МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Үндэсний сурын хана харвааны эхэн өрөг /Сурын талбайгаас шууд дамжуулна/
  • 09:40
    Хязаалан насны морьдын уралдааныг Хүйн долоон худгаас шууд дамжуулна
  • 10:00
    Төрийн далбааны өдөрт зориулсан хүндэтгэлийн ёслолын ажиллагааг Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна.
  • 10:30
    Хязаалан насны морьдын уралдааны бариаг Хүйн долоон худгаас шууд дамжуулна
  • 11:00
    Үндэсний сурын хана харвааны эхэн өрөг /Сурын талбайгаас шууд дамжуулна/
  • 12:30
    Зочны ярилцлага-Хүйн долоон худгаас
  • 13:00
    “Дархан мэх” Монгол Улсын начин С.Эрхэмбаяр
  • 13:30
    Шүдлэн насны морьдын уралдааны гарааг Хүйн долоон худгаас шууд дамжуулна
  • 14:30
    Үндэсний сурын хана харвааны дунд өрөг /Сурын талбайгаас шууд дамжуулна/
  • 15:00
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улс байгуулагдсаны 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын хүндэтгэлийн концертыг СТӨ-нөөс шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Эрийн хийморь” Дорноговь аймгийн Өргөн сумын аймгийн алдарт уяач Б.Хүүхнээ
  • 17:35
    “Үндэсний их баяр наадам 2019” Бөхийн барилдааны асуудлаар
  • 18:10
    “Зогсошгүй” Соёлын тэргүүний ажилтан, дуучин Д.Отгонжаргал
  • 18:50
    Монгол инженер
  • 19:30
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр” Гар
  • 19:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:15
    Тэр бөхийн нэр хэн бэ? /шууд/
  • 22:15
    “ЖДҮ-сонгон шалгаруулалт 2019”
  • 22:35
    “Гэгээн үдэш” Төрийн хошой шагналт, Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч Л. Мөрдорж
  • 00:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 00:10
    “Цэц Магнай” Монголын уран сайхны кино ТУЛГАР ТӨРИЙН 2228, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 813, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 98 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ХӨТӨЛБӨР

