МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Монголын түүх: “Манж чин улсын үеийн Монгол”
  • 09:00
    “Чкалов” олон ангит кино 6-р анги
  • 10:00
    Хөгжлийн замаар: “Агаарын тээврийн хөгжил”
  • 10:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    “Монгол улсын үндсэн хуульд оруулах нэмэлт, өөрчлөлтийн төсөл” цуврал хэлэлцүүлэг -1 /давталт/
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Мы Поедем в Артек” орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар 3/
  • 14:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 14:40
    Робокон- 2019
  • 15:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 38-р анги
  • 16:50
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу
  • 17:50
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 19:15
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:35
    “Уран бүтээлчид Улсын хилээр” төсөл
  • 19:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Алсын хараа” УИХ-ын гишүүн, МУ-ын сайд, ЗГХЭГ-ын дарга Л.Оюун-Эрдэнэ
  • 22:10
    “Брюслигийн домог” олон ангит уран сайхны кино 41.42-р анги

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "бизнес тайм"
  • 11:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 61,62,63-р анги
  • 12:40
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 6-р анги
  • 13:40
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 16:00
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит кино 14-р анги
  • 16:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 64,65,66-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 7-р анги
  • 21:00
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-1/
  • 22:40
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 15-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    business news
  • 08:15
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    хошин шог
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:10
    business news
  • 11:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:20
    "чонын алтан шагай" моак 26-р анги
  • 12:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    business news
  • 12:50
    "сайн, муу хулгайч" соак 9-р анги
  • 14:00
    "азийн орны соёлоос - япон орныг тэнгэрээс тольдохуй"
  • 14:40
    алтан фонд - лондон 2012 зуны олимпийн наадам
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    business news
  • 17:20
    "japan video topics"
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    business news
  • 18:25
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    эрүүл мэндийн яам - элэг бүтэн монгол
  • 19:30
    "чонын алтан шагай" моак 27-р анги
  • 20:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 10-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Бүргэдийн дуулал” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Миний муухай ээж” олон ангит УСК,11-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит уран сайхны киноны 22-р анги
  • 12:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 12:50
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    ““ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 23 -р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 4-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    Цаг агаар
  • 17:12
    ”VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:25
    “Гадаад мэдээ
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 13-р анги
  • 18:55
    “Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    “Business maximum 88”
  • 20:40
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК,110,111-р анги
  • 22:30
    “Болсон явдал” МУСК
  • 23:45
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Гадаад мэдээ
  • 00:50
    “Бүргэдийн дуулал” баримтат кино
  • 01:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 11 -р анги
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Газар дэлхий" баримтат кино
  • 11:50
    Кино миний амьдрал
  • 12:20
    "Валериан ба мянган гаригийн хот" УСК
  • 14:40
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 439,440-р анги
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 5-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 441,442-р анги
  • 18:20
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    Кино миний амьдрал
  • 19:30
    "Хоёр аав, хоёр хүү" ОАК 31, 32-р анги
  • 20:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Healty talk" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Итгэл" ОАК 6-р анги
  • 22:30
    "Амьдрал дундах аюул" баримтат кино
  • 23:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “баатрууд” уск
  • 11:00
    үүргэвчтэй аялал: куба
  • 12:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    тоглолтын цаг: намсрайноров-2014
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    “адтай жаалууд”-21 оак
  • 17:00
    инээдмийн толь
  • 17:20
    “адтай жаалууд”-22 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “сонголт”-1 оак
  • 19:20
    баримтат дэлгэц
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “гэр”-9 оак
  • 22:20
    “сонголт”-1 оак
  • 23:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 65, 66-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.21/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /25/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /6/
  • 09:15
    “Таван хуруу” ОАК 25-р анги
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.21/
  • 10:50
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” тун удахгүй
  • 11:00
    “Сүнстэй байшин” шоу /2.10/
  • 11:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 12:05
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 65,66-р анги
  • 13:20
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /16/
  • 14:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.21/
  • 14:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /25/
  • 15:00
    “Приусын босс” МУСК
  • 16:35
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” тун удахгүй
  • 16:50
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 67,68-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.22/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /26/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /1/
