МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Робокон-2019” Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн 4
  • 09:40
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 10:10
    “Brain wave”англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын аялал жуулчлал”
  • 11:30
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 1-р анги
  • 12:20
    Бямба гарагийн саятан
  • 13:20
    “Гүүрийн Эрхэмээ” Монгол улсын зөвлөх инженер Б.Эрхэмбаяр
  • 14:00
    “Монголын хүүхдүүд” урлагийн их наадам /шууд/
  • 16:30
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 16-р анги
  • 17:20
    Элсэн цаг
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    MҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Салхи Дамбий” зохиомж
  • 19:00
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:20
    Хандлагаа өөрчлөе
  • 19:35
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр” Том тэрэг
  • 19:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Зогсошгүй” Соёлын тэргүүний ажилтан, нэвтрүүлэгч Д.Цовоо
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 15-р анги
  • 22:45
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн Үндэсний их баяр наадмын бөхийн барилдааны тойм /2018/

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "168цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 425,426-р анги
  • 11:30
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 3-р анги
  • 12:40
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:30
    "дэлхийн хүмүүс"
  • 15:00
    "торго шоу-2019"
  • 16:00
    "цаг өөр болжээ агваан минь" зохиомж /фонд/
  • 16:50
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 427,428-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 4-р анги
  • 21:00
    "1:1" ярилцлага /алтан фондоос үзүүлж байна/
  • 21:50
    "кино эхлэхийн өмнө: тунгалаг тамир киноны уран бүтээлчид"
  • 23:20
    "тунгалаг тамир" 1-р анги
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    business news
  • 08:10
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:15
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "дуни" соак 61-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    "тэ жу ён " соак 118-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "тэ жу ён " соак 118-р анги үргэлжлэл
  • 15:50
    "монгол улсын консерватор - урлагийн эх ундарга"
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    business news
  • 17:15
    "japan video topics"
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u18 - чех-франц- эм
  • 19:05
    fiba 3*3 u18 - киргиз - эстони - эр
  • 19:24
    сүү хк-ийн сүү хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?
  • 19:30
    "дуни" соак 62-р анги
  • 20:51
    сүү хк-ийн тараг хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?
  • 20:55
    "солонгос руу аялцгаая - манлайлагч - 2 аялал"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 119-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Заанудын эмгэнэлт хувь заяа” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 30-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:58
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    “Тоо юу, сүлд үү”,45-р хэсэг
  • 12:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    Архангай аймгийн Их тамир сумын хөх нуур багийн 40 жилийн баяр наадам
  • 15:00
    ”Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 4-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Гадаад мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    ТВ зар 151918
  • 17:20
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:25
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 17:58
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК,43,44-р анги
  • 23:10
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Цам" баримтат кино
  • 11:50
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 14:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 393,394-р анги
  • 15:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 13-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 395,396-р анги
  • 18:20
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    "Хар мөрөн" ОАК 1-р анги
  • 20:00
    Манлайллын он жилүүд баримтат кино
  • 21:00
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 14-р анги
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Спартак - Хараалгуулагсдын дайн" ОАК 7-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “улаанбаатарт байгаа миний аавд” муск
  • 11:50
    медальтан: х.оюунчимэг
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “хайрын хүч”
  • 14:00
    “хөдөөгийн баясгалан” муск
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    business location
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “жэжүнвон”-16 соак
  • 19:30
    түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    vs-1
  • 22:00
    “төөрдөг байшин”-4 оак
  • 23:00
    “жэжүнвон”-16 соак
  • 00:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 1,2-р анги
  • 07:10
    Мэдээ
  • 08:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /1.2/
  • 09:00
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 48-р анги
  • 09:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.12/
  • 10:10
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /3/
  • 10:35
    “Невский” ОАК 27-р анги
  • 11:25
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 1,2-р анги
  • 12:35
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /1.2/
  • 13:25
    “Нүүдэлчдийн зоог” Торгоны зам цувралаас
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.12/
  • 14:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /3/
  • 15:10
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 48-р анги
  • 15:55
    “Морьтой ч болоосой” МУСК
  • 16:55
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 3,4-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.13/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /4/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /1.6/