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 08:30
    "алтан боломж"
  • 09:00
    "сайхан ч юм даа монгол хүн болж төрөх "/мусгз ш.гүрбазарын уран бүтээлийн тоглолт/
  • 10:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 429,430-р анги
  • 11:10
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 12:00
    "толин хулын төвөргөөнд тугаа өргөсөн монгол"
  • 13:30
    "тунгалаг тамир" 2-р анги
  • 14:50
    "баримтат кино"
  • 15:50
    "концерт"
  • 16:50
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 431,432-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 21:00
    "авдрын мухарт"
  • 22:20
    "засаг цаг"
  • 23:20
    "тунгалаг тамир" 3-р анги
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    хязаалан насны хурдан морины уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 11:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:35
    "дуни" соак 63-р анги
  • 14:00
    шүдлэн насны хурдан морины уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 16:30
    business news
  • 16:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:50
    "тэ жу ён " соак 120-р анги
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    "буриад бөх" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    улсын аварга малчин о.баттөмөрийн цолны мялаалга
  • 19:30
    "дуни" соак 64-р анги
  • 20:45
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 20:55
    "солонгос руу аялцгаая - манлайлагч - 2 аялал"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 121-р анги
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Даяар дуурсах аваргууд” нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Ая дууны мэндчилгээ” шууд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын Хязаалан насны хурдан морьдын уралдааныг “Хүй долоон худаг”-аас шууд дамжуулна
  • 10:00
    Төрийн далбааны өдөрт зориулсан Хүндэтгэлийн ажиллагаа цэргийн ёслолын жагсаалыг Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна.
  • 11:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 11:20
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 32-р анги
  • 12:00
    “Шарга даага” монголын уран сайхны кино
  • 13:30
    “Зун цэцэглэсэн аялгуу 2019” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Шүдлэн насны хурдан морьдын уралдааныг “Хүй долоон худаг”-аас шууд дамжуулна
  • 16:00
    "Нутгийн хөөрхөн бүсгүй” теле концерт
  • 17:00
    ”Айлын хоол амтттай “ нэвтрүүлэг /Хонгор нутаг бөхийн гал/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Наадмын гангараа” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК,47,48-р анги
  • 22:30
    “Наргиантай наадам” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Дөмөн хонгор аялгуу” тоглолт
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Баримтат кино
  • 04:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Алганы хээ" Ток шоу /Давталт/
  • 13:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 14:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 397,398-р анги
  • 15:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 15-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 389,390-р анги
  • 18:20
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    "Хар мөрөн" ОАК 3-р анги
  • 20:00
    Засаг цаг-Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 16-р анги
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Спартак - Хараалгуулагсдын дайн" ОАК 9-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “жэжүнвон”-17 соак
  • 10:30
    монгал товчоон: д.батбаяр
  • 12:05
    улаан залаат монгол эр
  • 13:00
    дуртай өдөр
  • 14:30
    “гарьд магнай” муск
  • 16:00
    монгол тулгатны 100 эрхэм: х.баянмөнх
  • 17:00
    vs-2
  • 17:30
    их монголын хүчтэнүүд
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “санаанд оромгүй явдал” уск
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “vs”-3
  • 22:00
    “элсний волейбол”-1
  • 23:00
    “өнөр бүл” муск
  • 00:40
    тоглолтын цаг: миний ээж хөөрхөн
  • 02:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Моторын дуу” МУСК
  • 08:45
    “Найдангийн Түвшинбаяр” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хязаалан насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 09:20
    “Ч.Ойдов” баримтат кино
  • 10:00
    Хязаалан насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 11:10
    Хөгжилтэй дүр “Ахаа намайг бодоорой”
  • 12:25
    Хөгжилтэй дүр “Хайрын найраатай наадам”
  • 13:35
    “Ховдгийн гай” МУСК
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    Шүдлэн насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 14:40
    Хөгжилтэй дүр “Миний хайртын хурим”
  • 15:35
    Шүдлэн насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 16:40
    “Өвгөн шувуу” баримтат кино
  • 17:20
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    Comedy stars
  • 22:05
    “Киносутра” инээдмийн цуврал /1-3/
  • 01:00
    “Үүр цайгаасай” МУСК
  • 03:00
    “Морьтой ч болоосой” МУСК
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.19-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 15-16-р анги
  • 11:40
    "Хөгжилтэй Монголдой" 5-р ангийн хичээл №31
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 41-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №28
  • 13:25
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн бэлтгэл бүлэг №28
  • 13:55
    Би монгол хүн
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №45,46
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 27-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.11-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.20-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 17-18-р анги
  • 20:50
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 42-р анги
  • 23:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 28-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 10:00
    "Тод магнай" МУСК
  • 11:50
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 13:00
    "Өндөр-Улааны хурд - 2" Архангай аймгийн баруун бүс
  • 14:50
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 16:40
    Монгол малчны зар
  • 17:20
    "Доргио 7 эр" МУСК
  • 19:30
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 21:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 22:00
    "Сумын атаман" МУСК
  • 23:00
    "Хөгжилтэй өдөр" УСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний монголын соёл
  • 07:00
    Баяр наадмын тусгай хөтөлбөр
  • 08:00
    Хязаалан насны морины уралдаан (шүдэлгээ)
  • 08:30
    Баяр наадмын тусгай хөтөлбөр (Сур, шагайн харваа, хязаалан насны морьдын уралдаан)
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Аав" МУСК
  • 14:00
    Баяр наадмын тусгай хөтөлбөр
  • 14:10
    Шүдлэн насны морины уралдаан (шүдэлгээ)
  • 14:30
    Баяр наадмын тусгай хөтөлбөр (Сур, шагайн харваа, шүдлэн насны морьдын уралдаан)
  • 17:20
    "Учиртай гурван толгой" дуурь
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 21:30
    "Ардын дуу-1"
  • 22:30
    "Амьдралоги" МУСК
  • 00:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 02:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Наадмын хөтөлбөр
  • 16:40
    "Зуунд дурсагдах аялгуу" нэвтрүүлэг МУГЖ У.Далантай С.Эрдэнэцэцэг
