МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Жаргалтайн дэлгэр Монгол наадам” хөтөлбөр
  • 11:00
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улс байгуулагдсаны 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын нээлтийн ажиллагаа, Хүчит бөхийн барилдааны нэг, хоёрын давааг төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна.
  • 19:00
    “Мухардаантны удамт харваачид” аялгуут түүх
  • 19:30
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр” Ниссэн нь
  • 19:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:15
    NAADAM SHOW 2019
  • 23:15
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 23:20
    “Тод Магнай” Монголын уран сайхны кино ТУЛГАР ТӨРИЙН 2228, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 813, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 98 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ХӨТӨЛБӨР

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "морьтон монгол" телеконцерт
  • 09:40
    "монгол наадам"
  • 10:20
    "наадам:тойм"
  • 10:50
    "тулгар төрийн 2228, их монгол улсын 813 жилийн ой, ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын нээлтийн ажиллагаа"
  • 13:00
    "үндэсний бөхийн барилдааны 1-ийн давааг төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:00
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 17:10
    "үндэсний бөхийн барилдааны 2-ын давааг төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "би-гээс бид" /алтан фондоос үзүүлж байна/
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" баярын хөтөлбөр
  • 00:10
    "аман хуур" муск
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    "дуни" соак 64-р анги
  • 08:10
    азарганы уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 11:00
    тулгар төрийн 2228,их монгол улсын 813,ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,үндэсний их баяр наадмын хөтөлбөр
  • 14:00
    их насны морьдын уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 17:00
    тулгар төрийн 2228,их монгол улсын 813,ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,үндэсний их баяр наадмын хөтөлбөр
  • 20:00
    "оддын бэсрэг наадам - 2019" 1-р хэсэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "оддын бэсрэг наадам - 2019" 1-р хэсэг үргэлжлэл
  • 23:10
    "дуни" соак 65-р анги
  • 00:30
    "тэ жу ён " соак 122-р анги
  • 01:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Хонины найр” МУСК
  • 07:00
    “Ая дууны мэндчилгээ” шууд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын Азарганы уралдааныг “Хүй долоон худаг”-аас шууд дамжуулна
  • 11:00
    “Тулгар төрийн 2228,Их Монгол Улсын 813,Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын нээлтийн үйл ажиллагааг “ Төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна
  • 13:00
    Хүчит бөхийн барилдааны нэгийн давааг Төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна
  • 14:00
    “Их насны хурдан морьдын уралдааныг” “Хүй долоон худаг”-аас шууд дамжуулна
  • 16:00
    Хүчит бөхийн барилдааны нэгийн давааны үргэлжлэлийг Төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна
  • 17:00
    Хүчит бөхийн барилдааны хоёрын давааг шууд дамжуулна
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг /МУХБ,МУГЖ,даяар дуурсагдах далай даян дархан аварга Д.Дамдин,МУ-ын гарьд Д.Баяраа нарын гэгээн дурсгалд зориулав.
  • 22:00
    “Би Монгол хүн” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    “Эртний сайхан уртын дуу” тоглолт
  • 01:40
    “Мөлхөө амьтдын вант улс” баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 1-р анги
  • 09:10
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 11:00
    ТУЛГАР ТӨРИЙН 2228, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 813, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 98 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН АЖИЛЛАГАА шууд
  • 12:30
    Үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны нэгийн даваа
  • 16:30
    Хүчит бөхийн барилдааны хоёрын даваа
  • 19:10
    НОМИН- Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн
  • 19:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 23:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж " МУСК
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    тоглолтын цаг: миний ээж хөөрхөн
  • 10:30
    нууц: чингис хаан
  • 11:20
    “говийн зэрэглээ” муск
  • 13:30
    улсын ир баяр наадмын нээлт
  • 14:00
    “наадам-2019” эргэн тойронд
  • 14:30
    “хүндэт харуул”
  • 15:00
    “наадам-2019” – fashion style
  • 15:30
    “харваач”-зоригт
  • 16:00
    “наадам-2019” – гадныхны нүдээр
  • 17:00
    vs-3
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм: ж.мөнхбат
  • 19:30
    “хайрын хүч”
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “vs”-4
  • 22:00
    “элсний волейбол”-2
  • 23:00
    “ирэх хаврын цэцэг” муск
  • 00:25
    “нутгийн ганц” теле зохиомж
