МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Робокон-2019” Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн 5
  • 09:40
    Монголын түүх: “Дэлхийн 2-р дайны дараах Монгол орон” 1945-1960 он
  • 10:50
    Наадмын өнгө
  • 11:10
    MNB баяр наадмын өдрүүдэд
  • 11:20
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 2-р анги
  • 11:50
    Элсэн цаг
  • 12:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Эрдэнийн шигтгээ эх орон мину” нийтлэл /2014 он/
  • 13:00
    MNB баяр наадмын өдрүүдэд
  • 13:10
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Их Монголын цэнгэл наадам-ирэх цагийн ерөөл” 2019
  • 14:30
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 17-р анги
  • 15:20
    “Толин хулын төвөргөөнд тугаа өргөсөн Монгол”
  • 16:40
    Хандлагаа өөрчлөе
  • 17:05
    Эрхзүйн хөтөч
  • 17:30
    Онцгой дуудлага
  • 17:50
    “Би Монгол хүүхэд” зохиомж
  • 18:30
    Наадмын өнгө
  • 19:00
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр” Найзын тус
  • 19:10
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:40
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:15
    “Монгол сонгодог” Чингис хаан дуурийн тухай
  • 21:35
    “Чингис хаан” дуурь
  • 23:45
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 16-р анги ТУЛГАР ТӨРИЙН 2228, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 813, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 98 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ХӨТӨЛБӨР

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:00
    "алтан боломж"
  • 09:30
    "бизнес тайм"
  • 10:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 427,428-р анги
  • 10:50
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 4-р анги
  • 12:00
    "1:1" ярилцлагын цаг /алтан фонд/
  • 12:40
    "кино эхлэхийн өмнө: тунгалаг тамир киноны уран бүтээлчид"
  • 14:10
    "тунгалаг тамир" 1-р анги
  • 16:00
    "хоршоо дэрэм" богино хэмжээний кино
  • 16:50
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 429,430-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 21:00
    "толин хулын төвөргөөнд тугаа өргөсөн монгол"
  • 22:30
    "тунгалаг тамир" 2-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "japan video topics"
  • 08:50
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    fiba 3*3 u18 - чех-франц- эм
  • 10:30
    fiba 3*3 u18 - киргиз - эстони - эр
  • 10:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    "дуни" соак 62-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "тэ жу ён " соак 119-р анги 1-р хэсэг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "тэ жу ён " соак 119-р анги 2-р хэсэг
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:55
    "му-ын филармони - морин хуурын чуулга"
  • 16:55
    business news
  • 17:05
    "japan video topics"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u18 - монгол - недерланд - эм
  • 19:10
    шидэлт эмэгтэй
  • 19:24
    сүү хк-ийн сүү хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?
  • 19:30
    "дуни" соак 63-р анги
  • 20:51
    сүү хк-ийн тараг хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?
  • 20:55
    "солонгос руу аялцгаая - манлайлагч - 2 аялал"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 120-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Зөү зөүгийн ертөнц” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 31-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:58
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    “Үндсэн хуулийн өөрчлөлтийн талаар хэн юу гэж хэлж ярьж байна вэ?”
  • 13:25
    “Business maximum 88”
  • 13:30
    “ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг /Солонгос улсаас/
  • 14:30
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,5-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Гадаад мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    ТВ зар 151918
  • 17:20
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:25
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 6-р анги
  • 17:58
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Уяачийн алдар” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК,45,46-р анги
  • 23:30
    “Даяар дуурсах аваргууд” нэвтрүүлэг
  • 23:50
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Healty talk" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Манлайллын он жилүүд баримтат кино
  • 13:00
    "Төгсгөл" МУСК
  • 14:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 395,396-р анги
  • 15:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 14-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 397,398-р анги
  • 18:20
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    "Хар мөрөн" ОАК 2-р анги
  • 20:00
    Толин хулын төвөргөөн тугаа өргөсөн Монгол
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 15-р анги
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Спартак - Хараалгуулагсдын дайн" ОАК 8-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    vs-1
  • 09:50
    “жэжүнвон”-16 соак
  • 11:00
    “төөрдөг байшин”-4 оак
  • 12:00
    медальтан: ч.дамдиншарав
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    тоглолтын цаг: халиуны ертөнц
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    “тод магнай” муск
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “жэжүнвон”-17 соак
  • 19:30
    х-35
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    vs-2
  • 22:00
    “жэжүнвон”-17 соак
  • 23:15
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 3,4-р анги
  • 07:10
    Мэдээ
  • 08:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.14/
  • 09:00
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 49-р анги
  • 09:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.13/
  • 10:10
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /4/