  • 21:45
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 49-р анги
  • 22:50
    “Невский” ОАК 28-р анги
  • 23:50
    “Сумын атаман” МУСК
  • 00:45
    Мэдээ
  • 01:45
    “Аалзан сараана” УСК
  • 03:25
    “Гэр бүлийн урлал 2” Торгоны зам цувралаас
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.18-р анги
  • 10:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 11-12-р анги
  • 11:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №32
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 39-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №32
  • 13:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №32
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Эмоци" хошин шоу тоглолт
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд № 43,44
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 25-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    iCoke "Гайхамшигтай зун гайхамшигтай бэлэг" азтан шалгаруулах шууд
  • 18:55
    Сүү ХК-ийн "Тараг хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?"
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 13-14-р анги
  • 20:45
    Сүү ХК-ийн "Сүү хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?"
  • 20:50
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг /Перу 1-р хэсэг/
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 40-р анги
  • 23:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 26-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 111,112-р анги
  • 08:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:30
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 10:25
    Сошиал туршилт
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 6-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Ар хөвчийн унага" МСУХ-ны нэрэмжит уралдаан - Хэнтий аймгийн Батширээт сум Хонгорын овооны тахилга 2019 - Хэнтий аймгийн Биндэр сум
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    "Өсөг гурил" үзүүлж байна
  • 15:25
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Бүтээгчид"
  • 16:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:25
    "Содон аялгуу"
  • 16:30
    "Пяо Шуай" ОАК 11,12-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    "Өсөг гурил" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Ларьдма" МУСК
  • 20:55
    "Бүтээгчид"
  • 21:00
    Үндсэн хуулийн өөрчлөлт ба намуудын байр суурь
  • 21:30
    Хошин шог
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    "Ларьдма" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 77-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 27-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 45-48-р анги
  • 10:30
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 9-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 42-44-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 88-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 21-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 29-р анги
  • 16:00
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 11-р анги
  • 17:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 28-р хэсэг
  • 17:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 8-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 49-52-р анги
  • 18:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 25-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 89-р анги
  • 21:00
    "Зөв тэмцэл" ОАК /season-2/ 5-р анги
  • 22:00
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 10-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 8-р анги
  • 01:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 25-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 21-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн онцлох /давталт/
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 10-р анги
  • 10:05
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 11:15
    Кино миний амьдрал
  • 11:45
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 23-р анги /давталт/
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн онцлох /давталт/
  • 13:30
    "Эзэнтэй дээл" теле зохиомж /архив/
  • 14:55
    "Хайр" МУСК
  • 16:30
    "ХХ хөтөлбөр" тойм
  • 17:30
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 11-р анги
  • 18:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ХХ хөтөлбөр"
  • 22:00
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 24-р анги
  • 22:45
    "Бизнес толь"
  • 23:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    Эрвээхэй нас
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 2р бүлэг 20-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    3D english school, CPILS school үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Nils School, Genius english academy үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Cella eghlish school, CDU ESL school үзүүлж байна
  • 13:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Масс академи үзүүлж байна
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:45
    CIA CEBU international school үзүүлж байна
  • 18:50
    Уран сайхны кино
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Масс академи үзүүлж байна
  • 21:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:40
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Миний Монгол наадам дуу
  • 07:15
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Орчлон дэлхийдээ бид жаргалтай концерт
  • 08:30
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Нагоя башё тойм
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:20
    Адууны хийморьтой нутаг телеконцерт
  • 11:50
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ дамжуулна
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа СТА дуучин Н.Мөнгөншагай
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Нагоя башё тойм
  • 22:10
    Манай аялгуу МУСК
  • 00:00
    Аяллын тойрог
  • 00:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 01:30
    Зөв сонголт
  • 02:00
    Бизнес Амжилт
  • 02:40
    Миний Монгол наадам дуу