  • 01:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Болд өвгөн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Би чамд хайртай” МУСК
  • 09:00
    Азарганы уралдаан /шууд/
  • 09:30
    “Playing love 2019” тоглолтын 1-р хэсэг
  • 10:30
    Азарганы уралдаан /шууд/
  • 11:30
    Наадмын нээлт /шууд/
  • 13:05
    Хүчит бөхийн барилдааны 1-ийн даваа /шууд/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    Их насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 14:40
    Хүчит бөхийн барилдааны 1-ийн даваа /шууд/
  • 15:30
    Их насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 17:10
    Хүчит бөхийн барилдааны 2-ын даваа /шууд/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Наадмын түүх” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /тусгай дугаар 1/
  • 22:00
    Киносутра” инээдмийн цуврал /4-6/
  • 01:15
    “Шарга даага” МУСК
  • 02:50
    “Алтан өргөө” МУСК
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Хязгааргүйн цаана" Хөгжмийн зохиолч, төгөлдөр хуурч Б.Чинбат тоглолт 1-р хэсэг
  • 09:50
    "Торго" Fashion show
  • 11:00
    Микроны босс" МУСК
  • 13:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Приусны босс" МУСК
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 28-р анги
  • 17:00
    "Торго-2019" Fashion show
  • 17:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Сумын атаман" баярын хөтөлбөр
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 19-20-р анги
  • 20:40
    "Монголд нэг удаа 2" баярын хөтөлбөр
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 43-р анги
  • 23:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 29-р анги
  • 00:05
    "Содура" МУСК
  • 02:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 09:40
    "Гарь магнай" МУСК
  • 11:40
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 13:00
    Булган аймгийн Дашинчилэн сумын хадагны уралдаан
  • 14:50
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 16:40
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 19:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 20:40
    "Микроны босс" МУСК
  • 22:10
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 07:00
    Баяр наадмын тусгай хөтөлбөр
  • 08:00
    Азарганы уралдаан (шүдэлгээ)
  • 08:30
    Баяр наадмын тусгай хөтөлбөр
  • 09:30
    Төрийн Есөн Хөлт Цагаан Тугийг залах ёслол (Төрийн ордноос төв цэнгэлдэх хүрээлэн рүү)
  • 10:10
    Баяр наадмын тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    Тулгар төрийн 2228, Их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн Үндэсний их баяр наадмын нээлтийн үйл ажиллагаа
  • 12:00
    Хүчит бөхийн барилдааны нэгийн даваа
  • 14:00
    Их насны морьдын уралдаан (шүдэлгээ)
  • 14:30
    Баяр наадмын тусгай хөтөлбөр (Хүчит бөхийн барилдааны хоёрын даваа, Их насны морьдын уралдаан, сур, шагайн харваа)
  • 19:30
    Түрүү бөх хэн бэ?
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Шарга даага" МУСК
  • 22:40
    "Сумын атаман" МУСК"
  • 23:50
    "Сайн аав" МУСК
  • 01:40
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Тулгар төрийн 2228, Их Монгол Улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмыг шууд дамжуулна
  • 20:00
    "Дуулж явах сайхан" теле концерт МУСТА П.Баярмагнай
  • 20:35
    "Том хуушуур" баярын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг МУГЖ С.Батсүх
  • 22:35
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 2-р анги
  • 23:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:30
    Шүгэл хүүгийн адал явдал
  • 08:00
    ШУУД: Азарганы уралдаан - АХ-н 98 жил, үндэсний их баяр наадам
  • 11:00
    ШУУД: Үндэсний их баяр наадмын нээлтийн үйл ажиллагаа
  • 13:00
    ШУУД: Хүчит бөхийн барилдааны 1-ийн даваа
  • 14:00
    ШУУД: Их насны морьдын уралдаан - АХ-н 98 жил, үндэсний их баяр наадам
  • 17:00
    ШУУД: Хүчит бөхийн барилдааны 2-ийн даваа
  • 18:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - Д.Цэрэнтогтох
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Их насны морьдын уралдаан /давталт/
  • 22:00
    Азарганы уралдаан /давталт/
  • 23:00
    Улаанбаатарын үдэш - Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна.
  • 01:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:40
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Миний Монгол наадам дуу
  • 07:15
    Тайхарын дуулал телеконцерт
  • 08:10
    Малчин аав телеконцерт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага - Баяр наадмын тусгай дугаар
  • 09:40
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн Үндэсний их баяр наадам
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Нагоя башё
  • 17:00
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн Үндэсний их баяр наадам
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Өлзийтэй наадам - 2019 Баярын нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гарьд магнай МУСК
  • 01:20
    Зөв сонголт
  • 01:50
    Бизнес Амжилт
  • 02:20
    Миний Монгол наадам дуу