  • 10:35
    “Невский” ОАК 28-р анги
  • 11:25
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 3,4-р анги
  • 12:35
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /1.6/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.13/
  • 14:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /4/
  • 15:10
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 49-р анги
  • 15:55
    “Сумын атаман” МУСК
  • 16:55
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 5,6-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.1/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /5/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Толин хулын төвөргөөнд тугаа өргөсөн Монгол” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 50-р анги
  • 22:50
    “Невский” ОАК 29-р анги
  • 23:55
    “Манай аялгуу” кино концерт
  • 01:15
    Мэдээ
  • 02:15
    “Галт тэргийг ойроос харсан нь” УСК
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.18-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 13-14-р анги
  • 11:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №32
  • 11:50
    Би монгол хүн
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 40-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №32
  • 13:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №32
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг /Перу 1-р хэсэг/
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №45,46
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 26-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.19-р анги
  • 18:45
    Домог амилах уй ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 15-16-р анги
  • 20:40
    Сүү ХК-ийн "Сүү хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?"
  • 20:45
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 41-р анги
  • 23:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 27-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 113,114-р анги
  • 08:20
    "Сошиал туршилт"
  • 08:30
    "Ларьдма" МУСК
  • 10:25
    "Содон аялгуу"
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 7-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    Хэнтий аймгийн хойд бүс 2019 - Батширээт сум
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    "Өсөг гурил" үзүүлж байна
  • 15:20
    "Содон аялгуу"
  • 15:30
    Кино миний амьдрал
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:20
    "Сошиал туршилт"
  • 16:25
    "Бүтээгчид"
  • 16:30
    "Пяо Шуай" ОАК 13,14-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    "Өсөг гурил" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 20:55
    "Сошиал туршилт"
  • 21:00
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 78-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 28-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 49-52-р анги
  • 10:30
    "Хаан болсон салбадай" СОАК (16) 10-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 45-47-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 89-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Үндсэн хуулийн өөрчлөлтийн талаар намуудын байр суурь
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 30-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 12-р анги
  • 17:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 29-р хэсэг
  • 17:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 9-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 1-4-р анги
  • 18:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 26-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 90-р анги
  • 21:00
    "Зөв тэмцэл" ОАК /season-2/ 6-р анги
  • 22:00
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 11-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 9-р анги
  • 01:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 26-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 22-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 11-р анги /давталт/
  • 10:05
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Загийн алим" МУСК
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:30
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 24-р анги /давталт/
  • 14:15
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:30
    "Ичээнд нь" МУСК
  • 16:15
    "ХХ хөтөлбөр"
  • 17:15
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 12-р анги
  • 17:45
    "ХХ хөтөлбөр"
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Эзэнтэй дээл" теле зохиомж /архив/
  • 22:00
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 25-р анги
  • 22:45
    "Бизнес толь"
  • 23:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:45
    Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Монгол орон дах шашны дэлгэрэлт хөгжил
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    3D english school, CPILS school үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Nils School, Genius english academy үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    QQ eghlish school, CDU ESL school үзүүлж байна
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Уран сайхны кино
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:35
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:10
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Миний Монгол наадам дуу
  • 07:15
    Учрах л заяатай тавилан телеконцерт
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Нагоя башё тойм
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа СТА дуучин Н.Мөнгөншагай
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Онцгой дуудлага
  • 19:30
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа Баярлалаа СТА Дуучин А.Мөнхбат
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Нагоя башё тойм
  • 22:10
    Аман хуур МУСК
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Миний Монгол наадам дуу