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.16,17-р анги)
  • 08:00
    "Их хотын залуус" ОАК (23-р анги)
  • 08:40
    "Гладиатор (Gladiator)" УСК
  • 11:20
    "Галзуу хурд 4 (Fast & Furious)" УСК
  • 13:20
    "Галзуу хурд 7 (Furious 7)" УСК
  • 15:40
    "Дээшээ тэмүүл (Get On Up)" УСК
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.13,14-р анги)
  • 19:25
    "Саятан гэр бүл"
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.18,19-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (24-р анги)
  • 21:30
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 23:45
    "Грэйн амьдралын 50 сүүдэр (Fifty Shades of Grey)" УСК
  • 01:50
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.16-19-р анги)
  • 03:15
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.11-14-р анги)
  • 04:40
    "Их хотын залуус" ОАК (23,24-р анги)
  • 05:40
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 07:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.16-19-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 832-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Такси 1" Уран сайхны кино
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 1-5-р анги
  • 15:15
    Хошин шог
  • 15:30
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 16:30
    "Микроны босс" Монголын уран сайхны кино
  • 17:50
    Амжилтын үндэс
  • 18:30
    "Зогсолтгүй эргэх цаг хугацаа" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 828-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya #1
  • 21:35
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 23:40
    "Такси 1" Уран сайхны кино
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Халуун цэг" мэдээлэлийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Хошин шог" - Маск
  • 10:10
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Single ladies - 1 МУСК
  • 12:50
    Single ladies - 2 МУСК
  • 14:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Одтой болзоо" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Багш хөгжлийн академи"-2019 нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Эх орон" 100 100 лекц
  • 19:10
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Тэд жаргалтай байх эрхтэй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээлэлийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Их засаг - Super Student 2019 2-р шат 1-р дугаар
  • 21:50
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Тушаал" МУСК
  • 23:50
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 11:30
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 50-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 22:20
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-4/ 11-р анги
  • 23:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сохор номин, панда хоёрын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Насны хань" ОАК 14-р анги
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 21-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 20:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 22-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Насны хань" ОАК 15-р анги
  • 23:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:10
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Da Vinci Kids – "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Вингс Клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    " Монкарт " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    " Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    " Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci learning- "Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 14:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    " Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:22
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 19:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Эх орны төлөө
  • 10:30
    Монголын соёлын өдрүүд Санкт-Петербург хотноо...
  • 10:50
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 11:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:50
    Монголын мэдээ энэ долоо хоногт
  • 12:00
    Бямба гарагийн саятан
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    MNB World: Talk show
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Манлайн баясгалан “Нэгэн үеийн зургаан залуу заан”
  • 15:45
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:25
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 16:30
    Монголын түүх: “Дэлхийн 2-р дайны дараах Монгол орон” 1945-1960 он
  • 17:30
    “Робокон” Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    Зөв чиг: Цэргийн төв эмнэлгийн Нүдний тасгийн эмч Г.Сайхантуяа
  • 18:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Монгол-БНХАУ-ын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Х.Аюурзана, Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Д.Цахилгаан
  • 19:40
    Халуун сэдэв
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Наадмын өнгө
  • 21:40
    МҮОНРТ, Туркийн ТRT телевизийн хамтын бүтээл: “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 1-р анги
  • 22:00
    Элсэн цаг
  • 22:40
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:40
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:15
    "Хүүхэлдэй" МУСК
  • 09:45
    Монголын сайхан орноор
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 01-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Өсөг"
  • 14:50
    Монголын сайхан орноор
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 02-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Өсөг"
  • 18:25
    "Боловсрол төвөгтэй улс төр"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "УСУГ ОНӨҮГ үзүүлж байна"
  • 19:40
    "Сүү ХК"-ийн Сүү хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?  
  • 19:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 3,4-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    NBA SUMMER LEAGUE: CHINA VS. SACRAMENTO TAPE
  • 04:00
    NBA SUMMER LEAGUE: BROOKLYN VS. CROATIA LIVE
  • 06:00
    NBA SUMMER LEAGUE: DENVER VS. ORLANDO LIVE
  • 08:00
    NBA SUMMER LEAGUE: UTAH VS. MIAMI LIVE
  • 10:00
    NBA SUMMER LEAGUE: HOUSTON VS. PORTLAND LIVE
  • 12:00
    NBA GAMETIME LIVE
  • 12:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:00
    NBA SUMMER LEAGUE: BROOKLYN VS. CROATIA TAPE
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    NBA SUMMER LEAGUE: DENVER VS. ORLANDO TAPE
  • 18:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:00
    NBA SUMMER LEAGUE: UTAH VS. MIAMI TAPE
  • 21:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:00
    NBA SUMMER LEAGUE: HOUSTON VS. PORTLAND TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №1: МАН.СИТИ-КПР 2011/12
  • 09:30
    БАЗЕЛЬ-АРСЕНАЛ UCL 2016-2017
  • 11:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 12:00
    МАН.ЮТД-ФҮЛХЕМ PL 2013-2014
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 14:30
    БОСТОН - ХЬЮСТОН NBA 2017-2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №4: НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 2010/11
  • 17:00
    БАЗЕЛЬ-АРСЕНАЛ UCL 2016-2017
  • 19:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 19:30
    МАН.ЮТД-ФҮЛХЕМ PL 2013-2014
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 22:00
    БОСТОН - ХЬЮСТОН NBA 2017-2018