  • 21:00
    “Таван хуруу” ОАК 26-р анги
  • 22:30
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” тун удахгүй
  • 22:40
    Үүргэвчтэй аялал-2 “Иордан”
  • 23:50
    “Анирлагч” МУСК
  • 01:25
    Мэдээ
  • 01:55
    “Хоромхон – Дэрэн” Мазала дээд лиг 2019 /13-р тойргийн давталт/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.7-р анги
  • 10:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 81-82-р анги
  • 11:20
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хөгжилтэй Монголдой 1-р ангийн хичээл №36
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК 8-р анги
  • 13:00
    Хөгжилтэй Монголдой 2-р ангийн хичээл №36
  • 13:20
    Хөгжилтэй Монголдой 3-р ангийн хичээл №36
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Х-ТҮЦ" хошин шоу тоглолт
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №59,60
  • 16:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 50-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.4-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.8-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 83-84-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК 9-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 51-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 153,154-р анги
  • 08:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:30
    Том толгойтын романс МУСК
  • 10:25
    Сошиал туршилт
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 28-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Алтай таван богд 2019" баруун бүсийн эрлийз гурван насны уралдаан
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:25
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Бүтээгчид"
  • 16:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:25
    "Содон аялгуу"
  • 16:30
    "Тахианы өд" ОАК 13,14-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 19:00
    "Зарлагдаагүй дайны оршил" МУСК
  • 20:55
    "Бүтээгчид"
  • 21:00
    Хошин шог
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 29-р анги
  • 23:00
    "Зарлагдаагүй дайны оршил" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 116-р анги
  • 06:30
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 08:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 110-р анги
  • 09:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 20-23-р анги
  • 12:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 15-20-р анги
  • 13:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 19-р анги
  • 14:10
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ХОАК 11-р анги
  • 15:10
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 9-12-р анги
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 111-р анги
  • 21:00
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 4-р анги
  • 22:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 20-р анги
  • 23:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК /season-3/ 3-р анги
  • 00:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК /season-3/ 4-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн онцлох /давталт/
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 11:05
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Түмний байр" төсөл
  • 12:05
    Богино хэмжээний кино
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн онцлох /давталт/
  • 13:30
    "Монголын зүрх" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 14:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 14:20
    "Ардын элч" МУСК
  • 15:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Зуслангийн найзууд" реалити шоу Зуслан эхэллээ
  • 16:30
    "ХХ хөтөлбөр"
  • 17:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг /архив/
  • 18:05
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 21:00
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 1-р хэсэг
  • 22:05
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 00:00
    "Бизнес толь"
  • 00:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 06:45
    Монголын уран сайхны кино
  • 08:05
    Түүхийн жимээр цуврал 20
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цэргийн тагнуулын алба ОАУСК 4-р анги давталт
  • 09:55
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:05
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    3D english school, CPILS school үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 12:40
    Nils School, Genius english academy үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:50
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Цэргийн тагнуулын алба ОАУСК 5-р анги
  • 20:25
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 21:05
    Масс академи үзүүлж байна
  • 21:15
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй
  • 08:00
    Хошин цаг
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Бизнес Амжилт
  • 10:00
    Намрын Хит - 2019 концерт
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Аялгуут хором
  • 13:30
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Эртний хүний мөрөөр Баримтат кино
  • 14:30
    Бизнес Амжилт
  • 15:00
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор - Сэто оохаши
  • 15:40
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:20
    Хэлмэгдэгч ОАК 1-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 15-р анги
  • 22:10
    Аяллын тойрог
  • 23:00
    Зөв сонголт
  • 23:30
    Бизнес Амжилт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (IV.18,19-р анги)
  • 07:50
    "Флаш" ОАК (III.8-р анги)
  • 08:40
    "Ван Хелсин (Van Helsing)" УСК
  • 10:55
    "Миний нууц" МУСК
  • 12:40
    "Армагеддон (Armageddon)" УСК
  • 15:10
    "Сувдан эрэг (Pearl Harbor)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.21,22-р анги)
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.9-р анги)
  • 21:30
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 23:30
    "Ван Хелсин (Van Helsing)" УСК
  • 01:40
    "Ай Карли" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 02:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.19-22-р анги)