MovieBox

  • 09:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.12-14-р анги)
  • 10:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:30
    "Их хотын залуус" ОАК (23,24-р анги)
  • 11:40
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 13:40
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.16-19-р анги)
  • 15:10
    "Гладиатор (Gladiator)" УСК
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:05
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.15,16-р анги)
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.20,21-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (25-р анги)
  • 21:30
    "Галт тэргэн дэх бүсгүй (The Girl on the Train)" УСК
  • 23:45
    "Галзуу хурд 4 (Fast & Furious)" УСК
  • 01:40
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.18-21-р анги)
  • 03:10
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.13-16-р анги)
  • 04:40
    "Их хотын залуус" ОАК (24,25-р анги)
  • 05:40
    "Галт тэргэн дэх бүсгүй (The Girl on the Train)" УСК
  • 07:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.18-21-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 828-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Такси 2" Уран сайхны кино
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 6-10-р анги
  • 15:30
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 16:30
    "Приусны" Монголын уран сайхны кино
  • 17:50
    Амжилтын үндэс
  • 18:30
    Хошин шог
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 829-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya #2
  • 21:35
    Засаг цаг-Сэргэлт
  • 22:35
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 23:45
    "Такси 2" Уран сайхны кино
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Халуун цэг" мэдээлэлийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 10:10
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Тушаал" МУСК
  • 13:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Одтой болзоо" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Дижитал студент"-2019
  • 15:50
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 17:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ"
  • 19:10
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Учралын баяр" тусгай дугаар
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээлэлийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Их засаг - Super Student 2019 2-р шат 2-р дугаар
  • 21:50
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 23:50
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 10:30
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 50-р анги
  • 11:20
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Тэсийн голын монголчууд" баримтат кино
  • 17:35
    "Буур аварга" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 51-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 22:15
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-4/ 12-р анги
  • 23:25
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сохор номин, панда хоёрын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Насны хань" ОАК 15-р анги
  • 12:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 22-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Агаараар гүйцгээе" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 20:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 23-р анги
  • 21:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Насны хань" ОАК 16-р анги
  • 23:00
    "Касабланка"
  • 00:07
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 12:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Лунтик " хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:38
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 14:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:20
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 19:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    “Монгол түмний есөн хөлт цагаан туг” нийтлэл
  • 10:50
    “Робокон” Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 11:20
    Элсэн цаг
  • 12:00
    “Хайрлаарай” ярилцлага
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    “Таван эрдэнийн шагай” баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Наадам болохын өмнө” зохиомжит нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Дархан мэх: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Б. Адъяахүү, Аймгийн арслан Ш.Пүрэвгарьд
  • 16:10
    “Би Монгол хүүхэд” зохиомж
  • 16:40
    Наадмын өнгө
  • 17:00
    “Төрийн наадам Отгоноор эхэлдэг” Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, нэвтрүүлэгч Г.Отгон
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Робокон” Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 18:50
    Монголын мэдээ баярын өдрүүдэд
  • 19:00
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын аялал жуулчлал”
  • 19:30
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:40
    Томилолтоос ирлээ: Ховд аймгаас бэлтгэв.
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Хөндөх сэдэв: Замын түгжрэл
  • 21:20
    МҮОНРТ, Туркийн ТRT телевизийн хамтын бүтээл: “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 2-р анги
  • 21:50
    Онцгой дуудлага
  • 22:10
    Наадмын өнгө
  • 22:30
    “Маргааш наадам” нийтлэл
  • 22:40
    Наадмын хойморт
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Монголын мэдээ-Маргааш ТУЛГАР ТӨРИЙН 2228, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 813, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 98 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ХӨТӨЛБӨР

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 08:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Сүү ХК"-ийн Сүү хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?  
  • 10:40
    "Эрүүл мэнд"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "УСУГ ОНӨҮГ үзүүлж байна"
  • 11:40
    "Өсөг"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 3-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 4-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Өсөг"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Сүү ХК –ийн тараг хэрэг үйлдвэрлэдэг вэ?
  • 19:40
    "Таны амралтанд"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:25
    "Хянах цаг"
  • 20:40
    Өв соёл наадам
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Түмний нэг" Анагаахын шинжлэх ухааны доктор Б.Дагвадцэрэн
  • 22:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 5,6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:30
    NBA SUMMER LEAGUE: NEW ORLEANS VS. CHICAGO LIVE
  • 11:30
    NBA SUMMER LEAGUE: GOLDEN STATE VS. L.A LAKERS LIVE
  • 13:30
    NBA GAMETIME LIVE
  • 14:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:30
    NBA SUMMER LEAGUE: SACRAMENTO VS. DALLAS TAPE
  • 16:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:30
    NBA SUMMER LEAGUE: WASHINGTON VS. BROOKLYN TAPE
  • 19:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CLEVELAND VS. BOSTON TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:30
    NBA SUMMER LEAGUE: NEW ORLEANS VS. CHICAGO TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №5: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 09:30
    БАЙЕРН-АТЛЕТИКО UCL 2016-2017
  • 11:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №6: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ
  • 12:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЭВЕРТОН PL 2013-2014
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №7: АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 2001/02
  • 14:30
    ХЬЮСТОН - ОКЛАХОМА NBA 2017-2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №8: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2011/12
  • 17:00
    БАЙЕРН-АТЛЕТИКО UCL 2016-2017
  • 19:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №6: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ
  • 19:30
    ТОТТЕНХЭМ-ЭВЕРТОН PL 2013-2014
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №7: АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 2001/02
  • 22:00
    ХЬЮСТОН - ОКЛАХОМА NBA 2017-2018