  • 17:40
    "Ижий эх орон" тоглолт МУСТА Ж.Хишигдэлгэр, Ж.Хишигсүрэн
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сэтгэл далалсан аялгуу" баярын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ХХ хөтөлбөр"
  • 21:35
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 1-р анги
  • 22:55
    "Бизнес толь"
  • 23:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 08:00
    ШУУД: Хязаалан насны морьдын уралдаан - АХ-н 98 жил, үндэсний их баяр наадам
  • 14:00
    ШУУД: Шүдлэн насны морьдын уралдаан - АХ-н 98 жил, үндэсний их баяр наадам
  • 16:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - Б.Бат-Эрдэнэ
  • 19:30
    Хязаалан насны морьдын уралдаан /давталт/
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Шүдлэн насны морьдын уралдаан /давталт/
  • 21:30
    Засаг цаг - Сэргэлт
  • 22:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - Д.Даваахүү
  • 00:20
    Монголын уран сайхны кино
  • 02:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Миний Монгол наадам дуу
  • 07:15
    Тэшинхэн жонжуулж явна концерт
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага - Төрийн далбааны өдөрт зориулав
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Хурдан морьдын уралдаан /Хязаалан/
  • 11:30
    Нагоя башё тойм
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Нагоя башё
  • 17:00
    Бизнес Амжилт
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Бүсгүй заяа телеконцерт
  • 19:10
    Төв аймгийн цаг
  • 19:40
    Сэтгэлийн хоймор-Ханьдаа баярлалаа МУГЖ Дуучин Ц.Үенч
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Нагоя башё тойм
  • 22:10
    Хүргэн хүү МУСК
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Миний Монгол наадам дуу ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.13-16-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Их хотын залуус" ОАК (23-25-р анги)
  • 12:30
    "Галт тэргэн дэх бүсгүй (The Girl on the Train)" УСК
  • 14:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.18-21-р анги)
  • 16:10
    "Галзуу хурд 4 (Fast & Furious)" УСК
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.17,18-р анги)
  • 19:25
    "Саятан гэр бүл"
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.22,23-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (26-р анги)
  • 21:30
    "Каспер (Casper)" УСК
  • 23:30
    "Галзуу хурд 7 (Furious 7)" УСК
  • 01:50
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.20-23-р анги)
  • 03:20
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.15-18-р анги)
  • 04:50
    "Их хотын залуус" ОАК (24-26-р анги)
  • 06:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 06:35
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.20-23-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 829-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Такси 3" Уран сайхны кино
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 16, 4-р бүлгийн 1-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 11-15-р анги
  • 15:30
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 16:30
    "Давхар цохилт" Монголын уран сайхны кино
  • 18:00
    Дүнжингарав бөхийн дэвжээ
  • 18:30
    Хошин шог
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 830-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya #3
  • 21:35
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 23:40
    "Такси 3" Уран сайхны кино
  • 01:05
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Халуун цэг" мэдээлэлийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Хошин шог" - Эмоци
  • 10:10
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 13:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 16:30
    "Одтой болзоо" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хэлэлцүүлэг" - Хүүхдийн хамгаалал
  • 18:40
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Засаг цаг" - Сэргэлт
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээлэлийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Их засаг - Super Student 2019 2-р шат 3-р дугаар
  • 21:45
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Говийн зэрэглээ" МУСК
  • 00:00
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 10:30
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 51-р анги
  • 11:25
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:55
    "Тэсийн голын монголчууд" баримтат кино
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    Кембриджийн хөтөлбөр ба Багшийн хөгжил
  • 18:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 52-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Засаг цаг-Сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-5/ 1-р анги
  • 23:25
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сохор номин, панда хоёрын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 11:00
    "Насны хань" ОАК 16-р анги
  • 12:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 23-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 17:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би амьдралд хайртай"
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 20:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 24-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Насны хань" ОАК 17-р анги
  • 23:00
    "Үхэшгүй мөнх"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 12:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Нийтийн дууны цаг"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Цаг агаар
  • 08:40
    "Лунтик " хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:20
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    "Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 19:30
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хязаалан насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 09:50
    “Өвгөдийн захиас” Дөрвөн улирлын сургаалын Зуны сургаал 1
  • 10:00
    Төрийн далбааны өдөрт зориулсан Хүндэтгэлийн ёслолын ажиллагааг Сүхбаатарын талбайгаас шууд дамжуулна.
  • 10:30
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын харваа /шууд/
  • 13:30
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Шүдлэн насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 14:30
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын харваа /шууд/
  • 15:00
    Тулгар төрийн 2228, Их монгол улс байгуулагдсаны 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын хүндэтгэлийн концертыг СТӨ-нөөс шууд дамжуулна.
  • 18:00
    “Адуучин” Увс аймгаас бэлтгэв.
  • 18:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:00
    Эрүүл мал-Монголын баялаг
  • 19:10
    MNB World: Монгол бөх
  • 19:40
    “Явлаа, ирлээ” Монголын динозавр судлалын хүрээлэнг үүсгэн байгуулагч, палеонтологич, АНУ дахь байгалийн түүхийн музейн судлаач М.Болорцэцэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Наадмын өнгө
  • 21:15
    Тэр бөхийн нэр хэн бэ /шууд/
  • 22:15
    “Монгол сонгодог” Чингис хаан дуурийн тухай
  • 22:45
    “Чингис хаан” дуурь
  • 00:55
    Наадмын тойм
  • 01:15
    Өнөөдрийн цаг агаар ТУЛГАР ТӨРИЙН 2228, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 813, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 98 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ХӨТӨЛБӨР