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НААДАМ 2018 НЭЭЛТИЙН ЁСЛОЛ
  • 11:00
    НААДАМ 2018 НЭГИЙН ДАВАА
  • 14:30
    НААДАМ 2018 ХОЁРЫН ДАВАА
  • 17:00
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 17:30
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 18:00
    FINA ДЭЛХИЙН ЦОМ БЭЭЖИН - 2018 ӨДӨР 1
  • 20:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ АНУ - ПОЛЬШ
  • 22:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 23:00
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 23:30
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Coffee and cars" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    UFC FIGHT NIGHT НЭЛСОН-ХАНТ
  • 02:30
    UFC 178 ЖОНСОН-КАРИОСО
  • 05:00
    ЖҮДО МОНТРЕАЛЫН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)
  • 07:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 11:30
    UFC 187 ЖОНСОН-КОРМьЕР
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1362
  • 16:00
    ONE WARRIOR SERIES 2-9
  • 16:30
    ЖҮДО ГУАНЖОУ МАСТЕРС 2018 ӨДӨР 1
  • 19:30
    COUNTERPUNCH БАРИМТАТ КИНО
  • 21:10
    UFC FIGHT NIGHT: ИАКУЙНТА-СЕРРОНЕ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 08:30
    Алтан үеийн дуунууд
  • 09:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    Шигшмэл хурдан морьдын "Их хурд VII" уралдаан
  • 12:00
    46 оны Ленинград /12-р анги/
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 15:30
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдаан/тойм/
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Шүдлэн,Хязаалан,Даага/
  • 20:30
    "Хөгжилтэй хүүхдүүд" теле зохиомж
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    46 оны Ленинград /18-р анги/
  • 23:20
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 21
  • 08:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 57
  • 08:35
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.48-р анги
  • 11:25
    "Гэр бүл" ОАК 17-р анги
  • 12:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 38, 39-р анги
  • 14:10
    "Сарны хосууд" ОАК 13-р анги
  • 15:20
    "Элсэн цаг" ОАК төгсгөлийн 24-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Гэр бүл" ОАК 18-р анги
  • 18:25
    "Сүү, тараг хэрхэн бүтдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 40, 41-р анги
  • 20:15
    "Сүү, тараг хэрхэн бүтдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Сарны хосууд" ОАК 14-р анги
  • 21:40
    "Хуанжу гэг" ОАК 1-р анги
  • 22:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.49-р анги
  • 00:00
    "Сарны хосууд" ОАК 14-р анги
  • 01:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 40, 41-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    МАН СИТИ-ФҮЛХЭМ 5-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ДАЛЛАС NBA 2018-19
  • 04:00
    ЧЕЛСИ-КАРДИФФ 5-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ПОРТЛЭНД-ВАШИНГТОН NBA 2018-19
  • 08:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №2: ЛУКА МОДРИЧ
  • 08:30
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-БӨРНЛИ 5-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    "NBA ROUNDTABLE - LEGENDS JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:00
    БОСТОН-ШАРЛОТТ NBA 2018-19
  • 13:00
    PL WORLD №15
  • 13:30
    НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    "TORONTO'S BASKETBALL RAISING" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ОКЛАХОМА-САКРАМЭНТО NBA 2018-19
  • 18:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №1
  • 18:30
    ВОТФОРД-МАН ЮТД 5-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    "TRUE NORTH - DEFEND YOUR CROWN" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:00
    "TRUE NORTH - KING NATION III" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:30
    Л.А КЛИППЕРС-ВАШИНГТОН NBA 2018-19
  • 23:30
    NBA ACTION 1808

