааны танхим үзүүлж байна"
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 15-р анги
  • 21:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 15-р анги
  • 23:00
    "Гараг эрхэс-8"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 09:38
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Jungle book” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Аливаа зүйлийн нарийвчлал” баримтат кино
  • 14:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Хоёр бамбарууш" хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:20
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 19:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ярилцах цаг"
  • 09:20
    Оргилд хүрэх зам
  • 09:40
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:50
    Монголын сайхан орноор
  • 11:00
    Оргилд хүрэх зам
  • 11:30
    Таны амралтанд
  • 11:35
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 1 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Тоглолтын цаг
  • 14:30
    "Ярилцах цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 2 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Дугуйтай аялал
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:25
    "Хянах цаг"
  • 20:40
    Таны амралтанд
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Тахианы өд "ХОАК 3,4 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Архи оюун ухааныг хэрхэн хөнөөдөг вэ” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Даян бясалгал” нэвтрүүлэг № 1
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Надад төлөвлөгөө байна” лекц. С.Ганбаатар
  • 12:35
    “Зах хязгааргүй Байгал нуур” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 1. Ц.Дэмбэрэл
  • 14:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:05
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл
  • 14:40
    Шинэ номын танилцуулга
  • 14:50
    Шанс агентлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:05
    “Гэрийн хүмүүжил ба архидалт” нэвтрүүлэг. Нарантуяа, Дашцэрэн
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 01
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Миеэгомбо
  • 19:50
    Сонгомол номын танилцуулга
  • 20:00
    “Даян бясалгал” нэвтрүүлэг № 2
  • 21:00
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 2. Ц.Дэмбэрэл
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 01:00
    USA BASKETBALL USA WHITE VS. USA BLUE
  • 03:00
    NBA GAMETIME 2019-20 SCHEDULE RELEASE
  • 04:00
    HARDWOOD CLASSICS MAVERICKS VS. KINGS 2003 GAME 3
  • 06:00
    NBA GAMETIME 2019-20 SCHEDULE RELEASE
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS MAVERICKS VS. SPURS 2006 GAME 7
  • 09:00
    NBA GAMETIME 2019-20 SCHEDULE RELEASE
  • 10:00
    2011 PLAYOFF PLAYBACK MAVERICKS/HEAT GAME 2
  • 11:00
    NBA GAMETIME 2019-20 SCHEDULE RELEASE
  • 12:00
    NBA HOME VIDEO 2011 DALLAS MAVERICKS
  • 13:30
    NBA GAMETIME 2019-20 SCHEDULE RELEASE
  • 14:30
    2011 PLAYOFF PLAYBACK HEAT/MAVERICKS GAME 4
  • 15:30
    NBA GAMETIME 2019-20 SCHEDULE RELEASE
  • 16:30
    2011 PLAYOFF PLAYBACK MAVERICKS/HEAT GAME 6
  • 17:30
    NBA GAMETIME 2019-20 SCHEDULE RELEASE
  • 18:30
    MARQUEE MATCHUP THUNDER VS. MAVERICKS 12/30/2018
  • 20:30
    NBA GAMETIME 2019-20 SCHEDULE RELEASE
  • 21:30
    2011 SOUNDS OF THE FINALS #2
  • 22:00
    MARQUEE MATCHUP MAVERICKS/TIMBERWOLVES 01/11/2019

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2014-2015
  • 11:00
    КЛИВЛЕНД - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2017
  • 13:00
    DEW LEAGUE PLAYOFF (ШУУД)
  • 23:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №21: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2001/02
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №21: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2001/02

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ИРЭЭДҮЙН МИСТЕР - 2019
  • 14:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/4 УЛААНБААТАР СИТИ - ХАНГАРЬД
  • 16:00
    "НАУРЫЗЫН БАЯР"-Т ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 21:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/4 ХАНГАРЬД - УЛААНБААТАР СИТИ
  • 23:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 192 КОРМьЕР-ГУСТАФСОН
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛЛОВЭЙ-ОЛИВЭЙРА
  • 15:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1042
  • 17:00
    ЖҮДО ТБИЛИСИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2
  • 19:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #13
  • 19:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #14
  • 20:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-1
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #31
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-2
  • 21:30
    UFC 187 ЖОНСОН-КОРМьЕР