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Өсөг"
  • 08:45
    Өв соёл наадам
  • 09:05
    Сүү ХК –ийн тараг хэрэг үйлдвэрлэдэг вэ?
  • 09:10
    "Хянах цаг"
  • 09:30
    "Түмний нэг" Анагаахын шинжлэх ухааны доктор Б.Дагвадцэрэн
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Малчин Монгол"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 5р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Алсын газрын зэрэглээ" Концерт
  • 14:55
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монголын сайхан орноор"
  • 15:45
    "Өсөг"
  • 16:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 6-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Дэлгэр зуны дээлтэй Монгол наадам"
  • 18:30
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "МУ-ын аварга малчин Д.Амгаланбаатар" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Наран доорх наадам
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:20
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:30
    NBA SUMMER LEAGUE: GOLDEN STATE VS. L.A LAKERS TAPE
  • 03:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CROATIA VS. OKLAHOMA CITY LIVE
  • 05:30
    NBA SUMMER LEAGUE: INDIANA VS. ATLANTA LIVE
  • 07:30
    NBA SUMMER LEAGUE: PHOENIX VS. MEMPHIS LIVE
  • 09:30
    NBA SUMMER LEAGUE: NEW YORK VS. TORONTO LIVE
  • 11:30
    NBA SUMMER LEAGUE: L.A CLIPPERS VS. WASHINGTON LIVE
  • 13:30
    NBA GAMETIME LIVE
  • 14:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CROATIA VS. OKLAHOMA CITY TAPE
  • 16:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:30
    NBA SUMMER LEAGUE: INDIANA VS. ATLANTA TAPE
  • 19:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:30
    NBA SUMMER LEAGUE: PHOENIX VS. MEMPHIS LIVE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA SUMMER LEAGUE: NEW YORK VS. TORONTO TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №9: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2013/14
  • 09:30
    МАН.СИТИ-СЕЛТИК UCL 2016-2017
  • 11:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №10: ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 2013/14
  • 12:00
    ВЕСТ БРОМ-ЧЕЛСИ PL 2013-2014
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №11: НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 1996/97
  • 14:30
    САН АНТОНИО - ГОЛДЕН СТЕЙТ NBA 2017-2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №12: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2002/03
  • 17:00
    МАН.СИТИ-СЕЛТИК UCL 2016-2017
  • 19:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №10: ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 2013/14
  • 19:30
    ВЕСТ БРОМ-ЧЕЛСИ PL 2013-2014
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №11: НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 1996/97
  • 22:00
    САН АНТОНИО - ГОЛДЕН СТЕЙТ NBA 2017-2018