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эгэл ертөнц" ОАК 23-р анги
  • 12:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг"NBA-2019" улиралын шилдэгүүд
  • 14:10
    Шинэ үе- Сумын 90 жил
  • 14:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Жирэмсэн үеийн даралт ихдэлтээс урьдчилан сэргийлэх нь
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 127-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Наадмын зочин Монгол Улсын гарьд Ж.Бат-Эрдэнэ
  • 19:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 20:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 21:40
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 24-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT тойм /давталт/
  • 07:30
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 08:00
    Өнөөдөр-спортын ертөнцөд
  • 08:10
    MNB SPORT суваг Дорнод аймгаас үзүүлж байна: Дорнодын тамирчид
  • 08:40
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг” Нагано-1998” олимпийн наадам
  • 09:20
    Спорт таны амралтанд: Олимпын таеквондогийн бага нас, өсвөр үеийн УАШТ 2-р хэсэг
  • 10:20
    Спорт таны амралтанд: Үндэсний сурийн УАШТ сурын цуваа харваа
  • 11:30
    MNB SPORT суваг Дорнод аймгаас үзүүлж байна:Эрийн хийморь Монгол улсын алдарт уяач Г. Ганчулуун
  • 12:10
    Наадмын өнгө
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Шагайн харваа Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2019
  • 13:40
    MNB SPORT суваг Дорнод аймгаас үзүүлж байна:Спортын онцлох зочин: Дорнод аймгийн засаг дарга М. Бадамсүрэн
  • 14:00
    MNB SPORT суваг Дорнод аймгаас үзүүлж байна Уухай: Монгол улсын гоц мэргэн Дашнямын Бор-Охин
  • 14:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 72 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 15:55
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 74 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 17:10
    Дархан мэх: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Б. Адьяахүү, Аймгийн арслан Ш. Пүрэвгарьд
  • 17:35
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 75 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 18:26
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 76 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 19:06
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 77 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:20
    Наадмын өнгө
  • 20:35
    “Цэвэр дэлхий-Цэвэр Жюү Жи Цү” 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээний өмнө
  • 21:35
    Алтан сан хөмрөгөөс: Ардын хувьсгалын 78 жилийн ойн баяр наадмын тойм
  • 22:35
    Спорт-түүх: Хөлбөмбөгийн анхны шигшээ багийн тамирчид

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3Х3 ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 14:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 00:00
    CSGO TIME
  • 06:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Уулзах цаг”
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 10-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “7 тив 7 оргил” нэвтрүүлэг
  • 13:35
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Амьтны ертөнц
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Байгальд ээлтэй хүмүүс” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 31-р анги
  • 18:00
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 11-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 6-р анги
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 11-р анги

Олон Саналтай

VII/1609:00

MovieBox

"Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.21-III.3-р анги)

VII/1619:30

TV5

"дуни" соак 70-р анги

VII/1607:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/