МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Алтан сан хөмрөгөөс : Хүннү гүрэн цуврал “Бутрал” баримтат кино
  • 09:50
    “Ишгэн бүүвэй” Монголын уран сайхны кино
  • 10:20
    “Робокон-2019” Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн 4
  • 11:00
    “Бямба гарагийн саятан” /давталт/
  • 12:00
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    “Мөнгөн буйл” Монголын уран сайхны кино
  • 14:30
    MNB Спорт: “Миний мөрөөдөл” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр: Усан спортын тамирчин Э.Эрхэс
  • 15:00
    Анхаарах өнцөг: “Цахим халдлага” Эрэн сурвалжлах албанаас бэлтгэв
  • 15:20
    Судар бичгийн алтан сан: “Үйсэн дээрх бичиг”
  • 15:50
    MNB World: Passion “Шүдний эмч”
  • 16:20
    “Төрийн наадам Отгоноор эхэлдэг” СГЗ, нэвтрүүлэгч Г.Отгон
  • 17:20
    Элсэн цаг
  • 18:00
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын аялал жуулчлал”
  • 18:30
    “Робокон-2019” Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн 5
  • 19:10
    “Гүүрийн Эрхэмээ” Монгол улсын зөвлөх инженер Б.Эрхэмбаяр
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх: “Дэлхийн 2-р дайны дараах Монгол орон” 1945-1960 он
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 14-р анги
  • 23:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Наадам болохын өмнө” зохиомжит нэвтрүүлэг