MovieBox

  • 08:00
    "Каспер (Casper)" УСК
  • 09:50
    "Стивен Хокины онол (The Theory of Everything)" УСК
  • 12:00
    "Анчин: Өвлийн дайн (The Huntsman: Winter's War)" УСК
  • 14:00
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Bastards )" УСК
  • 16:40
    "Тай Чигийн мастер (Inglourious Bastards )" УСК
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.24,III.1-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (27-р анги)
  • 21:30
    "Анчин: Өвлийн дайн (The Huntsman: Winter's War)" УСК
  • 23:50
    "Дээшээ тэмүүл (Get On Up)" УСК
  • 02:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.22-III.1-р анги)
  • 03:40
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.17-20-р анги)
  • 05:10
    "Их хотын залуус" ОАК (26,27-р анги)
  • 06:10
    "Анчин: Өвлийн дайн (The Huntsman: Winter's War)" УСК

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 830-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Такси 4" Уран сайхны кино
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 2,3-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 16-20-р анги
  • 15:15
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 16:15
    Дэлхийг тойрсон урт зам #4
  • 17:05
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Дуулаад л баймаар" МУСТА Д.Батбаяр
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 831-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya #4
  • 21:35
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 23:40
    "Франц үнсэлт" Монголын уран сайхны кино
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Халуун цэг" мэдээлэлийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Мөрөөдлийн театр" - Цаг өөр болжээ жүжиг
  • 12:00
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Говийн зэрэглээ" МУСК
  • 14:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Одтой болзоо" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Учралын баяр" тусгай дугаар
  • 16:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Сумын атаман" МУСК
  • 18:40
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Их засаг - Super Student 2019 2-р шат 4-р дугаар
  • 20:40
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 21:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 22:10
    "Саруул талын ерөөл" МУСК
  • 00:00
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 52-р анги
  • 11:45
    "Дуулаад баймаар" тоглолт
  • 13:35
    Морь буусан шагай-2018
  • 16:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    "We One Төгс ялалт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 53-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    "Дуудлагын охид" МУСК
  • 21:35
    "Монголоо дуулъя" теле концерт
  • 22:30
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-5/ 2-р анги
  • 23:40
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Аргагүй амраг" тоглолт
  • 08:30
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Анд минь чамайг үгүйлэх юм" тоглолт
  • 14:40
    "Хайрын наран" теле концерт
  • 15:00
    "Хүлэг эрдэнэ мину" баримтат кино
  • 15:35
    "Мөнх тэнгэрийн хишиг" ардын урлагийн тоглолт
  • 17:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 18:30
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дөрвөн цагийн эгшиглэн" тоглолт
  • 20:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хил дээр үүр цайж байна" теле концерт
  • 22:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Амьдралоги" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 12:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Уран сайхны кино"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:38
    "Лунтик " хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:38
    "Лунтик " хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Монголоо кидс” үзүүлж байна
  • 18:45
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:25
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр”
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "X лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт ” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Азарганы уралдаан /шууд/
  • 10:00
    Тулгар төрийн 2228 Их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Монгол Улсын Төрийн тугийг Төв цэнгэлдэх хүрээлэнд залах ёслол /шууд/
  • 11:00
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улс байгуулагдсаны 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын нээлтийн ажиллагаа, Хүчит бөхийн барилдааны нэг, хоёрын давааг төв цэнгэлдэх хүрээлэнгээс шууд дамжуулна
  • 13:30
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын нэгдсэн үзүүлэх харваа /шууд/
  • 14:00
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Их насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 15:00
    “Жаргалтайн дэлгэр Монгол наадам” ярилцлага
  • 15:50
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын хасаа харвааны эхэн өрөг /шууд/
  • 18:20
    MNB World: Сур харваа
  • 18:45
    “Мухардаантны удамт харваачид” аялгуут түүх
  • 19:15
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:20
    “Зогсошгүй” Соёлын тэргүүний ажилтан, дуучин Д.Отгонжаргал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Наадмын тойм
  • 21:20
    “Гэгээн үдэш” Төрийн хошой шагналт, Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч Л.Мөрдорж
  • 22:50
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд М.Баяржавхлан
  • 23:20
    MNB World: “International Naadam Festival”
  • 00:20
    Өнөөдрийн цаг агаар ТУЛГАР ТӨРИЙН 2228, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 813, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 98 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ХӨТӨЛБӨР