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НААДАМ 2018 ГУРВЫН ДАВАА
  • 11:00
    НААДАМ 2018 ДӨРВИЙН ДАВАА
  • 12:30
    НААДАМ 2018 ТАВЫН ДАВАА
  • 14:00
    НААДАМ 2018 ЗУРГААГЫН ДАВАА
  • 15:30
    НААДАМ 2018 7,8,9 ДАВАА
  • 17:30
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 18:00
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 18:30
    FINA ДЭЛХИЙН ЦОМ БЭЭЖИН - 2018 ӨДӨР 2
  • 20:30
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХЯТАД - ТУРК
  • 23:00
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 23:30
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР
  • 12:30
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛЛОВЭЙ-ОЛИВЭЙРА
  • 15:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1037
  • 17:30
    ЖҮДО ГУАНЖОУ МАСТЕРС 2018 ӨДӨР 2
  • 20:00
    ONE WARRIOR SERIES 2-9
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #27
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 2-10
  • 21:30
    UFC 237: НАМАЮНАС-АНДРАДЕ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 08:30
    Алтан үеийн дуунууд
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Эрлийз дээд,дунд,бага нас/
  • 12:00
     46 оны Ленинград /13-р анги/
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Цэц магнай " МУСК 
  • 15:30
    Ардын хувьсгалын96 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдаан/тойм/
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
     Шигшмэл хурдан морьдын "Их хурд VII" уралдаан
  • 20:30
    "Хөгжилтэй хүүхдүүд" теле зохиомж /2-р хэсэг/
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Засаг цаг-Сэргэлт
  • 22:30
    46 оны Ленинград /19-р анги/
  • 23:20
    Амрах агшин  /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 22
  • 08:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 59, 60
  • 09:05
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 30/
  • 10:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.49-р анги
  • 11:15
    "Гэр бүл" ОАК 18-р анги
  • 12:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 40, 41-р анги
  • 14:10
    "Сарны хосууд" ОАК 14-р анги
  • 15:20
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 1-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Гэр бүл" ОАК 19-р анги
  • 18:25
    "Сүү, тараг хэрхэн бүтдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 42, 43-р анги
  • 20:15
    "Сүү, тараг хэрхэн бүтдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Сарны хосууд" ОАК 15-р анги
  • 21:34
    "Саятан гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хуанжу гэг" ОАК 2-р анги
  • 22:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.50-р анги
  • 00:00
    "Сарны хосууд" ОАК 15-р анги
  • 01:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 42, 43-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС-ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-19
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №3: КИЛИАН МБАППЕ
  • 11:30
    ЭВЕРТОН-ВЕСТ ХЭМ 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    "LEGACY OF DRAZEN PETROVIC" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС-КЛИВЛЭНД NBA 2018-19
  • 16:00
    PL WORLD №16
  • 16:30
    КАРДИФФ-МАН СИТИ 6-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    САН АНТОНИО-ИНДИАНА NBA 2018-19
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №1
  • 22:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-САУТХЭМПТОН 6-Р ТОЙРОГ

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 09:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эгэл ертөнц" ОАК 24-р анги
  • 12:10
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдаан /давталт/
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 128-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 18:40
    Зарын цаг
  • 18:50
    Засаг цаг-Сэргэлт
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 25-р анги
  • 22:50
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Спорт анализ: Улсын их баяр наадын хурдан азарганы уралдааны тойм
  • 08:00
    Өнөөдөр спортын ертөнцөд
  • 08:10
    Наадмын өнгө
  • 08:25
    Спорт таны амралтанд Манлайн баясгалан: Бөх тайлбарлагч МУСГЗ Ш. Чанрав асны тухай дурсамжит нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 78 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 09:55
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 80 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 10:55
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 82 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 12:15
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 83 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 13:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 84 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 15:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 85 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 16:41
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 87 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 18:00
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 18:35
    MNB SPORT-НААДМААР ....
  • 19:05
    “Үндэсний их баяр наадам 2019” Бөхийн барилдааны асуудлаар
  • 19:40
    Зочны ярилцлага: Үндэсний сурын МОНДЭ багийн галаас
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:20
    Наадмын өнгө
  • 20:35
    “Маргааш наадам” нийтлэл
  • 20:45
    Спорт таны амралтанд Манлайн баясгалан: Бөх тайлбарлагч МУСГЗ Ш. Чанарав агсны тухай дурсамж нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Эрийн хийморь: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 22:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 88 жилийн ойн баяр наадмын тойм ТУЛГАР ТӨРИЙН 2228, ИХ МОНГОЛ УЛСЫН 813, АРДЫН ХУВЬСГАЛЫН 98 ЖИЛИЙН ОЙ, ҮНДЭСНИЙ ИХ БАЯР НААДМЫН ХӨТӨЛБӨР

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3Х3 ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 14:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГс
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 00:00
    CSGO TIME
  • 06:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Уулзах цаг”
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 11-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “7 тив 7 оргил” нэвтрүүлэг
  • 13:35
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Амьтны ертөнц
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Хүмүүнлэг үйлстэн” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 32-р анги
  • 18:00
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 12-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 7-р анги
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 12-р анги

Олон Саналтай

VII/1609:00

MovieBox

"Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.21-III.3-р анги)

VII/1619:30

TV5

"дуни" соак 70-р анги

VII/1607:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/