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:10
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 1,2-р анги,
  • 13:10
    "ижий минь" дуучин с.гантогоо
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы олон ангит кино 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 15:40
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 16:40
    "манцуйтай тамирчин
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 425,426-р анги
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 3-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё"
  • 22:30
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы олон ангит кино 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 23:30
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:25
    fiba 3*3 u18 - укриан - хятад - эм
  • 08:45
    fiba 3*3 u18 - мексик - египет - эм
  • 09:05
    fiba 3*3 u18 - укриан - туркменстан - эр
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    business news
  • 12:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "дуни" соак 60-р анги
  • 14:10
    "оддын бэсрэг наадам - 2018"2-р хэсэг
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "дуни" соак 61-р анги
  • 20:15
    business news
  • 20:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    fiba 3*3 u18 - казакстан - укриан - эр
  • 22:35
    fiba 3*3 u18 - этони - бразил - эр
  • 23:00
    fiba 3*3 u18 - мексик - шри ланк - эм
  • 23:45
    fiba 3*3 u18 - филиппин - недерланд - эм
  • 00:05
    fiba 3*3 u18 - киргиз - аргентин - эр
  • 00:25
    fiba 3*3 u18 - бразил - румен - эр
  • 00:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үлэг гүрвэлийн ангуучид” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:10
    “Өст гүнжийн сүнс” хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 09:15
    “Үндсэн хуулийн өөрчлөлтийн талаар хэн юу гэж хэлж ярьж байна вэ?”
  • 09:30
    “Өсөг” нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    ”Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Дэлхийн Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг /Солонгос улсаас/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм
  • 13:00
    “Business maximum 88”
  • 13:10
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 3-р шат
  • 13:40
    Тулгар төрийн 2227, Их Монгол Улсын 812, Ардын хувьсгалын 97 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 16:00
    “Шинээр болзсон нь” УСК
  • 17:40
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 3-р шат
  • 18:10
    МАХН-ын дарга, Монгол Улсын гуравдахь Ерөнхийлөгч Н.Энхбаяр. сэтгүүлчдтэй хийсэн уузалтаас хийсэн сурвалжлага
  • 19:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг 2-р хэсэг /Япон орноос/
  • 21:30
    “Дуулиан” олон ангит УСК,41,42-р анги
  • 23:10
    Теле концерт
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 09:10
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "7-р өрөөний бэлэг" УСК
  • 13:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 15:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 13-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Маш нууц" МУСК
  • 19:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:10
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    "Ээжүүдийн өдөр" УСК
  • 23:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news-тойм
  • 09:00
    “маргааш”-2
  • 10:00
    “сайн уу амьдрал минь”-2 муск
  • 12:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:30
    “миний гүнж”-15 соак
  • 15:40
    “миний гүнж”-16 соак
  • 16:50
    “төөрдөг байшин”-1 соак
  • 18:00
    “төөрдөг байшин”-2 соак
  • 18:40
    “төөрдөг байшин”-3 соак
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 20:30
    “х 35” movie talk show
  • 21:30
    “хайрын хүч”
  • 22:30
    “улаанбаатарт байгаа миний аавд”
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Невский” ОАК /21-26/
  • 10:40
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.8-12/
  • 12:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /1.35,36 2.1-3/
  • 15:00
    “Фү Яаогийн домог” ОАК /42-47/
  • 20:00
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 48-р анги
  • 21:10
    “Невский” ОАК 27-р анги
  • 22:20
    “Механик” УСК
  • 00:25
    “7-р өрөөний бэлэг” УСК
  • 02:30
    “Загасчдын сүүлчийн отог” торгоны зам цувралаас
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.6-7-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 4-5-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.16-17-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 9-10-р анги
  • 11:40
    "Яг түүн шиг" шоуны тайзны ард...
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 37-38-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 23-24-р анги
  • 15:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 11-12-р анги
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг /финалын дугаар/
  • 22:50
    "Хар нүх, Ертөнцийн төгсгөл" баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 00:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Пяо Шуай" ОАК 6-р анги
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ОАК 7-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 106-110-р анги
  • 13:00
    Хөвсгөл аймгийн Төмөрбулаг сумын уяачдын баяр 2019 - хоёрдугаар хэсэг
  • 14:45
    Сошиал туршилт
  • 14:50
    Хошин шог
  • 15:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 16:00
    "Пяо Шуай" ОАК 8-р анги
  • 17:00
    "Пяо Шуай" ОАК 9-р анги
  • 18:00
    "Пяо Шуай" ОАК 10-р анги
  • 19:00
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг - "Уул уурхай"
  • 19:40
    Хошин шог
  • 21:00
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 75,76-р анги
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 23-27-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 86-88-р анги
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 24-р хэсэг
  • 15:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 9-20-р анги
  • 16:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 13-р хэсэг
  • 17:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 21-24-р хэсэг
  • 18:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:00
    "Shark Tank-2" 7-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ороолон" МУСК
  • 23:30
    "12 ууртай эр" УСК
  • 01:10
    "Мичидийн зургаан гялаан" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Саятан болгох дамжаа" ОАК 9,10-р анги /давталт/
  • 11:25
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 11:50
    "Өртөө" МУСК
  • 13:25
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Golf&coffee"нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Та үүнийг мэдсэн үү" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 21,22,23-р анги
  • 17:50
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ХХ хөтөлбөр" тойм
  • 22:00
    "Хайр" МУСК
  • 23:40
    "Бизнес толь"
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    QQ eghlish school, CPILS school үзүүлж байна
  • 08:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:00
    МУ-н тод манлай уяач, Сонор трейд компанийн захирал Бат-Очирын Энхболдын цолны мялаалга наадам /шууд/
  • 20:00
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна 1900-1950 үзүүлж байна
  • 21:30
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 23:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Онцгой дуудлага
  • 08:30
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Бизнес Амжилт
  • 10:10
    Дэлтэй шувуу телеконцерт МУГЖ Дуучин Э.Бүрнээбаяр
  • 10:40
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа МУГЖ Дуучин Ж.Уранчимэг
  • 12:00
    Бизнес аялал
  • 12:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Хөдөө шил ОАК 13,14,15-р анги
  • 17:00
    Бизнес Амжилт
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:10
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:30
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа Дуучин Д.Амарсайхан, Ж.Солонго
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Хүргэн хүү МУСК
  • 23:40
    Аяллын тойрог
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:20
    "Номлогчийн тэмдэглэл (First Reformed)" УСК
  • 09:10
    "Алс хязгаарт (Far and Away)" УСК
  • 11:30
    "Гладиатор (Gladiator)" УСК
  • 14:10
    "Галзуу хурд 4 (Fast & Furious)" УСК
  • 16:10
    "Галзуу хурд 7 (Furious 7)" УСК
  • 18:45
    "Грэйн амьдралын 50 сүүдэр (Fifty Shades of Grey)" УСК
  • 21:30
    "Дээшээ тэмүүл (Get On Up)" УСК
  • 00:10
    "Номлогчийн тэмдэглэл (First Reformed)" УСК
  • 02:10
    Эфир дуусна.