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Хүмүүс минь амьдрал сайхан"
  • 09:20
    "Монголын сайхан орноор"
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:50
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Үндэсний Их Баяр наадмын ажиллагааг Монгол Улсын Ерөнхийлөгч Халтмаагийн Баттулга нээж, Төрийн туганд хүндэтгэл үзүүлнэ. 
  • 11:10
    Үндэсний их баяр наадмын нээлтийн арга хэмжээ
  • 12:00
    "Оргилд хүрэх зам" Баяр наадмын тусгай дугаар
  • 13:00
    Хүчит бөхийн барилдааны нэгийн даваа
  • 17:10
    Хүчит бөхийн барилдааны хоёрын даваа
  • 20:00
    "МУ-ын аварга малчин Д.Амгаланбаатар" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 21:45
    "Цэц магнай" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    NBA SUMMER LEAGUE: L.A CLIPPERS VS. WASHINGTON TAPE
  • 03:00
    NBA SUMMER LEAGUE: PHILADELPHIA VS. DETROIT LIVE
  • 05:00
    NBA SUMMER LEAGUE: CHARLOTTE VS. CHICAGO LIVE
  • 07:00
    NBA SUMMER LEAGUE: MINNESOTA VS. MIAMI LIVE
  • 09:00
    NBA SUMMER LEAGUE: SAN ANTONIO VS. PHOENIX LIVE
  • 11:00
    NBA SUMMER LEAGUE: CHINA VS. MILWAUKEE LIVE
  • 13:00
    NBA GAMETIME LIVE
  • 13:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:00
    NBA SUMMER LEAGUE: PHILADELPHIA VS. DETROIT TAPE
  • 16:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:00
    NBA SUMMER LEAGUE: CHARLOTTE VS. CHICAGO TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    NBA SUMMER LEAGUE: MINNESOTA VS. MIAMI LIVE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA SUMMER LEAGUE: SAN ANTONIO VS. PHOENIX LIVE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 09:30
    ПОРТУ-ЛЭСТЕР UCL 2016-2017
  • 11:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №14: ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 2010/11
  • 12:00
    АРСЕНАЛ-МАН.ЮТД PL 2013-2014
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №15: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2008/09
  • 14:30
    САН АНТОНИО - ОКЛАХОМА NBA 2017-2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №16: ПОРТСМУТ-РИДИНГ 2007/08
  • 17:00
    ПОРТУ-ЛЭСТЕР UCL 2016-2017
  • 19:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №14: ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 2010/11
  • 19:30
    АРСЕНАЛ-МАН.ЮТД PL 2013-2014
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №15: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2008/09
  • 22:00
    САН АНТОНИО - ОКЛАХОМА NBA 2017-2018

SPS National

  • 00:00
    НААДАМ 2018 ТАВЫН ДАВАА
  • 01:30
    НААДАМ 2018 ЗУРГААГЫН ДАВАА
  • 03:00
    НААДАМ 2018 7,8,9 ДАВАА
  • 05:20
    FIVB ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ БРАЗИЛ - ПОЛЬШ (ШУУД)
  • 08:30
    НААДАМ 2018 ТОЙМ
  • 09:40
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 10:40
    "НААДАМ 2019" НЭЭЛТИЙН ЁСЛОЛ (ШУУД)
  • 13:00
    "НААДАМ 2019" НЭГИЙН ДАВАА (ШУУД)
  • 17:00
    "НААДАМ 2019" ХОЁРЫН ДАВАА (ШУУД)
  • 20:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 21:00
    FIVB ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ АНУ - ФРАНЦ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОМЕРО
  • 11:30
    UFC 205 АЛВАРЕЗ-МАКГРЕГОР
  • 14:30
    ЖҮДО МОНТРЕАЛЫН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2
  • 17:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1363
  • 21:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #28
  • 21:30
    UFC FIGHT NIGHT: МОЙЧАНО-ЖУН