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 08:30
    Алтан үеийн дуунууд
  • 09:00
    Хөтөч  МУСК /8-р анги/
  • 09:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг /Хөөрөг/
  • 10:00
    Хөвсгөл Рашаант Дулаанхан уулын тахилга 2019
  • 11:30
    "Монгол туургатны мисс-2016"/2-р хэсэг/
  • 12:30
     "Бушхүүгийн үлгэр" МУСК
  • 14:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 16:00
    "Ерөнхийлөгч нарын түүх"Баримтат кино /3-р анги/
  • 16:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг "Сур"
  • 17:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Архангай аймаг Хайрхан сум Бодь цагаан суварганы тахилга 2019
  • 20:30
     Гоёл-2019
  • 21:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хөтөч  МУСК /9-р анги/
  • 22:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Амрах агшин  /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 24
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 7, 8
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 4/
  • 10:00
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 6-р анги
  • 11:20
    "Шилдэг цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • 12:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 33-р анги
  • 13:35
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Зүгээр л бүжиглэ" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 15:10
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.12-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 7, 8-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 34-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 1, 2-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.13-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 7-р анги
  • 00:00
    "Би робот биш" ОАК 1, 2-р анги
  • 01:10
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 34-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    САКРАМЕНТО-ВАШИНГТОН NBA 2018-19
  • 02:00
    ЛЭСТЕР-МАН ЮТД 25-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    ПОРТЛАНД-Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-19
  • 06:00
    МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 25-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    "FINDING GIANNIS" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    ДЕТРОЙТ-МАЙАМИ NBA 2018-19
  • 10:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №18: ЭВЕРТОН-МАН.ЮТД 2003/04
  • 11:00
    ВЕСТ ХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 25-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    NBA ACTION 1809
  • 13:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ХЬЮСТОН NBA 2018-19
  • 15:30
    PL WORLD №41
  • 16:00
    КРИСТАЛ.П-ЭВЕРТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "NBA ROUNDTABLE - LEGENDS JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    САКРАМЕНТО-БОСТОН NBA 2018-19
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №28: ДЭВИД БЕКХЭМ-3
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №1 2019/20
  • 22:30
    ТОТТЕНХЭМ-А.ВИЛЛА 1-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:04
    “Цэцэгс” байгалийн бүрэн зураглал
  • 08:10
    “Дуу түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 08:54
    Хөрөг нэвтрүүлэг /Найруулагч Жигжид/
  • 09:15
    “Бүтээлч хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:48
    “Ихэр зарц” Маск продакшины хошин хөтөлбөр
  • 10:15
    “Бээжингийн хайрын түүх” ОАУСК 31, 32 анги /давталт/
  • 11:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    “Хайраар бүтээдэг” МУГЖ, дуучин Ариунаа
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг /УГЗ, зураач О.Мягмар/
  • 12:20
    Орос дууны цаг
  • 12:40
    “Ан гөрөө-1” баримтат нэвтрүүлэг / Торгоны зам кино телевизийн гүүр төсөл/
  • 13:25
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:20
    “Орхидос-1” МУСК
  • 15:56
    Монгол дууны хит
  • 16:30
    Кино бидний амьдралд /Найруулагч Жигжид /
  • 16:45
    Найзын яриа: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 16:47
    Орос дууны цаг
  • 17:20
    “Цэцэгс” танин мэдэхүйн зураглал
  • 17:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг /Зохиолч Дожоодорж/
  • 17:40
    “Товч” хошин хөтөлбөр
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:20
    “Олз”-ын зочин /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:40
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Зочны цаг
  • 19:35
    Найзын яриа: Үнэн гэдэг хамгийн хүчтэй бөгөөд зргэлж ялдаг
  • 19:37
    “Даяар дуурсан аваргууд” хөрөг нэвтрүүлэг /МУ-ын аварга Д.Сумъяабазар/
  • 20:00
    “Бээжингийн хайрын түүх” ОАУСК 33, 34-р анги
  • 21:30
    “Газар хөдлөлт” ОБЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 21:31
    Харандааны адал явдал
  • 21:35
    “Орхидос” 1-р анги МУСК
  • 23:11
    Төрийн дуулал
  • 23:13
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:15
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн хийн гар бууны 10 метрийн дасгал
  • 07:50
    Redbull-үзүүлж байна
  • 08:55
    Бахархал: Авто спортын мастер Э. Батнайрамдал
  • 09:25
    “Хотгойдын хурд-4” хангайн бүсийн уралдааны хүчит бөхийн барилдаан
  • 10:25
    Адуучин: Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас бэлтгэв
  • 11:20
    Спорт таны амралтанд: Олон улсын хүүхдийн эрхийг хамгаалах өдөрт зориулсан Сүмо бөхийн тэмцээнээс 1-р хэсэг
  • 12:20
    Спорт таны амралтанд: “Мөнгөн шонхор 2019” мастер кросс уралдаан
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Спорт таны амралтанд: “Мөнгөн шонхор 2019” мастер кросс уралдаан /үргэлжлэл/
  • 14:00
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 14:25
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн хийн гар бууны 10 метрийн дасгал
  • 15:05
    Казак Курес бөхийн МУАШ анх дугаар тэмцээн 2-р хэсэг
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:15
    “Монгол бахархлын өдөр”-т зориулсан Шагайн харваа
  • 21:15
    Спорт-түүх: Хөлбөмбөгийн өсвөр үеийн 1996, 1997 оны Монгол улсын аварга “Өдрийн од” баг
  • 22:15
    Redbull-үзүүлж байна
  • 23:15
    MNB SPORT мэдээ

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    "НЭГИЙН ЭСРЭГ НЭГ" Э.ДӨЛГӨӨН
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 36-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    НЭМҮТ үзүүлж байна
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Тоглолтын цаг"
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 19-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 37-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 32-р анги
  • 21:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 37-р анги
  • 00:00
    Сайхан намраарай

Олон Саналтай

VIII/2120:55

Боловсрол ТВ

"Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг

VIII/2121:30

MovieBox

"Малефисент (Maleficent)" УСК

VIII/2119:30

TV5

"би сөхрөхгүй" соак 1-р анги