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Драгон балл Z- 1" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 12:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Талархал" ток шоу
  • 15:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалти шоу нэвтрүүлэг 7 хэсэг
  • 16:00
    "Дижитал студент"-2019
  • 17:10
    "Драгон балл Z- 1" хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    "WE ONE -Төгс ялалт" нэврүүлэг
  • 18:50
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "SINGLE LADEIS-1" МУСК
  • 22:20
    "SINGLE LADEIS-2" МУСК
  • 00:00
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 08:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 10:55
    "Автомата" УСК
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 42,43,44-р анги
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 18:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "We One Төгс ялалт" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 00:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 16-21-р анги
  • 10:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Насны хань" ОАК 13-р анги
  • 12:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 15-20-р анги
  • 17:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 21-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 22:00
    "Насны хань" ОАК 14-р анги
  • 23:00
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 08:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 08:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    “Гурван баатар ба Морины нүүдэл" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Гурван баатар ба Морины нүүдэл" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:15
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Петер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:20
    "Тэмцэл" МУСК
  • 11:45
    "Монголын сайхан орноор"
  • 12:05
    "Эрүүл мэнд"
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Өсөг"
  • 14:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "МУ-ын аварга малчин Ц.Амгаланбаатар" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Өсөг"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Маргааш-2"
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хүүхэлдэй" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    ALLEN INVERSON THE ANSWER
  • 03:00
    NBA SUMMER LEAGUE: OKLAHOMA VS. UTAH LIVE
  • 05:00
    NBA SUMMER LEAGUE: ATLANTA VS. MILWAUKEE LIVE
  • 07:00
    NBA SUMMER LEAGUE: MEMPHIS VS. INDIANA LIVE
  • 09:00
    NBA SUMMER LEAGUE: DALLAS VS. HOUSTON LIVE
  • 11:00
    NBA SUMMER LEAGUE: CHINA VS. SACRAMENTO LIVE
  • 13:00
    NBA GAMETIME LIVE
  • 13:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 14:00
    NBA SUMMER LEAGUE: OKLAHOMA VS. UTAH TAPE
  • 16:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:00
    NBA SUMMER LEAGUE: ATLANTA VS. MILWAUKEE TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    NBA SUMMER LEAGUE: MEMPHIS VS. INDIANA TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA SUMMER LEAGUE: DALLAS VS. HOUSTON TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №5: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 09:30
    РОСТОВ-БАЙЕРН UCL 2016-2017
  • 11:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №6: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ
  • 12:00
    НОРВИЧ-МАН.СИТИ PL 2013-2014
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №7: АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 2001/02
  • 14:30
    САН АНТОНИО - ДЭНВЭР NBA 2017-2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №8: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2011/12
  • 17:00
    РОСТОВ-БАЙЕРН UCL 2016-2017
  • 19:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №6: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ
  • 19:30
    НОРВИЧ-МАН.СИТИ PL 2013-2014
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №7: АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 2001/02
  • 22:00
    САН АНТОНИО - ДЭНВЭР NBA 2017-2018