  • 04:00
    "Флаш" ОАК (III.7-9-р анги)
  • 06:20
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 08:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 08:15
    "Ай Карли" ОАК (I.1,2-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 852-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 49,50-р анги
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 2-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 126-130-р анги
  • 15:15
    "Сүлжээ" ОАК 3-р бүлгийн 11-р анги
  • 16:15
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #1
  • 17:45
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #2
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 853-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 51,52-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya
  • 21:40
    "Учиртай урилга" Мисс Ю.Балжидмаа
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 3-р бүлгийн 12-р анги
  • 23:40
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 2-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 28-р анги
  • 11:00
    "Үргээлэг" МУСК
  • 13:10
    "Багшын хөгжлийн форум" -2019
  • 14:00
    "Дэлхий гараг" баримтат кино 1 анги
  • 15:00
    "Тэрэлж боардинг сургууль" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Хошин шог" - Маск
  • 16:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:30
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Чимх инээд" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 29-р анги
  • 20:00
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сайн найзууд" УСК
  • 23:20
    "Дэлхийн хотууд" цуврал 1 хэсэг
  • 23:50
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 11:40
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Сүүн залбирал" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Амлалт хэрэгжиж байна
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 16:05
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:35
    "Шинэ үе продакшн" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 18:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Их засагаар сонин юу байна-Япон орноор
  • 19:45
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Супер студент" тэтгэлэгт төсөл S7-Final
  • 21:35
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Хөтөч" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 23:10
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Лэди цох Супер муур хоёр" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Гараг эрхэс-7"
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 13-р анги
  • 12:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 13-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 14-р анги
  • 23:00
    "Гараг эрхэс-7"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Da Vinci Kids – "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Вингс Клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    " Монкарт " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    “Jungle book” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    “Jungle book” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci learning- "Аливаа зүйлийн нарийвчлал” баримтат кино
  • 14:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Лэсигийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Хоёр бамбарууш" хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:22
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 19:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Аливаа зүйлийн нарийвчлал” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:30
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 10:35
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Ярилцах цаг"
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нэгэн дээвэр доор"ХОАК 45 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Монголын сайхан орноор
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Таны амралтанд
  • 19:40
    Монголын сайхан орноор
  • 19:55
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Тахианы өд "ХОАК 1,2 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №240.
  • 11:05
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:55
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Шашин ба ардчиллын нийцэл, ирээдүй” нэвтрүүлэг.
  • 13:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:10
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Гэрийн хүмүүжил ба архидалт” нэвтрүүлэг. Нарантуяа, Батсүх
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Надад төлөвлөгөө байна” лекц. С.Ганбаатар
  • 19:25
    “Зах хязгааргүй Байгал нуур” баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Даян бясалгал” нэвтрүүлэг №1
  • 21:00
    “Архи оюун ухааныг хэрхэн хөнөөдөг вэ” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 1. Ц.Дэмбэрэл
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 01:00
    HARDWOOD CLASSICS PISTONS VS. JAZZ 01/22/1978
  • 02:30
    JR. NBA WORLD CHAMPIONSHIPS PREGAME
  • 03:00
    JR. NBA WORLD CHAMPIONSHIPS GIRLS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 04:30
    JR. NBA WORLD CHAMPIONSHIPS BOYS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 06:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK ROCKETS/JAZZ GAME 4
  • 07:00
    USA BASKETBALL USA WHITE VS. USA BLUE
  • 09:00
    HARDWOOD CLASSICS 1993 NBA ALL-STAR GAME
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS BULLS VS. JAZZ 1997 GAME 3 NBA FINALS
  • 13:00
    JR. NBA WORLD CHAMPIONSHIPS PREGAME
  • 13:30
    JR. NBA WORLD CHAMPIONSHIPS GIRLS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 15:00
    JR. NBA WORLD CHAMPIONSHIPS BOYS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 16:30
    HARDWOOD CLASSICS PISTONS VS. JAZZ 01/22/1978
  • 18:00
    HARDWOOD CLASSICS 1993 NBA ALL-STAR GAME
  • 20:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK JAZZ/THUNDER GAME 2
  • 21:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK THUNDER/JAZZ GAME 6
  • 22:00
    2018 PLAYOFF PLAYBACK JAZZ/ROCKETS GAME 2
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS LAKERS VS. MAVERICKS 1986 GAME 3