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ БРАЗИЛ - ПОЛЬШ
  • 11:30
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ИТАЛИ - ТУРК
  • 14:00
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 14:30
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 15:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ АНУ - БРАЗИЛ
  • 17:30
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ БНХАУ - ИТАЛИ
  • 20:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 21:00
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 21:30
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 22:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 22:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 23:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #6

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Coffee and cars" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ГУСТАФСОН-ТЭЙШЭРА
  • 11:30
    UFC 198 ВЕРДУМ-МИОЧИЧ
  • 13:30
    CONOR MCGREGOR: NOTORIOUS БАРИМТАТ КИНО
  • 15:00
    ЖҮДО МОНТРЕАЛЫН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 17:30
    ONE: СИНГАПУР-HEART OF THE LION
  • 20:30
    UFC FIGHT NIGHT: ДОС ЭНЖОС-ЛИЙ
  • 23:30
    ONE WARRIOR SERIES 2-10

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 08:30
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн Үндэсний их баяр наадмын хурдан Хязаалангийн уралдаан/шууд/
  • 11:00
    Монгол наадмын аялгуу /шууд/
  • 12:00
    46 оны Ленинград /14-р анги/
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн Үндэсний их баяр наадмын хурдан Шүдлэнгийн уралдаан/шууд/
  • 16:30
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн Үндэсний их баяр наадмын хурдан Хязаалангийн уралдаан/давталт/
  • 17:30
    "Бороотой наадам" хүүхдийн теле концерт /1-р хэсэг/
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Ардын хувьсгалын 98жилийн ойн Үндэсний их баяр наадам/Хязаалан,Шүдлэн/
  • 20:30
    "Бороотой наадам" хүүхдийн теле концерт /2-р хэсэг/
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Миний монгол наадам
  • 22:00
    " Гарьд магнай " МУСК
  • 23:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 23
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 61, 62
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 31/
  • 10:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.50-р анги
  • 11:10
    "Гэр бүл" ОАК 19-р анги
  • 12:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 42, 43-р анги
  • 14:10
    "Сарны хосууд" ОАК 15-р анги
  • 15:20
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Гэр бүл" ОАК 20-р анги
  • 18:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК төгсгөлийн 44-р анги
  • 19:35
    Тоглолтын цаг
  • 20:00
    "Сарны хосууд" ОАК 16-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 3-р анги
  • 22:35
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.51-р анги
  • 23:50
    "Сарны хосууд" ОАК 16-р анги
  • 01:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК төгсгөлийн 44-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    БРАЙТОН-ТОТТЕНХЭМ 6-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ЮТА-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19
  • 04:00
    ВЕСТ ХЭМ-ЧЕЛСИ 6-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ДЭНВЭР-ОКЛАХОМА NBA 2018-19
  • 08:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №4: ЭДЕН АЗАР
  • 08:30
    АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 6-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    "TRUE NORTH - ROOTS AND RISE" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 11:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС-ВАШИНГТОН NBA 2018-19
  • 13:00
    PL WORLD №17
  • 13:30
    ВЕСТ ХЭМ-МАН ЮТД 7-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    "ROUNDTABLE - 1980'S MAVS" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    НЬЮ ЙОРК-МЕМФИС NBA 2018-19
  • 18:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №2
  • 18:30
    МАН СИТИ-БРАЙТОН 7-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    "TRUE NORTH - ROOTS AND RISE" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:00
    "TRUE NORTH - KING NATION" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:30
    ИНДИАНА-ЮТА NBA 2018-19
  • 23:30
    PL NETBUSTERS №6

TM

  • 08:00
    Наадмын аялгуу
  • 09:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 10:10
    Төрийн далбааны өдөрт зориулсан ёслол хүндэтгэлийн үйл ажиллагаа /шууд/
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эгэл ертөнц" ОАК 25-р анги
  • 12:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Жанжин Д.Сүхбаатарын хөшөөнд цэцэг өргөх ёслол /шууд/
  • 13:30
    Наадмын зочин Монгол Улсын Дархан аварга Г.Өсөхбаярын ээж Ж.Насантогох
  • 14:00
    Дээлтэй Монгол наадам /шууд/
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Төрийн сүлд өршөө" Төрийн далбааны өдөрт зориулсан нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин Ч.Мөнхшүр
  • 20:00
    Монгол улсын Төрийн тугийг цэнгүүлэх ёслол /шууд/
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг Монгол Улсын Дархан аварга Г.Өсөхбаяр
  • 22:00
    "Дууны гурван жигүүр" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Гийнгоо" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    “Маргааш наадам” нийтлэл /давталт/
  • 07:30
    Зочны ярилцлага: Үндэсний сурын МОНДЭ багийн галаас
  • 07:55
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын харваа -шууд
  • 09:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хязаалан насны морьдын уралдаан-шууд
  • 10:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын харваа -шууд
  • 13:30
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Шүдлэн насны морьдын уралдаан-шууд
  • 14:30
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын харваа -шууд
  • 18:00
    MNB SPORT-НААДМААР ....
  • 18:30
    “Үндэсний их баяр наадам 2019” Бөхийн барилдааны асуудлаар
  • 19:00
    Торгон агшин
  • 19:05
    “Морьтны соёл” цуврал баримтат кино: Суран бугуйлын ид шид
  • 19:26
    Манлайн баясгалан их аварга Х. Шаравжамц
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    Адуучин: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 20:55
    Наадмын тойм
  • 21:15
    Тэр бөхийн нэр хэн бэ-шууд
  • 22:15
    Бахархал: “Монголын Волейболын үе үеийн холбогчид”

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3Х3 ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 14:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 00:00
    CSGO TIME
  • 06:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Уулзах цаг”
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 12-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “7 тив 7 оргил” нэвтрүүлэг
  • 13:35
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Амьтны ертөнц
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Өвөр монгол Малчин” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 33-р анги
  • 18:00
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 13-р анги
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 8-р анги
  • 21:00
    Засаг цаг-Сэргэлт
  • 22:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 13-р анги

Олон Саналтай

VII/1609:00

MovieBox

"Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.21-III.3-р анги)

VII/1619:30

TV5

"дуни" соак 70-р анги

VII/1607:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/