SPS National

  • 00:00
    ЗЭВСЭГ ХҮЧНИЙ 98 ЖИЛИЙН ОЙД ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 05:00
    ЖҮДО МОНТРЕАЛИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2 (ШУУД)
  • 07:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    УЛСЫН ЗААН Д.МИЖИДИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 14:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 14:50
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ (ШУУД)
  • 18:00
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 18:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 19:20
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ АЛТАН МЕДАЛЬ (ШУУД)
  • 22:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ONE: ЖАКАРТА-CONQUEST OF HEROES
  • 05:00
    ЖҮДО МОНТРЕАЛЫН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2 (ШУУД)
  • 07:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    WILDCHILD БАРИМТАТ КИНО
  • 09:30
    LOSERS: THE MISCAST CHAMPION БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    UFC 239 ЖОНЕС-САНТОС (ШУУД)
  • 13:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1037
  • 15:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #27
  • 15:30
    ONE WARRIOR SERIES 2-9
  • 16:00
    ONE: ГУАНЖОУ-BATTLE FOR THE HEAVENS
  • 20:00
    MFC-2
  • 23:30
    КРИСТА ДЕГУЧИ-ЯРИЛЦЛАГА

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Алтан үеийн дуунууд
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ой,Төвийн бүсийн хурд-2015/Эрлийз дээд,дунд,бага нас/
  • 12:00
    " Алхамбра" Баримтат кино
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
     “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 18:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сэлэнгэ аймгийн уяачдын баяр-2018
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    " Гялбаа " УСК
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гэр бүл" ОАК 15, 16-р анги
  • 09:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.47-р анги
  • 10:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 37, 38-р анги
  • 12:00
    "Элсэн цаг" ОАК төгсгөлийн 23, 24-р анги
  • 14:00
    "Сарны хосууд" ОАК 11-13-р анги
  • 17:10
    "Гэр бүл" ОАК 17-р анги
  • 18:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 39-р анги
  • 19:40
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.48-р анги
  • 23:45
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 39-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2018-19
  • 02:00
    КАРДИФФ - АРСЕНАЛ 4-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    ЮТА - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-19
  • 06:00
    БӨРНЛИ - МАН.ЮТД 4-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    PL WORLD №17
  • 08:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №15: ЛИВЕРПҮҮЛ - АРСЕНАЛ 2008/09
  • 09:00
    ПСЖ - НАПОЛИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ЧЕЛСИ - БАТЕ ЕВРОПА ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР 2019 №17: ПАВЕЛ НЕДВЕД
  • 13:30
    PL WORLD №18
  • 14:00
    ЧИКАГО - МИЛУОКИ NBA 2018-19
  • 16:00
    УАТФОРД - ТОТТЕНХЭМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "WAY WE BALL: FRANCE" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 18:30
    ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    ЮТА - БОСТОН NBA 2018-19
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №11 2018/19
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №16: ПОРТСМУТ - РИДИНГ 2007/08

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 22-р анги
  • 09:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 11:10
    Зарын цаг
  • 11:20
    "Ах дүүс"МУСК
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Зарын цаг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 126-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг "Глори" дэлхийн цуврал
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Жирэмсэн үеийн даралт ихдэлтээс урьдчилан сэргийлэх нь
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 23-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Гэрлэж амаагүй явна"МУСК

MNBA Sports

  • 09:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 11:00
    3х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 12:00
    3Х3 ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3x3 ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 17:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    ШУУД: ESL ONE COLOGNE 2019
  • 03:30
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Уулзах цаг”
  • 10:40
    Хүүхдийн тусламжийн утас 108
  • 11:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 9-10-р анги
  • 14:15
    “Ялж ялагдсан 10 хоног” нэвтрүүлэг
  • 16:05
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 17:10
    ЦЕГ үзүүлж байна
  • 17:40
    НЭМҮТ үзүүлж байна
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “ОХУ Алтан ордоны улсаар...” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Бохир ертөнц” МУСК

Олон Саналтай

VII/1609:00

MovieBox

"Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.21-III.3-р анги)

VII/1619:30

TV5

"дуни" соак 70-р анги

VII/1607:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/