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-ХАЛЛ PL 2014-2015
  • 11:00
    КЛИВЛЕНД - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2017
  • 13:00
    DEW LEAGUE PLAYOFF (ШУУД)
  • 23:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №19: ЭВЕРТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2013/14
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №20: ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД 2001/02

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭХ ОРОНЧДЫН ӨДӨРТ ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 14:00
    МОНГОЛЫН МИСТЕР - 2019
  • 20:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/4 ШИГШЭЭ АТЛЕТИК 220 - ХОРОМХОН
  • 22:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 23:00
    "НААДАМ 2019" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: КУАЛА ЛУМПУР-DESTINY OF CHAMPIONS
  • 12:00
    ONE: ЯНГОН-PURSUIT OF GREATNESS
  • 14:30
    WWE MONDAY RAW 1367
  • 16:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-1
  • 17:00
    ЖҮДО ТБИЛИСИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 19:30
    ЖҮДО ЗАГРЕБЫН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ
  • 20:00
    ONE: МАНИЛА-DAWN OF HEROES ТОЙМ
  • 20:30
    UFC FIGHT NIGHT СИЛВА-МИР

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:00
    Хөтөч  МУСК /7-р анги/
  • 09:50
    Хаврын гоёл-2019
  • 10:30
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 14:00
    "Монгол туургатны мисс-2016"/1-р хэсэг/
  • 15:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Би нисэх дуртай МУСК
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Хөвсгөл Рашаант Дулаанхан уулын тахилга 2019
  • 21:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хөтөч  МУСК /8-р анги/
  • 22:50
    "Шинэ үе" Хошин шог
  • 23:20
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 23
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 5
  • 08:30
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 5-р анги
  • 11:40
    "Шилдэг цохилт" ОАК 3, 4-р анги
  • 12:50
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 32-р анги
  • 14:00
    "Зүгээр л бүжиглэ" ОАК 13, 14-р анги
  • 15:10
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 23/
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.11-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 33-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Зүгээр л бүжиглэ" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 6-р анги
  • 01:10
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 33-р анги

SPS Prime

  • 01:30
    PL WORLD №1
  • 02:00
    ОКЛАХОМА-Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-19
  • 04:00
    ЭВЕРТОН-ВОЛВЕРХЭМПТОН 25-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ДЭНВЭР-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-19
  • 08:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №27: ДЭВИД БЕКХЭМ-2
  • 08:30
    БРАЙТОН-ВОТФОРД 25-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    NBA ACTION 1808
  • 11:00
    БОСТОН-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19
  • 13:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №17: АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 1996/97
  • 13:30
    КАРДИФФ-БОРНМУТ 25-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ШАРЛОТТ-МИЛУОКИ NBA 2018-19
  • 18:00
    PL WORLD №40
  • 18:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НОРВИЧ 1-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    "TORONTO'S BASKETBALL RAISING" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №1
  • 22:00
    ХЬЮСТОН-ДАЛЛАС NBA 2018-19