Сүлд ТВ

  • 08:05
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 11:30
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадмын хурдан Азарганы уралдаан /шууд/
  • 12:00
    Тулгар төрийн 2228, Их Монгол Улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой Үндэсний Их Баяр наадмын нээлт
  • 13:00
    "Монгол наадмын аялгуу"нэвтрүүлэг  /шууд/
  • 14:00
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын Хүчит бөхийн барилдааны нэгийн даваа
  • 15:20
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын Их насны морьдын уралдаан/шууд/
  • 16:20
    "Монгол наадмын аялгуу"нэвтрүүлэг  /шууд/
  • 16:40
    Наадмын тойм
  • 17:10
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадмын хурдан Азарганы уралдаан /Давталт/
  • 20:00
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын Хүчит бөхийн барилдааны хоёрын даваа
  • 21:00
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын Их насны морьдын уралдаан/давталт/
  • 21:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол наадмын аялгуу"
  • 23:15
    "Тод магнай" МУСК 
  • 00:00
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 23
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 63, 64
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 31/
  • 10:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.51-р анги
  • 11:10
    "Гэр бүл" ОАК 20-р анги
  • 12:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК төгсгөлийн 44-р анги
  • 13:25
    Тоглолтын цаг
  • 14:10
    "Сарны хосууд" ОАК 16-р анги
  • 15:20
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 3-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Гэр бүл" ОАК 21-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 1-р анги
  • 20:00
    "Сарны хосууд" ОАК 17-р анги
  • 21:30
    "Саятан гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хуанжу гэг" ОАК 4-р анги
  • 22:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.52-р анги
  • 00:00
    "Сарны хосууд" ОАК 17-р анги
  • 01:10
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 1-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ИНДИАНА-ФИНИКС NBA 2018-19
  • 02:00
    ХАДДЕРСФИЛД-ТОТТЕНХЭМ 7-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    КЛИВЛЭНД-ОКЛАХОМА NBA 2018-19
  • 06:00
    АРСЕНАЛ-ВОТФОРД 7-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    "TRUE NORTH - KING NATION" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 08:30
    САН АНТОНИО-МИННЕСОТА NBA 2018-19
  • 10:30
    PL WORLD №18
  • 11:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-САУТХЭМПТОН 7-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ТОРОНТО NBA 2018-19
  • 15:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №5: МОХАМЕД САЛАХ
  • 16:00
    КАРДИФФ-БӨРНЛИ 7-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    NBA ACTION 1809
  • 18:30
    ВАШИНГТОН-ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-19
  • 20:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №1
  • 21:30
    ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 7-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    "THE SCORE - NBA ASIA EXPANSION" НЭВТРҮҮЛЭГ

TM

  • 08:00
    Наадмын аялгуу
  • 09:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Наадмын зочин Монгол Улсын Дархан аварга Г.Өсөхбаярын ээж Ж.Насантогох
  • 10:20
    "Хоньчин Найдан" МУСК
  • 11:30
    "Дууны гурван жигүүр" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Уухайн түрлэг" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг МУГЖ Ц.Өлзий-Орших
  • 16:20
    "Монгол сурын харваа" баримтат кино
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Онож алдсан Он жилүүд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Бух ноололдоон" баримтат кино
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Улаанбаатарын үдэш" Эх орноо хамтдаа дуулъя
  • 23:00
    Баяр наадмын ёслолын буудлага
  • 23:10
    "Цэц магнай " МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    Наадмын тойм /давталт/
  • 07:20
    Алтан зурхай аялгуут магтаал
  • 07:35
    Өнөөдөр-спортын ертөнцөд
  • 07:55
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Азарганы уралдаан-шууд
  • 11:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Монгол Улсын Төрийн тугийг Төв цэнгэлдэх хүрээлэнд залах ёслол-шууд
  • 11:20
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Нээлтийн ёслол-шууд
  • 13:30
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын нэгдсэн үзүүлэх харваа-шууд
  • 14:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Их насны морьдын уралдаан-шууд
  • 17:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын хана харвааны адаг өрөг-шууд
  • 17:30
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын хасаа харвааны эхэн өрөг-шууд
  • 19:00
    “Жаргалтайн дэлгэр” Монгол улсын хөдөлмөрийн баатар, тод манлай уяач Д. Даваахүү
  • 19:15
    “Жаргалтайн дэлгэр” Монгол улсын харцага Т. Өсөх-Ирээдүй
  • 19:30
    “Жаргалтайн дэлгэр” Монгол улсын мэргэн Б. Дашзэвэг
  • 19:45
    Миний мөрөөдөл:Үндэсний сурын идэр мэргэн Б. Билэгт
  • 20:05
    “Мухардаантны удамт харваачид” аялгуут түүх
  • 20:35
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн Өргөн сумын Аймгийн алдарт уяач Б. Хүүхнээ
  • 21:05
    Наадмын тойм
  • 21:25
    Баярын бэлэг: Монгол улсын тод манлай уяач Д. Одгэрэл
  • 21:55
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 22:20
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Азарганы уралдаан
  • 23:20
    Наадмын тойм

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3Х3 ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 14:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 00:00
    CSGO TIME
  • 06:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Манай аялгуу” МУСК
  • 11:15
    “Миний эрдэнэ” ОАК 13-р анги
  • 12:00
    “Гарьд магнай” МУСК
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Хонины найр” МУСК
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Морьтой ч болоосой” МУСК
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 34-р анги
  • 18:00
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 18:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 14-р анги
  • 19:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 9-р анги
  • 20:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 14-р анги

Олон Саналтай

VII/1609:00

MovieBox

"Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.21-III.3-р анги)

VII/1619:30

TV5

"дуни" соак 70-р анги

VII/1607:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/