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:02
    “Мөөг” танин мэдэхүйн зураглал
  • 08:10
    “Дуу хуурын нутгаас дуурийн дуучин Ө.Цэрэнчунт” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Цэцэг” танин мэдэхүйн зураглал
  • 09:00
    Гадаад дууны цаг
  • 10:00
    Харандааны адал явдал
  • 10:05
    “Дуулах урлаг” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:33
    “Амьтад” танин мэдэхүйн зураглал
  • 10:35
    Star`s shop
  • 10:40
    “Амьдрал нулимсанд дургүй “ МУСК
  • 12:08
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 12:10
    “Он цагийн хэлхээс” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 12:51
    “Уурхай” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 13:58
    “Түймэр” ОБЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 14:00
    Home shopping /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:20
    “Хүсэл” МУСК
  • 15:48
    Монгол дууны хит /АЖ А.Долгор/
  • 16:00
    “Индиан дуучин” танин мэдэхүйн зураглал
  • 16:05
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Гадаад дууны хит
  • 16:45
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 16:47
    “Хөгжмийн ертөнц” баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:08
    Star`s shop
  • 17:15
    Баримтат нэвтрүүлэг / Торгоны зам кино телевизийн гүүр төсөл/
  • 18:00
    ““Дуу хуурын нутгаас дуурийн дуучин Ө.Цэрэнчунт” нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Даяар дуурсан аваргууд” хөрөг нэвтрүүлэг / МУ-ын дархан аварга, Хөдөлмөрийн баатар Д.Цэрэндорж
  • 19:05
    Олзтой цаг
  • 19:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    “Бүтээлч хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Зочны цаг /давталт/
  • 20:20
    “Бээжингийн хайрын түүх” ОАУСК 31, 32 анги
  • 21:50
    “Үер” сэрэмжлүүлэг
  • 21:51
    Кино бидний амьдралд /Зураглаач Г.Маш/
  • 22:10
    “Луйвар” МУСК
  • 23:28
    Төрийн дуулал
  • 23:30
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:15
    Спорт таны амралтанд: Үндэсний сурын 2019 оны УАШТ 1-р хэсэг
  • 08:20
    “Хотгойдын хурд-4” хангайн бүсийн хурдан морины уралдаан
  • 09:20
    Аэробик гимнастикийн Ази тивийн цомын тэмцээн 2019 5-р хэсэг
  • 11:30
    “Хотгойдын хурд-4” хангайн бүсийн уралдааны шагайн харваа, сурын харваа
  • 12:00
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн Хийн урт бууны 3 байрлалт дасгал
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн Хийн урт бууны 3 байрлалт дасгал /үргэлжлэл/
  • 13:05
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн хүрлийн төлөө тоглолт
  • 14:05
    Спорт таны амралтанд: Үндэсний сурын 2019 оны УАШТ 2-р хэсэг
  • 15:10
    Спорт таны амралтанд: Олон улсын хүүхдийн эрхийг хамгаалах өдөрт зориулсан Сүмо бөхийн тэмцээнээс 2-р хэсэг
  • 16:10
    Миний мөрөөдөл: Монголын Хөлбөмбөгийн “Дэрэн” баг
  • 16:35
    Казак Курес бөхийн МУАШ анх дугаар тэмцээн 1-р хэсэг
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:15
    Казах Курес бөхийн 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээний өмнө
  • 20:45
    Спорт-түүх: 1968 оны Хөлбөмбөгийн Монгол улсын аварга “Дархан” баг
  • 21:45
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн хийн урт бууны 10 метрийн дасгал
  • 22:25
    Redbull-үзүүлж байна

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    АЗИЙН ОЮУТАНЫ АВАРГА 2015
  • 19:30
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 20:30
    U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 21:30
    АЗИЙН ОЮУТАНЫ АВАРГА 2015
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 35-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    ЦЕГ үзүүлж байна
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Тоглолтын цаг”
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 18-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 36-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 31-р анги
  • 21:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 36-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VIII/2120:55

Боловсрол ТВ

"Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг

VIII/2121:30

MovieBox

"Малефисент (Maleficent)" УСК

VIII/2119:30

TV5

"би сөхрөхгүй" соак 1-р анги